Keresés

Részletes keresés

Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1112

Az ismétlés a tudás anyja:

 

Kedves Hölgyeim!

Én egy 38 éves, jóképű, sportos, megbízható, értelmiségi, budapesti képzett svédmasszőr vagyok. ….ugye-ugye idáig semmi érdekes, mert mindig, minden masszőr így kezdi. Ezzel csak az a baj, hogy hiába igaz ha nincs mögötte tapasztalat. Na én ezt a hibát szeretném elkerülni!

Régi vágyam, hogy nyissak egy masszázs szalont. Mint a női test legnagyobb tisztelője szeretnék végre olyan dologgal foglalkozni ami tetszik és szívesen, boldogan csinálom – kényeztető, érzéki masszázst szeretnék nyújtani Hölgyek számára és nem egy irodaház számítógépébe bújva szeretném leélni az életemet. Elvégeztem egy tanfolyamot, de pontosan tudom, hogy tapasztalat nélkül nem lehet egy szakmát elsajátítani. Addig meg ha  elindítok egy vállalkozást és pénzt kérek érte akkor csak lejáratom magamat.

Ezt az egészet úgy szeretném létrehozni, hogy a vendégeim beszámolói után  büszkén kihúzhassam magamat.

Tehát olyan lehetőséget kínálok amivel szerintem butaság lenne nem élni! Ön drága Hölgyem  rá bízza magát egy képzett, de kevés tapasztalattal rendelkező masszőrre – cserébe viszont nem kérek semmit és teljesen ingyen olyan élménybe lesz része, mint még soha!...nekem pedig egy tapasztalattal több! :-)

 

Ha érdekli a dolog vagy esetleg bármi kérdése lenne várom levelét erre a címre: bandimasszazs@gmail.com

Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1111

Köszönöm a támogatást! :-))))

Előzmény: skywithyou (1109)
Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1110

...ne haragudj, de nem tudsz egy kicsit kevésbé arrogánsan irogatni? Elhiszem, hogy az arctalanság homályában könnyebben káromkodsz, de tisztelj meg már annyival, hogy megkímélsz az ilyen mondatoktól.

....Különben meg annyiban igazad van, hogy nyilván minden masszőr úgy van vele, hogy egy csinos, feszes bőrű, szép nő testét szívesebben dédelgeti, mint egy telt Milói Vénuszét - feltéve ha nem pont az jön be neki.

A masszőzök ugyan így vannak ezzel a férfiak tekintetében! Honnan tud, hogy amikor lefekszel egy masszőz ágyára és állandóan beszél hozzád nem pont azért csinálja, mert annyira ronda vagy neki, hogy rosszul van tőled !? :-)))))))

Előzmény: Törőlt_nick (1108)


skywithyou Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1109

Lehet hogy a masszőrnek, fodrásznak, de a sor folytatható, pénztárosnak, sofőrnek, szomszédnak, főnöknek/beosztottnak, szülőnek/gyereknek, barátnak, házastársnak, stb te vagy a legsötétebb rémálma. Mert ezek kölcsönös viszonyulások.

Előzmény: Törőlt_nick (1107)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1108

"Mint a női test legnagyobb tisztelője szeretnék végre olyan dologgal foglalkozni ami tetszik és szívesen, boldogan csinálom"

 

ja, mert csupa feszes, gumibőrű picsa fog elterülni az ágyadon...

Előzmény: Boxa (1100)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1107

nekem a legsötétebb rémálmaim közt szerepel a beszélgetős masszőr, a világból ki lehetne velük kergetni. Kussoljon és csinálja a dolgát, fasz sem kiváncsi a véleményére meg a nyomorult életére. Fodrász dettó.

skywithyou Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1106

Belekotyogok, csak hogy igazat adjak neked. Ha választani lehet, én is egy értelmiségi masszőrt választanék. Első masszázs élményem nem volt erotikus, de még csak nem is volt jó. Miért nem? Mert a hölgy, aki végezte, olyan sötét volt, mint az éjszaka. Társalgást kezdeményezett, hogy jobban teljék az idő, de annyi hülyeséget összezagyvált, hogy néha égnek állt a ......... hajam! És azt hittem, sosem lesz vége. De volt olyan masszázs élményem is, ami szinte elrepülni látszó másfélórás intelektuális beszélgetéssel párosult és legalább olyan kellemes élmény volt a társalgás, mint maga a masszázs.  

Előzmény: Boxa (1105)
Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1105

Kedves Okorica!

Ebben igazad van hiszen a masszázshoz nem szükséges diploma, de ahoz viszont igen, hogy a kedves delikvensel (tegyük fel nem Plazacica-ról  van szó) másról is tudjál beszélgetni, mint az aktuális ruha bolt akciós termékeiről. Én magamból kiindulva nem szívesen kommunikálok ilyen értelmi kapacitású nőszeméllyel. Vagy Téged ez nem zavarna? Nagy baj!!!!

