Keresés

Részletes keresés

tititu Creative Commons License 2009.05.14 0 0 152828
Biztos mindenki szorgalmasan dolgozik:-)

A cickafark nem a ciklus második felére jó? Lehet, hogy már keverem, de nekem úgy rémlik, hogy a ciklus első felére a málnalevél a jó, ovu után pedig a palástfű, vagy a cickafark. De nem vagyok egy füvesasszony, úgyhogy...:D

Előzmény: vera33 (152827)
vera33 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 152827

Sziasztok!

Nagyon nagy a csend!!

Buma, Vulfia, Bildi :-((((( Sajnálom!

Ma is lh-tam, és még mindig semmi.. Csak szellemcsík van a tesztcsík helyén. Csinálok gyorsan cickafarkteát, hogy kicsit gyógyítsam a testem ;-)

tititu Creative Commons License 2009.05.14 0 0 152825
Sziasztok!

Bildi, sajnálom! Várunk vissza, ha úgy érzed!

Buma:-(
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.14 0 0 152824
Tititu, na mától kérek egy új ciklust, úgy néz ki megjött, bár még mindig nem teljesen a szokásos...
bildi07 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 152823
Tititu! Kerlek vegyel ki a tablabol, mert megint becisztasodtam...

Mindenkinek kozeli sikert kivanok!
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152822

Köszi! Nekem sem volt sok vérzés, sőt... Tegnap este óta meg semmi, kb egy órával ezelöttig, akkor egy picit barnáztam, de azóta sem. Nőgyógyászhoz nem tudok elmenni, mert nem Mo.-on élek, és itt nem nagyon van olyan,ha van is csak a körzetin keresztül, ilyennel meg körzetihez nem megyek.  Reméljük nekem sem lesz ideje visszaállni a rendes kerékvágásba! :)

 

Előzmény: o'hara (152820)
o'hara Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152821
Adressza, nagyon nagy gratula a babácskához! Nyugis, problémamentes babavárást kívánok Neked!
o'hara Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152820
Buma! Nekem is kb. 3 naposak voltak a menzeszeim, előtte utána 1-2 nap pecsételéssel. Dokinőm szerint ezzel nincs gond, a fogamzásgátló okozta, de annak idején, mikor emiatt jelentkeztem nála, megvizsgált, hogy esetleg terhes vagyok-e (nem voltam). Loette-t szedtem, nem is sokáig, kb. 2max. 3 évig. Miután abbahagytam (ennek már pár éve) akkor sem, és azóta sem állt vissza a számomra addig normálisnak tekinthető kb. 5 napos vérzés. Nekem ráadásul olyan gyenge volt a vérzésem, hogy napközben elég volt a mini tampon, estére pedig nem is használtam, már annyira nem volt mit felszívnia, hogy kellemetlen volt eltávolítani. Korábban pedig este voltak az igazi niagaráim. bocsi, ha túl részletes voltam, csak azért írom, hogy emiatt ne aggódj, abszolút nem gond, a fogigátló okozza. Ráadásul abban a hónapban, mikor teherbe esetem, már nem 2-3, hanem ha jól emlékszem 5-6 napos pecsételésem volt, már azt hittem, hogy ez a menzit helyettesíti, ennyire lecsökkent a vérzésem. És ezután a nehézkesen beinduló ciklus után már nem is következett több, a babócának köszönhetően.
adresza Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152819
Buma: ó de nagyon sajnálom:(
Vojudit: nekünk is ovu napján jött össze:) ( nem hiszem, hogy a 3 nappal azelőtti katonákból is valamelyik túlélte)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152818
Nekem 2 olyan ciklusom volt, amikor az ovu előtti estén voltunk utoljára együtt és azok nem jöttek be:) A baba nekem (valószínűleg) az ovu napján fogant.
Előzmény: Buma81 (152817)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152817
Na, csináltam újabb teszteket. A 20as és a 40es lh-t azért csináltam, hogy látszik-e köztük a különbség, de semmi. A második csík nem nagyon látszik egyiken sem, halványan ott vannak, de közel sem annyira mint a délutánin. Csináltam egy hcg-t is, de azon még halványan sincs semmi. Ha terhes lennék, azért annak már látszódnia kéne, hisz ez már a 15. nap. Tehát holnap már nem tesztelek. Holnaptól szigorúan 2 naponta szertni fogjuk egymás a párommal, a peteérés elött másfél nappal kell?:) Nem tetszik a páromnak ez a megszabás, de mondtam, hogy peteérés után már nincs ilyen szabály :)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152816
Nekem ez még csak az első diplomám lenne, szeretném ha meg is lenne. :)
Egyébként szerintem egy gyerek mellett még mindig egyszerűbb tanulni, készülni, mint munka mellett. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Anno a gimit is gyerek mellett fejeztem be és úgy is érettségiztem. Az igaz, hogy nem sokat aludtam, mert napközben egy örökmozgó fiúcska mellett egyáltalán nem lehetett tanulni.
Előzmény: Buma81 (152809)
adresza Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152815
Fanta, Csoki: ó de szép pocaklakók! :) Gratulálok Nektek!
Buma, Vulfia: tovább drukkolok!
Tititu: sajnálom:(
Nagyon nincs mit írjak magamról, ami most az én helyzetemben jót jelent:)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152814
Jó, legyen! Reggel csinálok egy tesztet, azon nem mulik semmi! :)  De a hőm nekem lement. 37.1 volt mielött megjött ma meg 36.7.  Semmi jelét nem találom magamon a terhességnek, se mellfeszülés, se rossz alvás (sőt, egy ideje inkább állandóan aludnék) Várok egy két órát és csinálok egy másik lh tesztet is :)
Előzmény: vojudit79 (152813)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152813

Visszakerested Nemlajos történetét? Kb egy évet kell visszakeresned...Tök normális mensi után a hője csak nem ment le és ellőtt egy tesztet. Zebrás volt! És makk-egészséges gyereke született.  Ilyen erős LH-val bizony én is ellőnék egy HCG-t.

 

Előzmény: Buma81 (152810)
tititu Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152812
Még egy szavazat a hcg-re!:-)
Előzmény: Allia (152811)
Allia Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152811
Buma, csak akkor nm lehetsz terhes, ha egyáltalán nem volt szex. :-))) Mondtam, a megszokottól eltérő vérzés, még ha bogyó után vagy is, akármit rejthet. Én szavaok egyet a hcg tesztre holnap reggel.
Előzmény: Buma81 (152810)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152810

Csináltam egy LH tesztet, igaz csak 1 órás mintám volt, de mennem kellett a mosdóba így gondoltam tesztelek egyet. Nem vagyok föggő! :) Délután csinálok egy jobbat 2-3 órás mintából. A csík a teszten a peteérésem elötti nap volt ilyen. Nem tudom mi látszik a képen. Nem hiszem, hogy az 5. napon lenne peteérésem....Terhes meg nem lehetek!!!!!!!!!! Lehet, hogy az a gond, hogy 20as a teszt én meg 40es tesztet használtam eddig. Bár a multkor megcsináltam egymás mellett egy 20asat és egy 40eset is és egyformák voltak.

Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152809

Nekem is ez a masodik diplomáért folytatott harcom (azaz inkább még csak a kezdete). Két éves csak a suli, ősszel kezdeném (már ha az előfeltétele sikerül). Ennyi idő alatt nálam csak egy gyerekről lehet szó (kivéve, ha ikrek lennének, de azt nem szeretném!!!) Remélem meg tudom majd csinálni gyerekkel együtt is! Suli magában sem könnyű, nem hogy gyerekkel, de nem szeretném emiatt halogatni a baba projectet! Erős leszek és kitartó, még akkor is ha éjszaka sem tudok aludni..... Szép terveim vannak! :)

 

Andresza hogy vagy?

 

Előzmény: Allia (152808)
Allia Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152808
Én anno voltam vizsgázni a 4, majd két héttel később a 6 hetes most már középsőmmel. A második diplomáért folytatott küzdelmet sajnos feladtam, mert a második év végére már terhes voltam a harmadikkal, aki a 3. év féléves vizsgaidőszak közepén született. :-)
Előzmény: Buma81 (152807)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152807

Köszi! Ezt így sosem fogom elfelejteni! :)

Ha nincs baba (szerintem nincs) akor ez a 3 napos vérzés lehet norális? Persze nem zavarna, ha csak ennyi ideig tartana. Az LH tesztet korainak tartom, de ugye nem tudom, hogy hogy működöm, ezután meg pláne nem.

 

Csuppancs, én is így vagyok a dologgal, sőt... Ha a posta most azt az eredményt hozza, hogy nem sikerült a vizsgám(tehát meg kell ismételni) akkor a rá épülő sulit csak úgy tudom elkezdeni, hogy a vizsgaidőszak februárra és márciusra essen. Na már most, ha összejön a baba az elég necces lenne. De miután tudom, hogy elsőre kicsi a valószínűsége, hogy összejön próbálkozunk, ha jön, akkor örülök, ha nem akkor azzal vigasztalom magam, hogy jobb is így, mert tudok majd normálisan vizsgázni. Persze, ha a postas jo eredménnyel jön, akkor augusztusban elkezdem  a sulit és akkor év végéig lemennek a vizsgák és csak a beadandók maradnak a következő félévig.

Előzmény: Allia (152804)
tititu Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152806
ez nagyon jó kis magyarázat, tetszik!:-)
Előzmény: Allia (152804)
vera33 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152805

Képzeljétek én is regisztráltam a femibion oldalán pénteken és már tegnap megjött a csomag 15 db. tablettával.

Buma, a babatervezők otthona oldalán vannak képek hcg és lh tesztekről párhuzamosan ugyanazon a napon készültek koraterhesen. ;-)

Allia Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152804
A két hormon molekulája nagyon hasonló, egyszerűsítve annyiban tér el egymástól, mint egy O és egy Ó. A hcg=O az lh=Ó, tehát, az O-t az is tudja mutatni, mert belefér, de a hcg nem tudja mutatni az Ó-t, mert a vessző miatt nem fér át a lukon. :-))
Előzmény: Buma81 (152802)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152803
Köszi csajok a bátorítást. Szerencsére van még 2 hetem hogy döntésre jussak. :)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152802

Igenis! :) Most lehet, hogy nagy butaságot fogok kérdezni, de úgysem hallom ha hangosan nevettek! :) Hogy kapcsolódik össze az LH és a HCG? Tehát ha nekem esetleg két csíkos lenne az LH akkor miért lenne a HCG pozitív.  Az LH nem csak akkor van jelen a szervezetben, mikor a peteérés van? Vagy a terhesség után jelen van a szervezetben?????  Kicsit össze vagyok most zavarodva! :)

 

Tititu, sok szerencsét a vérvételekhez. Remélem minden rendben lesz!!!!

Előzmény: Allia (152798)
fantaghiro Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152801
csoki: Gyönyörű kis picur :) További jó pocakosodást! :)

Vulfia: na akkor még neked is mennek a drukkok...

csuppancs: Én sem hagynám ki a májust... Már csak azért sem, mert ha utána nem sikerülne rögtön, tuti azon filóznék, hogy de bezzeg májusban biztos össezjött volna... :)

tititu: :( Akkor viszont drukk a vérvételhez!!
Előzmény: cszoki (152790)
vera33 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152800

Tititu, :-((( A vérvételekhez drukk, és remélem az a májusi baba összejön, és ha nem is akkor születik, de már akkor szopizik!!:-))) Lh: hát ezen még csík sincs, és azért már 2-3 nappal ovu elött szokott halvány lenni. Nyák sincs még, úgyhogy holnap vagy pénteken lövöm a következőt.

Buma, Nálad még minden lehet!!! Remélem 1 zebrás csík lesz belőle!

CSuppancs, hát én errre csak azt tudom mondani, hogy 25% esély van, hogy 1 hónapban elsőre összejön... Május lenne az olyan hónap, hogy mindegy ha összejön jó, ha nem akkor a legalább a vizsga elött lesz több idő. Én nem szalasztanám el.. Mert ha nem sikerül nincs bánat, ha meg igen akkor van öröm!

csuppancs Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152799
Tititu, egyik szemem sír, a másik nevet. Jó hogy ha már megjött, akkor legalább mehetsz a vérvételekre. Örülök hogy jól aludtál.
A hőm "csak úgy" ilyen, lassan vonalzóm lesz, nem görbém. :) Viszont tegnap óta azon agyalok, hogy lehet júniusra kéne tolni azt a májust. :) Számolgattam, és csoporttársakból kiindulva, lehet hogy nem lenne annyira jó a 36. hét vége felé menni vizsgázni. Ha egy hónappal eltolnám a projektet, akkor kvázi 4 hetet nyernék. Persze ebben benne van a parázásom is, párom már tényleg csak mulat rajtam, de szerintem a vizsgák is bekavarnak pánikolás terén. Persze még 2 hetem mindenképpen van a döntésig, addig még agyalok. Meg nyilván napi szinten fel fogom Nektek is hozni a témát. :):)
Cszoki, gratula! Ez már igazi babás kép!
Adresza, jól vagy? Mizu Veled?
Előzmény: tititu (152793)
Allia Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152798
Buma, csinálhatsz lh tesztet is ma vagy holnap, de ígérd meg, hogyha van rajta két rendes csík, akkor csinálsz egy hcg tesztet is. :-)
Előzmény: Buma81 (152797)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152797

Szerintem inkább elkeztem az LH teszteket ma, ki tudja mit produkál a szervezetem itt össze vissza! :) Inkább elöbb kezdjem el, nem akarok lemaradni! Ma nem volt semmi, elmult. Tegnap este óta megint érzem a hasam, nem tudom miért. (nem igazán ott fáj ahol szokott, hanem kicsit lentebb). Lehet ez csak egy kis tanuló banya volt és majd csak most jön az igazi?! A hőm meg elég érdekes, de szerintem nincs itt baba.

Kitaláltam még egy okot, ami miatt ilyen lehet. Kicsit ideges vagyok már (eddig tudat alatt, most meg már a felszínen is:) ) mert márciusban vizsgáztam egy fontos dologból és még mindig nem jött meg az eredmény....

 

Ahogy nézem a táblán azt a sok fehéret, az jutott eszembe, hogy itt baba bumm lesz, mert szinte egyszerre fog történni minden! :) Hajrá! :)

Előzmény: tititu (152793)
tititu Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152796
Ok:-)
Előzmény: Törölt nick (152795)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152795
Én meg lehet, hogy változtatok, mert a tegnapi végülis még inkább csak semmi nem volt... szóval egyelőre holnap kéne megjönnie, de majd szólok, hogy mi van. :-)
Előzmény: tititu (152793)
tititu Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152794
azért a kövülettől még messze vagy! de hajrá május, jó sokan pályázunk erre a hónapra:-))
Előzmény: dunda (152789)
tititu Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152793
Sziasztok!

Fanta, csoki, cukik a manók!:-)

csuppancs, megfogadtam a tanácsod, jól aludtam!:-) és éjjel a banya is megérkezett teljes valójában. úgyhogy a tesztet megspóroltam.
pénteken megyek vérvételre.

Buma, a hőd alapján... nem csinálsz egy tesztet? Nemlajos tényleg az élő példa, Döme pedig a bizonyíték!:-)

csuppancs, neked is nagyon szépen áll a hőd! ++++

Vera, tudod, hogy az lh akár egyik napról a másikra is lehet full erős!
vera33 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152792

Jó Reggelt!!

Tititu??? Ne várakoztass ennyire!! Annyira drukkolunk Neked!!

Dunda, :-((((

Czsoki, Nagyon szép!! További jó pocakosodást, és gyere hozzánk amikor tudsz!

macann Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152791
Nice picture!
Télleg... olyan babás... :D
Gratu!
Előzmény: cszoki (152790)
cszoki Creative Commons License 2009.05.13 0 0 152790
Sziasztok lányok!
Nem tudtam pár napig jönni, mert újabb látogatóink vannak, egymást érik nálunk a vendégek:).
Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt, nagyon aranyosak vagytok, és egyúttal szeretném elmondani, hogy mennyire örülök, hogy "megismerhettelek" titeket, és nekem milyen sokat jelentett az, hogy megoszthattam veletek a készülődést, és nagyon-nagyon szorítok mindenkinek, hogy mihamarabb a zöld sáv legtetején legyen, és átélje ezt a csodát, amit szinte épp ésszel fel sem lehet fogni. Vagy legalábbis nekem még nem sikerült :). Néha el sem hiszem, hogy velem történik mindez, és az év végére egy pici babánk lesz! Olyan boldogság ez, amit kívánok, hogy minél hamarabb átélhessetek mindannyian!
A topiktól "hivatalosan" ezzel a fotóval búcsúzok, de természetesen nem hivatalosan vissza fogok járni továbbra is :-)!
dunda Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152789
Sziasztok lányok, bocs az eltűnésért, de felújításba kezdtünk, és nem nagyon van időm, ill. túl hulla vagyok estére...

Köszi az érdeklődést is, sajnos csak annyi jó hírrel szolgálhatok, hogy most végre volt egy 28 napos ciklusom... szóval Tititu, kérek szépen egy új ciklust május 10-től. Ha most sem sikerül, akkor majd kikérem magam a táblából, mert már kezdek kövületté válni itt... és akkor elindulok valamerre, mert valszeg gond van...
Előzmény: tititu (152762)
Allia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152788
Buma, nem hiú ábrándokat kergettetek veled, csak topik történelmet mesélek, nem is olyan régit, hogy Nemlajos kartársnőnek rendesen megjött a vérzése, majd pár napra rá pozitívat tesztelt. Keress rá! A normálistól eltérő vérzés-szerűség akármit rejthet.
Előzmény: Buma81 (152782)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152787
Fanta, gratula. Én hót hülye vagyok az UH képekhez, de ezen még én is tisztán látom a bébid babás formáját. :D
December 18. esetleg? Akkor van a szülinapom. :)
Előzmény: fantaghiro (152783)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152786
Nagyon aranyos kép! Gratulálok! Csak így tovább! :)
Előzmény: fantaghiro (152783)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152785
Tényleg nagyon babás már:)))Ilyen lehet most az én kicsikém is:) Tökjó, hogy ennyire egyidősek vagyunk:)
Előzmény: fantaghiro (152783)
vera33 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152784

Fanta, Gratula! Nagyon édes a kicsike!Tényleg nagyon baba!!!:-)

Tititu, Macann szorítok!!!!!!

Buma, nem mindenkinek áll át a szervezete rögtön! Ez még nem jelent semmit!! Lehet, hogy most is még ürültek a hormonok a szervezetből. Majd most !!

Az én első lh-m nega, nega... A tesztcsík még a láthatáron sincs. Lehet, hogy megint 35 napos lesz a ciklus mint a műtét után... Mondjuk párom pénteken leadja a szakdogit, plusz 2 vizsgát letud, úgyhogy a hétvége szabad :-))))))

Előzmény: fantaghiro (152783)
fantaghiro Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152783
Először is, gratulálok :) Nagyon szép csíkok ezek :) Drukk, de biztos minden rendben lesz :)
És köszi kérdésed, most jöttem uh-ról :)

17 mm, de már nagyon baba, mutogatta dokim kezeit, lábait :) Az uh 8+6 nak saccolja, de doki szerint jó az 8+3-nak, így dec. 20 lesz várható ideje a születésének :) 06.08-án megyek legközelebb a 12. heti uh-ra.
Kép (csak lefotóztam, de azért a lényeg látszik)




tititu: Én azért csinálnék egy tesztet, hátha... Drukkolok!
macann: Drukkolok nagyon, hátha lesz még ebből baba +++
Előzmény: adresza (152769)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152782

Andresza GRATULÁLOK!!!!!!!!

 

Titiu neked meg még szorítok!!!

 

Nekem nem volt ugye barnázás, hanem egyből banya, de nem értem ,mert nagyon kevés. Eddig sem volt sok a gyógyszer alatt, de legalább az első vagy a második nap legalább médium volt, de most meg csak úgy vagyogat, igaz ez az első önálló teljesítményem jó pár év után. Most akár azt mondanám, hogy holnapra nem lesz semmi... Normális ez? A hasam is csak vasárnap fájt mikor megjött, hétfőn már az sem, pedig azt is éreztem több napig azért.

Előzmény: adresza (152769)
macann Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152781
Köszi a tanácsokat lányok.
Lehet doki lesz a vége.
De most valahogy nagyon optimista lettem. Várok még pár napot-hetet, aztán meglátom mi lesz.
Pár napja volt egy gyanus pecsétfélém, ami az esedékes menses környékén jelent meg. Ovu nem volt, így vérzés sem lehetett, de valamicske olyasmire tippelek.
Mindegy. Adok még a szervómnak egy esélyt, aztán ha ebből sem lesz baba, megyek nődokihoz.
tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152780
Ez tetszett:-) Aludnék én nyugodtan, de nem megy...

adresza, a zöldbe kerülés nem mumus, pláne ilyen szép csíkozású teszttel:-)
Előzmény: csuppancs (152778)
adresza Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152779
tititu: nagyon drukkolok! Szerintem is csinálj egy tesztet, ma vagy holnap. A hőddel meg ne törődj, mert az úgyis érvénytelen:)
Judit, Allia, Vera, Tititu, Csuppancs: köszönöm!
Judit: végülis mindegy, kerülhetek a zöldbe. Legalább látom hol tartok:) Ha történik valami, az úgyis megtörténik, függetlenül attól zöldbe vagyok-e vagy sem.
csuppancs Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152778
Én is drukkolok Tititu! :) Vagy aludj nyugodtan légyszi, vagy csinálj holnap reggel egy tesztet ha marad a barnázás.
Előzmény: tititu (152775)
Allia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152777
Hát akkor ne csodálkozz az alacsony hőn. Az ff szerint legalább 3 órányi nyugodt alvás kell a megfelelő méréshez. Én azért mindenesetre drukkolok neked! :-)
Előzmény: tititu (152775)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152776
Naugye, hogy jól láttuk azt a második csíkot?! Gratula! És persze vigyázz Magatokra. És légyszi ne tűnj el úgy mint pl. eolga. :)
Előzmény: adresza (152769)
tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152775
adresza, ez már megérdemel egy hangosabb gratulát!:-))
szokott lenni 1-2 napos pecsételés.

Allia, napok óta nyugtalanul alszok és csak alig...
Előzmény: adresza (152769)
vera33 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152774

Kérem szépen, micsoda csíkok!!:-))))))))))))))))))))))

Tititu, remélem követed Adreszát!! Viszont szerintem csinálj minél elöbb tesztet, mert ha zebrás, akkor kellene valami gyógyi a barnázásra! DRUKKKKKKKKKKKKKK!!!!

Én mindjárt odakészítem az első lh-t! :-))) Már ennek is örülök...

Előzmény: adresza (152769)
Allia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152773
Jaj de szép. :-)
Előzmény: adresza (152769)
Allia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152772
Hát ha holnap sincs rendes mensi, csak ez a pecsételés, akkor szerintem azért próbáld meg. Nem aludtál nagyon nyugtalanul, nem ébredtél fel hajnalban? Ha igen, lhet, hogy emiatt mértél alacsonyabb hőt.
Előzmény: tititu (152770)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152771
Egynek jó lesz:)))Akkor most már ugye bezöldülsz a táblában is?:) És már mondhatom, hogy GRATULA ?!:))
Előzmény: adresza (152769)
tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152770
Reggelre terveztem egyet, de lement a hőm (36,4), így nem pazarékoltam.
Előzmény: Allia (152768)
adresza Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152769
tititu: máskor is előfordult ilyen, hogy több napig csak barnázás vagy mi volt?

Elkészült a tesztem. Ugye kezdetnek nem rossz?:) Remélem majd az uh megerősíti, hogy élő, jó helyen lévő terhességem van. Itt a kép, kicsit javítottam rajta:


Tényleg, Fanta nem ma mész orvoshoz? Mert akkor drukkkkkk!
Allia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152768
Nem próbálsz meg még egy tesztet? Ez még nem menses, csak pecsételés.
Előzmény: tititu (152767)
tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152767
Hát, lányok, nekem még ma sincs piroska! Épp csak a papíron látszik vmi nyoma (bocs)...
tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152766
Még a végén meg lesz a májusi gyerek, ha ilyen ciklusokkal haladok továbbra is...:P
Lh teszthez hajrá!:-)
Előzmény: vera33 (152765)
vera33 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152765

Sziasztok!

