Keresés

Részletes keresés

cossie Creative Commons License 2004.07.09 0 0 251
A farkin.ca-ról is épp eleget le lehet tölteni. Ha rendbejön a gépem és visszajövök a nyaralásból, talán felrakok egy free helyre pár filmet. üdv: cossie Pusszantás KisMaszatnak.. :-))))
Előzmény: Turbobácsi (250)
Turbobácsi Creative Commons License 2004.07.09 0 0 250

http://nszk.maxiweb.hu/

 

pénzé van, de legalább van.....

cossie Creative Commons License 2004.07.05 0 0 249

Nekem sajna nem jön be most semmi. Nem a saját gépemet használom, mivel a haálózatot nem látja, jelenleg is javítás alatt van. Ezt csak a hublist.org-ról szedtem le. Azt hittem ott friss a cím...

Nem tudom mi lehet a farkin.ca-val. Múlt héten volt egy kis gubanc vele, lehet megint ugynaz a baj. Nem tudom. Már kezd idegesíteni, hogy nem tudok a saját gépemmel dolgozni... (és töltögetni.. :-)

 

üdv: cossie

Előzmény: Motolla Alánk (246)


sWiTcH Creative Commons License 2004.07.04 0 0 248
Az a marha érdekes,hogy regisztráltam,bejelentkezem és mégsem enged hozzászólni még a macskás topikokhoz sem.Aszondi nincs jogosultságom...
Előzmény: cossie (239)
aliszultan Creative Commons License 2004.07.02 0 0 247
*** Kapcsolódás tooslowsden.no-ip.com... *** A célszámítógép megtagadta a kapcsolatot cossie ! Te melyik DC verziót használod ?
Előzmény: cossie (245)
Motolla Alánk Creative Commons License 2004.07.02 0 0 246

Jaj, cossie, én azt hittem, ez egy közismert mondat, egy ilyen filmbarát társaságban... (Ld.: vissza a jövőbe, I-III)

Neked ezen a címen bejön a tooslowsden? Nekem nem. Többiek?

Előzmény: cossie (245)
cossie Creative Commons License 2004.07.02 0 0 245

Bocsi motolla nem akartalak megbántani!

 

tooslowsden.no-ip.com

Egyelőre csak ezt a címet tudom...

Előzmény: Motolla Alánk (243)
aliszultan Creative Commons License 2004.07.02 0 0 244
Márk56 ! Írj magánba légyszíves !
Előzmény: Márk56 (230)
Motolla Alánk Creative Commons License 2004.07.01 0 0 243

Engem senki sem nevezhet nyuszinak!

 

(Amúgy hozzá fogok szólni, de most felkészülési táborba vonultam macska sportágban. Utánaolvastam, és megtudtam, hogy a macskabolha nem csípi meg az embert, ellentétben a kutyabolhával.  És amit én macskalomnak értettem mindig, nem az állat által tönkretett, szemétbe való  ruházati termékeket jelenti, hanem az tulajdonképpen macska-alom, hasonlóan a borzalomhoz, amely borzalmasan büdös. Egyiptomban szent állat volt, mert nem csinált semmit, mégis jól elvolt, és ez a rabszolgatartó társadalmat lenyűgözte.  Ha levágják a bajszát, megdöglik, ellentétben velem. Ki szokták miskárolni, bár ezt még nem derítettem ki, micsoda, mindenhol olyan furcsán körülírják. A Miska-kancsóval lehet kapcsolatban.)

 

Azért valaki megírhatná, ha rátalál, a tooslowsden új címére.

Előzmény: cossie (242)
cossie Creative Commons License 2004.07.01 0 0 242

Szia Motolla!

 

Gondolom nem eltérés, de mintha egy Motolla nevü emberke regisztráltatta volna magát a farkin.ca-ra. De egy hozzászólása sincs még. Ne légy nyuszi, menni fog! :-))

 

Üdv: cossie

Előzmény: Motolla Alánk (240)
cossie Creative Commons License 2004.07.01 0 0 241

:-)

 

Ez olyan topicoc gyűjteménye, ahol címek vannak.Különböző tárhelyekre mutatnak ahonnan letölthetők a filmek. Meg persze képek is.

 

Mitől félsz? Regisztrálj, írj 10 okosat és meglátod mire jó. Mondjuk nem nagyon széles még a választék, de bővül.

