Keresés

Részletes keresés

Tibeth Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1679
A kovászos uborkát ne felejtsd ki!
Előzmény: joy (1676)
joy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1678

Én meg használtam is, amint írtam róla már.

:o)

Előzmény: diuska86 (1669)
joy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1677
Sajnos, pontosan erről szól ez a jobb sorsra érdemes topic.
Előzmény: encián (1664)
joy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1676

Nos, erre sokrétű választ lehet adni.

Nekem is van egy -már soxor emlegetett- kerámiabetétes 6+6-os szedvicstalpú edénykészletem. Anno 25eHuF-ért vettem, amikor az AMC 1+1 serbliét adták 40-ért.

 

Bizony, meg kellett vele tanulni sütni, főzni.

Most épp nejem jött rá, hogy milyen jó  az a készlet, és az egész família sb.lekvárját itthun kotyvasztotta .

/-Merem remélni lefogy már végre a fákról, mert herótom van tőle!/

 

:o)

"Különleges".

Én is ezt szoktam mondani, ha elfsert kajával kínálnak.

:o)

 

Merthát a marhapörkölt legyen jó sűrű szaftos, vérvörös zsírral a tetején, amit a hús elfogytával friss kenyérrel kitunkolunk, és hatalmas hordónyi sörrel leöblítünk, miközben buzgón böfiduszunk, és dícsérjük a szak ácsot.

 

Klassikust idézek:

"A krumlpileves legyen krumplileves!"

A párisi pulykamell csíkok burgundi körettet, meg legyen franciás alla Piti-Pöti módra.

Előzmény: encián (1661)
joy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1675

Nos, nem egészen, az intelligencia nem elhanyagolható tényező.

Tudod, mennyi magas IQ-jú személy ül sitten méretes csalásokért elítélve?

:o)

Előzmény: cicvarecki (1656)
joy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1674

Szerencsére csak egy nyaralásértékesírő hálózatában vagyunk benne, őket meg munkámra hivatkozva könnyen lerázom.

 

1* fordult elő, hogy 20 eHuF-os ingyen ajándék-, és vacsorára hívtak valami Q-10 terjesztők.

Utána néztem a net-et, mi az?

Kíváncsivá lettünk, elmentünk. Belépéskor ide adták az ajándékot, végigültük a jó órás süketelést valami kémcsőben mutogatott zöld lötty hihetetlen csodás élethosszabbító tulajdonságairól, vetített klinikai tesztekről... Megettük a kaját. A kaja alatt is dumáltak, de nem volt zavaró. 5 tégely valamiféle kenőcsöt adtak ajándékba, melyhez lehett még venni 4500 HuF/ darabért. Így megvolt az ígért kaja, a 20 eHuF-os ajándék.

Erőszakosság, az nem volt olyan mértékű, hogy fölháborított volna bárkit.

 

Azután fölmentünk az étterembe, és rendeltünk magunknak 1-1 adagot abból amit lenn fölszolgáltak.

:o)

Előzmény: ZsuR (1655)
joy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1673

Leányog-fijjugh!

 

Ha valaki ismeri saját termékét, és el tudja magyarázni, miért olyan drága az épp elég lenne, ha tudná.

Nálam nem kell a sorok között olvasni, zepteresek ügyben egyről beszélünk.

Nem kedvenceim.

Az ügynüküsküdéshez mindenképp kell rámenősség, és vastag bőr.

Van akinek ezt tanulni kell, másoknál született adottság.

El kell ismernem, előfordul közöttük is jó szakember. Sajnos az árról magánbeszélgetésen kényszerűségből elismerte, a terjesztési módszer hibája. Amíg a bolti kereskedelem le tudja nyelni a szállítás költségeit, az egyedi terjesztés áraiba eleve bele kalkulálják a jelentős többletköltsét.

És még sok mást is.

