Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Dorien Creative Commons License 2009.04.13 0 0 965
Költözz el! :)
Előzmény: Törölt nick (963)
nacbalamber Creative Commons License 2009.04.13 0 0 964
Mindenkinek Boldog Nyulat kívánok.... !!!!
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 963
Sziasztok!
A Piti- kémben navigátoros a rádió, de valamilyen, általam nem érthető ok miatt az elmúlt fél évben nem tudtam hazai CD-t szerezni. Ami igazán nem érthető számomra, az, hogy a csomag (RB3 NAVIGATION, EUROPE 2007) csomagban 5 db. CD-én 23 ország, és köztük a Vatikán is megvan, bár úgy tudom ott nem is igazából lehet kocsikázni. Szóval bosszant és tanácstalan vagyok!
Kérlek benneteket segítsetek, ha tudtok, mit tegyek?
Köszönettel és minden márkatársnak kívánok boldog nyúl ünnepeket!
SmiL2K Creative Commons License 2009.04.09 0 0 962
Szia,

Koszi az otletet, tenyleg jol nez ki ;-). Egyelore maradok a cabrioknal, meglatjuk van-e vallalkozo kedvu tulajdonos.

Udv,

Tamas
nacbalamber Creative Commons License 2009.04.09 0 0 961
http://www.limo-life.com/ ez lesz az, nagyon igényes kis oldal....
nacbalamber Creative Commons License 2009.04.09 0 0 960
Hello, cabrio pt s is lesz, az tuti, bár most nem ugrik be egy sem, akink az lenne, de van egy debreceni srác, neki van egy PT limuziunja ..... nagyon komolyan néz ki....szerintem érdeklődj nála, mik a tarifák...van honlapja, minnyá megkeresem....nézz körül...
Előzmény: SmiL2K (959)
SmiL2K Creative Commons License 2009.04.09 0 0 959
Sziasztok PT cruiseresek,

2009 julius 11-en lesz az eskuvom. A kedvesem megorul ezekert a kocsikert, ezert gondoltam, hogy meglepnem azzal, hogy egy Cupe lenne a menyasszonyi auto.

Felhivtam sok autokolcsonzot, iwiwen kutakodtam, de nem talaltam senkit aki ilyesmivel foglalkozna. Most talaltam meg ezt a forumot es remelem ti tudtok nekem segiteni.

Ha van valakinek van
- egy PT cruiser cupeja
- ideje
- kedve soforkodni egy kicsit (Budapesti indulassal kb. 300 km osszesen)

es szeretne egy kis penzt keresni, az irjon nekem.

Koszonettel,

Tamas
JGab Creative Commons License 2009.04.03 0 0 958
Mik vannak? A Háros utcában a Furnárgyár mellett dolgoztam évekig. Nosztalgikus helyszín.
Előzmény: szilvafan (955)
nacbalamber Creative Commons License 2009.04.03 0 0 957
Üdv mindenkinek....

Köszönjük a lehetsőséget, nos Pt társaim, szerintem ötletnek kitűnő, a nyitáskor sajna nem tudok ott lenni, de ígérem felkereslek, ha még találkozó nem is jönne össze... illetve szokott lenni a Lurdy ház parkolójában egy USA autós találkozó 20-30 USA autóval, oda is lemehetnénk...????
roberw Creative Commons License 2009.04.03 0 0 956
Kösz! Így már jobb!!!!

Más:
Délután felmérgeltem magam és leszedtem a jobb hátsó kárpitot. Rombolás nélkül sikerült.. :)
Kérem szépen annyira GAGYI hangszóró van benne, hogy a régi(1985) videoton tv-ben
SOOOOOKKKAL komolyabb volt a hangszóró.
Most azt keresem, hogy mit tegyek bele.
Előzmény: szilvafan (955)
szilvafan Creative Commons License 2009.04.03 0 0 955

 

 

http://old.utcakereso.hu/bp.22.Gyár_u.1.

 

 a cím : 1222 Budapest, Gyár u 1. KOMPHÁZ Sütöde

 

a gps a Gyár u 1-nek az utca másik végét mutatja, mi pedig a Vágóhíd utcai aluljáróval szemben vagyunk, közvetlenül a Duna-parton.

