Keresés

Részletes keresés

akaratosi Creative Commons License 2018.12.18 0 0 9236

 

A BAUMAGOSOK ELLEN ELKÖVETETT BŰNÖK

ELKÖVETŐINEK SORRENDJE.

 

 

 

1. A pesti egyesület vezetői, és Lipcsik

 

2.  azigazmondo = Red Jhon2 és tüskéskaktusz, akit az előbbiek tüzeltek fel

RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.18 -1 0 9235

Kedves papa!

 

 

Tudja a tájékozatlanság, tudatlanságot, a tudatlanság pedig ostobaságot szül!

Én se szólok olyan dolgokhoz hozzá, amihez halvány fingom sincs, inkább csendbe maradok, minthogy másokat félrevezessek!

A fenti állítások a sok nick néven írogató, klóncsalád tagjaira, valamint azokra a magukra ismerőkre vonatkoznak, akik ilyen idióta sorrendeket állítanak fel!      

Ezek után, még merje valaki azt mondani, hogy mindent megértettek!        

papa888 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 9234

 Tisztelt Red John2!

 

 

 

Hát ezt jól megkaptuk magától. Eddig nem ilyen húrokat pengetett!

Előbb is mondhatta volna, hogy csak szájhősködni ette ide a fene.

Szidalmazni szerencsétlen idős embereket, akiket még csak nem is ismer, tudatlansággal, lustasággal, tunyasággal vádolja őket, amikor pedig megkérdezik, hogy mit csináljanak, hogy ne vegye őket tovább a szájára, akkor meg kijelenti, hogy nem szárazdajkája senkinek?

 

Tényleg kivel akar itt szórakozni hónapok óta a bagázsával együtt?

Kinek képzeli magát, hogy ezt büntetlenül megteheti?

Ha nem publikus amit csinálnak, minek írogatnak ide?

 

Előzmény: RED JOHN2 (9233)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 9233

 

Nem vagyok hadvezér, nem is akarok az lenni, de legfőképpen, szárazdajkája valakinek is!

Az, hogy én mit teszek eközben, jelenleg még nem publikus!  

 

 

Marcsika Czeglédi Creative Commons License 2018.12.16 0 0 9232

Red John2!

 

 

Ne is tegyen semmit, eddig sem tett.

 

Mindent elmondott, csak azt nem mondta még el, hogy ezek alapján tőlünk mit vár el? Megértettünk mindent, és ennek  alapján mit kellene tennünk?

 

Maga a hadvezér, aki muníció nélkül küldené hadba a károsultakat, azaz minket.

 

A maga állításai a mi kezünkben nem érnek semmit, mert a maga állításait mi nem tudjuk alátámasztani semmivel.

 

Ki látott már olyan hadvezért, aki játék pisztolyokat ad a hadserege kezébe azért, hogy csatát nyerjen, miközben ő csak ül a székében, és nézi, hogy mi történik?

 

Maga csak bujtogat, és ócsárol minket, de a végrehajtás mikéntjéről nem nyilatkozik.

 

Nem veszi fel a kapcsolatot senkivel, még ha erre kérik akkor sem.

 

Mit szórakozik velünk?

 

Ha egyszer hadvezérré kiáltotta ki magát, hát viselkedjen is úgy!

Álljon nyílt sisakkal ki a tömegek, a fórumozók elé!

 

 

Előzmény: RED JOHN2 (9231)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.16 -1 0 9231

 

EZEK UTÁN MÁR NEM TUDOK MIT TENNI ANNAK ÉRDEKÉBEN, HOGY AZ EGYSZERŰ, JÓL ÉRTELMEZHETŐ, ALAPTÉNYÁLLÁST VÉGRE MEGÉRTSÉK! 

IDŐSEBB, KÁLÓ JÓZSEF ÉDESAPÁM, EZ VAN!

NAGYON SAJNÁLOM ÖNÖKET!  

NA MÉG EGYSZER, PALOMA A KÁVÉ, PAMELA A NŐ,..."ENNYI"...

eesooc Creative Commons License 2018.12.16 0 0 9230

Az ilyen sértegető becsmérlő hangnem nem méltó ehhez a témához

Előzmény: Szögesdeszka (9221)
akaratosi Creative Commons License 2018.12.16 0 0 9229

 

 

LÁTHATÓ,HOGY AZ IGAZSÁGNAK MILYEN HATALMAS EREJE VAN:

 

TELITALÁLAT ÉRT,

 

EZ RÁKOSAN FÁJ,

 

ÉS ELSÜLLYEDSZ,A KÁROSULTAK TALPA ALÁ.

