Keresés

Részletes keresés

bela2200 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6953

Nekem ajánlották "véletlenségből" a Jeszenszky professzort  (a szomszédom fiának osztálytársa volt valamikor).

De végül nem fordultam hozzá, az Amerikai úti ambulencián ajánlottak be egy ottani orvoshoz.
Úgy tudom, a Jeszenszky időnként műt itthon, spéci betegeket.

Javaslom, hallgass Veress Róbertre.

Előzmény: ani1978 (6952)
ani1978 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6952

Sziasztok !

32 éves vagyok . 16 éves koromban műtött az Illés professzor Pécsen . A műtét után sajnos sokszor fájt a hátam , derekam . 2008 februárjában született meg az első kisfiam , akit simán szültem .
2009 szeptemberében miután már gyanús volt ez a sűrű derékfájás , elmentem orvoshoz ,kiderült hogy gerincsérvem van a 4-5 csigolyámnál .Több helyen is voltam , de nem jutottam sokra . Most októberben és Karácsony előtt voltam úgy hogy orvost kellett hívni , mert nagyon fájt , és nem tudtam kiegyenesedni , napokig kaptam a különböző szurikat . Még a mainapig nem jött helyre a drekam közben a múlt héten eljutottam a Honvéd kórházba , Veres Róbert professzor úrhoz, aki nagyon jó idegsebész , de mivel scoliozis műtétem volt ,így nem az ő területe sajnos , ez így elég komplikált ,nem sűrűn előforduló eset .Elirányított a budai gerinc gyógyászati központba,Jeszenszky Dezső Svájcban élő professzorhoz.

 

Olyan embert keresek , aki hasonló cipőben jár , vagy ismeri a professzor urat .

 

Előre is köszönöm szépen a hozzászólásokat !

similis Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6951

De, én imádok olvasni, csak 1 könyv ha izgalmas, vastagságtól függően kb. 2-3 óra alatt kipipálva, max. fél nap, ha nagyon vastag... Anyagilag nehezen győzhető :(

 

Így marad a net +filmek,az ingyen van és nem foglal helyet :)

Előzmény: robertov72 (6950)
robertov72 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6950

Ebben a nagy fejlett világban már senki nem ismeri a könyv fogalmát:)

Előzmény: similis (6949)
similis Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6949

Nem biztos, én vittem gépet a kórházba és használtam is az első estét kivéve. Különben halálra untam volna magam :)

Előzmény: Malagurski75 (6946)
robertov72 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6948

Tavaly májusban még nem volt wi-fi az  osztályon,de lehet azóta fejlődtek.Műtét után meg szerintem a beszámoló írása lesz a legutolsó dolog ami eszedbe fog jutni amíg a kórházban leszel.
Lóvé ügyben meg annyit mondok amennyit rá tudsz áldozni a dologra , egyszer vagy kétszer próbáld neki oda adni és ha  azt mondja ,hogy nem akkor szépen hazaviszed és másra költöd el.

Előzmény: Malagurski75 (6946)
bela2200 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 6947

Minden jót!
(de a laptopot szerintem ne vigyed be. Úgyis csak a műtét előtt tudnád használni, de akkor sem tesz jót az ágyban laptopozás.)

Előzmény: Malagurski75 (6946)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6946

Köszönöm a segítséget és a biztatást!Jól esik!..10-20 másodpercig megy az állás,ülés és leszakad a derekam,csípőm.Anyukám ide költözött hozzám,úgyhogy szerencsém van,segít nekem.Beviszem a laptopot a kórházba és helyzet jelentést adok Nektek...A Honvédba megyek,Veres tanár úr fogja megmenteni az életem:-)...Két szegmens csavarozás mennyi idő? Mennyi pénzt adjak? Az első két műtétnél megmondták a dokik,még azt is hogy az altatósnak mennyit adjak,...de a Veres vissza utasított,azt mondta "sztk-s műtét" és ezzel le is zárta a témát.Segítsetek,mit gondoltok? 

rykee Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6945

Szia maria73,

az orvosokkal mindent meg lehet beszélni, le félj bármit is szóba hozni, kérni! Ha valamilyen szakmai indok nem ellenzi, hogy iszapot kapj, akkor biztosan megoldható. 

 

Kitartás! S próbálj meg picit lazítani, nem gondolni az otthoni dolgokra!

