Keresés

Részletes keresés

viricsi Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6177
Idézet egy index topicból:
"Többször idéztem már Sartre-t. "Az egyén szabadságának határa a másik
egyén szabadsága."
VAJON KI KÉPES MEGMONDANI, HOGY HOL AZ A BIZONYOS HATÁR???
Mert azt nagyon könnyű átlépni mindenféle személyes meggyőződés alapján."

A többiek véleménye a te 6143-as profilozásod, valamint HA-LCV 6160-as eldurranása után jelentek meg.Szerintem neked sem kellett volna ezt a profilt megírnod,ezzel robbantottál.
Ha gondolod,akkor ezt a témát is lezárhatjuk, ismét jól kibeszélgettük magunkat.

Üdvözlettel: viricsi

Ui:Az a gyanúm, hogy te nem szeretsz engem.
Előzmény: Utas2 (6176)
Utas2 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6176

En azt gondolom, hogy a tobbiek reakcioja magaert beszel, nekem nem kell semmit sem hozzatennem. Ha valamit keptelen vagy megerteni es belemagyarazol olyat is, amirol szo nincs, akkor az a te dolgod. Mint ahogyan az is, hogy kinek a hozzaszolasait gyujtod es elemzed - akarmilyen szempontbol.... es ez a ket utobbi szo a lenyeg, ha nem lenne crystal clear...

 

Inkabb elintezem egyszeruen, ahogy az elejen kellett volna: Nincs igazad. Hogy miert nincs? Csak.

 

Nos. Ennyi.

 

Heading,

ezt a bebofogos maszturbalos jelzos szerkezetet elteszem emlekbe, mert nagyon jo es kifejezo.....

 

:)

 

Vajon mit talal ki a Ryanair a szulinap alkalmabol?

Előzmény: viricsi (6170)
sevenfourdrajver Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6175

Most mond azt h nem érezted magad jól Rómába ;-) 

 

Előzmény: HALKO (6165)
Runneburg Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6174

OFF

 

Igazad van.  Hagyjuk/hagyjátok már abba (H370 ez nem neked szól, hanem az érintetteknek) a személyeskedő hangvételű dolgokat (ezektől hányok, ugyanúgy, mint a politikában)!

A baromságokat meg írjátok saját alkotású topikba (mint pl hozzatok létre egy olyat, hogy "Találjuk ki miért késik XY légitársaság XY járata, majd fikázzuk") és ígérem, hogy azt még olvasni sem fogom.

 

ON

 

 

20 éves a Ryanair, csak úgy mellesleg megjegyzem.

 

Előzmény: Heading370 (6173)
Heading370 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6173

A sotetseg ellen - plane ha rosszindulattal parosul - csak egy fegyver letezik: az IGNORE! Mint az mar sokszor bebizonyosodott... Az egeszben az a legelszomoritobb, hogy ezen a valaha elvezetes topicon komoly, dolgozo, felnott emberek probalnak magyarazkodni, ket maszturbalas kozott baromsagokat bebofogo pszichopataknak. Eszbonto, de hat ezert is szep dolog a virtualis ter.

(Azert szamomra tovabbra is tavaly dec.17-i a csucstarto. A Germanwings (es gondolom masok is) 8 es fel oran keresztul vartak a jegtelenitesre! De utana legalabb kiderult, hogy ez igy termeszetes...)

 

Előzmény: HALKO (6165)
METYA Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6172

Tisztelt HA-LCV!

 

Eleve szimpatikusan áltam hozzád, mert LCViktor a kedvenc gépem volt. Sok szép közös élményünk volt anno.

 

DE!

 

Kérlek hagyd már abba ezt a Sky fikázást, mert ezzel csak magadat égeted.

Elv-társadat már egyszer felkértem, hogy tényekkel támassza alá, mi alapján fikázik itt ezerrel, és gyalázza egy cég jóhírét.

Ezt azóta sem tette meg, így azt hiszem jogosan lehet őt HAZUGnak nevezni.

 

Tehát a "hónapok óta" tartó "folyamatos" meghibásodások konkrétan hány járattörlést és hány késést eredményeztek? Milyen ez az arány a többi légitársaság esetében?

Ennek tükrében elemezzük ki a a késéseket. Hány perc késés volt műszaki eredetű, hány az utasszolgálat hibája, hány a különböző szakszolgálatok késése miatt, és hány a reptér kapacitása vagy SLOT miatt?

 

Ha ezekkel tisztában vagy, akkor kérlek osszd meg velünk, és ha indokolt a dolog akkor együtt fikázhatjuk valahogy úgy, hogy a legutóbbi 100 járatból 7 alkalommal volt műszaki eredetű meghibásodás, ami összesen 843 perc késést okozott, ami a légitársaság hibája.

