Keresés

Részletes keresés

Metal Dog Creative Commons License 2004.08.04 0 0 408

Ember! Ha egy bizonyos W betűs étteremláncra gondolsz, akkor keblemre! Megtaláltuk az első közöset magunkban. :-) Sajnos én is szeretem a "műkaját".

Különben mit gondolsz, most mennyi jutalék van egy BigMac-en? A franchise ingyen van? Otthon mennyiből hozol ki egy ilyen szendvicset?

Mellesleg én nem bánnám, ha nagyker áron vehetném a szendvicset, és egy másik pénztárnál visszafizetnének nekem mondjuk 18 %-ot a szendvics kisker árából...

Biztosan vinnék a szomszédnak is. Nagyobb sikerem lenne, mint az aloe-val, pedig ez árt, az meg használ.

Előzmény: Törölt nick (406)
Biovadász Creative Commons License 2004.08.04 0 0 407
...ráadásul mielőtt először megkapnád az "étlapot" végig kéne hallgatnod egy hosszú ismertetést a rendszer felépítéséről és arról, hogy hogyan lehetsz három hónap alatt tölgyfalombokkal ékesített aranykártyás goldenagency leadmanager. :)
Előzmény: Törölt nick (406)
rali Creative Commons License 2004.08.03 0 0 404
Egy plusz pont a javadra.
Előzmény: Metal Dog (403)
Metal Dog Creative Commons License 2004.08.03 0 0 403
Igazad van, kérlek, bocsáss meg. Elnéztem a feladót. Pedig nagyon örültem, hogy Maxval ilyen magvas gondolattal áll elő. :-(
Előzmény: Hayloft Ezekiel (401)
rali Creative Commons License 2004.08.03 0 0 402
Meg leosztóan lekezelően pimasz, mint egy vigéc.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (401)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.03 0 0 401
az idézett részt én írtam és nem véletlenül. Ahogy nézem stramm szövegértési problémáid vannak, vagy csak írsz és nem olvasol.
Előzmény: Metal Dog (400)
Metal Dog Creative Commons License 2004.08.03 0 0 400

Minden ellenkező híreszteléssel szemben nem léptem le, itt vagyok, figyelek. Csak nem fektetek energiát abba, amibe nem érdemes.

 

A McDonalds kajáinak minőségét döntse el mindenki maga. Ajánlott mű: Super Size Me.

 

Nagyon örülök, kedves Maxval, hogy ilyen jártas vagy az MLM terén. A macik aranyosak. Az FLP "piramist" sajnos nem modellezik, mert 1. egy alsó maci több felső macihoz tartozik 2. az újonnan jövő macik rögtön a csúcsra kerülnek, nem a "piramis" aljára. 3. Ha egyszer összedől, az alulról felfelé, és nem fordítva fog történni. Ennek egyébként igen kicsi a valószínűsége. :-)

 

"A tévhitekkel ellentétben kereskedőnek nem születni, hanem tanulni kell, mégpedig működő modelleken és az életben tanulni."

Ez talán a legértelmesebb gondolat, amit olvastam Tőled. Teljesen egyetértek Veled. Jó lenne, ha követnéd a benne foglaltakat, és nem pocskondiáznál dolgokat minden különösebb tanulmányozás nélkül. Kívánom, sikerüljön.

 

Egyébként, ha már vallás, tudod, melyik a legrégebbi MLM a világon? Gondolkozz picit, és ne csak sémákban.

Előzmény: Törölt nick (397)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.03 0 0 399

hát nem tudom, hogy az éghajlatváltozástól van-e, anyáméknál a kertben van 5-6 fügefa, azok legalább 20 évesek, minden évben hoznak gyümölcsöt.

Elég védett helyen vannak, mondjuk, ez sokat számíthat télen...

