Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.22 0 0 12051

szia, a párod is így érez, ezt gondolja?!

Előzmény: páromBea (12046)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 12049

A többes szex általában gyógyír az ilyesmire. De csak akkor, ha teljes köztetek az egyetértés!

Előzmény: páromBea (12046)
Thresome Creative Commons License 2015.09.21 -1 1 12047

Sziasztok... 12 ev az nem sok... Maris unjatok egymast?Menjetek elobb egy swingerklubba...Nezzetek meg . probaljatok ki elobb azt de mast ne vonjatok bele...Maj utanna nyissatok mas ,masok fele...Udv.

Előzmény: páromBea (12046)


páromBea Creative Commons License 2015.09.20 -4 1 12046

Sziasztok! Párommal 12-éve vagyunk házasok, elég sok mindenen keresztül mentünk már a 12-év alatt, és a szexuális életünk se olyan már mint az elején... Régóta foglalkoztat, vagy is izgat a dolog,hogy milyen lenne ha más is dugná a páromat. Ózdon élünk, képet tudok küldeni a páromról írj e-mailt ha érdekel a dolog. paromnak@gmail.hu

bjutiful lájf Creative Commons License 2015.09.14 0 0 12040

Valami káprázatos!

Elnézést az offolásért

Előzmény: Törölt nick (12027)
Bi Attila Creative Commons License 2015.09.13 -4 0 12038

Ez csodás! Fantsztikus! Merre laktok? Szívrsrn megismernélek benneteket!

Előzmény: Törölt nick (12027)
krion Creative Commons License 2015.09.13 -3 0 12037

Szívesen lennék mögötte,alatta,mellette,előtte....meg hát többször is.Micsoda parti lenne...

Előzmény: Törölt nick (12027)
jocok11 Creative Commons License 2015.09.13 0 0 12034

Csinos és csábító!

Előzmény: Törölt nick (12027)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 0 12033

Szép!

Előzmény: Törölt nick (12027)
ObiFun Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12032

Szia.

 

Nagyon szép vagy. Visszaolvastam pár napra visszamenőleg a beszélgetéseket és az alapján szimpatikus is. :) örülök, hogy vannak a fórumon normális hangnemben beszélgető emberek , akik tudnak erről a témáról értelmesen beszélgetni. Sajnos a társkereső oldalakon elkeserítő a helyzet. Azt hiszem hamarosan én is feladok a keresgéléssel.

 

Üdv Laci

Előzmény: Törölt nick (12027)
nagykovi70 Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12031

Tökéletesen:) Szuper!

Előzmény: Törölt nick (12027)
Tom Freeman Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12029

Nekem itt megfelel. Csodaszép!  :-)

Előzmény: Törölt nick (12027)
marmegintittvagyok Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12028

Köszönjük.

Előzmény: Törölt nick (12027)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 -1 11 12027

És hogy ne csak a duma-duma-duma legyen, és jusson valami azoknak is akiknek megfelel az arctalan fenekes-cicis kép is :-)

Előzmény: Törölt nick (12025)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 1 12026

Tökéletes végszó!

Előzmény: Törölt nick (12025)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 2 12025

Most is csak azt tudom mondani, hogy hihetetlenül szerencsés ember vagy a párod és az elfogadó környezeted miatt. Remélem, soha senki nem fogja megváltoztatni a mostani hozzáállások, és sikerül olyan partnerekre akadnotok, amilyet kerestek. 

Mi meg, majd próbálkozunk a magunk módján. És reménykedünk, hogy nekünk is sikerül. Mint mondtam már Én is sokszor, nem vagyunk egyformák. Kinek hogy.

Előzmény: Tordal (12022)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12024

én soha nem fogtam vissza magam, soha nem voltam gátlásos, viszont azt nem kell tudnia a világnak hogy milyen perverzióim vannak, pláne nem az anyámnak meg a gyerekemnek, ezt csak az tudja akivel csinálom...............azért mert valaki diszkrét nem azt jelenti hogy prűd........

Előzmény: Tordal (12022)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 1 12023

De vállalják, csak privátban, és nem tudja melyik falubéli van a másik oldalon.

De ezt már sokadjára írom le, csak valamiért nem ül.