 

Csak úgy a BUD-hu oldalait nézegetve, vagy félszemes égresandítással ne legyünk már szakértők.  

Előzmény: HA-LCV (6160)
Jago_ Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6171

HALCV: csak beleneztem a reglapodba, ha mar igy kirohantal... Ha iranyito akarsz lenni, ahhoz nem kell kapcsolat.

A szavaidat meg kerlek valogasd meg, meg ha ideges vagy akkor is. Koszi.

Előzmény: HA-LCV (6160)
viricsi Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6170
Üdv Utas2!

Off.
Megint nem értelek, ki vádaskodik?Pláne ismét.Általában inkább én szoktam védekezésre állni.Nem én írtam a 6143-as hozzászólást.
És megint, megint csúsztatsz!!Leírom:"Ha valakinek kiragadod a mondatait...", Erre te azt írod:" szövegkörnyezetből kiragadott hozzászólásokról ".
Nem hinném, hogy ennyire érthetetlen lenne amit írok, hogy nem tudod úgy érteni, ahogy írva vagyon.
Nem a szövegkörnyezetről, hanem a hozzászólásaiból kiragadott mondatokról beszélek.Szerintem profilt csak az összes hozzászólás értékelésével állíthatsz fel.
Ezért írtam HV-LCV-nek,hogy az idézeteid alapján hisztis,de ezek az idézetek csak részei a hozzászólásainak.
Ezt is megmagyarázhatnád:"Még a végén kénytelen leszek neked felróni, hogy szándékosan nem állítassz valóságot." Mivel gyakorlatilag semmit sem állítottam,ezért valóban nem állítottam valóságot sem.
Nem lenne baj,ha néha te is visszaolvasnád magad és szembesülnél te is a saját "profiloddal".Szerintem egy kissé túl sokat személyeskedsz,túl sokszor mondod meg másokról, hogy ők milyenek.(ez persze csak szigorúan az én személyeskedő véleményem)
Ettől még valóban jó embernek tartalak és még véletlenül sem szeretném, ha megváltozna a stílusod.
Egyszerűen másképp gondolkozunk, másképp fejezzük ki magunkat, más következtetéseket vonunk le és a modorunk is különbözik.(húú de okos mondat)
On.
Üdvözlettel: viricsi


Előzmény: Utas2 (6159)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6169
De jó lett volna jót aludni... De sajnos dologzni kell menni.
Előzmény: HALKO (6165)
B735 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6168
Ez a félkarú rabló hivatalos verziója. :)
Előzmény: HALKO (6167)
HALKO Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6167
De vártunk rá 3 és fél órát, nem?... x-száz EUROs kiszállási dijért...:-) És akkor könnyen meg lehet magyarázni a tisztelt Utasnak, hogy fogalmunk sincs, hogy mikor jégtelenitenek, mert senki nem képes erre a kérdésre válaszolni... És az Utas jogosan van felháborodva, hogy milyen üzletág ez...
Előzmény: B735 (6166)
B735 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6166
Azért a jégtelenítő erős 1 kicsit, így az ablakon kitekintve, és a naptárra pillantva. De oknak nagyon jó! :-)
Előzmény: HALKO (6165)
HALKO Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6165

Még mielőtt kiirtaná egymást itt mindenki, és csak a saját véleményemet olvasgathatnám ezen a fórumon, azt javaslom mindenkinek, hogy aludjon egy jót... Ha már véleményekről irtam, vannak épitő, meg romboló jellegűek. Az "utálom a Szkájt, mert... utálom, meg egyébként is a W!ZZ versenytársa.." tartalmú véleményekkel nem sokat lehet kezdeni. Az, hogy a HSK az elmúlt héten sokat késett, az sajnos tény, VISZONT a legtöbb késést nem az itt dolgozók munkamorálja, vagy géphiány, vagy személyzethiány okozza. Vannak olyan okok, ami ellen nem lehet mit tenni. Ma volt szerencsém Róma gyönyörű légikikötőjében másfél órát elpazarolni az életemből, csak azért, mert a 1520as induláshoz 1635ös indulási résidőt kaptunk (Budapest érkezési korlát). Az ezután induló Párizsba tartó utasoknak meg nem állt rendelkezésre beszállitókapu. Még 20 perc... Az a baj, hogy ilyen körülmények közt a legnagyobb akaraterővel sem lehet menetrendet tervezni és betartani. És szerintem elég gáz az, hogy Közép Európa szivében egy légitársaság nem tudja megtervezni egy napját, hanem csak a jó szerencsére támaszkodva (kapunk-e slotot, lesz-e beszállitókapu, busz, push-back autó, jégtelenitő...) tud egy menetrendet betartani, több-kevesebb sikerrel...

 

És ez szigorúan magánVÉLEMÉNY...

