Keresés

Részletes keresés

Mister V. Creative Commons License 2020.10.07 0 0 4515

Ami elektromos zár (és olcsó), annak nagy többsége meghekkelhető.

Vagy egy erős rádióadó kell mellé, vagy pl QI töltő elve alapján egy erős tekercs, vagy elektromágnes, netán HDD mágnes, amivel a zár megmozdítható. Az ilyen mobil eszközöknél nincs lehetőség árnyékolt fém dobozba távolabb tenni a zártól az elektronikát, így efféle zavarásokkal nagy esély van rá, hogy kinyitható. Bár mivel nagy része műanyag, eleve nem a biztonságáról híres, hiszen egy csípőfogó és le lehet csipkedni a helyéről. Ezért jobb az acél erényöv, bár annak is egy kis réz pöcök a zárja, tehát abból is a PA piercinges spéci zárral mondható biztonságosnak.

 

Ezek az elektromos kütyük a hobbi-öveseknek valók, ahol a domina nem akar szórakozni a levétellel, csak megnyom egy gombot. Nekem amolyan úri huncutságnak tűnik, de semmiképp se biztonsági eszköznek.

izgass Creative Commons License 2020.10.07 0 0 4514

A cikkel ellentétben, a hivatalos weboldalon volt vésznyitó gomb, ráadásul ha az akkumulátor 20%-ig lemerül, kinyit, ami akár egy évbe is telhet. Egyébként pedig, bárki tudja vezérelni: akkor meg elvileg kinyitni is bárki tudja. Lehet hogy egy régi verzión nincs vésznyitó, ami balesetnél kellhet azért, vagy mert esetleg másképp nem tud felszállni a repülőre, bejutni valahova.

Előzmény: Petruska20xx (4512)
FD78 Creative Commons License 2020.10.07 0 1 4513

Remek:)

 

Azért valljuk be, néhányan örülnének, ha egy hekker végleg rázárná :)

Főleg amennyiben valami biztonságos övnek lenne ilyen távolról vezérelhető verziója.

Előzmény: Petruska20xx (4512)


Petruska20xx Creative Commons License 2020.10.07 -1 0 4512
Mister V. Creative Commons License 2020.10.05 0 0 4511

Ennél számomra sokkal jobb a spontaneitás, azaz a domina mond 2 hetet, 2 hét után jelentkezem... ő most erre nem ér rá... 1 hét múlva már nyüszítve mondom, hogy idő van, sőt már el is múlt... jó, ha csesztetem, akkor még 1 hét. Aztán csendben tűröm inkább a beígért újabb hetet, mire 1-2 nap után azt mondja, hogy nesze, itt a kulcs, vedd le.

Ez számomra izgatóbb a kiszolgáltatottság miatt, hogy érezteti, hogy rajta múlik a dolog, nem megbeszélt időpontokon, nem a szerencsén. Persze a szabadulás után ha egy gyors "gloved handjob" megvolt, akkor egy vagy 2 kockával kell dobnom. (Hónap-nap asztali kockák, így van 8 és van 0 is, a 6 pedig lehet 9 is, ha szerinte annyi... és ezt össze is lehet adni, lehet 2 számjegyű érték is, de ezt is ő ott dönti el spontán.

 

Az említett halmozódós, számolgatós dolog bár lehet visszaszámlálás szempontjából izgató, de ha túl sokat dob, mondhatni tönkreteszi legalább egy évét.

Azért nekem fontos az orgazmus megélése... az öv csak arra kell, hogy ha magamnak "kirázom", mert kb. az a kevésbé fájdalmas, akkor az se legyen kellemes és csak az ő kesztyűs keze legyen az, ami megkönnyebbülést és örömet tud okozni. Az már megint az ő döntése, hogy ilyen alkalommal fél perc alatt lerendezi, vagy húzza az időt. De pont ez benne a szép, hogy az ember nem tudja mit hoz a holnap.

