Keresés

Részletes keresés

Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9676
És az a drámai tekintet, ahogy Etus ránézett Virág dokira, miután az letette a telefont? Nos? - kérdezte a Művésznő. Ha valaki volna olyan kedves, hogy beszúrja azt a képet, remek és pompás perceket szerezne nekem vele.
Előzmény: Neonvadász (9673)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9675

Ha már szóba került, hogy DNS a Maffiózók sorozat Jun bácsija, elárulom, hogy a mai Mercis támadó engem meg Chris Moltisantira emlékeztetett.

 

Előzmény: Neonvadász (9672)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9674

Látom, Kutyát egyszerre kezdtük el szidni:))

Sümi is jó volt a végén azzal a dumával, hogy az apukája mindig mondta neki, ne fogadjon el idegentől édességet. Volt egy Baby Lady nevű rettenet leányformáció, na, nekik volt egy ilyen kezdetű számuk. Betegre nevettem magam még az emlékén is most...

Az Oszkár-díjas poén után meg a nevetés volt haláli. Muhahahaha.

Előzmény: 19morgan76 (9670)
Neonvadász Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9673
Még jó, hogy könnyezett Julcsi! A Magenheim-lakás tele van hagymával: Juli adómentesen kap minden hónapban négy tonna makói hagymát, amit Fruzsi és Gábor már nem bírt megenni.
Előzmény: ALacka (9659)
Neonvadász Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9672

Basszus, ez hihetetlen!

Pont most írtam, hogy hamarosan jön ez a rész! No persze már korábban is emlegettem párszor a jelenetet.

 

Neonvadász január 12-ei hozzászólása (2024):

Ferit megtámadja egy kopasz mercis (miközben azt mondja: "Megveszlek kilóra!"). Persze Feri megvédi magát, azonban Matyi világgá szökik.

 

Neonvadász május 30-ai hozzászólása (7463):

...majd 1994-ben elszökik, amikor apját megtámadja egy kopasz mercis "Megveszlek kilóra" szöveggel...

Előzmény: Neonvadász (9653)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9671

Taki viszont ma is aranyos volt, amikor eljátszotta, hogy kirabolja nejét: Lenke, ide a pénzt!

 

Kutya meg mondjon le. A végemonológban az a drámai arc, ahogy mondta: ezt sosem bocsátom meg magamnak... fertelmes és idegesítő volt:))

Előzmény: 19morgan76 (9658)
19morgan76 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9670

Hát igen, a mai részt Oszkár vitte el a hátán, ahogy manapság c kategóriás holivúdi filmekre szokták mondani. Mind a mozis, mind a tisztítós jelentek pazarok voltak!

Kutya viszont pocsék volt, rohant a füzetkéjéért, amit még nyáron odadott Mrs.

Józsinak, de hülye! Közös képviselő létére annyi esze sincs, hogy elzárja a mosdó alatt a vizet?! Még jó, hogy nem volt még vízórájuk az öregeknek, mert nem csak idén nem lett volna karácsony a vízszámla miatt. :-) Matyit most majd megrontja a "becsületes" megtalálója, és mire felnő, összejön majd Pongráczkával, aki a Petra miatti lányokban való teljes csalódás miatt sajá neme felé fordul. :-)))))))))

Előzmény: Constanzia Corleone (9662)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9669
Rosszul emlékszem, hogy az ügyvéd úr akkoriban, amikor Alma kisasszony megkapta az örökségét, még ki akart kezdeni a csinos és elbűvölő Almával?
Előzmény: Teddy_KGB (9661)
ALacka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9668
Azért valljuk be, inkább szurkoltunk Hero Ferinek, mint egy ilyen "Mercim van, te nem szólsz be nekem" köcsögnek! Kijavította a reset gomb meg nem találásáért részemről kiosztott fekete pontot.
Előzmény: Attiska (9663)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9667
:))))))))))))))))
Előzmény: DJ Szegecs (9664)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9666

Már aggódtam is Hero-ért, mert Dr. Flower ma azt mondta Etusnak az inkvizíciós szúrószerszámokkal rendelkező fogdoktorok kapcsán: Te egy hős vagy!

Én persze rögtön felkiáltottam, hogy ebben a sorozatban egy Hős van, az pedig Feri....

Amúgy jó volt Virágnak ez a beszólása is: de én csak egy kis szegény virág vagyok, akit leszakítanak, elhervasztanak...

 

Előzmény: Attiska (9663)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9665
Ma Vilma emlegette a férjét, és erről eszembe jutott, hogy egyszer Feri és Jutka náluk vacsiztak. Földön kellett enni és idióta zenét hallgatni. Asszem vega kaja volt. Emlékeztek?
Előzmény: Neonvadász (9652)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9664
Matyi elszökött, pedig senki sem szólt hozzá!!!! :-)
Valljuk be őszintén: még sosem láttuk ilyen aktívnak...
Hiába: pár szem uránpasztilla csodákat művel :)
Előzmény: 19morgan76 (9660)
Attiska Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9663
Áh, Hero feri most baszott be egyet a Mercisnek. De az a agyatlan Matyika hova a faszba rohant el Ez nekem nem világos.
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9662

Sajna az első percekről lemaradtam including Sümi és Rigó János esete..., de a többi így is fenomenális ÉS remek volt.

Pompás viccek hangoztak el ma is.

A mai mottóm ez lesz: "haladnunk kell a korral/igyunk egy kávét borral".

Vagy Sümi Oszkár-díjas poénja...

Teddy_KGB Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9661

Vicces, hogy egy ügyvéd a saját szabadidejét arra használja (fecsérli), hogy a válófélben lévő párt békíteni próbálja!

