Keresés

Részletes keresés

énhüje Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3612
Nem, szóval nem ezzel van a gond hogy ütköztetjük az álláspontokat. És még az is korrekt hogy ez is egy munka (mint a jegyellenőr :-)... ) és ha valaki ebből tud megélni semmi gond. Csak az az egészben a gond hogy sokan inkorrektek, és sok esetben ahogy a fórumon is olvashattad pórul jártak. Ezek az emberek nem lennének itt és nem is irnának ha minden simán ment volna, vagy max néhány apróságtól eltekintve minden rendben lenne. Nem, itt olyanok vannak akiknek a tudatlanságát és hiszékenységét kihasználva pénzt vesznek ki belőle. Aztán amikor erre rájönnek akkor a TS mint pilátus, mossa kezeit: mi elmondtuk ott, eszed, nem eszed, ez van. Nos ha a másik oldalról is elfogadnák a "vereséget" és tisztességes módon lehetne elrendezni a dolgokat... tized annyian se lennénk. Csak sajnos még nem tartunk itt.
Előzmény: TIMESHARE3 (3608)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3611
batran lehulyeztel 2millio embert....akkor orulj hogy te okos vagy
Előzmény: Marri (3609)
Marri Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3610
Ez egy OFF hozzászólás. A minősítése meg....
Előzmény: TIMESHARE3 (3608)
Marri Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3609
Hát az a magyarázat nem arról szól hogy mindenki megértse. Össze-vissza firkálnak a lapokra a vevő elött és egy reklámfilmet mutatnak meg. Aztán még van képe a TS ügynöknek megkérdezni hogy minden világos. Zavarba ejtő szituáció ez sokaknak. Bemutatásról meg szó sincs. Sokan jóhiszeműek és nem látják át a szituációt, a másik fél érdekeivel nincsenek tisztában. Ha elkezdi az ember csinálni, akkor válnak a dolgok igazán világossá. Ha neked valaki csak elmagyarázta volna az autóvezetést, akkor már le is tudtál volna vizsgázni? De ha megkérdezte volna hogy világos-e a magyarázat nem mondtad volna, hogy igen?

Igen, az vesz TS-t aki nem érti, mert aki megérti az nem vesz.
Előzmény: TIMESHARE3 (3607)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3608
volt olyan rendszer ebben az orszagban ahol nem volt ellenvelemeny. latom visszasirod azokat az idoket. sajnalom, nem ternek vissza. ne fajjon ha valaki maskent lat valamit, nagyjabol igy nez ki a vilag de majd biztosan megerted idovel...remelhetoleg...en nem akartam senkit meggyozni csak gondoltam ertelmes emberek szivesen utkoztetik allaspontjaikat, de lassan elvalik a szar a majtol.... ez is rendes munka ne aggodj, nem hinnem hogy barmilyen masik munkatol rosszabb lenne...de neked legalabb van mi kitoltse a napjaid...erre is jó 
Előzmény: Wormie (3606)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3607
egyreszt persze hogy termeszetes ez szerzodesben vallalt kotelesseg. ezert vannak a bemutatok, ott bemutatjak, elmagyarazzak, megkerdezik minden vilagos volt? igen. akkor most igen vagy nem?vagy mindenki érti csak az nem aki vesz?
Előzmény: Marri (3604)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3606
No további jó szórakozást, szerintem nyomhatod a dumát, itt már senkit nem fogsz meggyőzni.... :-)))))
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3605

Nem zavarosban halászom,  van nekem rendes végzettségem. :-)

Ha ez mond neked vmit, hogy geoinformatika, akkor kb. tudod, mit csinálok. Cégnevet meg hiába írok, úgyse ismered.

Előzmény: TIMESHARE3 (3603)
Marri Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3604
A vevőnek alapvetően jár - néhány alapvető élelmiszer kívül - használati utasítás. Munkahelyen is eljárási utasítások és egyéb szabályzatok alapján kell dolgozni. Szerinted egy felnőtt embernek nincs szüksége ilyesmire?
Te mondtad, hogy az a baj, hogy a panaszkodó vevők nem tudják használni a TS-t. Akkor kell nekik segíteni, nem az a természetes? Vagy csak az a természetes, hogy az évi esedékes fix költségeket bármi áron behajtsuk.
Előzmény: TIMESHARE3 (3595)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3603

tehat az ertekesito tehet rola hogy bedolt a szalloda?ez nem tuk korrekt...

 

de meg nem tudjuk te hol dolgozol....

 

van eleg ellenorzes megsincs mit talalni mert a torvenyes keretek kozott folyik az ertekesites, persz uzemi balesetek vannak mindenhol...