Előzmény: izgass (4509)
Lockedboy Creative Commons License 2020.10.05 0 0 4510

Az a Qrva Matek 😁

Előzmény: izgass (4509)
izgass Creative Commons License 2020.10.05 0 0 4509

Az idő várható értéke nem változik meg tőle, hogy hányasnál kell újra dobni. Tehát ha 1 és 2 esetén dobna újra, akkor a minimum 3 hét, nem 2 hét, de várhatóan ugyanúgy 21 hét / (6 - ahánynál újra), vagyis 21/(6-2) = 21/4 = 5,25 hét. A szórása változik meg, hogy míg 1, 2 esetén főleg a várható érték körüliek lesznek, addig 1, 6 esetén ezek egy része helyett szélsőségesen kis vagy nagy idők lesznek. Úgy is lehet hogy egyszerre csak 1-et dob, ha újra kell dobni, csak a letelése után dob: ha nem kell újra dobni, még ekkor is tudja előre hogy mikor fog szabadulni. Az is megoldható hogy csak a dobáskor tudja meg: a 6 eset közül néhánynál szabadul, a többinél majd újra kell dobni egy idő után. Nyilván előfordulhat hogy kezdő alkalommal szabadulást dob, ekkor újra, vagy annál is valamennyi idő van. Az eredeti módszereteknél: E a várható érték hétben, n esetben kell újra dobni: E = 3,5 + n/6 * E: 3,5 hét a várható értéke 1 dobásból, hiszen amit dob, azt le kell tölteni: (1+6)/2, n/6 eséllyel kell újra dobni, amikor megint a várható értéke lesz. E = 21/(6-n). n=0: újradobás nélkül: 3,5 hét, n=1: 4,2 hét, n=2: 5,25 hét, n=3: 7 hét, n=4: 10,5 hét, n=5: 21 hét, n=6: örökre.

 

Amikor mindig csak a szabadulás pillanatában tudja meg hogy szabadul: E a várható értéke hétben, n-ig újra, efelett szabadul: E = n/6 * (n*(n+1)/2 + E): n/6 eséllyel van újra, ekkor n*(n+1)/2 hét várható 1 dobásból, plusz az újradobásokból: ennél is, mint az előzőnél, ha nem szabadul, utána megint várhatóan annyi ideig lesz zárva: nálatok például ha 1-est dob, 1 hét után megint várhatóan 5,25 hétig, tehát összesen 6,25 hétig: újradobásnál a várható érték elölről kezdődik. Itt tehát  = n*n*(n+1) / (12 - 2n): n=0: 0, n=1-nél marad csak bezárva: 0,2 hét várható, hiszen a többinél szabadul. n=2: 1, 2-nél újra, többinél szabadul: 1,5 hét, n=3: 6 hét, n=4: 20 hét, n=5: 75 hét, n=6: örökre.

Előzmény: A svetlana (4351)
izgass Creative Commons License 2020.10.05 0 0 4508

Szerintem felesleges bele. Becsukva egyszerűen nem fér ki. Ha erővel kifeszítik, látszik rajta a sérülés. Ha a vésznyitó gombbal nyitják ki, gondolom megjegyzi, így a másik fél tudomást szerez róla. Ha az akkumulátor lemerülése miatt nyitja ki, gondolom azt is megjegyzi. Biztos ki lehet törölni a megjegyzést, de csak a másik fél tudja ezt megtenni. Ha meg azt mondják neki, hogy lecserélik a másik felet, mondjuk egy jó alapos reset-tel, akkor meg a másik fél már nem fogja tudni vezérelni, innen veszi észre hogy csaltak. Legalábbis én így csinálnám. Nyilván van hozzá valami kód, amit megjegyez, nem írja a ki a képernyőre, esetleg több oldalas kód, mint egy jelszó. Amíg nincs reset, csak ezen kód birtokában lehet törölni a felírásokat, hogy vésznyitó meg lemerült, ha meg reset van, akkor a kód is törlődik, amit csak a másik fél tud, így azzal a kóddal, ami az okostelefonján is megvan, már nem tudja vezérelni. Szóval mindenképp bukta. Az eszközön és az okostelefonon levő kód más is lehet, de összeillőek: matematikai eljárással készül az egyikből a másik.

Előzmény: szellem10 (4507)
szellem10 Creative Commons License 2020.10.05 0 0 4507

Szia!

Engem is érdekelnének a CELL MATE tapasztalatok.

Kényelmes?

Van benne valami szökésgátló vagy érzékelő mechanizmus?

Előzmény: Dinizz77 (4462)
Mister V. Creative Commons License 2020.10.02 0 0 4506

Mióta elindult a Locktober, nagy kuss van az oldalon... mindenki szenved az övében? :-) ...vagy senkire nem került fel és ezért szenved, ezért nem ír, mert nincs miről?

