Keresés

Részletes keresés

tölgyfakéreg Creative Commons License 2011.08.21 0 0 6747

Mit találtál? Nincs jó út. Busszal ugyan nem  Te sem utazol, de tényleg nem olyan jó a járat.

Kocsival tökéletes az út Pestre, de nem mindenki rendelkezik autóval. 

Mikor teszel valamit a saját útadért? Lesz aszfalt a Ti utcátokban?

Előzmény: mutantattila (6743)
fenyőgomba Creative Commons License 2011.08.20 0 0 6746

Jó hogy megint van találkozó. Biztosan nem jönnek akik tavaly a választás miatt voltak csak ott, de ez nem fog zavarni bennünket, hogy jól érezzük magunkat.

Előzmény: jakabbarna (6744)
dukai0001 Creative Commons License 2011.08.20 0 0 6745

Köszönöm a tájékoztatást.

Még mindig nincs a falunak honlapja, ki a felelős ezért?

Miből lesz a vacsora? Ki állja a számlát? Erre van pénze az önkormányzatnak?

 

 

Előzmény: jakabbarna (6741)
jakabbarna Creative Commons License 2011.08.19 0 0 6744

Meghívó

 

 

 

 

A Szomszédok Egymásért Mozgalom megalakulásakor úgy döntött, hogy nyárutón minden évben utcai összejövetel keretében cseréljünk véleményt az elmúlt évben történtekről, mélyítsük szomszédi kapcsolatainkat, ismerjük meg az újonnan csatlakozók álláspontját, mutassuk meg egymásnak. szakács-, és cukrászművészeti remekműveinket.

 

A csatornaépítés, a megnövelt lakosságszámból adódó infrastrukturális problémák (óvoda, iskola, utak) foglalkoztattak bennünket leginkább az idén is, de itt sok minden másról is szó kerül majd.

 

Kedves Szomszéd!

 

Szomszédot meghívni a jól bevált módon lehetséges. Négy darab meghívó készül, melyből egyet mindenki valamelyik szomszédjától kaphat meg, olyan formában, hogy az személyesen átnyújtja azzal a megjegyzéssel, adja tovább az ő szomszédjának, kérve továbbítását a következő szomszédnak. A meghívó hátoldalán mindenki jelzi a részvétel valószínűségét, és a szakács-, cukrászművészetbeli szereplésének módját.

 

 

 

Időpont: 2011. augusztus 27-én délután 16 óra

 

Hely: Szivárvány utca

 

A meghívó részvételt tartalmazó oldalának az elindítókhoz 2011. augusztus 25-ig kell visszaérkezni.

 

Reményeink szerint az értesítések még messzebbre fognak eljutni, mint legutóbb és a fent vázolt értesítések alapján sokan vesznek részt a találkozón.

 

Bármilyen formában szerez valaki hírt az eseményről szeretettel várjuk.

 

 

 

Vácduka, 2011. augusztus 18.

 

 

Szomszédok Egymásért Mozgalom

 

 

Elérhetőség: 06-705200404

mutantattila Creative Commons License 2011.08.18 0 0 6743

Én azért jöttem ide hét éve, mert csöndre, nyugalomra és jó levegőre vágytam. Szerintem jól választottam. A politikai "elit" kreténsége és az ahhoz kapcsolódó gazdasági mutyik persze létező probléma, de ez engem szerencsére nem érint. Lehetne persze jobb is, ha az elsíbolt pénzekből esetleg buszmegállók vagy csatornák épülnének, de talán egyszer azt is megérjük.

Előzmény: tölgyfakéreg (6742)
tölgyfakéreg Creative Commons License 2011.08.18 0 0 6742

 

 

"4,5 millió Ft 16 703 €

eladó telek / 717 m²

Vácdukán 16 db 717 nm-es teljesen összközműves, valamint egy 804 és egy 815 nm-es saroktelek...

 

3 kép 2,5 millió Ft 9 279 €

eladó telek / 800 m²

Vácdukán 4 db építési telek eladó. A telkek méretei: 778 nm, 772 nm, 820 nm, 882 nm, LK-5...

 

3,8 millió Ft 14 105 €

eladó telek

Vác agglomerációjában, a dinamikusan fejlődő Vácdukán ajánlok építési telket megvételre, elérhető...

Vácduka, Közel Váchoz eladó telek 5 kép 3 millió Ft 11 135 €

eladó telek

Vácduka elején a főút mellet rendkívül kedvező áron eladó egy 1280nm telek. A település csendes... "
 

 

 

A valós kínálat és ez már hosszú ideje ilyen.

 

Könnyen tud venni, de szerintem ő inkább eladni szeretne, nem kellene áltatni.

Egyébként meg minek is venni valaki itt telket? Iskola, óvoda kapacitáshiányos. Már a honlap sem működik. Senyvedő közélet, alvó falu.

 

Előzmény: Atiqua (6740)
jakabbarna Creative Commons License 2011.08.18 0 0 6741

Atiqua Creative Commons License 2011.08.18 0 0 6740

Szia!