Szomorúan látom, hogy megint sokan vannak a fehér részben.:-( Azt hittem, hogy én leszek csak májusi mensivel és vállalom az utolsó helyet a zöld részben! Na majd most!!!!! Februári kölykök is nagyon édik ám!! Március már majdnem tavasz, aztán meg az is jó, hogy nem kell overállban küszködni egy újszülöttel!! Én már tapasztaltam;-)

Adresza, drukkkkk!! Ennyien drukkolunk és szorítunk Érted, nem lehet gond!!!

Én ma este ellövöm az első lh-t. Ma vagyok a 11 vagy 12. napon. Már illik valamit mutatni és mit ne mondjak izgulok :-)))))))))))))))))))))))))))))

tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152764
Akkor délután kérünk szépen képet a szép, erős zebráról!:-)
Előzmény: adresza (152763)
adresza Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152763
Sziasztok!

Bébifóka: köszi Neked is!
macann: szerintem is menj orvoshoz.
csuppancs, tititu: még nem csináltam:) Délutánra tervezem. A múltkori is délután volt erősebb. Amúgy jól vagyok, de azt nem merem leírni, hogy megszűnt a barnázás, mert akkor tuti abban a pillanatban újra kezdődik:)

tititu Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152762
Jóreggelt!

macann, én is az orvoslátogatásra szavazok! Ez azért már nem 1-1, elvétve irreálisan hosszú ciklus, érdemes ránézni!

adresza, ma teszteltél?:-)

dunda, azizam? mi újság veletek?

Bébifóka, felkerültél a vackolós társaságba.

Bébifóka Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152761
Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! Élnék a felajánlással, itt vannak az adatok a táblához :)

Nick: Bébifóka
Ciklus: -1
mensi: április 25
Ciklus hossz: 25-31
Életkor: 27

Remélem nem ahgytam ki semmit

Czokinak Boldog 100. napot!

Adresza: jó hogy múlófélben van a barnázás, drukkolok, hogy minden rendben menjen.

Macann: én elnéznék dokihoz, ha jól értem már fél éve abbahagytad a bogyó szedését, ennyi idő alatt szvsz helyre kellett volna állni a ciklusodnak.
csuppancs Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152760
Sziasztok Lányok! Adresza, mi újság? Ma csináltál tesztet? Olvastalak Titeket tegnap is, de olyan lassú melóban a gépem, hogy nem volt kedvem írni.
Megjöttek tegnap az új LH tesztek. :) 10 db volt 950,- Ft Most éppen múlóban a félsz nálam. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.12 0 0 152759
Jó reggelt!
Tititu, kérnék mától egy új ciklust.
vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152758

Macann, remélem megoldódik a probléma ;-) Hasonlóan mint Juditnál!!

Dunda, teszt?? Rég jártál erre!!!

Drukk csajok!!!

Allia Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152757
Ha bogyó előtt normális volt a ciklusod, akkor javaslom, hogy keress egy nőgyógyászt, aki még endokrinológus is, az egyszerűség kedvéért. A rendszeresnek mondható túl hosszú follikuláris szakasznak (a ciklus első fele) talán valami hormonális oka lehet, mert a luteális szakasz normális hosszúságú nálad a hőgörbéid alapján.
Előzmény: macann (152755)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152756
Nekem voltak hosszú ciklusaim, de közel sem ilyen hosszúak. És már éppen a hormonszint vizsgálat következett volna nálam is. Én mindenképp javaslom, hogy kérd Te is ezt. Ez biztos nem csak a rágörcsöléstől van, valami más oka van, és ha hormon akkor azon viszonylag könnyű segíteni.
Előzmény: macann (152753)
macann Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152755
Szedtem bogyót, de már november óta abbahagytam. Előtte úgymodn óramű pontossággal megjött.
Homeopátiávla próbálkoztam a december-januári maratoni ciklusom után. Barátcserje cseppeket szedtem/szedek, de azóta is volt egy 50 napos ciklusom, és most is hosszúra nyúlik a dolog.
Már nem tudom mi lehet a gond. Lehet tényleg rá vagyok görcsölve, ahogy a párom mondja... :S
Előzmény: Allia (152754)
Allia Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152754
Ha fogamzásgátló abbahagyása utána van, akkor várni kell még legalább 1-2 ciklust, hátha rendeződik. Ha eddig is ilyen volt a ciklusa, mármint fogamzásgátló előtt, akkor viszont érdemes dokihoz fordulni, elsőre nőgyógyászhoz, vérvételek, ciklus követés uh-val, tüszőérés, ovuláció nyomon követése. Addig is lehet inni mindenféle ciklusrendező gyógyteákat, ezekben nem vagyok otthon, de más tud segíteni.
Előzmény: macann (152753)
macann Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152753
Üdv, hölgyeim, Macann párja vagyok. Kezdem már kissé elhagyni a fonalat, amit a párom diktál..:D Egy kérdés: ki volt úgy, hogy maratoni, értsd hosszú menstruációs ciklusa volt? ah volt, mit tett? Mert ugye volt MAcannkémnek egy 60 napos, a mostani is elég hosszúnak tünik, mert már pár napja meg kellett volna jönnie....Namármost: Ez a tesztecske, ami az ovut méri, egész hónapban erősen kérdéses volt, és már a drágám is kezd erősen nyűgös lenni ettől a szoktalan ciklustól....Rángassam el orvoshoz? Javaslat?
vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152752

Még igazándiból nem szeretnék, mert nem gondolom, hogy tudunk x naponta együtt lenni és nekem igazándiból az számít próbálkozos hónapnak amikor legalább 3 naponta sikerül összebújni. Most férjem szakdogizik, vizsgázik, sokszor 3kor kel... Szóval az lh ellenére sem biztos, hogy lesz "action". Úgy gondolom, hogy ha mindezek ellenére sikerül,akkor jó (próbálok minden megtenni ;-) ), viszont ha nem akkor is még csak vackolok :-) Az lh meg jó lesz arra, hogy lássam van-e lh csúcs. Tavaly novemberben azért is kaptam closty-t, mert nem volt pozitiv lh-m egymás után 3 hónapban.... 

 

Előzmény: adresza (152748)
adresza Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152751
A lényeg most valóban ez, csak ne kiabáljuk el:)
Előzmény: vojudit79 (152750)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152750

Lezajlott, de a tegnapi barnázás még lehetett attól. A beágyazódás több napon keresztül tart, a teszt meg már a folyamat kezdetétől is pozitív lehet. De az is lehet, amit Allia mond, meg persze még ezer más lehet. Lényeg, hogy elmúlt, a teszt pozitív és jól vagy:))

 

Előzmény: adresza (152748)
Allia Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152749
Adresza, igen, a beágyazódás már megtörtént, elvégre már jelzett a hcg teszt. A barnázás attól is lehet, hogy most kéne megjönnie, ha nem lennél beágyazódva. :-)) Előfordul ilyenkor 1-2 napig.
Előzmény: adresza (152748)
adresza Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152748
Vojudit: aranyos vagy:) Beágyazódás, szerintem az már lezajlott, nem? Elvileg ma vagyok a 14 dpo-n, ma kéne megjönnie.
Vera: dejó, kezdesz lhzni! nemsokára akkor jön az izgi, drukkolós időszak:) Tényleg a táblában nem akarsz akkor fel kerülni?
tititu Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152747
Buma, aranyos vagy!:-)

Hormonszinteket néznek a vérvétellel, a ciklusban 3x kell majd menni, elején, közepén és a vége felé. Ami nálam annyira nem lesz egyszerű, látva a mostani, 29. napi ovut:-) De majd az UH-k alkalmával úgyis megbeszélem a dokival, hogy nem megyek én a 15. napon, akkor még úgyse lesz pé.

adresza, ezek remek hírek! pihenj, amennyit tudsz és relax!:-)
Előzmény: Buma81 (152742)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152746

macann,

 

Látom Te megint maratonban nyomulsz:) 

vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152745

Attól függ milyen intenzitással próbálkoztok. Ha másfél naponta együtt vagytok abban az egy-másfél hétben, amikor esedékes az ovu, esetleg hőmérőzől is, LH-zol is, akkor elméletileg fél éven belül össze kell jönnie a babának, ha mindketten egészségesek vagytok.  A második hónapban még nincs miért aggódnod:)

 

Előzmény: Buma81 (152742)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152744

Örülök, hogy elmúlt a barnázás, akkor valószínű csak a beágyazódástól volt. Azért próbálj pihenni és most már hidd el, hogy tényleg ketten vagy:)))

 

Előzmény: adresza (152743)
adresza Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152743
cszoki: gratula a 100. naphoz, problémamentes terhességet!
Köszönöm az érdeklődést. Jól vagyok. A barnázás elmúlt, illetve ami van az már szerintem nem is számít annak. A derekam az viszont majd leszakad. Sikerült megnyugodnom, ezért is inkább ma nem tesztelek. Nem akarom elrontani kedvem egy esetleges halvány későn megjelenő csíkkal. Majd inkább holnap, ha addig változatlan marad a helyzet.
Pannabanana: nekem az lh teszt közvetlenül a tr előtt is pozitív volt fiamnál. kb 3 napot ítéltem pozitívnak, de mintha tüszőrepedéskor lett volna legsötétebb.
Buma81 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152742

Gratulálok a 100. naphoz!! :) Remélem a többiek is hamarosab zöldülnek! Nem gondoltam volna, hogy így tudok együtt örülni meg szomorkodni veletek. Titiu negatív tesztje jobban elszomorított mint a sajátom!

 

Tititu  milyen vérvételre fogsz menni? Mennyi idő után kell elkezdeni a vizsgálatokat, ha nem jön össze a baba?? Szeretnék ezekkel is tisztában lenni, nem csak a tesztelésekkel...

 

Örülök, hogy rátok találtam és tudok kitől tanulni!!!! Köszi! :)

vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152741

Czoki! boldog 100. napot!!!!! Kicsit zöld vagyok ám :-)))))))

Kellemes további kb. 170 napot!!

tititu Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152740
Aludni én sem tudok... Már napok óta csak kínlódás a reggel. Pedig hétvége volt, alhattam volna, de nem:-(
Előzmény: vera33 (152738)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152739

csoki!

Nagyon Boldog Századik napot!!!Nem semmi, hogy repül az idő...most izgultunk az "embrió nélküli petezsák" miatt és már itt tartasz:)))Jó gömbölyödést!!!

 

 

Előzmény: tititu (152735)
vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152738
Jaj, de rosszul fogalmaztam... már 4 óta fenn vagyok, mert nem tudtam aludni...Szóval 1 ciklusnap = piros banya, és ezután számolva a 3. napon menj!
Előzmény: vera33 (152737)
vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152737

Szerintem menj a ciklus 3. napján, és az a nap legyen az első amikor már piros a banya!

Adresza???

Előzmény: tititu (152735)
tititu Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152736
Üdv köztünk, Bébifóka! Ha táblába akarsz kerülni, írd meg az adataid és beteszlek, úgyis kell az utánpótlás!:-)

adresza, mi újság?
Előzmény: Bébifóka (152723)
tititu Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152735
Sziasztok!

Van nekünk egy 100. naposunk!:-) csoki, gratulálok, és további nyugis és boldog babavárást kívánok, és könnyű szülést!:-) Azért majd várunk vissza néha, hogy tudjuk, mi van veled!

Magam még nem raktam új ciklusba, ugyanis még ma is csak barnázok... Így most azt sem tudom, mikor menjek az 1. vérvételre. A ciklus 2-4. napján kellene...
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152734
Azért ma este még küldjetek egy sereget:)
Előzmény: pannabanana (152732)
vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152733

Állítólag a katonák képesek 4-5 napig is életben maradni! De még ma este is lehet próbálkozni ;-) Sok sikert!

Előzmény: pannabanana (152732)
pannabanana Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152732
Jó reggelt! Nem jött össze a "gyors", iszonyatosan elaludtunk... De hátha "betalál" a szombati:o)
Előzmény: vera33 (152731)
vera33 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 152731

Jó reggelt!

Buma, én még reménykedtem ,hogy elkaptátok, de majd most!!!:-)

Pannabanana, hallgass Alliára, mert tényleg így van, hogy pozitiv lh után 12-36 órára van az ovu és utánna még 12 órát él a petesejt.

Én ma kezdtem volna az lh-t, de semmi nyák, úgyhogy ez most megint egy picit hosszabb ciklus lesz. Ilyenkor (10cn) már szokott lenne ragacs, vagy krém. Hátha holnapra lesz valami és akkor délután megnézek egy tesztcsíkocskát.

Drukk Mindenkinek Lányok!!

Előzmény: Buma81 (152729)
Allia Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152730
A pozitív lh teszt után 48 órán belül várható az ovuláció. Ha tegnap voltatok együtt, akkor holnap reggel lenne érdemes beiktatni egy gyorsat :-) Feltételezve, hogy a párod egészséges mennyiségű és minőségű spermával rendelkezik, akár ma este is lehet. Az ovulációt viszont kizárólag a progeszteron megemelkedése (emelkedett ébredési hő) igazolja, vagy uh.
Előzmény: pannabanana (152728)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152729

A peteérést nem csak a napját tudják a "katonák" elérni, tehát feleslegesek nem voltatok! Elötte pár nap meg esetleg a pé utáni nap is eredményes lehet. Nekem miután a teszt pozitívat mutatott 2 napra rá volt a pé. Tehát, lehet, hogy csak holnap lesz, de egyéntől függ. Méred a hődet, abból is lehet következtetni.

 

Vera, én most nem vagyok szomorú, mert nem sok mindent tudtunk tenni az ügy érdekében, de majd most! :)

Előzmény: pannabanana (152728)
pannabanana Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152728
Sziasztok!

Biztos hülye kérdés, de most elvesztettem a fonalat!
Tegnap az ovu-tesztem (ötödik, utolsó) végre határozottan két csíkos volt, a T csík sötétebb, mint a C. (1.-4. napig szinte semmi, az 5.-napot kihagytam véletlenül, és a 6. napon teszteltem.) Én eddig azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy akkor van PÉ. Most viszont valahol azt láttam, hogy az csak azt jelzi előre, hogy 1-2 nap múlva LESZ pé. Most akkor ez hogy van??? Tegnap, teszt után gyorsan "tettünk is" az ügy érdekében, de akkor ez most "felesleges" volt? És ha (gondolom, ma nem érdemes együtt lennünk, hogy jó minőségűek legyenek a "skacok") akkor holnap már nem késő? Ráadásul csak késő este lehetünk együtt! SOS!!! Totál össze vagyok kavarodva!
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152727

Mennyire barnázol? Az lehet beágyazódástól is, de az összes teszt amit mutattál egyértelműen pozitív az utolsó meg minimum kétszer erősebb a többinél.

Megjött a párod a bolti teszttel? Felhívtad a dokidat? Pihenj!!!!Párod nem tud otthon maradni pár napot, hogy a gyerkőcöt lekösse? Nagymama, valaki?

Tititu, :((((((((((((

Előzmény: adresza (152722)
vera33 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152726

Sziasztok!

azt hittem jó hírekre jövök..

Tititu, :-(((((( Lottó ötösöm tuti nem lesz, mert annyira fogadni mertem volna..

Adresza, szerintem mindkét teszt pozitiv és még így rossz képminőséggel is jól látszik, hogy nőtt a hcg mennyiség, mert erősődött a csík!! Drukkolok, hogy minden rendben legyen és pihenj sokat!!!! Egyébként azért lehet erősebb a teszted a reggelinél és a tegnapinál, mert a hcg másfél, 2 naponta nő a szervezetben, tehát lehet, hogy délutánra duplázodott!! Ez jó!!!

Bébifóka, üdv és ne maradj soká! Add meg az adatokat és bekerülsz a táblába!

Buma :-(( Na majd most biztos nem leszel távol középidőben és elkapjátok azt a petét!!!!

Nagyon köszi a drukkokat mindenkitől!!:-)))

csuppancs Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152725
Szia, és ahogy itt szokás mondani "ne maradj soká'!". Mi kb. 3 hét múlva kezdjük élesben.
Előzmény: Bébifóka (152723)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152724
Akkor a drukkokat küldöm. Ahhoz ablakot sem kell nyitnod. :) Ha szedsz utrót, akkor nagy baj nem lehet. Majd számolj be az eredményről.
Előzmény: adresza (152722)
Bébifóka Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152723
Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha lehet, olvaslak titeket már egy ideje, drukkoltam is Tititunak mára, sajnálom, hogy nem jött össze.

Adresza: én is látom a két csikot a képeken.

Mi következő ciklustól kezdenénk a próbálkozást, másfél-két hét múlva élesben :)
adresza Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152722
Most elment férjem Magnéziumért az ügyeletes gyógyszertárba és tesztért. Egyenlőre semmi görcsöm nincs, csak szét vet az ideg:) Kellett nekem a barnázás után tesztelnem. Orvost nem hívom, mert szerintem mindent megteszünk. Két napja utrot is szedek. Talán a pihi, nyugalom többet segítene, de kisfiam mellett?
Mértem hőt, de rájöttem felesleges a progi miatt. Egyébként 37.
Előzmény: csuppancs (152720)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152721
Ha kinyitod az ablakot, küldök bolti tesztet. :) Tényleg, nincs valami éjjel-nappal-ünnapnap nyitvatartó patika a közeletekben? Vagy T esco, vagy C ora? Azokban is van gyógyszertár is, meg teszt is.
Előzmény: adresza (152716)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152720
Szerintem is beszélj a dokiddal! Ma mértél hőt?
Előzmény: adresza (152716)
mzsperx Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152719
szerintem ez pozitív. ha barnázás van, akkor meg hívd fel a dokid szvsz, hogy mi legyen, akar-e látni.
Előzmény: adresza (152715)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152718
Titiu, ez egyértelműen megjött, nem barnázás szerintem. :) Tehát kérném azt az új ciklust :)
Előzmény: tititu (152712)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152717
Nem éles a kép, de a felső (már ha az két teszt) akkor az szerintem pozitív. Egyértelműen látszik a csík. A barnázás meg nem feltétlen jelent rosszat. Igaz, én is új vagyok ebben... Szerintem még ne keseredj el! Holnap csináld meg boltin!
Előzmény: adresza (152716)
adresza Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152716
Ja és a kép:
Előzmény: adresza (152715)
adresza Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152715
Az előbb teszteltem. Persze most sokkal erősebb volt a csík, mint a reggeli és a tegnapi. Most akkor mi van? A kép nem a legjobb minőségű, szar a gépem is. Élőben szerintem ez most egyértelműen pozitív.
adresza Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152714
Csajok! Csatlakozom hozzátok, mert ma elkezdtem barnázni. Ez van:( Ezért nem jó ez a 10-es hcg, mert az ember bizakodik, aztán meg pofára esik.
Buma81 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152713

Ez most egy jó kérdés. Reggel vagyis hajnalban mikor felébredtem, akkor már megjött, akkor tamponra cseréltem, azóta nem néztem.  Az nem barnázásnak tünt. Máskor ilyenen nem gondolkodtam, mert a gyógyszer mellett nem volt barnázás. A hasam nagyon fáj, tehát én úgy érzem, hogy teljesen megjött. Minjárt cserélek és akkor megnézem! :)

 

Reméljük ez egy rövodebb ciklus lesz mindkettőnknek és együtt zöldülünk. :)

Előzmény: tititu (152712)
tititu Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152712
Köszi csajok, aranyosak vagytok! De ez amúgyis kisebb csoda lett volna, ismerve párom eredményeit, úgyhogy csak bosszant ez a 41 napos ciklus...

adresza, azért még ne add fel! itt is voltak sokan olyanok, akiknek csak a 14. nap után mutatott bármit is a teszt! a bolti teszt tényleg jó ötlet! ++++++++++++

Buma, nagyon együtt haladunk! Viszont már egészen megjött? Mert (ezt én is itt tanultam:-)), az a mensi 1. napja, amikor már egész nap vérzés. Ha még csak pecsételő, barnázás, akkor az még nem az első nap. Nekem pl. általában 1-3 nap barnázás szokta megelőzni a banyát, legnagyobb örömömre:S

Buma81 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152711

Titiu sajnálom, pedig folyamatosan gondoltam rád...:(

 

Én szeretnék kérni egy új ciklus mától. Új ciklus új erő! Hátha sikeres lesz!

 

Andreszka szorítok azért, hátha lesz abból még valami!!!

fantaghiro Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152710
tititu: :(((( Pedig drukkoltam ám nagyon!

adressza: Én megpróbálkoznék egy bolti teszttel holnap. Azokon valahogy jobban látszik a csík, még ha később is mutatja ki. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Gondolom ezek a netes 10-es tesztek nem mindig a legjobb minőségűek.
csuppancs Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152709
Sziasztok Csajok! Igazán várhattatok volna jobb hírekkel is. :S Sajnálom...
adresza Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152708
tititu: :((((((((
Buma: mi a helyzet?
adresza Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152707
Szomorú vagyok. Egyenlőre ne gratuláljatok, mert valószínű nem sikerült. Mai tesztem ugyan olyan halvány,mint a tegnapi. Sőt szerintem nem normális, hogy 13. napon első vizeletből alig mutat valmit. Végigszaladt a piros folyadék a teszten, a kontroll csík az egyből látszódott, de a teszt csíknak nyoma se volt. Ma is kb 3-4 perc múlva kezdett halványan látszani, de nem erősebb a tegnapinál. Most azért is félek, hogy nehogy méhen kívüli legyen. Igaz nem fáj semmim. Ó de jó lenne már egy héttel később!

Tititu: már kora reggel óta nézem, hogy írtál-e. ++++++++++++++++++++++
tititu Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152706
Sziasztok!

Sajnos a papírforma jött be. Reggel teszteltem, jó nagy negatív. Ráadásul a tesztelés után nemsokára megjelent a barnázás is... Sebaj, legalább elkezdhetem a héten a vérvételeket:-)

adresza, Buma, nektek további drukkok!+++++
kkzsu Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152705
Köszi szépen, Allia!
Előzmény: Allia (152704)
Allia Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152704
Rendszerint egy, max két nap, pecsételő jellegű.
Előzmény: kkzsu (152703)
kkzsu Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152703
Sziasztok Csajok! Bocsi az eltűnedezésért, kicsit gázos volt ez a hetem :-(

Adresza, gratula a zebrácskához! :-)

Mindenkinek mennek a drukkok, kinek mihez kell :-) +++++++++

Lányok, az ovulációs vérzés mennyi ideig tart?
Allia Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152702
Ja, engem is érdekelne. :-)
Előzmény: vojudit79 (152701)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 152701

tititu,

 

Helyzet?:)

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152700
Tititu, drukkolok holnapra! Én keddre tervezem (ha kibírom addig), hátha nem véletlenül van mindjárt megjön érzésem...
Előzmény: tititu (152696)
cszoki Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152699
Te Tititu, szerintem ezzel a "hőelemzéssel" jobban kétségek közé sodrod magad, mintha már teszteltél volna egyet :D. És ne kombinálj;-)
Holnapra +++++++, az összes vudumat odairányítottam :)

Andreszának az erősödéshez megy a drukk, Buma még nálad sincs semmi veszve, lehet hogy korai volt a teszt, én is így jártam:)

Vera, nektek pedig hajrá, teljesen igazad van, bízd a szervezetedre, ha már készen áll, jönni fog a baba, ha még regenerálódásra van szüksége, akkor majd 1-2 hónap múlva jön csak! Szorítok neked is nagyon!
Előzmény: tititu (152696)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152698
Az állandó pisilhetnék jó jel. :)) Drukkolok!!!
Előzmény: tititu (152696)
Obsoleta Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152697
Én is figyelek ám, és csendben drukkolok! :) ++++++++++++++++++++++++++++++
Előzmény: tititu (152696)
tititu Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152696
Sziasztok! Nagy itt a tesztizgalom, látom!:-)
Most már én is elkezdtem izgulni... de inkább attól, hogy milyen rossz lesz ismét negatívat látni:-( Az előző ciklusban is ennél a hőnél jött meg... Kombinálás forever:D
A hasam érzem egyfolytában, de nem mensis görcsök. Folyton pisilni járok. Nade, nemsokára vmi úgyis kiderül:-)

adresza, talán 2 naponta duplázódik a hcg, ezért nem erősödik olyan ütemben a második csíkod! drukk továbbra is!

Buma, kíváncsian várom a fejleményeket tőled is!

vera, ha lelkileg képesnek érzed magad, akkor hajrá! a tested úgyis tudja, mi a jó!
Buma81 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152695

Csuppancs, én is ősszel szeretnék elkezdeni egy sulit. Az első félévet baba nélkül el tudom végezni, de a többit már a babával szeretném. Nem lesz könnyű, de sok embernek sikerült. Kitartást!!!

