Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25125

2 Motortartó gumibakom és és 2 első lengőkarom bánta már..... de hát ezt nem igazán lehet bizonyítani hangja volt csak az viszont nagyon

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25123)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25124

"Ez a tartalom jelenleg nem érhető el

A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy a hivatkozás hibás/már nem létezik."

 

?

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25122)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25123

Strigulázzuk már, mennyi kocsi szenved balesetet a Koppány Márton boulevardon a kíválló állapota miatt!

Eső felhordta kőzúzalék hegyek, mely csúszik, mintha csapágygolyókon közlekednél, útpadka helyén ad hoc vizesárok, hogy nincs hova lehúzódni.

Eddig ma kettő...

 

Többre-többre...

ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25122
Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25120)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25121

Szépen néz ki, most jártam arra, egy órája talán a Bécsi úti riasztóboltban volt dolgom.

Nem semmi ahogy kinéz.

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25119)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25120

Most látom, hogy már a Várkapu.info is megírta... http://varkapu.info/erdo-mezo/20140912/kiontott-az-aranyhegyi-patak

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25119)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25119

Más: azt hallottam, hogy az eperföldeknél átszakadt az Aranyhegyi patak gátja a sok eső miatt, és kiöntött a víz a környező mezőgazdasági területekre, állítólag mintegy 4 hektárt elöntve. Mindjárt elnézek arrafelé...

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25118

ÉS ELEGEM VAN A SOK BALFEK.....  Aaaa áááá .  tudom már hogy mi lesz a következő lépése az ügyvéd úrnak. 

Még eszembe jut az építkezéskori ügyintézés.... 

Előzmény: Törölt nick (25117)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25117

Voltam az onkorinál háááááááát. Folyt köv szerdán. Miután elég nagy ferdítés volt a múltkori kerekhegyi megbeszélésen már nem nagyon hiszek a képviselőknek.

Csak az adott ügyintézőnek. Aki akar csatlakozni, és első kézből tudni infokat jöjjön szerda reggel....

Ha gondolod megnyitom a profile-omat ideiglenesen, ha fel akarod venni a kapcsolatot velem

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25116)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25116

Ja és ott szűrnek rendesen, eléggé egyirányú a publicitás.

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25115)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25115

tényleg össze kéne futnunk, ...megalakult a Solymár-Kerekhegy googlegroups.

Csak hogy első kézből kaphasd a híreket, ne a Kerekhegyinfón kullogj egy nappal az események után. ;-)

Előzmény: Törölt nick (25109)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25114

Jól látod, Ordódy képviselő úr le van maradva vagy két kanyarral.

Sőt nem is a jó irányba halad. :-)

Avagy tisztában van mindennel, csak választási látszat-tevékenykedik, most hogy borul a bili, merthogy ebbe bele is lehet bukni.

Meglásd át is fog itatódni ez a történet politikai adok-kapokra rövid időn belül.

Nem ám kéz a kézben mennének és próbálnák menteni ami menthető és visszahozni a történetet a sírból.

Nem, játszák az értetlent és arcoskodnak helyben ki mekkora király.

A narancszászlós politikai csatahajó farvizén evezve próbálnak révbe jutni a József Attila utcába újabb 4 év semmittevésre.

 

Ezért is üvöltöztem, két nappal ezelőtt a 25090-es beírásomban. :-)

Előzmény: Törölt nick (25113)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25113

De úgy látom a képviselők nem értik teljesen a problémát,  nem csak a jelenlegi helyzetet kellene megoldani:

 

Kedves Mindenki!

