Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

csörögefank Creative Commons License 2009.07.31 0 0 1052

Hát, kezdek elbizonytalanodni kicsit, pedig éppen kérni akartam, h segítsetek, egy megbízható 1.6 fekete PT-t találni, egy hónapon belül le szeretném bonyolítani úgy 3 m-ig...

Más nem igazán tetszik, de több százezret sem akarok most 2-3 éves kocsira kolteni plussssszban...


Szóval pár jótanácsot szeretnék, meg konkrét számokat

és egy okos szervíz is jól jönne.....(?)




...No persze nem ártana kipróbálni is egyet, nincs itt vki Nyíregyháza, vagy Gyöngyös környékéről?
Előzmény: choppers13 (1051)
choppers13 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1051
Üdv mindenkinek!

Szomorúan olvasom ezeket a negatív beszámolókat, és ez bizony sok kinti kocsival így alakul, de úgy tudom hogy a használt autónál is működik a 3 napos visszavétel ha olyan hiba jelentkezik ami nem felel meg a km szerinti állapotnak.

Hát az én gépem is németből hozott, már gyúrja a 140ezret de csak úgy süvít, és ketten használjuk a párommal.A javítás eddig a szokásos semmi eget verő. Én a vétel előtt lemásoltattam a forgalmit és amit lehetett lekérdeztem róla mindent, a német szerviz átfaxolta a teljes szervizelését a kocsinak amit javítottak náluk, végül is első tulaja volt neki és onnan vitt egy új pt-t ezt meg beszámolták, úgy mond jókor jó időben lett rátalálva, de nem is volt ár alatt megjegyzem.

Szerintem sokan hozzá nyúlnak olyanok is szerelni ilyen kategóriájú autókat ,hogy több kárt okoznak mint hasznot, sajnos!

Komáromba készülünk már péntek reggel indulunk, nagy bandával megyünk ,nagy bulit tervezünk. Aki jön lesz hely a kocsiknak kiszalagozva, meg persze sátornak a többit a helyszínen.

Gábor, akkor majd valamikor össze futunk az egyik bulin ha máshol nem, de ha a bébit még nem akarjátok ebbe a melegben fárasztani ,esetleg ugorj el szólóban vagy majd a Zegi alsóerdei talira ,ha gondolod!

Az óriás hambival kapcsolatban ,egy marhaszelettel azért fel lehetne kicsit javítani...
nacbalamber Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1050
Hello mindenkinek....


Az ember ha használt autót vesz, sajna benne van a pakliban, hogy átb...ák...szóval autószerelő ide, óratekergetés oda....benne van a pakliban....

1éve hajtok egy 2.2 dízelt, Németből hozták, két kerékcsapágyat cseréltem benne, meg a fékeket újítottam fel, más probléma nem volt, 7 éves a kocsi idén....szerintem bármilyen használt autóval is megesik....

Érdemes jól körülnézni, akár amerikán is gondolkodni, mivel nagyon olcsón hozzá lehet jutni egyedi példányokhoz is akár, sőt vannak olyan cégek, akik ezzel foglalkoznak....persze itt is a kérdés...átb...nak???

Szóval sajnállak Csak John, tényleg rendesen belenyúltál, de csatlakozom az előttem szólóhoz, ha még van kedved kicsit elmondhatnád a problémákat, nehogy aztán most legyen az átbaszás, mármint a szervíz részéről...mert hát ugye magyarok Vagyunk.. :-D

Egyébként nem kell megijedni a kocsi szerelésétől, egy normális műhely, egy normális szerelő, na meg esetleg pár külföldről behozott alkatrész nagyban elősegíti a pénztárcánk vastagon tartását.... :-D
szilvafan Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1049

én is vettem egy PT-t.

 

Öt éve, azóta 120 ezer km-t mentem vele füligérő szájjal.

 

Persze, költöttem rá, valszeg többet is, mint 1 toyotára kellett volna, de én ilyen autóval akarok járni.

 

ez így, első olvasatra amit írsz, elég szigorú bírálat. Tudom, hogy ez itt nem a népítélet, de azért kifejthetnéd néhány szóval, esetleg a problémákat is, mert ha nem is tudunk megoldást, de együttérzünk veled.