 

Tititu, már nagyon várom a holnapot! Vagy tesztelj most! :)

 

csuppancs Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152694
Na igen, egyelőre pont ettől félek. Pontosabban hogy aztán hogyan lesz utána. Hogyan mondom el a munkahelyemen, meddig dolgozzak, hogy fogok tudni iskolába járni és egyáltalán hogyan fogom bírni a terhességet. Persze ha már ott tartanánk, nem nyűglődnék ennyit, de most azt hiszem hogy apának kell határozottnak lennie. :)
Aranyos volt, mert voltunk ma autót nézni, de nem jött be, és ahogy jöttünk haza mondta hogy ő azt az autót nem veszi meg a picinek. :Đ
Bár nekem most a jövő héttől kezdődő vizsgáim miatt is van szerintem ilyen pánikhangulatom. :S

Holnap reggel légyszíves figyelj oda a tesztfolyadékra! :D

Amúgy mostanában én is rosszul alszom, mindig felébredek hajnalban, aztán alig tudok visszaaludni, pedig sosem volt ilyen gondom. Terhes biztosan nem vagyok, szerintem ez a sok front összevissza.
Előzmény: adresza (152692)
vera33 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152693
Köszi a drukkokat! Már elmúlt. Lányom nagyon, nagyon szereti a kicsiket és szeretne tesót:-)) Kicsit könyebb lenne most a lelkemnek ha már megint babás lennék, mert olyan nagyon hullámzó a kedvem, és néha tiszta depi vagyok. Nekem sokat segít, hogy írhatok ide és látom a zöldülést és pozitiv teszteket!! Szívből tudok Nektek örülni és csak remélem, hogy nemsokára én is így leszek! Tegnap még azt írtam, hogy várunk, de szerintem hagyjuk az eseményeket maguktól történni. Úgy gondolom, hogy ha fel vagyok készülve sikerül, ha meg most még nem, akkor köv. hónapban. Most azért lenne jó, mert még itthon vagyok és nem kell utaznom 3 órát a munkahelyre, nincs stressz, csak hát még mindig csak 6 hét telt el a műtét óta.. Na befogom és veszek be egy aspirint, mert nagyon fáj a fejem. Biztos ez a hirtelen melegfront...
Előzmény: adresza (152692)
adresza Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152692
Sziasztok!

Tititu: hú de jól bírod teszt nélkül!:) Holnapra drukkolok nagyon! Éjjel hogy aludtál? Én már megint nem aludtam reggel felé. Arra ébredtem, hogy fájdogál az alhasam,és hogy nagyon kell pisilnom. Persze a tesztfolyadékról, és előtte a hőmérésről elfeledkeztem:) Így már megint nem az első vizeletből csináltam tesztet. Kicsivel erősebb lett a csík, de kb 3 percig semmi nem látszott! Zöldüléssel várnék, míg normális erősségű csíkom nem lesz.
Buma: a hőd nagyon szép! Ne add még fel. Látod én is elkeseredtem, hogy nem sikerült, sőt már egy csomó tesztet is megrendeltem, erre tessék:)))
Apával nem voltatok együtt, hogy esetleg az kavart be a nyákba?
Vera: hogy vagy ma? Elmúlt már? Nagyon drukkolok Nektek! Tényleg és lányod szeretne kistesót? Gondolom igen.
mzsperx: köszi!
Csuppancs: sikerülni fog és kész! Meglátod.
vera33 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152691

Buma, még ne add fel!! Amíg banya nincs, addig van remény!! A hőd magas, szóval még bármi lehet. Drukkolok!!!

Remélem holnap már te és Tititu is csatlakoztok Adreszához!!!Aztán meg a többiek, Macann, Vulfia, Dunda, Azizam!

Drukkkkk

Előzmény: Buma81 (152690)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152690

A hasam rendületlenül fáj, a hőm esett egy tizeddel, a teszt meg még jóindulattal sem csíkos...:(

Most már inkább annak szorítsatok, hogy minél elöbb megjöjjön, hogy új erővel csaphassunk bele a következő ciklusba. :)

csuppancs Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152689
:)))
Előzmény: Allia (152688)
Allia Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152688
Na hála istennek. :-)
Előzmény: csuppancs (152687)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152687
Nem, nem állítottam át. Viszont most kivettem a 18. napi kizárt hőmet, nem történt semmi, aztán visszatettem, de nem zártam ki, ő meg visszatette a pé vonalat a 15. napra. :Đ

Kíváncsi vagyok a tesztelőkre. :) Nekem egyre inkább tele a gatyám a következő ciklustól. :Đ
Előzmény: Allia (152686)
Allia Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152686
Csuppancs, nem állítottad át a jelzés módját az FF-en? Van a tuning/override gomb, és ha ott nem advanced-en van az ovuláció megállapítása, akkor lehet, hogy azért nem veszi észre.
mzsperx Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152685
szerintem ez 11- napon teljesen jó csík! hasonló erősségűm van fél éves, meg 4,5 is ;) drukk!
Előzmény: adresza (152655)
vera33 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152684
Buma, a hőd is nagyon ígéretes!!!!!! Remélem most fótózól!!!!!!!!!!!!:-))
vera33 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152683

Jó Reggelt!

Buma, teszt??????????????? remélem zebrás!!!!!!Hajrá!!!

Tititu,Neked is drukk holnapra.

Előzmény: Buma81 (152679)
tititu Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152682
Sziasztok!

Buma, nekem is volt egy 'eltévedt' tojásos nyákom, mondjuk nekem csak 5 nappal a pé után. Szerintem ne foglalkozz vele túl sokat.

adresza, mikor szeretnél zöldülni? önként nem akartalak betenni, mert hátha babonából még nem, vagy vmi:-)

csoki, hogy miért nem tesztelek? ma is lejjebb ment a hőm, igaz, csak 1 tizedet, de akkor is. holnap reggel azért ellövök egyet, ha nem esik nagyot a hőm.

cszoki Creative Commons License 2009.05.09 0 0 152681
Adresza, gratula, ez már nem szellemcsík :))

Tititu, tesztelj már, minek húzod?! Tegnap a barátnőm is ugyanezt csinálta, hogy vett tesztet, de hétvégéig vár még vele. Na addig beszéltem a fejével amíg el nem ment egyet pisilni késő délután, és bizony akkora pozitív tesztet mutatott utána, hogy bőgtem rajta, mint a sajátomon!

Ezek után ma a párom hazaállít, hogy két "kollégájának" a felesége babát vár, mindketten 6hetesek, úgyhogy körülöttem baby boom van most, nagyon -nagyon bízom benne, hogy sikerül ezt a zöld hullámot itt hagynom, és folytatjátok ti is!

tititu, holnap este is benézek, remélem kétcsíkosat látok.

Ja, és nálam is az éjjeli ébredés volt az egyetlen "furcsaság" :))))

++++++++++++++

Többieknek is hajrá+++
Előzmény: adresza (152655)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152680
Az LH tesztnél nem baj, ha nem túl érzékeny, legalább nincs "téves riasztás" A HCG teszt jó, hogyha érzékeny:))
Előzmény: Buma81 (152679)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152679

Köszi, aranyosak vagytok! :) Meglátjuk mi lesz holnap, a hasam nagyon fáj, ha nem jön meg addig, akkor tesztelek!

Most vettem észre, hogy a csaj a vaterán nem 10es lh teszteket küldött, amit hírdetett, hanem 40es teszteket. Eddig abban a tudatban voltam, hogy 10esek... Most már mind1, végülis működtek. Itt meg olcsóbbak a tesztek, nem fogok úgy sem venni már otthon többet.  

 

vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152678
A görbédet nézve, szerintem pont elkaptátok a petécskét szerdán!:-) Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!
Előzmény: Buma81 (152676)
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152677
Szerintem reggel mindenképp tesztelj egyet hcg-vel!Ennyire azért nem lesz hosszabb a ciklus tabi abbahagyás után. Legalábbis nekem semmivel nem volt hosszabb 5 éve... Ja és szigorúan reggeli első vizelet!!!!
Előzmény: Buma81 (152676)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152676

Köszi! :) Na, azért én nem vagyok különleges eset! :)

Megcsináltam egy LH tesztet, mert az a tojásfehérjés dolgot nem lehet elnézni, persze negatív volt. De akkor mit keresett ott?? Nem értem...

Előzmény: Allia (152675)
Allia Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152675
Ez is létezik, hiszen ebből vannak ugyebár a több petéjű ikrek. :-) Az ilyesmi általában 24 órán belül zajlik le, semmiképpen sem két hét különbséggel. Extrém esetben előfordulhat (volt már rá példa), hogy meglévő terhesség mellett a következő ciklusban mégis újra volt ovuláció, és megtermékenyítés. Szakkönyvek említenek ilyesmit.
Előzmény: Buma81 (152672)
Allia Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152674
Létezik bizony. Általában akkor fordul elő, ha a az ovuláció után ismét megemelkedik az ösztrogén szint. Az ösztrogén szint pedig nem csak a ciklus első felében emelkedik, hanem a terheségben is magas. ;-)
Előzmény: Buma81 (152670)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152673
Szerintem nekem csak az egyik petefészkem működik, mindig csak a bal oldalit érzem fájni, minden hónapban, a jobbat nem... Már gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy a zsebre tett telefon is lehet a hibás, és most már nem hordom ott, hátha vannak még csodák! :)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152672

Akkor most csináljak LH tesztet?:) Vicces lenne a két peteérés egy ciklusban. Bár lehet jobban tetszene a peteérés folyamatosan banya nélkül. De gondolom Ti is így vagytok vele :)

Létezik amúgy szerintetek ilyen? Mármint a 2 peteérés 1 ciklusban?

Előzmény: vojudit79 (152671)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152671
Hát...érdekes az biztos...de láttunk mi már itt sok mindent:)
Előzmény: Buma81 (152670)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152670
Lehet egy buta kérdésem?? Létezik, hogy lassan két héttel a peteérés után tojásfejérjét találjak?? Tuti, hogy az volt, jó nem annyi, mint a pé-kor, de volt. Ezt a táblába annak hívnám...
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152669

Ilyenkor ez teljesen normális erősségű, az enyém sem volt erősebb!!!!Hatalmas gratula és relax!!!Nem lesz semmi baj. DPO 13-nál már tesztelhetsz bolti teszttel is és szép erős lesz!

 

Előzmény: adresza (152655)
fantaghiro Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152668
Nem lányommal éppen csak émelyegtem :) Bár gyomorégés akkor is volt, csak mint ha később...

alvás: Én se tudtam/tudok aludni :) Ez jó jel :) Nekem más tünetem nem is volt a tesztelést követő hétig (onnantól rókázom) talán pici mellfeszülés...
Előzmény: adresza (152662)
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152667

Úgy látszik a férfiak ilyen "hideg"vérüek.. Az enyém még az elmúlt pár napba is amikor 5-6C volt éjjel nyitva hagyta, én meg mikor elaludt becsuktam ;-)

Jaj, bárcsak már én is ott tartanák ahol ti!!!! Szerintem ez a ciklusom is kicsit hosszabb lesz a megszokottnál, mert még tegnap is egy picit vérezgettem, valószinüleg a méh még mindig gyógyul. Lehet, hogy ezt a hónapot is megvárjuk, hogy tuti ne legyen baj:-(

Előzmény: tititu (152666)
tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152666
Itt is meleg lett, pedig most a Dunán innen vagyok:-))

Ja, még a reggelihez. Kedvesem nyitva hagyta az ablakot éjjelre, és reggel meg voltam fagyva - keresem az okokat az alacsonyabb hőre:-)))
Előzmény: vera33 (152661)
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152665
Ez a nem tudok aludni (főleg ha valaki jó alvó) nagyon, nagyon gyakori a terhesség leg-legelején. Valahogy a szervezet igyekszik tudatni az anyával:-)))
Előzmény: adresza (152662)
tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152664
Ó, itt sasszemek vannak, de a te csíkodhoz nincs szükség különösebb erőlködésre, az OTT VAN!:-)

Remélem, ez az ébredéses dolog bejön nekem is:-) Tesztelni vasárnap tervezek, ha addig... de ezt már úgyis tudjátok:-)
Előzmény: adresza (152662)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152663

Na, valaki elindítja a zöldhullámot!!! :) DRUKK!!!

Tititu holnap tesztelsz? Mert akkor Te leszel a következő!!! :)

A következő ciklusban én is szeretnék csatlakozni hozzátok! :)

 

Előzmény: adresza (152655)
adresza Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152662
Dejóóó, hogy Ti is látjátok! Megpróbálom azért még nem teljesen bele élni magam. Remélem holnap vagy holnap után erősödik a csík!
Ja és azt el is felejtettem, hogy tegnap délután a mellemet is éreztem fájdogálni, csomósodni. Reggel is éreztem,ezért vettem elő mégegyszer a tegnapi tesztem:)
Tititu: te mikor is tesztelsz? Ha tetsztik a csíkom, akkor vedd jó jelned a korai ébredést! Tegnap és tegnapelőtt már 5 előtt fent voltam, ma meg olyan vacakul aludtam. Bosszankodtam, hogy már megint nem tudok rendes hőt mérni!:)
Fanta: Vígasztaljon az a tudat, hogy legalább minden rendben van odabent, azért vagy rosszul:) Hamarosan remélhetőleg elmúlik! Lányoddal is ilyen rosszul voltál?
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152661

Adresza, Nagyon, nagyon örülök!!!!!!!!!! Halk gratula, és szorítok, hogy erősödjön az a csíkocska még legalább 9 hónapig!!:-)) Szerintem 11dpo-nak megfelelő!!!!

Tititu, mennek a drukkok!!!!!

Fanta, jobbulást minél hamarabb!!!!!! Aztán küldheted a rókákat a Dunántúlra is!!:-)

Húú csajok de meleg lett!

Allia Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152660
Halványan, de még én is látom azt a második csíkot. :-) Jó erősödést kívánok! :-)))
Előzmény: adresza (152655)
cara77 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152659
Ez bizony kétcsíkosnak látszik! Gratulálok!
Előzmény: adresza (152655)
fantaghiro Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152658
Ezen szerintem szépen látszik a 2. csík :))) De jó :) Erősödni fog ez :)
Előzmény: adresza (152655)
tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152657
Én is látom!!! DRUKK++!
Az erősségen meg ne aggódj, nincs két egyforma terhesség, ebbe az is beletartozik, hogy mikor történt a beágyazódás! Lehet, hogy most épp csak a 9. napon, akkor meg indokolt a halvány csík, 2 nap múlva csinálj újra tesztet!
Előzmény: adresza (152655)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152656
én látom a második csíkot! :D drukk megy!!!
Előzmény: adresza (152655)
adresza Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152655
Na itt volnék:) Nem tudom mit láttok belőle. Drukkokat kérnék, mert nagyon félek, hogy vmi csak beindult ill. hogy valami nincs rendben. Ilyenkor már szerintem erősebbnek kellene hogy legyen, ez ha jól tudom 10-es érzékenységű. 11. dpo-n vagyok. Fiammal már a 9. napon sokkal erősebb volt a csík, és nem első vizeletből.
tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152654
Most lebuktál:-)

Jobbulást, reméljük hamarosan elmúlik a rosszullétes időszak, mert átküldöd nekünk!:-))

adresza? itt esz a penész mindenkit a kép után!:-)
Előzmény: fantaghiro (152653)
fantaghiro Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152653
Véletlen átállítottam a nicket, én voltam :)
Előzmény: PaKiFe (152652)
PaKiFe Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152652
adressza: De izgi :))) nekem is nagyon halovány volt az első teszt, 4 nap múlva meg a bolti is már tök erős volt :))) Drukk +++
buma: :((( Azért még drukkolok!
macann: Veled mi van???? :))
tititu: Szerintem ez nagyon ígéretes, annyira szorítok :)


Azt hiszem Vera érdeklődött (köszi:)) én még az életben nem voltam ennyire szarul. Az émelygés 24 órában kísér, és hányok is sokat. Enni alig tudok, normális kaját semmit, most minden nap pörköltet főzök (még szerencse, hogy a család szereti), mert csak azt bírom megenni. Gyomorsav miatt gyümiket egyáltalán nem tudok, mert akkor még ülve sem tudok aludni :) De ez nap panasz, bármit elviselek ÉRTE :)
Viszont a vitaminnal jól megszívtam :(. Elfogyott az elevitem, gondoltam kipróbálom a gravidát. Hát nem jött be, ahogy beveszem, 5 perc múlva jön is ki belőlem az egész :( Szívesen felajánlom, ha valakinek bejött :)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152651
naggyon izgi. A fotóval játszadozz egy kicsit, vagy tedd fel, majd mi játszadozunk helyetted:)))Csak hadd lássuk már:)
Előzmény: adresza (152648)
tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152650
Ez izgi! Ha hamar látszik, akkor az igazi csík lesz! Képet!!!!:-)
Előzmény: adresza (152648)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152649
ide azzal a fotóval! :Đ
Előzmény: adresza (152648)
adresza Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152648
Megcsináltam 5 perce. Szinte ugyan olyan mint a tegnapi, talán kicsivel erősebb, hogy esetleg fotón is látszik. Olyan szellemcsík féle. Mindjárt megpróbálom lefényképezni.
Előzmény: vera33 (152644)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152647

Tititu, tudod, hogy az nem jelent semmit! :)

Én ma a biztonság kedvéért reggel megcsináltam egy tesztet, ennél negatívabb már nem is lehetne. Azt hittem ma reggelre megjön, mert már annyira fájt a hasam, de még mindig semmi. Szeretnék már új lappal indulni. :) Tényleg a banyára várási időszak a legrosszabb...

tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152646
Hát, most nagyon "mindjártmegjön" érzésem van...
Előzmény: vera33 (152644)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152645
Hű, micsoda hírek. :D
Adresza, Tititu, nagy drukk megy!
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152644

:-))))))))))) Ez az ébrenlét elég gyanús!!! :-)))))))))))) Drukkk!

Adresza, tedd fehér papírra és élesítsd be a géped és közelről fényképezd!!! a 150014-s hsz-ban van az én nagyon halvány csíkom.

Előzmény: tititu (152642)
adresza Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152643
Szia! Ezt lefényképezni??? még én se látom igazán:) De eldöntöttem csinálok ma egy tesztet, csak tesztfolyadékra van szükségem. Első, második már nincs:( Ha mai is negatív,akkor nincs mese és legalább megnyugszom.
Előzmény: vera33 (152641)
tititu Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152642
Sziasztok!

Juj, a repüléssel nem akartam ilyen nagy vihart kavarni, csak azért hoztam el a témát, mert elég hosszú útra készülünk, és hogy volt-e már vkinek tapasztalata.

adresza, száradás után tényleg nem érdemes csíkot vadászni! Nekem is volt már egy ilyen csíkom kukából kibányászott teszten, aztán mégis itt vagyok... De a hőd alapján akár igazi csík is lehet, én a holnap reggeli tesztelésre szavazok! És persze drukkdrukk+++++++!:-)

Az én mai mutatványom értékelhetetlen. Reggel 1 órával a szokásos előtt felébredtem (vajon miért nem tudok aludni??:D). Általában felébredek minden reggel így, de csak arra a 3 másodpercre, míg megnézem az időt, és ahogy a fejem leteszem, már alszok is tovább. Na, ma nem... 20 perc ébrenlét után mértem meg a hőmet, ami szerintem így nem sokat ér, ezért ki is iktattam.
Tegnap elég furán éreztem a hasam, mintha vki marokra fogta volna a berendezést és húzta volna lefele. Bevásárolni voltam, a szokott módon pakoltam, és utána volt ez.
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152641

Fényképezd le és tedd fel!!

10dpo-nál én is csak megszáradás után láttam nagyon, nagyon halovány csíkot! Szóval lehetséges!! Hadd lássuk! Remélem csináltál újra első vizelettel, mert ha erősödött picit a csík, akkor az tuti nem szellem!!! DRUUUKKKKKKKKKKK!

Előzmény: adresza (152640)
adresza Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152640
Sziasztok!

Képzeljétek ma elővettem tagnapi tesztem és addig addig nézegettem, fordítgattam míg bebeszéltem magamnak egy szellemcsíkot. (Tudom megszáradás után már nem ér nézegetni.) Egyik pillanatban látok valamit, a másikban nem:)Szóval nem tudom van e értelme ma tesztet csinálnom. A mai görbém:
vera33 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 152639

Sziasztok!

Egyetértek az elöttemszólókkal a repüléssel kapcs. Én épp megfogantam az elsővel mikor repültem és még a beágyazódásnál sem volt gondom ez miatt..

Ki tesztel ma????? Drukkkolok nagyon!!!Tititu?? Macann?????????????

cszoki Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152638
A repülés önmagában nem árthat , a 34(vagy 36?) hét után viszont tényleg csak orvosi papírral engednek fel, érthető okokból.

Ha nem muszáj, az első 12 hétben kerülendő a repülés, de csak azért mert az alapból egy "rizikósabb" időszak. Ez nem azt jelenti, hogy aki repül, az el fog vetélni, vagy hogy veszélyes lenne, ha menni kell, hát nyugodtan menjen az ember.
De ha tervezni tudja, nem sürgős, akkor elővigyázatosságból célszerűbb a 12.hét után. Ez kb olyan mint a szex...nem tiltott, sőt, de azért a 12.hétig csak óvatosan, mondják elővigyázatosságból a dokik.
Mindenki érzi ezt szerintem.
Én a sportolással is így vagyok. Elvileg lehet bármikor, főleg aki egész életében aktívan sportolt, de mégsem éreztem nagy áldozatnak, hogy abban a 8 hétben a fenekem maradjak. 12.hét után ugyanúgy tornázok tovább.
Ráadásul ahány nő, annyi terhesség. Valaki szuperül van az első 12 hétben is, és ugyanúgy sportol, szexel, utazik, nyaral, jön-megy.
Valaki meg azt se tudja mit csináljon magával a rosszullétek miatt, vagy esetleg vérezget, feküdnie kell, és különben meg a szexuális élete a béka segge alatt van, de még az se érdekli :)).

Szóval akinek repülnie kell, repüljön nyugodtan,én is fogok, nem is egyszer, mert menni kell :). De az is tuti, hogy ha a 9-10. héten nem tudott volna senki nekem annyi pénzt fizetni, hogy repülőre üljek, mert annyira rosszul voltam..

Előzmény: Buma81 (152637)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152637
A neten olvasgattam most, valaki azt írja, hogy már az átvizsgáló kapu is ártalmas lehet, meg a légnyomás, meg a sugárzás, és hogy nem szabad repülni. Más meg azt írja, hogy nyugodtan, ha van vetélés, az nem a repülőtől. Én emiatt nem fogok mással közlekedni (kicsit macerás lenne), nem szoktam izgulni a repülőn, tehát az nem árthat. Ha eljutok addig, azert majd az orvossal konzultálok.  Ha esetleg sikerül a következő ciklus, akkor azért karácsonyozni otthon szeretnék majd, és akkor már lesz hasam! :) Köszönöm a véleményeteket, most megnyugodtam! :)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152636
Buzgómócsingok:) De orvosi papírt seholsem kértek...
Előzmény: Allia (152635)
Allia Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152635
Görögországban, amikor az elsővel voltam terhes 20 hetes voltam, tesóm meg 26 (együtt voltunk) és hazafelé jövet az athéni reptéren ki kellett töltenünk egy formanyomtatványt, hogy saját felelősségre vállaljuk a repülő utat. Szintén a görögök, amikor a 3-kal voltam terhes, a krétai beszálláskor érdeklődtek élénken, a repülőgép ajtajában, hogy hány hetes vagyok. Hogy ott minek, azt nem tudom... mellesleg 25 voltam, de rettenet nagy hasam volt már akkor.
Előzmény: vojudit79 (152634)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152634

Én is pont akartam kérdezni, hogy ki terjeszti, hogy terhesen nem lehet repülni???

Az utolsó hónapban nem szokták ajánlani, de akkoris csak azért, hogy lehetőség szerint ne a repülőn szülj. Valaki írta, hogy 26. hét után csak orvosi engedéllyel lehet, ez is hülyeség. Senki nem fogja elkérni a terheskönyvedet, ha megkérdezik hogy mennyi idős terhes vagy, akkor azt mondod, hogy 26 hetes aztán csókolom. Aki nem hiszi, járjon utána.

 

Előzmény: Allia (152633)
Allia Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152633
Buma, a repülés nem vezet közvetlenül vetéléshez. Aki ilyet mer állítani, azzal ne állj szóba többet, vagy legalábbis a szavára ne adjál túl sokat. A vetélés ha bekövetkezik, a repülésnek nem sok köze van hozzá, legfeljebb peches együttállás. A lányommal Egyiptomban teszteltem, vicces lett volna, ha nem jövök haza, mert a repülés árt. :-D
Előzmény: Buma81 (152626)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152632

Nekem is 28 naposak a ciklusaim és én általában a 10. napon kezdem, mert pl. januárban megtörtént, hogy a 12.napon volt ovu és akkor vagy a 10. vagy a 11. napi lh pozitiv.

