Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

9696 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 948

Szia!

 

  Az ajtókárpit alsó részén is vannak csavarok, legalábbis az én autómon, azokat is kiszedted? Ha igen, akkor az ajtó alsó részénél célszerű kezdeni a "feszegetést",és úgy haladj felfelé... Ne ijedj meg, elég hangosat szól, amikor kipattan a bolha! Nem törik el, én már többször szedtem le a kárpitot. Visszaszerelésnél elég nagyot kell ráütni, hogy bepattanjon a helyére. Jó munkát!  fz.

Előzmény: roberw (946)
JEDINATOR Creative Commons License 2009.03.28 0 0 947

Sziasztok !

Megköszönném ha valaki tudna ajánlani egy korrekt szerelőt pesten.

Jgen ! Sikerült nekem is egy IZGATÓ PT-re szert tennem.

Elöre is köszönöm!

üdv.: jedinator

roberw Creative Commons License 2009.03.28 0 0 946
Üdv!

Én most kezdtem b@sztatni a hangszóró cserét, hogy kijött a jó idő.
Néztem a neten a leírásokat, képeket,értekezéseket.... De, elég béna lehetek mert nem sikerül leszedni az ajtó borítót. A két csavart kiszedtem, de nem sikerült a "bolhákat" kipattintani vagy esetleg nem megfelelő erővel próbáltam?
Pedig feszítettem eléggé! Nagyon tartanak ezek a műanyag biz-bazok!!!
Plíz aki már csinálta böfögjön már valamit, hogy ő hogyan hajtotta végre a hadműveletet.
Nem igazán vinném ezért "autóhifi" szervizbe....
(A Cd playert sikerült már kiszedni a vezetéket csapolom meg majd a mélynyomónak... )
nacbalamber Creative Commons License 2009.03.27 0 0 945
Hello Cruiserelők....csak érdeklődök mizu veletek, mindenki sikeresen törés nélkül átvészelte a telet, ha egyátalán már vége van...???
Remélem mihamarabb egy röpke találkát tudunk szervezni valahol...kicsit ahol jobban tombol a nbyár, vagy esetleg valamilyen vízparton, vagy valami amcsi autós relikviás étteremben, erre voltak korábban ötletek...most már remélem mindenki aktivizálja magát egy kicsit, mert hát így nem lesz belőlünk.... se, szóval hát PT.-re fel, rójuk az utakat, egy délutánt biztos sokan tudnának áldozni az egészre.....
IGAZ??????

Üdv Gábor
Dorien Creative Commons License 2009.03.22 0 0 944
Itt van sima, angol nyelvű használati útmutató, ha ez segít valakinek:

http://www.chrysler.com/carryover/download/pdf/manuals/2004_PT_Cruiser.pdf
nacbalamber Creative Commons License 2009.03.22 0 0 943
Hello...az ilyen pt.-k léteznek, ám akkor a belsejének is két színűnek kell lennie...és tudtommal csak amcsiban csináltak gyárilag, bár ausztriában szerelték, így akármi is lehet....

Belseje dual színű, szóval akkor kell a angol szerelési útmutató cd valakinek???Akkor írja, meg, mert legyártom itthon a másolatokat, és tudom postázni...
Meliga Creative Commons License 2009.03.21 0 0 942
Kincs ami nincs.:) Email ment...:)
Előzmény: coyotte (906)
Meliga Creative Commons License 2009.03.21 0 0 941

Sziasztok!

KOSZONOM SZEPEN A SEGITSEGET MINDEKINEK! Elnek a felkinalt  lehetoseggel.:) Az angol nem okozna nagy gondot,de a magyar meg jobb...nem vagyok egy muszaki zseni.:D

Előzmény: nacbalamber (904)
Dorien Creative Commons License 2009.03.19 0 0 940
Dögös kis cucc, de nekem a színre fújt hűtőrács helyett jobban tetszik, ha krómozott.
Előzmény: vectrabcar (937)
JGab Creative Commons License 2009.03.19 0 0 939
Megnéztem a hírdetést.
1.6 classic -> legkisebb motor, alapfelszereltség. Biztos, hogy európai, és gyanítom, hogy nem is valami limitált kiadás...
Nekem gyanús. Elvileg a bordó és a fekete is létezik gyári színben, de a kettő így együtt, ezzel a felszereltséggel. Hát... Ha viszont igen, akkor ritkaság, és meg kell venni! :)

Esetleg kérj egy alvázszámot, és hívd fel a Pappast. Ők elvileg meg tudják mondani a színét.
Előzmény: vectrabcar (936)
JGab Creative Commons License 2009.03.19 0 0 938
A felni gyári, nekem is ilyen van.

