Keresés

Részletes keresés

margot Creative Commons License 1999.06.08 0 0 55
sör,sör,sör+algopirin+szundi
Mike Creative Commons License 1999.06.08 0 0 54
Wiskit kell inni. Attol meg a fejed sem fog fajni masnap.
Na igen, minosegi vizkit, es ugye nem ket uveggel.
Vagyis modjaval.
Bar ez sem igaz. Akkor jobbat tudok. Gyorsan le kell huzni par
adagot, attol raborulsz az asztalra, jol. Masnapossag kilove, akoholmergezes ugyszinten. Aki nem birja a vizkit tisztan az igya valamilyen uccsivel. Aki meg nem birja anyagilag, az ne csodalkozzon, hogy masnap faj a feje. Inkabb maradjon otthon. :)
Na minden jot!
Jo ivaszatot!
Udv everbudi! Mike
timi Creative Commons License 1999.06.08 0 0 53
Igy igaz !!!!!
vomit Creative Commons License 1999.06.08 0 0 52
a recipe: ne igyá!
Dun Ringill Creative Commons License 1999.06.08 0 0 51
Reggel egy ampulla C-vitamin. Eddig jobban bejött, mint bármi más. (Orvosoktól lestem el...)
Előzmény: mAlter (3)
tapsihapsi Creative Commons License 1999.06.07 0 0 50
Whoa !

Nnna azthiszem ebből nem maradhatok ki,
meg van némi rutin is.
Eddig a következő módszer jött be (uszkve 14 Bacardi-Cola után). Előtte bazi nagy pepperonis pizza (szivacs)
Ivászat (tizensokbacardicola)
Utána: kb. 1 liter ásványvíz (óhh a szenvedés), valami sziárd kaja.
3 óra alvás
Paintball

Esküszöm jobb voltam mint újkoromban :)

üdv

Egyébbiránt ha pótolsz folyadékot és kajálsz nagy baj nem lehet. Persze amíg normális lőrét iszol!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 49
Általában túlzabálás ellen alkalmazzák, de eszen esetre is kíváló az ún. "Libafröccs".
Nagy bögrébe félig ecetes víz (arányokat per pillanat nem tudom pontosan, de megnézem holnapra), ebbe kanál szódabikarbónát elkeverni. Ahogy belekeverted, azonnal állati módra felhabzik, ekkor le is kell hajtani egyből. Kellemes, pezsgőtablettás italhoz hasonlító íze van, sem az ecetet, sem a szódabikarbónát nem érezni. Valami vegyész-lelkületű biztos tudja, hogy pontosan mi játszódik le, lényeg az, hogy gyomorice jótékony hatűsú.
robicsek Creative Commons License 1999.06.07 0 0 48
egyszer olvastam valahol - kipróbálni még nem próbáltam, mert igen borzaszónak tűnik, akkor már inkább a másnaposság:

Jó nagy adag erős kávé, két kávéskanálnyi ------- sóval.

magyar tarka nagy barom Creative Commons License 1999.06.07 0 0 47
Ha csak kavarog az nem jó! Teszünk még rá egy két lapáttal, akkor már minimum kisvuk. A probléma megoldva! Topikkal a másnaposság ellen, új internetes gyógymód. :-D
Előzmény: Xenike (45)
Xenike Creative Commons License 1999.06.07 0 0 46
Üdvözöllek drága Bagojj!
Nem vitatom módszereitek beváltságát, bár szerintem én attól lennék rosszul, amit itt olvastam (tisztelet a kivételek hosszú sorának).
Előzmény: Törölt nick (44)
Xenike Creative Commons License 1999.06.07 0 0 45
Ez OK, de ha az eljétől végigolvassa valaki az egész topicot, mint pl. szerény személyem, akkor igencsak kavarogni fog a gyomra, és minden egyéb baja is azonnal jelentkezik!:-)
Előzmény: vivijúú (43)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 44
A tapasztalat szól belőlünk, ne vitasd el ezen megoldások helyességét, lécci. Hosszú évek kipróbált szerei ezek, komoly kutatások és kuruzslások eredményei.
Előzmény: Xenike (42)
vivijúú Creative Commons License 1999.06.07 0 0 43
Senki nem mondta neki, hogy ezt mind egyszerre kell kipróbálnia...
:-))))))
Előzmény: Xenike (42)
Xenike Creative Commons License 1999.06.07 0 0 42
Már megbocsássatok, de nekem nem csak az alkoholtól, de az élettől is elment a kedvem azok után a kínzószerek után, amiket ide írtatok. Szerintem ezektől egy egész tehéncsorda is felfordulna, nem hogy szegény kiccsavo!
leha Creative Commons License 1999.06.07 0 0 41
fejfájásra: algopirin (de lehet, hogy más fájdalomcsillapító volt. bagojj atta : ), meg sörike
a pocira: csakis kefír, de az minden mennyiségben (nekem két pohár/egy levegö)
vivijúú Creative Commons License 1999.06.07 0 0 40
Hát a nadrág már lenn vót, de a záróizmok rendeltetésszerűen működtek, segítve ezzel az egyik esemény időtengelyen való eltolódását.
:-))))

Téma lezárva, még emléxeni is szörnyű erre...