Előzmény: Törölt nick (394)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.03 0 0 398
köszönöm!
Előzmény: Vikus2 (393)
Vikus2 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 396
Ha kiülteted főleg a gyökerét kell védeni, ha az nem fázik meg, akkor túléli a telet. Füge meg manapság elég gyakori az itthoni kertekben is. De tényleg érdekes itthon a fügefa alatt ülni. :-)
Előzmény: Törölt nick (394)
Beebite Creative Commons License 2004.08.03 0 0 395

de ma már - az éghajlat-változás miatt - ez is valóság

 

:DDDD

Juj:)

Előzmény: Törölt nick (394)
Vikus2 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 393

Aloe Barbadensis Miller

De a virágosoknál inkább az Aloe Vera az elterjedt, legalábbis, ahol én jártam ott így ismerték.

Előzmény: Hayloft Ezekiel (389)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.03 0 0 392

azért ne edd meg...

 

ugyan nem vagyok egy flp ügynök, szóval fogadd csupán baráti tanácsként. Ha tényleg az a növény, amelyből a hatóanyagokat nyerik, akkor a korábban írtak szerint járj el, levél levág, guzmány kinyomkod, felhámsérülésre ken, nyílt sebbe nem ken, gyógyul, mosolyog.

Sok sikert.

Előzmény: atika29 (391)
atika29 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 391
Úgy érted a legelést, hogy meg lehet enni, vagy csak poénkodni akartál?
Előzmény: rali (387)
atika29 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 390
Köszi szépen. lehet, hogy veszek egyet, amúgy is tetszenek a pozsgások.
Előzmény: Vikus2 (388)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.03 0 0 389

megmondanád a latin nevét a növénynek, hogy melyik az pontosan?

Talán úgy könnyebb szerezni...

köszönöm

Előzmény: Vikus2 (388)
Vikus2 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 388

Szia Atika!

Ugyan nem engem kérdeztél, de remélem nem bánod, ha válaszolok!

Az Aloe Vera növény itthon elég gyatrácska, de azért használható néhány dologra. Ha a külső, felnőtt levelét levágod, annak a belsejéből ki lehet préselni egy kis gél szerű levélnedvet. Azt használhatod a bőrödre. Gyulladásra, égésre, kiütésre. Másra nem szabad, és ezt is frissen levágott levéllel lehet, mert hamar oxidálódik a gél. Több fajta aloe növény van, ezekből nem mindegyik rendelkezik ilyen bőrnyugtató hatással, érdemes odafigyelni, hogy tényleg Aloe Verád legyen.

Előzmény: atika29 (386)
rali Creative Commons License 2004.08.03 0 0 387
Legeljed, fijam.
Előzmény: atika29 (386)
atika29 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 386
Kedves csinnka!

Elolvastam itt pár oldalt, de nincs energiám az összeshez. Pro és kontra, mint mindenhol, azért egy kicsit érdekel ez az aloe vera. Lenne egy kérdésem: Ha veszek egy ilyen növényt és nevelgetem, akkor azt hogyan kell fogyasztani és lehet-e egyáltalán fogyasztani mindenféle feldolgozás nélkül? Ha hülyeséget kérdezek, akkor bocsi:)
rali Creative Commons License 2004.08.03 0 0 385
"Tudtam, hogy előbb-utóbb el fogsz a vitából menekülni... "

Az amvajazókat is arra tanítják, hogy akinek az eszével nem boldogulnak, hagyják ott.
Előzmény: Törölt nick (382)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.03 0 0 383
"

Ha McDonalds MLM lenne, akkor a 80000 egység mindengyike fogyasztaná a szendvicseket, és mellette kiszolgálna 15-20 embert havonta. De nem tud ilyen módon terjedni, mert nem jók a termékei (bár kétségkívül finomak).

"

 

Mitis akartál mondani? Egy kajálda abból él, ha finom a kaja. MOst jó a kaja vagy se?

 

Szemmel láhatólag a frencsájz rendszer megy a mekinek, a dolgozók is fogyasztják a szendvicset, szó sincs mlm-ről és vígan megél. Mert hatékony a kereskedelmi koncepció.