Chastitycbt Creative Commons License 2020.09.28 0 0 4505

Sziasztok!

Kulcs őrzését és öv ellenőrzést vállalok INGYEN!

Ha nem zavar hogy férfi vagyok írj!

erenyoves Creative Commons License 2020.09.28 0 0 4504

Es aprosag ugyan, de nem kapsz ertesitest, hogy megerkezett-e.

Szoval neked kell keresned a kuldemenyt.

Előzmény: Mister V. (4503)
Mister V. Creative Commons License 2020.09.28 0 0 4503

Ha valaha kapott már csomagot, amit a kedves postások lusták voltak kivinni, akkor már tudja, hogy melyik hivatalhoz tartozik, amennyiben több van.

De ezért is írtam, hogy eleve azt a postát kell megadni címzettként (ha jól tudom ez a hivatalos címzés:

 

Címzett neve

POSTÁN MARADÓ

város

posta pontos címe

posta irányítószáma

 

Tehát amit az első sorokban írtam, hogy a saját adatait megadva és hogy postán maradó, azt úgy értettem, hogy csak a nevét... Mivel vidéki vagyok (BP+5km), így itt pl. a fél falu ismer, a postások is, azaz a nevem alapján cím nélkül is kihoznák, sőt a tértivevényes, ajánlott dolgokat meghatalmazás nélkül bárkinek átadják, aki itt a címen átveszi. Szóval más a BP-i, városi és más a falusi környezet a kézbesítést tekintve.

 

Volt, hogy valaki 2500-at fizetett házhozszállításhoz (posta csomag) és már péntek délután ott volt a csomag a postán, amit még aznap kellett volna kézbesíteniük (határidő), de hétfőn én mentem be a nyomkövetési számmal, hogy ott van, miért nem hozták ki... mire az volt a válasz, hogy kevesen vannak... arra is, hogy magát az értesítést kivigyék, hogy csomagom jött... de ugye nem kis csomag volt, tehát postaautó hozta, otthon is voltam, mégsem csöngetett be senki.

 

Ezért azóta ha én küldök bármit postán, azt nem csomagként 1500-2000Ft-ért teszem, hanem sima levélként, ha még belefér a kategóriába. Sajnos itt a környéken nincs más (DPD, Foxpost, csomagautomata, így ilyen szempontból meg vagyok lőve.

Előzmény: izgass (4502)
izgass Creative Commons License 2020.09.28 0 0 4502

Magyarországon nem 1 Posta van, szóval hogy melyikbe vigyék, azt azért rá kell írni! Elég a település, és hogy hányas posta: nagyobb településeken ugyanis több is van.

Előzmény: Mister V. (4501)
Mister V. Creative Commons License 2020.09.28 -1 0 4501

Ha nem kérsz házhozszállítást, akkor a címzésnél a neved mellé, fölé oda kell írni: POSTÁN MARADÓ (esetleg a posta címét is megadhatod a sajátod helyett, így tuti nem viszi senki házhoz, de akkor is írasd rá, hogy POSTÁN MARADÓ)

Ilyenkor értesítést sem küldenek, ha a postára ér, tehát célszerű ismerni a nyomkövetési számot és legalább hetente rákérdezni, ha már meg kellett érkeznie, mert 10 nap után visszaküldik a feladónak.

Ha megjött, elmész a postára, azonosítod magad és átadják a csomagot.

Előzmény: szoknyás (4498)
fiatalsrac93 Creative Commons License 2020.09.28 0 0 4500

Szia. 

 

Ő árul egyet, foxpost megoldható nála.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012523453818

 

Előzmény: szoknyás (4498)
Lockedboy Creative Commons License 2020.09.27 0 0 4499

Szerintem csak úgy ha valaki megveszi helyetted és elküldi neked foxpostra. 😁

Előzmény: szoknyás (4498)
szoknyás Creative Commons License 2020.09.27 0 0 4498
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.27 0 0 4497

Elkelt!!!

Előzmény: Törölt nick (4495)
Mister V. Creative Commons License 2020.09.26 0 0 4496

Nem is konkrétan neked írtam, hanem az időzítős, kulcsot dobozolós felvetésekre reagáltam.