A másik dolog, hogy ne haragudj, de ha zavar akkor az "értelmiségi" szó jelentésének magyarázatát nem a Wikipedia kimásolt mondataival kéne megmagyarázni hanem saját szavaiddal, magadba nézve. Ha ez nem megy akkor már értem, hogy miért másoltad ki! :-))))))))) 

....szóval sajnálom, de maradok annál a jelzőnél ami jellemez engem : értelmiségi vagyok! sorry......

Előzmény: Qkorica (1103)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1104
köszönjük!
valaki esetleg valani on hszt?????
Előzmény: Qkorica (1103)
Qkorica Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1103

Csaxólok, hogy az értelmiségi egy svédmasszőrnél értelmetlen dolog

 

Értelmiségi általános értelemben szellemi pályán dolgozó embert jelent. S, mint tudjuk, a masszírozást szellemi szinten nem annyira lehet élvezni….

A felvilágosodás gondolkodói az értelmet állították a középpontba, lényege a hagyományos intézmények, szokások és erkölcsök kritikai megkérdőjelezése. Során az entellektüelek fokozatosan átvették a papság középkorban meglévő és az azt megelőző korokban is hasonló (teokratikus) szervezetek által birtokolt szellemi előjogokat. Az entellektüelekhez tartozó egyének azonban ritkán veszik komolyan társadalmi felelősségüket. Legtöbbjüket az anyagi haszon mellett a hatalommal való - tudatos vagy akár tudattalan - visszaélés motiválja. Sokuk messianisztikus attitűdöt vesz fel, kéretlen tanácsokat osztogat az élet minden területén, és a társadalom vagy a tudomány olyan területein is fellép tekintélyével, amely területekre nincs valós rálátása, vagy ahol legalábbis semmi felmutathatót sem alkotott az entellektüelek közé való felemelkedésének sikertörténete során. Népszerűségüknek ilyenkor semmi köze sincs a társadalomra való pozitív hatásukhoz. E népszerűség inkább a társadalom nagy tömegei által keresett megoldások egyszerű, frappáns, de pillanatnyi, és hosszú távon nem mindig megfelelő megválaszolásával van kapcsolatban. Szembeötlő ennek a társadalmi csoportnak a feltűnő sikere éppen abban a korban, amikor az értelmiségi szakmák már diszfunkcionális szegregációt mutatnak, és már az egymáshoz közeli területeken dolgozók sem értenek egymás munkájához.

Előzmény: Boxa (1100)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1102

Jó volna, ha beszámolnál pozitív esetedről, félek azonban, erre még várnunk kell. Hacsak nem tudod reklámozni magad valami jelentősebb fórumon. Az a baj, hogy ezt a szolgáltatást így nagyon nehéz kijuttatni a köztudatba. Nota bene, erről a fórumról keletkezett eddig két új visszatérő vendégem. Nem húsz. Kettő. A többiek normál masszázs vendégként kezdik, és csak nagyon csekély mértékben lehet erotikus irányba mozdulni. 0,3% már jó eredménynek számít, de ezek felét se tudom megtartani visszatérőnek.

 

Szóval, kitartást, és sok sikert, kollega!

Előzmény: Boxa (1100)
wantitall Creative Commons License 2012.02.27 0 0 1101

:-) vagyunk ezzel egy páran így :-)

Előzmény: Boxa (1100)
Boxa Creative Commons License 2012.02.27 0 0 1100

Kedves Hölgyeim!

Én egy 38 éves, jóképű, sportos, megbízható, értelmiségi, budapesti képzett svédmasszőr vagyok. ….ugye-ugye idáig semmi érdekes, mert mindig, minden masszőr így kezdi. Ezzel csak az a baj, hogy hiába igaz ha nincs mögötte tapasztalat. Na én ezt a hibát szeretném elkerülni!

Régi vágyam, hogy nyissak egy masszázs szalont. Mint a női test legnagyobb tisztelője szeretnék végre olyan dologgal foglalkozni ami tetszik és szívesen, boldogan csinálom – kényeztető, érzéki masszázst szeretnék nyújtani Hölgyek számára és nem egy irodaház számítógépébe bújva szeretném leélni az életemet. Elvégeztem egy tanfolyamot, de pontosan tudom, hogy tapasztalat nélkül nem lehet egy szakmát elsajátítani. Addig meg ha  elindítok egy vállalkozást és pénzt kérek érte akkor csak lejáratom magamat.

Ezt az egészet úgy szeretném létrehozni, hogy a vendégeim beszámolói után  büszkén kihúzhassam magamat.

