Keresés

Részletes keresés

9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32269

Mert nincs kedvem több ezer pörgetést kivárni.

Az, hogy odamegyünk és nyersz az semmit nem jelentene.

Majd ha veszel egy 100 millás házat, meg egy 20 millás kocsit úgy, hogy 50ezer ruletttőkével kezdted, akkor elhiszem neked, de még akkor is lesznek fenntartásaim, ha erősen emelted a téteket.

Előzmény: Patent IPO (32268)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32268

Mondd már, miért fárasztjuk egymást, magunkat? Eljöttök és meglátjátok

Egyszerűen bizonyítható, vagy bukik a mutatvány én be merem vállalni

Előzmény: 9999912 (32267)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32267

Volt egy cikk, hogy egy több sensorral felszerelt rulettkerék, amik a számítógépnek adják a jelet, kizárólag az lenne képes megmondani, hogy melyik ívre fog esni esetleg 3-4 egymás melletti számot tudna adni, de egy számot még az sem lenne képes kiadni, kiszámolni!! Továbbá még ez is néhányszor tévedne, de így már hozná a jó erős pluszt. Egy az, hogy még a krupié sem halálpontosan ugyanúgy gurít, a kerék nem ugyanúgy áll mint azelőtt, ezek alapvetően határozzák meg a golyó végső helyét, és még sok más dolog. Most az, hogy egy megfigyelt trendet látsz a dologban, az semmit nem jelent. Az hogy így jönnek a számok, hogy 0,2,4,6, ezt a 8 as ugyanúgy 1szer fogja követni mint az összes többi szám 37 pörgetésenként. Tudod te hányan játszanak a trendekre? A kaszinók mégsem zárnak be, hogy lehet ez? Úgy hogy nincs olyan, hogy trend, csak nekünk tűnik annak.

Előzmény: Patent IPO (32266)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32266

Nem, nem, nem!

Maradjunk annyiban, hogy van emailcím és ha megyek szabira m,egbeszéljük és élőkaszinóban találkozunk.

Nem lesz senki lefizetve, nem lesz beépített ember. Nem is érné meg, annyit elkérne egy krupié, aki egyébként a legkevésbé tudja befolyásolni a golyó útját

Előzmény: Torlake (32265)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32265

Elkezdtem dobálni egy érmét addig míg 4-szer egymás után fej lett. Ezután gondoltam elrakom, hogy ha majd igazságosan kell dönteni ezt az érmét fogom elővenni, hogy legyen egy kis előnyöm. Meg is jelöltem tollal, nehogy véletlenül a másik 50-est vegyem ki adott esetben.

El akartam rakni, de elejtettem és a földre esve láttam hogy írás. Akkor most abból kiment a töltés?

Na mindegy dobálom az érméket és amint valamelyik 4 azonosra jön ki, elrakom. Csinálok egy csomó ilyen töltött érmét, és eladom e-bayen.

Előzmény: Patent IPO (32264)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32264

:))))))))))))))))))))

Ennyire ne bonyolódj bele!!!

Gyere el és meglátod

Kár ezt ennyire ragozni.

Egyik tényező se olyan fontos. Csak az, hogy a játék menjen szépen a maga módján

Előzmény: Torlake (32263)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32263

Tegyük fel jegyzetelesz egy asztalnál.

Ha krupié csere van, akkor eldobod a jegyzeteidet, mert resetelődik az a valami ami miatt ingadoznak az esélyek?

Ha mondjuk valami miatt ki kell cserélni a golyót, de a krupié marad, akkor van reset vagy nincs?

Ha bezár egy asztal és egy másik nyílik, ott használhatod a másik asztalnál gyűjtöt jegyzeteidet, vagy reset?

Ha 5 perc szünet van az asztalnál és utána minden megy tovább ugyanúgy, akkor van reset? Vagy éjfélkor van reset, mert új nap új sorozat?

Földrengés van és az asztal elmozdul pár centit, de földrengés vége után folytatódik a játék. Érvényes marad a jegyzeted amit 5 cm-rel arrébb lévő (de ugyanazon) asztalon jegyzeteltél?