 

Szó, mi szó, nem tetszik a vigéc terjesztési módszer, de az MLM mint olyan is ellenszenves, piramisjátékra hasonlít, ahol a fölsők nagyot szakítanak, az alsók nagyon melóznak.

Előzmény: cumpika (1652)
Zitka Creative Commons License 2009.07.13 0 0 1672

OFF: van egyébként Bioptron topik, de ahogy nézem az utóbbi időben az "elégedett" felhasználók sorra meg akarnak válni a csodalámpától. Nahát...! :-)

ON

Előzmény: diuska86 (1669)
Hepci Creative Commons License 2009.07.13 0 0 1671
MegaLOL
[Előbb-utóbb még megsajnálom ezeket a szerencsétlen, szellemi javakkal nem túlzottan bőségesen ellátott zepterügynökembereket.]
Előzmény: Zitka (1670)
Zitka Creative Commons License 2009.07.13 0 0 1670

Ja, persze... Mi is láttunk csodát. Pl. agyhalottat feltámasztott, meg down-kórost kigyógyított...

 

Itt linkelt valaki ilyenről leírást. Persze egy nagytudású ügynök szövege volt. :-(

 

Amúgy meg - ha nem vetted volna észre - ez a KONYHAASZTAL. Tehát nyilván nem agysebészetről fogunk társalogni. :-)

Előzmény: diuska86 (1669)
diuska86 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 1669
Tényleg mindenki csak az edényekig lát? Nagy információkkal rendelkeztek látom.
Én például láttam már "csodát" a fényterápiájukkal.
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1668
Pontosan. Es kivel szemben??? Altalaban azokkal, akik befolyasolhatoak, es az osszesprorolt penzuket arra koltik amire normalis gondolkodassal nem tennek...

Előzmény: Zitka (1667)
Zitka Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1667

Persze, ezen egy csepp vitánk sincs senkivel.

 

Szerintem mindannyiunkban az kelt visszatetszést (és most nagyon finom voltam :-) ), hogy a nevezett cég milyen alattomos parasztvakításokkal operál.

Előzmény: ZsuR (1666)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1666
Erdekes, ki miert vesz mit. Nekem az a celom, hogy az edenyeim jo minoseguek, tartosak legyenek, ne tartalmazzanak semmi olyan anyagot ami az egeszsegre karos. Ez nekem a rozsdamentes acel, porcelan, hoallo uveg es ontottvas. Fozni szeretek a hagyomanyos uton, igaz, nem a tocsogos zsiros etelek a kedvencem, de nem adom fel az izeket a zsirmentes fozesert.

De mindenki abban fozzon, amiben jol esik neki, nem?
Előzmény: Zitka (1665)
Zitka Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1665
Ugyanezt meg lehet tenni bármelyik jobb minőségű szendvicstalpú rozsdamentes edényben is, ha valaki így szeretne főzni. Nem kell hozzá űrtechnológiás mese és hasonlók. :-)
Előzmény: encián (1661)
encián Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1664

Ez egy más történet, ebben biztosan igazad van.

Ezelőtt 20 évvel még "finomabban" nyomultak az ügynökök. Akkor még fontos volt az ügyfél - ennek haszonélvezője voltam magam is -, ma már nem. Sajnos!:-((( ...és ez lesz a veszte minden MLM formációnak.

Előzmény: ZsuR (1663)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1663
Nem a Zepter ellen szolok, hanem az eladasi modszer ellen. Mindenki abban foz amiben akar de az eroszakos eladok es ugynokok nem mindig mondjak el azt amit te tapasztaltal
Előzmény: encián (1661)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1662
Igy igaz , lehet de minek ...
En sem teszek zsirt a porkolthoz...
Előzmény: Zitka (1660)
encián Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1661

Bocs, hogy belekotyogok, de igenis létezik, hogy zsiradék és viz nélkül lehet benne főzni.

20 éve használom a Zeptert, és csak jót tudok róla mondani.

 

Nem vagyok sem ügynöke - soha nem is lennék -, sem bérence a cégnek, csak használom, és nem bántam meg, hogy kisebb fajta vagyont adtam érte annak idején.