 

 

 

 

EZEK UTÁN NE CSODÁLKOZZ,HA A BAUMAGOSOK EGYSZER JÓL MEGNYÍRNAK,OSZT AKKOR HÁPOGJÁL MAJD,HA TUDSZ.

 

 

 

 

 

 

Pista vagyok Szögedröl Creative Commons License 2018.12.16 0 0 9228

Maga primitív, ostoba ember. Meddig áskálódik azok ellen, akik elmagyarázzák a sok szerencsétlen embernek, hogy mit vásároltak meg, hogy fosztották ki jogos pénzüktől.  Butább mint a teheneim az istállóban. Milyen családi indítást kapott, hogy ilyen hangnemben bántóan bele mar mindenkibe, itt a fórumon. Rosszabb mint egy csörgő kígyó. Bezzeg ahol le kell tenni valamit, ott maga kicsi nyúlt játszik. Ahogy látom amihez hozzá fogott kudarcot vallott. Most másokat okol, becsmérel. Talán ott kellett volna ezt a modorát alkalmazni. A jó modor, viselkedés tanításakor, a kecskék néztek be az ablakán? Ez megmutatkozik az intelligenciáján. Ezért ilyen közönséges? Jó tanácsként mondom Önnek fejezze be a sok nick néven durva ízléstelen, megalázó, beszólásait, áskálódásait mert akikbe bele mart egyszer csak megunják és megteszik a lépéseket.  Önnek nagyon fog fájni, és a pénztárcájának is. Ne fárassza magát a válasszal, mert maga mindenkinek válaszol, mert nagyon sok az ideje és azt lesi mikor jelenik meg egy komment, hogy azonnal rá tudjon repülni a közönséges válaszával, mert csak így érzi jól magát. Erre mondják sötét lyukból bolond szél fúj. Csak sajnálni és megvetni tudom.

Előzmény: akaratosi (9226)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.16 0 0 9227

 

 

Az emberi butaság nem ismer határokat, szörnyű látni az ennyi tudatlan, ostoba hozzászólást! 

Ezen már nincs mit csodálkozni, hiszen a tízen éve folyó agymosásnak, csakis ez lehetett a következménye!

Képtelenek felfogni, hogy a BAUMAG kivételével, minden szövetkezet esetében a csalás kiindulópontja, magára a cégbejegyzés időpontjára vezethető vissza! 

A vétkeseket a dobogós helyekre, csakis ebből kiindulva lehet felállítani!       

akaratosi Creative Commons License 2018.12.15 0 0 9226

Végleges sorrend:

 

 

 

1. A pesti egyesület vezetői, és Lipcsik

 

2.  azigazmondo = Red Jhon2 és tüskéskaktusz, akit az előbbiek tüzeltek fel

RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.14 0 0 9225

Felesleges tovább tettetnie a hülyét, ugyanis, ha akarta volna, akkor a petíci(ók) már tavasz óta a Demeterék birtokában lennének!

Inkább azt énekelje el, hogy miért tartották vissza a petíciókat, ha már egyszer elkészültek?

Rossz a bőgése, ne vonatkoztasson, hiszen másoknak is volt fingjuk a szövetkezeti csalásokról, csak ők nem mertek ebből az aspektusból kiindulni, mert a kezdetektől fogva féltették a nyüves irhájukat, az érdek-képviseletekről már nem is beszélve! 

Ezekből a "naprakész kommentekből" is világosan kivehető, hogy milyen beszédes az emberek tudatlansága, és ebből fakadóan az ostobasága, persze önnel az élen!

A helyes sorrend, így fest:

1. a bejegyző cégbíróság(ok),

2. az APEH,...de már idáig se tudunk eljutni, 

3. az Állami Bankfelügyelet és jogutódjai,...dettó,

 

    

nahogyisvanez Creative Commons License 2018.12.13 0 0 9224

 

 

Sorrend módosítás

 

 

 

1. A pesti egyesület vezetői, és Lipcsik

 

2.  azigazmondo = Red Jhon2 és tüskéskaktusz, akit az előbbiek tüzeltek fel

Előzmény: akaratosi (9223)
akaratosi Creative Commons License 2018.12.13 0 0 9223

A baumagosok ellen elkövetett gaztettek végrehajtóinak sorrendje: 

 

1. tüskéskaktusz

 

2. lipcsik

 

3. pesti egyesület vezetői

 

4. RED JOHN2

 

5. azigazmondo

 

Lehet módosítani.

akaratosi Creative Commons License 2018.12.13 0 0 9222

A baumagosok ellen elkövetett gaztettek végrehajtóinak sorrendje: 

 

1. tüskéskaktusz

 

2. lipcsik

 

3. pesti egyesület vezetői

 

4. ED JOHN2

 

5. azigazmondo

 

Lehet módosítani.