Sok sikert!!

Előzmény: pannabanana (152631)
pannabanana Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152631
Köszi!!!

Akkor "csak" lemaradtam magamról! :o) Vicces, mert a tesztben van táblázat, és a 13. napot írja! De sebaj! Van jó hírem is, ha jól számolok, akkor pont együtt voltunk, tehát, HÁTHA MOST!!! :O)

KÖSZI a válaszodat!!!!!!!!
Előzmény: csuppancs (152630)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152630
Hello! 28 naposnál a 11. napot ajánlják kezdetnek. Legalábbis annál a tesztnél amit én vettem. Vaterán árulnak olcsón, nézz körül ott, bár lehet hogy itt is van valakinek, nem tudom.
Előzmény: pannabanana (152628)
pannabanana Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152629
Jaaa! Vennék nagyobb mennyiségben( olcsóbban mint a DM-ben kapható )LH tesztet! Van valakinek???
pannabanana Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152628
Hello mindenkinek!

Vettem LH tesztet, ahogy leírták, 28 napos ciklus mellett elkezdtem a 13. napon tesztelni! Ma van a 4. nap. Amit nem értek: hétfőn a tesztcsík(T) halványabb volt, mint a kontroll (C) csík. Aztán, nem hogy erősödött volna, szemmel láthatóan halványodik!!! Mitől lehet ez??? Folytassam 6.-10. teszttel, vagy totál felesleges???
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152627
Nem a trombózisveszély miatt nem ajánlják a repülést? Vagy most nagy hülyeséget mondtam?
Előzmény: Buma81 (152626)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152626

Köszi, aranyosak vagytok!

Én nem vagyok ennyire biztos a dolgomban. A hasam egyre jobban fáj, szerintem holnapra már meg is jön.

Ha lehet válogatni, akkor a következő ciklushoz kérném a drukkokat! :) Viszont, ha meg kell várni a maca hatását a páromnál, akkor csak augusztusban lesz esedékes....

Viszont a repüléssel most bogarat ültettetek a fülembe... Decemberig nem tudnék összeszedni 12 hetet repülés nélkül...Busszal meg nem szeretnék utazni, mert kicsikét hosszú. :) Rövid repülés is vetéléshez vezethet?? Mind1. Ha eljutok addig, hogy terhes leszek és mennem kell, akkor beszélek az orvossal, addig meg minek izgulni?:)

tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152625
Köszönöm, remélem, tudok is élni vele!:-)

Amúgy meg legalább megtanultad, hogy kell használni a tesztet, legközelebb már kómásan, hajnali 5-kor is menni fog!
Másrészt meg korán van még, bármi lehet!

Lányok, én nagyon indítanám azt a hullámot, de azért ne várjatok rám, ha mégsem sikerülne, majd megyek utánatok!:-)
Előzmény: Buma81 (152621)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152624
:-)))))))))))
Előzmény: vojudit79 (152622)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152623

Szerintem korai volt. Nem biztos, hogy ugyanazon a napon van a beágyazódás minden nőnél,terhességnél! Az első terhességemet, a 12. dpo-n sem mutatta a teszt, a másodikat halványan a 14.-n, most a harmadikat a 10.-n.

Szóval semmi nincs veszve, a drukkok mennek!!!!!!!

Előzmény: Buma81 (152621)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152622
Azért még ez a ciklus sincs veszve, jópár embernek csak DPO 12 után látszik bármi is.
Előzmény: Buma81 (152621)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152621
DPO9. napnál tartok. Megcsináltam egy tesztet, de ezen még halványan sincs semmi, nem hogy leugorjon... A tesz 10-es, tehát érzékeny. Ettől a ciklustól nem vártam mást, most el sem keseredem, de a következőnél szerintem már nem így fogok hozzáállni. :( Meg amúgy is Tititué az elsőbbség! :)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152620

Nekem 10dpo-n volt nagyon , nagyon halvány, de ott volt :-)

Nagyon, nagyon drukkolok Adresza, Buma, Tititu!! Légyszi kezdjétek a zöldhullámot, hogy csak követni kelljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vojudit79 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152619
azért hozzáteszem, hogy ilyenkor még nem azt a tesztről leugrós csíkot kell várni:) Az olyan második csík volt, hogy csak az látta, aki akarta. :))De ha lefotózod és játszol vele kicsit akkor könnyen meg lehet állapítani, hogy tényleg ott van-e:)
Előzmény: vojudit79 (152617)
adresza Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152618
Szintén úgy jártam,mint Judit. 9.dpo második vizelet és pozitív teszt. Érzékeny teszted van? Most hányadik dpo-n vagy?
Előzmény: Buma81 (152616)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152617
Én DPO 9-nél a reggeli MÁSODIK vizeletből teszteltem két csíkosat, fél órával az első pisilés után:)))Ha pozitív az pozitív este is:) Prósza cseresznye!:))
Előzmény: Buma81 (152616)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152616

Tegnap megrendeltem a teszteket és 3-5 napot igértek, hogy ideér, erre ma meg már itt vannak. Pedig én nagyon nem akartam tesztelni. :) Szerintem elöbb vagy utóbb meg fog jönni,mert nagyon érzem...Tegnap egész nap ettem mert éhes voltam folyamatosan, azert ilyen nem szokott lenni. :)

Terhességi tesztet csak reggel jó csinálni, vagy még ma is kiprobalhatom?:)

vojudit79 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152615

Szerintem is, ha a 14. napra beírsz egy pozitív LH-t, és a 18. napi hőt biztosra beírod, akkor visszarakja a 15. napi ovut. Próbáltad?

 

tititu,

Annyira drukkolok!!!!Én holnapnál tovább nem bírnék várni a teszttel:)

 

Előzmény: csuppancs (152610)
adresza Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152614
Azért köszi, de már nem reménykedem:( ma már megrendeltem a köv 3 hónap tesztjeit:) igaz még ráérhetett volna, mert nem most leszek középidős. Ma nekem is extra rossz a kedvem. A teszt miatt is, ráadásul a gyerek is hisztizik reggel óta és a déli alvása is pocsék. Iszok is egy kávét.
Előzmény: vera33 (152613)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152613

Még te is indithatod a zöldhullámot!!! Ne add még fel, mert nagyon drukkolunk Neked is! Tudod a szlogent! amig banya nincs addig remény van!

Nekem ma nagyon rossz a hangulatom.. Tegnap egész este hisztizett a gyerekem, fáj a fejem... Nem jó ez a szeles idő!

Előzmény: adresza (152611)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152612
No, azért attól én messze vagyok, lőttem már jó sok tesztet pocsékba, amikor logikusan végig gondolva nem kellett volna próbálkozni se:-)
Majd meglátjuk, párom természetesen szkeptikus.
Előzmény: cszoki (152609)
adresza Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152611
Majd talán Tititu elindítja a zöldhullámot!:) Nagyon drukkolok! A mai teszt szerint csatlakozok (remélem) a köv ciklusban.
Pont ezen gondolkodtam, hogy mit kell beállítani, hogy lehessen látni a dpo-t.:)
Előzmény: vera33 (152604)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152610
Megmakacsolta magát, nem csinál semmire semmit Mindegy, legkésőbb a ciklus végén be kell hogy húzza. :-)

Hmmm... Bükfürdő, de sokat jártunk oda régen nyaralni. Mondjuk tervezzük emberrel egy wellnesshétvége eltöltését ott, de hogy mikor, azt még a JóIsten se tudja.

Tititu: "tesztfolyadék", ez jó. :Đ
Előzmény: Allia (152602)
cszoki Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152609
Te egy hős vagy:), ha addig kibírod! Remélem elnyered méltó jutalmad, mint a mesékben:)!

Lehet otthon is kapni ezt a krémet, várj megkeresem neked pontosan melyik az..
meg is van:
http://www.bionatura.hu/biobolt/biokozmetika/kez_es_labapolas-visszer_apolo_krem_75ml11

remélem sikerül linkelni.
Előzmény: tititu (152607)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152608

Most járt le a 30 napom, ezen felbuzdulva küldtem egy másik mail címemre meghívót, regisztráltam, de nem kaptam még meg cserébe az ingyenes napokat.

A repüléses dolog engem is érdekel. Azt tudom, hogy a 26. héttől orvosi igazolás kell, hogy repülhetsz. Az elejéről viszont nem tudtam. Ami aggaszt, mert én nyáron megint fogok repkedni és azért addigra ha minden jól megy szeretnék ketten lenni! :)

Előzmény: tititu (152606)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152607
Reggel, amikor megláttam a hőmet egy kicsit én is elkezdtem izgulni:-) De akkor már a "teszfolyadéktól" megszabadultam:-) Próbálom reálisan látni a dolgot, hogy minimális az esélye, stb. Inkább legyen öröm, mint üröm, így tizenegyedikre.

A repülgetéshez. Ha most sikerült, akkor már túl leszek a 12. héten addigra:-)) Ezt a krémet nálunk is lehet kapni?
Előzmény: cszoki (152605)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152606
Ha addig nem jön meg (nem kezdek barnázni, nem esik a hőm, stb.), akkor vasárnap. Ja, és HA kibírom addig:-P

Buma, neked nincs most beetetés az FF-nél? Én sem vagyok VIP-es, csak kapok most 5 napig VIP-es funkciókat, azért írja ki a DPO-t.
Előzmény: vera33 (152604)
cszoki Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152605
Tititu, hogy bírod ki hogy nem tesztelsz????
Jobban izgulok szerintem mint Te :))
én is pont a 38.napon lőttem egy "jaj úgyis negatív lesz, minek is csináljam" tesztet:)))
Nagyon szurkolok!!!

Fürdéssel kapcsolatban: itt (egy szigeten élünk, ergo körbevesz a víz:)) azt hangoztatják hogy a kismamáknak 2 mozgásfajta az ideális: sétálás és úszás. Tengervíz a legjobb,az a legbiztonságosabb, viszont csak akkor, ha bemész térdig,és nem érzed hidegnek a vizet. Ez mondjuk egy görög,olasz, spanyol tengerparton csak július végétől/augusztus elejétől érvényes szerintem.
itt meg soha:) csak combközépig megyek be a vízbe,mert nagyon hideg:(, úgyhogy marad az uszoda. Ha amúgy nincs gond a terhességgel, akkor szerintem a medencés fürdés nem okozhat nagy problémát, persze megbízható helyen, ahol tisztítják a vizet.
Nekem sem lesz remélem semmi bajom tőle.
Mi június végén megyünk majd Bükfürdőre nyaralni, én biztos ott sem fogom kibírni, hogy ne fürödjek, mondjuk én egy vizicsirke vagyok:)).

De ha valaki alapból nincs oda a fürdésért, felesleges erőltetni!

Tititu, repüléstől sem kell tartani, mondjuk az első 12 hétben és az utolsó 6-ban azért jobb elkerülni, de közte nyugodtan...kicsit többet kell mozogni, van egy tök jó (bio) visszérkrém(weleda) én azt hordozom magammal, meg magneB6 ot, megelőzésképpen:)
Előzmény: tititu (152587)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152604

Egyre többen közelednek a cél felé!!!:-))

Adresza, teszt??????

Tititu, te mikor tesztelsz??

Szorítok ám, nagyon!! Jó lenne, ha az újabb zöldhullám beindulna!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: adresza (152592)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152603
Persze, hogy ki tudom számolni....
Előzmény: Allia (152600)
Allia Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152602
És ha beírod a 14. napra a pozitív lh tesztet, vagy a 15. napra a termékeny nyákot, akkor sem teszi vissza?
Előzmény: csuppancs (152601)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152601
Azért vettem ki, mert felkeltem 5-kor pisilni, de nem mértem -azt hittem még nem annyi az idő-, aztán amikor 7-kor mértem, már nyilván nem volt mérvadó.
Nem volt a pozitív ovu tesztnél tf-em, azért nem jelöltem. Az akkor volt, amikorra be van írva, később már nem. Ezért is vagyok megzavarodva, mert mást mutat a hő és nyák és ovu teszt.
Előzmény: Allia (152599)
Allia Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152600
VIP funkció, de te is ki tudod számolni szerintem magadnak, hogy hányadik DPO-n vagy. :-)))
Előzmény: Buma81 (152598)
Allia Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152599
A keddit miért vetted ki? Ha jól tudom, 3 egymást követő magasabb hő kell, az ovu jelöléséhez. Azon is problémázhat, hogy a pozitív lh teszt napjára nem írtál be termékeny nyákot.
Előzmény: csuppancs (152596)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152598

Titiu, tényleg elég igéretes a hőd! :) Neked miért vannak odaírva alá a dpo napok, nekem meg miért nincs? Kezdek irigykedni :P

A párom nekem sem volt hajlandó megcsinálni, így az otthoni eredményekre kellett hagyatkoznom. :)

csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152597
Megjött ma a rákszűrésem eredménye, jó lett. :-) Már csak a chlamydiára kell várni.
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152596
Nem teszi vissza. Na mindegy, én tudom hogy volt és kész. :)
Előzmény: vera33 (152595)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152595
Akkor írjál be mára 37C, hogy lássuk mit tesz. Mondjuk 1 tized, nem olyan sok ;-)
Előzmény: csuppancs (152591)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152594
Akkor passz:-)

Hőm. Magasról lehet nagyot esni:-) Úgyhogy még várok, jó lenne kibírni az FF ajánlotta vasárnapig.
Előzmény: csuppancs (152591)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152593

Húú, ennyi Dunántúli-t!!:-)))

Csuppancs, szerintem a mai hd miatt csinálta,de próbáld ki amit Tititu mond, hogy vedd ki a 18.napit!

Tititu, nagyon ígéretes a hőd!! Drukkolunk! Holnap teszt?

 

Előzmény: csuppancs (152588)
adresza Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152592
Csatlakozom a Dunántúliakhoz:)
Előzmény: tititu (152590)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152591
Azt alapból kizártam már. Szép a hőd. Úgy látom lassan következik az igazság pillanata? ;-)
Előzmény: tititu (152589)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152590
Ja, és én is Dunántúl (mondjuk épp hogy csak túl rajta) eredetileg:-)
Előzmény: csuppancs (152588)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152589
És ha kitörlöd a 18. napi hőt?
Előzmény: csuppancs (152588)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152588
Sziasztok! Vera, én is dunántúli vagyok. :)
Beírtam az FF-be a mai hőmet. Tegnap 37,0 volt, ma 36,9 erre FF egyszerűen kivette a pé-m vonalát. :Đ
Előzmény: vera33 (152586)
tititu Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152587
Jóreggelt!

Buma, a páromnak 2 fiú jött ki. Ő viszont nem igazán akarta megcsinálni nekem, nagyon nyavalygott, kelletlenül tartotta a gyűrűt, nem is jött ki semmi... De aztán a kolléganőmmel megcsináltuk, és nekem is 2 fiú jött ki:-)

Vizeskedés... én alapból nem szívesen megyek medencés vízbe, úgyhogy tuti nem fogok kardomba dőlni, ha ki kell hagynom. Mi mondjuk elég távoli nyaralást tervezünk, sokhosszú repüléssel. Én inkább ettől félek, hogy esetleg nem lesz-e vmi gond.
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152586

Ok, ok most vettem észre, hogy az óra el van állítva.. 7kor még komás vagyok... Ha megyek dolgozni, akkor fél 6kor, de általában most, hogy nem kell minden nap bejárni fél7kor.

Nem a Balcsinál, hanem a Közép-Dunántúlon, csak van egy picike nyaralója a férjemék családjának ott és pont 1 hónapja volt vízóracsere és lánykával kettesben mi oldottuk meg.

 

Előzmény: adresza (152585)
adresza Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152585
Mit ne mondjak, te is korán kelsz:)) Amúgy tök véletlen, mert valóban 4:40kor keltem. Balcsinál laktok?
Előzmény: vera33 (152584)
vera33 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152584

Jó Reggelt!

Én sem mernék medencében fürdeni, de én nem terhesen is csak a babaúszás miatt kockáztattam az uszit. Élővízben szerintem lehet. A múltkor sétáltunk a Balcsi parton lányommal (egy lélek nem volt rajtunk kívül) és nagyon szép tiszta volt a víz és ráadásul írtó sok is. Szóval idén sem lesz gond a Balcsin.

Adresza, 4:40kor kelsz??

Előzmény: adresza (152583)
adresza Creative Commons License 2009.05.07 0 0 152583
A medencés strandba szerintem én se mennék be. Fiammal viszont fürödtem párszor a Balcsiba. Nem történt semmi baj.
Előzmény: csuppancs (152580)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152582
Én is így gondolom. Mondjuk tavaly sem sokat pacsáltam, nem lesz nagy érvágás.
Előzmény: Buma81 (152581)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152581

Tititu, mi lett a jóslás eredménye?:)

 

Én nem tudom miért, de nem hiszem, hogy a fürdőkád kivételével belemennék-e vízbe ha terhes vagyok. Igaz még nem voltam, tehát nem tudom milyen lehet csak a parton ülni, de szerintem jobb félni mint megijedni!!

 

csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152580

Ja, Szoboszlóra megyünk nyaralni, hát ott medencés strand van, ezért nem hiszem hogy fogok fürdeni. :)
Előzmény: Buma81 (152578)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152579
Én sajna ilyenről nem tudok, különben én is megcsinálnám!!:-)
Előzmény: Buma81 (152578)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152578

Akkor meg mi a probléma? :) Nem kell aggódni! Lány lesz és kész! :)

Tititu szólj, ha megcsináltátok! :)

Engem még mindig érdekelne, hogy van-e olyan jóslás ami megmondja, hogy mikor lesz! :) Kicsit türelmetlen vagyok azt hiszem!

Előzmény: csuppancs (152569)
macann Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152577
Mit nem értessz? Had segítsek.... :D
Előzmény: adresza (152561)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152576

Köszi!

A 2 görbe tankönyvbe illően mutatja, hogy ovu elötti együttlétből lány, ovu napi együttlétből fiú fogant :-)) Még1x köszi!!

Előzmény: Allia (152575)
Allia Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152575
Csak Artúrról, a legkisebb királyfiról. :-) Ő Ági születése utáni 3. ciklusban, Ági 6 hónapos korában, egy vetélés után fogant.
Előzmény: vera33 (152574)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152574

Nekem 1x csinálta meg valaki és 4 lengés jött ki. Még röhögtem is, hogy 4 tuti nem lesz, mert csak 1 tesót akarunk még. Hát igaz lesz. LLFL volt ha jó emlékszem... Az első babánk lány volt, a második itt ül mellettem, a harmadikat elvetéltem (valószinü fiú, mert így is éreztem) és akkor lesz még 1 lány. Nem baj, végülis a párom önző módon megint lányt szeretne..

CSuppancs, ez az első baba a nászúton fogant, akkor még csak nem is terveztük és hát én ha tudtam minden összebújás után így is tisztálkodtam. Persze mikor megtudtam, h terhes vagyok, akkor abbahagytam. A lányomnál már tudtam, hogy jobb esélyünk van, ha fel sem kelek sokáig. Én csak azért írtam le Neked, hogy minden megeshet !!!! Szerintem ha nem bírod estig, akkor inkább délelött csináld, ne az első vizelettel, úgy 10-11 körül. Ja és nem zavar a lány téma :-)

Én is fürödtem a Balcsiban, és az orvosok azt mondják, hogy természetes vizben lehet.

Allia, a fiúkról is van görbéd??:-)))

tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152573
Köszi, meg is van!
Előzmény: Allia (152572)
Allia Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152572
Én írtam le, 1-2 hete, keress így a topikban.
Előzmény: tititu (152570)
Allia Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152571
Buma, a páromnak, amikor még csak ismertük egymást, de még nem is jártunk, 1 lányt ingáztam, magamnak a fflf leosztás. Ehhez képest van a fiú-lány-fiú triónk, garantáltan tőle mind. :-) És bár ő nem akar (még?) negyediket, én már szeretnék még. Tegnap keresztapámék kérdezték pont, hogy na mikor jön a negyedik? :-)
Előzmény: Buma81 (152568)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152570
Tudom, hogy korábban már leírta vki, de elmondanátok, hogy hogy is működik ez a gyűrűs dolog? Este majd jól megcsinálom:-)
Előzmény: csuppancs (152569)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152569
Hát persze. 1 fiú, 1 lány jött ki mindkettőnknek. :Đ
Előzmény: Buma81 (152568)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152568

Mondtam már, hogy kipróbáltam a páromon is a gyűrüs jóslást?:) Igaz kicsikét ellenkezett, azaz nem kicsit, de végül megcsináltam. Neki is azt hozta ki mint nekem, ami igen jó jel :) Így nekünk lányom lesz eloszor majd fiam  :) Csuppancs te próbáltad már? Én nem hiszek benne, de 50% hogy bejön :)

 

csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152567
Tudom hogy délután kell, de volt hogy nem bírtam ki és megcsináltam reggel. :Đ
Én egyelőre még abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a fiam elsőre sikerült és fiúnak, ahogy szerettem volna. Persze az a lényeg hogy egészséges legyen, de én bevállalom hogy inkább lány felé hajlok. :) Kíváncsi vagyok vajon most mennyi idő alatt sikerül összehozni. De befejezem, mert már csak az én lányommal van tele a topik. :D
Előzmény: Allia (152564)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152566

Hova mentek nyaralni?
Tengerben simán fürödhetsz, persze ha nem túl hideg és jólesik. Az utóbbi pár évben a Balaton vize is egészen tiszta, én ott is simán fürdenék. Velencei tóban nem annyira. Medence: na az meg attól függ...wellness szállodában valószínűleg nem kell félned, tisztítják rendesen a vizet.

Mi is június végén megyünk Görögországba, és fogok fürdeni a tengerben, már ha nem kell majd a jégtáblákat hessegetni, de csak nem. Első terhességemnél is fürödtem az Adrián.

 

Előzmény: csuppancs (152563)
Allia Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152565
Cuppancs, nekem ebből lett a lányom. Nem csináltam semmi extrát, és mindegy volt, csak sikerüljön már végre (14. ciklus).
Előzmény: csuppancs (152563)
Allia Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152564
Tengerben lehet fürdeni terhesen is, hacsak az orvos nem tilt el tőle. LH tesztet nem érdemes reggel csinálni, a soká visszatartott vizeletben magas lehet az LH szint, ezért hamis pozitívat kapsz. Minden LH teszt leírásában a délutáni órákat javasolják a teszt elvégzésére.
Előzmény: csuppancs (152563)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152563
No, megrendeltem az újabb adat ovutesztet. :D Majd addig nyüstölöm apát, amíg negatív a teszt, amint erősödik a második csík, békénhagyom. Asszem viszont megcsinálom reggel és este is, úgy a biztos.

Vera, nekem akkor lányhoz drukkolj légyszi! Figyi, említetted hogy mikor terhes lettél, öblítettél az együttlét után. Ezek szerint azt csinálhatom még egy már esetleges sikeres akció után is?

Azon agyaltam, hogy lehet hogy nyaraláskor már nem leszek egyedül, ezért mondtam a páromnak hogy én nem fogok fürdeni. Erre ő megkérdezte, miért? Nem lehet? Asszem én nem szívesen tenném, de kíváncsi lennék a véleményetekre.

vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152562

Na, na a tuti, csak akkor tuti, ha már ott van!!

Adresza, 9-10 dpo-n még csak nagyon halvány lehet a teszt, ha egyáltalán!! Nekem 10dpo-n éppenhogy mutatott valamit februárban.Ha mondjuk a beágyazódás 2 nappal késöbbre esik, akkor meg tuti nagyon korai. Nagyon drukkolok a holnapi teszthez!!! Tudod, akinek én nagyon drukkolok!!:-)

Előzmény: Buma81 (152560)
adresza Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152561
Erre én is rájöttem:) Nehéz belőni ovu előtti napot, főleg ha 3 napot át kb egyformát mutat a teszt.