Előzmény: Wormie (3601)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3602

Ezeket a bullshiteket direkt tanítják nektek???? :-))))))))))))

 

ROTFL! :-D

Előzmény: TIMESHARE3 (3600)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3601

Remélem, akkor ezt már olvastad.... :-DDDDD

 

 

JGab válasz | megnéz 2008.03.26 19:59:18 © (2623)

No akkor jöjjön az ígért beszámoló az ügyünk alakulásáról.

 

Csak a rend és az érthetőség kedvéért egy kis összefoglaló az előzményekről.

Családtagok 2005-ben egy a World Travel Holding (WTH) által szervezett előadáson szerződést kötöttek egy Presco Impex nevű céggel egy osztrák apartmanba szóló üdülési jogra. Egyszer voltak, következő évben gyanús körülmények jelentkeztek, kis nyomozás után kiderült, hogy a szállodát eladták, és megszünt szálloda lenni.

Némi anyázás után a WTH felajánlotta, hogy cserét biztosít, átszerződtettek minket az OPM Grouphoz, egy másik osztrák helyre. Ez tavaly volt, idén lépett volna életbe a szerződés, ám ismét gyanús jelek mutatkoztak, kiderült, hogy az OPM Group lenyelte a pénzt, gyakorlatilag csődbe ment, így se pénz, se jog. OPM bevont egy újabb céget (All Seasons Kft), akinél újra megvehettük volna a jogot, hogy "ne vesszen el" az addig befizetett összeg. Nem tettük.

Ellenben fogadtunk ügyvédet, és értesítettük az összes lehetséges hatóságot.

 

Ennek meg is lett az eredménye, váratlanul jelentkezett a WTH, hogy bár ők anno mindent rendeztek, de ismét ajánlanának egy cserét, az All Seasons-on keresztül.

 

Ekkor én már kapcsolatban voltam a szálloda német tulajdonosával, és azt a megoldást választottuk, hogy ő "befektetői áron" ad nekünk egy hetet, amit a WTH kifizet. Tehát közvetlenül a szállodával szerződtünk, aminek előnye, hogy kihagytuk belőle a simlis magyar cégeket, hátránya, hogy osztrák jog alá került a szerződés.

A WTH ma teljesítette amit ígért, kifizette a vételárat, így valószínűleg nemsokára meg lesz a jog is.

Bár eredetileg a célunk a pénz visszaszerzése volt, az elég reménytelennek nézett ki, így most legalább a jog megvan. Majd meglátjuk, mit tudunk kezdeni vele.

 

Sokat szídtam a WTH-t, rengeteg bosszúságot okoztak nekünk. A korrektség kedvéért most annyit megjegyeznék, hogy tavaly aláírtunk náluk egy papírt, hogy semmilyen követelésünk nincs velük szemben. Most bújhattak volna e mögé, mégis fizettek. Persze nem hiszem, hogy felebaráti szeretetből, nyílván megérte nekik ez az összeg, hogy elkerülje őket egy alaposabb vizsgálat. Akárhogy is volt, végülis segítettek.

 

Még egy rövid megjegyzés:

Továbbra sem ajánlom senkinek, hogy TS-be tegye a pénzét. Sosem voltam még ennyire kiszolgáltatott helyzetben, és nem hallottam annyi hazugságot, mint az elmúlt három évben, ebben az ügyben.

 

Előzmény: TIMESHARE3 (3598)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3600
valaszoltam ha valaki a piac termeszetevel ellentetesen tevekenykedik ne csodalkozzon hogy keves sikert er el
Előzmény: TIMESHARE3 (3598)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3599
??????? :-O :-O :-O
Előzmény: TIMESHARE3 (3596)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3598
nem titok. a wth nal dolgozom.es te?
Előzmény: Wormie (3593)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3597

Észre sem veszed már, hogy mennyire terelsz, mellébeszélsz....

 

Mi lenne, ha válaszolnál néha, konkrétan....

Előzmény: TIMESHARE3 (3595)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3596
ezt nem nekem kell magyarazni hanem annak aki a hal piacon akar varrogepet eladni....
Előzmény: Wormie (3594)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3595
 hasznalati utasitas.ja... azert legyunk mar kicsit felnottek.
Előzmény: Marri (3592)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3594

Azt vajon mivel magyarázod, hogy a neten 1 dollárért, 100 ft-ért is lehet kapni másodkézből TS-t????