 

Az első évben - ha nem lett volna bukóablakom - úgy kivágom az egész edényzetet egy hajításnyira a francba, ahogy kell. 

Teljesen más főzési technológiát igényel, amit meg kell tanulni!

Ha valaki arra "vetemedik", hogy ezentúl ezzel főz, akkor arra is fel kell hívni a figyelmet, hogy nem lesz könnyű menet. A tanulási folyamatnak mindenkinél más-más időigénye van, rengeteg türelem kell hozzá, a Zepterhez különösen, de megéri.

 

Egy csöpp zsiradék nélkül - többek között - olyan marhapörköltet tudok benne produkálni, amit még a legkényesebb ízlésüek is különleges gasztronómiai élményként emlegetnek.

Előzmény: ZsuR (1659)
Zitka Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1660

Az olaj (zsiradék) nem csak amiatt kell egy edénybe, hogy le ne égjen a hús...

Egy csomó ízanyag abban tud kioldódni, ill. érvényre jutni. Tehát az étel ízéhez is nagyban hozzájárul. Ki a fene akar cipőtalpat enni marha egészségesen...? :-)))))

Előzmény: ZsuR (1659)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1659
"Egy boltban ki fogja elmagyarázni mire jó, mit nyújt a magasabb árért cserébe?"

Hat ugy mint az uzletkoto, az elado... ha nem tudja elmagyarazni kielegitoen, nem veszem meg... ha a Zepter es az All Clad kozott kell dontenem... elvarom az uzletkototol, hogy tudja, a valosagnak megfeleloen, miert jobb a Zepter, mit tud amit az All Clad nem... ha nem tudja, nem ismeri az uzletkoto az All Clad-et, nem gyozott meg!!!

Te oszinten elhiszed, hogy olaj es viz nelkul foz??? (borral talan???) :))
Előzmény: cumpika (1658)
cumpika Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1658
mert ha tenyleg olyan jo lenne, minosegileg, anyagilag, akkor tele lennenek az uzletek vele.

Ez viszont nem minden esetben így van.

Vannak /igaz ritka/olyan termékek amik nem tucat árúk, kiemelkedő minőségűek ehhez mérten az áruk is jóval magasabb.
Egy boltban ki fogja elmagyarázni mire jó, mit nyújt a magasabb árért cserébe?

Egy valóban felkészült üzletkötő ebben segíthet.
Az internet korában már mindennek utána lehet nézni, minden állítást ellenőrizni lehet.
Csak sokan nem veszik a fáradtságot.
Előzmény: ZsuR (1657)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1657
Nem akarok senkit sem megbantani, de aki kepes olyan munkat vallalni, ahol az embereket felre kell vezetni, rabeszelni valamire ami nem eri meg... mert:

1. Ha ok sem tudjak, es johiszemuen teszik - akkor ott a kerdes, mennyire ertenek hozza...
2. Ha nem johiszemuen teszik, akkor meg...

3. Aztan meg ott vannak azok az emberek, akik azert teszik (mint aki felelossegre vonta volna a tavozokat, megfelelmlitette.., a velem kiabalo...) mert igy kielhetik a dirigalas iranti vagyukat... betegek...- a forumokon is van ilyen, tokeletes kozeg hozza, aki "eszt oszt" es lehulyezi a masikat, mert csak ugy tud kiemelkedni... hogy masokat lenyom)

En nagyon ovatos vagyok ilyen rabeszelos ugynokosdivel, mert ha tenyleg olyan jo lenne, minosegileg, anyagilag, akkor tele lennenek az uzletek vele.