Csuppancs: ecetes öblögetés? Na majd utána olvasok, hogy mi is ez. Talán akkor 13. napon kéne bevetned:) 13. napi ovu esetén a lányok érnek célba és elvileg kibírják még pár napig.
Buma: drukkolok nagyon! Amiket írtál szerintem jó jelek:)
Tititu: izgi nagyon!
Macann: megnéztem a görbéd, de a sok adat közt elvesztem:) hiába angolul van minden:(
Ma a 9-10. dpo-n vagyok. Semmit sem érzek:( Reggel nem bírtam aludni, így hőm hajnalban lett mérve 36,8. Úgy érzem ez most nem jött össze. Ma a boltba menet azon kaptam magam, hogy a köv. cikluson gondolkodok:))) holnap tesztelek, ha az is negatív,akkor felkészülök a banyára.
Előzmény: vera33 (152558)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152560

A fájdalom most átlépett olyan mindjárt megjön fázisba, ahogy mentem az utcán teljesen olyan volt, mintha megjött volna, de most hogy hazaértem nem volt semmi. Tudom, hogy ez nem feltétlen a banya jelei, de nálam tuti. :( De majd a május Tititu meg a többiek után...:)

csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152559
Ugye? Mondtam én. :)
Előzmény: vera33 (152558)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152558
Hát passz. Ezek után már tényleg nem tudom, mert nagyon egyforma a 4 görbe... Hő alapján tényleg 13. nap, de nyák alapján, valamint a mostani lh alapján meg inkább 15. Szerintem amig nem pozitiv az lh a köv. hónapban akció, aztán aznap mikortól pozitiv stop.Ez még mindig ad legalább 36 órás ablakot, hogy az y-os katonák már ne bírják. Mondjuk még a pozitiv lh után is van 24-36 óra elméletben.... Fúú ez írtó nehéz!
Előzmény: csuppancs (152557)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152557
Túlzásba nem vittem én sem. :Đ
No megpróbálom beszúrni az előző 2 görbét, a másik kettőt meg úgyis látjátok.


Előzmény: tititu (152555)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152556
Beetetés időszak van.
Előzmény: tititu (152553)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152555
Nna, ez az, amit én soha nem fogok vizsgálgatni, az tuti! Vhogy túl bizarr nekem.
Előzmény: csuppancs (152554)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152554
Köszi, megnézem. Igen, minden relatív, ugyanúgy a méhszáj magassága is. Én pl. most néztem először, úgyhogy gondolhatjátok mekkora fogalmam volt róla hogy most éppen hol tart. :Đ
Előzmény: tititu (152552)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152553
Lapozol lefelé = egérrel lefelé görgetsz. És ez csak akkor működik, ha VIP-es vagy, vagy most, amikor beetetés van, és pár VIP-es funkciót engednek.
Előzmény: tititu (152552)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152552
Ha a fő oladalon (ahol a görbéd van) lapozol lefelé van egy Pregnancy Monitor nevezetű ablakocska, és abban van egy Early Pregnancy Signs vonalzó.
Előzmény: csuppancs (152549)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152551

Tényleg fél órával? Állítólag azért van saját nyákunk, hogy abban a katonák tudnak úszni, na most ha ecetesen öblítesz, azzal szinte a nyákot is kiöblíted.... Na mindegy, ő biztos tudja...

Mondjuk én meg úgy estem teherbe elöször, hogy együttlét után tejsavas öblítést csináltam tisztálkodás célból. Lányom lett volna.. Hát szerintem megér egy öblítést!!:-)

Előzmény: csuppancs (152549)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152550
Persze, azért is írtam, hogy jó játék:-) Pláne, hogy teljesen szubjektív, ki mit észlel magán, mit ír be, stb.

Előzmény: vojudit79 (152547)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152549
Cz.-vel a ciklus elején beszéltem. Feltegyem ide az előző görbéimet képben? Ecetes öblítést eksön előtt fél órával, azt mondta.
Mik azok az FF pontok? Én még nem láttam hogy kaptam volna.
Tiszta lökött a fórum. Nem minden hozzászólást látok egyből, ráadásul 2 órát késik az órájuk...
Előzmény: vera33 (152548)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152548

Ezer bocsi, visszavonom a kijelentésemet!!!!!!!!!!:-) Nekem mindegyik nagyon hosszúnak tűnik az enyémhez képest! Még1x ezer bocsi!!

tititu, szerintem nagyon szép a görbe!!Nagyon , nagyon drukkolok!!

Ja és a pms tünetek = koraterhes tünetekkel! Szóval amig banya nincs addig remény van!

Buma, elöbbi neked is szól és hát 1 akcióból is simán lehet baba!!!Ha még pont elkaptátok a kis petét akkor már nemsokára ágyazodiK!

Csuppancs, toji az ovu elött van, az tuti. Mikor beszéltél Cz-vel? Azóta 1-2 napot változhatott a ciklusod. Simán kipróbálhatod az ecetet, szerintem action elött fél-1 nappal.

vojudit79 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152547
nekem volt olyan hónap, hogy valami 90 pontom volt és nem voltam terhes...a terhes görbém meg 42 pontos...ennyit a FF pontjairól:)
Előzmény: tititu (152540)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152546
na hadd álljak be a sorba, nekem volt 31. napi ovum is:))
Előzmény: tititu (152540)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152545
Nekem is az a ciklusom lett giga-hosszú, amikor a málnalevél teát ittam ciklusrendezés címen:))
Előzmény: tititu (152542)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152544
Na, megrendeltem 25 db 10es terhességi tesztet, hogy legyen itthon majd ha kell esetleg. 3-5 nap és itt lesznek, szerintem akkor elég lesz tesztelni majd :) Itt olcsobb mint otthon, lh teszteket is rendeltem már ide és azok is voltak szallitasi koltseggel egyutt 60forint/ darab. Van előnye is ennek az országnak most már! :P Jó, ha boltban venném akkor kb 500ft lenne egy teszt, de a hülye veszi ott. :)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152543
Az az igazság, hogy én elsősorban a tojásfehérjét figyelem, lehet hogy volt valami, csak nem írtam be. :-) Mindig megjön 28 napra -oké, volt már néhány kivétel, de akkor antibiotikumot szedtem, vagy fogyóztam, úgyhogy az nyilván más tészta-. Szóval tényleg nem tudom, mert Cz. is a 13. napot mondta. És esni mindig esik aznap.
Most még biztosan megjön, nem volt "éles" akció. De mondom, asszem maradunk a hagyományos módszernél, csak kérdés hogy az ecetes öblögetéssel vacakoljak-e vagy hagyjam a csudába.
Előzmény: vera33 (152538)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152542
Barátcserje. Én rá fogom a késői pé-t és hosszú ciklust. Amíg nem szedtem, addig nagyjából rendben volt a 18-20. nap körüli pé és 30. napi banya. Most meg akkor volt pé, amikor a banyának kellett volna lennie.
Előzmény: macann (152534)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152541
Buma, egyetlen alkalom bőven elég a babához!;-)
Tudod, itt az a mondás járja, hogy amíg nincs banya, addig bármi lehet:D
Előzmény: Buma81 (152539)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152540
Nana, ne tegyünk felelőtlen kijelentéseket! Az én 29. napi ovum smafu?:-)))
Pláne, ha még benne hagytam volna, amit ma talált ki az FF! Ugye nekem mumus a nyák, mindig elfelejtem. De néha eszembe jut, és akkor beirkálom. Na, a 34. napon is eszembe jutott pont, és tojásos volt, beírtam. Erre a mai hő után áttette a 34. napra az ovut!! De azt már nem hagytam, inkább kivettem a nyákot, így visszakerült a 29. napra:-)

Teszt... nem tudom, olyan sok negatívat láttam már:-( És ma már érzem a hasam, alul középen bizsereg, mintha meleg, sőt, forró vizes palackot szorítanék oda. Majd a hőtől teszem függővé, hogy tesztelek-e.

Jééé, beírtam mára, hogy krémes a nyák (annyira egyértelmű volt, hogy nem tudtam nem észre venni), és már nem szaggatott az ovu-vonalam. És 54 pontom van:-) Jó játék:DDDD
Előzmény: vera33 (152538)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152539

Vera, köszi a bíztatást, de nem hiszem, hogy pozitív lenne a teszt :( Tegnap 37.1 volt (a ciklus elején is annyi volt), ma meg már lecsökkentem 37.0ra. Igaz a hasam is érzem tegnap elött óta, de sajnos kétlem, hogy baba lenne. Nem hiszem, hogy egy alkalom elég lett volna :( Úgy terveztem, hogy rendelek teszteket a neten, és ha még nem jött meg mikor megérkeznek postan, akkor tesztelek, elöbb nem, mert úgy is tudom az eredményt.

 

Kontyos rádíóról hallottam már én is! :) Én otthon megyeszékhelyen lakom (igaz nem túl nagyban) de ott is terjednek a pletykák folyamatosan, olyan emberektől hallok vissza dolgokat, amiket nem értem, hogy honnan tudhatnak :) Nagyon irigyek, kicsinyesek tudnak lenni az emberek, inkább más gondjával, bajával foglalkoznak, mert az jobb dolog... Nem csak a faluban, mindenhol!!!

 

Csuppancs, szerintem is a 15/1 :)

Előzmény: vera33 (152532)
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152538

Hát Macann, ez aztán a görbe!! Ilyen késői ovut szerintem senki más nem tud produkálni! Ha a nyákot és hőt figyelembe vesszük szerintem lehet, hogy tegnap vagy tegnap elött volt ovu... Nekem az a 24, 25, 26. napi E, W,W gyanús! Nekem mindig vizes 1 nappal a poz. teszt után, mikor ovulálok.

DE az is lehet, hogy megint próbálkozik a szervezetet (mint Juditnál) és még csak most lesz. Az "action-t" ne hagyjátok abba..:-)

CSuppancs, szerintem ez már jobban mutat. A nyákot viszont nem nézted el (már bocs)? A sorozatos E után rögtön semmi lett? Vagy volt egy kis vizes érzés? Mert akkor nálad tuti ez a 15-16 napi ovu. Valamint még 1 kérdés? A lutheális fázisod általában 14 nap? Mert ha most megjön és megint 14 nap múlva, akkor ez a mostani vonal jó, viszont ha elöbb jön akkor lehet, hogy mégis a 13. napi.Sajnos ezt már csak akkor tudjuk meg ha megjött vagy jobb esetben nem jön meg és akkor már nincs mit számolgatni:-)))))))

Előzmény: macann (152534)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152537

Beírtam a mai hőmet és a pozitív LH tesztet, áttette a 15. napra az ovut, úgyhogy most már végképp nem értem. Mindegy, csináljuk hagyományosan, oszt jóvan. :)
Előzmény: macann (152536)
macann Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152536
Mifelénk a "kontyos rádió" elnevezés elég hagyományos és elterjedt... de aki nem ismerte sztem az is rögtön tudta, hgoy mire gondolok... :D
Örülök, hogy tetszett...
És én nem értettem félre... és csak reméltem, hogy ti sem... :D
csuppancs Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152535
Macann, egyáltalán nem vettem magamra. Láttad a kacsintós jelet, remélem. Inkább poénnak szántam, bár sanszos volt hogy félreérthető lesz. A kontyos rádió nekem is felettébb tetszett, még nem hallottam. :)

Köszi az LH tippeket, valahogy nekem is az a nyerő. És a 16. napon akartam egyfolytában apára mászni. :) Akkor hogy is van ez? Miért esik már a 13-on a hő? Hogy lesz így nekem lányom? :Đ
Kóláspohárba úgy esett, hogy valamelyik fiú volt olyan kedves és az üres poharát a számítógépasztalon hagyta. Namármost mivel én meg tanulok és ezer könyvem van ott felhalmozva, az egyik tetején voltak a tesztek egy papíron, merthogy fotóztam előtte. Valamit meg kirántottam alóluk, tesztek szanaszét, ez a kettő pedig a pohárban landolt. :) Viszont azok tuti negatívak. Most nem tudom hogy rendeljek-e a következő ciklusra, vagy ne bosszantsam magam.
A tegnapi hőmet ki kellett vennem, mert kicsivel 5 előtt ki kellett mennem pisilni. Akkor nem mértem meg én balga. Bár a párom "imádja" amikor hajnalban a lázmérővel csipogok.

Képzeljétek, már meg is kaptam a femibion mintát postán. 15 db-ot küldtek. Tök jó.
macann Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152534
Hát pedig az a tapasztalatom, hogy aki a győzit nem szereti, az bolondul vagy a mónikáért, vagy a balázsért, vagy újjabban a barát józsiért (joshi barat). Mindegy.
Tudom én, hogy nem vérre ment a dolog, csak inkább tisztázom, hogy nehogy egyéb félreértegetés legyen belőle.
Pechemre elfogyott az ovutesztem. Elvileg már úton van egy adag, de ez a pooostaaa.... :S
A hőm alapján most fogok... én úgy tippelem.
Ti mit szóltok a görbémhez?
És úgy olvasgatás közben akadtam rá olyan mondatokra - már nem emléxem ki(k) írta(k) - hogy a barátcserje miatt hosszabb a ciklusuk?
Én is azt szedem... épp amiatt, hogy ne legyen megint 62 napos ciklusom... erre most azt hallom, hogy épp az ellenkezőjét csinálja?
Allia Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152533
Csoki, ajánlom figyelmedbe a szülés terhesség 4.0 topikot, saját táblázat oldallal (indexesbabak.uw.hu). Ezt én vezetem, ha gondolod, beírlak, és akkor bámikor megnézheted, hol tartasz. :-)

Cuppancs, én is a 15/1-re szavazok.
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152532

Cszoki, Gratula az uh-hoz!!!! Jó utat haza!!

Tititu, Megadrukkok mennek!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon, nagyon szépen alakul a görbe!!! 2 nap múlva teszt???

Adresza, te most hanyadik dpo-n tartasz??

Csuppancs, szerintem ha beírod a poz. lh-t a 15. napra, akkor a 15 és 16 közé fogja behúzni!! Hogy került egy lh teszt kólás pohárba???? :-))

Macann, még mindig nega az lh?

Buma, ígéretes a felszökő hőd!!!!!!!!!!!! Mikor tesztelsz?

Bildi is tök jó magas hőt produkált, valószinü,hogy nála az éjjel meg volt az ovu!

Én már azt hittem megy el a banya, de újra visszatért... Gondolom, hogy még regenerálódik a szervezet vagy mi.... Szerintem vasárnap elkezdem az lh-t, ha a nyák is úgy alakul. Már alig várom :-))

vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152531
Ja és akit csak a "falun" ismerek utálja a győzit..:-)))
vera33 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152530

Sziasztok!

Szent ám a béke! És tényleg most nagyon sok nyugalomra és lelki békére van szükségem, úgyhogy nem fogom ezen rágni magam. De nekem nagyon jó véleményeket és tapasztalatokat olvasni, mert tudom, hogy sajnos többünkkel is megtörtént már ez is az is. És kivel a legjobb ezt megbeszélni? Olyanokkal akik nem pletykálnak, mint pl. ti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Én értettem, hogy Macann mire gondol, mert én is ebben a "faluban" éltem sokáig. Sőt anyukám az egyik körzetis aszisztensnője volt, szóval ismerem a pletykaterjedés sebességét. Városon detto ugyanez megy, csak ott több az ember, mindenki nem ismeri a másikat és ezért gondoljuk, hogy kisebb a "sebesség" :-)

Csuppancs ugye nem vetted magadra, természetesen nem akartunk általánosítani!!Szerintem a 15. napi első pozitiv (az a kis csík ami a legelején van, ugyanolyan erős mint a kontroll)

Na megnézem gyorsan görbéket :-)

 

Előzmény: macann (152527)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152529
Én is a 15/1-re szavazok.
Kólás pohárba? Hogyan?:-))))
Előzmény: csuppancs (152525)
tititu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 152528
Sziasztok!

csoki, van a táblának egy olyan része, amiben a pocakosok vannak, ha gondolod, néha majd elküldöm neked, hogy tudd, hol tartasz!:-)

macann, szerintem csuppancs nem gondolta ezt ilyen komolyan! a kontyos rádió kifejezésen én nagyon jót röhögtem, még nem hallottam:-)))
macann Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152527
Próbáltam finomabban fogalmazni, hogy senkit, aki esetleg falun lakik magára ne vehesse. Én is ott éltem életem első 11 évét, majd egy nagyobb megszakítás után még repetáztam 4-5 évet, de elég is volt ennyi.
A kontyos rádió megnevezést azért használtam, mert ez abszolute jellemzi a pletykafészkes idősebb-fiatalabb korosztályt.
Egyébként tudom, hogy falusi nem egyenlő pletykafészek. De lécci ez nem a te inged - és nem is más jelenlévőé - úgyhogy ne vedd magadra.
Sőt! Tudom, hogy falu és kisebb-nagyobb város között sincs különbség a pletykaterjedés gyorsasága és dinamikája terén.
Mégegyszer sorry, ha megbántottam valakit... nem akarattal volt.
A végkövetkeztetésem, magasról kell tenni az ilyen megjegyzésekre, meg úgy általában az egészre. Annyit télleg nem ér, hogy egy mende-monda miatt összepatkózzon az ember lánya bárkivel, és ezen rágja magát napokig, pláne, hogy ilyenkor csend, béke, és nyugalom kell.
Előzmény: csuppancs (152525)
adresza Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152526
Cszoki: gratula a 12. heti uh-hoz!
Csuppancs: szerintem a 15/1. napi a legpozitívabb.
Vulfia: nagyon kiváncsi vagyok a titokra, ezért mega drukkot küldök a zöldüléshez!
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152525
Macann, én falusi vagyok, de Isten bizi utálom Gy őzit és tudok titkot tartani. ;-)

Vera, a képek:



Válaszd ki, melyik tetszik, fölülről fotóztam mindkettőt. Ja, a 11. és 12. napit sajnos már nem tudom velük együtt fotózni, beleestek egy üres kóláspohárba, aminek az alján azért még volt 1-2 csepp. :Đ
cszoki Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152524
Ááá, nyugi , én is csak két hónapig tudtam szedni a barátcserjét :))))többet neked se kell remélem, de inkább kevesebbet!

Egyébként ne szégyelld magad, bevallom néha csak azért lépek ide be gyorsan, hogy a táblázatban amit vezetsz, megnézzem hol is tartok már :D.
Még én is képtelen vagyok észben tartani! Nem is tudom mi lesz velem ezek után, ha a 100.naptól kikerülök innen... Majd a 9.hónap végén dobjon már rám légyszi valaki egy emailt, hogy menjek el szülni:D
Előzmény: tititu (152523)
tititu Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152523
vera, no comment... az ilyet tényleg el kellene engedni a füled mellett, de az nagyon nehéz. annyit viszont tényleg nem ér, hogy pároddal is vitázzatok miatta, lehetne egy kicsit támogatóbb az az ember, irgum-burgum! vagy lehet, hogy ő így dolgozza fel? a lényeg, hogy nyugi legyen, arra van most szükséged, hogy testileg-lelkileg regenrálódni tudj!

csoki, szégyellszégyell... teljesen abban voltam, hogy még csak ezután jön az UH-d, vhol lemaradtam rendesen:-) a lényeg, hogy minden rendben! a pakolásért/költönzésért nem irigyellek, én nagyon utálom... nem egyszerű nektek sem az élet, vándormadarak vagytok, mint vasbabék:-)
igen, én is a barátcserjére szavazok, az kavarhatott be. de remélem, nem maradandó a hatás, mert nem szeretnék 40x napos ciklusokat (csak egy 365 naposat:DD).
Előzmény: vera33 (152515)
cszoki Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152522
Tititu, akkor lehet te is úgy reagálsz a barátcserjére mint én:)) Nekem is 4-5 nappal meghosszabbította a ciklusomat és későbbre tette bő egy héttel a pé-met.

off
12.heti uh megvolt múlt héten csütörtökön! Az uh-n minden érték tökéletes volt, előtte volt egy nagy vérvétel, annak is jó lett az eredménye. De mivel itt alapból az sztk-ban kombinált tesztet csinálnak a 12.héten, vettek még vért, és az uh eredményével együtt elküldték elemzésre. Annak 3 hét múlva lesz csak meg az eredménye.
Remélem ott is mindent rendben találnak.
Nehéz volt kivárni ezt a 6 hetet, az biztos, de végül is nem bánom. Lenyugodott közben a lelkem, és megbeszéltem magammal, hogy minden a fejemben és a lelkemben dől el, nem az orvosi rendelőben:).

Közben készülünk a költözésre, 3 hét múlva megyünk haza, azért így közel 6000km-ről ez nem lesz túl egyszerű, már csomagolok, készülök lelkileg:))-leginkább is az augusztusi újabb költözésre, amit még az sem tudjuk hova lesz!
De a lényeg, hogy nyáron otthon leszünk 2 hónapot már alig várom! Főleg a lángost, a jó kis mekis sajtburgert, a túrósbatyut, a sóska mártást,a cseresznyés rétest meg a sok-sok finomságot, ami majd otthon vár:))
on

További sok sikert mindenkinek, azért ha időm engedi, mindig benézek:)! Nagyon szurkolok nektek!
Előzmény: tititu (152510)
vera33 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152521
Igértél  lh fényképet!! Ide vele!:-)
Előzmény: csuppancs (152516)
vera33 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152520

Én hívom falunak, de egyébként már város :-))

Csak én nem akarom,hogy állandóan az legyen a téma, hogy valami bajuk van, azért nem sikerül stb..

Na mindegy... Most már csak a férjemet kell letudnom, mert a vita után még nem láttam... Ő nem úgy fogja fel, hogy mennyire sz--rul esett, hanem csak azt mondja, hogy mit csinálok nagy ügyet belőle...(hát csináltam, mert zengett a ház!)

Előzmény: macann (152519)
macann Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152519
Ohhh... kit érdekel mit beszélnek a kontyos rádióban... falu... és ezzel sztem mindnet elmondtam.
Ne idegesítsd ezzel magad. Annyit nem ér. Mondjanak, amit akarnak! Így sincs, meg úgy sincs semmi közük hozzá.
Ha meg annyira zavar, akkor nyugodtan mond, hogy focicsapatra hajtottok, és kész...
Én sem akartam azt sem világgá kürtölni, hogy egyáltalán tervezzük, mégis gyanította az egész család. Anyámat sikerült elaltatnom azzal, hogy majd... esetleg egy év múlva... de ha valami gyanusat vesz észre rajtam/rajtunk a párommal, akkor újra fellángol a kíváncsiságos gyanuja. Ez van.
A falusiakkal meg ne foglalkozz... nincs jobb dolguk, mint más bajával, örömével, nyomorával foglalkozzanak. Csak a pletyó meg a győzike shów van nekik...
Előzmény: vera33 (152515)
adresza Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152518
Ó Vera: nagyon rossz lehetett ez Neked:(((( Mi is tanultunk a dologból, csak olyan nehéz füllenteni. Tőlünk mindenki azt kérdezi mikor jön a kistesó? Mikorra tervezzük stb. Most a szoptatás a kifogás, mert addig nem, míg az tart.
Előzmény: vera33 (152517)
vera33 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152517

A márciusi vetélésem után elhatároztam, de ez az eset még szilárdabbá tette ezt, hogy nagyon sokáig nem fogjuk elmondani, még akkor sem ha látszani fog. Majd elhárítjuk a kérdéseket, hogy sok fagyit ettem, vagy hogy mostanában nem tornázom stb. A lányom barátnőjének az anyja, akivel együtt szültünk volna, még talán mindig nem mondta el, pedig már a 14. hétbe lépett. Elöször néztem egyet, hogy még a saját anyjának sem - de most már inkább teljesen egyetértek vele...

Előzmény: csuppancs (152516)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152516
Biztosan szarul esett. Igen, a diszkréció kényes jószág, nem mindenki tud vele bánni sajnos.
Előzmény: vera33 (152515)
vera33 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152515

Adresza, korai volt! Ez még simán lehet zebrás drukkkk!

Tititu, Neked is nagy drukk a zebrásodáshoz!!!!

Csuppancs, ez a cumis dolog :-)))

Anyák napja ari volt, csak szerintem még picik ehhez, de édesek voltak.

Viszont ma nagyon, nagyon lehidaltam és hát folyik a könnyem rendesen. Párommal is összevesztem.... Mi márciusban 8 hetesen elmondtuk a szűk családnak - anyós, sógor. Mondtuk, hogy korai, kezeljék diszkréten amig le nem tellik a bővüs 12..... Na erre mi fogad ma, anyós falujában? Sógorom haverjának a felesége tologatja a babát, és hát odamentem megnézni. Pár perc múlva gratulál, hogy jön a 2. baba...

Ennyit a diszkrécióról. Értitek egy tök idegen nő! Én meg erre csak azt válaszoltam, hogy biztos annál jön aki híreszteli, mi még csak nem is tervezzük... (most basszus nem fogom elmondani a legbensőbb dolgainkat) Még mondhattam volna, hogy biztos a sógoromnál jön a második, kiváncsi vagyok, hogy ezt megtartják-e? Gondolom az ő dolgaikkal nem nagyon dicsekednek!

