Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 0 12083

ja, és még valami, szerintem az udvariasság és a modorosság között mély árok húzódik: az "engedd meg, hogy" típusú felvezetés egy ilyen jellegű topikban azért elég árulkodó! Lazuljál, és az eredmények is jönnek majd... 

Előzmény: Manus_* (12080)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 1 12082

bocs, belekavarodtam: tehát vannak a faszlóbálók és az udvarlók, de a figyelmesség mindkét csoportban elvárható! Ennyi! Így ok?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 1 12081

A sajnálatra ne pazarold fölöslegesen az energiáidat, olvass figyelmesen, szerintem béke van: vannak a faszlóbálók és vannak a figyelmesek, mindenki oda megy, ahol igény van rá. Ennyi, és nem több, amit leírtam. Húspiacról, kihasználásról szó sem volt...  

Előzmény: Manus_* (12080)


Manus_* Creative Commons License 2015.10.01 -1 1 12080

Bakker, tényleg sajnállak!

 

A hozzászólásod, kissé primkóra sikeredett.

Szerintem a hármas szex, nem a faszlóbálásról szól, szerény véleményem szerint.

Mint ahogyan, a szeretőzés sem csak a dugásrol szól, ez nem húspiac!

Előzmény: Törölt nick (12079)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 1 12079

A harmadiknak az igényekhez kell igazodni: a faszlóbáló vadkant és az udvarlót akarók, egyaránt kapják meg, amire vágynak. Úgy gondolom, a figyelmesség faszlóbálás közben is lehet egyfajta alapkövetelmény. Aki ezt nem képes abszolválni, magányosan fogja lóbálni a faszát.

Előzmény: Manus_* (12077)
fásalenerteke Creative Commons License 2015.10.01 -7 1 12078

Sziasztok! Mi 30-as pár vagyunk Szolnok megyéből. Vékony alkatú bi férfi jelentkezését várjuk hármashoz, fényképes bemutatkozással 30 éves korig. eszty79@freemail.hu

Manus_* Creative Commons License 2015.10.01 0 0 12077

Engedd meg, hogy reagáljak a gondolataidra.

 

Sajnos az itt olvasható hozzászólások alapján, igazad van abban, amit a kihaló félben lévő, udvarolni is tudó férfiakról írtál. Azonban engedd  meg, hogy felhívja a figyelmedet arra, ha mégis akad egy figyelmes ember, és nem a farkáról készült képpel kopogtat, hanem igyekszik udvarolni, ismerkedni, akkor sok esetben még csak válaszra sem méltatják. Szóval úgy gondolom, ez az egymásra találási probléma, mind a normális férfit kereső pároknál is, és a normális párt kereső harmadiknak beszállni szándékozó normális férfi szemszögéből nézve is hatalmas.

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.30 -4 0 12076

Mezőkövesd és Miskolc  környékén keresek párt akikhez be szállhatok 3 ik nak a hölgy örömére bi kizárt csak hetero alapon

Ide írhattok::  molcs@citromail.hu

Írjatok és megbeszéljük és képet is cserélhetünk

rhmprszt Creative Commons License 2015.09.28 0 1 12075

Szerintem sem korrekt dolog elvárni senkitől hogy nagyságrendileg többet fektessen egy kapcsolatba mint amennyit ő kap cserébe. Márpedig itt erősen erről lenne szó, szvsz.

Előzmény: Fel, támadunk! (12073)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2015.09.28 0 1 12074

Ja, a hozzászólásod végéről meg az jutott eszembe, hogy iszonyat mennyiségű igénytelen, suttyó férfi próbál mindent megdugni, ami él és mozog. Egy normális jelentkezőre jut legalább tíz (de inkább több) igénytelen gyík, ezt mindig figyelembe kell venni. Ezek amúgy se értelmezhetők normális jelentkezőknek, ignorálni és törölni kell őket szó nélkül.

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2015.09.28 0 1 12073

Két okát is látom, amik nem is igazán függenek össze, bár azért van köztük kapcsolódási pont. 

Egyrészt ha a férfiak tudnak a körülményekről, akkor az egész kapcsolat átkerül egy másik kategóriába, hiszen a nő dugni akar, a pasija engedi, tehát ez egy lejátszott dolog, így nyilván nem érzik szükségesnek az érzelmi befektetést. 

A másik ok is hasonló lehet, de tudatos, hiszen szexkapcsolatot várnak, nem szeretőt keresnek, hanem alkalmi, vagy rendszeres, de csak a szexről szóló kapcsolatot. 

 

Szerintem ezek minden direkt ismerkedés esetén felmerülő kérdések. Ha nektek ez nem megfelelő, hanem az extra bizsergést és a klasszikus szeretői kapcsolattal járó dolgokat szeretnétek, akkor jobban járnátok a lehető leghagyományosabb ismerkedési módszerrel. Ha ez valamiért nem megy, vagy túl esetleges lenne, túl sokáig tartana, akkor lehet hirdetni, de nagyon alaposan le kell írni az igényeket és ragaszkodni az általatok elvárt felálláshoz. Ez első egy-két alkalommal furcsa és kényszeredett lehet, de, ha megvan a felek között a szikra, akkor hamar természetessé és magától értetődővé válhat. 