 

(Másik hozzászólásodat is olvastam, amiben tüneteid írod. Nekem is ilyen tüneteim voltak, gyulladás, és heg nélkül)

 

A legszebbeket! 

Előzmény: maria73 (6943)
maria73 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6944

SZIA!

NE HARI DE IGEN KEVESET VAGYOK GÉPNÉL!

 

TÜNETEIM:JOBB LÁBB ZSIBBADÁS DE SZINTE ANNYIRA,HOGYHA ESETLEG LEÜLTEM AKKOR NEM BÍRTAM FELÁLLNI,MERT NEM ÉREZTEM A LÁBAM!COMBA SUGÁRZÓ FÁJDALOM ,OLYAN MINTHA KÉST BÖKNÉNEK BELE!EZ UGYAN ÚGY A JOBB OLDALON A DERÉKBA IS!ÁLLNI ÜLNI SOKÁIG NEM MENT!MENNI CSAK IGEN RÖVID TÁVON TUDTAM ÉS AKKOR MEG KELLETT ÁLLNOM PIHENNI!ENYHE VIZELETTARTÁSI PROBLÉMA!(KÖHÖGNI TRÜSSZÖGNI NEM NAGYON KELLETT!!!)A LEGJELENTŐSEBB FÁJDALMAM A JOBB DERÉK ILLETVE A KERESZTCSONT!!EZ FOLYAMATOSAN FÁJT!ÉS EGY IGEN KELLEMETLEN ÉRZÉS AMIT NEM TUDOK MÁSHOGY MEGMAGYARÁZNI MINTHA A NYAKAMRA TENNÉNNEK 2 20KG-OS ZSÁKOT ÉS A DEREKAMRA MEGY A NYOMÁS ÉS NEM BÍRTAM ÁLLNI ILYENKOR!!

A HEG SAJNA AZ S.I. IDEGGYÖKÖMET NYOMTA ÉS EZ MIATT FOLYAMATOSAN BE VOLT GYULLADVA!ÉS A SZÜKÜLET IS GOND VOLT!NA MEG A MŰTÖTT GERINC ÖSSZECSÚSZOTT!!ÍGY CSAVAROZTAK(6 DB)LEMEZELT ÉS HEG ÉS IDEGFELSZABADÍTÁST VÉGZETT!!(JELENLEG A HEGESEDÉS MIATT AGGODOM,MERT MÁR SAJNA TUDOM MILYEN ÉRZÉS!!!ÉS MINDEN MŰTÉT UTÁN VAN HEGESEDÉS!CSAK AZ A KÉRDÉS KI MENNYIRE HAJLAMOS RÁ ÉS MIT ÉRINT!!!!)SOKSZOR AZON GONDOLKODOM ELKEZDEK ÍRNI ÉS CSAK ÚGY JÖNNEK A GONDOLATOK!!SZERINTEM ITT TÖBBÜNK MÁR KÖNYVET TUDNA ÍRNI!DE LEHET,HOGY REGÉNYT!!DE LEGALÁBB HA VALAKINEK SEGÍTENÜNK A TAPASZTALATAINKKAL AKKOR MÁR MEGÉRTE!!!

MALAQURSKI75:KÉRLEK NE FÉLJ A MŰTÉTTŐL!SOKKAL JOBB LESZ MAJD MEGLÁTOD!!!!MÁR AZ ELSŐ FELÁLÁSNÁL ÉREZNI FOGOD!!!!CSAK ARRA KÉRLEK,HOGY MINDENT AMIT CSAK TUDSZ TARTSÁL BE AMIT ELŐÍRNAK!!!ÉS HIDD EL!NEKEM IS ÉG ÉS FÖLD VOLT A KÜLÖNBSÉG A KÉT MŰTÉT KÖZÖTT!A CSAVAROZÁS UTÁN MINTHA ELVÁGTÁK VOLNA A FÁJDALMAT!AZÉRT SZÍVÓSZÁLAT VIGYÉL!!!HIHIH!!!!

VIGYÁZZ MAGADRA ÉS JELENTKEZZ!!!EGY KALAPPAL!!!!