Előzmény: adresza (152511)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152514
Adresza, szerintem is korai volt még a teszt.
Én tegnaptól beléptem a parázók klubjába. Érdekes, múlt héten a doki után pedig tök bátornak éreztem magam. HP vagyok. :Đ
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152513

andykának emailt is írtam már majd' két hete, arra sem reagált, szerintem nyugodtan kiveheted, legeljebb majd visszarakod, ha újra felbukkan. Mennek a drukkok!!!:))

 

Előzmény: tititu (152502)
tititu Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152512
Korai volt még az a teszt szerintem! Érdemes ilyenkor kicsit kitartani, és legalább a 10. napot megvárni! Szép az a hő, ebből még bármi lehet!:-) Drukkolok++++++++

Előzmény: adresza (152511)
adresza Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152511
Sziasztok!

Tititu: nagyon drukkolok, remélem ez a hosszú ciklus szerencsét hoz!
Buma: szerintem az alhasi fájdalom jó jel lehet. Nekem is volt pár napja és hirtelen elmúlt:( Ma nem bírtam tovább és teszteltem:( - Kicsit szomorú vagyok, de majd akkor Csuppanccsal lányra gyúrunk:)
Vera: nem lett jó a vége, 6-7 héten elkezdtem vérezni.
Csináltam én is egy görbét, csak sajnos elég hiányos. Ovu után nem mértem hőt, csak tegnaptól. Mivel úgy meg nem rakta be a tr napját ezért kamu adatokkal kiegészítettem:
tititu Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152510
Jaj, csajok, nagyon aranyosak vagytok! Teljesen elérzékenyülök itt... hüpp-hüpp:-)

csoki, az utóbbi időben nem nyertem ilyen hosszúságú ciklust, most vmiért majd 10 nappal később volt pé-m, mint szokott, ezért ez a maraton.
Te hogy vagy? Mikor jön már el az UH ideje (nem is tudom, hogy bírod kivárni...)?
Buma81 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152509
Tititu! Maradjon a hőd fent, a májusi sort valakinek el kell kezdenie és jelen pillanatban te lennél rá a legmegfelelőbb! :)
cszoki Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152508
Tititu, neked szokott ilyen hosszú ciklusod lenni??? Mikor fogsz tesztelni?
Nagyon szurkolok ;-) ! Ezt a hónapot neked gondoltam:)
Előzmény: tititu (152506)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152507
Drukk megy. :)
Előzmény: tititu (152506)
tititu Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152506
Maradhatna is ilyen:-)
Fiad - :DDD
Előzmény: csuppancs (152505)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152505
Tititu, szép magas a hőd. :)
Előzmény: tititu (152503)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152504
Én inkább attól fosok, hogyan fogom megmondani. Szerintem velem úgy számolnak a cégnél, hogy nagyfiú mellé már biztosan nem fogok szülni. Ráadásul bonyolult német főnökeim vannak. :S
Fiacskám tud róla, azt mondta őt ez már nem érinti. :Đ Tipikus kamasz. Azt mondta, nem ciki. De valahol szerintem féltékeny is, mert tavaly nyáron megtalálta anyósoméknál a cumiját és utána hetekig azzal a szájában járt-kelt. :)))
Előzmény: vera33 (152501)
tititu Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152503
Judit, köszi a drukkot!:-) Örülök, hogy jobban vagy, maradjon is így! Lánykádhoz kitartás, lesz ez még így se;-)
Előzmény: vojudit79 (152495)
tititu Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152502
Sziasztok!

Ha egyet értetek, akkor andyka-t holnaptól a parkoló táblába teszem át, mivel már nagyon régen nem jelentkezett. Amennyiben újra felbukkan és szeretne, természetesen visszakerül az élesbe.

Parák... azok szerintem mindenkinél vannak. Nálunk talán most a munkában kevésbé, állítólag mindannyian benne vagyunk az új szervezeti felépítésben is, már ez is vmi. Viszont a napi 2 óra oda, 2 óra vissza utazás már kevésbé csábít...:-(

Vulfia, akkor nem faggatlak tovább, zöldülj gyorsan, hogy fény derüljön a titokra!:-)

vera33 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152501

:-(( Hát szerintem tudják a táppénzes papírjaimból, hogy terhes voltam.. Jönnie kell annak a babának minél elöbb!! Na nem azért, hogy biztosítva legyen egy állás (mert én már 2 gyerek mellett nem megyek oda vissza) hanem, hogy biztosítási időbe szüljünk, meg hát, hogy legyen tesója a gyerekeinknek!!

Nálatok a nagyfiú tudja, hogy szeretnétek tesot?

Előzmény: csuppancs (152500)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152500
Sziasztok! Vera, munkahely miatt is parázok én is. Parázzunk együtt. :Đ
Előzmény: vera33 (152499)
vera33 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 152499

Sziasztok!

Judit, örülök,hogy jobban vagy! A lányok is tudnak dolgokat produkálni! Nekem az a halálom mikor megtiltok valamit, és odamegy az apjához (az meg persze elfelejt megkérdezni engem), mert tudja, hogy az mindent megenged.... Nálunk írtóra apás, pont ez miatt.

Úgyhogy lányra gyúrok készüljetek, hogy a legtöbb leányzónak apa mániája van. (már azt is mondta,hogy ő egyedül puszilhatja csak meg apát, meg ő a felesége és nem anya....)

Ma anyák napja lesz a bölcsiben, remélem kibírom bőgés nélkül!:-)

Csuppancs, most meg én parázok.... Minden miatt - munkahely, babagyártás stb.

csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152498
:)
Előzmény: vojudit79 (152497)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152497

Hááát én is kezdek kicsit parázni. A tündi-bündi kislányom kezdi kimutatni a foga fehérjét, igazi kis bestia lett. Asszem felköthetem a gatyám...

 

Előzmény: csuppancs (152489)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152496
Az utolsó ciklusomban nekem is folyamatosan fájt a bal oldalam ovu után is:))))
Előzmény: Buma81 (152492)
vojudit79 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152495

Itt vagyok élő példának, hogy pozitív LH teszt nélkül is lehet ovulálni, sőőőt teherbe esni:) Én nem tekintettem pozitívnak egyik LH-t sem amiket az utolsó hónapban produkáltam. Volt 2 határeset, de egyik sem volt olyan egyértelmű, mint az előző hónapokban...aztán tessék.

Olvaslak ám Titeket és folyamatosan nagyon drukkolok Mindenkinek. Most legfőképp tititunak, látom talán most már összejött az ovu és remélem vele együtt más is:))Természetesen a többieknek is hajrá!!!!

 

Egyébként köszönöm az érdeklődést, jól vagyunk, fejfájás és róka lemondott, úton vannak Felétek:))Csütörtökön megyek a védőnőhöz kiskönyvért, ma szereztem laborba beutalót már csak el kéne menni megszuratni magam.

 

Előzmény: csuppancs (152473)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152494
Szerintem nem függ a kód a vip vagy sima státusztól, inkább a regisztráció korától. :-) Álca meg azért, hogy ne tudd ki vagyok. :-)) Aki meg rájön, annak kérem a diszkrécióját. Ha zöldülök, akkor úgyis vallok. ;-)
Előzmény: tititu (152490)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152493

Nekem is kb. ovu után 1 héttel szokott lenni és ez a sárgatesttel kapcs. Ilyenkorra termeli a legtöbb progit a petefészek - ezért szokták mondani, hogy a 21. napi vérvétel mutatja (vagyis 1 héttel ovu után) a legjobban, hogy volt-e ovu. Egyébként én januárban kb. 1 héttel ovu után begörcsöltem picit a metron, akkor még nem is tudtam, hogy baba van! Addig amig banya nincs, fel a fejjel, lehet, hogy a szerdai akció sikeres volt!

Csuppancs, ilyet nem akarok hallani!! Tudod, mi jövő februárban szülünk a mostani táblalakókkal (kivéve a zöldekkel) együtt!!! Semmi para!!!

Jó éjt!

Előzmény: Buma81 (152492)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152492

Vera, ebben a hónapban nem lesz baba nálam, mert ugye nem sok lehetőségünk volt, de a május hátha nekem is szerencsét hoz! :) A mai baba látogatás nem csökkentette a vágyat bennem :)

 

Lenne egy kérdésem. Ma reggel óta érzem a petefészkemet, hogy fáj, egyre erősebben. Ez normális egy DPO6 nál? Peteérés már nem lehet, banya meg még korai. Gondoltam mielött kétségbe esem megkérdezlek titeket! :)

 

 

csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152491
:-) Inkább az a gondom, hogy annyira régen tervezzük, olyan sokáig csak az álmot dédelgettem, hogy az aktív szakba lépés kicsit megrémít. :D
Előzmény: tititu (152490)
tititu Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152490
csuppancs, ez aranyos:-)
akkor mit szóljunk mi, akiknek ez lesz az első!? neked legalább van vmi fogalmad a dologról, mi meg még csak ismerünk olyat, aki látott már gyereket közelről:D

Vulfia, szerintem attól is függ az FF kódolása, hogy VIP-es vki, vagy pedig nem. Meg persze biztosan változik időnként a rendszer is. Álca nick, lehet tudni, ki bújik mögötte?;-)
Előzmény: csuppancs (152489)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152489
Csajok, én asszem beparáztam. :Đ 18 év kihagyás után nem lesz semmi...
macann Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152488
Én kb négy hónapja regeltem az ff-re. De most nekem is mutat VIP-et és elvileg még fog is 5 napig. Gondolom beetetés. De nekem ez így most tök jól jött ki, mert azokat a dolgokat látom, amire pont most kiváncsi vagyok... :D (Pl: Fertility indicator, stb.)
Előzmény: Törölt nick (152469)
macann Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152487
Jaja... remélem 9 hónapos.... :D
Tegnap-ma-holnap volt/lesz ovum tippem szerint. Pechemre most fogytam ki ovutesztből... :S De sebaj.
Még kibírok két hetet, hogy terhességet teszteljek. Hátha.
De legalább tudom, hogy ebben a hónapban mindent megtettünk a párommal a babaprojekt érdekében. Azért biztos, ami biztos, ma-holnap még elkapom egy körre... :D
Előzmény: vera33 (152472)
tititu Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152486
Igen, én is idén májusit terveztem:-) Mi júniusban kezdtük, még hagytam is rá, hogy úgyse sikerül elsőre, de a májusira pont jó lesz. Majdnem:-)
Előzmény: vera33 (152485)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152485

Na ne!!! Én is!! De idén májusit!Ha akkor (tavaly augusztusban) mikor elkezdtünk próbálkozni, elsőre sikerül, most szülnék... (azért mertünk reménykedni, mert az 1 és 2. terhesség szinte elsőre összejött....) Na, de nem baj, mert legalább a 2 gyerek 1 hónapban ünnepli a szülinapot. Legalább egyszerre meg lehet tartani :-)) Húúúúúú, de optimista vagyok..

Előzmény: tititu (152484)
tititu Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152484
vera, úgy legyen! eredetileg májusi babát akartam, de úgy is teljesen jó lesz, ha májusban fészkeli be magát a pocakba:-)))
Előzmény: vera33 (152482)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152483
Az ovu teszt miatt írtam hogy korai a 10. nap. :D
Előzmény: vera33 (152482)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152482

Azt hittem te írtad, hogy a 10 nap még korai lesz, mert érzed a 15. nap körül... Bocsi, nem néztem utánna, akkor más írta.

Lekopogom, de ma még nem volt láza és remélem nem is lesz, mert holnap anyák napja a bölcsiben!! Voltunk dokinál aki azt mondta, hogy lehet vírus, de lehet a fáradtságtól is. Kellett ez a lagzi......

Buma, :-))

Úgy látom, hogy 4-5 nap múlva sok-sok zebrás tesztet fogunk itt látni!!!

Remélem az érintettek, Tititu, Buma és többiek mind teszteltek a 10 dpo körül!!! Nekem jó megérzéseim vannak, és a zsigereimben van, hogy ez a május hozza a zöld hullámot!!

Az elöbb néztem az 1 évvel ezelötti táblát és ott is a május szinte bezöldítette az egészet!! :-))

Előzmény: csuppancs (152481)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152481
Tényleg, kislánykád jobban van?
Előzmény: csuppancs (152480)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152480
Csak a hőmet látta. Írtam volna olyat hogy érzek szurkálást? Mert én sosem érzek. :Đ Na mindegy, asszem megrendelhetem a következő LH teszt garnitúrát. :Đ
Amúgy, igen, szerencsém van, elég megbízható a ciklusom, ezt most már a hők is bizonyítják. Ennek örülök.
Előzmény: vera33 (152478)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152479

Kivettem a 29.-ét és tényleg áttette 26ra. Köszi! Nem tudom, hogy elmértem-e vagy sem, lehet, hogy nyitott szájjal aludtam, mert meg vagyok fázva, vagy ki tudja.

Előzmény: vera33 (152472)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152478
Szerintem minden ciklus más és más. Ha kb. 13-15. nap közötti ovud van, akkor simán be tudjátok löni a fogantatást. Viszont ha most erősődött csak az lh, akkor inkább a 15. napra voksolok, főleg, hogy mondod, hogy akkor érzed a szurkálást is. Én csak azt tudom javasolni, hogy amig negativ az lh addig kell együttlenni, ha lehet minden másnap és a pozitiv napon és utánna már nem. Azt hiszem Cz is ezt javasolná, hogy kislány legyen. Erre egyébként nem mondott semmit?Vagy csak a hődet látta?
Előzmény: csuppancs (152477)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152477
Igen, mert az előzőben a coverline fölött is volt egyszer kétszer a hőm az esés előtt. Majd otthon eljátszadozom vele. Az a baj, hogy így volt a legjobb minőségű a fotó, de majd megpróbálom még fölülről és melléteszem a 15. napi másodikat meg a 16. napit is. Sajna a honlapon egyszerre csak két ciklust tudok megmutatni, pedig beállítottam négyet, de b@szik rá. Esetleg ide tudom beszúrni.
Előzmény: vera33 (152476)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152476

Nem muszáj a tesztcsíknak erősebbnek lenni! Elég ha ugyanolyan erős mint a kontroll! A 15. napi elég erős,csak kicsit közelebbi képet kéne csinálnod és felülről fényképezni, hogy lássuk mennyire erős. Ebböl a szögből ha jobban megnézem még ez is nega...

Az is lehet, hogy nálad az lh nem válik be. Állítólag van az europai nőknek egy bizonyos % akiknél a normál lh teszt sohasem mutat poz.-t, mert más az lh hormon összetételük.

Az elöző görbéden viszont a 15. napra húzta be, de ha a 15. napi hőt kiveszed akkor a 13. fogja tuti, és akkor egyforma a mostani és a múltkori görbéd. Kicsit játszál vele, kivi vagyok mit mond!

Előzmény: csuppancs (152473)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152475
Én csak 2009-ben regisztráltam. Viszont küldtem egy másik e-mailemre meghívót magamnak, úgyhogy most megint mutatja VIP-es dolgokat. Az idei színes havi táblázatokat le is mentettem. :Đ
Előzmény: Törölt nick (152469)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152474
Szóval nem tudom. Merthogy hőesés van a 13. napon mindig, aztán 14. napon emelkedés (általában 3 tized), 15. napon marad a 14. napi és a 16.-tól kúszik tovább.
Nem vagyok én ehhez elég iskolázott. :Đ
csuppancs Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152473
Sziasztok! Vera, majd csak a májusi mensi után próbálkozunk élesben.
Én amúgy egyik tesztet sem tekintem pozitívnak, hiszen egyiknél sem volt erősebb a tesztcsík a kontrollnál.
Biztos hogy nem mértem el a 13. napit, háromszor mérek a digittel és egyszerűen nem megy följebb. Amúgy január óta minden hónapban a 13. napon megy le, tehát vagy az ovu teszt csalt, vagy nemtudom. Nem próbáltam még beírni az ff-be hogy pozitív, mert nem voltam biztos benne hogy pozitív. :-)
Előzmény: vera33 (152472)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152472

Tititu, a görbéd jót mutat!!! Követed Juditot meglásd!!! Drukkkkkkkkkk!

Buma, szerintem a 26. napon megvolt az ovud, lehet, hogy a 29. napot elmérted?Mert ha azt kiveszed akkor tuti a 26. napot huzza be.

CSuppancs, ha beírod a poz. lh-t akkor átteszi az ovut a 16. napra? Lehet, hogy a 13. napi hőt elmérted?

Macann, az elöző megahosszú ciklus volt!! De valószinü ez is az lesz.

Nekem is megjött a kedvem, hogy újra elkezdjem a mérést :-)))

Holnaptól elkezdtem a cickafarkfű teát, és 1 hét múlva az lh tesztelést :--))))))))))))

 

vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152471
Megtaláltam, ne fáradjatok!
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152470

Akkor most már kerüljön el az ördög, de sokáig!!!

HOgy tudom megnézni a görbéket? Én nem használom most már, mert általában nem alszom 2-3 óránál többet egy huzamban, de azért megnézném a tiéteket. Hova kell beírnom az utolsó számokat?

Csuppancs, ti akkor már most élesben??

Előzmény: tititu (152468)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152469
Halihó! Nézegettem a táblát, és feltűnt a görbés oszlopban, hogy csak nekem 5 jegyű és betűvel kezdődő az ff kódom... talán azért, mert még 2005-ben regisztráltam (igen, álca nick vagyok)? :-) FF használó többiek, ti mikor regisztráltatok?
Előzmény: tititu (152464)
tititu Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152468
Fogd fel úgy, hogy az ördögnek (nem akarok megszemélyesíteni...:P) tartoztál ezzel az úttal, és most már minden rendben lesz!
Előzmény: vera33 (152467)
vera33 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152467

Sziasztok!

Hát annyira nem sikerült jól, mert lányom este 7re belázasodott, meg hát a tisztálkodás elég körülményes volt.. De vége, és lehet,hogy jobb így, mert legalább nem volt idő lelkizni az egészen, nézhetünk pozitivan előre!

Buma, ha azt vesszük péntekre megjött, úgyhogy igazi kis boszorka vagy!!! Meg a többiek is! Na most azért kérem a drukkokat, hogy minél elöbb babás legyek!!:-))

Csuppancs, szerintem is a 15. napi a pozitiv, ami azt jelenti,hogy a 16 napon vagy 17. nap hajnalán lehet ovud.

Adresza, Köszi a biztatásért ari vagy!! Még megkérdezhetem, hogy akkor Nektek összejött az első mensi után? Hány hetes terhesen ment el a baba?

Csajok mennek a drukkok!! Akinek kell, bújjon össze, aki meg tesztel annak meg millionyi drukk, hogy zebrásodjon!!

Judit, Fanta Mizujs?

Előzmény: tititu (152464)
macann Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152466
Én meg azt nem értem, hogy hogy lehetett ennyi napon keresztül tojásfehérje szerü váladékod és magas és nyitott a méhszájad... nem lehet, hogy elnéztél valamit?
Az FF ezeket is figyelembe veszi... így nem csoda, ha a progi sem tud dönteni... :S
Előzmény: Buma81 (152465)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152465

Jó reggelt!

A ff. nekem is mára húzta be a csíkot, de péntekre én meg hat nappal elötte vasárnap mértem a pozitív tesztet. Szerintetek ez így lehetséges?? A ciklus meg rendületlenül tartja, hogy 19 napja volt az ovu. Nem értem én már ezt :)

tititu Creative Commons License 2009.05.04 0 0 152464
Jóreggelt!

A hétvégén nem sikerült egyszer sem belépnem...

Vera, sajnálom, hogy a banya kibánt veled! Azért remélem, ettől függetlenül legalább jó volt a buli!

Nálam talán történik vmi, magasabb a hőm, és be is húzott az FF egy szaggatottat. Meglepő módon most a ciklus.hu is ugyanarra a napra húzta be, mint az FF:-)
Ezek szerint ma vagyok DPO 6-7 körül.

csuppancs Creative Commons License 2009.05.03 0 0 152463
:D:D:D
Előzmény: Buma81 (152462)
Buma81 Creative Commons License 2009.05.03 0 0 152462

Vera, lehet, hogy miattam van bocsi, mert ha én szorítok valakinek egy versenyen az tuti kiesik, vagy valmi lesz. Nem vagyok jó hatással senkire, pedig jót akartam! :)

 

Kellett nekem visszajönni, a város tele van terhes nőkkel és babakocsis babákkal, holnap meg megyünk nézni egy csodaszép egy hetes babát. Én korainak tartom a látogatást, de ők hivtak! :)

 

A teszt függőséget okoz, kicsit fura is, hogy nem tesztelek már egy ideje, úgy csinálnék :)

Csuppancs én csak titokban és halkan szorítok, hogy lány legyen, ok?:)

csuppancs Creative Commons License 2009.05.03 0 0 152461

Hupszi, a beszúrásra nem kattintottam rá. A 15-ös napszámot viselő reggeli teszt. A délutánija már haloványabb, csak azt frissen nem fotóztam le. Most meg már csaló, mert a sima 15-ös sem olyan erős mint a képen. Úgyhogy a 15. napra szavazok, úgyis a 16-ra szokott még jobban felmenni a hőm. Már csak azt kell kitalálnom hogy melyik nap alkalmazzam az ecetes öblögetést. Amikor már sanszos hogy van odabent valaki, annyira nem szeretném. Aztán az is lehet hogy maradunk a hagyományos módszernél, végül is lányra adtam le Apánál rendelést, az ő dolga hogy azt kapjam amit kértem.

Ja, a banyádnak örülök, legalább most már tudsz mihez számolni. Annak már kevésbé hogy hiába vuduztunk, nem jött meg csak szombaton. :S
Előzmény: csuppancs (152460)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.03 0 0 152460
Jajmá' végre valaki más is írt, nem csak magamban beszélgetek. Olyan mérges voltam hogy nem volt jó a fórum, hogy csak na. Képet asszem még nem tudok feltölteni, nem engedte beszúrni eddig legalábbis.
Csináltam tegnap délután is még egyet, meg ma reggel. A ma reggelin már alig látszik a második csík. A 14. és 15. napi mondható max. pozitívnak szerintem. De akkor még az után alkalmas az idő a fogamzásra? Mindegy, tesztek elfogytak, több próbálkozási lehetőségem nincs, de igazatok volt, tényleg függőséget okoz. :D:D:D
Apát már kiidegeltem, egyfolytában rá akarok mászni. :D:D Lassan már menekülőre fogja a dolgot.
Előzmény: vera33 (152459)
vera33 Creative Commons License 2009.05.03 0 0 152459

Sziasztok!

Napokig rossz volt az index.... Egy csomószor írtam hsz.. Na remélem ez elmegy. 1 órája jöttünk haza. Fejlemények, csüt. már volt egy két jel, hogy jön, pénteken nagyon light formáját mutatta és szombat estére a lagziban tetőzőtt a banya....Megérzésem tehát nem csalt, máj. 2-tól kérek szépen új ciklust és csökkentsük a prób. számát -2-re (babonából maradjunk a doki által előírt 3 hóhoz :-)) )

Csuppancs, várom a képeket az lh-ról! Szerintem is korai lesz a 10. nap, még a végén nem maradnak katonák az ovuig!

Előzmény: csuppancs (152458)
csuppancs Creative Commons License 2009.05.02 0 0 152458
Sziasztok!
Remélem ma már jó lesz az index. Csináltam ma is tesztet, ezen is látszik -ezek szerint még- a második csík. Erősebbnek mondjuk nem mondanám a kontrollcsíknál. Mindegy, ha már végre fel tudom tölteni, majd jól megszakértitek nekem.

Vera, banya jelentkezett? Gondoltam Rád tegnap.
csuppancs Creative Commons License 2009.05.01 0 0 152457
Naná hogy megint nem ment el a hozzászólás.
Szóval csináltam az előbb még egy tesztet és ezen már látszik második csík. Az hogy már vagy még, csak holnap derül ki úgyis. Egy viszont már biztos. A 10. napi szex bébigyártás szempontjából túl korai.
Megpróbáltam beszúrni a képet, de természetesen nem megy. :(
csuppancs Creative Commons License 2009.05.01 0 0 152456
Én úgy tudom, hogy ha teherbe esel, akkor az azt jelenti hogy észhez tért a szervezeted. Én is rögtön a gyógyszer után bekaptam a legyet, igaz csak 5 hónapig szedtem. :-)
A korábbi dokim 2001-ben azt mondta, hogy régen javasolt szünetet sem kell már tartani a gyógyszerszedésben, mert ezek már olyan szerek hogy szükségtelen. Azóta meg gondolom már még modernebbek vannak.