Egy oreg baratnom mondta, ami tul szep ahhoz hogy igaz legyen... az altalaban nem is igaz...
Előzmény: cicvarecki (1656)
cicvarecki Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1656
A Tiéd is vidám sztori lehetett....:))
Az a helyzet szerintem, hogy amikor ilyen ügynököket toboroznak, és kiképeznek, akkor a "mindenre elszánt" embereket keresik....az intelligencia feltételként fel sem merül... aztán az eredmény önmagáért beszél:(
Előzmény: ZsuR (1655)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1655
ATYAURISTEN!!!

Eddig ilyent csak telefonon keresztul kaptam - legutoljara egy penzbeszedo ugynok hivta a szamomat, es teves volt a hivas... mikor mondtam neki uvoltott, hogy ne probaljam felrevezetni, es tudja, hogy hol lakom... :))! Es nem az elso volt... ha el akarnak adni valamit, es udvariasan elutasitom, uvoltenek... ilyenkor szoktam hivni a rendorseget, elmondani nekik, mi tortent.... mit akartak eladni.

Szemtol-szembe meg nem tortent, igaz nem is megyek ilyen helyekre. Egyszer egy "baratom" elvitt egy AMWAY gyulesre, de ott eladokat toboroztak.. No ez is valami olyasminek tunik - eladni "szuper" arukent olyant, amit mashol olcsobban meg lehet venni.
Előzmény: cicvarecki (1654)
cicvarecki Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1654
"Meg mi az, hogy keményen lépnek fel az ügynök arcok? Talán még meg is verik a nem vásárló nyugdíjasokat?"
Bizony-bizony, keményen, sőt, túlkeményen lépnek fel!
Voltam ugyanis egy ilyen bemutatón, ahol, megúnván az oktatást, bátorkodtam felállni, és kísérletet tenni a távozásra:)
Mire utánam kiabált a "kedves ügynök eképpen: MAGA hova megy?!Üljön vissza!!!"
Megfordultam, és azt kérdeztem:
MAGA hozzám beszél?!
Mert akkor szíveskedjen elővenni a jobbik modorát!
Négyen álltak fel ott, azon nyomban, és jöttek ki velem a teremből....
És elmondták, hogy csak azért nem tették addig, mert megfélemlítve érezték magukat... :(
Előzmény: Hepci (1651)
ZsuR Creative Commons License 2009.07.08 0 0 1653
Erre van a mondas: tarsd a barataidat kozel magadhoz - az ellensegeidet meg kozelebb :))
Előzmény: Zitka (1650)
cumpika Creative Commons License 2009.07.08 0 0 1652
Ha valaki ismeri saját termékét, és el tudja magyarázni, miért olyan drága az épp elég lenne, ha tudná.

Csakhogy ahhoz,hogy ezt el tudja magyarázni,ahhoz ismernie kell a légzisztító berendezések működési elveit,a külömböző gyártmányok szolgáltatásait, a forgalmazó álltal nyújtott szolgáltatásokat, és még sorolhatnám.

Na ezért fontos a konkurensek beható tanulmányozása.

Ha nem ismeri,nem is adhat korrekt tájékoztatást,nem is tud összehasonlítást tenni.

Nyilván aki hazugságokra, félrevezetésekre építi az eladást annak ez nem fontos.
Pedig neki lenne igazán az.
Előzmény: joy (1649)
Hepci Creative Commons License 2009.07.08 0 0 1651
Kedves Joy, ne légy naiv. Gondolod, valamelyik vérg..i cég ügynökei vagy alkalmazottai mernének így viselkedni, ha nem pont erre kaptak volna kiképzést a főnökeiktől?
Meg mi az, hogy keményen lépnek fel az ügynök arcok? Talán még meg is verik a nem vásárló nyugdíjasokat? Szólj bátran, szívesen megyek bemutatóra, oszt úgy seggbe rúgom a zepterfászit, hogy a mamája se ismer rá. :)
Előzmény: joy (1649)
Zitka Creative Commons License 2009.07.08 0 0 1650

Szerintem is. :-)

 

OFF: állítólag az átkosban a marxizmust a piarista tanárok tudták a legjobban :-DDD ON

Előzmény: ZsuR (1648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!