Nem vagyok egy nagy ingatlanos, de szerintem ha a főút mellett van, akkor 6-8MFt, ha valamelyik mellékutcában, akkor 4-6MFt, esetleg ha extrajó a panoráma, pl az Erdődomb teteje, akkor kicsit több. Illetve számít, hogy közműves-e, vagy legalább előtte megvan-e minden közmű.

Előzmény: veronika1979 (6739)
veronika1979 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 6739

Üdv Mindenkinek!

 

Boccs a nem ide való kérdésért,de nagyon megkellene tudnom mennyi a becsült forgalmi értéke egy vácdukai, 718m2 építési teleknek(beépítetlen).

Nagyon köszönöm, aki tud ebben segíteni nekem!!

jakabbarna Creative Commons License 2011.08.17 0 0 6738

Jó a célzás, de nem talált.

SZEM továbbra is a Szomszédok Egymásért Mozgalom.

 

Augusztus 27-én 16 órakkor a meghívóban jelölt helyszínen találkozunk.

Előzmény: zui5 (6735)
Gumimaci31 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 6737

Postarablásrol valami info?

zui5 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 6736

Az ülésről jegyzőkönyvet lehet kérni egy egyszerű vácdukainak? Vagy az titkos?

Előzmény: Törölt nick (6729)
zui5 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 6735

A falu közepe az önkormányzat épülete?

Előzmény: fenyőgomba (6735)
fenyőgomba Creative Commons License 2011.08.03 0 0 6735

Hol tartjuk?

Jó lenne már a falu közepe felé eljutni.

Előzmény: jakabbarna (6732)
hullahoppp Creative Commons License 2011.08.02 0 0 6734

Ez egy jó helyzet.

A falu vezetése nem érdekelt abban, hogy jól működő óvoda iskola legyen. Elsősorban a polgármester azt szeretné, ha nemlenne kiadása a falunak. Igaz a bevétel mint olyan az eladásokat jelenti. Válallkozás? Az micsoda? Csoda lenne, ha valami vállalkozásból származna. Van öt vállakozó a képviselő testületben. Ők nerm ismerik ezt fel? Nem bizony. Vágó baromi hülye álláspontja érvényesül. Nincs pénz nincs semmi.

Előzmény: zui5 (6731)
fenyőgomba Creative Commons License 2011.08.01 0 0 6733

"Az a gond, hogy külön-külön ajánlják fel helyüket, nem egyszerre. Utóbbi esetben lehetne eredményt elérni."

 

Nem kell már sok csak annyi, hogy ne fussa a Vágó fizetésére a falu pénzéből és akkor lemondnak majd.

A Csana egy más történet.

Azért nem tetszik nekik mert jó. Meg hogy Laci felesége csinálja és nem a Vágó rokonsága.

 

Csepreginé tényleg nem volt komplett. Olyanért kelt ki ami tény, viszont jó apropó volt a kimenekülésre a döntés elől.

 

 

Előzmény: jakabbarna (6732)
jakabbarna Creative Commons License 2011.07.30 0 0 6732

Komolyabb.

Augusztus 27-én SZEM találkozó.

Meghívó a szokásos úton, de minden fórumon is.

 

 

zui5 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 6731

Az a gond, hogy külön-külön ajánlják fel helyüket, nem egyszerre. Utóbbi esetben lehetne eredményt elérni.

Amit hallottam az, hogy Vágó-Marcinka nem dönt semmiről, nincs tervük a falu számára, csak maguknak (nyugdíjig kihúzni valahogy). Viszont aki próbálja jobbítani a falut a testületen belül, azt mindig lekiabálják és meghamisítják az eseményeket. Pl. így van ez a Csanával is. Csakazértis megfúrják, mégha a per(ek) sok pénzébe is fog kerülni a falunak. Így biztos a csődközeli állapot, amit hangoztatnak, a felelősség meg nem az övék.

Előzmény: dukai0001 (6730)
dukai0001 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 6730

Ezekszerint semmi nem történt. Lesz óvodai kapacitás bővítés? Csana ki lett rugva?

A szokásos döntés nélküli szájtépés volt? Az hogy hárman fel ajánlották a helyüket szokásos nálunk, csak megint hiányzik egy fő ahhoz, hogy a polgármesternek is menni kelljen. Kérdésem, hogy a kik azok akik ezt tették, mert ha mondjuk még van egy valaki a testületben aki ellenfele Vágónak akkor a testület fel tudna oszlani. De ilyen a korábbi testületnél is volt egy évvel a választások után aztán? semmi!

Előzmény: Törölt nick (6729)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.28 0 0 6729

Elvégre a remény hal meg utoljára :)

 

Nos a tegnapi ülés nagyon tanulságosra sikeredett, miért is?

 

Újfent bebizonyosodott, hogy:

 

1) "nincs pénz" és "ezért csakis és kizárólag az előző testület okolható" --> kifogások nem változtak az elmúlt 1 évben

 

2) alpolgármester asszony képtelen a kritika elviselésére, sajnos dicstelenre sikeredett a kifakadása majd távozása

 

3) a jelenlegi testület már rég rájött arra, hogy ők nem lesznek világmegváltók ugyanakkor érdekes volt hallani ahogy hárman is próbálták a jelenlévőkre (át)hárítani a felelősséget mondván ők nagyon szívesen felállnak és átadják a helyüket ...