Csajok, tegnap éjfélkor csináltam még egy tesztet -asszem rendelnem kell még egy sorozatot :-)- és már erősebb volt a második csík. Feltöltöttem az akkukat, majd lefotózom ma őket sorban. Bár ez az utolsó mára eléggé elszíneződött, de remélem a különbséget látni fogjátok. Meg azt is, hogy elmegy a hozzászólás, mert tegnap éjjel nem küldte el, pedig háromszor is megpróbáltam.... Aztán ma is már kétszer. Remélem most tényleg elmegy.
arybaba Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152455
Szia!
Hát én szeretném ha november után már teherbe esnék,azaz a legközelebbi peteérésemnél.Ezért voltam kiváncsi a 3 hónapos szünetre.vagy akkor még kicsi az esély rá?Mit gondolsz?
Előzmény: csuppancs (152433)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152454
Mármint én is. :-)
Előzmény: Törölt nick (152453)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152453
Tititu, a görbemániások kedvéért én megadom az ff-es utolsó betűimet: aad5e :-) Köszi, ha beírod a táblába.
adresza Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152452
Tititu: tényleg, lehet az lh most azért emelkedik, mert terhes vagy:) Különben volt hogy ovud ilyen későn lett volna 30. nap környékén? Elég gyanús!
Vera: egyre izgibb, hogy még nem jött meg, főleg hogy most már tudom nem voltatok angyalok:) Nekem különben a dokim azt mondta, hogy várjunk fél évet a vetélés után, na ná nem bírtunk. 2. hóban összejött a baba és amikor ismét mentem hozzá, azt mondta nem baj, mert ezek szerint a szervezetem kész. Örült neki.
Csuppancs: jó vacsizást!
tititu Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152451
Hát, khm...finoman szólva, nem vártunk a + lh-ra:-))

A drukkot köszi, aranyos vagy! Őszintén szólva, szívesen venném, ha vinnéd a banyám:-)
Előzmény: vera33 (152449)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152450
Ja, semmi gond, azért kérdeztem meg még egyszer. :-)
Előzmény: tititu (152446)
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152449

Már 3. írom meg a hsz, besz--rt a fórum..

szóval én is kapszullát szedtem, csak bocs elírtam. Gondolom nem csak a poz. lh-ra vártatok a ciklusban, szóval nagyon sok esély van ám a megtermékenyülésre lh nélkül is ;-) Szóval 1 tesztet megér! és mi nagyon, nagyon DRUUKKKKOLUNK!!! Az én lut fázisom 14 nap. Mindig tudtam, hogy ha elöbb, vagy késöbb van ovu akkor elöbb, vagy késöbb lesz banya. De hát most holnap lesz 5 hete, hogy műtétem volt, szóval lehet, hogy a hormonok még nem álltak be. Jöhetne már, mert túl akarok lenni rajta..

 

Előzmény: tititu (152448)
tititu Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152448
Én kapszulát szedtem, nem tablettát. Az szerintem töményebb. Nekem világ életemben kacifántos ciklusaim voltak, kivéve, amikor antigólyáztam.

Hát, ha a múlt hétvégén volt ovud, és szabályosak általában a ciklusaid, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy csak a jövő hét elején jön az a banya:-( A lut. fázisod milyen hosszú szokott lenni?
Előzmény: vera33 (152447)
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152447

Én is a Zafírból azt a tabletta alapút szedtem és semmit nem változott a ciklusom... Mondjuk nekem soha nem késett 1 max 2 napnál többet, mindig az aktuális beállt ciklus hossz volt. Lányom elött 30, utánna pedig 28 nap.

Most elbizonytalanodtam a méhszáj miatt... Pár napig görcsölgetett a hasam, most meg semmmi... Na bevallom, a műtét után 4 és fél hét no szex volt, direkt azért, hogy ne essünk kísértésbe, de hát utánna....

Előzmény: tititu (152446)
tititu Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152446
Igen, alacsonyabb általában, de pé után azért fel szokott menni 36,7 fölé. És szerintem annyinak most is kellene lennie min., ha baba lenne. De még a végén rábeszélsz;-)))

csuppancs, bocsi, biztos átsiklottam a kérdésed felett. Az utóbbi időben ált. megjött a 30. nap előtt, néhány nap barnázással előre jelezve, hogy készül vmi. Na, most barnázás sincs. Viszont napok óta érzem a hasam, alul középen feszül, időnként meg bal oldalon szurkál. Legutóbb akkor volt maratoni ciklusom, amikor a ciszta volt, de az még 2007-ben volt.

Vera, melyik dózisú barátcserjét szedted? Én csak 1 havi adagot ettem meg a Zafírból.

Előzmény: vera33 (152444)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152445
A múltkor kérdeztem, de biztosan elkerülte a figyelmedet, hogy nem szokott Neked ilyen hosszú ciklusod lenni, ugye?
Előzmény: tititu (152442)
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152444
Meg Neked egyébként is alacsonyabb az átlaghőd nem? Nekem 36,4 a szokásos, mikor babás lettem 36,8C volt. Hát én a helyedben megkockáztatnám tuti... Tudom, hogy sz---r neg tesztet látni, de ha poz. ??? DRUKKKKKKK!!
Előzmény: tititu (152442)
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152443

De tényleg igazad van:-)))) Már elszoktam ettöl, mivel január óta nem is néztem.... Hát akkor nem tudom :-)) Viszont ha még nem jön holnap akkor már vasárnap estig ne is jöjjön!!

Tititu, hát egy próbát megér, mert látom, hogy már túl vagy a max ciklusnapodon. A barátcserjét én is 3 hónapig szedtem és semmi ciklusváltozást nem okozott! Na drukkolok!!

Előzmény: csuppancs (152441)
tititu Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152442
Áh, ilyen hőkkel kétlem, hogy baba lenne. Még ma is csak 36,4, és ez már az emelkedett. Nézegettem a babatervezőn az "alacsony" hővel babás görbéket, de mind sokkal magasabb volt, mint nekem. Szóval, nem hiszem.
Előzmény: vera33 (152440)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152441
13. napon vagyok. Tegnap, tegnapelőtt volt tojásfehérje. Ma csak késő este tudok tesztelni, céges vacsira megyünk a párommal. Melóban meg mégsem akarok ezzel molyolni. Még a főnök véletlenül meglátja és azt hiszi hogy légy van a levesben. :)
Banya előtt nem megint lent van a méhnyak? Nem biztos, én még csak néhány napja foglalkozom ezzel a témával. :D
Előzmény: vera33 (152438)
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152440
És mi lenne, ha ilyen lh-val lőnél egy hcg-t???? Tudod, ha ennyire emelkedik a 30. napon..... Lehet, hogy már nem ovu-t jelent, hanem a növekvő lh, már babát. A hcg is kimutatná már a csöppséget!!! DRUKKKKKKKOlok!!! És igen, küld a banyát felém!!!!;-)
Előzmény: tititu (152436)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152439
Tudom, de nem bírtam ki. Mondtátok hogy függőséget okoz. :)))
Előzmény: tititu (152437)
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152438

Hanyadik ciklus napon vagy? Nyák milyen? Lh lehet délelött nega és este már pozitiv. Nézd meg a babatervezok.otthona.net oldalt. Ott is látszik, hogy a nap folyamán délután és este mutat legtöbb lh-t.

Banyának semmi nyoma, és már kétlem, hogy ma vagy holnap megjön. Ha jövő hétvégéig nem jön meg, akkor szombaton 9-én lövök egy hcg-t..... Mert hát mi sem vagyunk angyalok :-)) De kétlem, hogy ovu után másfél héttel babás lehetek...(mert ez tuti múlt hétvégén volt) Méhnyak elérhetetlen, szóval biztos jön már a banya...

Előzmény: csuppancs (152435)
tititu Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152437
Vagyis bocsánat, helyesen: csuppancs, reggel nem sokat mutat az lh:-) :D
Előzmény: tititu (152436)
tititu Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152436
Jóreggelt!

Adresza, én is a 19. napira tippelek.
Buma, reggel nem sokat mutat az lh:-) Én nagyon kíváncsian várom, ma délután mit látok majd. A hőm kicsit feljebb van, de ez nem "olyan" emelkedés... Viszont banyának sincs jele - hehe, persze, mert elzavartam Verához!:-)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152435
Sziasztok Lányok! Nem bírtam ki, reggel ellőttem egy újabb LH tesztet. :-) Naná hogy negatív, a hőm viszont leesett. Ma délután nem tudok tesztelni, majd csak este, hogy lesz-e rajta csík, az rejtély. Vagy most már hőesés után nem érdemes?
Vera, banyának vannak már jelei?
Buma, remélem jól telt az estéd. :D
vera33 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 152434

Sziasztok!

Adresza, szerintem a 19. nap a legerősebb, egyetértek Csupancsal!

Igen én azok mellett az lh-k mellett lettem babás január végén.

Arybaba, szerintem sem kell szigorúan betartani! Mondjuk én az esküvőnk elött hagytam abba 3 hónappal, és mi azért tartottuk be. Az első terhességem rögtön első védekezés nélküli akciónál meg is fogant. Én ekkor 28 éves voltam, és már 2-3 éve éreztem, hogy anya akarok lenni és nagyon érdekeltek a gyerekek stb. Ezt neked kell tudni, hogy mikor állsz készen, bár a 9 hónap alatt úgyis hozzászoksz a gondolathoz!:-)

Előzmény: adresza (152430)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152433
Szia! Én úgy tudom hogy már nem kell a 3 hónapos szünetet szigorúan betartani.
Hogy lelkileg hogy tudsz erre felkészülni, passz. Szerintem amikor elkezd motoszkálni a fejedben hogy babát szeretnél, azzal elindul egy folyamat, ami kiteljesedik. :)
Ezek szerint csak jövőre akartok belevágni a projektbe?
Előzmény: arybaba (152431)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152432
Én a 19-re tippelek. Hja, tegnap poén volt. Azt hittem el is rontottam a tesztet, mert az egész berózsaszínesedett elsőre. :D
Előzmény: adresza (152430)
arybaba Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152431
Sziasztok!

Párommal babát szeretnénk és úgy gondoltuk novemberben elhagyom a fogamzásgátlót.Mit gondoltok utána kb mikor lehet fogantatás?Tudom a dokik azt mondják hogy 3 hónap szükséges de találkoztam már olyanokkal is akik sokkal hamrabb teherbe estek.A másik hogy erre hogy lehet felkészülni?Mit tegyek ahhoz hogy lelkileg is megértessem magammal hogy nemsokára anya lehetek?
adresza Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152430
Csuppancs: úgy emlékszem, hogy lh tesztelni délután jó. Én mindenesetre mindig 2 körül teszteletem.
Buma: szép estét:)
tititu: végre erősödik az lh:) ++++
vera: ilyen lh tesztek mellett lettél terhes? Akkor nekem is van esélyem, mert a tesztek alapján nem tudom eldönteni melyik napon volt a tr. Nekem mind egyforma:) és mindegyiken fájt a hasam:) ill. utolsónál 20. napon szűnt meg, de a másnapi hőm a béka segge alatt maradt. (bár ez nem megbízható, mert többször ébredek éjjel) A nyák minőségén se vettem semmit észre. Szerintetek? Ezeket teszteltem:
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152429
Isten hozott. Vagy a repülőgép? :D Jó szórakozást estére. :)
Előzmény: Buma81 (152425)
tititu Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152428
Nem, még csak 30. napi ovi sem, hisz ez sem +. (Csak most nézem, hogy elég rossz minőségben hozza a képet.) Szóval inkább a macann-féle ciklust hozom most. Erős a gyanúm, hogy a barátcserje a ludas.
Buma, jó mulatást!;-)
Előzmény: vera33 (152427)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152427

Tititu, kb. 4x olvastam el a hsz-t, mert a szivem dobbant meg mikor megláttam a piros teszted! Azt hittem hcg és már annyira örültem! 30. napi ovu... Húú, akkor követed Judit példáját!!!!!!!!

Csuppancs, elég 1x nézni. Én mindig este 6 és 7 között néztem, és általában 5 után már nem ittam pisiltem.

Jó éjt csajok!

Buma, drukkkkkkkkkkkk és jó szórakozást!!!

Előzmény: tititu (152423)
Buma81 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152426

A ff azt mondja, hogy nem volt ovulaciom, nem ertem, pedig a teszt szerint... A ciklus nem működik, bár ő már egy héttel ezelöttre mondta, hogy volt. Közben elkezdtem egy masikat is a myfertilitycharts-ot, szerinte tegnap volt... Nem értem én ezeket. :)

Buma81 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152425

Sziasztok! Megjöttem! :)

 

Szeretnék mindkét babának gratulálni!!!!

 

Tititu, neked is a csíkosodáshoz! Csuppancs neked meg kitartást, nézd meg én mennyit "szenvedtem" a teszttel és mégis lett a végére csíkom :)

 

Nekem vasárnap volt ugye a legsötétebb a teszt, majd hétfőn kevésbé volt már, de fájt akkor a hasam rendesen. Kedden reggel már csak hőmérőzésre volt időm, mert mentem Pestre, ott meg rohangáltam össze vissza, és nem volt lehetőségem tesztelni, de nem hiszem, hogy bármit is mutatott volna már, de azért még éreztem a hasam, csak már nem olyan erősen mint hétfőn. Tegnap a hőmérsékletem maradt annyi, mint a hétfői, se le se fől. Ma meg sajnos nem tudtam megmérni, mert csak két és fél órát aludtam (reggel 5.20ra mentem a reptérre), most kicsit fáradt is vagyok miatta, de azért az estét nem hagynám ki!! :)

 

Azon gondolkodtam közben a sok utazás alatt, hogy nem hiszem el, hogy a sok ember, aki véletlenül esik teherbe, első alkalommal, stb... hogy mind eltalálják a peteérést. Ennyi véletlen nem létezik!!

csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152424
Gratulálok! Majd próbálkozom. :-) Egy nap elég egyet ellőni, nem? Vagy Ti többet szoktatok? Vagy csináljam holnap más időpontban?
Előzmény: tititu (152423)
tititu Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152423
Idesüssetek, csajok! Türelem második csíkot terem!:-) Így, a 30. napon... Ebben a ciklusban eddig ez a legerősebb másodikom. Kíváncsi leszek, mi fejlődik ki belőle:-)

csuppancs, nem biztos, hogy sikerül elkapni a csúcsot! és lehet, hogy nálad hirtelen nő/esik a szintje, ami ugyancsak megnehezíti a + teszt készítését. türelem, és egy vagon lh teszt, ez kell a játékhoz:-)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152422
Az a baj, hogy szerintem nem is látszik a szellemcsík ha lefotózom. De azért majd megpróbálkozom vele. :-)
Előzmény: vera33 (152420)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152421

Megkerestem a januári lh-kat

 

Sajnos az első és második más márka. Ilyen nega lh-val is lehetsz terhes.

vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152420

Olyan lehet, hogy nagyon erős 2 napig (nekem legutóbb mikor terhes lettem volt ilyen), de nem pozitiv - de ez tényleg épphogy nem pozitiv. Úgyhogy olyankor elkapod a fel és le ágát az lh-nak.  Az én tapasztalatom az, hogy 3-4 napig van tojis nyákom, ebböl a legutolsón a legnyúlosabb. Kb. ezen a napon szokott pozitiv lenni, aztán a köv. nap a nyák vizes és állítólag akkor a legtermékenyebb az ember, mert akkor van ovu.

Tegyél fel képet a tegnapiról és mairól, ha kicsit erősebb akkor növekszik az lh a szervezetedben!

Előzmény: csuppancs (152419)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152419
Szióka, megcsináltam a mai LH tesztet. Negatív. Lehet hogy nekem nem is lesz pozitív? Vagy csak a tojásfehérje elmúltával lesz az? Vagy pont abban a 24 órában pozitív amikor éppen nem csinálom? :D
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152418
Nem tudom hány éves lehet, de 35-nél szerintem nem több:) 
Előzmény: Allia (152417)
Allia Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152417
Mert úgy néz ki, mint aki még nincs 30 se. :-) Egyébként a kor nem számít, a férjem még nem volt 31, amikor megszületett a 3. gyerkőcünk. :-))
Előzmény: vojudit79 (152416)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152416
Igen. Miért?:) Egyébként Zorkánál 2 évvel idősebb lánya van:)
Előzmény: Allia (152415)
Allia Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152415
Judit, és csókolommal köszön neked ez a gyerekképű doki? :-)))
Előzmény: vojudit79 (152414)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152414

Nem ugyanaz a dokink, csak ismerem névről, meg egyszer tartott egy szülés-felkészítést császár-témában és nagyon jófej. Ha az én dokim valami miatt nem tudna ott lenni a szülésnél, ő lenne a második számú választottam:)

fanta,

 

Egyébként a mavszuleszet.hu oldalon a Te dokid képe mellett van az enyém, megkuksizhatod, ha érdekel:) T. Zs.

Előzmény: tititu (152396)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152413
Kitaláltam. Veszek még Gravidát + folsavat és felváltva fogom őket szedni. Egyik nap Femibion, másik nap Gravida + folsav. Hű, de nagyon okos vagyok. :D:D:D
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152412

Ne aggódj ezen túl sokat!! Most felkészülésnek tökéletes a femibion, aztán meg 1 hónap múlva mikor zebrás lesz a teszt vehetsz egy Gravidát és felváltva szedheted!

(igen tudom, hogy nem szabad az ördöggel játszani, mert már jártam én is így, úgyhogy még agyalok, csak egy ilyen családban semmi sem könnyü)

Előzmény: csuppancs (152410)
kkzsu Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152411

Fanta, gratula a dobogó szívecskéhez :-)

 

Vera, anyós :-( Vuduzom a banyeszt, hogy megjöjjön :-) Kár, hogy embered ilyen "nemmegértő"

 

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!

Előzmény: fantaghiro (152381)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152410
Voltam a patikában, de nem tudom hogy jót csináltam-e. Akartam venni Gravidát meg folsavat, de rámbeszélték a Femibion 800-at. Remélem nem csináltam hülyeséget. Pénzben mondjuk ugyanúgy jön ki, mint a két folsav + Gravida, de a Gravidában egy csomó olyan dolog van még, ami ebben nincs. Lehet hogy eltoltam? Vagy ne izguljak ezen ennyit? Annak idején 13 hetes korig egyáltalán nem szedtem semmit, később is csak folsav + vas.
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152409
Csak arra gondoltam, hogy inkább találj ki valami mást, ne azt hogy lázas a gyerek. Volt már hogy iskolába olyan igazolást adtam hogy hasmenés, 2 nap múlva meg is érkezett.
Előzmény: vera33 (152405)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152408

Utána nézek, hátha segít. Köszi!

Megyek vasalni, mert égig ér a cucc....:-(

Előzmény: Allia (152406)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152407
:-)))))))) Egyébként én is ilyen vagyok. Irtóra félek az elutasítástól és mindenben meg akarok felelni, és ez miatt sokszor ideges és feszült vagyok és migrén gyötör.. Úgy irigylem azokat akik csak lazán veszik az életet, és sok az önbizalmuk!!!
Előzmény: csuppancs (152404)
Allia Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152406
Vera az Aviva tornában vannak meghozó gyakorlatok, ennyit tudok segíteni, de a gyakorlatokat nem ismerem.
Előzmény: vera33 (152395)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152405

Ha tudnád, hogy anyós és én közöttem milyen veszekedések voltak... ő a legrosszabbat gondolja és feltételezi rólam, én meg igazándiból amit gondolok ki is mondom mikor betellik a pohár.. Igazándiból nem akarom, hogy ország világnak szét legyen kürtölve, hogy nekem megjött, mert nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egy nőgyógyászati kaparás után jön meg elöször.... Nem mindegy.

Legfeljebb tényleg az lesz, hogy nem megyek és minden le van sz--va. (csak utánna meg a lelkiismeret fog győtőrni, mert a férjem megint mogorva lesz...)

Előzmény: csuppancs (152402)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152404
Hihi. Ez most jó példa volt. 16 évesen szültem a fiamat. :D:D:D
Jó, tudom, persze, de az ember akkor is fosik az elutasítástól. De tényleg nagyon rendes volt.
Előzmény: vera33 (152403)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152403

Ne hülyéskedj!!!!A normális orvos, ember nem azt nézi, hogy ki hogyan néz ki, meg hogy hogyan megy, hanem azt ami külsőségek mögött van!! Már miért ne vállalhatnál gyereket! Személyesen nem ismerlek, de úgy gondolom, hogy ezerszer jobban tudsz gondoskodni, szeretni egy gyermeket, mint az aki csak úgy megszüli a nem kívánt gyerekt 16évesen (most társadalmi rétegtől eltekintek..) és dobálja ide, oda!! Én ismerek olyan nőt aki tolokocsiban ül már 14 éves kora óta és szült 3 éve. Jött a gyerekkel játszóházba, játszótérre stb.

 

Előzmény: csuppancs (152399)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152402
Biztos hogy ez a legjobb ötlet? Én legalábbis nem szeretek ilyet mondani, mert aztán visszaüt. Volt már rá példa nálunk.
Előzmény: vera33 (152400)
fantaghiro Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152401
drukkolok, hogy megjöjjön!!!
Előzmény: vera33 (152400)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152400

Köszi Csajok, remélem, hogy igazatok lesz!!

Anyósnak nem lehet azt mondani, hogy nekem megjött és ez miatt nem megyünk!!! Akkor az lenne, hogy már megint a fekete bárány tesz keresztbe... Most kitaláltam, hogy azt kell mondani,hogy a gyerek belázasodott és igenis sogorom készüljön, hogy ha nem javul az állapota, ő viszi az anyját. Ezt még páromnak be kell adagolnom este.....

csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152399
Tititu, tudom, igen, én is meglepődtem. Ha jól tudom, akkor azért az a bevett szokás, hogy a "vizitdíj" tízszerese egy szülés. Vagy rossz az infóm? Mondjuk egy császárért én nem sokallom. Tényleg szimpatikus, és ami nekem a lényeg, elvállalt ilyen trogyigán is. Bár mondta, hogy mivel már egy gyerekem van, olyan téren nem leszek problémás. Emlékszem, hetekig görcsöltem rajta 2 éve, hogy meg merjem-e kérdezni tőle egyáltalán, nem röhög-e ki, vagy küld el a franca, hogy hova akarok én gyereket.
Előzmény: tititu (152396)
tititu Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152398
Vera, annak a banyának pénteken jelenése van nálad! Erősen koncentrálunk! Meghozó praktikákat sajna én nem tudok. A párod meg lehetne egy kicsit megértőbb...
Előzmény: vera33 (152395)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152397
Tőlem folyamatosan mennek a drukkok. Párod miért ilyen "nemmegértő"?
Előzmény: vera33 (152395)
tititu Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152396
Sziasztok!

fanta, javítottam 1 héttel későbbire a mensidet, így igen naaaagy esélye van annak az együtt szülésnek! a doki majd szimultánban nyomja:-) meg ti is...:P

csuppancs, ezek az árak nagyon barátiak ám! meg a leírásodból szimpatikusnak is tűnik a doki.

Buma, jó utat és kellemes estét!;-)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152395

Csajok kérem a drukkokat a banyához!!!!! A párom nem hajlandó elfogadni a B tervet arra az esetre ha megjönne szombaton, szóval nagyon jó lenne ha már pénteken beköszöntene!! (egy vasárnapi meg kész tragédia lenne...) Van valami amivel meg lehet hozni? Tea? Azt tudom, hogy múlt hét szombaton voltak görcseim, tehát ovu vasárnap volt és a vetélés elött normálisan ovu után 14 napra jött meg. Dehát most semmi nem normális.... Mindenkitől elnézést, hogy ezzel itt nyavalygok, de mással nem tudom megbeszélni...

shaish Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152394
De szép gyerek, gratula!:)))))))))
Előzmény: fantaghiro (152381)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152393
Sziasztok!
Nem tudom, korábban Pestre jártam, ott is szültem a fiamat. 2001-ben 7 ezer Ft volt a rákszűrés.
Előzmény: vera33 (152390)
fantaghiro Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152392
Hmm.... Az enyém pl jóval többet "számláz" :)))
Előzmény: vera33 (152390)
fantaghiro Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152391
Javíthatod, köszi :) Bár, ha 2 hét múlva sem tűnik nagyobbnak az eltérés, mint egy hét, akkor a mensis számítás szerint lövik be a szülés időpontját :) Örülök, hogy találtatok egy jó dokit, drukkolok nektek (is) nagyon!


judit: Mávos, aha :))) Még együtt is szülhetünk :)
Előzmény: tititu (152384)
vera33 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 152390

:-))))) Arik ezek a képek!!

