Keresés

Részletes keresés

Ramon Creative Commons License 1999.07.01 0 0 80
Egérke!
Már megbocsáss, de egyre inkább csodállak!
Nekem biztosan tovább tartana - legalább egy félóráig :-)))
Előzmény: Egérke (76)
icy_bro Creative Commons License 1999.06.29 0 0 79
Bocs de nem lehetett kihagyni:

Az a fontos hogy feláljon a lompos
és a pina legyen jó bozontos.
De legfontosabb a szakma:
B@sszak ma vagy ne b@... ma.

Mi a punciszőr fájdalommentes eltávolításának módja?
:Kivesszük a szánkból! :-)

Szerintem izgató a fazonra, kellemessen borostásra nyírt punciszőrzet.

Keresgélő Creative Commons License 1999.06.27 0 0 78
Orális szexnél kényelmesebb a ffinak: tapasztalatom szerint jobban "körüljárható", jobban érzékelhető a csikló, az egész puncit be tudom szívni a számba...Bocs a részletekért, de ha már erről van szó!
Nulla Creative Commons License 1999.06.27 0 0 77
Hm....,hogy is mondjam,"kényelmes" a férfiak szemszögéből:)))
Egyébként szerintem esztétikusabb is.
Egérke Creative Commons License 1999.06.25 0 0 76
MaCs! Ez nagyon jó! Én is csak ezeknél láttam "hasznát"! :o)
Nálam nem okoz gondot az, hogy naponta karbantartsam a simaságomat. Mindenhol. Napi öt perccel több a fürdőszobában és ennyi.
Előzmény: MaCS (74)
giud Creative Commons License 1999.06.21 0 0 75
bepp!
Nézd meg az emiled!
MaCS Creative Commons License 1999.06.16 0 0 74
Halihó!

Erről olvastam egy viszonylag hosszú tanulmányt. Pont azt boncolgatták benne, hogy minek a nemi szőrzet. A higéniai okokat elvetették, és végül két lehetséges ok maradt:
1. Mechanikai védelem közösülés esetére. (lökhárító)
2. Az illatanyagok ideális lerakódási helye, aminek főleg eleinknél volt komoly szerepe.

Üdv: MaCS

Előzmény: Tokugawa (73)
Tokugawa Creative Commons License 1999.06.16 0 0 73
higiénikusabb,persze, persze - de útálatos, amikor viszket.
Előzmény: Egérke (71)
Ramon Creative Commons License 1999.06.16 0 0 72
Hááát, nem is tudom. Én azt gondolom, hogy a szőrnek is megvan a bizonyos funkciója.
Lehet, hogy ez csak a fáról való lemászás után volt így?
Nekem azért is tetszik az a kis pelyhes bundácska. Egy kicsit megcibálni, egy kicsit fazonra igazítani. Mégha nem is vagyok fodrász :)
Előzmény: Egérke (71)
Egérke Creative Commons License 1999.06.16 0 0 71
Kedves Ramon!
Most az egyszer - hát ez is előfordul, de így kerek a világ - nem értünk egyet. Szerintem a szőrtelen higiénikusabb.
Előzmény: Ramon (70)
Ramon Creative Commons License 1999.06.16 0 0 70
Ugye megmondtam!
Előzmény: Egérke (69)
Egérke Creative Commons License 1999.06.16 0 0 69
"Es a higeniaval kapcsolatban Ramonnak van igaza. Nem higenikus, mert sokkal konnyebben kapsz el fertozeseket, ha kopasz vagy. Ez teny."

Ez egy nagy baromság!

Előzmény: bonny (64)
Ramon Creative Commons License 1999.06.12 0 0 68
Amikor egy hímnemű egyed, meg egy nőnemű egyed a combjai közötti fanszőrzetet egymáshoz illesztik :)))
Előzmény: sznob (67)
sznob Creative Commons License 1999.06.08 0 0 67
Mi az a "szorpasszitas"?
Előzmény: Ramon (66)
Ramon Creative Commons License 1999.06.07 0 0 66
És egyébként is, hogyan történne a szőrpasszítás?

Vagy tegyük fel a kérdést fordítva a lányok szemszögéből. Hogy néz ki kopasz férfi? Mint a kopasznyakú csirke!
Brrrrrr!

