Keresés

Részletes keresés

Szepesi Bandi Creative Commons License 2017.02.07 0 0 3779

Üdvözletem!

 

Régóta keresek egy filmet, de csak homályos emlékeim vannak róla.

 

Kb. 20 éve láthattam Dunán, M2-ön vagy M1-en.

 

Talán fekete-fehér, és abba se vagyok biztos hogy magyar film volt-e vagy nem. Valamelyik világháború idején játszódik, és a szülők a házuk végében (talán tanyájukon) ha jól emlékszem a libaól alatt rejtegetik a fiukat, hogy nem kelljen a harcba menni. Megtalálják a fiukat és még arra emlékszem, hogy megerőszakolják a katonák a lánytestvérüket (egy platós katonai kocsira szállítják fel Őket).

 

Sajnos ennyi emlékem van a filmről, nagyon nyomasztó volt egyébként.

 

Ha esetleg valaki sejti, mi lehet a címe, hálás köszönetem érte, ha megírná!

kocszsika Creative Commons License 2017.02.06 0 0 3778

Ha nagyjából lehetne tudni, hogy mikor vetítették,

akkor én is átnézném a tv műsorokat, de sajnos

még csak megközelítőleg sem rémlik.

Előzmény: Kipper (3777)
Kipper Creative Commons License 2017.02.06 0 0 3777

A western lattam kiskoromban es azt hittem, Gregory Peck vagy Gary Cooper, de semmit nem talaltam; a Google kulcsszavas kereses sem hozott fel hasznalhato talalatot. Most mar en is kivancsi vagyok, mi is ez a film.

A regi tv ujsagok atbogaraszasaval bizonyara be tudnam azonositani, de nyugdijas korom elott erre nem latok eselyt.

Előzmény: kocszsika (3774)
jagger3 Creative Commons License 2017.02.05 0 0 3776

Tiszteletem!

 

Keresnék egy filmet, amit annak idején (1989-1990) aszolnoki laktanyában vetítettek a legénységnek, egy thriller, ami ha jól emlékszem azzal kezdődött, hogy egy egyedülálló nő és a beteg gyereke otthon van , a gyerek egy ágyban fekszik és körzővel rajzolgat.

 

A vége pedig az , hogy a főgonoszt a gyerek körzőjével szúrják szemen, egyszerre mindkét szemet.

 

Magyar szinkronos volt, de nem találtam meg, ha valakinek beugrik hálás köszönetem!

 

qdz Creative Commons License 2017.02.04 0 0 3775

Azt nem láttam és nem tudom mi lehet.

Előzmény: kocszsika (3774)
kocszsika Creative Commons License 2017.02.04 0 0 3774

Igen valóban ezt kerestem, köszi szépen.

A westernről valami ötlet???

Előzmény: qdz (3772)
Punisher86 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 3773

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet amit nagyon régen, gyerekkoromban láttam még. Egy rendőrnőt (talán szőke volt) kollégái megerőszakolnak. Aztán minden férfival végez, és volt egy jellegzetessége a filmnek, hogy mindig eltűnt egy kés a képernyőről, mikor bosszút állt.

 

Kérem ha valaki tudja melyik film lehet ez, írja meg.

 

Köszönöm!

qdz Creative Commons License 2017.02.03 0 0 3772

Az első filmet láttam!

Valószínűleg a Kaleidoszkóp című 1966-ban készült film:

 

http://port.hu/adatlap/film/tv/kaleidoszkop-kaleidoscope/movie-7120

 

http://www.imdb.com/title/tt0060581/

Előzmény: kocszsika (3771)
kocszsika Creative Commons License 2017.02.02 0 0 3771

Két filmet, keresek, mindkettő a tv-ben ment, talán a hetvenes években láttam az elsőt, valami krimiféle, a másodikat kicsit később, amely western.

 

Az elsőből annyi rémlik, hogy a főszereplő banda betör éjszak egy játékkártyagyárba, és megjelöli a nyomtatólemezeket, ezáltal ismerik majd fel a lapokat a kaszinóban.

