Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7481

Mégis, mi evvel a gondod: "4: Noha febr. 3-án kihúzták, újbóli előkerülése 2012. febr. 7-én (tehát nem 5-én!), jelentős valószínűségű!"

Még egy egyszerű mondatot sem vagy képes elemezni?

Akkor elmondom: a mondat azt jelentette - éspedig a szó legszorosabb értelmében: jelentette -, hogy a 4-es szám újbóli előkerülése

2012. febr. 7-én (tehát nem 5-én!), jelentős valószínűségű! - vagyis tehát: a kisorsolási valószínűsége 7-én  nagyobb, mint 5-én...

Világos?!

Előzmény: pappevok (7464)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7480

Téged meg ki kérdezett! Számomra levegő vagy! egy beképzelt senkiházi alak!

Vagánykodni lehet!

Okos enged Szamár szenved!!!

Előzmény: Törölt nick (7478)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7479

A mondat így helyes: Nem azt írta tehát, hogy: akarom, hanem azt: szeretném, így, feltételes módban. Világos?!

Előzmény: Törölt nick (7478)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7478

Te viszont egyszerűen csökkent szű vagy!

Mindeddig itt, rajtam és "indazsolt"-on kívül, senki más nem volt, aki "belement" volna a játékba!

Még "KENO-Jeep" is csak azt közölte - idézem: "Kialakult a két "pólus". Nem kérdés, melyiket szeretném erősíteni." - idézet vége, kiemelés tőlem.

Nem azt írta tehát, hogy: akarom, hanem azt: szeretném, Világos!

A többit ellenőrizd végig!

Előzmény: Törölt nick (7463)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7477

még mielőtt egymásnak estek előtte leírom neketek!!!

Tegnap feladtam egy szelvényt 2 napra ezekekkel a számokkal: 1,2,4,5,28,29,50,74,76,80

és lám  ma  kihuztak belőle 4 és semmi matematika nincs benne! egyszerűen csak megjátsozttam 10 számot!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7476

De a "Nevem: senki"-ben a címszereplő (t.i. Terence Hill) a jófiú - te "nagyokos"!

Előzmény: pappevok (7467)
tristen Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7475

Sziasztok!

Szeretném megköszönni a sok sok értékes hozzászólásokat. És holnapra nagyon nagy mázlit a KENO számokhoz mindenkinek!

üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7474

7453. alatt ezeket írtad - logikus tördelésben idézem:

"5. Egy adott napon leadott tippnél semelyik két szelvény nem egyezhet meg. Az nem ér tehát, hogy 5 szelvényen megjátszod mondjuk a 9-13-at. De azonos számok lehetnek a szelvényeken, mondjuk 9-13, 9-21 van 2 darab szelvényen (2-es JT), egy harmadikon pedig a 9-es (1-es JT). Ha valaki ezt nem tartja be,akkor az adott napi játéka nem számít a versenybe!

6. Mindenki annyi pontot kap amennyit az új kenó nyerőtábla szerint kapna, ha valóságban is játszana. (a tábla még nem jött ki, de ezt fogjuk mindenképpen nézni, ha mégsem jönne ki az új tábla, akkor maradunk a réginél!)" - idézetek vége, kiemelések tőlem.

Megjegyzésem:

Az az egyik legnagyobb baj veled, hogy még a formállogika legalapvetőbb szabályaival sem vagy tisztában!

A két, tőled ide idézett pont ugyanis formállogiakilag ellentmond egymásnak! Vagyis az olvasó döntésére van bízva, melyik pont mögötti fogalmazás lehet az azt megfoglamazó tényleges elképzelése! Én úgy döntöttem, ahogy...!

Kérlek, ne kényszeríts rá, hogy elemző bizonyításba kelljen itt merülnöm...! Ha ugyanis valóban értelmesnek tartod magad, rá kell, jöjj:

a két pont nem képez logikailag koherens láncolatot! Világos?!

Előzmény: Törölt nick (7459)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7473

Sosem rajongtam érted, "pamac", ez tény, de most el kell ösmernem: ez a te, hmmm... Kenófan(tázia) szösszeneted, kiváló dramaturgiai érzéket igazol! (Csurka is megirigyelhetné, ha még élne...) Ám van ezzel a fantazmagóriával egy pöcörőnyi kis gondocskácska, az tudniillik, hogy a történet nem áll össze konzisztens egésszé - alapos logikai bukfi van benne ugyanis!