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.12.13 0 0 9221

 

 

Redvás Johnny2, te paraszt

 

 

Tudjuk, elismerjük, hogy csak és kizárólag neked van fingod mindenről.

 

 

Úgyhogy élj boldogul, és szagolgasd, ízlelgesd a saját fingod bukéját minden nap halálod napjáig egymagad, ahelyett, hogy nap mint nap ide szellentesz a károsultak orra alá, és ezen kívül nem csinálsz más semmit.

 

A te egyszemélyes, gyenge fingod erejétől az illetékesek haja szála sem rebbent évek óta, csak a károsultak érezhették a záptojás szagodat, amivel nem tudtak mit kezdeni.

 

Egy biztos, hogy ettől pénzük nem lesz, de neked se.

 

További jó fingást kívánunk, agyalj továbbra is kémkedésről, szerkessz petíciókat, tettesd a hülyét, akinek csak akarod, kilincselj tovább a saját pénzedért az idők végezetéig, de legalább is addig, amíg meg nem boldogulsz.

 

Nekünk van jobb dolgunk is.

 

Finita la comedia, te tőröl pattant komédiás.

 

 

 

Előzmény: RED JOHN2 (9220)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.12 0 0 9220

 

Maga agymen!

 

 

Meddig játssza még a hülyét, hát az egészet rafkó módon ön agyalta ki, a kémkedő emberét pontosan ön küldte a nyakamra azzal, hogy segédkezzem, mert még halvány fingjuk se volt, hogy mivel kezdjék el a petíció megszövegezését! 

Ráadásul, én voltam aki először aláírta a már kész petíciót, majd az embere, ÉS ÖN!

Tudja ki az agyalágyult, meg a faszkalap, aki még ennyi idő után se tudja megmondani, hogy milyen bűncselekménnyel okozták a kárát, ezért, ez önre is kijelenthető!      

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.12.12 0 0 9219

Te faszkalap redvás J 2

 

 

Az nem jutott eszedbe, hogy a házigazdáddal a szöveget átküldesd a saját gépedre, te meg egy mozdulattal tovább küld Demeternek otthonról, vagy akárhonnan? De meg is kérhetted volna a házigazdádat, hogy küldje el ő Demeternek.

 

 Vannak kézenfekvő megoldások is, de a józan ész használata nem erősséged.

Persze akkor is kiderült volna, hogy ki a levél feladója, amitől te rettegsz, meg akkor most nem lenne okod megint itt rinyálni valamiért.

 

Sőt, a Momentumnak is, meg az összes többi pártnak is írhattál volna direktben, te miért nem tetted?

 

Nem tudsz egyedül normálisan megoldani egy ilyen egyszerű feladatot sem, mint egy e-mail elküldése valakinek? Egy szöveg gépbe tétele is meghaladja a képességeidet? Meg.

 

 

Te szórakozol itt mindenkivel és tetteted a hülyét. Balázs mellett lenne a helyed a börtönben. A károsultak fognak téged felelősségre vonni, tudod miért. Amiért bujkálsz előlük a saját pénzedet hajtva. Azt ígérted elhúzol a redvásba, tégy is úgy. Minden hozzászólásoddal csak a saját gyenge elméjűségedet bizonyítod.

Előzmény: RED JOHN2 (9218)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.12 0 0 9218

 

Maga agymen!

 

Akitől megkaptam, a MOMENTUM MOZGALOMNAK szánt levelének vázlatát, ami remekül sikerült, igaz a lényeget kihagyta belőle, az gépelte fel a lakásában, a saját internetén a petíciókat, természetesen az általam felolvasottak alapján, és mivel, én ott csak egy vendég voltam, kicsit furi lett volna, ha a házigazdát a gépe mellől odébb taszajtottam volna, és én küldtem volna tova a Demeter csapatnak!

Az ön neve is fel lett tüntetve ALÁÍRÁSRA VÁRVA, még jó hogy, hiszen ön volt ennek az ötletgazdája!

Szerintem nem kell ahhoz kiadnom közszemlére az embere telefonszámát, hogy egymást utólag kérdőre vonják!         

Leesett végre a tantusz, tudja, ezek után már nincs értelme tovább játszania a hülyét!

RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.11 0 0 9217

 

Okoskodó ember, a megtörtént dolgokat nem önnek kell tudnia, hiszen honnan is tudhatná, hanem annak, akit célzottan megszólítottam, csak most tettetve a hülyét, kérdően néz ki a fejéből!    