 

A második, két cowboyról szól, a fiatalabbik nekivágtat egy faágnak és megvakul.

Az idősebbik megtanítja neki hogyan tud vakon célba lőni, az óra számlapját használva

irányzékként. A végén azt hiszem a fiatalabbat lelövik.

 

Ha valakinek beugrana valami ezen sovány infók alapján, nagyon megköszönném.

histván Creative Commons License 2017.02.01 0 0 3770

Köszi,továbbra is a témán csüngve keresem Az elátkozott város 2. és 3.-at(Pusher).

Előzmény: VodkaTam (3766)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 0 0 3769

Pedig jó film volt!

Előzmény: [fidelio] Pirandus (3768)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.26 0 1 3768

Nem láttam, de jó nem lehet.

Előzmény: Törölt nick (3767)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 0 0 3767

Sziasztok!

 

Ezt a filmet keresem:

 

A történet:

Van egy Férfi és egy nő, a szomszédba költözik melléjük egy öregasszony. Hamar barátságot kötnek.
A nő terhes lesz , elindul a szülés , kórházba viszik. A férj felhívja az öreg nőt hogy megszületett a gyerek és fiú.
Az öreg nő erre megkérdezi hogy csak egy gyerek? erre kiderül hogy ikreket kell szülnie az anyának, és megszületik a lány is. A gyerekeke szépen növekednek, és ők is nagyon jóban vannak a szomszéd nénivel. Elmennek görkorcsolyázni a kislánnyal történik valami, és kórházba kerül. Ott észre veszik hogy némelyik szervéből több van mint kellene, és a vére kék színű. Bent tartják és kísérleteket végeznek rajta.
A testvérének azt mondja az öreg néni hogy szabadítsa ki és hozza el hozzá.
Kiszabadítja elviszi az öreg nénihez aki elárulja hogy a lány valójában egy másik bolygó királynője. és azért hozták ide hogy elrejtsék a öt üldöző lények elöl. Az öreg nő meg az ö védelmezője.
Hamarosan találkoznak is azokkal a lényekkel akik nagy viharban jönnek esernyővel nőnek álcázva.
Hamarosan felveszik igazi alakjukat. Valami fénytestük van. AZ öreg aszon is átváltozik. Neki is valami fény teste lesz.
A vége aszem az hogy el mennek a földről ,mármint az egész család.

 

Köszi!

VodkaTam Creative Commons License 2017.01.26 0 0 3766

Az elsőre: Bár nem krimi, de A kislány című film rám nagy hatással volt. A "családi film" kategória ne tévesszen meg, inkább dráma, ahogy valaki a hozzászólások közt is írja. Az IMDB-n is drámába sorolják.

Előzmény: histván (3764)
VodkaTam Creative Commons License 2017.01.26 0 0 3765

Köszi, ezt láttam, de kínaiul nem tudok :)

Előzmény: eroberter (3763)
histván Creative Commons License 2017.01.25 0 0 3764

1.Skandináv krimiket ajánljatok - a Nyomtalanul,Fácángyilkosok,Palackposta - trilógia nyagyon bejött,hasonlókat keresek.

2.A Volt egyszer egy vadnyugat eredeti nyelves,feliratos változatát ill.első szinkronizáltját(Sinkovics Imre,Koncz Gábor stb)is keresem.

eroberter Creative Commons License 2017.01.25 0 0 3763

Akkor kínai ügyben segítek, de csak abban :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qg3h04KoSnQ

Előzmény: VodkaTam (3762)
VodkaTam Creative Commons License 2017.01.25 0 0 3762

Hú, tényleg nagyon köszönöm :) Megszerezni valószínűleg egyiket se fogom tudni, a kínait pláne nem, de legalább el tudok valamerre indulni.

Előzmény: eroberter (3761)
eroberter Creative Commons License 2017.01.24 0 0 3761

Egy kis csatolmány hozzá:

 

 

De többet tényleg ne várj tőlem :)

 

Ezeket csak teljesen véletlenül találtam.

