Keresés

Részletes keresés

vasas7+8 Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39848
Oké, a "b@rmot" visszavonom a fórumozók vonatkozásában, de Urbányira érvényes marad. Egyébként meg, amikor Figo az EB-n (holland-belga) lőtt egy hatalmas gólt az angoloknak, mindenki áradozott, pedig ott egyértelmű volt, hogy megcsúszott a labda egy angol védő lábán. Mégsem azt kezdték elemezni, hogy mi lett volna, ha nem ér hozzá a védő stb.
Előzmény: Fatboy Slim (39842)
Rob Gordon Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39847

A kezdőlapon a bal felső sarokban egy kis ablakban volt a felirat és egy kis fotó.

 

Két Arsenalos játékos volt rajta, egyikük Hleb a másikat nem ismertem fel.

 

Úgy látszik olvasták a fórumot, mert azóta lecserélték ünneplő ManU játékosokra.

Előzmény: dinsdale_ (39846)
dinsdale_ Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39846
Az NSO-n a nagyítható borítón Scholes látható. A háttérben pedig Barcelona játékost vélek felfedezni világoskékben. Biztos Arsenalos a foto?
Előzmény: Rob Gordon (39844)
red-devil Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39845
Urbányi is öregebb nálam, mégsem érzem, hogy jobban értene a focihoz, mint sokan közülünk. amúgy forumozás lényege a véleményütköztetés, de ha csak annyi lenne, hogy mindenki leírja sajátját, akkor az elég unalmas lenne. de akkor kezdem én, mutatok egy videot, javaslom főleg a 0:20, 1:58, 2:08 időpontokat benne, mert ezek is mind mind olyan "lecsúszott" lövések, mint a tegnapi :) persze tudom, ez teljesen más, és amúgy is.

amúgy apró mj : ha MU drukker vagy, akkor vsz nem írnál ilyet Scholesra, ha meg nem vagy az, akkor meg kétlem, hogy te töbet láttad volna Scholest, mint mi. persze lehet, hogy tévedek, csak tudod amióta PL és egyéb meccseket lehet TVben nézni, azóta kevés MU meccset hagytunk ki. és te? :)
Előzmény: Fatboy Slim (39837)
Rob Gordon Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39844

Az nso hozta a formáját.

 

A kezdőlapon látható a BL - "Döntőben az MU".

 

Nem tűnik fel nekik, hogy Arsenalos fotót mellékeltek hozzá? :DDDDD

 

És Ti még a Sun-t szoktátok cikizni. :))

Fatboy Slim Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39843
akarom mondani, nem csak itteni jelenség ez...
Előzmény: Fatboy Slim (39842)
Fatboy Slim Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39842

Urbányit én sem hallottam, tehát ez a saját véleményem. és pont azért mondtam, hogy lecsúszott, mert volt némi közöm labdához, de ez tényleg másodrendű dolog.

én azt nem értem, hogy miért nem tanultok meg már rendesen fórumozni. az egyiknak van véleménye, a másiknak van egy másik.

slussz, ennyi.

nem

Előzmény: vasas7+8 (39840)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39841
ja, csak tök mást:))
Előzmény: Fatboy Slim (39838)
vasas7+8 Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39840
Nem tudom ki az a b@rom, aki szerint Scholes lövése lecsúszott, de hogy nem focizott még életében az biztos. Hogy Urbányi is ezt mondta - nem hallottam - , akkor ez csak jobban igazolja az állításomat :)
Szóval jobb külsővel találta el tökéletesen, emiatt csavarodott a labda a bal felsőbe, de ez nem lecsúszott lövés. Ha egy lövést rosszul találsz el, annak láthatóan nincs ereje. Itt ugye erről szó sem lehetett.
Urbányi jól tudjuk, hogy egy botcsinálta, gyenge edző, aki mindig megpróbálja a külföldi sztárokat a magyar kétballábasok szintjére nyomni, ahogy tette ezt a Liverpool egyik BL-meccsén Gerrard luftjánál. Szánalmas.
Fatboy Slim Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39839
ezt sem vontam kétségbe sehol
Előzmény: dinsdale_ (39833)
Fatboy Slim Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39838
tk. ugyanarról írunk...
Előzmény: Feyd-Rautha (39824)
Fatboy Slim Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39837

szerintem régebbóta követem az angol focit, ezáltal Scholest, mint te, de nem érdekes.

vedd hülyeségnek... csak tudod már

Előzmény: red-devil (39827)
Everred Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39836
Parkot én az első félidő után le akartam cseréltetni, nem azért, mert rossz volt, hanem mert úgy éreztem, Andersonnal jobbak lennénk. A második félidei teljesítményével aztán rácáfolt, rátett még egy lapáttal, remek volt.