 

Mi az a határ amin belül egy jegyzetelt számsorozatnak érvényes és használható? Mi az a határ, amit átlépve újra kell kezdeni a jegyzetelést? Másképpen kérdezve minek van memóriája? A golyónak? A krupiénak? A rulettasztal GPS koordinátáinak? Vagy magának az asztalnak?

Előzmény: Patent IPO (32262)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32262

Abban van az egésznek a lényege, hogy mi alapján döntöm el, melyik számokat fogom megjátszani. Akinek van rulettben gyakorlata a többi már csak játék és kockáztatás kérdése, hogy mikor mennyit rak meg.

Nem egyformán esélyesek a számok, ha megfigyeled őket. Ebben tévedtek, ez a hiba. Egyszer valaki azt írta, hogy hiába jegyzetelek egy órán át, ha ő belép az ajtón éppen annyi esélye van kitalálni számokat mint nekem. NEM. Ez nagy tévedés.

Nem véletlenül jegyzetelek és közben kialakul szépen a számsor. Nem külső mezőkkel játszok. Néha unalomból azt is megteszem, de ott is van jól kiforrott trükk.

Már régebben is felajánlottam, hogy élő kaszinóban Pesten elmehetünk együtt játszani, másképp úgyse hiszitek el.

Különválunk, jegyzetelek és amikor eljön az ideje, megmondom a nyerő számokat. Néhány gurításonként, de gyakran elsőre is jönnek a számok

Előzmény: 9999912 (32259)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32261

2 fajta törvény létezik a rulettben. Nagy számok törvénye, és a ház mindig nyer törvénye.

Nagy számokét nem tudod kihasználni, mert max tétemeléssel húzhatsz hasznot belőle, de a szórás miatt kifogsz csúszni a keretből és ott a vége. Nincs az a pénz ami elég lenne.

Előzmény: Patent IPO (32257)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32260

Gondolom valami hasonló törvényszerűségen, minthogy 12 fekete után nem egyenlő eséllyel jön a piros és a fekete?

Ezt egy excelben simán ki lehet mutatni, hogy nem igaz, de hiába fárasztom magam, mert ha meg is csinálom, úgyis az a vége, hogy "de én akkor is nyerek és kész".

Előzmény: Patent IPO (32257)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32259

Nem fejlődtem semmit, mert már maximumom vagyok. Pontosan ezért merem állítani, hogy nem működhet és nincs nyerő szisztéma, mert aki eleget gondolkozik rájöhet. De az alapja ez lehet nagyjából, hiszen másra aligha gondolhatsz.

 

Amúgy meg nagynevű oldalakról nem tiltanak ki... például bet365 és társai... vagy live roulette... Ha tényleg 1 számlád van csak. Ezeknek pár tízezer dollárt kifizetni havonta neked nem tétel.

Előzmény: Patent IPO (32257)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32258

Nem őt zárolták. Az egy másik fórumozó.

Előzmény: Patent IPO (32254)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32257

Na látod, fejlődtél, mert van amiben hasonlít a játék menete, de a lényeg, ami az alapötlet és az visz mindent. De az nem a szerencsén múlik, hanem egyfajta törvényszerűségen

Hidd el, nagyon szépen működik. Mondom, mindig csak alaptéttel játszok, nem is akarok emelni. Élőben tapasztaltam, hogy kivívni a kaszinó haragját nem okos cselekedet

 

Előzmény: 9999912 (32256)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32256

Szerintem a te szisztémád nagyjából ismétlem nagyjából abból állhat, hogy elkezdesz játszani, vársz mondjuk hogy az első szám feljöjjön 2szer, aztán arra játszol, hogy néhány 10 pörgetésből lesz olyan, hogy 3szor jön fel egy szám. tehát ha megnézed max 2X37 pörgetésenként lesz 1 olyan, hogy 3 szor lesz 1 szám, hiszen ha mind 2X is jönne akkor is 74 pörgetés és ez tökéletes eloszlás ami úgysem lesz. Tehát jönnek számok, hopp ez másodjára jön, elkezdesz rá rakni, hopp másik számból is lett mégegy, arra is raksz és így tovább tétemeléssek, hogy ha valamelyikből 3 lesz akkor az behozza a lóvét. Nagyjából ebből állhat, a számok mennyiségét kényed kedved szerint csűröd csavarod, lehet 4 re mész nem 3ra, de mindez nem számít. Nagyon nagy vonalakban ilyesmiben gondlkozhatsz. 