 

üdv, szilva

Előzmény: roberw (954)
roberw Creative Commons License 2009.04.03 0 0 954
Dobjál egy képet vagy egy egyszerű térképet esetleg GPS koordinátát, hogy hol van pongyosa.... Pálinkát nem iszom, de valami halas mutatványra vevő lennék! :)
Előzmény: szilvafan (952)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.02 0 0 953
Én, bizony meginnék egy jó páleszt, de akkor mi lesz a Pitikével, részegen ki viszi majd haza?
Előzmény: szilvafan (952)
szilvafan Creative Commons License 2009.04.02 0 0 952

 

Tuti...:) Az enyém kb 1 éve nyekereg minden álló vagy lassú kormányzásnál.

Igaz, az olaj még nem folyik belőle, és a kormányzáson én sem érzem, de a gyalogbékák rendesen hesszelnek, hogy mi ez az irdatlan nyikorgás...:) tudod, ilyenkor CD felteker, üvölt a Kárpátia, és megyünk amíg szét nem esik:) ha szétesik, meghegesztjük, és megyünk tovább :):)

 

Nacbalamber, Találka :

 

nekem van a Budapest XXII.kerület, budafoki Duna-parton egy kicsi, családias hangulatú halsütő-sörözőm, Kompház a neve. Amerikai relikviák ugyan nincsenek, whiskit sem tartok, de a Duna partra le lehet menni, árnyas nyárfák alatt lehet hideg Dreher sört és magyar pálinkát inni. Beengedni csak bicikliseket és motorosokat  szoktam, de a PT-sekkel persze kivételt teszek, és lehet a terasz mellett parkolni. Ha gondoljátok, és van igény rá, szívesen látom a csapatot, április 24-én nyitunk.

 

sziasztok, szilva

Előzmény: gogen82 (951)
gogen82 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 951

Sziasztok!

 

2004-es diesel Pt-ben valószínűleg a kormányszervo-szivattyú romlott el. A kormányzáskor még nem érezni, viszont olykor fura hangokat hallat a kormány eltekerésével, valamint alul szervoolaj szivárgást is látni. Tudna valaki segíteni, esetleg valaki tapasztalt már valami hasonót? Tuti, hogy szervoszivattyúgond??

Előre is kösz a segítséget!

 

István

9696 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 950

 

 

Az enyém 2002-es, lehet, hogy  a tiéden csak 2 csavar van....Nekem 2 csavar van a bezáró fogantyú alján, egy a belső kilincsnél,3 pedig a kárpit alsó részén, de az újakban már más a kárpit...

 Én nagyon finoman alul kezdtem feszíteni kézzel, elég nehéz, és nagyot szól amikor kipattan a bolha...aztán felfelé haladva óvatosan feszíted, amíg az utolsó is el nem engedi.

 

 

Előzmény: roberw (949)
roberw Creative Commons License 2009.03.28 0 0 949
Hali!
Na akkor majd még próbálkozom! A leírásokban azt írták, hogy 2 csavar van. Amúgy 2007-es a verda.
Ja!!!
És simán kézzel feszíted???? Esetleg csavarhúzóval vagy valami villás"célszerszám"???
Előre is thx!
Előzmény: 9696 (948)
9696 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 948

Szia!

 

  Az ajtókárpit alsó részén is vannak csavarok, legalábbis az én autómon, azokat is kiszedted? Ha igen, akkor az ajtó alsó részénél célszerű kezdeni a "feszegetést",és úgy haladj felfelé... Ne ijedj meg, elég hangosat szól, amikor kipattan a bolha! Nem törik el, én már többször szedtem le a kárpitot. Visszaszerelésnél elég nagyot kell ráütni, hogy bepattanjon a helyére. Jó munkát!  fz.

Előzmény: roberw (946)
JEDINATOR Creative Commons License 2009.03.28 0 0 947

Sziasztok !

Megköszönném ha valaki tudna ajánlani egy korrekt szerelőt pesten.

Jgen ! Sikerült nekem is egy IZGATÓ PT-re szert tennem.

Elöre is köszönöm!

üdv.: jedinator

roberw Creative Commons License 2009.03.28 0 0 946
Üdv!

