Keresés

Részletes keresés

kicsiszonja Creative Commons License 2003.12.11 0 0 269
A Blahán nem voltam. Biandora írta, hogy 38/39- es méretben nincs, s nekem 38-as kellene.
Feltéve persze,hogy jó a méretezés....végül is a Deichmanosom is 40-es.:-)
jajj, mikor jutok el a Corvinba és a Bartók B. útra???:-))
Előzmény: LolekBolek (265)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.12.11 0 0 268
Dehogy csüggedek:-) a papucsok miatt főleg nem.
Az említett Ruti-butikban is voltam. Miután alaposan körülnéztem, megkérdeztem az eladót is.
Nincs - ez volt a válasz.
Persze, hogy tetszik a kék, van már egy kékem:-) de mivel a drappom már az utolsókat rúgja, úgy gondolom itt az ideje az utánpótlásnak, s nem mindegy milyen áron.

Nyáron villogtattam eleget. Meg is nézték - a nők:-)))

Előzmény: LolekBolek (265)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.11 0 0 267
ja igen , énis láttam! a magasorrú exercise, állítólag cellulitisz ellen jó.

több herbáriában láttam, pl budaörsi tesco, kiskörúti herbi a nemzeti-gödörrel szemben. Jó borsos az ára, 7-8 ezer körül van. amúgy nem látttam még senkin, kiváncsi vagyok lehet e benne járni?:)

b.

snejderfáni Creative Commons License 2003.12.11 0 0 266
A múlt heti Nők Lapjában volt valami hirdetés Naturproduktos fapapucsokról ami pont úgy néz ki, mint az exercise. Láttatok már valahol boltban ilyet? Vagy egyéb használati tapasztalat róla?
Jó kis formája van, ha nem olyan drága, mint az ex. akkor kérek egyet Jézustól :)
LolekBolek Creative Commons License 2003.12.10 0 0 265
Szia Kicsiszonja!
Elso fontos tanacs: ne csuggedj!
A masodik: a bolt az a bizonyos ruti-butik. Ha ott nincs, akkor menj el mas hasonlo hasznaltruha boltba, ugyanis feltetelezesem szerint ezekbe szallitottak at a pharma-papucsokat. Mino felfedezes! Ma epp a Bartok Bela uton setaltam, es gondoltam megnezem a Potom (sokatmondo!) elnevezesu boltot, hatha akad valami. Van nekik kek szinu exercise! Lanyokon az mutat a legjobban. Azt ne mondd, hogy nem tetszik! Egyebkent meg a kirakat sarkaban is lathatod! Nem fogjak elkapkodni, az biztos. A rajongok kedveert vegyel egyet kerlek szepen, es nyaron ezt villogtasd a labadon!
U.I.: A Blahan nem nezted meg a sugarban? Eddig ott volt a legtobb.
kicsiszonja Creative Commons License 2003.12.08 0 0 264
Végigsétáltam ma a Király utcán, kerestem a "tuti tipp"-et. Két használtruha boltba is bementem, eladók megkérdezve - fapapucs, klumpa nincs.
Ha valaki ügyesebb mint én, s mégis megtalálja azt a bizonyos boltot, elárulhatná a pontos címet.
kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.27 0 0 263
"Sajni a leggyakoribb női méretben (38/39) semmit nem láttam.."

ezek szerint, felesleges odamennem:-(

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.25 0 0 262
sziasztok. Megnéztem a Corvinban a Pharma papucsokat.
Télleg a lefelső szint hátul, a Corvin piac. Nézegettem az exercise-okat, egész jó választékban vannak, van kék, fehér, fakirtalpú, és egy egészen jó barna patacipő/klumpa keverék. Magamnak egy fehér klumpát vettem, ugyanolyan mint a kikönnyitett scholl csak az ominózus lyukacs nélkül. Elég klinikai, de egész jól néz ki, nem olyan gázos mint az auchanos batz.

Sajni a leggyakoribb női méretben (38/39) semmit nem láttam, csak 36-37, meg 40.