Előzmény: Malagurski75 (6916)
maria73 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6943

SZIASZTOK!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

RYKEE!NAGYON KÖSZÖNÖM A GYORS ÉS PONTOS VÁLASZOKAT KÉRDÉSEIMRE!MÉG ANNYI,HOGY A III.OSZTÁLYRA VAN KIÍRVA A BEUTALÓ!LEÍRÁSOD ALAPJÁN AKKOR SZINTE UGYAN OLYAN MINT A SZENT ANDRÁSBAN!EGYRE VÁGYOM NAGYON!!ISZAPRA!!!!!REMÉLEM KIÍRJA A DOKI,HA NEM AKKOR KÉREM!!!

IGEN SAJNA MINDEN LEHETSÉGES ROSSZAT ÖSSZESZEDTEM A MŰTÉTEK UTÁN AMIT LEHETETT!ÉS TÉNYLEG CSAK JÓTANÁCSKÉNT ÍROM ÉS AJÁNLOM ANNAK AKI STABILIZÁCIÓS MŰTÉT ELÖTT ÁLL,HOGY FONTOS AZ ELŐÍRÁSOK BETARTÁSA!!!!

IGEN ÉN TÚLTERHELTEM!CSALÁDI HÁZBAN LAKOM,GYEREKEMET EGYEDŰL NEVELEM,IGAZ VELEM ÉL A 70 ÉVES ANYÁM,AKI INKÁBB ALÁMTESZ MINT SEGÍTENE!(SAJNA NAGYON ÉPŰL MÁR LE AGYILAG!!)

 

MÉGEGYSZER KÖSZI A VÁLASZT ÉS HA HAZAÉREK AKKOR MEGÍROM,HOGY ÉREZTEM MAGAM!MAGÁT HÉVÍZET MÁR ISMEREM,ÉS SZERETM IS A VÁROST!!

 

KELLEMES SZÉP ESTÉT MINDENKINEK! 

Előzmény: rykee (6929)
hugganto Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6942
Nekem a mütét elött már bénulásos tüneteim voltak. Nem igazán éreztem a bal lábam, és iszonyatosan fájt bal oldalon a lábszáram és a derekam. A lábfejem mindig el volt zsibbadva. 10 lépés után nem tudtam irányitani a bal lábam és éreztem hogy a derekam nem birja el a saját sulyomat. Már majdnem mozgásképtelen voltam. Te milyen tünetekkel küszködsz?
Előzmény: Malagurski75 (6941)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6941

Aranyosak vagytok! Hugganto!Leírod nekem milyen tüneteid voltak a csavarozás elött?

Előzmény: hugganto (6939)
Barba81 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6940

Malvin!Elmesélnéd,hogy ez a Rácz katéter,hogy működött,fájt a felhelyezés,hová teszik,oda ahol műtöttek?Tudtál mozogni vele,fürdenini stb.Utánna tornáztattak?Van ez a kis kiboltosulásom a műtét helyén,sajna ezt magamnak köszönhetem nyújtás közben rosszul mozdultam és azóta érzem ezt a lágyék körüli fájás,nem durva de mindíg érzem,főleg ha fekszem,és nem akarom hogy joban kijöjjön ezért rászánnám magam,hogy ezzel az enzimmel összezsugorítsák,csak még nem akarom elkapkodni,elösször mckenzi tornát csinálnám és kb 2 hó múlva lennék olyan 6 hónapos akkor elmennék megnézetni,ha nem javulna.Tegnap bulizni voltunk,tök jó volt,alig fájt a hátam,sokat táncoltunk,és magassarkú cipő volt rajtam :-)B.U.É.K.

hugganto Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6939
Szia! Fájdalommentes, és boldog Újévet! Engem márciusba csavaroztak, L5-S1. A mütéttől ne félj, nem nagy dolog, de a felépülés az embert próbáló. A mütét után mikor talpra állsz rögtön érezni fogod a külömbséget. Engem megszabaditottak a rengeteg fájdalomtól, és 3 hónapig egyáltalán nem fájt sehol. Ez volt 10 év alatt az idöszak amikor élhettem egy kicsit fájdalmak nélkül. Most igy 10 hónap mulva már nem mondhatom hogy jól vagyok. A dokim azt mondta valószinű a felette lévö csigolya nem bir most magával. Hát ez szép! De valószinű ez az én hibám. Nem tudtam magam megkimélni anyira mint kellett volna. Műtét után egy évig nem igazán lehet a tornán kivül semmit csinálni. Ha vigyázol magadra nem lesz semmi baj. Ha bármi kérdésed van nagyon szivesen válaszolok. További szép napot!
Előzmény: Malagurski75 (6936)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6938

BÚÉK mindenkinek!

similis Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6937

BUÉK! :)

 

Én Szerncsére nem tudok ilyen tapasztalatot megosztani, de Veled leszek lélekben, és Te viszont ne tünj majd el :)

És egy nagy kalappal!