Carrick szerintem elfáradt kicsit, főleg fejben. Most már asszem sorozatban kilencszer kezdett, pokoli nehéz meccseken.

Nani meg még fejlődni fog. A labdával kurva jól bánik, a beadásai, szögletei veszélyesek, és lőni is tud, még ha ez tegnap nem is derült ki.
Előzmény: Rob Gordon (39835)
Rob Gordon Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39835

Az lehet, hogy a Bridge-hez képest több jó döntést hozott, de még így is nagyon sok pontatlan, rossz ritmusú passza volt, vagy épp nem passzolt, amikor kellett volna.

 

Park számomra kellemes csalódás volt, a múlt heti teljesítménye után.

 

Carrick viszont szerintem gyenge volt. Lehet, hogy gondolatban még mindig a Bridgen van és még mindig nem érti, hogy mi történt ott. (megjegyzem még én sem bírtam olyan felvételt látni, ami bizonyítaná a tizi jogosságát)

 

Jobban örülnék neki, ha Owen-t játszatnánk a helyén és persze ez azt jelentené, hogy nem kellene neki kényszerűségből a jobb bekk posztján feszíteni.

Előzmény: Everred (39828)
Everred Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39834
Rooney és Evra játéka szinte biztos szombatra, és Vidicnek is jó esélye van.

Túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen. Scholest meg csomagoljuk be vattába és tegyük el szépen a szekrénybe Moszkváig, nehogy valami buzi sérülés miatt ki kelljen hagynia a második BL-döntőjét is.
dinsdale_ Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39833
Az a csapat, amely nem képes két meccs alatt gólt rúgni, nem édemel BL döntőt. Véleményem szerint két mérkőzés alapján a jobbik csapat ment tovább.
Előzmény: Fatboy Slim (39818)
crack Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39832
minden kétséget kizáróan brown a MOM. sorolni is felesleges mit megtett ezen a meccsen. látszik hogy előző években nyújtott "szerényebb" teljesítményeinek oka: nem volt elég meccs a lábában. ezt Vida sem csinálhatta volna jobban.
Előzmény: dinsdale_ (39812)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39831
Hogy egy kis negatívumot is írjak: könnyebb lett volna a tegnapi feladat, ha CR nem feltétlenül akar varázsolni, hanem csak focizni. Főleg az első félidőben tűnt fel, hogy sokszor vezette rá három védőre a labdát, amivel meg is csinálta a létszámfölényt (vagy éppen kiegyenlítette a -hátrányt), de a kívánatos passz helyett mindig megpróbálta egyedül megoldani.
Everred Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39830
red-devil Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39829
Küldök neki egy videót Scholes lövéseiről, meglátjuk, sikerül-e felfedeznie a hasonlóságokat.

igen, felfedezné, hogy hány lecsúszott lövés akadt be Scholestól :P
Urbányiról annyit, hogy kirúgták az Újpesttől, ez szerintem mindent elmond a szakmai tudásáról és kompetenciájáról, hogy pl megítéljen egy lecsúszott lövést
Előzmény: Everred (39826)
Everred Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39828
Brown maximálisan minden dicséretet megérdemel, de szerintem Nani sem volt rossz, különösen az a szólója a második félidőben... meg egyébként is, sokkal többször hozott jó döntést, mint a Bridge-en (egyébként igazatok volt, visszanézve azt a meccset, tényleg gyenge volt a fiú).

Amit meg Tevez művelt, az hihetetlen, mindenütt ott volt, minden helyzetben megtartotta a labdát, gyakorlatilag elvégezte Rooney dolgát... bár Roo ilyenkor még háromszor-négyszer ziccerbe is szokott kerülni.
Előzmény: dinsdale_ (39812)
red-devil Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39827
kp-n átjöttek? hát ok, átjöttek (bár én ezt nem látom ennyire egyértelműnek), de a F1ben is kevés, ha féltávig vezeted a versenyt. a lényeg, hogy a védelmünkön nem tudtak átmenni, ami szerintem a lényeg a futballban. és amúgy megjegyezném, hogy azért nem kell úgy tenni, mintha mi ott se lettünk volna, mert Park lövése és Nani fejese is fél méterrel ment mellé első félidőben, szóval akár 3-0 is lehetett volna, második félidőben pedig szintén voltak nekünk is helyzeteink.

jah, és lecsúszott lövés...ne röhögtesd magad ki, ha életedben néztél volna United meccset, akkor tudhatnád, hogy Scholesnak jellemzően el szokott sülni a lába néha, ilyen formában. szóval mielőtt hülyeségeket írogatnál, ráadásul pont egy olyan helyen, ahol erről a leginkább tudják ezt, szerintem gondolkozz picit :) ha más nem, nézd meg a tavalyi meccsünket a Villa ellen, mert ott is "lecsúszott" a lábáról a lövés.
Előzmény: Fatboy Slim (39821)
Everred Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39826
te jó isten, Urbányi azt mondta, hogy a lövés lecsúszott?

