Keresés

Részletes keresés

ratopel Creative Commons License 2002.05.16 0 0 10
Talan azert mert ok kotelezonek erzik neha. Nekunk meg nem az. Ha az lenne, lehet ez a topik sem lenne. Persze vannak lanyok, akik ennek ellenere gyakran libbennek kis szoknyaban harisnyaban.
Előzmény: Zabi (9)
Zabi Creative Commons License 2002.05.14 0 0 9
Itt vagyok!

Egyetértek, Traviboy. Én is kegyetlenül fel tudok izgulni, amikor harisnyanadrágot viselek a farmer alatt. Utána a szex is sokkal jobban megy.

Nagyon sok nő panaszkodik, hogy szörnyű érzés harisnyában lenni nadrág alatt. Kérdezem én, miért?

Előzmény: traviboy (5)
ariva Creative Commons License 2002.05.13 0 0 8
Sziasztok!
Hasonló cipőben -stílszerűen haisnyában- járok én is. A
A harisnya iletve harisnyanadrágos lábak nagyon vonzzák a tekintetemet; akár merre is járok figyelmesen vizslatom a hölgyek szebbnél szebb lábikóját.
Időnként én is felveszem e ruhadarabokat. Amikor csak alkalmam és merszem van hozzá.
Hogy mikor kezdődött? Nem tudom. Olyan 10-12 éves koromban más bőszen huzogattam magamra nővérem harisnyanadrágait. Akkoriban még azt hittem elmúlik... :-)
Most senki nem tud róla (remélem) barátnőmön kívűl. Néha jó lenne, ha tudnák, és nyilvánosan is öltözködhetnék ilyen kellemesende hát a mersz...

Apropó! Volt néhény éve egy harisnya levelezőlista. Senki nem volt azon rajta?



ratopel Creative Commons License 2002.05.10 0 0 7
Nos latom, azert nem fog mar az elejen leszullyedni a topic. Orulok a hozzaszolasoknak. Azt latom, hogy a miert viseled kezdetu kerdesre mar vannak valaszok. De vajon mit szol hozza a kornyezeted?
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.05.09 0 0 6
Sziasztok! Bocsánat ha offnak találjátok, de ami nektek a harisnya, nekem az a zokni... Én egy fogyatékkal élő fiú vagyok, súlyos vérkeringési zavar miatt csak nagyon bő cuccokat hordhatok alul... néha mégis megengedem magamnak, hogy felhúzzak egy fél pár zoknit az egyik lábamra! Na hát az kész elélvezés, és ezt szó szerint kell érteni!! Már tényleg csak attól tartok, hogy egyszer rajtakap valaki...
traviboy Creative Commons License 2002.05.09 0 0 5
Sziasztok

Nos én a magamrészéről egyszerűen IMÁDOM ha harisnya, főleg ha harisnyanadrág van rajtam!!!
Egyszerűen szexuálisan izgat, és ha egész nap farmer alatt rajtam van akkor egész nap szexuálisan túlfűtött vagyok!
Elmondhatatlanul jó érzés, és ilyenkor mindig csak azon csodálkozom, hogy a nők akik ezt legálisan megtehetik hogy birják ki elélvezés nélkül!!!

Előzmény: ratopel (4)
ratopel Creative Commons License 2002.04.29 0 0 4
Peldaul kezdjuk az elso kerdessel.

En peldaul annyira odavagyok, ha non latom, hogy kivancsi lettem, milyen lehet benne. Mitol huznak not ilyet, nekem miert is tetszhetv ennyire. Hat ezt csak ugy tudhatom meg, ha empirikudsan tapasztalok. Ez megtortent es nagyon kellemes erzes volt. Raadasul noveli a libidomat is. Izgato is hordani, de ha olyan helyzetben vagyook semleges is tud lenni az erzes es csak egyszeruen jo viselni. Kellemes.

Előzmény: Zabi (3)
Zabi Creative Commons License 2002.04.29 0 0 3
Pelorat!

Úgy tűnik nem sok hozzászóló van, ezért megkérdezem tőled, hogy eme izgalmas téma melyik alfejezetét kezdjük kitárgyalni?

Előzmény: ratopel (-)
ratopel Creative Commons License 2002.04.29 0 0 2
Amirol nem tudsz, meg nem biztos, hogy nincs. De nullazasnak jo volt :)
Előzmény: Spectroman (0)
Zabi Creative Commons License 2002.04.29 0 0 1
Nem 0 ez a topic! Fogok írni bele.
Előzmény: ratopel (-)
Spectroman Creative Commons License 2002.04.29 0 0 0
Szerintem konvergál a 0-hoz, hogy a férfiak hány százaléka szereti az ilyesmit...
ratopel Creative Commons License 2002.04.29 0 0 topiknyitó
Szoval, olvasgatom itten a harisnyas topicokat es ugy gondolom a tema meger egy miset. Ami szerintem ide kapcsolodik es megtargyalhato azt pontokba gyujtottem. Szeretnem felhivni a figyelmet, hogy alapvetoen a hetero beallitottsagu ferfiakra gondolok akar parkapcsolatban akar nelkule, de homo-k is johetnek, nincs itt diszkriminacio. Szoval temak a temaban:

- miert viseled?
- a kornyezeted tud rola?
- hogyan viszonyul hozza?
- ha titkolozol, van lelkiismeret furdalasod?
- viselesi szokasok
- crossdressing ertelmezese
- a fetisizmus perverzio?
- vasarlasi szokasok
- es etc.

Varom a hozzaszolasokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!