Előzmény: Malagurski75 (6936)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6936

Buék Mindenkinek! Figyeljetek ma reggel már elkapott a félhetnék,egyre kisebb a gyomrom.....Hétfőn megyek,remélem szerdán megműt....Aki esetleg le lenne maradva:alsó két szegmens csavarozás......Nem is a műtét,hanem hogy legyen végre jó,legyen végre megoldás ez a műtét.Ez a 3.,nekem erre az életre elég volt! Mariat kérdeztem hogy meséljen,de eltünt...van vki akit már megcsavaroztak és szívesen mesél?

luci71 Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6935

Egészségben gazdag,és nagyon Boldog Új évet kívánok mindenkinek!

                BÚÉK!!!!!!!!!

robertov72 Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6934

Mindenkinek egészséges Boldog Új Évet kívánok.

Graver Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6933

Szívből kívánok mindenkinek egészséges, boldog új évet! :-)

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6932

Mindenkinek fájdalommentes,gyógyulós új évet!

similis Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6931

Örülök hogy jól vagy :)

 

De azért ami így rögtön feltünt, és már más hozzászólásokban is nézegettem, a különbség a kórházak ellátása között. Azért az hogy van ahol még gyógytornász se jön oda a műtét után, mikor még bent fekszel, ha meg hazaengedtek már el is vagy felejtve, máshol meg ilyen komoly rehab...

 

És akkor azt papolják hogy az a legfontosabb, és tényleg nagyon fontos. Nem tudom miért műthetnek olyan kórházakban ahol ez nincs meg, és nem a műtő orvosod figyel arra is...

 

Az ember mikor még 1x se műtötték, nem figyel ezekre, különben jobban megnézné hogy hova megy....

 

 

 

BÚÉK Mindenkinek :)  Reméljül jövőre megszünik ez a topic mert mindenki olyan jól lesz :P XD

Előzmény: buksmuks (6930)
buksmuks Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6930

Sziasztok:)

Először is mindenkinek BUÉK:)4-én letelik a 3 hónap a mütétem óta.És végre levehetem a müanyag füzöt:)Visszatekintve nehéz menet volt és a lábfejem és egyes lábujjaim még mindig zsibbadnak de sokkal jobb a dolog.Járok gyógytornára heti 3szor és januártól még hozzátették a vizi"balettet"is igy mindennap mennem kell vissza a kórházba ahol mütöttek.(Országos Baleseti)Állitólag februártól mehetek a Széchenyibe a nappali kórházba .Utánna remélem ékszerlábaim lesznek olyan nyakba tevősek:o)Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok:)

rykee Creative Commons License 2010.12.30 0 0 6929

Sziasztok, hetek óta nem tudtam belépni, .. ma végre sikerült!

 

maria73-nak:

Nem semmi megpróbáltatásokat hozott neked sem az élet. Megpróbálok segíteni.

 

MI A RENDSZER: ezt nem igazán értem, de  feltételezem, h általános dolgokra gondolsz. Küldök pár sort a feljegyzéseimből, ha kell priviben (saját email címedre).

 

HÁNY ÁGYASAK A SZOBÁK: vannak 2 vagy 3 ágyasak is. Beosztás kérdése, h ki hova kerül. Ha nem tudsz pihenni a szobatárstól vagy problémás nyugodtan szólj, nem csinálnak belőle gondot, mások is tesznek így, s ajánlanak másik szobát. Te érdeked is, h jól érezd magad ott! 