Már úgy az első harmadától! Nem utaltál ugyanis arra, milyen nick-név lett volna az, amelynek "fedezékéből" K.J. (értsd: "KENÓJeep")

a K.J. nick-et megelőzően, működött volna itt...!

Mindennek következtében pedig, a "sztori" maradék hányada - a logikai alaphivatkozás hiátusa okán -, hiteltelenné leend!

Végeredményben tehát, megbukott!

Előzmény: pamac (7462)
tristen Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7472

Sziasztok! 

Hozzátok képest a kiscsoportos ovisok is komolyabbak. Mit számít az, hogy hány nick név van, a lényeget ragadjuk meg, azaz a zsetont, a pénzt, a zsét, vagy mit írjak még!!!!!! (,) :)

hali :-)

tristen Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7471

Sziasztok!

Én vagyok az összes nick , sajnálom, most lebuktam. :((((((((((

:-))))))))))))))))

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7470

Melyikre gondoltál?

satukam=vanguru?

Előzmény: Törölt nick (7469)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7469

Akkor ezeke szerint csak igaz az állítás! 2 ninck név= egy személy ?

Előzmény: Törölt nick (7468)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7468

:)      Álmodj Királylány! 

pappevok Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7467

"egyszerűen Gyáva vagy és semmi más" Ráadásul bizonyítottan hazudik is! A mai napig sem igazolta az állítólagos egy számmal elért 30- ill. 20 000 forintját. A híres film címe illene rá: "Nevem senki" :)

Előzmény: Törölt nick (7463)
pappevok Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7466

Engem nem untattál, sőt az általad írtakat nem is nevezném fantáziának. Az igazi trollokra jellemző, amit írtál...

pappevok Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7465

"Szerintem mindenkinek ugyanannyi esélye van." Ezzel - úgy am block - egyetértek! :)

Előzmény: Törölt nick (7460)
pappevok Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7464

"4: Noha febr. 3-án kihúzták, újbóli előkerülése 2012. febr. 7-én (tehát nem 5-én!), jelentős valószínűségű!" Hát -pattdedi - csak kihúzták ma , azaz 5-én! Erről ennyit...

Előzmény: Törölt nick (7451)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7463

Akkor egyszerűen Gyáva vagy és semmi más! mert ha itt mindenki belemegy a játékba de te csak a te szabályaod alapján akarsz játszani akkor nagy a valószínűsége hogy te vagy a gyáva nem pedig a kihivott!

Előzmény: Törölt nick (7457)
pamac Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7462

Kenófan(tázia)

A történet szereplői és a hozzászólók közti hasonlóság pusztán a véletlen műve,lévén az esemény kitalált.

Hősünk keményen dolgozik éveken keresztül,bizonyítandó-tudása által létre tud hozni egy13

környállást figyelembevevő számkombinatorikát amivel a kenó játékban király lehet.

Bizonyízásaira viszont a többiek reagálása gyenge és negatív.Mit tegyen, hisz mostmár a jó bornak is kell a cégér!Mivel meg van áldva írói vénával,esze mint a borotva,és lévén majdnem zseni,őrült ötlet jut eszébe.Kell egy másik nicknév.Létrejön K.J.Így már van vetélytárs akinek szintén vannak eredeti ötletei,őt elismeri de a társulás ismeretlen okok miatt mégsem jön össze.Sebaj,hősünk új topikot szeretne kenó ügyben de valaki megelőzi,történetesen K.J.

Hiába minden,az új topik sem úgy fut ahogy azt szeretné.(Ezért kellene oda felrakni a tippeket).

Megszületik a megoldás,kemény kritikus kell ide,kész a harmadik nick:IZS.

Szidják egymást rendesen,felkavarják az állóvizet.

Végső megoldásként,eldöntendő ki a király :párbajkihívás,egy kicsit még vitáznak mi szerint is történjen.Hősünk természetesen K.J.-t jelöli ki segédként így nem kell mással egyeztetnie csak önmagával.Párbajozni is csak önmagávall kell lévén mindhárom nick ugyanazt a nevettakarja.Ha mégis I.ZS.nyerné a kihívást akkor sincs semmi veszve hiszen önmagát győzi le de közben kiprábál két különbözö lehetőséget,azaz ezen a meccsen csak nyertes lehet.