Itt jönnek a kárpitosok, mint te és megmagyarázzák, hogy egy soktíz éve működö rendszer miért szar, eszem megáll.

 

A kereskedelem egy szakma, és - csakúgy, mint a kohászat vagy a mezőgazdaság - nem ilyen átlátszó ötletektől fejlődik. Illetve fejlődik, mert az mlm rendszer hibáit felismerve tudja az ember, hogy mit ne kövessen el. Drága nagyim (legyen neki könnyű a föld) 70 évig volt kereskedő, harsányan röhögött az mlm-en és csak annyit fűzött hozzá, hogy "drága gyerekem ez nem így működik"

 

Legyen szabad neki hinnem inkább, aki ért is a dologhoz, mint a villanyszerelők és ácsok véleményének akik láttak egy grafikon és egy nyakkendőt... Másrész meg aki eledig is dolgozott kereskedelemben, sőt, a saját pénze függött a vevőtől az sose is vette komolyan az mlm rendszert, mert a négy alapművelet ismerete elegendő ahhoz, amit maxval immáron sokadszor elmagyarázott.

Egy 5-7000 éves rendszert lehet fejleszteni, bírálni, megkerülni, újítani, de csak egy bizonyos határig. A kurválkodáson kívül a kereskedelem az egyetlen ami sokezer éve ugyanúgy működik, (leszámítva a fizikai törvényeket, de azokhoz nem sok közünk van) mert ismeri az embert. Egy spíler menedzsert egy 16 éves cigánygyerek bevisz az erdőbe a marketing tervével együtt, nem beszélve azokról akik 30 éve eladásból élnek...

 

Én sokat jártam ilyen mlm varázslásra, szórakozni. 3-4 kérdés elég volt, hogy bukjon az egész és ez nem azért van, mert én okosabb vagyok, mint az átlag vagy én vagyok a szupermen.

 

Az amatőrök, outsiderek mindig megszívják a szakmában, lettlégyen az bármely szakma. A tévhitekkel ellentétben kereskedőnek nem születni, hanem tanulni kell, mégpedig működő modelleken és az életben tanulni.

 

Egy A/4-es lapon van a meggazdagodás receptje?

Előzmény: Metal Dog (381)
Metal Dog Creative Commons License 2004.08.02 0 0 381

Kedves MaxVal!

 

Valószínűleg olyan nagyon elmélyültél az FLP marketing tervének tanulmányozásában, hogy észre sem vetted, nem kis könyvecskét nézegetsz, hanem egy A4-es lapot. :-)

Ha McDonalds MLM lenne, akkor a 80000 egység mindengyike fogyasztaná a szendvicseket, és mellette kiszolgálna 15-20 embert havonta. De nem tud ilyen módon terjedni, mert nem jók a termékei (bár kétségkívül finomak).

Mivel sajnos fogalmad nincs az MLM rendszer lényegéről, mi több, meg sem akarod érteni, sajnos nem pazarolom Rád többet az energiámat. Ha felkészültél, és érdemben tudunk vitatkozni, kérlek, keress meg, mert szívesen folytatom a vitát.

Üdv

Metal Dog

 

 

Előzmény: Törölt nick (379)
Vikus2 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 380

Maxval!

1. Több átlagembert ismerek aki kényelmesen elvan az 5-8%-os szinten és mivel szereti a munkáját, nem hagyja ott és neki egyenlőre elég, ha kiegészítésként annyit keres amennyit. Olyat is ismerek, aki több év után kezdett el azon dolgozni, hogy szintet ugorjon.

2. Én terjesztőként nagyon sok "csak vásárlóval" találkozom. Pechemre... Mert, hát más vásárlója, nem az én vásárlóm, pláne, ha kártyás.

Érdekes, én főleg olyan kollégákat ismerek, akik bizonyos ideig fogyasztották a terméket és csak azután kezdtek el üzletet építeni.