 

üdv: cossie

Előzmény: Motolla Alánk (240)
Motolla Alánk Creative Commons License 2004.07.01 0 0 240

Folyamatosan üdvözlöm továbbra is, cossie!

 

De hátha ugyanilyen topikba jutok, mint ez itt, mi benn a "bót"? Vagy van valami tárhely is?

Előzmény: cossie (239)
cossie Creative Commons License 2004.07.01 0 0 239

Szia Motolla!

 

Ezek szerint még nincs bejárásod a szentélybe? :-)

Egyszerű a képlet. Hozzászólsz a macskákhoz, kutyákhogy 10 értelmeset. Ha egyik hozzászólásod sem moderálják ki, márpedig miért tennék, akkor haladó lesz a státuszod és amikor kijelentkezel-visszajelentkezel a 10. hozzászólás után, egy bővebb tartalomjegyzéket találsz, több topiccal. Ott már eltalálsz egyedül is azt hiszem!

Szólj hozzá tizet, aztán ki-bejelentkezés és a bővebb fórumban találod magad!

 

Jó szórakozást!

Előzmény: Motolla Alánk (238)
Motolla Alánk Creative Commons License 2004.07.01 0 0 238

Szia thoM!

 

Te szerintem - egyedi stílusom minden dacára - összekeversz valakivel. Nem én nyomoztam Josephine kalandjai után, és a Taboo is megvan, igaz, több részletben.

 

Cossie, neked is szia, sírva könyörgöm, valaki válaszolja meg még az időszámításunk előtti kérdésemet: hogyan műxik ez a farkinca, ha hozzászólok 10-et a macskákról, mi történik utána?

 

 

Előzmény: thoM (236)
cossie Creative Commons License 2004.07.01 0 0 237

A hublist.org-on nem lehet megtudakolni ugyan mi az új címük? Lehet a túl sok látogató miatt nem akarják hogy nyilvános legyen a hubjuk?

Szerencsére a farkinca még működik, így azért van alternatíva, ahol van mit keresni.. :-)

Előzmény: thoM (236)
thoM Creative Commons License 2004.07.01 0 0 236

a Josefine M. 1.,2. és a Taboo 2. részét már sikerült lekapnom, nem feltétlen a toos-ról, ha gondolod du. úgy fél5körül bekapcsolok, de inkább az independencen keress a címekre, mert a toos elég gyakran letilt hoszabb rövidebb időre...

Előzmény: Motolla Alánk (232)
ottokar Creative Commons License 2004.06.30 0 0 235
Engem is ez fogad sajnos. Megváltozott a hub címe szerintem, tegnap előtt még tudtam tölteni róla, akkor már átdobott egy másik címre és a hubnak is új neve volt. Én balga se azt nem jegyeztem meg, se a hub címét...
Előzmény: Motolla Alánk (234)
Motolla Alánk Creative Commons License 2004.06.30 0 0 234

Hehe, most "a célszámítógép megtagadta a kapcsolatot" belépéskor, minden más indok nélkül. Már eljutottam odáig, hogy szórakoztatnak a változatos akadályképző mechanizmusok. Idáig legalább 6-8 indokkal mutattak stoptáblát. Nem tudom, írtam-e, szerintem még nem, hogy pár napja azzal az ürüggyel távolítottak el, hogy túl sok szabad slotom van. A túl sok slot 3 darab volt, amivel előtte egy hónapig használtam a dcc-t, a moderátorok rendszeres adjusztálása és cenzurázása kíséretében. A nyúl jut eszembe, akin van/nincs sapka (ezt viszont lehet, hogy már írtam).

Freelord csak egy kiemelés volt tőlem, legalább 6-8 nick szívódott fel máról holnapra, akiktől előtte heteken át töltögettem. Azért is fogtam gyanút. Az alternatív keresést majd megpróbálom, ha Allah és a 40 moderabló is akarja, a Sháráról csak annyit, hogy nekem nem működik a prevjó kopi, ki-be járt a szemem az erőlködéstől, mint az asztalfiók, de nem bírtam felfedezni a megadott könyvtárakban a készre tömörített filmfájlokat.

 

Előzmény: cossie (233)
cossie Creative Commons License 2004.06.30 0 0 233

Szia Motolla!