Előzmény: Törölt nick (12021)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 2 12022

Senkit nem akarok megbántani (de azért ez visszafelé is igaz, engem sem kell beállítani egy felelőtlen szemétládának akit semmi nem érdekel), csak kifejtettem hogy ha én is így álltam volna hozzá, akkor még társkeresőre se mertem volna regisztrálni, nehogy valaki rosszra gondoljon. Az hogy ezt a nőt megtaláltam annak az eredménye volt, hogy feladtam a korábbi óvatoskodó és túlkombináló énem, és őszintén vállaltam azt aki vagyok. Hihetetlenül felszabadító érzés hosszú évek elnyomott vágyai után, és ilyenkor az ember már soha többé nem akar visszafordulni. Az ember a tapasztalatokból tanul, ha sorra jöttek volna a negatív következmények, talán én is máshogy állok mindenhez. Szerencse? Fene tudja. Az biztos hogy legalább 10 évet elvesztegettem a félelmeim miatt, ezt már soha nem kapom vissza. Ez az egész már majdnem emberjogi magasságokban van, mert pl ugyanilyen dolog a melegek helyzete, ott is lehetne azt mondani hogy maradjon a dobozban örök életére, ne merje vállalni a másságát, mert azzal majd a családjának árt. A többség érdeke a kevesek előtt való ugye. Na nem, talán 50 éve, de nem most. A kor egyik nagy vívmánya a szexuális szabadság, ami miatt nem érhet senkit semmiféle hátrány és ha mégis, annak jogi következményei vannak.

Talán hiúsági kérdést is csinálok ebből, mert nekem nem fogja egy rosszindulatú ember sem megmondani, hogy milyen a helyes szexuális magatartás, pláne hogy tudjuk, mennyire más a kifelé mutatott kép és mennyire más a hálószobai zárt ajtók mögött. Talán pont ezért nem ért eddig minket semmiféle hátrány, mert szinte mindenkinek van valami szexuális szokása, amit fel lehetne hozni ellenérvként, így mindenki magánügyként kezeli az ilyesmit. Aki pedig beszélni akar az beszél anélkül is, pl látták a Julit a boltos Pistivel, és biztosan kavarnak, ez minden falu sajnálatos része.

Ti is abból indultok ki hogy mi van ha... de ért már ténylegesen ilyen hátrány? Valaki nem adott munkát csak mert, vagy megverték a gyereket mivel... Vagy csak az egyszerű bénító félelem, hogy a lehetősége is felmerülhet?

Előzmény: Törölt nick (12019)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12021

És nem azért lesz ringyó mert kivillan a bokája. Hanem mert nem elég neki apu, még legalább 1-2 f.sz kell, hogy minden testrése ki legyen töltve. Mert aki ilyet tesz/vágyik k..va, semmiképp nem lehet jó feleség, anya. Arról nem beszélve, hogy mindezt szemérmetlenül egy nyilvános internetes oldalon. És az már a legek-legje, hogy ezek után még azt merészeli hangoztatni, hogy szereti a férjét.

És ehhez hasonlók. Ez a falu és a szája. Ennek nem szeretné kitenni a gyerekét, aki nem vállalja az arcát. 

Előzmény: Tordal (12018)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12020

azt hogy sima társkeresőn arccal voltam fennt mindenki tudta a környezetemben, viszont az senkire nem tartozik hogy szeretnék 2 biszex pasival kefélni, ezt nyilván arccal ne fogom vállalni a szexpartnerkeresőn..............

Előzmény: Tordal (12018)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12019

Egyébként pedig szuper, hogy Ti így egymásra találtatok. Egyformán gondolkodtok mindenről. Szexről, életről, tabukról és a többi, ráadásul a környezetetek és a család is teljesen nyitott és toleráns. De nem mindenki ilyen szerencsés. Elég, ha ezek közül csak egy dolog hibádzik, már nem olyan szép élet. Szóval örülj, hogy nálatok minden klappol, de ne csesztesd a kevésbé mázlis emberkéket.

Előzmény: Tordal (12014)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 1 12018

Ne haragudj, nem tudnék úgy élni hogy mi van ha, mi lesz ha, csak nehogy valaki, vajon ő, a szomszédasszony, a Petike anyukájának anyósa... Meglátnak egy képet bárhol, kivillan a párom bokája és máris ringyó lesz, így megy ez falun. Mondom, SEMMIT se kell tenned ahhoz, hogy utáljanak vagy megpróbáljanak kibeszélni vagy ártani neked.