 

ÉS MILYEN AZ ELLÁTÁS!: itt a kezelésekre gondolsz vagy az egyébre (kaja). A kezelések magas színvonalúak, percre pontosak, s nagyon jók. A vizsgáló dr-od, valamint a gyógytornászod állítja majd össze az órarended. Az egyéb ellátás (ápolók részéről pl) minimális ha nem vagy fekvőbeteg, de rájuk is mindig mindenben lehet számítani. Segítenek! A kaja elfogadható mennyiségű, finom. A vacsi kissé kevés, de ennyi munkához az is elég :)

 

MILYENEK AZ ORVOVOK NŐVÉREK: tündérek, aranyosak, segítőkészek, emberek és embernek nézik a beteget. Nem lekezelőek, nem amolyan "ki ha én nem" típusok. Tényleg partnerek minden probléma megoldásában. 

 

HÁNY ÁGYAS SZOBÁK VANNAK: 2 max 3

 

ÉS MILYEN A FELSZERELTSÉG:3ágyas szoba:  3 kórházi ágy, viszonylag kemény, gödör mentes matraccal 

1 színes tv (tv használati díj:50ft/nap - távozáskor kell fizetni)

1 pici hűtő

2 asztal

3 szék

1-1 polc az ágyak felett

2 nagy törülközőt és 1 kéztörlőt és egy kezelő lepedőt adnak (szerdánként cserélhető)

1-1 éjjeli szekrény az ágy mellett

1 db nagy beépített szekrény (polcos belsővel, a másik fele akasztós, egy tükör, alatta cipős kis szekrény, tükör felett polcos szekrény)

több konnektor az ágyhoz közel 

kislámpa az ágy felett

HOL ADJÁK MEG A KEZELÉSEKET: betegségtől függően 2 épültben lehet a szobád. Feltételezem a leírtak alapján (sérv+heg), hogy te is a Rehab I. vagy II.-re kerülsz (rajta van a  "behívódon), akkor uabban az épületben van a kezelés is, az alagsorban. (földszint a közös helyiségeké - étterem, büfé, társalgó, tanácsterem)

 

ÁT KELL JÁRNI A FÜRDŐBE: a kezelő orvosod megfogja mondani h egyáltalán javasolja-e vagy sem. A gyulladás miatt nekem gyanús, h nem kell majd. (Vesznek vért, vagy ha van friss labor eredményed akkor vidd el, s nem vesznek újra, ill. csinálnak EKG-t és ha ebből kiderül valami akkor lehet ellenjavalt is a fürdő).

Szóval: vizi "hadgyakorlat" lehet helyben is, az alagsorban (pl. csoportos torna, függesztés,medence használat, stb) itt kell vinni a kezelő lapot s beírják, h ott voltál. De a kezelő dr javasolhatja azt is, h a tóra lejárj. Ehhez kedvezményes jegyeket lehet venni a helyi pénztárban. 

 

JANUÁR 4,-ÉN INDULOK! remélem, h jó utad lesz, s ott is minden rendben lesz. Beszámolót szívesen fogadom, és fogadjuk. Feltételezem, h ezt mondhatom a többi fórumozó nevében is. 

 

MINDENKINEK FÁJDALOMMENTES SZÉP NAPOT KÍVÁNOK! Kösönöm, kedves tőled,Hasonló szépeket neked is. Ha esetleg van kérdésed még írd nyugodtan, de a honlapjukon elég sok info fent van. (www.hemori.hu)

 

 

Előzmény: maria73 (6910)
luci71 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 6928

Megnéztem a videokat,hát nem tudom...Én félnék a kezei alatt.Pedig engem tekerget orvos,sőt gyógy- thai masszőr is.Hát én ilyenekért nem igen adtam még ki pénzt,ennyit meg főleg.De nekem is mondták már hogy testileg, lelkileg és fejbe kéne rendett tenni és utána lehet hogy jobb lenne,de ez még nem megy

Malagurski75 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 6927

Táltos nekem se jött be...csak jó sok pénzt kifizettem....Azért fáj a hátam mert szellem ül a hátamon...rémisztő...most mit tudsz mondani....vegye le,persze....10 000.-...Ha beteg vagy,kiszolgáltatott vagy....Én egyébként hiszem hogy vannak szellemek de hogy a hátamon van...Ráadásul iker gyerekek,valamikor külföldön temető mellett mentem el és akkor rám költöztek....Na mit szoltok?

