Keresés

Részletes keresés

bela2200 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6887

Veres Róbert itt is elérhető:   www.szevermed.hu

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6886

....Aranyosak vagytok.....3-án bemegyek,szerintem 5-én műt.Nem a műtéttől félek,utánna....az első pár nap szerencsétlenkedés...Félek ne gyulladjon be.Mindkét műtétem után begyulladt...Engem egyébként nem zavar ha felismernek!Mindenkivel tisztességes voltam,mindenkit rendesen kifizettem és amit írok nem titok,senkit nem bántok vele.  Van valaki akit már csavaroztak?

similis Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6885

Én nem szívesen bocsájtkoznék részletekbe, mert mint már pár tíz hozzászólással régebben is írtam nem szeretnék személyeskedni, ha pedig leírom a sztorim, rám is lehet ismerni.

Max. privát üzibe elmesélem ha érdekel.

Viszont nagyon kíváncsi vagyok én is a csavarozásodra, remélem tökéletesen fog sikerülni és végre rendben leszel :)

Előzmény: Malagurski75 (6879)
luci71 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6884

Én is jártam nála is.Mert szerettem volna még más véleményét is hallani.De megnézte a felvételeimet és azt mondta a lehető legjobb helyen vagyok Dr.Veres tanár úrnál.Elhiszem én még egyre is nehezen szánom rá magam,nem hogy harmadikra.Most már reméljük a legjobbakat mihamarabb túlleszelrajta.3.án már műtenek is?Beszámolsz majd hogy sikerült,persze ha már jól leszel.

Előzmény: Malagurski75 (6882)
kicsizsu69 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6883

Köszönöm szépen részletes válaszaid. Hát akkor már csak várom én is a telefont és megyek. Szeretnék már mielőbb túl esni rajta.

Előzmény: katem (6881)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6882

Szerintem az Erbszt doktor nagyon jó orvos....Én döntöttem úgy hogy nem csavaroztatom meg magam a Veres tanár úral....be voltam tojva,féltem,most is marhára félek....Úgy gondoltam csak annyi a bajom hogy kiújult a sérvem.Gondoltam az endoszkóp humánusabb.Az első műtétem sürgösségi volt Kecskeméten.Mikor toltak ki kiabáltam annyira fájt....Hát nem jól döntöttem.....Most aztán kiabálhatok.....

Előzmény: robertov72 (6880)
katem Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6881

kicsizsu69

Sziasztok. Bocsánat hogy eddig nem tudtam írni, de pont most értem haza a korházból. A felszívódó varrat nem szívódót fel, hanem begyulladt. Most vették ki. A nyaki gerinc sérv esetén csak akkor merevítenek, ha a csigolyák olyan mértékű kopást mutatnak hogy nem stabil az implant berakása. Nekem 5-6 sérvet pótolták de, tudom mozgatni a nyakam minden irányba. De ezt az orvossal egyeztetni kel, mert műtét utáni ébredés nehogy másképpen történjen. A nyaki feltárás az én esetemben 5cm. De ez lehet akár 10cm is. A nyaki varrat szép felszívódó cérnával készítik úgy, mint a plasztikai sebészek. Nem látszik gyógyulás után semmi. Csak most pont én jártam úgy hogy a bőrfelszínen kívül lévő végső görcs nem vált le, hanem begyulladt. Amit ma levágtak és jóddal kel kenegetni. De ez ritka. Összesen 4 napig voltam korházban. Szerdán műtöttek 10 órakor. 3 órás a műtét. Másnapig nem szabad felkelni majd eltávolítják a nyakból a Drain csövet. Kettő lázmentes napnak kel lenni, és egy röggen felvételnek hogy haza engedjenek. Schanz gallért vinni kel, mert azt a műtőben rádadják. Nagyon óvatosan felkelni, mozogni, járkálni. Elkerülni minden hirtelen mozdulatot. Mert az implant a csigolyához van rögzítve, be tudjon csontozódni, anélkül hogy a rögzítő csavarokkal együtt becsontozódjon/egybeolvad a csigolyával, mint amikor egy törés összeforr./ És ne törjön el a rögzítő csavar, mert ha az implant elmozdul újabb korrekciós műtét. De ehhez azért nagy behatásnak kell lenije, ezért nem kell félni. Nekem a mai napig csak egy kis izomlázam van de semmi fájdalom. A műtét után is fájdalom mentes voltam gyógyszerek nélkül. Ne izgulj! Nem kell tartani semmitől. Majd egy kis torna és minden olyan lesz, mint régen. Remélem senki nem haragszik, hogy ilyen részletesen írtam. Kellemes ünnepeket mindenkinek és jó gyógyulást kívánok.

robertov72 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6880

Engem még a hagyományos módón műtött lassan 1,5 éve és én azóta is tudok szobafestőként dolgozni amit nem mondanék könnyű melónak. Tehát nálam bevált a tudása sajnos ezek szerint nem mindenkinél sikerült teljesen a műtét ez az endószkópos dolog még ki kell forrja magát .Mindekinek jobbulást.