"én jópár évvel ezelőtt voltam fennt társkeresőn meg szexpartner keresőn is, az első esetben arccal a második esetben testtel"

Innentől elég 1 darab ismerős aki véletlenül rád akad és felismer, máris megvan a pletyka, de mellé még vállalod a 100% idegstresszt is amivel a bujkálás jár. Ugyanúgy "veszélyezteted" a gyereket.

De szerintem felesleges ragozni, elhangzottak a két oldal érvei és maradhatunk ennyiben, az álláspontok nem fognak közeledni és nem is kell nekik.

Előzmény: Törölt nick (12016)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12017

igen nemcsak a gyerek de a szülő se biztos hogy örül, ha hallja vagy megtudja, tiszteletben kell tartani minden családtagot..........szerintem kibaszott önzőség nem gondolni a szeretteinkre..........

Előzmény: Törölt nick (12015)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12016

abszolút félreérted a dolgot, az hogy a felnőtt rokonok ismerősök kollégák mit látnak vagy mit gondolnak az kurvára mindegy, konkrétan arról volt szó, hogy a gyerekemet nem teszem ki annak hogy őt bántódás érje miattam, ennyi!!

 

te kiteszed ennek a gyerekedet, még akkor is ha kicsi az esélye a "lebukásnak"

 

ja és akkor még arról nem beszéltünk, hogy sok a jóindulatú tanár, aki ha meglát titeket mint szülőket nem biztos, hogy jól fog viszonyulni a gyerekedhez, lehet hogy rajta csattan az esetleges rosszallása.............

Előzmény: Tordal (12014)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12015

2 évig éltem Budapesten. Gyakorlatilag csak a közvetlen szomszédomat ismertem, de vele is csak köszönő viszonyban voltam. Ha akkor kitettek volna rólam egy erotikus képet a város 5-10 pontján óriásplakáton, simán sétálgathattam volna emelt fővel az utcán, a kutya sem ismert volna fel, de ha mégis, akkor sem érdekeltem volna őket. Ott az emberek nem foglalkoznak egymással. Meghalhatsz az utcán anélkül, hogy észrevennék, de ha mégis, akkor is van fontosabb dolguk is.  De van az a közeg, ahol a gyerekem osztálytársának anyjának a szomszédja, ugyanúgy ismerősöm, mint a szüleimnek és az egész falunak, kisvárosnak. Ahol nem csak mindenki ismer mindenkit, de mindent tud ill. tudni vél róluk. Ha meg nem, hát majd kitalálja és azt adja tovább tutiként. Ahol nem kerülhetsz kórházba anélkül, hogy másnap más valaki halálhíredet költse (kis túlzással :-)). Igazából még itt is élhetsz úgy, hogy le sz..om ki mit gondol. De vajon a szüleid és a gyereked is?

 

 

Előzmény: Törölt nick (12012)
Tordal Creative Commons License 2015.09.12 -1 2 12014

Ismerkedők, kérlek ne írjatok, ez nem az a topik és már a korábbi kép után is írtam, hogy ezek Guglis hotwife hölgyek.

Ds_istvan, én inkább aggódnék a helyedben, mert ez nem arra utal hogy most majd keres valakit aki jól megdöngeti, hanem arra hogy már lassan az utolsó utáni idegszála is elpattan a téma hallatán, és egyszer csak kidob a fenébe. A legtöbb nő hallani sem akar ilyesmiről és mélyen sérti az önérzetét, hogy ilyesmire kéred. Tudom, én is átmentem ezen egy barátnőmmel, és én is elkövettem az a hibát hogy győzködtem róla, mikor ő még a gondolattól is irtózott. Aztán egyszer kifejtette hogy oké, megteszi, de akkor el is hagy azzal a lendülettel, mert csak azzal tud lefeküdni akivel kapcsolatban van. Innentől nem firtattam tovább, később pedig szakítottunk (más miatt). Onnantól kezdve tudtam hogy csak olyan nő kell nekem, aki ugyanolyan fantáziákkal rendelkezik mint én, mert egy visszafogott nő mellett boldogtalan leszek. Megtaláltam.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy most máris válj el, hanem azt hogy ha az ember a kezdeti elsöprő szerelem miatt feladja a saját vágyait a másik miatt, az a későbbi csillapodás alkalmával visszaüt majd. Kiderülnek a különbözőségek, aztán megszoksz vagy megszöksz. Úgy néz ki, hogy a feleséged sosem fog mással lefeküdni, legalábbis nem úgy ahogy te elképzeled (hogy pl megcsal és lelép az új pasival).