 

üdv, szilva

Előzmény: csak john (1048)
csak john Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1048
Én vettem egy PT-t. Három hét alatt mentem vele 470 km-t (200 km volt amíg hazahoztam). Azóta csak néha látom a kocsit (amikor meglátogatom a szervízben) és eddig beletoltam 800.000 Ft-ot. Még nincs kész, és egyenlőre nem is látszik a vége. Tippre még kb. 500.000 Ft mire talán jó lesz. Esetleg valaki nem szeretné megvenni?
Deckard73 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1047
sziasztok,

német és osztrák használtautós oldalakon elég sok ilyen típusú autót találni (már az újabb fajtából is), de vajon érdemes-e kintről behozni? mivel jár ez? milyen költségei vannak, megéri-e egyáltalán? (egy újabb 2.2-es dízelre gondolnék)

ill. mennyire megbízhatók a német/osztrák autókereskedők? (gondolok itt pl. a nagy magyar óravisszatekerős sportra)

thx!
nacbalamber Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1046
Hello Peszi....
Megint kitettetek magatokért...látom a big-big burgert nem lehetett kihagyni.....

Remélem jól vagytok, a Komáromi talit idén kihagyjuk, még a manó nincsen felkészülve rá, no meg a járgány sem... :-D

Jövőre már több lehetőségünk lesz, akkor biztos összefutunk....

Minden jót ...Peszi...
Előzmény: choppers13 (1045)
choppers13 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1045
Felsőtárkány usa tali szombat...
choppers13 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1044
choppers13 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1043
Hali!

Jövő hétvégén buli lesz Komáromba az erődben ,nézz körül beszélgess, OFF autót ne hozz be mert lesz roncsderbi is.
A PT-vel meg csak élvezni kell a kocsikázást, a többi smafu ez még gari után is jó járgány!
Előzmény: csörögefank (1042)
csörögefank Creative Commons License 2009.07.29 0 1 1042

szervusztok

vennék egy pt cruisert, de nem tudok róla szinte semmit, azt mondják, hogy vigyázzak az amerikai kocsikkal, mert drága a szervíz, nincs alkatrész...

Konkrétan mit jelent ez számokban, mennyibe kerül nekem pontosan mondjuk egy nagyszervíz, ha már nem garis?

Előre is köszönöm a válaszokat!
coyotte Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1041
Mail ment. mind2 helyre.

Üdv!
Előzmény: ptsifu (1040)
ptsifu Creative Commons License 2009.07.20 0 0 1040

Szia Coyotte!

 

Dobtam egy mailt, a beszkennelt használati útmutató kellene.

 

Előre is köszönöm!:-) 

Rafko7 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 1039

SZIASZTOK!

 

Eladó PT-t keresek 2006-ig,1.6,2.0,2.2crd,csak kifogástalan jo állapotu(szervizkönyves) érdekel.

Képeket és leirást rafael.halasz@yahoo.es -re kérem.

Aki tud segitsen csodaszépet találni.KÖSZI.

coyotte Creative Commons License 2009.07.15 0 0 1038


Remélem most már látszik... Kössz a segítséget.

Ezekhez a króm felnikhez kellene a közepük.
JGab Creative Commons License 2009.07.15 0 0 1037
Miután feltöltötted, és lent megjelenik a kis kép, tőle balra van még valami 'beszúr', vagy ilyesmi parancs. Arra is rá kell nyomni. Fent a szövegrészben ekkor megjelenik, hogy 'Kép1', vagy valami hasonló, akkor lesz jó.
Előzmény: coyotte (1036)
coyotte Creative Commons License 2009.07.14 0 0 1036
Mért nem megy fel a fotó?????
coyotte Creative Commons License 2009.07.14 0 0 1035
Sziasztok!