A felrakásért fizetés azért ésszerű, mert mi van, ha van saját kulcsa? Másoltatott, 3-al küldték, de csak 2-t ad le, stb. tehát akkor a domina kb. ingyen tenné fel és soha nem látná többé az illetőt.

A jóhiszeműség a mai világban már nem működik, be kell biztosítania magát az embernek, mert senkiben nem bízhat. Egy kapcsolatban ugye más, ha a párját veri át az ember, de itt egy idegent, azaz feladja, egy csavarhúzóval eltöri a lakatot és 500-ért vesz másikat, tehát nem megy levetetni mondjuk 5e-ért. Én is hordtam és már meg van rendelve a következő, de míg az első 1-2 héten erős vagyok, addig a 3. héttől elgyengülök és a domina nélküli menekülési megoldásokat keresem... és ha még fizetnem is kéne, hogy levegye, akkor inkább a fenti roncsolós megoldást vagy tartalék kulcsot használnám, amiből ugye egy fizetős dominának semmi haszna nem lenne.

 

Az egy más tészta, ha te közben fizettél... pl. moneyslave/paypig formájában, hiszen ha a domina az úr, megkövetelheti. De ehhez is olyan kapcsolat szükséges és nem csak felrak-levesz. Annó én is sokmindent fizettem a dominának, sőt volt olyan, hogy levetkőztetett, kiláncolt és a zsebemből kivette a buxám és kiszolgálta magát, majd otthagyott órákra. Ez összeszokott pár esetében mondhatni természetes ilyen D/S felállásban, de anyagiasként meg már ugyanez lopásnak számítana. Ebből a példából látszik a legjobban a különbség az érzelmi és az anyagi BDSM között.

Előzmény: *Aquarius* (4494)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.26 0 0 4495

Sziasztok,

 

jelképes összegért (plusz posta ha küldeni kell) eladó egy holy trainer v3 átlátszó standard méretű chastity device két méretű gyűrűvel 40 és 45mm átmérővel, tokkal. Az árat te adod meg. Már nagyon régóta nem használom. Érdeklődni a manmade999@protonmail.com e-mail címen lehet. itt ne érdeklődj mert nagyon ritkán nézem.

*Aquarius* Creative Commons License 2020.09.25 0 2 4494

Nem, nem adunk el semmit, ez nem változott, meg használtuk is mostanában nem is keveset, mondjuk szerintem egy is sok.

 

Mister V.

 

Ezek az árak igen kedvezőek, szerintem olcsóbb mint a saját Domina/feleség, mondjuk azért soha nem fizettem hogy felkerüljön az öv, de volt hogy mire lekerült megkellet keresni 1-2-3milliot is persze nem ez volt a feltétele, meg nem pénzért került le csak úgy eszembe jutott hogy arányaiba nekem többet kell dolgoznom.

 

Azt már mondtam hogy jövő hónap közepén megnősülök :)))))

Előzmény: Gabriel87 (4489)
Mister V. Creative Commons License 2020.09.24 0 0 4493

Hello!

 

Kulcsőrzőt anyagiakért szerintem könnyen lehet találni. Úgy gondolom, hogy a legtöbb domina vállalna ilyesmit. Hogy milyen feltételek mellett? Ez jó kérdés.

 

Az összegeket csak összehasonlítási alap miatt írom. 

1. Felrakás fizetős 5e és a levétel is 5e, a kettő között meg nem keresitek egymást.

2. Felrakás fizetős 5e és utána havonta személyes találkozó egy ellenőrzésre 3e, ez egy kisebb összeg és a levétel pedig egy nagyobb 15e (hogy ne akard levetetni).

3. Felrakás fizetős 5e, online ellenőrzések 1-2 hetente csekély összegért 2e és levétel húzósabb összegért 15e.

4. Felrakás fizetős egy nagyobb összeggel 15e, előre meghatározott határidő. Ha határidőig nem keresed a dominát, akkor a levétel ingyenes, ha korábban akarod levetetni, úgy 15-20e "fájdalomdíj".

+1. Megbeszélhető, hogy levételkor egy gyors kesztyűs handjob-ban részesítsen szintén felár mellett.

 

Ismerek egy volt anyagias dominát (már visszavonult, csak néha fogad valakit), aki hasonló elképzelések mentén vállalna ilyen őrzést, bár az online annyira nem az ő világa és a kp-t is jobban szereti az utalásnál, de léteznek ilyen nők/dominák, akik vállalnak kulcsőrzést. Nála szerintem drágábban őriznek a még aktív dominák, de perpill nem ismerem az árait, meg ugye igénytől függ, hogy mennyi időre, ellenőrizni is kell-e, stb.