Én most kezdtem b@sztatni a hangszóró cserét, hogy kijött a jó idő.
Néztem a neten a leírásokat, képeket,értekezéseket.... De, elég béna lehetek mert nem sikerül leszedni az ajtó borítót. A két csavart kiszedtem, de nem sikerült a "bolhákat" kipattintani vagy esetleg nem megfelelő erővel próbáltam?
Pedig feszítettem eléggé! Nagyon tartanak ezek a műanyag biz-bazok!!!
Plíz aki már csinálta böfögjön már valamit, hogy ő hogyan hajtotta végre a hadműveletet.
Nem igazán vinném ezért "autóhifi" szervizbe....
(A Cd playert sikerült már kiszedni a vezetéket csapolom meg majd a mélynyomónak... )
nacbalamber Creative Commons License 2009.03.27 0 0 945
Hello Cruiserelők....csak érdeklődök mizu veletek, mindenki sikeresen törés nélkül átvészelte a telet, ha egyátalán már vége van...???
Remélem mihamarabb egy röpke találkát tudunk szervezni valahol...kicsit ahol jobban tombol a nbyár, vagy esetleg valamilyen vízparton, vagy valami amcsi autós relikviás étteremben, erre voltak korábban ötletek...most már remélem mindenki aktivizálja magát egy kicsit, mert hát így nem lesz belőlünk.... se, szóval hát PT.-re fel, rójuk az utakat, egy délutánt biztos sokan tudnának áldozni az egészre.....
IGAZ??????

Üdv Gábor
Dorien Creative Commons License 2009.03.22 0 0 944
Itt van sima, angol nyelvű használati útmutató, ha ez segít valakinek:

http://www.chrysler.com/carryover/download/pdf/manuals/2004_PT_Cruiser.pdf
nacbalamber Creative Commons License 2009.03.22 0 0 943
Hello...az ilyen pt.-k léteznek, ám akkor a belsejének is két színűnek kell lennie...és tudtommal csak amcsiban csináltak gyárilag, bár ausztriában szerelték, így akármi is lehet....

Belseje dual színű, szóval akkor kell a angol szerelési útmutató cd valakinek???Akkor írja, meg, mert legyártom itthon a másolatokat, és tudom postázni...
Meliga Creative Commons License 2009.03.21 0 0 942
Kincs ami nincs.:) Email ment...:)
Előzmény: coyotte (906)
Meliga Creative Commons License 2009.03.21 0 0 941

Sziasztok!

KOSZONOM SZEPEN A SEGITSEGET MINDEKINEK! Elnek a felkinalt  lehetoseggel.:) Az angol nem okozna nagy gondot,de a magyar meg jobb...nem vagyok egy muszaki zseni.:D

Előzmény: nacbalamber (904)
Dorien Creative Commons License 2009.03.19 0 0 940
Dögös kis cucc, de nekem a színre fújt hűtőrács helyett jobban tetszik, ha krómozott.
Előzmény: vectrabcar (937)
JGab Creative Commons License 2009.03.19 0 0 939
Megnéztem a hírdetést.
1.6 classic -> legkisebb motor, alapfelszereltség. Biztos, hogy európai, és gyanítom, hogy nem is valami limitált kiadás...
Nekem gyanús. Elvileg a bordó és a fekete is létezik gyári színben, de a kettő így együtt, ezzel a felszereltséggel. Hát... Ha viszont igen, akkor ritkaság, és meg kell venni! :)

Esetleg kérj egy alvázszámot, és hívd fel a Pappast. Ők elvileg meg tudják mondani a színét.
Előzmény: vectrabcar (936)
JGab Creative Commons License 2009.03.19 0 0 938
A felni gyári, nekem is ilyen van.

A festést nem tudom, bár szoktam látni egy hasonlót, de annak ezüst az alja.
Ha amerikai importnak mondják, elképzelhetőbbnek tartom. Nem emlékszem, hogy a mobile.de-n beleakadtam volna hasonlóba, amikor az enyémet kerestem. De ez csak tipp.
Előzmény: vectrabcar (936)
vectrabcar Creative Commons License 2009.03.19 0 0 937
Előzmény: vectrabcar (936)
vectrabcar Creative Commons License 2009.03.19 0 0 936
Sziasztok!
A mellékelt autót találtam egy hirdetésben,és az érdekelne hogy ez gyári festés?
Illetve a felnik gyáriak, mert már több PT-t is láttam ilyen felnivel?
Gyuri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!