Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 354
hehe
Azért próbáltam egyenletesen eligazgatni rajta, hogy ne a tövén legyen minden.
Az már lehet kihívás lenne :)
Előzmény: Törölt nick (352)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 353
hah:D:D

Tippelek, vagy kövér vagy, vagy nem érzed magad elég szépnek.:) Melyik az igaz?:D:D Nyugi, csak vicceltem. A fórumos tapasztalatokból kiindulva persze akár igaz is lehet:D

Egyébként akkor a 12 az kicsi vagy csak átlag alatti? Tudom neked az összes fiud 20+-al rendelkezett, ráadásul mind eszement jópasi volt, de mit tudsz tanácsolni a kevésbé szerencséseknek?:D
Előzmény: Törölt nick (314)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 352
Ugy könnyű ha a tövére tudod tenni :) azért a nagy méretű strand törülközőből kettő már kihívás lenne :)
Előzmény: Törölt nick (351)


Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 351
Én egyszer kíváncsiságból tettem az álló farkamra törölközőt, mert valahol olvastam, hogy ha valaki így ,,elbírja" akkor annak eléggé áll. Mikor rátettem kicsit elcsodálkoztam, mert mintha nem is tettem volna rá semmit, szerintem ha rátettem volna még 1-2-őt akkor sem hajlott volna meg. Ez lehet azért van mert nekem igencsak felfelé áll.
Előzmény: Törölt nick (349)
Altamir Creative Commons License 2008.09.21 0 0 350
Úgy gondolom, hogy ez korkérdés is, hiszen fiatal korban,mérettől függetlenül áll,mint a cövek... Idősebb korban azonban már jobban kijöhet az a különbség, hogy egy nagyobb példányhoz lényegesen több vérre van szükség. Igaz, az, hogy mennyire maradandó az "állapot" az attól függ, hogy a vért visszaszállító véna, meddig tud teljesen elzáródni.
Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 349
az lehet.. igy még nem mértem.. az tuti hogy nekem a testemre pont 90 okban áll tehát merőleges és kicsit lefele görbe tehát nem az ég felé áll.

ellenben a törülköző elvitele így elég durva mert pár mm-nél többet nem hajolhat lejjeb a törülköző súlyától szóval bírja lazán :D
Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 348
sőt minden fiu haverom nyavajog hogy néha nem áll fel neki, és olyan rossz, főleg így 30 évesen én meg nézek hogy miről beszélnek.. persze lehet hogy igazad van, de én csak ismerőseim panaszait ismerem és az nem támasztja alá ezt az állítást, de nem akarom megreklamálni mert lehet hogy igazad van..
Előzmény: amelii (345)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 347
Csatlakozom. Egy nagy is ugyanolyan keményen állhat mint egy kicsi. Az más, hogy általában a nagyobbak nem állnak annyira az ég felé mint a közepesek vagy kicsik, de csak általában, szóval van kivétel, és ettől még ugyanolyan kemények lehetnek.
Mondjuk az igaz, hogy a nagyok között gyakoribb probléma az, hogy nem tud elég keményen állni, de ez sem kizárólagos.
Előzmény: Törölt nick (343)
Altamir Creative Commons License 2008.09.21 0 0 346
Igen, bármelyik ki tud csúszni, de azért egy kisebbnél jobban kell vigyázni arra, hogy a szeretkezés hevében se nagyon változzon a "mozgás" hosszanti nagysága.
Előzmény: amelii (341)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 345
csak a saját tapasztalatomat írtam le...
veled még nem találkoztam :)
Előzmény: Törölt nick (343)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 344
Persze, tudom, csak unalmas, hogy ilyen méret témákban mindenki a szélsőségekkel példálózik.
Előzmény: Törölt nick (339)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 343
biztos vagy te ebben ? lazán elviszek rajta egy nagyméretű törülközőt reggel este bármikor és szűk alsót kell hordanom a spontán merevedéseim miatt, és lazán meg lehet engem erőszakolni mert nincs olyan hogy nem áll fel.
Akkorát tudok páromra ütni vele hogy fáj még 5 perc mulva és lazán (véletlen, berugva) leborítottam a multkor egy teli poharat vele az asztalról.

ennyit a nagyobbak gyenge harcrakészségéről. fals állítás szerintem..
Előzmény: amelii (341)
Altamir Creative Commons License 2008.09.21 0 0 342
Kiegyensúlyozott csak akkor lehetsz, ha képes vagy önmagadat olyannak elfogadni amilyen is vagy valójában. Amennyiben a valós, vagy vélt hiányosságaidon rágódsz, akkor az mindenképp gátló tényezőként jelenik meg az életedben. Amíg ezen nem tud valaki átlépni, vagyis nem tudja feldolgozni, addig bizony komoly törést jelenthet az életében, amely negatívan befolyásolhatja a jövőjét.
Előzmény: Törölt nick (339)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 341
nagyobb is ki tud csúszni ......
és még valami. már többször írtam, ez saját tapasztalat