Más kérdés, hogy mennyire veszélyes móka ez...

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
bugyiman97 Creative Commons License 2015.09.28 -5 0 12072

18 éves pest megyei srác szívesen csatlakozna párokhoz!
kép és a többi az privátban!
email: lacuska979@citormail.hu

marmegintittvagyok Creative Commons License 2015.09.28 -3 0 12071

Elérhetőség?

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
dassper88 Creative Commons License 2015.09.28 -3 0 12070

Nos én szívessen benne lennék egy ilyenben, adj emilt, a többit ott, oké?

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
erzo3 Creative Commons License 2015.09.28 -3 0 12069

Van még ilyen ! Amennyiben érdekel : erzo3@citromail.hu címre írjál

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.28 0 0 12068

Hidd le, elég ritka az ilyen!

Mi is hasonlót tapasztaltunk..

 

Előzmény: Nicknev1970 (12063)
dr.Acula Creative Commons License 2015.09.28 0 0 12067

Szia!

 

Szívesen váltanék néhány levelet Veled, ha írnál az e-mail címemre: dracula@hungary.org

 

Szép napot!

Előzmény: Törölt nick (12027)
dr.Acula Creative Commons License 2015.09.28 -3 0 12066

Hozzánk csatlakozhatsz, ha küldesz képet magadról a dracula@hungary.org e-mail címre! :-)

Előzmény: Törölt nick (11413)
psziho2 Creative Commons License 2015.09.28 -1 0 12065

engem is izgatna

 

xtr10 Creative Commons License 2015.09.28 -3 0 12064

Sziasztok!

 

Fiatal 22 éves srác vagyok, szívesen ismerkednél lányokkal vagy párokkal.

Bármiben benne vagyok hetero alapon. (méretem 20/6 cm)

Várom fényképes leveleiteket, valamint az elképzeléseiteket.

Természetesen cserébe én is küldök képeket. xtr10xxx@gmail.com

Nicknev1970 Creative Commons License 2015.09.27 0 0 12063

Sziasztok

Pár dolgot nem értek. Igen tudom, hogy a feleségem 25 évi házasság után nagyon is szeretne más férfivel is lenni.
Amivel nekem nem is volna semmi problémám. De minden férfi azt szeretné, ha mindezt úgy hoznák össze, hogy neki ne keljen (már mint a férfinek) semmit tenni, csak találkozzanak és dugjanak.

Kihalt már az a férfi aki úgymond udvarol és folyton mondogatja a nőnek, hogy szép és kívánja akarja öt?
Aki nem parkolóban akar találkozni hanem esetleg kávézóban és aki ne kocsiban akarna dugni, hanem egy motelben vagy panzióban?

simacsek1 Creative Commons License 2015.09.26 0 0 12062

EZT A KITALÁCIÓT!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,beteges

Előzmény: passz.srac22 (12060)
miskolctapolcai Creative Commons License 2015.09.26 -2 0 12061

Pont a környéken

 

irj

 

miskolctapolcai@freemail.hu

Előzmény: XXX/XL (12053)
passz.srac22 Creative Commons License 2015.09.26 -2 1 12060

Szia!

Köszi a jótanácsot!

Igen..azt tudom én is hogy először hazudott és nem mondta el az igazat..arra hivatkozott hogy nem akarta hogy szakitsunk,mert szeret..annyi munka volt akkor hogy talán 2 hetet nem is taliztunk..neki meg már hiányzott a szex.  De akkor már mondtam neki hogy ha talál egy megbizható partnert,és nemtalálkozunk hetekig,és nem birja szex nélkül,1-1 alkalommal dughat mással csak mondja el!

Azóta nincs is ezzel probléma..szeretjük egymást nagyon..kevés a vita..ès nem rendszeres dolog hogy mindig mással lefekszik!maximum ha hetekig nem talizunk.

Amugy meg imád szopni..bárhol,bármikor leszopott ha kértem..nem pocsékol,lenyeli az összeset.másnak nem,csak nekem.

Amikor még nemvoltunk együtt,elötte járt discoba..ott soha nem dugott senkivel csak cumizott,izgatja nagyon.

Ilyen téren már részéről sincs titok..mindig van itthon gumi..mondtam ha ugyérzi hogy lessz valami vigyen,inkább abba mint annélkül!

 

Ő sajnos nagyon féltékeny tipus..én nem mondtam el neki a féllrelépéseket..nem volt sok, de volt.

Volt pár osztálytársa aki tetszett és sikerült megdugnom:)

 

Meg van a lépcsőházban is 2 fiatalabb kiscsaj..ők sajnos még nem akarnak dugni:/..de 2 hetente ha úgy alakul szopnak a lépcsőházba..vagy a garázsban:)

Előzmény: SingleGuy40 (12057)
farkas974 Creative Commons License 2015.09.25 0 0 12059

Nekem is hasonló dolgot jutottak az eszembe ,plusz még az ,hogy az miért jó a barátnőnek ,hogy "CSAK" lecumizza a srácokat ?A nők azért ennél önzőbbek !