A festést nem tudom, bár szoktam látni egy hasonlót, de annak ezüst az alja.
Ha amerikai importnak mondják, elképzelhetőbbnek tartom. Nem emlékszem, hogy a mobile.de-n beleakadtam volna hasonlóba, amikor az enyémet kerestem. De ez csak tipp.
Előzmény: vectrabcar (936)
vectrabcar Creative Commons License 2009.03.19 0 0 937
Előzmény: vectrabcar (936)
vectrabcar Creative Commons License 2009.03.19 0 0 936
Sziasztok!
A mellékelt autót találtam egy hirdetésben,és az érdekelne hogy ez gyári festés?
Illetve a felnik gyáriak, mert már több PT-t is láttam ilyen felnivel?
Gyuri
szilvafan Creative Commons License 2009.03.17 0 0 935

 

WAZZZZZZEEEEEEE !!!!! :):)

 

de azért köszi :)

Előzmény: zisti (934)
zisti Creative Commons License 2009.03.16 0 0 934
szilvafan!!sajnos a szélvédő eltört a kiszedés közben!!!
szilvafan Creative Commons License 2009.03.16 0 0 933

ha a szélvédő sértetlen, engem érdekelne.

 

írsz 1 árat ?

Előzmény: zisti (928)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 932
Zistinek köszönöm a fáradozását és a tájékoztatót....
Előzmény: JGab (931)
JGab Creative Commons License 2009.03.14 0 0 931

utólagos tempomat ügyben:

 

http://totalcar.hu/magazin/technika/tempomat!1

 

Elég borsosak az árak. Amennyire én anno utánaolvastam, amerikából lehet jobb áron beszerezne (ebay). Akkor csak  a szerelést kell itthon fizetni. Igaz, azóta az árfolyamok barátságtalanabbak lettek, illetve a garancia is bonyolultabb.

nacbalamber Creative Commons License 2009.03.14 0 0 930
Bocsi, még a képet nézegetve, meg gondolkodva, szüksgem lenne az ablaktörlő karjaira, mind a háromra, illetve a jobb hátsó kilincsre... ?? a szárnnyal együtt lehetne szállítani??

nacbalamber Creative Commons License 2009.03.14 0 0 929
Hello, engem komolyan érdekelne a hátsó csomagtartó ajtón lévő szárny...az is sérült?? Az első képen látható kicsit, mennyi lenne??? Köszönöm... :-D
Előzmény: zisti (928)
zisti Creative Commons License 2009.03.13 0 0 928
Hello!!tempómat,külső hőmérséklet mérő sajnos nincs benne!!mechanikus váltó!!2.0benzin 16v!!http://www.angolautoalkatresz.hu/
drrencz Creative Commons License 2009.03.13 0 0 927
Köszi a kielégítő válaszokat.
Jah kérem, az automata váltó engem is lázba hoz :)
Az autó ékszere lenne !
JGab Creative Commons License 2009.03.12 0 0 926
Ülésfűtés szerintem a bőrösökhöz járt. Nekem a plüsshöz nincs. Tempomat se. Az szerintem még a Limitedhez sem volt széria. Más kérdés, hogy a németeknél szinte mindegyikben van.
Hőmérő és iránytű nekem is van.

2.2CRD, Route66 felszereltség (Touring)
Előzmény: szilvafan (925)
szilvafan Creative Commons License 2009.03.12 0 0 925

 

Ülésfűtésem nekem sincs, (vagy csak nem találtam meg a kapcsolót ? ) :)

az iránytűt látom, de pl. a motoros ülésállító  kapcsolóját is véletlenül találtam meg, amikor leesett a kulcsom az ülés mellé. Igaz, azóta sem nyúltam hozzá, jobban tudnék értékelni 1 tempomatot vagy ülésfűtést...hát még a nagy szívfájdalmam, az automata váltó, óóhhhhhhhhhh :):):)

Előzmény: drrencz (923)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 924
Nem láttam, csak gondolom, hogy ebben van/volt.
Sajnos az enyémben nincs, 22. CRD, ja és a tempomatot is lecsalták, ezért is érdekelne a dolog.
Előzmény: drrencz (923)
drrencz Creative Commons License 2009.03.11 0 0 923
Üdv! Nem mindegyikben van külső hőmérőjelző?
Melyik képen látható?

Mert nekem van a pitiben,meg ülésfűtés is,aztán iránytű is(digitális) .
Szóval ezek nem tartozékai az autónak?
Köszi a választ!
zisti Creative Commons License 2009.03.10 0 0 922
http://www.angolautoalkatresz.hu/
zisti Creative Commons License 2009.03.10 0 0 921
ez egy angol autó volt ahhoz képest tiszta:))már láttam ennél gázosabbat is!!
zisti Creative Commons License 2009.03.10 0 0 920
hello JGab 2.0benzines motor volt benne!!
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.10 0 0 919
Amennyiben nem csal a szimatom, volt benne külső hőmérséklet mérő is, na az nagyon érdekelne, ha esetleg valamelyik márkatestvérem bármit is vásárolna és ezt hozzá lehetséges csapni, hát komolyan örülnék neki. Persze, ha az enyémbe beszerelhető?
Előzmény: JGab (918)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!