 

Szerintem feeling-ben teljesen mást ad, ha egy domina (de legalább egy nő) őrzi a kulcsot.

Persze minden öv levehető anélkül is, ha van egy csavarhúzó a közelben, de így valakinek bizonyítasz és nem csak úgy bezárod magad. Én az övek tesztelésekor amikor bezártam magam, csak lógott rajtam egy szerkezet... de amikor a kulcsot őrizte a dominám, akkor hozzá kötődtem, neki akartam bizonyítani a kitartásom, ami azért 1-2 héttel több volt, mint amikor magamnak raktam fel. Ha levettem volna, megvon játékot, stb. és elbuktam egy próbát, tehát ez is egy motiváló tényező.

Így nálam soha nem működne az időzár.

 

De ha már időzár, van egy egyszerű megoldás:

Feladod postán egy nem létező címre, ez 1-1,5 hét is lehet. Vagy feladod postán maradónak saját magadnak és ott a postán tudod átvenni 10 napig, addig ők "őrzik".

Rengeteg ilyen olcsó megoldás létezik. Pl. elviszed tőled távoli helyre (másik település), ott elrejted egy fa odújába, egy telefonfülke polcának aljára ragasztva, stb. és így már erőfeszítés a kulcshoz jutni, netán kutyagumiba nyomod és pont az undor tart vissza, hogy kiszedd belőle és kiengedd magad. A magyar ember találékony, csak ismerni kell a másikat, hogy mit nem szeret és azzal megnehezíteni a szabadulását.

szellem10 Creative Commons License 2020.09.23 0 0 4492

Amúgy egy kicsit elgondolkodtattál. Abban mi a jó ha fogom az övem kulcsát és bezárom egy időzítővel egy átlátszó dobozba? Ez valóban pótolja a kulcsőrző szerepét?

Előzmény: faithful lover (4490)
szellem10 Creative Commons License 2020.09.23 0 0 4491

Köszi a tippet. Mivel már szedtem szét ilyen időzítőt darabokra, így tudom, hogy ez viccnek is rossz. A záró szerkezet ötletes, de sajnos akkor is kinyitható ha épp zárva van.

 

Előzmény: faithful lover (4490)
faithful lover Creative Commons License 2020.09.23 0 0 4490

Legegyszerűbb, ha veszel egy műanyag kicsi tároló kockát és lezárod egy időzítővel.

 

link: https://www.aliexpress.com/item/4001204470078.html

Előzmény: szellem10 (4487)
Gabriel87 Creative Commons License 2020.09.23 0 0 4489

Szia Aquarius!

Érdekelne az az elektromos kutyanyakörv,amitek van.Megvenném,persze ha eladó!

Előzmény: *Aquarius* (4485)
Gabriel87 Creative Commons License 2020.09.23 0 0 4488

Sziasztok!

Fém erényövet keresek,szilikonos katéterrel!

Ha valakinek van eladó,kérem ne tartsa magában!

Köszi!

szellem10 Creative Commons License 2020.09.22 -1 0 4487

Sziasztok!

Évek óta követem a fórumot és van valami, ami egyre kíváncsibbá tesz:

Időről időre felvetődik a téma, hogy valaki kulcsőrzőt keres. Ilyen embert találni nem egyszerű, de létezik néhány digitális megoldás is.

  • DreamLover Chronovault
  • Caged.app
  • ChastiKey
  • EmlaLock
  • CELLMATE

Milyen tapasztalataitok vannak a fenti vagy hasonló megoldásokkal? Mit várnátok egy kulcsőrzőtől? Mik a legfontosabb kritériumok? Mi a baj az online megoldásokkal?

Érdekel a véleményetek.

fiatalsrac93 Creative Commons License 2020.09.22 0 0 4486

Hát akkor lehet érdemes lesz venned egy dilátor készletet, amivel ki bírod tágítani. Nekem fentvan most már 4 napja, semmit nem érzek belőle, este csak fürdés erejére kiveszem, leellenörzöm hogy minden frankó e vele, aztán irány vissza 😊

Előzmény: C6000s felhasználó (4484)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!