 

Ha erre gondolsz ismétlem nagyvonalakban, ez sem működik. Az, hogy miben változtatsz nem jelent semmit hosszútávon, röviden meg ott a szerencse, balszerencse.

Előzmény: Patent IPO (32254)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32255

Csak annyit jegyeznék meg, hogy akit kizárnak, az eladná a használható szisztémáját vagy bosszúból megosztaná az emberekkel ingyen és akkor az összes kaszinó legyen az online, élő, bezárna, legalábbis a rulett eltűnne az összes helyről! Ez nem történt meg az elmúlt párszáz évben, pedig nem kevés szisztéma van már... Mind ködös, és azt állítja magáról működik az.

 

Micsoda hülyeség.

Előzmény: Patent IPO (32252)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32254

Nem azért, hogy nem akarok állást foglalni, de mivel kicsit bonyolult a történet, lehet éppen ezért zárolták. Mert ment  a kavarás, más néven regisztrálás és hasonlók.

Magam is nehezen igazodok el.

 

Saját példám használt autóalkatrészre: Van magyar bankszámlám és itt Angliában is, mivel itt dolgozok, a hirdetésre másik bankszámláról akartam fizetni a hirdetést, hibát jelzett vissza a gép. Van mindkét bankszámlámon pénz, tehát ez nem lehet a hiba oka, csupán a megváltoztatott bankadatok miatt letiltott.

Azóta sem tudok fizetős hirdetést arra az oldalra feladni, csak ingyeneset. Azért lenne fontos a fizetős hirdetés, mert akkor nem a 150. helyen lenne a hirdetésem, hanem az első 10 között.

A bankkártyámat sosem tudom felcserélni a másikkal, mert a nevem regisztrálva az angol bankkártyán fordított a magyarhoz képest. Vezetéknév, keresztnév felcserélve. Ezért még eddig sehol nem sikerült mindkét kártyát használni. Csak amivel regisztráltam

 

Ezért gondolom, hogy hihető a történet. Esetleg ez is egy indok arra, ha a rulettes cég nem akar fizetni. Jó kifogás és nem fizet :(

Előzmény: Torlake (32253)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32253

Én most a véleményedre vagyok kiváncsi egy másik fórumozóval kapcsolatban. Ha nem akarsz válaszolni, akkor írd azt.

Előzmény: Patent IPO (32252)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32252

Nem is az számít, hogy most ő igazat mondott-e.

Hanem normális ésszel átgondolva ha te lennél a kaszinó tulajdonosa, elnéznéd azt, hoghy valaki százezreket vesz ki a bankodból havonta?!

Ennyire nem lennél adakozó te sem. Valami ellenlépést biztos hogy tennél. Hogy mit, azt most nem írom le, mert újabb vitát indítana

Tehát arra alapozni, hogy valaki csak a rulettből éljen meg, az egy baromság. Kár erre szót fecsérelni

Előzmény: Torlake (32251)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32251

Most egy konkrét fórumozó 2 kommentjéről van szó.

Szerinted hazudik vagy sem?

Előzmény: Patent IPO (32250)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32250

Nagyon sarkosan gondolkodtok, azért nem juttok előrébb. Egy ideig lehet, hogy meg lehet élni a rulettből, de én arra nem alapozok. Mert ha valaki elpofátlanodik és fosztogatja a kaszinót, a tulaj sem hülye, hogy eltartson egy ingyenélőt. Épp itt olvastam tegnap, hogy valaki írta, a nyereményét nem fizették ki. Aztán elmehet a show hivatalba.