2014.szept.10-én egy felelős főművezetővel sikerült beszélnem, aki a csatornázás felelőse. Elmondása szerint nekik legkésőbb okt.4-én le kell vonulni a munkaterületről, de hozzátette,hogy az esőzések miattt ez inkább okt.10.lesz. Miután folyamatosan felfelé jönnek már a Zerind vezér úton a cstornával, az eddigi 7,6,5 m helyett jelenleg már 4 méters mélységben dolgoznak, tehát gyorsulhat a tempó! A csatornázó cég levonulása után útjavítás kövezkezik,ami 14 napra van tervezve. Megpróbáljuk elérni, hogy 2 irányból ideiglenes lámpa legyen, és az egyik sávon közlekedni tudjunk.Jelenleg ennyi az új információm.Amennyiben további értesüléshez jutok, közlöm Önökkel. Tisztelettel: Ordódy GyörgyképviselőOrdódy György Kerekhegy képviselőjének tájékoztatása Publikálva: 2014. szeptember 10. (szerda) 10:50Kedves Mindenki!
Természetesen naponta foglalkozom  a Zerind vezér út problémájával, de megvártam, amíg beérkezik többféle vélemény és javaslat.Holnap, azaz csütörtökön egy profi ügyvéddel megfogalmazunk egy feljelentést, több száz ember közlekedéssel kapcsolatos veszélyeztetése ügyében. Miután a mentőautó, a tűzoltóság, stb. nem tud normálisan Kerekhegyre jönni (pl. csúcsforgalom idején a Koppányon le-vagy föl a megkülönböztetett jármű beszorulhat a dugóba).A fentieken kívül felvettem a kapcsolatot a vállalkozóval - Hajdú úrral - vele pénteken találkozom személyesen. A heti munka eredményét a jövő hét elején közzé teszem. 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25112

Na,  azért hogy csökkenjen a forgalom,  és ne csesztessenek minket a zerind vezér utca lakói.  Másik nick is én voltam,  de töröltem mert véletlenül mindig ott írtam,  telefonon alig látszik.  Grrr

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25111)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25111

Gondolkodom még a beírásaidon...

 

...mert lehet, hogy egy szimpla provó vagy :-)

 

...miért is kellene egy közforgalmú úton korlátozni az arra járókat?

Ki a faßommal is kéne kompromisszumot kötni?

Előzmény: Törölt nick (25108)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25110

Továbbra is várjuk az illetékesektől ezeket a dokumentumokat a témában:

 

Hol vannak a határozatok, hol van az esetleges fellebbezés, hol az állítólagos határidőn túli benyújtás miatti elutasítás?

 

Mert azt hiszem ezzel a hivatalos beton-klocni tologatással végleg kilépett a hallgatás medréből a folyó.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25109

Amúgy pedig ez a keresés szakmába vág,  de már illene összefutnunk,  ha már ilyen jól keresünk a neten :D

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25106)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25108

Hát nem tudom mennyi ideig lesz ott tábla.... 

De lehetne kulturáltan is,  pl behajtási engedély a helyi lakosoknak.  De hogy ez még lent nem jutott még eszébe senkinek.  Azt gondolom hogy a második kerületieknek is elfogadható lenne. 

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25107)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25107

Nem adok ötleteket, tudják a furfingot maguktól is.

 

Nem csak a 157-es busz járhat át majd rajta, hanem a megkülönböztetett jelzésű gk.-is.

A szél a vitorlából már ki is vagyon vonva,

te meg csak sasolhatsz, amint a Rózsika utca, Hidegkúti út reggeli gigadugójában araszolsz.

 

Még egy brigád ki van vonva a forgalomból, - a "hidegkúti lámpa" ezentúl téged is visszafog az agglomerációs övezetből koordinálatlanul Bp-re beszivárgók köréből a reggeli órákban. :-OOOOOOOOOOO

Előzmény: Törölt nick (25105)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25106

szekér gyula az igazi csendestárs...:-)

 

Keress rá a guglin, aki neked is nagy barátod(ahogy látom) :-)))), ki is ő, ill. az apja.

 

Na jó, segítek: keresd ezen az oldalon: http://allamszocializmus.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=716707 a minisztertanács elnökhelyetteseként.

