Keresés

Részletes keresés

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 6830

Sziasztok! Nagyon vacak éjszakám volt....Rokkon menj másik orvoshoz el.Engem aki először műtött azt mondta izom feszülésem van,majd szépen magától elmúlik.Nem nyugodtam bele...Szeged:ideggyök gyulladás,szigorú fekvés....NEM,NEM gyógyultam...BP.:porckorong gyulladás...BINGÓÓÓÓ...

rokkon Creative Commons License 2010.12.19 0 0 6829

Robertov72 átnéztem az orvosi papirokat korházba voltam és kaptam TRAMADOLT 3x100mg -t.Későbbi rehabkezelésem idején 2x50mg -t kaptam . Azt mondják a xilox is nagyon erös 3at-4et megszoktam inni 1nap talán minimális hatása volt.Pár napja irtam kaptam infuzos kezelést de alig észrevehető hatás. Félévente járok három hetes rehab kezelésre addig mig tartanak a kezelések talán jobb.

robertov72 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 6828

Egyéni vélemény és csak saját felelőségre ajánlom a TRAMADOL  nevű gyógyszert az nekem segített olyan mint egy lórúgás max napi 2 esetleg 3 szem a javasolt mennyiség,de ez már a közepes és erős fájdalom csílappítók közé tartozik ezzel tényleg csinján kell bánni.

Előzmény: rokkon (6826)
robertov72 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 6827

Esetleg valami infúzió kúra nem segíthetne a bajodon?

Előzmény: rokkon (6826)
rokkon Creative Commons License 2010.12.19 0 0 6826

sziasztok.Malagurski75 kérdezed milyen gyógyszertszedek:xilox,cataflam,mydeton,divascan,contramal,izomlaztítókat. Kaptam a gerincembe 3injekciot amit fél évente vagy évente lehet beadni a nevét nemtudom.A jelenlegi ideggyogyász orvosom nevét nemszeretném megadni mert vele nem lehet dicsekedni.A gyógyszerek ki váltása felesleges pénz kidobásvolt teljes eredménytelenség.

malvin82 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6825

Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat! Igazán nem kérkedni akartam és úgy érzem a válaszokból, hogy átéreztétek a beírás lényegét: valóban sokat segít az öröm a fájdalomtűrésben. A kórházban, a látogatáson nézték is a többi látogatók, hogy mit tekergeti annyira a derekát az a magas apuka, csak nem megemelte magát a 3 és fél kilós gyerekkel? :-)

Graver Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6824

Kedves malvin!
Szívből gratulálok a babához! :) Ő biztosan szebbé teszi az ünnepeteket. Legalább mi is hallunk (olvasunk) itt valami örömhírt is.

Előzmény: malvin82 (6812)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6823

Rokkon! Milyen gyógyszert szedsz? Ki az orvosod?

Előzmény: rokkon (6822)
rokkon Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6822

sziasztok most keltem fel 6után le kellet feküdni megőrülök a fájdalom tól Barba81 kérdezted a leszázalékolást:fizikai munkát tartós állo ülő kényszertesthelyzetb(térdelő hajuló gugolo munkát NEM végezhet )orvosipapiromonn van, nem vagyok leszázalékolva 28000 szocjáradékom van feleségem tart el.kérdeztem üzemorvost milyen munkára vagyok alkalmas a válasza nemtalál orvost aki aláirja a papirját hogy maga munkát tudjon vállalni.Veszprém megyéböl ir valaki.

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6821

Sziasztok! Fájdalom mentes hétvégét Mindenkinek! Barbi hogy vagy? Hétfőn váltják ki nekem a tapaszom,kábítószer,állítólag nagyon erős...kell mert már 300 mg contramal bennem van és semmi....Nektek bevallom az elöbb elbőgtem magam,csúcson volt a fájdalom..derekam,két lábam....fasza karácsony! Képzeljétek nyáron az egész család eldöntötte a népes baráti társaságal (26 ember) hogy ünnepekre elutazunk együtt.Senki nem gondolta hogy még így leszek...Most Mindenki itthon maradt miattam...olyan szar érzés...Mondtam nekik menjenek el...persze senki...Anyám sokat sír,készen van miattam.Apám optimista,naponta (másfél éve) csak biztat.A többi családtag és a barátok...minden nap van velem Valaki,beosszák egymás közt....Van aki bevásárol.Házhoz jön a körmös,fodrász.Cipelnek autóval kozmetikushoz,szoliba...MÁSFÉL ÉVE!!! Az egész marha jól esik,de már elegem van!....Biztosan megkellett élnem ezt a totál kiszolgáltatott állapotot...hát igen,más a Világ lentről,a szőnyegen feküdve átértékelődnek a dolgok....NAGYON!