 

Á még mindig rossz a gépem. Talán holnap már beüzemelem. Elég régen nem voltam már a tooslowsenden, mivel az utóbbi időben a Shareazan imádkoztam le kát filmet, de még nem jöttek le. az egyikből már csak 4 mega hiányzik, azt még megvárom. Azaz adok neki egy hetet, hogy lejöjjön, aztán hagyom a francba. Szerintem ne csodálkozz, hogy nincsenek bent páran. freelord magyar volt, szóval amint letöltötte ami kellett neki, agyből lelépett. Inkább próbálj a [2SD] nevűektől tölteni, mivel ők "otthon" vannak a hubon. Tudom ez nem jó hír, de sajna nincs jobb ötletem. Nincs meg másnál a film, amit letöltesz? tudod, search for alternatives. Ha talál ilyet, akkor a jobb klikknél a download > menüben jelöld ki az eddig letöltött file-t és ha szerencséd van folytatja a letöltést.

 

üdv: cossie

Előzmény: Motolla Alánk (232)
Motolla Alánk Creative Commons License 2004.06.30 0 0 232

Szia cossie!

 

Te nem tapasztál semmi furcsát mostanban a dcc-n? Nekem volt két hete ez kalandom, amit írtam, hogy letiltottak, mert nem volt meg a 20 megám, aztán 20,4-re felturbóztam, meg átrendeztem a könyvtáraim (tudod, classic, stb.), és azóta nem látom azokat az embereket, akiktől idáig töltöttem, freelordot, meg másokat (téged sem, bár tudom, neked gondjaid voltak a géppel). Ott állnak a letöltéseim a downloads könyvtárban, érintetlenül. Csak a nyári szabadságolás törhetett ki, vagy átkerültem valami másik kategóriába, vagy újra kéne indítani ezeket?

 

Jó a géped már?

 

Motolla

Előzmény: cossie (231)
cossie Creative Commons License 2004.06.30 0 0 231
Alább találsz linket, ahol meg lehet rendelni neten keresztül. Szerintem az itteniek nagy részének ezek a filmek max gépen vannak DivX formátumban.
Előzmény: Márk56 (230)
Márk56 Creative Commons License 2004.06.30 0 0 230

Mély tiszteletem az itt lévöknek.

Segítséget szeretnék kérni, kérlek, segítsetek, ha tudtok.

Régóta szeretném megszerezni a Taboo, Taboo2 és Taboo 3 c. filmeket (Kay parker, Juliet Anderson etc) DVD-n, vagy VHS-en.

Minden pénzt megérne, nem vagyok kicsinyes!!

 

Köszi elöre is

sWiTcH Creative Commons License 2004.06.30 0 0 229
A .ca végződés Kanada országkódja.
Előzmény: cossie (226)
ottokar Creative Commons License 2004.06.29 0 0 228

Nyugi semmi nem történt a farkincával, hamarosan ismét elérhető lesz.

Egy kis regisztrációs probléma volt, mely hamarosan rendbejön, elvileg órák kérdése.

Akit részletesebb magyarázat is érdekel, a borda.ca-n megtalálja.

ballib_a Creative Commons License 2004.06.29 0 0 227
a borda.ca elérhető, így más lehet a gond.

lehet, hogy tényleg valakiknek rontotta a bizniszét.....
Előzmény: cossie (226)
cossie Creative Commons License 2004.06.29 0 0 226

Okát sajna nem tudom. Nekem fura volt, hogy .ca a végződése, mivel az ilyen tudtommal nincs...

ugyanakkor a www.farkinca.hu-ra tiltott oldalt dobott ki, tehát le van védve. Talán ott majd folytatódik a műsor. Bár félek valakinek nagyon nem jött jól a fórum létezése!

Előzmény: ballib_a (225)
ballib_a Creative Commons License 2004.06.29 0 0 225
a farkin.ca nem elérhető.

tudja valaki az okát?
sWiTcH Creative Commons License 2004.06.26 0 0 224
Találtam egy helyet,ahol az összes amerikában forgalmazott oldschool megtalálható.Rá lehet keresni kiadó és szereplő alapján is és ami jó,hogy a hátlap és az előlap képe is letölthető,így meg lehet csinálni a CD borítókat.
www.toyboxxx.com
thoM Creative Commons License 2004.06.25 0 0 223
engem 2x vágott ki a toos... 1x nemtom miért, másodszor meg mer nem tutta mi az a Zongorista...

szal magyar filmek le, zene fel...

Előzmény: cossie (216)
aliszultan Creative Commons License 2004.06.25 0 0 222
http://dchun.hq.hu/

http://hunhub.freeweb.hu/hunhublist.htm

Előzmény: sWiTcH (221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!