Majd még lecsekkolom a király utcát is, kösz a tippet.

kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.21 0 0 261
"kopórész 0 kilométeres, ezt ezesetben felajánlom Szonjának népgazdasági hasznositásra"

ok. ezek után már csak egy jó mester kell. megpróbálkozom majd Kerényi Úrral:-))

a kopórészt "küld fény post"? szólj majd időben, mert a végén üveges gondom is lesz:-))

Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.21 0 0 260
sneiderfáni meg nagyanyám kedvenc nótájában van, ne költsd már át!

ezt a Kerenyi Jánost meg kell nézni, régi tervem hogy csináltatok egy normális méretű fatalpat, és egyszerűen átszerelem a scholl felsőrészt az exercise-omról (kicsi). (kopórész 0 kilométeres, ezt ezesetben felajánlom Szonjának népgazdasági hasznositásra)

ha ügyes a pasas, klumpa design is egy nagy lehetőség!

a pharmákat is megnézném, de előtte tisztázzuk, hogy Blaha vagy Sugár. 3-4 metrómegálló különbség.

b)

Előzmény: LolekBolek (258)
LolekBolek Creative Commons License 2003.11.19 0 0 259
Ja, a neved atkolteseert meg ezer bocs. Egy irodalmi szereplo jutott rola az eszembe.
LolekBolek Creative Commons License 2003.11.19 0 0 258
Udvozlet!
Stajerfanni, lehet, hogy van megoldas a problemadra. Van egy jo kis cipo szakbolt az Akacfa utcaban. Ha a Blaha felol mesz be, akkor 4 vagy 5 utcasarokra, max. 8-10 perc seta utan latod meg a jobb oldalon. Az van kiirva, hogy Kerenyi Janos cipesz szakuzlete, vagy valami ehhez hasonlo. A lenyeg a nev, azt jegyezd meg! A tobbieknek is ajanlom (jo kis reklam! - egyebkent most fedeztem fel), hogy az illeto ur fatalpakat, faklumpakat, fapapucsokat is keszit. Latni fogjatok a kirakatban. Szerintem ilyen bolt mar nincs is a varosban. A masik jo hir, hogy a megmaradt fuzio-pharma fapapucsokat a Blahan levo Sugar aruhaz legfelso szintjen, eleg terjedelmes valasztekban megtalalhatjatok. Ezen kivul talaltok meg beloluk a Kiraly utcaban, egy hasznaltruha boltban, kozel a templomhoz. Tuti tipp! Remelem bejon. Erdemes meg idoben keszulni a nyarra!
kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.17 0 0 257
nem tudok sajni:-( ha tudtam volna én is hozzá mentem volna kopóréteg cserélni.
szegény Csoszogi, ha tudná.....:-))
Előzmény: snejderfáni (255)
snejderfáni Creative Commons License 2003.11.17 0 0 256
Köszi, megpróbálok valamikor utánanézni.
Előzmény: Törölt nick (251)
snejderfáni Creative Commons License 2003.11.17 0 0 255
Van neked ilyen jó-suszter címed? Én egyet tudok Kőbányán, de egyezik az ő munkarendje az enyémmel! :(
Előzmény: kicsiszonja (252)
tom_jbm Creative Commons License 2003.11.15 0 0 254
Bocs, kicsit régen jártam a fórumban és elfelejtettem a jelszót, de most beugrott.
Yahoo-n irtam egy levélkét.
tom_jbm Creative Commons License 2003.11.15 0 0 253
Na végre, be tudtam lépni
kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.14 0 0 252
Légy óvatos a cipészekkel! Nekem egy sima kopó-réteg cserét sem tudtak becsületesen megcsinálni.
..talán egy jó suszter:-))
Előzmény: snejderfáni (248)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.13 0 0 251
szeretettel köszöntöm újabb hölgy hozzászólónkat! nagy öröm ez számunkra, elvégre a velveten tündöklünk!

kosztolányin a hetes megállójában (befele) van egy cipőkellékes, más kérdés, hogy eddig még sosem találtam nyitva. (nem ide tartozik, viszont van mellette egy nagyon jó harisnyás bolt)

Király utca - körúttól befelé a második keresztutca elején is van emlékeim szerint.

biandora

Előzmény: snejderfáni (248)
snejderfáni Creative Commons License 2003.11.13 0 0 250
Bordó köröm van, már csak a fapapucs hiányzik :)
Előzmény: mrhomály (249)
mrhomály Creative Commons License 2003.11.13 0 0 249
mezítláb klumpában... mmhhh...! s ha ehhez még a lábkörmök is vörösre vannak lakkozva... mennyei...!
snejderfáni Creative Commons License 2003.11.13 0 0 248
Nem vagyok egy szakértő, hol van ilyen cipőkellék bolt?
A papucs most ezüstszínű, de ezt le fogom csiszolni natúrra és ehhez illő fehér bőrből szeretnék rá "pántot".
Köszi.
Előzmény: Törölt nick (246)
cloggersl Creative Commons License 2003.11.13 0 0 247
Sziasztok!