rokkon Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6820

malvin82 gratulálok a babához.

rokkon Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6819

sziasztok már irtam titánnal merevitették a gerincemet és voltam MRen Veszprémbe.Nem volt probléma.malagurski75  

robertov72 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6818

Szerintem majdnem biztos,hogy nem lehet úgy befeküdni a gépbe. A mágnesesség miatt gondolom.

Előzmény: Malagurski75 (6817)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6817

Gratulálok! Fotózd le a Picit,hagy lássuk mi is...Egy kérdés:Csavarokkal már nem lehet befeküdni MR gépbe?

Előzmény: malvin82 (6812)
robertov72 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6816

Megkaptad a levelemet?

Előzmény: Barba81 (6810)
malvin82 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6815

Bocs Barba, de én az apuka vagyok! De nagyon köszönöm a jó kívánságot! Viszont egyúttal arra kérnélek, hogy ne add fel! A fájdalmak terén van tapasztalatom, néha tényleg kritikán aluli az életminőségem. Ezzel együtt én már kialakítottam néhány olyan dolgot, mint például: csak azért is megcsinálok ezt- azt és utána másnap duplán szívok a fájdalomtól, de legalább elmondhatom, hogy nem csak a szobában keringőzök az ágy körül.

 

Robertovnak is köszönöm a jó kívánságot és a tanácsot megfogadom, bár az még nem a következő napok történése lesz! Most egy kicsit örömködünk aztán januárban megyek Rácz doktornőhöz kontrollra, hátha kiötöl még valamit.

robertov72 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6814

Gratulálok   kis gyerkőchöz:) Mikor vele fogsz törődni lehet nem jut eszedbe annyiszor a fájdalom. Az elsők között legyen,hogy megtanítod járni ,hogy  mamának keveset kelljen emelgetnie.

Előzmény: malvin82 (6812)
Barba81 Creative Commons License 2010.12.18 -1 0 6813

Gratulálok Malvin!!Én is szeretnék nagyon,de ha így fog fájni a hátam,meg a többi nem fogom tudni kihordani,a munkahelyem megszűnt,februárig kapom a táppénzt,utánna munkanélküli.én nem tudok így dolgozni,a hátam derekam beszakad,a fenekem is fáj ha sokat ülok,meg nyilalgat a vádlim is néha,az alhasi fájásról nem is beszélve,tegnap elött óta a másik lábam is kezd zsiborogni.Szerintetek leszázalékolnának?Az a baj,hogy csak 29 éves vagyok,de így képtelen vagyok dolgozni.Most mit csináljak?

malvin82 Creative Commons License 2010.12.17 0 1 6812

Kedves sorstársaim!

 

Bocsánat az offért!

 

A sok baj és fájdalom, kín és probléma mellett történik néha jó is! Ma megszületett  a fiam! Legalább EZ nem romlott el bennem...

 

Mégegyszer bocs az offért!

luci71 Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6811

Nem Sirdalud lenne?

"A Sirdalud tablettát olyan fájdalmas (akaratlan) izomgörcsök kezelésére alkalmazzák, melyek:
- gerincvelői eredetűek, mint pl. hátfájás, merev nyak.
- műtét utáni állapotok, mint pl. porckorongsérv vagy a csípőízület krónikus gyulladásos megbetegedése.
A Sirdalud tablettát és MR retard kapszulát az idegrendszeri eredetű izomtónus fokozódás kezelésére alkalmazzák, pl. sclerosis multiplex, krónikus gerincvelő-bántalom, a gerincoszlop degeneratív megbetegedése, agyérrendszeri történések, és központi idegrendszeri (agyi) eredetű bénulás."

Én ezt szedem.Most már kb.5 hónapja.Láb zsibbadásom ugymomd majdnem teljesen elmúlt.Nagyon ritkán van.