 

Kösz mindenkinek aki, ha csak szóban is támogat minket, aki meg "ellenünk" van, annak kivánom, hogy megismerje, milyen itt dolgozni... :-)

Utas2 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6164
Szerinted?
:-)))

Előzmény: IL-96 (6163)
IL-96 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6163
Kész a jellemrajz?;-)
Előzmény: Utas2 (6161)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6162

Részemről ennyi volt! Bár tényleg kíváncsi lennék, hogy ki vagy/mi vagy...

Előzmény: Utas2 (6161)
Utas2 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6161
Olvass vissza kicsit kisfiam, és majd megtudod, hogy kit tisztelhetsz bennem. Egyébként meg egy picit vegyél vissza a stílusból, mert így itt nem sokáig húzod. No, nem miattam.

Ha érted végre.

Mi is volt az előző hozzászólásom utolsó mondata?

Olvasni szoktál azért, ugye?

A többiektől eln. az off-ért. Ignore on.
Előzmény: HA-LCV (6160)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6160

Tisztelt Kolléga!

Kinek a szent f@szát tisztelhetem seggedben, hogy többek fölött mersz ítélkezni???
Te nem vitatkozol, hanem szándékosan akadékoskodsz! Toszd meg, ÉRVELJ! ÉRVELJ, HOGY MIÉRT NINCSEN IGAZAM A SKY-JAL KAPCSOLATBAN! HOZZ KÉSZ TÉNYEKET, VAGY KUSSOLJ! Ne belém köss, mert vagy szimpatikus vagyok, vagy nem.. ÉRVELJ!

Előzmény: Utas2 (6159)
Utas2 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6159

Kedves viricsi,

 

Néha inkább tényleg ökörsült-evéssel kellene töltened a szabadidődet, mert a vádaskodás - ismét - nem áll túl jól neked.

 

A kollega hozzászólásainak tenmagad is utána nézhetsz, aztán majd szépen magadba nézel és eldöntöd, hogy vajon a szövegkörnyezetből kiragadott hozzászólásokról van-e szó, vagy pedig inkább a RELEVÁNS (és soxor egészében bemásolt) megnyilvánulásokról.

 

Még a végén kénytelen leszek neked felróni, hogy szándékosan nem állítassz valóságot. (Milyen finom vagyok mostanság.)

 

Egyébként meg qrvára nem érdekel, hogy a topictárs miket írkál össze a Sky-jos értetlenségeiről, aggodalmairól vagy hisztijeiről, mert az egész nem ér ennyit. Ez a topic ugyanis nem erről szól.

 

A türelem pedig rózsát terem. 

És ez a topic egy picit erről is szól.

Előzmény: viricsi (6153)
B735 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6158
Á, csak az fut, akinek van miért. De nekem? Ugyan, kérlek. :)
Előzmény: Heading370 (6157)
Heading370 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6157
Menekulj!!!
Előzmény: B735 (6156)
B735 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6156
Nehéz megállni, nagyon nehéz. :-|
Gregor83 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6155

Részemről befejeztem.

Előzmény: HA-LCV (6154)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6154
Nem fogok csöndben maradni, azt fix...
Csak egyszerűen tényleg nem értem, hogy egyesek miért nem látják be azt, ami tény! Ezen a világon nincs tökéletes dolog, max tökéletes szándék!
Előzmény: viricsi (6153)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6153
Ne add föl, javíts a "profilodon"
Belém is sokan rúgnak, mégis belebüfikézek a topikokba.(hiába mindig feljön az ökörsült,dedalon meg sehol)
Előzmény: HA-LCV (6152)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6152

FÖLADOM, HISZTIS VAGYOK!

Ám legyen! Nem értek vele egyet, de elfogadom!
Bár attól még a Sky...                 Bocsánat, a Sky-jal nincs baj! Mi baj is lenne!?

Előzmény: Gregor83 (6150)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6151
Egyetértek.
Előzmény: Gregor83 (6150)
Gregor83 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6150
Ha csak simán kérdeztél volna akkor nem.
Előzmény: HA-LCV (6149)
HA-LCV Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6149
Én csak a tényeket írtam le...
Ha ez egyenlő a hisztivel, akkor vállalom, az vagyok!
De én legalább nem szédítek, megmondom azt ahogy látom és érzem a dolgokat! De őszintén, ha mondjuk valamit nem értesz, és megkérdezed az okát.. AZ MÁR HISZTI?
Előzmény: viricsi (6148)
viricsi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 6148
Ha megengeded, a legnagyobb tisztelet hangján mondanám, hogy Utas2 topictársunk által létrehozott jellemzés alapján, te HISZTIS vagy.
Mindazonáltal korábbi hozzálocsomban,melyet Utas2 olvtárshoz intéztem, leírtam hogy ezek a kiragadott mondatok jellemzésre nem, csak ferdítésra alkalmasak.
Előzmény: HA-LCV (6147)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!