Előzmény: Malagurski75 (6876)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6879

Similis mesélj,mi a Te sztorid!?  

Előzmény: similis (6875)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6878

Dr Veres Róbert 0613262794 Bármikor hívhatod a számot,üzenetet kell hagyni és vissza hívnak,legkésőbb 24 órán belül vissza hív az asszisztens nő és ad időpontot.Megkérdezi hogy ambulanciára vagy magán rendelésre.     Figyeljetek! Valaki van akinek instabil a dereka,kíváncsi lennék mik a tünetei?

János55 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 6877

Köszönöm a segítséget!

Előzmény: János55 (6873)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6876

Engem a doktorfit-es műtött endoszkópal a Jánosba.........Holnap megírom a Veres tanár úr elérhetőségét.A Héliába voltam Nálla magán rendelésen.Alsó két szegmenst csavarozza és hegeket tüntet el.Remélem imába tudom majd foglalni a nevét!...Ez a tapasz fentanilt tartalmaz,több néven is fut,attól függ melyik cég adja ki.Én a DUROGESIC nevűt váltottam ki.Van 12,25,50,70,100 mg-os,3 naponta kell cserélni,csak szakorvosi ajánlásra írja fel a háziorvos.Nézzétek meg neten....Jó éjt Mindenkinek!

similis Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6875

Ő már a János kórházban műt, és én nem is ajánlanám..., és egyébként a Jánosba nehogy menjen valaki, az a hely már önmagában egy tragédia :(

Előzmény: robertov72 (6874)
robertov72 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6874

Az én orvosom maszek,de ott szokott műteni. www.doctorfit.hu   itt minden infót megtudhatsz róla .

Előzmény: János55 (6873)
János55 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6873

Több helyről is jó véleményt hallottam a Honvéd kórházról, de orvos nevet nem. Légyszives add meg nekem is az orvos nevét ill. ha van elérhetőségét. Előre is köszönöm!

Előzmény: robertov72 (6845)
luci71 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6872

A Honvéd kórházba jársz hozzá vagy magánrendelésére is?

A stabilizációs műtétről beszéltetek már hogy mit fog csinálni,mennyi ideig tart és hány napig leszel bent?Tapasz hogy vált be?Mert sajnos van olyan közvetlen ismerősöm aki hasonló fájdalmakkal küzd. Győrbe fogják 3.szor műteni.

  

Előzmény: Malagurski75 (6871)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6871

Hallgass az Emberre,bárcsak én is azt tettem volna...És tudod ami a legszebb hogy amikor vissza mentem hozzá nem azt mondta hogy mostmár minek jön ide,elkóborolt bárányka...Mégcsak nem is károgott hogy én megmondtam hogy nem szabad blablabla....

Előzmény: Törölt nick (6867)
Graver Creative Commons License 2010.12.25 0 0 6870

Békés, boldog Karácsonyt, kitartást és egészséges új évet kívánok mindenkinek!

kicsizsu69 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6869

Köszönöm szépen válaszodat. Akkor neked már könnyebb már túl vagy rajt. Nekem is valami ilyesmit mondott az orvos. Ez az inplantátum ez nem ugyanaz mint amikor elmerevitik a lemezzel ugye?  Milyen a sebed, nekem azt mondták a nyakon már elég szép varatokat csinálnak. Hány napig voltál benn a korházban?  Mennyit vártál a műtétre? Bocs a sok kérdésért.

Előzmény: katem (6865)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6868

Kellemes karácsonyi ünnepeket,kivánok nektek!

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6867

Én 2 éve hozzá járok, azt mondta csak akkor műtünk ha nagyon szükséges!! A lábam el van zsibbadva, de ennek ellenére NEM tanácsolja a mütétet, most voltam MRI-in azt mondta hogy a kifakadt sérv a felvétel alapján "javulóban "van! Vigyázzak az emeléssel,akkor nem lehet gond. Hallgatok rá!! Voltam már másik dokinál is de csak lenyúlják az embert!

Előzmény: Malagurski75 (6864)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6866

BOLDOG ÉS FÁJDALOMTÓL MENTES VIDÁM(A FÁJDALMAK ELLENÉRE IS) KARÁCSONY KÍVÁNOK MINDENKINEK!!

katem Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6865

kicsizsu69:

Nyaki porckorongsérv műtétem volt 3 hete. Ugyanazon helyen, mint neked van. Mind a két sérvet eltávolították és implantot raktak be. A műtét: Általában a nyak jobb oldalán 5-10 cm hosszú bőrmetszés történik a beteg csigolyaszakasz fölött. Elülső nyaki feltárásnál a légcső nyelőcső eltartásával a nyaki fő verőér mellett tárják fel a nyaki gerincszakaszt, és távolítják el teljes terjedelmében a porckorongot, és a gerinccsatornába került sérvet. És implantot raknak be. 6hétig nyakmerevitő használata. Fájdalmaim nincsenek! Ami kellemetlen a DRAIN cső műtét után, mert az a nyakban a nyelőcső mellett van és nagyon kellemetlen. A nyelés 3 napig nehéz a nyelőcső szétszerelése miatt. Fekvéskor a nyaki részen sercegés érzése az implant csontosodásáig. Állizület kialakulásáig. A nyakon seb fájdalom érzése pár napig. Nekem most 3 hét távlatában egy kis izomlázam van, mert merev a mozgás vállban meg nyakban. A fej csak törzzsel fordulhat. Mindez nem fájdalom csak kellemetlen. Kitartás és ne félj. Engem az orvosom azzal biztatott, hogy nézzem a jó oldalát: Teljes 100%-os élet és terhelés. És ezek már nem fognak kiszakadni.

Mindenkinek jó gyógyulást és kellemes ünnepeket kívánok!

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6864

Elmentem májusba a Vereshez egy kontrollra,én akkor ismertem meg....akkor azt mondta csvarozni kell!Én mondtam Neki hogy az orvosom endoszkopal kiveszi a kiújult sérvet és kész :-) ...Ő azt mondta szerinte instabil és csak roszabb lesz. Endoszkópos műtét...k..va szar lett! Vissza mentem hozzá műtét után 3 hónapl,feküdtem a folyosón....Jött ki hozzám és mosolygott...Hát ez van!

Előzmény: luci71 (6863)
luci71 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6863

Szia!

Én is a Tanár úrhoz járok,de én még csak barátkozok a műtét gondolatával,nehezen szánom rá magam.Rehabkezelésekkel húzom ameddig birom még.Örrömmel olvastam hogy

vannak még lelkiismeretes orvosok.Szerencsére én is olyanokhoz járok,igaza van annak aki azt írta mindenképpen több orvost  kell meghallgatni.

Ortopéd,reumatologus,neurologus. Eddig is a Tanár úrhoz jártál?Most a stabilizációs műtét mely csigolyákra vonatkozik?

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket,és fájdalommentes napokat mindenkinek.

 

 

Előzmény: Malagurski75 (6860)
robertov72 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 6862

Igazad van kicsit elkapott a hév vélemény írás közben ,de akkor pontosítok akinél én voltam az vagy a LÓVÉS borítékot hiányolta vagy simán ennyire antiszociális.Lehet ahogy ezek az emlékek előjöttek belőlelem még a nevét is megkeresem ,majd valamelyik papíromom és kiírom dicséret gyanánt! Én azóta megtaláltam az orvosom és ameddig praktizál és neadj isten ilyen problémám lenne még az életben tudom kihez kell mennem. Fájdalom mentes és boldog Ünnepeket kívánok minden fórumozónak.

Előzmény: level66 (6857)
kicsizsu69 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 6861

Sziasztok!

Kérdezni szeretnék, hogy műtöttek-e valakit mostanában Győrben mert nekem 8 hete megígérték, hogy 6 hét múlva megműtenek, de még semmi. Különben nyaki porckorongsérv műtétem lesz. Az 5-6 és a 6-7 között van. Csak, hogy mire számítsak.

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 6860

Hello Rokkon,azt hittem eltüntél!....FIGYELJ! ÚJ ORVOSHOZ KELL ELMENNED! Képzeld ma a Veres tanár úr aszisztens nője hívott hogy hagy nekem vényt a kórházba nagyobb dózist,hátha kell az ünnepekre,nehogy szenvedjek és hogy várnak januárba.Figyeljetek,olyan marha jól esett az emberség....hát mit mondjak,értitek,Ti értitek csak igazán!

Előzmény: rokkon (6858)
Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 6859

Nekem a második endoszkópos volt...akkor kellett volna hogy megcsavarozzanak,most nem kábítószeres tapasszal kínlódnám végig a karácsonyt...

rokkon Creative Commons License 2010.12.23 0 0 6858

Szisztok.Még élek ,gyerekek befejeztem a gyógyszer szedését,irtam a két  izom lazitórol félóra után borzasztó érzés a szivem körül ,a gyomrom fáj hát nagyon kutyául érzem magam 1-2 órára.megint szerencsém van jönnek az ünnepek ezért januárba tudok orvoshoz menni.Támbottal el sétálok ,csak elakarok dölni ill akar anyavaja billegek rendesen.Ha állok össze rándulnak az izmok és nagyon erotikus mozgásom van csípőböl.Az ülésnél lentről jön felfelé erős fájdalom a gerincemnél.Bármit mondok a válasz: tudja az a fránya hegesedés az oka.A heget az idegszálon kérdezitek?Orvosom szerint kockázatos.A külső vágási hegem 18-20 cm.NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS  FÁJDALOMTÓL  BETEGSÉGTŐL MENTES BOLDOG ÚJÉVET KIVÁNOK MINDENKINEK.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!