Előzmény: Barba81 (6810)
Barba81 Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6810

Dr Rácz Edit mondta,hogy 1 év után nyúlnak ilyen dologhoz,mert addig még gyógyulhat,de most mondtak egy gyógyszert,ami az agyban csinál valamit és nem érzed a fájdalmat,csak a nevét még nem tudom,de megérdeklődtem és majd ,megírom.A dr Bíró Gabriel meg aki ugyan úgy csinálja a katéter ő azt mondta,most is lehetne csinálni a rácz katétert.Na most akkor mi van??

similis Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6809

Nem tud valaki egy manuálterapeutát, csontkovácsot, vagy kiropaktőrt, vagy akárhogy is hívják, aki hétvégén is hajlandő vállani?

Becsípődött a hvállamnál és kb. meghalok, de ez előfordult már, és mindig sikerült elmulasztani, de sajnos nem érzem úgy hogy kibírnám hétfőig vagy keddig :(

robertov72 Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6808

Talán itt sikerül valamit kihámoznod a szövegből.

http://dictzone.com/magyar-latin-szotar/

Előzmény: rokkon (6807)
rokkon Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6807

sziasztok. Szombathelyen mütőttek szerintem nagyon jó orvos és ápoloi csapat van ott .Nagyon sok beteg dicséri az ottani orvosokat.fájdalomcsillapitokat szedek szedtem de sajnos alig használnak.A három hetes rehabkezelésen fájdajomcsillapito infuzios kezelést kaptam amitöl 1-2 honapra minimálisan csökkent a fájdalmam.A gerincemnél állando erös égőfájdalom van fájnak zsibbadnak a lábaim . olyanérzésem van pár honapja mintha az égőfájdalom felsugározna a lapockáimfelé. kérdezted 46éves vagyok veszprém megyéből.2008óta erös fejfájásom van kérdezek és kérlek válaszoljatok:kiegyenesedett nyaki lordosis,az alsoszakaszon dorsalis és vertalis peremeken osteophyták.melyek j.o-i foramenen szűkűletet okoznak,C.2.réstől distalisan szalag meszesedés képe ábrázolodott:nyaki gerincMR: spondylosis ez mit jelent irjátok meg nem értek hozzá.kösz jóegészséget mindenkinek.

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6806

Sziasztok! Én az első műtétem után probáltam akupunktúrát.Akkor be voltam gyulladva...,nem bírtam.Úgy kiakasztottam a csajt,szerintem idiótának nézett.....Tudjátok amikor úgy fáj hogy a bőrödhöz se lehet hozzá nyúlni...Felírta nekem a Prof ezt a tapaszt,Fentanyl...daganatos betegek használják erős fájdalomra,ezzel kihúzom 3-ig.Nem gondoltam soha hogy ott fog tartani ez a dolog hogy narkóznom kell!..az első műtétem után azt gondoltam hogy hmm 1-2 hónap...

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6805

Tiszteletem! Szerintem is használ, én már voltam egy pár kezelésen, és érzek javulást. Egy alkalom 4000 Ft, szerintem nem vészes,kéthetente járok. Akár el is dohányozhatnám....... vagy ihatnám........  de első az egészség!!

Előzmény: robertov72 (6802)
robertov72 Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6804

Nem  olcsó az bizos,de nekem mikor kicsit nyavalygós voltam 1-2 kezelés helyre tett mindig.Előtte sose hittem ilyenben ,de  nálam tényleg működött  a dolog.

Előzmény: similis (6803)
similis Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6803

Barb kitől kérdezted meg? Eddig azt írtátok minél hamarabb annál jobb.

 

Az akupunktúra jó lehet tüneti enyhítésre, de ettől nem oldódik meg semmi :(( És vagyonokba kerülnek ezek a privát ezelések egy idő után...

 

 

Előzmény: Barba81 (6801)
robertov72 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 6802

Csak laikus gondolatmenet az akupunktúra nem lehet jó erre a nyavalyára?

Előzmény: Barba81 (6801)
Barba81 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 6801

Szia Rokon,hát neked sem lehet könnyű.azt hittem a csavarozós műtéteknél nem alakul ki a hegesedés.Megkérdeztem ezt a rácz katétert,és azt mondták 1 év után szoktak hozzá nyúlni,mert addig még javulhat is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!