a kisebbek mindig harcrakész kőkemények, míg az un. "nagyok" több esetben is csődöt mondtak ill. max. a fejük emelkedett vízszintes irányba, többször csak félmerevedésre képesek
Előzmény: Altamir (340)
Altamir Creative Commons License 2008.09.21 0 0 340
Semmi különös nincs velük, ők ezzel gazdálkodnak. Egyébként, ha abból indulok ki, hogy egy ügyes mutatóújjal, ami 7-8 cm, örömet lehet okozni, akkor egy megfelelő pozitúrában, egy 10-12 cm-es nagyság is elegendő lehet, csak arra kell vigyázni, hogy ki ne csússzon közben, mert az elég kellemetlen lenne... Persze a kulcshoz meg is kell találni a megfelelő zárat is...
Előzmény: Törölt nick (334)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 339
te is tudod amit írt nem mérvadó.

a naggyal lehet vaaki beképzelt és azt hiszi hogy mindenre gyógyír, de a kicsitől meg lehet valaki depressziós félénk és az ugyanugy rosszat tesz a szexuális életének.

abban igaza van hogy genetika, tehát tenni ellene nem lehet semmit. ettől valaki nem több nem kevesebb.
Előzmény: Törölt nick (334)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 338
oks. elfogadom.......
Előzmény: Törölt nick (336)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 337
15 az átlag tartományban van, tehát rengeteg van belőle :)

nekem is több ilyennel volt dolgom, persze nem rengeteggel.....
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 336
mert tudom hogy a szexben mi izgat igazán tehát mitől jobb nekem mint a maszturbáció, és ahhoz kell :)
de semmi extra, csak élvezem hogy én vagyok a férfi és jól megkefélhetem azt akivel vagyok, ehhez pedig jó ha van rendes méret mert férfiasabbnak érzem magam. ennyi igazából.
Előzmény: amelii (333)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 335
engem is zavarna, sőt...
Előzmény: Törölt nick (330)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 334
És mi van a közepesekkel (az átlaggal)? :D
(csak a kicsikről és a nagyokról szóltál)
Előzmény: Altamir (331)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 333
"és a számomra alapvető élvezetet venné el a szexből. "

ezt honnan tudod?
Előzmény: Törölt nick (330)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 332
Nem válaszoltál a kérdésemre :)

,,Honnan tudod, hogy 15cm-es pasikból rengeteg van? Tapasztalatból vagy csak hallomásból?"
Előzmény: amelii (327)
Altamir Creative Commons License 2008.09.21 0 0 331
A méret kizárólag genetikai adottság kérdése, amennyiben eltekintünk a műtéti beavatkozástól. Senkinek nem érdeme, csupán abban a genetikai állományban, ahova született, ez volt... Akinek nagyobb van, az számára önbizalmat adhat, amely sikeressé teheti ezen a téren, de ez sem biztosíték arra, hogy az életben is sikeres lesz. Akinek meg kisebb jutott, az azzal sáfárkodik, és igyekszik az "adottságát" mással kompnezálni. (odaadás, figyelmesség, gyöngédség, szorgalom, hűség, pénz, stb.)
Vagyis ismétlem, nem érdem, állapot, ezért nem illik ezért leszólni valakit, hiszen ő is tisztában vele, hogy hol is az ő helye ebben a rangsorban. A valóságban meg, ha valakinek nem jön be az ilyen férfi, hát keressen másikat... Ennyire egyszerű ez.



Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 330
egy jóbarátomnak 11-12 körül van és azt mondta hogy míg nem hízott meg (mert par ev alatt 50 kilot szedett fel) addig nem zavarta, most igen mert a háj eltakarja az egészet.. de mig nem volt kövér addig semmi baja se volt, sőt a párja kifejezetten örült annak hogy ekkora van neki.
de visszatérve, a pasi attól még élvezheti a használatát hogy kicsi.. az más kérdés hogyha nekem lenne ekkora nagyon zavarna és a számomra alapvető élvezetet venné el a szexből.
Előzmény: amelii (329)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 329
ez igaz. és biztos jó is neki :)
Előzmény: Törölt nick (328)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 328
a gazdájának miért nem ? neki attól még jó tud lenni..
Előzmény: amelii (327)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 327
"A 12 eléggé kicsi, tényleg nem jó a gazdájának, de szerintem itt nem kéne leszólni azért amiről nem tehet..."

erről van szó
Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 326
Honnan tudod, hogy 15cm-es pasikból rengeteg van? Tapasztalatból vagy csak hallomásból?
A 12 eléggé kicsi, tényleg nem jó a gazdájának, de szerintem itt nem kéne leszólni azért amiről nem tehet...
Hát azért 3cm nagyon is sokat jelent, ha csak belegondolok, hogy az enyémre rámenne még 3cm, akkor huhu :), az már elég nagy lenne, így meg csak átlagos. Szóval sokat jelent 3cm, még 1 meg 2 cm is.
Előzmény: amelii (325)
amelii Creative Commons License 2008.09.21 0 0 325
szerintem se...
főleg hogy 15 cm-es pasikból rengeteg van és igazából 3cm max. leírva ilyen vészes....
Előzmény: Törölt nick (324)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!