Nézegesd a vaterat, tesz-veszt.... Tanulságos. :-)

Előzmény: TIMESHARE3 (3591)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3593

olvasd végig a topikot, megtalálod. :-)

 

Nem árulod el a cég nevét?

(tényleg nem voltál soha MLM-ben? azok szoktak így titkolózni....

Ügynök: - Szevasz, rég nem beszéltünk. Nem jönnél el hozzánk, lesz egy jó kis összejövetel, érdekes témák...

 

"Barát": - nem amway?

 

Ügynök: - áááá, dehogy

 

Balek odamegy, no mit gondoltok, mi volt? Hát persze, hogy amway szeánsz...

 

No ugyanez a TS-ben is..

 

Telefonos ügynök: Ön nyert ... bla-bla-bla

Ügyfél: ugye nem üdülési jog?

Ügynök: ááááá, dehogy

 

Aztán hát persze, hogy az!

 

Átverős, lehúzós banda mind!!!!!

 

 

Előzmény: TIMESHARE3 (3591)
Marri Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3592
Ellentmond ennek az tény, hogy aki szabadulni akart a TSjogtól, még a töredék árért sem tudott.
Amikor rábeszélik az embereket ezt a kockázatot letagadják! Sőt visszavásárlást is felajánlják abból a célból hogy a döntés felelősségét, súlyát csökkentsék.
Elhallgatják a TS jog felhasználásának a nehézségeit, azt a tényt is hogy a céget egyáltalán nem fogja érdekelni hogy valaki tudja-e használni azt amit vett és akkor is fizetni kell a cégnek az állandó költégeket ha nem tudja felhasználni semmire és a cég nem fog segítséget adni a használathoz.
Még ezek után a vevőt nevezi hülyének a cég, hogy nem tudja használni amit vett. Ad hozzá egyáltalán használati utasítást? Meg lehet nézni előre ezt a terméket?
Előzmény: TIMESHARE3 (3589)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3591
ki irta azt h 1 adott hetnek a listaaranak a negyedeert ugyanazt a hetet kapta?nem garázdálkodom 
Előzmény: Wormie (3590)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3590

Ja, persze... Akik leírták, biztos álmodták...

 

Melyik cég nevében garázdálkodsz, ha szabad érdeklődni? :-)

Előzmény: TIMESHARE3 (3589)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3589
megnyugtatasul kozlom a negyedere itt sem.
Előzmény: Wormie (3588)
Wormie Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3588

A delikvensre néznek (esetleg még kifaggatják, hogy megtudják, mennyire tőkeerős), és ezután mondanak egy árat.. Pofára.

 

Számtalan eset volt (csak itt a topikon is), mikor 4milláról indult TS-jogot a végén már 900.000-ért próbálták ráimádkozni a delikvensre...

 

No akkor valójában mennyi is annak az ára????????????

 

Igen, tudom, mindenhol lehet alkudni... Autónál is. De nem a negyedére...

Előzmény: TIMESHARE3 (3587)
TIMESHARE3 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3587
mi az, hogy ránézésre?kire vagy mire néznek?
Előzmény: Marri (3586)
Marri Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3586
Spórolni ott, ahol nincs is igazi árlista és a vevőnek ránézésre mondják az árakat. Nevetséges ilyen helyzetben a spórolás szót is kimondani.
Előzmény: TIMESHARE3 (3580)
énhüje Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3585
Mondhattam volna Maybach-ot és Ford fiesta-t, nem ez a lényeg. (na és persze újonnan). Az hogy egy drágább dolognak komolyabb költségei vannak amit egy átlag álompolgár nem engedhet meg magának. És ez az első befizetésnél vagy "szervíznél" tudatosul...
Előzmény: Tuba tanar (3581)
Tuba tanar Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3584
Akkor teljesen érthetlen, hogy miért nem ment még tönkre a Mercedes.
Előzmény: TIMESHARE3 (3582)
énhüje Creative Commons License 2008.09.24 0 0 3583
A cég nevét egyenlőre azért ne irtam eddig mert ok nélkül senkit nem veszek a számra... szóval még türelem. Az ott és most akcióról pedig annyit hogy akkor a jövő héten érkező csoportnak már nincs kedvezmény...? Kétlem. Tehát ez egy ász csak amit elő lehet, elő kell húzni. Az a kedvezmény ugyanarra az apartmanra meglenne még 2 hét múlva is biztos vagyok benne. Ha mégsem... nos akkor úgy kell az értékesítőnek kalkulálni hogy meglegyen. A hipermarketek is heti vagy 2heti periódusokkal akcióznak. Nekik bejön. Talán itt is lehetne...
Előzmény: TIMESHARE3 (3580)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!