Előzmény: SingleGuy40 (12057)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.25 -6 0 12058

sziasztok!
diszkrét hölgyet keresek vagy párhoz beszállnék 3.hosszabb távra!?
Dél Pest ,Cegléd Kecskemét Tass környéke előny!
írj privit.

pestmegye@citromail.hu

SingleGuy40 Creative Commons License 2015.09.25 0 1 12057

Ez a magánvéleményem, de az ilyen titokban tartott találkák szoktak komolyra fordulni amikor valami épp nem klappol nálatok. Lehet h te érzelemmentes szexnek hívod, de a titokban tartott dolgoknál sosem lehet tudni. Veszélyes terepre tévedtél ezzel, a sok éves győzködés is ráerősít erre. Az biztos h én elvárnám a páromtól hogy legyen őszinte velem mert csak így működhetne a bizalom, neked pedig egyenesen hazudott azzal h a barátnőjéhez megy. Ez nem jósol túl rózsás jövőt nektek de ez csak akkor fog előjönni amikor egyszer komolyan veszekedtek, és rohan a másikhoz akivel talán komolyabbra is fordult a dolog mint hitted. Én figyelnék a helyedben.

Előzmény: passz.srac22 (12054)
passz.srac22 Creative Commons License 2015.09.25 0 1 12054

Sziasztok:)

Látom még sokan próbálkoznak hogy puhitsák a feleségüket,nálunk már működik a dolog:)..De nekem is kellett egy jó 2 év mire a barátnőm betudtam fűzni.Nagyon sokat mondogadtam neki szex közben..és csak elgyengült:)..

Előzö munkahelyén dolgozott 1 évet..ott 2 pasival alakított ki diszkrét kapcsolatot.

Az egyiket elmesélte..a másikat úgy tudtam meg hogy elfelejtett kilépni a facebookjából..és este amég ő dolgozott,én olvasgattam:)

Az egyik srác 24 éves volt..vele találkozhatott elég sokat,de ezt is csak késöbb tudtam meg..mert mindig mikor szabadnaposvolt aztmondta h átugrik a barátnőjéhez..de közbe a pasi hoz ment..takik után mindig beszélgettek facebookon,de semmi különöset,hogy jóvolt talizni,beszélgetni..minden hónapba 3-4x átment hozzá..olvastam mindig a leveleket..eltelt pár hónap..és az egyik tali után írta neki a srác hogy milyen finom a szád,jólesett neki nagyon...barátnőm meg írta neki h legközebb is kerítének rá sort,de másrol nem lehet szó csak,szopás!és kb.heti 1 alkalommal könnyített a srácon..és ha nemolvasom a leveleket..észre se vettem volna rajta..tudtam mejik nap megy a "baràtnőjéhez"..ès vártam itthon..és utánna engem is ugyan ugy lerendezett.

A másik egy középkorú férfi volt..38éves..ezt a barátnőm mesélte el..egy alkalom volt..fűzte a pali a fejét hónapokon keresztül..mire beadta a derekát a barátnőm..megmondta neki a pasi konkrétan,mivel van családja és nem akar semmi galibát..csak egyszer meg akarja dugni mert még nem volt alkalma ilyen fiatal lányal(19)csinálni.

Barátnőm rá is bólintott..mikor szabadnaposak voltak és a pasi felesége is dolgozott..akkor felment a csajom..és lerendezte a pasi..

Még utánna irt neki Facebookon hogy isteni jól cumizik..és jó a teste is nagyon..

De azóta már másik munkahelyen dolgozik,de már itt is kostolgatják.

Szokta mesélni hogy államdóan a fenekét dicsérik, meg bánulják.

De már van neki egy kiszemeltje..ahogy mesélte..még egyenlőre semmi komoly,de csipkelődik vele a pali(36). Egy párszor már rácsadott a fenekére,meg délutánosba hazakisérte a lépcsőházig..mert sötétvan,Facebookon is írogat neki hogy egyszer a lépibe lecumizhatná..egyenlőre ennyi:)

 

 

én 24 éves,barátnőm 20     5 éve vagyunk együtt,és sokkal jobb a kapcsolatunk,hogy van mellette érzelemmentes szex!

XXX/XL Creative Commons License 2015.09.24 -6 0 12053

Sziasztok! Szombaton Miskolctapolcai fürdőben lessz olyan vállalkozó kedvű férfi akinek lenne kedve ismerkedni 40es pár hölgy tagjával? Lehetőleg korban fiatalabb vagy hozzánk hasonlóak jelentkezését várom! Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.24 -6 0 12052

sziasztok!

párt keresek diszkrét kapcsolatra.!

Bp Kecskemét közt előny!

írj mailt

pestmegye@citromail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!