Tehát olyan lehetőséget kínálok amivel szerintem butaság lenne nem élni! Ön drága Hölgyem  rá bízza magát egy képzett, de kevés tapasztalattal rendelkező masszőrre – cserébe viszont nem kérek semmit és teljesen ingyen olyan élménybe lesz része, mint még soha!...nekem pedig egy tapasztalattal több! :-)

 

Ha érdekli a dolog vagy esetleg bármi kérdése lenne várom levelét erre a címre: bandimasszazs@gmail.com

Madárjós Creative Commons License 2012.02.21 0 0 1099
Direkte erotikus masszázs esetén a hason is és a háton is egyformán van hangsúly. :-)
gabiS8 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 1098

a leirás is teljesen megfelelö :) Legalább a hason fekvésen van a hangsúly, nem a hanyatt vágja magát a kedved páciens....

Előzmény: Törölt nick (1097)
gabiS8 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 1096

Azok a képek egy közel háromnegyedórás filmböl valók, ha jól emléxem a Hegre-Art adta ki.....

Előzmény: Törölt nick (1095)
Qkorica Creative Commons License 2012.02.03 0 0 1094

Most a tényekről beszélgetünk, vagy a vágyakról?

Előzmény: Kovi Mark (1093)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.02.03 0 0 1093

Azt kihagytad, hogy közben meg is masszíroznak!:-P

Ha már egyszer fizetsz érte valamit csináljanak is!:)

Előzmény: Qkorica (1092)
Qkorica Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1092

Bemész

levetközöl

lefekszel

felkelsz

felöltözöl

fizetsz

kimész

Előzmény: kikerics11 (1091)
kikerics11 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1091

És ebben milyen "szolgáltatások" vannak benne??

Törőlt_nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1090

mammut : "1 órás aroma olajos masszázs     9.900 Ft"

 

ezek kurva drágán dolgoznak, ennyiért valódi erotikus masszőrt találsz ahol ebben már benne van a hepiend is.

Előzmény: lala_80 (1082)
marothlaci Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1089

Én mostanában kezdtem érdeklődni a téma iránt, így folyamatban van a  masszázsszalonok és egyéni vállalkozók oldalainak átfésülése, de még nem "köteleztem" el magam egyikük mellett sem - vagyis nem szólhatok még első erotikus masszázs élményemről... Ezidáig talán azok a lehetőségek fogtak meg leginkább, ahol nem egy komplett hölgykoszorút magába foglaló szalonról van szó, hanem mindössze "csak" egy masszőrhölgy várná megfáradt végtagjaimat. Ahogy elnézem, elég sokan vannak, akik kifejezetten a fórumtopic címében rejlő típust nyújtják - példul: erotikus / lingam masszázs - ez a megnevezés elég egyértelműnek tűnik, itt talán nem kell megkérdezni a Hölgytől, vállal-e ilyet :) Ráadásul talán már több tapasztalata is lehet a témában, mint egy húszéves kislánynak...

marothlaci Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1088

Igen, sok ilyet láthattak már - egészen biztos, hogy nem pont "ő" hiányzik nekik a napi 10 mellé :)

Előzmény: wantitall (1080)
chabie Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1087

A " p " betűs az függőleges ,fiatal barátom!

 

Előzmény: Kovi Mark (1085)
lala_80 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1086

abból van állandó, jól bevált:) meg hát nagy orálkedvelő vagyok:)

Előzmény: Kovi Mark (1085)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1085

Nekem meg a p betűs ugrott be egyből... noo hát emberek különbözőek vagyunk!:-P

Előzmény: lala_80 (1084)
lala_80 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1084

gondolom sz-szel kezdődik, mert mellről nem beszélhetünk:)

Előzmény: chabie (1083)
chabie Creative Commons License 2012.01.31 0 0 1083

Az olajos kézen kívül van más praktikus testrésze a hölgyeknek...:)    keresztrejtvényben:vízszintes,4 betű !

Előzmény: lala_80 (1082)
lala_80 Creative Commons License 2012.01.29 0 0 1082

igen, mammut. múlt héten nekem is ott sikerült:) ja, és nekem csak 3rongy volt, annyit adtam extraként:) a folyamatos belső comb masszírozásánál már nagyon állt a szerszámom. kérdezte, minden rendben van-e. akkor letoltam félig a gatyámat, és röhögve mondtam neki, amint látja, igencsak jól érzem magam. mosolygott, aztán az olajos kezével könnyített rajtam:) mondjuk nem kellett sokat időznie, addigra már igencsak be voltam indulva:)

Előzmény: markoska (1079)
chabie Creative Commons License 2012.01.28 0 0 1081

Menj el a Mammutban lévő thai masszázs szalonba. Mindenesetre legyen nálad még 5000 forint,szükség esetére!:)

 

Előzmény: markoska (1079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!