 

Ő volt az, aki kibrusztolta a demszkis időkben (esetleg valami polkapcsolat netán!?), hogy a 157-es busznak a végállomása (korábbi BKVszámozás) ne az ő telke előtt legyen.

Akkor kecsölték össze ezt a nehézkesen megkerülhető, jelenleg 157A végállomást, mert addig a buszforduló telke előtt rész volt az igazi végálló.

Előzmény: Törölt nick (25103)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25105

Légyszíves ne adj 5leteket, de nem hiszem hogy lezarnak,  a busznak csak át kell jönnie... 

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25104)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25104

:-))))

Gyorsabban pörögnek az események, mint azt ide lehetne írni, úgy, ha  közben szülői értekezletre is jár az ember. Még jó hogy az értekezlet előtt rezgőre kapcsoltam a telefonom. :-P

 

Egy szó mint száz, virtuális  flashmob keletkezett, mely elért a solymári hatóságok küszöbszintjéig és hivatalos felhatalmazással traktorral félreráncigálták a beton-klocnikat.

 

Persze ez véleményem szerint csak helyi hirtelen felndultságból elkövetett bohóckodás, ami semmit sem ér, mert nem a probléma gyökere van átvágva, ugyanis az erdő túloldalán túl már a Bp.II. kerület a közút kezelője.

Itt egy térkép, lehet figyuzni:http://www.masodikkerulet.hu/data/cms122276/ovterv_1_130215.pdf

Mostantól át lehet menni az erdőn, de a régi bánya felhajtójánál lehet is visszafordulni majd az sétakocsikázás után.

 

Gonosz leszek: Ezt olyan választási karcsörtetésnek tartom, vér nélkül.

 

De azt viszont továbbra is véresen komolyan gondolom, hogy:

 

VÁRJUK AZ ILLETÉKESEK NYILATKOZATÁT!!!

 

Meg ezt is:

Hol vannak a határozatok, hol van az esetleges fellebbezés, hol az állítólagos határidőn túli benyújtás miatti elutasítás?

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25103

Kis részlet hogy milyen erők mozognak a háttérben,  2010es 2. Kerületi jegyzőkönyv.  Mondom én hogy onnan fújhat a szél 

 

A 157-es busz útvonalának meghosszabbítása ügyében is sokan bejelentkeztek előre: dr. Horváth János, Kozsik Péter, Mátyás Ferenc, Némethi Gyula, Orcsik Tímea, Stár Tímea, Szekér Gyula, illetve Orcsik Tímea jelezte, hogy nem tud itt lenni. Kéri, hogy kezdjék el a témát.

dr. Horváth JánosElmondja, hogy hozzászólását műszaki tényekre alapozva teszi meg, melyet írásban is eljuttatott az Önkormányzathoz. Kerekhegy, Solymár és a Géza fejedelem utca 157-es busz végállomása között több mint tíz éve egy kisbusz bonyolítja a forgalmat. Majd jött az a gondolat, hogy a 157-es busz útvonalát meg kell hosszabbítani egészen Kerekhegyig. Első aggályuk a Zerind vezér utca állapota, mely olyan, hogy nem képes 6 tonnánál nagyobb terhelést viselni, ezt tábla is jelzi. A jelenlegi busz félig terhelve is 12 tonna.

A másik aggály az út szélessége, mely 5.4 – 5.2, a legszűkebb keresztmetszete 4.8 méter. Egy busz szélessége 2.5 méter, ha a szembe forgalmat figyelembe veszik, akkor minimálisan 5 méter a távolság. Az Útügyi Társaság előírása szerint 6.5 méternek kell lenni annak az útnak, ahol kétirányú forgalmat, buszforgalmat bonyolítanak le. Megjegyzi, hogy pillanatnyilag a kerékpárút kijelölése történt meg, s ha ezt fenn akarják tartani, akkor irányonként 1.2 méter szélességre van szükség, illetve megjegyzi azt is, hogy a busz természetvédelmi területen is átmegy. A napi forgalom a kisbusz vezetőjének információja szerint napi 50 fő.