Nekem élő kaszinóból van rossz tapasztalatom, amikor egy szép nyeremény után visszamentem két nap múlva megint ugyyanoda. A részleteket el lehet olvasni régebbi hozzászólásomban

Amint írtam kiegészítésként óvatosan.......

9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32249

32189:

- Otthagyta az állását és rulettből él

 

 

Én elhiszem például.

Azt is tudom, hogy lehet megcsinálni.

Nyitsz egy ruletttermet, lehetőleg amerikai rulettel:)

 

Előzmény: Torlake (32247)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32248

Persze jó móka a rulett, én is szívesen játszok néha, de szem előtt tartom, hogy ez csupán szerencsejáték, és ha nyerek akkor az a véletlen műve és nem azért mert most találtam valami használhatót.

 

De ha valaki azt mondja, hogy folyamatosan nyerő szisztémája van, akkor abból bizony könnyedén meglehet élni! Révén, hogy folyamatosan nyerő! Ez arra jó, hogy talál valamit az ember és nem használja ki, hogy adja az érzést, hogy ő valaki, ő valami nagy tudás birtokosa, persze nem használja ki, mert fél a kudarctól legbelül.. Ha működne, akkor otthon ülve napi 100-200 ezreket csinálnál... Ja, hogy nem biztos, hogy menne, hát akkor hogy lehet kijelenteni, hogy működik? Azt mondhatod, hogy most működik, de biztos lehetsz benne, hogy aki rátette a 0-át a rulettre és a szorzót 36-on hagyta az tudta mit csinál!

Előzmény: Patent IPO (32245)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32247

Kiváncsiságból:

 

32086:

- Nincs 1 hónapos komment

- Nemrégiben kezdett rulettezni és eleinte bukott

- A sima duplázásnál már jobb arányt el tud érni

- A te játékod ledöbbentette és érdekli a stratégiád

 

32189:

- Otthagyta az állását és rulettből él

 

Te ezt elhiszed?

Előzmény: Patent IPO (32245)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32246

Ha az elméleti érveket teljesen elutasítod, akkor mégis mit vársz? Vagy ez marad, vagy az hogy kézenfogva elmegyünk veled a kaszinóba.

Előzmény: Patent IPO (32245)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32245

Ugyan ne csinálj ebből viccet. A rulettet nem számítom megélhetési formának. Alaptétekkel játszok csak. Kiegészítésnek jó. Nem szórakozni jöttem ki Angliába.

Mással nem tudsz érvelni?

Előzmény: 9999912 (32243)
Torlake Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32244

Hasonlat:

Mi látatlanban kijelentjük a te háromszögedről, hogy 180 fok a belső szögek összege. Te meg nem érted, hogy mondhatunk ilyet, amikor nem is ismerjük a háromszöged oldalainak hosszúságát.

Előzmény: Patent IPO (32233)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32243

Nem értelek.

Miért mész dolgozni, ha a folyamatos nyerő szisztéma birtokosa vagy?

Előzmény: Patent IPO (32242)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32242

Az alapötlet teljesen más.

De most megyek dolgozni

Előzmény: 9999912 (32241)
9999912 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32241

Pont ez a lényeg, hiába akarod követni az számfolyamot, úgymond menni az árral, nem tudhatod mikor vált. Balra megy, mennél vele balra, hirtelen jobbra húz, te váltanál, hogy jobbra mész vele, hirtelen balra húz, ide oda vergődik, ha ezt ki akarod használni ezt a cikk cakkot akkor vált megint valamelyik irányba. Akármikor akármi megtörténhet. Olyan is volt már, hogy kirepült a golyó a helyéről...

Előzmény: Patent IPO (32239)
Patent IPO Creative Commons License 2013.05.03 0 0 32240

Annál sokkal óvatosabb vagyok.

Ennyire semmiben nem érzem a pénz súlyát.

 

Előzmény: 9999912 (32238)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!