A napokban kezembe került a Best magazin legutobbi számát és a 20. oldalon igen érdekes képet láttam. Ott volt egy nagy fénykép amin egy pár volt (valamilyen állítólagos stárok én nem ismerem őket de ez nem jelent semmit) akiknek a lábaán egy-egy fekete klumpa volt!!!

Örrömmel tapasztaltam a fényképet.

Remélem egyre több lesz az ilyen kép az újságokban.

Előzmény: Törölt nick (246)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.12 0 0 246
bármelyik rutinosabb cipész megbirkózik a feladattal. érdemes a designt jól körülirni, mert ha az is rájuk van bizva, abból születhetnek ortopéd megoldások.

Ha biztosra akarsz menni, cipőkellék boltból be lehet szerezni hozzáillő pántot, aztán már Mister Minute is felhackeli..

biandora

Előzmény: snejderfáni (245)
snejderfáni Creative Commons License 2003.11.12 0 0 245
Anyámtól megörököltem a 60-as években hordott magassarkú fapapucsát, de a bőr felsőrésze már igen viseltes. Hol lehetne ezt kicseréltetni?
kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.11 0 0 244
nem biztos, hogy a hölgyismerősöd volt kényes. a papucs is lehetett hibás.
deee, a jó fapapucs kényelmes:-)
Előzmény: a laptalan (243)
a laptalan Creative Commons License 2003.11.08 0 0 243
Egyszer egy hölgyismerősöm panaszkodott, hogy fatalpú papucsa kényelmetlen (nem volt rajta zokni). Hol lehetett a hiba? A zokni hiányzott? A hölgy volt túl kényes?
kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.04 0 0 242
"...sokkal tobbet mosolygok,....Sokan nem ertik, hogy amikor mas szet tudna robbani a meregtol, en a problemakat lazan, sokszor flegmanak tunve kezelem."

Kérném a "vidámság-receptet"!:-))) szeretném hozzád hasonlóan kezelni a problémákat.:-)
Valójában, azt hiszem ez a magatartásforma genetikai adottság, amin persze az élet változtathat pozitív vagy negatív irányban.
A környezeted biztosan örül a vidám természetednek, s olvasva a versikét, a tanitványaid is imádhatnak.

szonja

Előzmény: LolekBolek (241)
LolekBolek Creative Commons License 2003.11.04 0 0 241
Ami engem illet sokkal tobbet mosolygok, mint mas. Sokszor nevetek, persze ez nem olyan vihogas fele dolog, amitol fraszt kapnak az emberek, hanem affele jokadvre fakadas spontan modon. Sokan nem ertik, hogy amikor mas szet tudna robbani a meregtol, en a problemakat lazan, sokszor flegmanak tunve kezelem. Ha a suliban meglatom a gyotrelmes, izzadsagszagu tanulasba fasult embereket, azzal probalom oldani a hangulatot, hogy azt mondom nekik:
Felre konyvek, doktrinak
Hiv az edes darido!
Kivirult az ifjusag,
Szuzi csokrat szedni jo!
Venhez illik a komolysag,
Neki mar csak az valo.
Rank dohosul az ido konyvek bortoneben,
Trefa es csok, nota, no, az igazi eden.
Előzmény: kicsiszonja (240)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.11.03 0 0 240
"es azt tanacsoltak, hogy tobbet kene mosolyognunk nekunk magyaroknak, es az utcan setalva nem a foldet nezni, hanem batran elore, a tobbi emberre"

Megpróbáltam egyszer,/mosolyogva közlekedni/ gyorsan abba is hagytam:-)))
Képzelheted a hatást:-)))

Előzmény: LolekBolek (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!