Beszkenneltem a magyar!! használati utasítását a 2,2, CRD pt-nek. Ha valakit érdekel dobjon rám egy mailt!

zsoltgargyan@freemail.hu

Más: a króm felnimnek hiányzik a közepe (lásd fotó). Van valakinek ötlete hol lehet beszerezni nem aranyárban?
Goldcatgirl Creative Commons License 2009.07.11 0 0 1034
Köszönöm szépen, nagyon imádom, bár még én is viszonylag friss tulajdonos vagyok, ezért kérdeztem lehet e.. Még nem voltam hasonlón. De aztán megnéztem a linket...
Előzmény: choppers13 (1033)
choppers13 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 1033
Szia!

Persze gyere a Pt-vel, amúgy hogy érted lehet?

Nagyon szép a járgány!
Előzmény: Goldcatgirl (1031)
choppers13 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 1032
Sziasztok!

Ki volt ma Fertőszentmiklóson a gyorsulási bulin egy bordó Pt-vel?
Goldcatgirl Creative Commons License 2009.07.11 0 0 1031
Sziasztok!!!
Szeretnék én is menni Komáromba. Lehet?? Vele...
choppers13 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 1030
Hali!

http://www.origo.hu/auto/20090707-chrysler-pt-cruiser.html
nacbalamber Creative Commons License 2009.07.10 0 0 1029
Szia Peszi, látom nem akartok egy találkozót sem kihagyni...nagyon jól teszitek...remélem nekünk is sikerült a Komáromit összehozni, és akkor ott találkozunk... :-D


Mindenkinek üzenem ha csak tud jöjjön el a Komáromi autóstalira, remélem sikerül összehozni egy jó kis bandát megint...

Egy kis ízelítő:

Mind...mind hátulról...
Robby76 Creative Commons License 2009.07.08 0 0 1028
Köszi!

Szia!
Előzmény: choppers13 (1027)
choppers13 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1027
http://v8cars.hu/news.php?cikk=4a3797c7a6278

http://v8cars.hu/naptar.php
Előzmény: Robby76 (1025)
choppers13 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1026
Hali , minden új és régi vigyorogva vezető márkatársnak!

A matricát én raktam oda neked, gondolva majd össze futunk valahol.Az elkerülőn mentem amikor kiszúrtam a gépedet és lekanyartam , vártam egy kicsit de mivel nem jött a márkatárs, én mentem tovább .

A Komáromi talira tényleg jöhetnétek többen, mivel most az F1 futam sem akkor lesz, mint tavaly.

Egri találkozóra megy valaki?

ÜDV Peszi
Előzmény: Robby76 (1023)
Robby76 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1025
Köszi a jókívánságokat, a találkozóra szívesen elmennénk. Időpont?


Szia!
Előzmény: nacbalamber (1019)
Robby76 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1024
Szia!

A felállás hasonló, mostanában én is két kerekezek, mert a így gazdaságosabb. Kicsit kék, meg kicsit Keeway, meg kicsit 4 Le, de a célnak megfelel.

A "Szépségem" néha így is látható Gödön :) a Kicsem Park mellett Pest felé. Napközben ott parkol míg én dolgozom. Néha kinézek az ablakon és gyönyörködöm:)
Előzmény: JGab (1022)
Robby76 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1023
Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni annak a márkatársnak a kedvességét aki június 13-án a veszprémi Tesco parkolójában "megajándékozott" egy PT klub matricával. Kedves meglepetés volt, és nagyon megörültem neki.

Továbbá megosztanám veletek az "automataváltó élményt".

1993-óta vezetek, és ez az első automataváltós autóm. Először idegenkedtem tőle, nem nagyon szerettem volna, kompromisszum volt, mivel az autó nagyon tetszett, úgy voltam vele ám legyen.
Hát elmondom nagy meglepetés volt. Soha többet nem akarok manuális váltót! Csak szép csendben suhan, semmi rángatás, semmi kattogás. Finom mint anyukám vasárnapi csokipudingja. M2-n 90-nél tempomat, és az út végéig teszi a dolgát. Ha kell visszavált, ha kell felvált. Mint egy álom.
Mielőtt úgy tűnne roppant elfogult vagyok, azért vannak negatív oldalai is. Kicsit nem tetszik, hogy induláskor a tárcsafékek miatt olyan ropogós hangot ad, de ám legyen. 10 méter és máris kárpótolva vagyok.

Röviden a váltóról.


Szaisztok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!