Csuppancs, meglepődtem, hogy itt vidéken ugyanannyit kérnek a dokik mint Pesten... Sőt valamelyik még többet is elkér egy rákszűrésért. Megvallom őszintén azt hittem a pesti orvosok jóval többet "számláznak"..

Előzmény: fantaghiro (152381)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152389

fanta,

 

A dokid MÁV-os? Mert ott is van egy ilyen nevű doki...az enyém is MÁVos:) Poén lenne, ha együtt szülnénk:)

Előzmény: fantaghiro (152381)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152388
Ja, azt még elfelejtettem hogy úgy búcsúzott a doki, "akkor a mielőbbi viszontlátásra".
És kellemes meglepetésként nem emelt árat, 6 ezer volt a rákszűrés.
csuppancs Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152387
Jaj de jó! Megkerült az elveszett bárányka. :-) Minden meg van bocsátva (szép magyarosan), de néha azért adj életjelet Magadról! Papid kinézte már a családi autót? ;-)
Előzmény: eolga (152386)
eolga Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152386
Sziasztok, nem tűntem el, igyekszem legalább olvasni titeket és minden nap szeretnék is írni, de nyolc után alig bírok ébren maradni. Átváltottam evés-alvás funkcióra :-).
Csináltam nektek tesztek, hogy majd lefényképezem és felteszem. Folyamatban...
Szóval elnézést, ígérem, hogy legkésőbb a hétvégén írok részletesen. Tő szavakban: jól vagyok, de állandóan éhesen és álmosan.
csuppancs Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152385
Vulfia és Kkzsu, boldog szülinapot! Fanta, gratula! :-)

Megjöttem a dokinénitől, csinált rákszűrést és chlamydia-t is. Annak 3 hét múlva lesz meg az eredménye. Kérte hogy annak az eredményét még várjuk meg a gyártás előtt, mondtam az nem gond, csak 1 hónap múlva startolnánk úgyis.
Azt mondta, 3 ezer a terhesgondozás ha vizsgálat van, ha csak beszélgetés, akkor ingyenes. Szülésért nincs meghatározott díja, azt mondta aki ad, ad, de neki nincs olyan hogy ennyi egy császár és kész. Persze azt elfelejtettem megkérdezni hogy 2x1 folsavat szedjek-e továbbra is. :-)

És a lényeg. Megcsináltam az LH tesztet, nagyon kis halványka lett a második csík, kíváncsi vagyok a holnapira.

Olga végleg eltűnt? Buma, Te már utazol?
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152384
fanta, nagy gratula neked is!:-)
a táblában javítsuk a korát?
Előzmény: fantaghiro (152381)
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152383
Azt tudom, a vérvételekre már kaptam papírt. Az UH miatt kell majd hívnom.
Előzmény: vojudit79 (152377)
adresza Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152382
Fanta: jajj de jó, gratulálok!
kkzsu: Boldog Szülinapot!
Buma81: mizu veled? Csináltál ma is lh tesztet?
Tititu: úgy tűnik nekem, hogy jó orvost választottál. Drukkolok!
fantaghiro Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152381
Megjöttem :))

4,8 mm, dobogó szívecske :) Kb egy héttel lehet fiatalabb, mint a mensi szerint számított kora a doki szerint :))

A kép nem olyan jó, lefotóztam csak:




(balra a szikhólyag, jobbra az embrió)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152380
Azt reggeliből célszerű, de nekem nem lett előbb pozitív, mint a 10-es HCG. Bár ha szokatlanul erős, az jelenthet valamit:)
Előzmény: babydollll (152379)
babydollll Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152379

Jól emlékszem, hogy akadt, aki lh tesztet használt terhes teszt gyanánt ? reggeli, vagy esti vizeletből ?

 

rabbitbaby Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152378

A görbékben nem hisz, akkor inkább lh, ha már házimódszer. Mondjuk én is annak hinnék orvosként, amit a saját szemmel látok, és ez az uh...

Igen, bármikor hívhatod, célszerű is nem rendelési időben, mert akkor úgyis az asszisztens veszi fel, az meg nem vállal akkora felelősséget, hogy megmondja, hogy a 10-11. naptól fogjátok kezdeni az uh-t :-)

Szerencsére E nagyon finoman manőverezik az uh-val, meg sem érezni! (ellentétben néhány férfikollégájával...:-S)

Előzmény: tititu (152376)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152377
Persze, bármikor!!Az első vérvételt még a vérzés alatt kell megejteni.
Előzmény: tititu (152376)
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152376
A görbéimre egy pillantást se vetett:-) Na, majd - még össze kell csiszolódnunk, de egyértelműen pozitív az újabb találkozás mérlege is.
Tényleg, még egy kérdés, mondta, hogy hívjam, ha megjött (az UH időpontok miatt). Bármikor hívhatom ebben az esetben, nem csak a rendelési időben?
Előzmény: rabbitbaby (152369)
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152375
kkzsu, köszi, Neked pedig boldogot!:-) milyen sok tavaszi lyánka van itt:-)

csuppancs, a hsg az a petevezeték-átjárhatósági vizsgálat. vmi cuccal feltöltik az ember lányát odalent, és röntgennel (asszem) vizslatják, hogy szabadok-e a petevezetékek. ha el van záródva, akkor ez a cucc esetleg megnyitja egy időre (ami nagyon fájdalmas).
Előzmény: kkzsu (152372)
vera33 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152374

Boldog Születésnapot!!

Judit, sajnos ez a helyzet, nem tudunk mit tenni....

Én most 3ra megyek fogorvoshoz :-(((

Előzmény: kkzsu (152372)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152373

Boldog Születésnapot!!!

 

Vera,

 

Ovi miatt irigy-irigy. Én a körzetibe irattam be a lányomat, de jó egy hónap, mire kiderül, hogy felvették-e. És a körzetiseket se mind veszik fel, mert akkora a túljelentkezés:(

Előzmény: kkzsu (152372)
kkzsu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152372

Judit, gratula a 8 mm-es dobogó szívű picurkához!

 

Vera, gratula, hogy sikerült a megfelelő oviba felvetetni a lánykádat :-)

 

Tititu, drukk a vizsgálatokhoz +++++++++ És öregíts rajtam egyet a táblában légyszi. Köszönöm.

 

 

Előzmény: vojudit79 (152349)
vera33 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152371

:-))))) Just perfect!!

Előzmény: vojudit79 (152366)
noncsimókus Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152370
Szia Allia:)
A mozgást maximálisan támogatom, de ha ki akarnám váltani vele a koffeint, akkor foglalkozást kellene váltanom és elmenni aerobic oktatónak :)
Valamiért eddig eszembe se jutott, hogy az alkohol a nőknél is befolyásolhatja az ivarsejteket, pedig teljesen logikus.
Múltkor írtam, hogy ajánlották a Femibion terhes vitamint. Most lehet igényelni ingyenes mintát a honlapon keresztül (még valamilyen pólót is lehet nyerni, ha patikában veszel tablettát) úgyhogy azt mindenképp megpróbálom. Regisztráltam, remélem nemsokára küldik. Mivel sokféle vitamin van benne remélem, hogy kicsit felpörgeti a szervezetemet és felkészíti a babára.
Előzmény: Allia (152248)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152369

Bezony :-)

Na akkor van még mit faragni rajta neked is :-))) Mondjuk nekem múltkor aszonta, hogy akkor menjek vv-re, amikor szerintem kell, ő már nem ír ciklusnapot, én azt jobban tudom :-D De ha tényleg uh-ztok, te meg görbézel továbbra is, akkor úgyis látjátok majd, mikor aktuális a vv.

A követés úgy néz ki, hogy mivel heti fél nap a magánrendelés, ezért úgy is jöhet ki, hogy a kórházba kell bemenni, ugyanoda, ahol a vv is van, csak a folyosó másik felébe. Ezért nem várt el pénzt, pedig rá is kérdeztem, de majd a hsg-n "meghálálod". Ha magánra jön ki az uh napja, akkor 2000 Ft, és arra az 5 percre előzetes időpont nélkül is be tudsz menni, érkezési sorrendben az időpontosokkal.

Előzmény: tititu (152367)
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152368
Hú, micsoda szívdobogás!:-)
Előzmény: vojudit79 (152366)
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152367
Bizony, csodálkoztam én is, mert emlékeztem, hogy még körkérdést is tettél fel, hogy mi mit csinálnánk! Úttörő vagy:-)
Tegnap nem vizsgált, hiába mondtam neki, hogy szerintem nekem ebben a hónapban még nem volt pé-m, nem igazán érdekelte:-) Meg az sem, hogy mondtam, hogy 18-20. nap körül szokott lenni, így a 2. vv-t is középidőre írta be. Mindegy, ezen nem fogok vitatkozni, majd rájön:-)
Amúgy a követést a kórházban csinálja?
Előzmény: rabbitbaby (152361)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152366
csuppancs Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152365
Ajánlottam az uram szolgáltatásait. Ez jó. :)
Doki sok mindent szerintem nem fog mondani, igazából rákszűrés lesz. Meg kíváncsi vagyok hogy megcsinálja-e a Chlamydia szűrést. Tavaly azt mondta, mielőtt élesedik a projekt, akkor csinálja. Meg akarom kérdezni a vitaminozást is a továbbiakban, egy kurv@ dekát nem tudok fogyni mióta az Elevitet szedem. Persze nem biztos hogy amiatt, de nagyon sokszor éhes vagyok. Meg most 2x1 folsavat szedek, nem tudom hogy így kell-e továbbra is. Bár nekem a lyme az idegrendszert érintette a járásban, nem gyagyás vagyok :-), szóval lehet hogy továbbra is ennyit kell szednem.
Szeretném megtudni a szülés anyagi "körülményeit" is. Császár lesz, az már biztos, szintén a fenti okok miatt.
LH-t ma kezdem, már baromira izgulok. Mik az aranyszabályok? Nem inni, nem pisilni előtte 2 óráig? Valszleg csak 8 körül lesznek híreim, fél 7-re megyek a fogorvoshoz.
Előzmény: vera33 (152363)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152364
Tititu, remélem azért a cikluskövetéssel jó híreket kaptok majd. Az előző ciklusod csak 30 napos volt, az előtte lévő milyen hosszú volt? Nem úgy van, hogy egyik normál, másik hosszú? A petefészkeid működésétől függően? Csak tippelek. Clostyról már hallottam, de a hsg az mi?
Előzmény: tititu (152359)
vera33 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152363

Igen :-) Bölcsibe nem volt protekciónk, hanem jártunk a nyilt napokra, ismerkedtünk, meg hát a nagy pofám...Ja és persze ajánlottam az uram szolgáltatását... :-)))  köszi a drukkokat!

Mikor lh-ol?? ?Mától??? Kivi vagyok mit mond a doki és mit mutat az lh!!!!

Előzmény: csuppancs (152362)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152362
Gratula az ovis felvételhez. Szóval akkor egyszerűsítve a dolgot, más micsodájával verted a csalánt. Márminthogy a férjed nevében ajánlgattad a segítséget. :-) Még 3 napod van a banyáig. :D
Előzmény: vera33 (152360)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152361

Nocsak, dokinéninél változott a protokoll? :-) Nálam még előbb akart clostizni 1 uh-s ciklus után és csak utána a hsg. Más topikon is láttam múltkor, hogy már 2 ciklust uh-z, ha az elsőben nem lát tüszőt. Asszem némileg hozzájárultam a világképe megváltozásához :-D De a lényeg, hogy tuti jó kezekben vagytok, főként ezzel a protokollal!

 

Viszont ha még nem volt pé-d, akkor lehet, hogy a mostani egy macann-féle rétestészás lesz és csak tüszőrepi+lut.fázisra fog megjönni, ki tudja mikor... Tegnap nem uh-ztatok, hogy mégis van-e dom. tüsződ?

Előzmény: tititu (152359)
vera33 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152360

Körzetbe tartozókat felveszik, de a többi jelentkezőt szelektálják pofára, protekcióra, stb... Mi voltunk nyilt napon és felajánlottam egy csomó segítséget (vagyis férjem nevében :-) ) meg volt egy pici proti is, de hát olyan kis férőhelyes, hogy még tegnap is azt hittem semmi esély... MOndjuk azt, hogy 75 gyerek fér el, most volt egy nagy üresedés, mert sokan mennek suliba, ez kb 30 gyereket jelent. A beíratkozáskor, 2 és fél órát álltam sorba, mert ide akart mindenki iratkozni.
Tesonak már könyebb dolga lesz, mert lányom kitapossa az útat neki!:-)

 

Örülök, hogy ilyen sok minden kiderült már!!! Legalább tudjátok, hogy mi várható az A és B verzióban is. Most már csak idő kell, hogy kiderüljön van-e spontán peteérés és párod katonái erősödnek -e! Remélem a válasz igen, igen!! :-) drukkkkkkkkkkkkkkk!

Előzmény: tititu (152359)
tititu Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152359
Jóreggelt!

Judit, gratulálok! Feltöltéshez pedig tipp, fotózd le, ahogy a teszteket szoktad:-)

Vulfia, boldog és termékeny szülinapot!:-)

Doki. Nagyon örült, hogy a párom vizsgálatán már túl vagyunk, így megspóroltunk jó pár fölösleges kört. Amíg szedegeti a bogyóit, nekem hormon vizsgálat lesz, 3 vérvétel formájában. Ezzel párhuzamosan UH-os cikluskövetés is lesz, 2 naponta vizsgálattal, hogy megállapítsuk, van-e spontán tr. Ha nem egyértelmű, akkor hsg, majd Closty. Mondtam is, hogy lassan már vezetéknevet váltunk, mi leszünk a Closty család:-) Viszont ha a párom eredményei nem javulnak, akkor rögtön inszem. Egyelőre ennyi.

Hőügyileg nálam semmi változás. Remélem, most már lesz olyan rendes ez a ciklus, hogy kivárja a hosszú hétvégét, hogy az 1. vérvételre is el tudjak menni.

Vera, ovihoz gratu (mi alapján vesznek fel/utasítanak el egy gyerkőcöt?)!

vera33 Creative Commons License 2009.04.28 0 0 152358

Jó Reggelt!

Nagyon örülök a jó híreknek!!!! Én is ma reggel a legjobb hírt kaptam ami lehetséges, lánykámat felvették az oviba ahova beírattam  (körzeten kívül esik) és ahol 4x túljelentkezés van!! Szóval én repdesek!! Ezek után már csak egy május végi zebrás hcg tudná ezt is felülmúlni!!!!:-)))

Drukkok mennek mindenkinek!!

Allia Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152357
Nagyszerű! :-)
Előzmény: vojudit79 (152349)
adresza Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152356
Jól van, de gyere számolj be este, hogy mi volt:)
Előzmény: csuppancs (152354)
adresza Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152355
Judit: örülök, hogy minden rendben, korának megfelelő pocaklakód van:) Gratula!
Fanta:drukk a holnapi uh-hoz!
Buma: Azért a szerdát ki ne hagyjátok! Valahol azt olvastam előtte utána 3 nappal lehetséges teherbe esni. Drukkolok nagyon!
Ma egyébként én is nagyon éreztem a tr-t. Szinte minden lépésre fájt. Szerencse vagy szerencsétlenség, de délelőtt megszűnt. Most viszont a másik oldalam is kicsit fájdogál. Találtam még egy lh tesztet és az szinte ugyanolyan lett mint az elmúlt két nap félpozitív.
csuppancs Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152354
Igen holnap, de majd csak este tudok jönni "jelenteni", mert utána még fogászatra is megyek. A 2 klasszikust kértem 1 napra. :D:D:D
Előzmény: Buma81 (152353)
Buma81 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152353

Tititu mit végeztél? Csuppancs te is holnap mész?

Annyira azért nem jó, hogy így érzem, mert nagyon kellemetlen, sőt... bárhogy mozgok fáj. TEhát amíg fáj addig nem repedt meg? Akkor bízom benne, hogy még fáj egy kicsit, akármennyire is kellemetlen :)

Gratulálok a szimpla babához! :)

csuppancs Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152352
Gratula! Na látod, mégsem kell félned az ikrektől. :-)
Előzmény: vojudit79 (152349)
vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152351

Jaj de jó!! Nagyon örülök!

Fanta, most már te jösz!!

Tititu, helyzet?

 

Előzmény: vojudit79 (152349)
fantaghiro Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152350
De jó :))) Örülök nagyon :) Igen, én holnap :)
Előzmény: vojudit79 (152349)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152349

Megjöttünk:) Minden oké, 8 mm, egyedül van!!!:)  és hallottam, hogy dobog a kicsi szíve:) Teljesen megfelel a számításaimnak, 7.hét vége fele járok a doki szerint. Meg szerintem is:) Kaptam képet is, de nincs szkennerünk, ráadásul a páromnak sincs a munkahelyén, úgyhogy valamit majd ki kell találnom:) Mehetek a védőnőhöz terhes-könyvért.

Tititu,

Neked mit mondott a dokker?
fanta,

Te holnap mész, igaz? Drukk-hegyek!:)

csuppancs Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152348
Buma, tudod hogy a remény hal meg utoljára. :-)
Tititu, túl vagy már a dokin?
Előzmény: Buma81 (152345)
vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152347

Szerintem ez tök jó, hogy így megérzed! Ez csak jót jelenthet, akár most, akár jövő hónapban! Ha még érzed akkor nem repedt meg a tüsző.

Judit, én is várom már a híreid!!

Előzmény: Buma81 (152345)
fantaghiro Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152346
De kár :(( Azért még drukkolok, hátha hátha... :)


judit: Úgy várom a híreidet :))
Előzmény: Buma81 (152345)
Buma81 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152345
Azt hiszem a szerdán már eredményt nem érünk el...:( CSináltam tesztet, de közel sem olyan mint tegnap, kb olyan mint a tegnap elötti rózsaszín csíkom, ami negatív volt, de azért látszott. Most jelen pillanatban olyan mintha törrel döfködnének, minden mozdulatnál fáj. Elszoktam a 7 év gyógyszer alatt az ilyen érzésektől :)
vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152344

http://www.petitiononline.com/gyed01/petition.html

 

Tiltakozás a gyed röviditése ellen. Csak név és e-mail cím kell. Én aláírtam,mert nehogymá pont a gyerekek szívjanak! El kellene adni azt a sok önkormányzati autót és luxusvillát, aztán abból lehetne még 1 év gyede a kismamának! Bocsi, de nagyon felháborít ez a dolog!

vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152343
:-)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: csuppancs (152342)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152342
Akkor ha betaláltatok, izgulhatunk hogy milyen neműt sikerült összehozni. :-)
A reggeli megpróbáltatásokért nem sajnállak. ;-)
Előzmény: adresza (152339)
vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152341

Egy 36 óra múlva bekövetkező tüszőrepihez semmiképp sem túl közeli a ma reggel! És tudom írtam már,hogy nekünk úgy lett lány,hogy töszőrepi és együttlét között nem volt 24 óra... (mondjuk ez apuka katonáitól is függ, mert ha  a fiú katonák nem olyan gyorsak mint elméletileg kellene...- hát ezért fogant már 2x is lányunk)

Szóval hajrá poz. hcg!!!

Előzmény: adresza (152339)
csuppancs Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152340
Sziasztok Csajok! Mindenkinek megy a drukk, kinek éppen mire van szüksége. :)
Tititu, dokiról kérünk beszámolót. Én holnap megyek.
adresza Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152339
Leráztam,áá de reggel nem:)))) Akkor még úgy gondoltam, hogy már minden eldőlt. Miután felkeltem éreztem hogy mégse. Lányról azt hiszem lemondhatok:) vagy köv ciklusban?
Előzmény: vera33 (152338)
vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152338

Köszi a drukkokat! Remélem is, hogy megjön, mert utálom mikor ennyire édességmániám van...

Adresza, szerintem a mai pozitiv. Nem kell ám ugyanolyan erősségünek lenni! Leráztad a párod, vagy hagytad magad tegnap este? A mai poz. lh alapján abból lány lenne!:-)

Tititu, gyere majd mit mond a doki!

 

 

Buma81 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152337

Boldog szülinapot Vulfia!!

 

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy ilyen kedvesek vagytok és, hogy veletek megoszthatom a gondolataim, problémáim! :)

 

Azt hallottam ma a tévében, hogy vasárnap a bolygók állása olyan különleges lesz, hogy nagy dolgok történhetnek az emberrel (de csak pozitívan) és ez csak évente egyszer van ilyen! Nem szoktam ilyenekben hinni, de hátha! :) Tehát tessék belehúzni, kinek mire van épp szüksége! :)

Előzmény: Törölt nick (152336)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152336
Jó reggelt!
Tititu, kérek plusz egyet a koromhoz, köszi! Látom szép rózsaszínben pompázom, hát teszünk is érte, remélem sikerrel. :-)
Buma, szerdáig tarts ki, még jók lehettek!
Előzmény: tititu (152335)
tititu Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152335
Jóreggelt!

Vera, péntekig még van idő, ne sürgesd azt a banyát, mert még a végén addigra elmúlik, és mehetsz a lakodalomba! Péntekre rendeltük!:-)

Buma, jó tanulást, szerda este szerintem mindenki rajtatok fog elmélkedni, hogy vajon sikerült-e, remélem, nem vagytok szégyenlősek!:DD

kkzsu:-(

andykával vajon mi lehet? lassan ki kell vennem a táblából, ha nem jelentkezik...

nálam a helyzet változatlan. de ma végre eljött a napja, délután doki!:-)

nekem, nem is olyan rég, fiút jósoltak elsőre:-)
Buma81 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152334

Kiszáradva nekem sem a legpozitívabb a tegnapi tesztem, ma még nem csináltam, majd kicsit késöbb. Éjszaka közepétől nekem minden mozdulatra fáj a hasam, tegnap csak olyan görcsölő érzés volt.

Előzmény: adresza (152333)
adresza Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152333
Sziasztok!

Buma81: remélem összejön a szerdai nap! Drukkolok:)
Vera: neked is megy a drukk! Mikorra is szeretnéd? Lagzira, hétvégére?

A szervezetem jól megviccelt,mert a középső teszttől fáj az alhasam. Így pozitívnak értékeltem. Azt hittem túl vagyok rajta, de mióta felkeltem szinte minden mozdulatra fájdogál. Korábban csak 1 napot fájt, most meg már 3 napja. Ideje lenne megrepedni már a tüszőnek!
Csuppancs: azt hiszem, hogy nálunk most mindkét nem szóba jöhet:) Nekem most már mindegy, csak + legyen a teszt:)
Csatolom az Lh-kat, de most már látom, hogy egyik sem pozitív. Kiváncsi lennék a maira, de azt hiszem nincs több:((
Buma81 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152332

Köszönöm a támogatásokat! Szerdán este tudunk csak próbálkozni, de akkor nem fogjuk kihagyni, a remény hal meg utoljára. :) Mára tegnaphoz képest 2 tizeddel leesett a hőm, ezért remélem még vár holnapig, a hasam meg fáj tegnap óta egyre jobban.

Vera, meg fog látogatni a banya péntekig, kitartást! :)

vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152331

Csak az a baj, ha jól értettem, hogy csak szerda este találkoznak :-(

De hát a női szervezet bármire képes, szóval veszve tényleg nincs semmi!

Előzmény: vojudit79 (152330)
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152330
Ha kedden lesz ovud, akkor a szerdai együttlét még jó lehet. Semmiképp se hagyjátok ki!!!
Előzmény: Buma81 (152310)
vera33 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 152329

Sziasztok!

Kiváncsian várjuk a lh eredményed!!!

Nálunk is mindegy a neme a tesonak, ugyanis én mindig egy kicsit szerettem volna 1 kisfiút (talán azért, mert túl sok a nő a családban), de párom viszont lány párti, és Ő tesonak is lányt akar. Szóval mindegy :-))

Banyának se híre, se hamva.... Érzek 1-2 kis görcsöt odalenn, de már jó lenne ha jönne!!!

Előzmény: Buma81 (152328)
Buma81 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 152328

Én már végeztem egy fősulival, most egy másikon gondolkodom angolul, az csak a bátorságtól függ, hogy belevágok-e vagy sem :)

A ködös albionban élek, bár most itthon vagyok látogatóban! Szerda reggel megyek vissza, azért sajnálom ezt a pét, hogy lekéstünk róla, bár erre azért számítottam, csak ugye húzta halasztotta és elkeztem bízni benne, hogy vár még :)

Előzmény: csuppancs (152327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!