A BAUMAG üggyel kapcsolatosan ne feltételezzen, ne csúsztasson, nincs olyan, hogy állítólagos igazság, hanem csakis a terhelő bizonyítékok!

Az "ámokfutást" pedig tízen éven keresztül az "érdek-képviseletek" folytatták a remek jogászaikkal, nem kevés pénzért!    

Inkább azon elmélkedjenek el, hogy a "függetlennek hitt" bejegyző cégbíróságok, miért nyitották ki a cégnyilvántartások kapuját, az eleve csalásra alakult ingatlanbefektetési szövetkezetek előtt!  

Ez lebegjen mindenki szeme előtt, mert ez, az alfája és ómegája mindennek! 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.12.11 0 0 9216

Te faszkalap hablatyoló azigazmondo/redvás johnny2!

 

 

 

Azt áruld már el te végtelenül hülye, hogy ha te, vagy bárki más e-mailt akar küldeni bárkinek, akinek tudja az e-mail címét, akkor azt hogyan tudja megakadályozni bárki, hogy megtegye?

Eldugod a billentyűzetét, vagy bezárod egy pincébe örökre, vagy áramtalanítod a lakását, vagy mégis hogyan?

 

Milyen égbekiáltó baromságokat fogsz még kitalálni, hogy másokat befeketítve magadat mentegesd?

 

Minek neked közvetítő a szándékaid megvalósításához? 

 

Nem tudsz egy e-mailt elküldeni ahová akarsz, más közreműködése nélkül?

Nem csodálkozna senki, ha így lenne, csak akkor meg ne mutogass másra!

Ha írtál petíciót, miért nem küldted el Demeternek?

Azért nem levelezel direktben senkivel, mert akkor megtudnák, hogy ki vagy, a kitalált neved alatt küldött leveleidet, meg úgyis figyelmen kívül hagynák.

Ennyire aljas vagy, hogy a saját gyávaságod miatt másokat akarsz lejáratni, bárki legyen is az?

És te vagy a hős, a rettenthetetlen igazság bajnoka?

Előzmény: azigazmondo (9209)
appfeltrudle Creative Commons License 2018.12.11 0 0 9215

Igazatmondó?

 

 

 

Szokásos összefüggéstelen hablatya halmazából, amit 9209 alatt adott elő aktuálisan,  ismét előkerült egy gyöngyszem.

 

Ön ezt írta:

 

 

"A második bekezdésben helytelenül fogalmazott, ugyanis nem a befektetők fizették be a forrásadókat, hanem a csaló jogi személyek, persze, ha azt egyáltalán befizették!"  

 

 

Nem tudjuk kikre célozgat, de az, amit leír a maga szerint rosszul fogalmazó, sajnos helytálló.

 

Ugyanis a forrásadót a befektetők fizették meg, még akkor is, ha az átutalást technikailag a Baumag szövetkezet végezte az állam felé.

Ha ilyen egyszerű összefüggést nem tud felfogni és értelmezni, ez megkérdőjelezi a Baumag üggyel kapcsolatos állítólagos többi igazságait is.

Maga itt folyamatosan tombol a Baumag ügy ürügyén.

Kioktat, lenéz, szidalmaz, rágalmaz, most már fenyegetőzik is, követelőzik, számon kér, vizsgáztat, szaporítja magát, hazudozik, terel, vetít, csak éppen semmilyen eredményt nem képes felmutatni a legalább 18 hónapja itt történt ámokfutása nyomán. Kémkedéssel vádol valakit, stb.

Maga itt a nagy okító? Kitüntette magát ezzel a plecsnivel?

Nem érthető, hogy mitől érzi magát feljogosítva mindezekre?

Nem kellene tényleg beszednie a gyógyszereit?

Nem gondolja, hogy maga itt a legnagyobb istenverése a szerencsétlen károsultaknak?

Az is bolond, aki ezek után magával szóba áll.

Remélem ezt a többi fórumozó is érti és látja már, hogy kivel állnak szemben.

Előzmény: azigazmondo (9209)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.11 0 0 9214

 

Most sem talált bele, önnek halvány fingja sincs erről, a BAUMAGRÓL nem is beszélve, inkább arra adjon magyarázatot, hogy miért tartották vissza a már megszerkesztett petíciókat, szerintem ez érdekli inkább a károsultakat, és talán még a Demeter csapatot is!

A kémkedő cinkosával, miért hallgat azóta is erről!       

 

 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.12.11 0 0 9213

Redvás Johnny2/azigazmondó, te négy balkezes ütődött barom!