Elnézést kérek tőletek amiért untattalak benneteket.                               Üdv.

tristen Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7458

Szerencse fel!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7457

Már megbocsáss, de egyre erősebb a gyanúm, hogy Te nem vagy teljesen 100-as, ahogyan mondani szokták, éspedig azért nem vagy komplett, mert engem nézel hülyének...!

Először is: ennek a dolognak, mármint ennek a Szellemi Tornának - értsd: szellemi párbajnak -, kettőnk között kell lezajlania! Nem kapcsolódhat tehát bele, bárki! Világos?! Jottányit sem vagyok tehát hajlandó eltérni a torna-kiírás II. pontjának helyes értelmezésétől, miszerint: A Szellemi Torna Résztvevői:

- egyik részről: "indazsolt"

- másik részről: "KENÓVAL KENT VAJASKENYÉR" Róka Béla, vagyis jómagam.

Ha kettőnkön kívül bárki mást is belevonnánk a szellemi tornába, az egyrészt nevetséges módon eljelentéktelenítené eliminálná - a mi kettőnk „dolgát”, másrészt jogalapot teremtene arra, hogy bármelyik fórumozó ránk lőcsölje az esetlegesen a mi tippjeinkre alapozva játékba vitt szelvényein keletkező esetleges veszteségeit! Ez az eshetőség pedig – gondolom és hiszem -, egyelőre semelyikünk számára sem felvállalható - tehát kiküszöbölendő!

Másodszor: Én volnék (vagyok) a kihívó fél, tehát a párbajkódex általános szabályai szerint, Én volnék (vagyok) felruházva a párbajforma kiválasztásának jogával, Te pedig - mint kihívott fél - a fegyvereket választhatnád!

Mit jelent ez?: Ez tehát azt jelenti, hogy helytelenül fogalmazol, amikor azt írod - idézem: „Tudod mit belemegyek, az én szabályaim szerint csupán, néhány helyen módosítva” - idézet vége, kiemelés tőlem.

A mi „párbajunk” nem a Te szabályaid szerint zajlik, és még csak nem is a Te szabályaid szerinti helyeken módosíthatóan! Te legfeljebb csak a mi kettőnk közös megállapodására utaló javaslato(ka)t tehetsz! A torna-kiírást tartalmazó,7411-es számú jegyzetemben gyakorlatilag minden lehetséges módon körvonalaztam már (értsd: pontokba és paragrafusokba rendeztem) a torna „peremfeltételeit”! Azok legfeljebb tehát csak a torna-kiírás 1.§-ában is hivatkozott értelmű, közös megállapodásunkra történő utalásoddal, de nem a Te szabályaid szerint, módosíthatóak!

A párbajforma nem lehet kérdéses, az nem lehet vita tárgya kettőnk között, hiszen azt eme fórum tematikája determinálja. Ami viszont a „fegyverzetet”, vagyis az esély-előrejelzés megvalósítási hátterének és módszertanának kereteit illeti, nos ez utóbbit is csak saját magaddal kapcsolatban – értsd: a saját megvalósítási metodikád tekintetében – választhatod meg, rám semmiképpen sem erőltetheted, mert hiszen nem vagyok hülye, hogy belefussak egy olyan „fegyverarzenálba”, amit Te, mondjuk: a háttérben esetleg neked dolgozó valódi matematikusok egész ármádiája elméleti felkészültségi hátterére támaszkodva igénybe veszel (vehetsz), míg Én - az általad rám erőltetett metodikával fel-, vagy inkább lefegyverezve... -, csak és kizárólag egymagamban, volnék kénytelen a téged a háttérből támogató, „össznépi segítők” serege felkészültsége ellenében küzdeni, miközben te esetleg karba tett kézzel, röhögve lébecolnál a torna egész ideje alatt...! Nem vagyok hülye! Nem fogok tehát belemenni egy ilyen szituba, vagyis nem megyek be a te utcádba, ha érted...!