 

Szegény Sümeghy, ennél jobban nem égethették volna le! :))

19morgan76 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9660

Mi ez a nagy nosztalgiahullám?! Ezt a Filmmúzeum-on kellene adni inkább.

Ezek a műkönnyek a Julcsi arcán, de borzasztó.

Szeptemberben kivesz a karácsonyra (!) eltett dugipénzből a vénasszony, és akkor

már vége a világnak, nem lesz karácsonyra ajándék.

Matyi elszökött, pedig senki sem szólt hozzá!!!! :-)

ALacka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9659
Julcsi végszó-könnyezése megható volt. Talán meghalt valaki? Mennyi hagyma kellhetett hozzá?
19morgan76 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9658

Lenke szerint Takival értik egymást szavak nélkül is. Ehhez képest pár hete vérig volt sértve a lopásos vicc miatt a presszóba.

Úristen, ma mindenki a 40 évvel ezelőtti időkre emlékezget a dialógjában?! Gáz!

hogy lelépett az Orr, mint valami kis kölyök megsértődött. Micsoda veszekedés!

Sándor, de hülye maga!

Alpári Gnác Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9657
Azzal aligha, mert még mindíg magázódnak...
Előzmény: ALacka (9656)
ALacka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9656
Lemaradtam Alma első mondatáról a pultnál. Esetleg az éjszakájával dicsekedett?
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9655

Sümeghy Művész úr éppen most ült bele a pompás és felséges rigójancsiba! Éljen (és virágozzék)!

 

:-)))))))))))))))))))))

Teddy_KGB Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9654

Sümeghy beszart!!!!!!!!!

 

:-)

Neonvadász Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9653

Lehet, hogy nem látjuk többé a néma Leventét Mátyást, hisz hamarosan jön a mercis keménylegény verekedni, akkor szökik világgá a Trónörökös. Valószínűleg az egész szökés és a több hetes távollét arra volt jó, hogy jöhessen az új Matyi.

Egyébként még a sorozat elején nagy volt az egyetértés Vágásiéknál abban, hogy vagy Feri, vagy Franciska lesz a gyermek. Valószínűleg azért lett mégis Matyi, mert egy idegen név emlegetésére még ennyire sem lett volna aktív...

Neonvadász Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9652

Újabb kiegészítés az ét- és itallapra:

- szerelmi bájital Kutya vagy Sümeghy módra

- víz - fogyókúrás ételként nyugdíjas operaénekeseknek

- paprikás krumpli - olyan közös képviselőknek, akiknek nem telik marhapörköltre, mert az egész vagyonukat a lakók villanyszámlájára fordították

Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9651

Részemről nagyon örülök a tervnek:)) Konkrétabbat egyelőre felesleges lenne ígérni, de ősz elejére azért feljegyzem ezt a programot magamnak...:)

 

Neonvadász és P.stephenson gyűjtéseitől pedig mindig padlót fogok, most is gratulálok!!:))

Már nagyon várom a mai Szomsza részt! Még az Életképeket is megnéztem, amiben szerepelt legalább kétszer a lovag (bár egyszer Éva azt mondta: a lányom fiúja...alig akartam elhinni, hogy ilyent papírra vetett HÁdám.), Etus pedig egy rémest mondott. Szóval, lelkiekben felkészültem a mai részre:) Kíváncsi vagyok vajon Sándor és Alma között volt-e végül etyepetye/szerelmecske vagy csak János miatt mondta Alma, hogy maradjon még az Orr...

 

Előzmény: DJ Szegecs (9642)
Neonvadász Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9650
Alma valószínűleg fiatalabb, mint Fehér Anna. Takácsék nemrég ünnepelték 70. születésnapjukat, úgyhogy Almának fiatalabbnak kell lennie - hacsak nem Bangó Margit-stílusban gyártották a gyerekeket Takácséknál. (Az énekesnőnek 31 évesen már unokája volt.)
Előzmény: szomszédos (9646)
Neonvadász Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9649

Hagymazabáló verseny. Zsűri: Fodrász Fruzsi és Gábor Gábor

Zöldségcipelés Józsi-stílusban

Ultizás - kizárólag amatőröknek, akik hülyeségeket mondanak be

Mosóverseny - egy tálca rigójancsit kell eltávolítani az öltönynadrágból

Szellemi vetélkedő - újszerűnek tűnő, de használhatatlan ötletek a Gábor Stúdió fellendítésére

Fodrászverseny mindenféle mosóeszköz nélkül

Sakkozás profiknak, Böhm-Szelényi kettős módra - 0,5 dl vodka alaptéttel

Alma-leütés - elsősorban presszórablóknak és lakótelepi táskarablóknak

Munkaverseny Magenheim-stílusban - ki hány 24 órás műszakot tud bevállalni pihenő nélkül

Modorossági verseny a századelő stílusában. Zsűri: Niski Alma és Beregi Sándor

Resetgomb-megtalálási verseny rendszergazdáknak

Szelényi-hasogatás fejszével - fatolvajoknak

Szelényi-lövészet - orvvadászoknak

Előzmény: P.stephenson (9645)
zöld dió Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9648

Tapasztalataim szerint Ausztráliából mindenki hoz plüsskoalát.  :)

Meg egyébként is mit lehet ennek az élettel teli, szenvedélyes, sziporkázó, jófej ÉS belevaló nőnek hozni...

Előzmény: szomszédos (9646)
Macsek-007 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 9647
Lehet, hogy én is gyermeteg szinten ragadtam, de mit lehet hozni egy nőnek Ausztráliából, akit alig ismersz és még a sokadik randi után is magázod?
Előzmény: szomszédos (9646)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!