 

 

 

Ha nem az azigazmondoval akarod elmondatni redvás johnny2-nek szánt mondókádat, akkor máskor kattints a baloldalon található válts nicknevet fülre!

 

 Akkor nem kell az általad kitalált, és eddig oly nagyra tartott az igazmondot szarkeveréssel vádolnod és rendreutasítani saját magad. Azért jól elvagytok így magadban hármacskán? Beállt az egyensúly a tyúkudvarodban, meg a zavaros agyadban?

 

Te tényleg egy hatalmas fasz vagy, ha valakinek nem esett volna le a tantusz veled kapcsolatban.

A nyugtatóid mellé iktasd be a kavintont is.

Keress már magadnak valami értelmes elfoglaltságot!

Előzmény: RED JOHN2 (9211)
eesooc Creative Commons License 2018.12.10 0 0 9212

Kérdése teljesen jogos. Szándékos porhintés folyik

Előzmény: És most mi van? (9210)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.12.10 0 0 9211

T.Hölgyem!

 

Ha kérhetném, ne kavarja a szart még jobban meg, és ne adja ki magát RED JOHN2-nek, maradjon csak szépen továbbra is az igazat mondó!  

Köszönöm!

 

És most mi van? Creative Commons License 2018.12.10 0 0 9210

 

 

Tudja valaki, hogy ez a jóember miről beszél? Értik? Vagy csak én nem?

Ha valaki meg tudta fejteni, mondja el a többieknek is, hogy miről van szó?

Miről maradtunk le?

 

 

azigazmondo Creative Commons License 2018.12.10 0 0 9209

 

 

Nem szeretném megnevezni, hogy a gusztustalan megszólításait kire, kikre vonatkoztassa inkább, szerintem tudja, hogy miért! 

Maga agymen, ha használja a józan eszét, akkor könnyen rájöhetett volna arra, hogy én nem az aláírásgyűjtő íveket írtam alá, hanem értelemszerűen az általam megszerkesztett petíciókat, amin ráadásul még az ön neve is szerepelt, ALÁÍRÁSRA VÁRVA!

Hiába tetteti a hülyét, ezt pont ön ne tudta volna, amikor mindez a saját forgatókönyve szerint történt, és amit R.Viktor nevű kémkedő cinkosa is meg tud erősíteni, aki a petíció elkészülte után megígérte, hogy ezeket már általa is aláírva, nemcsak papíralapon, de még az interneten is elküldi a Demeter csapatnak!             

Még ezek után se tudja, kiről van szó, tán nekem is ki kellene adnom más(ok) telefonszámát, lakcímét, az(ok) beleegyezése, felhatalmazása nélkül???

Éppen a kezemben tartom a Momentum Mozgalomnak írt igen értékes sorait, és mit gondol kitől kaptam ezt meg, hát elárulom önnek, magától a cinkostársától, R. Viktortól! 

A második bekezdésben helytelenül fogalmazott, ugyanis nem a befektetők fizették be a forrásadókat, hanem a csaló jogi személyek, persze, ha azt egyáltalán befizették!   

Maga beszél itt józan észről, aki még ennyi okítás után sem tudott ebben a megállapodásban célzottan rámutatni a károsodása okára, igaz nem csodálkozom rajta, hiszen, ez  már sajnálatosan meghaladta a szellemi képességeit!       

EZT IS LETAGADJA???

Ahogyan azt korábban megígértem, ezért a patkány beszólásaiért, nagyon meg fogom büntetni, csak még nem árulom el, hogy mivel és mikor, majd rá fog jönni!      

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.12.10 0 0 9208

eesooc

 

 

 

Senki nem titkol el semmit.

Minden információ elérhető Demeternél.

 

Ha nem tudod hol éred el őt, kérdezd meg Redvás Johnny2-t, ő tudja hol található.

Menj és informálódj!

 

Azt kérdezd meg tőle szintén, hogy mit értek el a tudományukkal eddig johnnykáék?

 

Arról miért nem regél ez a paraszt, meg a hold udvara itt semmit?

 

Meg azt is kérdezd meg tőle, hogy ebben a remek stílusban adja elő a hivatalokban is a mondókáját, amit itt láthatunk tőle?

 

Akkor meg ne csodálkozzunk semmin!

Igazad van!

Előzmény: eesooc (9204)
eesooc Creative Commons License 2018.12.10 0 0 9207

Összegyült 5000 aláirás de nem lehet tudni Demeter Úr elküldte, vagy hová küldte el. Nagyon rejtélyes ez az ügy! Ideje lenne tisztázni!

Előzmény: eesooc (9204)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!