A „fegyverzet” tekintetében tehát a torna-kiírás 6. §-a a mérvadó, mely szerint: „Az esély-előrejelzés megvalósítása – tehát az, hogy a Résztvevők milyen technikával, milyen eszközökkel és milyen módon végzik azt – érdektelen!”. Világos?!

Nem árt még egy – meglátásom szerint általad alaposan félreértett (vagy szándékosan „átszerkesztett”?) - szempontot is tisztázni: Mi (Te és Én) nem játszunk KENÓ-t, vagyis nem töltünk ki szelvényeket! Mi egymással versenyzünk, éspedig a szellemi torna-kiírás I. pontjának értelmében, vagyis: „A Szellemi Torna Tárgya: Esély-előrejelzés a Magyarországon a Szerencsejáték Zrt. által szervezett, és általa is lebonyolított, KENÓ számsorsolások napi kimenetele vonatkozásában”. - Érthető?!

Nem értelmezhető (nem fogadható el) tehát részemről, a reagáló bejegyzésed 5. és 6. pontja, mert hiszen a mi szellemi „párbajunk” pusztán húzás-esély-előrejelzésben – az általunk külön-külön megadott számok, számpárok, ill. szám-négyesek kisorsolási valószínűségei megadásában kell, hogy testet öltsön, nem pedig abban, hogy ki, mennyit nyerne, amennyiben szelvényt is kitöltene! Ha ugyanis a Te „szabálymódosító javaslatod” szerint „duellálnánk”, az merőben fals, hamis követeztetéseket indukálna a minket figyelőkben, hiszen ad abszurdum még az is előfordulhatna, hogy mi mindketten, ugyanolyan számkészletre, ugyanolyan esélyeket megadva „jönnénk elő”, ám Te mondjuk 100-szorosan nagyobb tétet határoznál meg, mint én! Egy ilyen „leosztás”, szerinted igazságos eredményességet szülne? Egy fenét! Felejtsd el! Ennyire hülyének nézel?  (Sztem, kettőnk közül Te vagy a csökkent képességű, ha meg nem sértelek...)

Törődj bele abba is, amit a 4. §. szövegezése tartalmaz, miszerint: Hivatalos nemzeti ünnepnapon a Szellemi Torna szünetel!”. Ebből sem engedek.

Amiket a reagáló bejegyzésedből „befogadok” és akceptálok, azok a: 3-as, 4-es, valamint a 7-es és 8-as pontok mögött leírt javaslataid. Érthető? (A 3-as pontú „javaslatod” voltaképpen megismétli a torna-kiírásom 2. §./1. bek. mögöttieket, úgyhogy azt csak a félreértés elkerülése érdekében jelöltem én is - ismételten.)

És most a lényeg:

A Szellemi Torna verseny-kiírásának II. pontját kiegészítő javaslatom, illetve az 5. §., valamint a 9. §. módosítását és bővítését célzó javaslataim vannak, melyeket további vitára nem bocsátandónak deklarálok, tehát:

II./1.indazsolt”, valamint „KENÓVAL KENT VAJASKENYÉR” Róka Béla (továbbiakban „párbajfelek”) a saját érdekükben egy-egy személyt (továbbiakban: „párbajsegédet”) jelölhetnek, éspedig az itteni fórumozók közül kiválasztott egy-egy személyt.

Én „Párbajsegédemül” „KENO Jeep”-et választom.

5. §. A 4 §. szerinti nap kivételével az éppen aktuális napi esély-előrejelzést Résztvevők kötelesek még az adott napon esedékes KENÓ számsorsolásra beérkezhető szelvény-tippek legkésőbbi hivatalos feladási határideje előtt – azt legfeljebb 30 perccel megelőzően –, itt, eme fórumon, de a KENO Jeepáltal nyitott, KENÓ - KENÓ [csere-bere] topikban, közreadni!

5. §./1. bek Amennyiben a „párbajfelek” bármelyike, az aktuális napi esélyes-jelöltek listáját (lásd: a torna-kiírás 2. §. alatt) valamilyen oknál fogva nem tudja időben feltölteni aKENO Jeepáltal nyitott, KENÓ - KENÓ [csere-bere] topikban, mindkét „párbajfél” fél a lehető leghamarabb értesíteni köteles saját párbajsegédét” a rendellenességről és annak mibenlétéről (okáról)!