Előzmény: jakabbarna (6728)
jakabbarna Creative Commons License 2011.07.28 0 0 6728

A tegnapi testületi ülésről inkább semmit. Remélem lesz aki beszámol róla a falu honlapján.

erdődomb Creative Commons License 2011.07.26 0 0 6726

Még van a 26-i napból másfél óra. Szerintetek lesz ma honlap? Nem hiszem. Mint azt sem, hogy holnap okosabbak leszünk mi szülők, nem lesz határozat Csana ügyben.

 

 

Előzmény: jakabbarna (6722)
jakabbarna Creative Commons License 2011.07.26 0 0 6725

"Most meg a szülők támogatására hajtasz? Szépen működik a szélkereked."

 

Látod, hogy már nem a szülőkre, hanem a gyerekek támogatásra hajtok. Egyébként remélem Te is eljösz a SZEM találkozóra és akkor fogod látni, hogy ki kire vagy mire hajt.

 

 

Előzmény: zui5 (6723)
jakabbarna Creative Commons License 2011.07.25 0 0 6724

 

"MEGHÍVÓ

Ezúton tisztelettel meghívom Vácduka Község Önkormányzat
Képviselő-testületének rendkívüli ülésére

Az ülés helye: Polgármesteri Hivatal
2167 Vácduka, Béke tér 1.

Az ülés ideje: 2011. július 27. szerda 18.30 óra

Napirendi pontok:

1.Az óvoda és a CSANA aktualitásai
Előadó: Vágó Sándor polgármester



A napirend fontosságára való tekintettel megjelenésére feltétlenül számítunk.

Vácduka, 2011. július 25.

Tisztelettel:
Vágó Sándor
polgármester"

zui5 Creative Commons License 2011.07.24 0 0 6723

Most meg a szülők támogatására hajtasz? Szépen működik a szélkereked.

Előzmény: jakabbarna (6722)
jakabbarna Creative Commons License 2011.07.24 0 0 6722

"Már hetek óta nincs a falunak internetes lapja és ahogy hallottam nem is nagyon sürgős."

Én felhívtam a fejlesztőt, aki szerint régen kész a honlap, csak nincs tartalom. Megkerestem a polgármester úrat, aki kijelentette, hogy 2011. július 26-án lesz honlap. Arról nem kérdeztem, mi lesz rajta.

Néhány éve követelem itt és a testületi üléseken a hirdetmények megjelentetésének fontosságát, már fényképet is tettem  fel ide a nem használható hirdető tábláról, de ez még Zentai Istvánt sem mozgatta meg annak érdekében, hogy legyen több hír a testületről, a faluról. Sajnos a kormányhivatal elődje a megyei Közigazgatási Hivatal sem járt el amiatt érdemben, hogy a polgármester nem teszi közzé a testületi ülések időpontját és napirendjét.

Egyébként sajnálom, hogy nem tudtunk a peticióról, mert a SZEM biztosan jó sok aláírást hozott volna.

Nagyon örülök - igaz sulyos egyéni probléma miatt - , de a falu egy része összefogott és próbálja érvényesíteni érdekeit.

Amennyiben nem lesz eredménye a peticiónak újabb lépéseket kell tenni, hogy a gyermekek itthon megfelelő körülmények között nevelkedhessenek.

Augusztus 27-én a SZEM éves összejövetelén mi is hangot fogunk adni nem tetszésünknek és szükség esetén a mozgósítjuk a falut az óvoda és az iskola problémájának megoldása érdekében.

 

 

 

Előzmény: nutika79 (6721)
nutika79 Creative Commons License 2011.07.23 0 0 6721

Még egy ok arra, hogy sürgős legyen (azon kívül, hogy szerintem ma már ciki, ha nincs). :-)

Egyébként én nagyon tudnám üdvözölni, ha ott a hivatal meg a két központi buszmegálló környékén, de nem bent a hivatalban, hanem kint, ahol mindenki látja, aki arra jár, lenne egy szép, nagy, vízhatlan hirdetőtábla, ahol fent lenne az összes közérdekű fontos tudnivaló, a helyi vállalkozók hirdetései, civil infók, programok, adok-veszek, ilyesmi. Amolyan faliújság. Nem mindenki van a neten...

Előzmény: tölgyfakéreg (6719)
nutika79 Creative Commons License 2011.07.23 0 0 6720

Miért, nekik mit mondott? Nem vagyok képben fociügyben...

Előzmény: zui5 (6718)
tölgyfakéreg Creative Commons License 2011.07.23 0 0 6719

Milyen honlapon teszik közzé.

Már hetek óta nincs a falunak internetes lapja és ahogy hallottam nem is nagyon sürgős.

 

 

Előzmény: nutika79 (6717)
zui5 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6718

Előre tudható Vágó válasza. Nem ugyanaz mint amit a focistáknak adott.

Előzmény: nutika79 (6717)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!