Tiltakoznak a BKK azon javaslata ellen, amely nagybusz beállításával bonyolítaná le a forgalmat.

Kérik a Polgármester urat és a Képviselő-testületet, hogy próbáljanak meg hatékony érdekérvényesítő módon eljárni a BKK-nál, és meggyőzni őket a koncepció átgondolatlanságáról, mely műszakilag sem kivitelezhető.

Előzmény: Törölt nick (25102)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25102

Hihetetlen ez a mellébeszélés.  Ott álltam a polgármester mellett,  amikor mondta,  hogy Solymáré az út.... 

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25094)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25101

Én is vittem fgépet, de amikor láttam, hogy nem az úton vannak ezek a betontömbök, akkor végül is nem álltam meg fotózni (elég sötét is volt már).

Előzmény: Törölt nick (25100)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25100

Y

 

Le is fotóztam 

Előzmény: Törölt nick (25099)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25099

Közben beszéltem ott lakóval,  rendesen ki vannak ők is

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25098)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25098

Felkanyarodtam felétek, hogy megnézzem, mi a helyzet. Valóban láttam három betontömböt, ha azok eredetileg tényleg az úttestre voltak helyezve, az vegytiszta aljasság. A Vajk-Gyöngyvér-Muflon utca útvonal ugyanis hibátlanul járható (pedig a legkevésbé sem terepjáróval járok), szóval semmi szükség nem volna az erdei út lezárására, óvatosan, de megfelelően lehet ott közlekedni. Most egyébként a három betontömb ki van rakva az út szélére, gondolom, ha az úttesten voltak, akkor valaki szépen odament egy munkagéppel és kitolta őket a francba.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25097

Amúgy az is furcsa, hogy a Tisza utcához csináltak elkerülő utat, nekünk meg annyi. Ez nagyon mókás, valószínűleg ott lakik az a befolyásos egyén, akinek eddig a buszmegálló miatti hercehurca miatt később jött ki a busz....

 

Istenem, költse gyógyszerre amit nyer ezzel ....

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25096)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25096

Nem, nem titok.

Épp most kaptam egy friss e-mailt, melyben pont ezt feszegetik, hogy be kéne gyűjteni minden kerekhegyi elérhetőségét és egy csoportot csinálni belőle.

Eredetileg az e-mail lista a kerekhegyi őrjárat révén került összeírásra. Ez az a kőr, akik vállalták azt, hogy egy bizonyos összeget összedobnak a közösbe, hogy támogassák a helyi polgárőrséget, aki cserébe éjszakánként Kerekhegyen is járőrözött egyet. Majd felmondták financiális okokra hivatkozva, így most a Pilis Security vállalta és végzi.

 

azért van egyéb fejlemény is a levélben, ezt itt most közzé teszem, - gondolom ezen levél írója sem sértődik meg ezért:

 

"Kedves Kerekhegyiek!

Az imént szembesültünk vele, hogy letettek 3 db beton téglalapot, így már nem lehet arrébb tenni és átmenni az erdőn. Mindkét oldalon van. Rendőrök is voltak itt, állítólag már tegnap fordították vissza az embereket, és mondták, hogy nagyon komoly büntetést fog fizetni, aki átmegy. Aki teheti értesítse a szomszédját, ismerősét, hogy reggel ne induljanak erre. Sajnos nagyon nagy dugóra lehet számítani reggel.....
Most már nagyon fontos lenne, hogy az Önkormányzat kitegye a Koppány elejére a figyelmeztető táblát, hogy ne jöjjön fel senki emiatt!"

 

Alakulnak hát a dolgok, mérgesedik a helyzet...

 

 

VÁRJUK AZ ILLETÉKESEK NYILATKOZATÁT!!!

Előzmény: Törölt nick (25095)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!