Előzmény: Törölt nick (38)
bzsolt2 Creative Commons License 1999.06.07 0 0 39
Ivás előtt (mikor elmész otthonról): 1 kanál ÉTOLAJ
Másnap (vagy még aznap) reggel igyál TEJET!

Vagy: Berugás, buli után megfogod a két ujjadat (mutató és középső) és ledugod (kellemes érzés önti el egész tested), akkor minden ki és minden OK!!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 38
Sejtem...rókucit dobta a fehér oltárba, a mackónak pedig vörösre állította a jelzőt egy le nem tolt nadrág képében. Eltaláltam? ;)
Előzmény: vivijúú (37)
vivijúú Creative Commons License 1999.06.07 0 0 37
Az a "valaki" olyan ügyes volt, hogy nem kellett felmosni...
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 36
csak félig OFF

Hello, Kolléga Úr!
Esetleg van valami hasznos tanácsod a topikkal kapcsolatban? Asszem, vannak tapasztalataid Neked is ;) Sőt, mintha már rúgtunk volna be együtt is ;)))

félig ON

Előzmény: leha (35)
leha Creative Commons License 1999.06.07 0 0 35
off
szija bagojj : )
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 34
És mit csinált? Forgott, mint egy ringlispíl, nem tudván eldönteni, hogy melyiket kevésbé zaccos dolog felmosni?;)
Előzmény: vivijúú (33)
vivijúú Creative Commons License 1999.06.07 0 0 33
Hát van az úgy, hogy ollan az a másnapi fejfájás, hogy beleszédül a zember, és akkor biz előfordulhat az említett eset.
Ismerek valakit, akivel ez már előfordult eccer...
:-)))))))
Előzmény: Törölt nick (31)
RobuR Creative Commons License 1999.06.07 0 0 32
Az en receptem:
Este (avagy hejnalban): boa (amig nem jon magatol addig nem olyan sulyos a dolog, hogy foglalkozni kene vele), narancsle+aspirin
Reggel: tej (fogyasztasanal fontos a fokozatossag), aztan aspirin
CSAK tulelesre jo, komolyabb munkavegzes kizart (legalabbis nalam)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 31
Na, a Quarelin pont a fejfájásra jó. De valóban, ilyen frankó gyogyógyszert még nem tapasztaltam, kb. 10 perc alatt helyrevágja a buksit.

Más: Ami a barnamackó és ravaszdiróka együttes jelentkezését illeti, valóban cinkes, mivel nem mindenki művészitornász, hogy akkortá tudjon hajolni, hogy egyszerre ott legyen a kagyló felett. De itt a másnaposságról beszélünk, hányni inkább még részegen szokás ;)

Előzmény: Csülök (28)
Teodor Creative Commons License 1999.06.07 0 0 30

Alvás,szauna,sör,fűszeres étkezés.
Alvás min.4 óra,a szauna legyen rövid,
a hideg sör üveges - ne csapolt - a
kaja sok.
vivijúú Creative Commons License 1999.06.07 0 0 29
Nálam a liter tej/szóda/üdítő (mikor melyiket kívánja jobban a zember) bevált.
Ja, és próbáld megúszni, hogy egy ilyen buli után neked kelljen az italmaradékokat összegyűjteni és kiönteni, mert lehet, hogy a nagy fehér telefonba kell elmesélned a rókavadászat fortélyait!

bagojj!
A barnamackó (mondjuk nálam ilyenkor - mivel általában az ivászathoz társul egy nagy zabálás is - nyugodtan beszélhetünk medvéről is) kizavarása ténleg jó 5let. Csak ha a delikvens még szédülős egy kicsit, akkor előferdülhet a fent említett párbeszéd rókaügyben. És akkor ott a dilemma, hogy mi kerüljön bele, és mi az amit nekünk kell majd felmosni...

Csülök Creative Commons License 1999.06.07 0 0 28
Lehetett kapni valamikor egy "Andrew's answers" nevű pezsgőtablettát, az volt az egyetlen, ami valaha használt nekem ily kényes helyzetekben, de sajnos már rég nem láttam sehol. :(
Bizonyos szint felett teljesen reménytelen az ügy (főleg, ha fejfájós vagy)!!!
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 1999.06.07 0 0 27
Unicum + húsleves. Kávé csak tejszínnel.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.07 0 0 26
Ja, el ne felejtsem, fontos még ébredés után minél hamarabb kitessékelni magunkból a barnamackót, mert nem jó, ha az a sok trutymó sokáig szívódik még fel a belünkben. És szó szerint is könnyít rajtunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!