5. §./2. bek. Ezt követően a „problémás” „párbajfél” „párbajsegéde” ugyancsak a lehető leghamarabb, a fórumozókat is értesíteni köteles a történtekről!

5. §./3. bek Amennyiben valamely „párbajfél” „párbajsegéde” nem képes bejelentkezni a KENÓ - KENÓ [csere-bere] topikba, a lehető leghamarabb viszont-értesíteni köteles az általa segített „párbajozót” az anomáliáról!

5. §./4. bek. Amennyiben ezt követően még az így viszont-értesített valamely „párbajozó” sem képes a KENÓ - KENÓ [csere-bere] topikba bejelentkezni, az manipulatív célú ellenséges gátlásnak minősül, aminek okából a Szellemi Torna eredményhirdetés (nyertes kihirdetése) nélkül megszűntnek számít!

9. §. A Szellemi Torna eredményét – legyen az bármilyen is -, legkésőbben a Szellemi Torna javasolt befejező dátumát (lásd III. alatt) követő hét utolsó napján 23:59-ig, a KENÓ - KENÓ [csere-bere] topikban kell közölni.

9. §./1.bek. A Szellemi Torna eredményének közlését bármelyik Résztvevő megteheti, ám az csak akkor válik hitelessé, ha a párbajsegédeka KENÓ - KENÓ [csere-bere] topikban külön-külön nyugtázták - elismerték - azt!

Uff! Én beszéltem!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7455

Kialakult a két "pólus", nem kérdés melyiket szeretném erősíteni!

kenoszerencse@gmail.com

Előzmény: Törölt nick (7452)
pamac Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7454

Többször volt már ilyen próbálkozás,soha nem ment bele senki.

Most újra kíváncsian várom kik mernek benevezni a versenybe!

Előzmény: Törölt nick (7453)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7452

Az általad is ismert okoknál fogva, küldési címet kérek, "KENO Jeep"!

Előzmény: Törölt nick (7354)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7451

A dolgok „környülállása”, a 2012.02.04-ei számsorsolást követően,

avagy

ami 2012.02.05-re, és azt követően várható!

4: Noha febr. 3-án kihúzták, újbóli előkerülése 2012. febr. 7-én (tehát nem 5-én!), jelentős valószínűségű!

20 : Kisorsolása nagy valószínűséggel: 2012.02.05-én megtörténik!

43: 2012.02.05-ei kisorsolása valamivel kisebb valószínűségű mint a 20-asé, de ahhoz elegendően nagy, hogy számolni lehessen vele!

68: Jellemzését lásd: 7448-as jegyzetemben!

Uff! Én beszéltem!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 7450

Sztem, te úgy vagy szerencsétlen, ahogy vagy!

Minden épeszű, éplelkű fórumozó tudja itt, hogy csak az alulvezérelt agyi képességeidből "táplálkozó" tehetetlenség az,

ami kibugyog itt időnként belőled...!

Amellett, a jelek szerint, gyávának is bizonyultál, hiszen ha nem lennél gyáva, akkor itt megfelelően - értsd: a "kesztyűt" felvéve -

reagáltál volna, 7411-es jegyzetemre, jelenlegi jegyzéseddel!

Konklúzió: attól tartok, téged itt már senki sem fog mostantól komolyan venni!

Uff! Én beszéltem!

Előzmény: Törölt nick (7449)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.04 0 0 7448

MINDENKINEK!

Durván 1 óra múlva, felteszem ide a vasárnapra (2012. febr. 5-ére) esedékes környülállásokat!

(Előzetesen "trippy"-nek: a 68 ugyan valóban nem jött, de jelen állás szerint a paraméterei, egyetlen kivétellel , "rezdületlenül"

tartják magukat; a húzás-történet grafikonja pedig azt jelzi, hogy nagyon esélyes, holnapra is! Végeredményben azonban az

egyetlen, megingó paramtere miatt nem árt, mégiscsak óvatosabban számolni vele!)

A többit, egy óra múlva.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.04 0 0 7447

Vagy 60 és 26? Ne komolytalankodjunk kéremszépen.  ;-)

Előzmény: alien power (7441)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.04 0 0 7446

Egy alapos "svédtornára" nálam már nyerő vagy, ha érted - furkó...!

Előzmény: rapidcfg (7426)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!