3. A vélemény szabad...

4. Akkor nekem miért segít a 4 szinttel felettem lévő, hogy sikeres legyek? Egyébként, ha már "tanulmányoztad" a marketing tervet, akkor tisztában kell lenned vele, hogy nem az a nagy pénz, ha valaki közvetlenül alattad megvesz egy dobozt, hanem az, ha eléri a menedzseri szintet.

5. Ha már tényeknél akarunk maradni, ne kezdőcsomagnak, hanem inkább doboznak vagy valami másnak nevezzük a Touch-ot, mert így félreértésre adhat okot. Igen, azoknak szokták ajánlani, akik gyorsan akarnak üzletet építeni, mert így rögtön a 2. szintre lép. Én nem vettem meg, mégsem dobtak ki a cégtől. :-)

6. Úgy látszik másként ítéljük meg a cég "tisztességét". De mint már írtam, a vélemény... 

Előzmény: Törölt nick (376)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.08.02 0 0 377

mi a frász ez a duma, hogy marketing terv?

 

barátaim nagy százaléka marketinggel foglalkozik, de valamiért egyse flp-zik, pedig kerülgette őket egy ügynök. Mi köze van az egésznek a marketinghez?

Előzmény: Törölt nick (375)
szenyor Lopez Creative Commons License 2004.08.02 0 0 374
"megálltak egy alacsonyabb szinten és köszönik nekik az a mellékjövedelem is elég"

Muhahaha nemes lélekre vall ez a szerénység. Gondolom ők már hobbiból csinálják, mert amúgy kőgazdagok:))) Frenetikus...
Előzmény: Vikus2 (373)
Vikus2 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 373

Maxval!

Ugyan nem nekem válaszoltál, de had reagáljak rá.

Valamit félreértetél Metal Dog válaszában, ő nem azt írta, hogy a 97-98% veszteséget könyvel el, hanem, hogy ők úgy döntöttek nem építenek üzletet. Ők csak vásárlók vagy pedig megálltak egy alacsonyabb szinten és köszönik nekik az a mellékjövedelem is elég. A 2-3% a magas szintekre vonatkozik, menedzser vagy inkább felette. (Bocs, Metal Dog, remélem jól értelmeztem, legalábbis tapasztalataim szerint így működik.)

Nem tudom, más MLM cégnél hogy van, de az FLP-nél igenis érdeke a felső szintnek, hogy alatta sok-sok mélységben is bent legyenek és dolgozzanak. Nekem a 4 szintel felettem levő szokott igen sokat segíteni. Javaslom tanulmányozásra a marketing tervünket.

 

Belial!

Én hálózatot építek, mégsincs olyan dobozom, sőt semmit nem fizettem, hogy megkapjam a kártyát és építhessem a hálózatot. Viszont, ha találkozol olyan FLP-sel, aki azt mondja meg kell venned a dobozt, nyugodtan közöld vele, hogy hazudik és azonnal tedd ki őt a lakásodból vagy bárhonnan, mert egy nem tisztességes hálózatépítővel futottál össze. Sajnos ilyen is akad és ezek nehezítik meg a dolgát a tisztességes munkatársaknak.

 

CsinnnKa!

Terméktapasztalat: Az activátorból 20-25 csepp lassan elszopogatva nagyon jó fejfájás ellen. 10 percen belül nyoma nem volt a görcsnek.

félkéz kontra Creative Commons License 2004.08.01 0 0 372
rali Creative Commons License 2004.07.31 0 0 370
Naa, háááthaaaa méégisss....
Előzmény: Hayloft Ezekiel (368)
zuzmacs Creative Commons License 2004.07.31 0 0 369
Rendkívül jól és okosan fejted ki a rendszer hibáit. Gratulálok, nagyon intelligensek a hozzászólásaid. 
Előzmény: Törölt nick (366)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.07.31 0 0 368
az igazi hívőt úgysem zavarják meg a tények :))
Előzmény: rali (367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!