Egy Harmincas Pár, nekem az arctalanság kicsit hasonló ahhoz, amikor a házas faszik keresnek szeretőt vagy párt ahova betársulhatnak, de nem mernek kirakni profilképet, és még privátban sem küldenek fotót az arcukról. Rettegnek a lebukástól ugye. Nem lehet mindig biztosra menni, mert aki arc nélkül rak ki meztelen képet aztán később küld felöltözött arcosat, az attól még összerakható és felismerhető, lásd pl ezt (nem, még mindig nem a párom):

Hiába nem látszana az arca, attól még az alak és a vonások felismerhetőek, pedig teljesen más a beállítás. Jótét lelkek akik arra játszanak, simán összerakják a kettőt, ha tényleg az a cél hogy megríkassuk a gyereket az iskolában. A swingerklubban semmi nem garantálja, hogy az emberről nem készítenek rejtett kamerával felvételeket, vagy némely swingertárs nem lő mobillal fotókat, videókat. Ugyanez igaz arra, ha valaki mondjuk szobára megy a párhoz. Nem tudni. Szerintetek miért van tele a net ilyen fotókkal és videókkal, rejtett kamerás felvételekkel? Ma egy kamera akkora is lehet mint egy SIM kártya.

Régi Tamara, itt nem azon van a hangsúly hogy most ki milyen közönséget vonz, hanem arról hogy mennyire indokolt a rettegés a lebukástól(?) az ismerősök körében. Innentől pedig megint érvényes az egyéni preferencia, te és Nicedys azt valljátok hogy mindezt a legnagyobb titokban kell csinálni mások miatt, mi pedig azt hogy az ember szexualitása csak saját magára tartozik, és nem zárjuk be magunkat mások esetleges megszólásai miatt, ugyanis semmi rosszat, törvénytelent nem tettünk, és az én esetemben még csak meztelen képekről sincs szó amire gerjedhetnek a 18 éves srácok. Ha tehát az a legnagyobb gond, hogy valaki arccal de felöltözve ismerkedik egy párcserével foglalkozó oldalon, ám legyen. Nem volt még gondunk belőle és a gyerekeknek sem, és bizony nálunk is tisztában vannak a szülők és közelebbi (nagy részben bevont) barátok arról, hogy ezt szeretjük. Talán egy bigott családban ezt titkolni kéne és szégyellni, de én örülök hogy olyan korban élünk, ahol mindez már szélesebb körben elfogadott. Az egész rólam és a páromról szól, szeretjük egymást és jobban kötődünk érzelmileg mint valaha bárki mással, és ez a kémia teszi a párcserét és a párom szeretkezését másik férfival annyira mámorítóvá. Az irigykedők és a rosszindulatúak le vannak szarva.

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 12013

egyetértek!!

Előzmény: Törölt nick (12003)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 1 12012

"Két gyerekünk van, nem merült fel olyasmi hogy milyen hatása lehet a magánéletünk a gyerekekre."

 

ez elég szomorú.....én abszolút bevállalós nő vagyok, soha nem érdekelt ki mit gondol rólam, de a gyerek az tabu,  azt nem szeretném ha a kamasz fiamat azzal szivatnák az osztálytársai hogy láttuk anyádat a szexoldalakon, pláne ha 17-18 éves fiúk fantáziája meglódul az elég meredek tud lenni, nyilván ez a korosztály simán nézegeti ezeket az oldalakat de már a kissebek is

 

én jópár évvel ezelőtt voltam fennt társkeresőn meg szexpartner keresőn is, az első esetben arccal a második esetben testtel

 

azzal is vitatkoznék hogy aki csak testképet rak ki az csak a nyálcsorgató perverzek céltáblája lehet, nyiván az ember levelezés során küld arcos képet is, lehet szűrni kivel akarok lefeküdni...........

Előzmény: Tordal (12005)
Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.09.12 -1 0 12011

de aranyos,de szivesen lenek a rabszolgaja

Előzmény: Tordal (12000)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!