Küldök neki egy videót Scholes lövéseiről, meglátjuk, sikerül-e felfedeznie a hasonlóságokat.
Előzmény: Feyd-Rautha (39824)
Everred Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39825
Talált, süllyedt. Csak elfogyott a hajfestékem.
Előzmény: menyusi (39817)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39824
A lövés nem volt lecsúszott, mindent azért nem kell elhinni Urbányi Pistának. Ezen kívül pár kisebb periódust leszámítva a MU akarata érvényesült, ráadásul több és veszélyes helyzetei voltak a hazaiaknak. És ami a legfontosabb: a Utd gólt tudott lőni, a Barca pedig - nem először mostanában - nem.
Előzmény: Fatboy Slim (39821)
red-devil Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39823
!

No és akkor egyik legörömtelibb bejelentenivalómat teszem, amióta ez a forum-tali szervezkedés létezik : 2008. május 21-re, minden Manchester United drukkernek a Véndiákban a helye egy fantasztikus BL döntő nézésre. Mivel lefújáskor még nem voltam teljesen "Ever ala Scholes" (copyright by menyusi), így rögtön 20 főre asztalt is foglaltam a szép üres lapon, szóval ezennel mindenki, és tényleg mindenki szervezze úgy azt a szerdát, hogy eljön, és együtt nézzük ezt a nemes eseményt, értem ezalatt Jay-X-et, xhege-t (ők ígéretet is tettek anno még), Rob-ot, menyusit, Matt-et, és persze az összes többi embert is, akinek van kedve jönni és épp nem jutott eszembe félig másnaposan (tőlük ezúton is elnézést). Akinek esetleg az alvóhely a problémája, az ne izguljon, nálam is és Evernél is van néhány alvóhely, ahol lehet alszani, szóval ez ne legyen akadály :) mégegyszer, 2008. május 21., Luzhniki, Moscow : Champions League final a Véndiákban (V.ker. Egyetem tér 5.) ha bármi kérdés felmerül, akkor nyugodtan kérdezzetek, de akár msn-en is megtalálható vagyok az afty@vipmail.hu-n, jelentkezés szintén ezen médiákon, esetleg mobil, aki tudja eme számot. ofkorsz, aki jön, és új, vele úgyis cserélünk majd mobilszámot :) No megyek is, és megpróbálok úgy tenni, mintha dolgoznék...bár azért nem rossz érzés, ha csak pár pillanatra is, de köztisztviselőnek lenni :P

!
Zod Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39822
Grat a dontohoz!
Fatboy Slim Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39821

Srácok, végignyomták a meccset. Messi és Etoo néha hülyét csinált a baloldalatokból, csak rajtuk múlt, hogy nem lőttek gólt. Decoék néha úgy mentek át a középpályátokon, mint a szél....

mindegy, ez az én magánvéleményem. ti lőttetek egy gólt -ami egy lecsúszott lövés eredménye volt- ők meg nem. ennyi. ez a sokadik ilyen története a Barcának

 

red-devil Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39820
Hát szerintem meg mi érdemeltük meg jobban a győzelmet, több veszélyes helyzetet alakítottunk ki, mint a Barca tegnap, és tulajdonképp a 2. félidőben nem is nagyon volt helyzetük már. Ettől függetlenül Scholesy csavara zseniális volt, mégha - az én rohadt nagy pechemre - le is maradtam élőben a gólról életmentő hólyagkönnyítés címén. Szerintem abszolút megérdemelten jutottunk be a fináléba, ott már nem érdekel kivel találkozunk, szimplán csak el kell őt is verni :) Liverpoolnak azért örülnék, mert azért mégiscsak őket elverni a legnagyobb presztizs, és Abrak sem variálna a jegyekkel, a Chelseanek pedig azért, mert a döntőben megmutathatnánk milyen az amikor focizunk is, és elagyaljuk őket :)
Előzmény: Fatboy Slim (39818)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2008.04.30 0 0 39819
Ööö... miért is?
Előzmény: Fatboy Slim (39818)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!