Előzmény: eroberter (3760)
eroberter Creative Commons License 2017.01.24 0 0 3760

Szívesen :)

 

A második filmedről csak annyit tudok, hogy kínai ifjúsági film, 1992 január elsején ment a tévében Csodafiú címmel.

 

Ennyit találtam róla:

 

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__824972-egy-filmet-keresek-a-cimere-nem-emlekszem-egy-kisfiurol-szolt-aki-razott-kin

 

Részemről ennyit tudtam segíteni :)

Előzmény: VodkaTam (3758)
VodkaTam Creative Commons License 2017.01.23 0 0 3759

Ezt találtam még róla:

http://www.filmaffinity.com/en/film994511.html

A borítókép alapján tényleg erre gondolok, már csak rá kellene lelnem valahol.

Előzmény: VodkaTam (3758)
VodkaTam Creative Commons License 2017.01.23 0 0 3758

Hatalmas köszönet! Egyelőre sok infót nem találtam róla, a filmet meg pláne nem, de valószínűleg ez lesz az. Megpróbálom fellelni.

Előzmény: eroberter (3757)
eroberter Creative Commons License 2017.01.22 0 0 3757

Parancsolj, az első filmed imdb-linkje:

 

http://www.imdb.com/title/tt0088032/?ref_=nm_flmg_act_3

Előzmény: VodkaTam (3728)
boxer65 Creative Commons License 2017.01.17 -1 0 3756

eladok a köv. filmek:Volt egyszer egy zsaru (fr.krimi 1971-EREDETI SZINKRON !! )                                                                                         Gyilkosság,mondta a hölgy (am.krimi1961-EREDETI SZINKRON !!)                                                                                                          Örült nők ketrece (fr.vigjáték 1978-EREDETI SZINKRON !!)                                                                                                        Intermezzo (am.film 1939-EREDETI SZINKRON !!)                                                                                                                     Gyilkosság az Orient expresszen (am.krimi 1974-EREDETI SZINKRON!!)                                                                                   Irma, te édes (am.vigjáték 1963- EREDETI SZINKRON !!)                                                                                                         Most es mindörökké(am sor.1979-RITKA !! )                                                                                          ÉRDEKLŐDNI:nazifkara@freemail.hu                           

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.17 0 0 3755

(persze kerestem az IMDB keresőjével is.)

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.17 0 0 3754

"Írni az UPC-nek"? TEchnikai, előfizetési ügyekben igen - de az én keresésemet illetően hova és kinek kéne írni? Nyilván nem válaszolnak. Nem olyan egyszerű. Videotéka: színészek, rendező nevét nem tudom. Ha az ismertetésben nem szerepel a film első 15 perce, máris kitalálhatalan. Mondom, nem egyszerű.

Előzmény: v_peti (3751)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.17 0 0 3753

Kösz, de a 15 perc elejéből még az sem biztos, h akcióflm. Pl. lehet "háborús lélektani dráma".

Előzmény: v_peti (3751)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.17 0 0 3752

Valóban UPC. - Egyébként, mivel nyilván nagyközönségnek szánt, bár talán igényesebb am, film, azt hittem mindenki felismeri, hiszen 90%-ban minden filmtopikban és minden moziban és minden tévén amerikai filmekről van szó. De senki nem ismeri fel...

Előzmény: v_peti (3750)
v_peti Creative Commons License 2017.01.15 0 0 3751

Talán nekik kellene írnod, ott van olyan, aki ezzel foglalkozik, mert ugye ők állítják össze a saját videótáruk ajánlóját. Na de szerintem nézzél be az online tékájukba, ott a 2-3 tucat akciófilm között szerintem megtalálod ezt is.

Előzmény: v_peti (3750)
v_peti Creative Commons License 2017.01.15 0 0 3750

UPC? Ott van egy ilyen jellegű csatorna.

Előzmény: [fidelio] Pirandus (3747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!