Barba81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 6926

János én voltam K.M.András csontkovácsnál,sajnos nekem utánna rosszabb lett 4x voltam nálluk mondván minimum 3x kell menni,nekem nem jött be,próbáld inkább Kiemet,én is oda mentem volna inkább,ismerősömön segített.

kicsizsu69 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 6925

Katem, de "jó" neked már te is túl vagy a műtéten!  Nekem ahogy már írtam a nyaki 5-6 és a 6-7 van benn alaposan a gerinccsatornába. Papírforma szerint már decemberben meg kellett volna hogy műtsenek, de sajnos még mindig semmi. Én Győrben leszek műtve, sok dícséretet hallottam az ottani orvosokról, de sajnos ahogy a kb. 2 héttel ezelötti helyi napilap megírta elfogyott a pénz a műtétekre, csak életveszélyes műtéteket csinálnak már.  Hát már csak abban reménykedem, hogy  januárban "újból feltöltik a kasszát" és új erővel nekiállnak a műtéteknek.  Ugyan én nem vagyok sürgős eset valahogy még bírom a fájdalmakat, de csak úgy , hogy itthol vagyok betegállományban és olyan tempóban csinálom a dolgaim ahogy tudom na persze meg a nehéz dolgokat már hónapok óta elfelejtettem. Nekem a karjaim fájnak egészen a hüvelykújjamig, a hátamba a lapockák alá is kisugárzik.  Szóval idézem az orvost "nem vagyok sürgős eset, mert még nem vagyok lebénulva" !!!!!  Visszahúzódni már nem fog, a manuális kezeléseket abszolút megtiltották, mert annyira bennt van már  mindkét sérv a csatornában, hogy már bármikor kárt tehetnek bennem.  Néha olyat roppan a nyakam, hogy azt hiszem na most van itt a vég, biztosan eltört a nyakam, de nem még mindig a helyén van hál istennek. Esetleg van valakinek információja Győrből, hogy mi újság  van a műtétekkel kapcsolatban??????? 

katem Creative Commons License 2010.12.29 0 0 6924

Ne haragudjatok, amit most írok de, nem tudom magamban tartani, mert így nem kerek a történetem. És hogy miért mondom azt mindenkinek, hogy több orvos, több szem többet lát. /És vannak olyanok is, mint minden szakmában hogy UPSSSSSZ! Hibáztam! Majd kijavítom./ a mi esetünkben ez körülményes és fájdalmas. Én rendvédelmi szervnél dolgozom, jobb karbénulásom volt pillanatok alatt, ami 2 hétig tartott 4 Diprofost injekció mellett. Elmentem 1 idegsebészhez mikor kaptam időpontot mikor már múlt a bénulásom és zsibbadásom. Szó szerint azt mondta 6-os nyaki gerincsérv de, visszahúzódó félben van. Mivel hogy rendvédelemnél dolgozom BM-orvoshoz is, tartozom, jeleneztem nála ö felkiáltva, azt mondta, NINCS MAGÁNAK GERINCSÉRVE AZ MR-I SZERINT! És a röggen képet felemelve a magasban mondta mindezt. És azonnali hatállyal visszaküldött dolgozni. Két hét után mikor a fizikoterápián masszíroztak és nagy fájdalmam keletkezet a ball oldalamon bénulászsibbadás. Mentem ehhez a harmadik orvoshoz, hogy nézzen, meg mert megijedtem hogy a munkám is elveszítem.  Azt mondta, ha nem, muszáj nem kel műteni, én bíztam ebben a mondatában. Megvizsgált és ő egyből tudta velem közölni, hogy az 5-ös 6-os is ki van szakadva. És a Kocsonya, ami kifolyt a gerincvelőt nyomja mindkét oldali ideggyökön. És azt mondta, hogy ha most nem műt, meg mert a nyaki fejfordításom is, korlátolt volt izomgyengeség mindkét karban egy rossz fejfordításnál le is bénulhattam volna. Mindezt azért írtam, hogy lássátok, és ne féljetek megbirkózni a betegséggel. Az én üzemorvosomnál a hipermarketi hús eladó is többet tud az anatómiáról meg a betegségekről. A munkám megmaradt én jól vagyok és teljesen, ugyan úgy érzem magam, mint a betegségem előtt. Csak a tudat hogy van bennem kettő nem az enyém sport lengéscsillapító. Elnézést kérek mindenkitől.B.Ú.É.K

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!