Előzmény: sznob (65)
sznob Creative Commons License 1999.06.06 0 0 65
Legyen borotvalva, de egy szexis vekony csik maradhat, hogy azert emlekeztessen, hogy nem egy ovissal vagyok...
bonny Creative Commons License 1999.06.04 0 0 64
Szerintem sem a tokkopasz a legszebb. Legyen szep, kulturalt, csinos, de egy kicsit szoros, mert az selymes, es ha simogatod sokkal izgatobb.
Es a higeniaval kapcsolatban Ramonnak van igaza. Nem higenikus, mert sokkal konnyebben kapsz el fertozeseket, ha kopasz vagy. Ez teny.
mulatt Creative Commons License 1999.06.04 0 0 63
Nem Es írta?
Szerintem jó a krém, ha olyan a bőr, csak az a kénes vegyület ne lenne olyan büdös, mert én azonnal neki is esnék, de ez visszatart.
Barát Creative Commons License 1999.06.04 0 0 62
Szerintem a higienia éppen mellette szól, jobban tisztán tartható.

A krémekkel pedig óvatosan, mert az emberek különbözőek. 1-2 perccel rövidebb idő esetén nem jön le rendesen, 1-2 perccel hosszab pedig nagyon kellemetlen csípő érzést és 1-2 napig tartó túlérzékenységet okoz.

Előzmény: Ramon (61)
Ramon Creative Commons License 1999.06.04 0 0 61
Leht, hogy szép, lehet, hogy valakinek tetszik, de egy sejtelmes bozont, egy őserdő, amit fel kell fedezni ...
Hát az kellemes.
A higiéniáról nem is beszélve.
Szóval, nekem nem tetszik a tök kopasz.
Dulifuli Creative Commons License 1999.06.04 0 0 60
Érdekes, nem nekem jutott az eszembe, hanem egy hasonló fórumon írta valaki, pedig én is ismerem a szőrtelenítő krémet. Szerintem az a legjobb megoldás, mert nem pattog ki tőle a bőr, és a szőrszálak sem erősödnek, és nem kell minden nap használni, hogy ne szúrjon. Egyszerűen be kell vele kenni a szőrttelenítendő felületet, várni néhány percet, és egy kis műanyag kanállal lekapargatni a krémet a szőrrel együtt. Jó megoldás, és nem fájdalmas.
Dulifuli
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 59
Ajanlom Aninanak King-Kongot! Jo nagy szorzete van. Esetleg egy guminot is lehet mellekelni hozza.

(csak vicc volt!)

Bar MaciLaci is eleg szoros! Szo"ro"s. <

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 58
Nekem megvan a traktoros kep, mar ha egyre gondolunk. Hanyat fekvo csaj oldalrol, s domborodo agyekan foldkotro gep kozelit a bozontos bozotos fele.

Bocs, ha mar volt hozzaszolas ezugyben, de meg nem olvastam vegig a topicot.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 57
Szerintem két dolgot: kibírni, amíg egy kicsit megnő, és már nem szúr, vagy újra leborotválni.Esetleg valami kence is segíthet, de nem tudom, hogy van-e értelme.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 56
szerintem meg most is a legbiztosabb szortelenites a gyantazas, de ugye azt nem lehet mindenutt alkalmazni. szoval akinek erzekeny a bore az ne csinalja, bar szerintem azt a kis aldozatot meg lehet hozni, megeri.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 55
az egy dolog, hogy a pasikat szúrja, de van, hogy a hölgyeket is (mármint a növő szőr a nemrég szőrtelenített leánykát magát) mit lehet iylenkor tenni?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 54
bocs, KOZO de ezt nem tudtam so neked caps lock, de tovabbra is azt mondom, hogy szurhat. de ugysincs annal jobb egy pasinak vagy tul, keso van.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 53
bocs, KOZO de ezt nem tudtam so neked caps lock, de tovabbra is azt mondom, hogy szurhat. de uugys8incs annal jobb egy pasinak vagy tul, keso van.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 52
1., Énis szeretem a kopasz puncit ,de ettől még nem érzem magam pedofilnak.
2., Ha odafigyelek szúr (de nem erre szoktam figyelni),de általában csak az első 1-2 alkalommal teszi aztán selymesedik.

(camilla: nick=KOZO, nem kozo ,de nincs sértődés!)
Üdv:
KOZO

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 51
a szortelenseg a gyermekkor jellemzoje
a szortelenites fiatalit
[es egyben igazolja, hgy mindannyiunkba szorult némi pedofilia]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!