Keresés

Részletes keresés

Rozálka3 Creative Commons License 2018.07.27 0 0 6

Ott nem a vélemények a fontosak hanem Jézus.  Jézusért jönnek össze.

Jézus a központ.

 

Előzmény: ferrreee (5)
ferrreee Creative Commons License 2018.07.27 0 0 5

azzal hogy kimondom, hogy a rómkat egyház egy hamis egyház, jézust képviselem és Istent dicsőítem

Előzmény: Rozálka3 (4)
Rozálka3 Creative Commons License 2018.07.27 0 0 4

Szerintem semmit. Ez a Te saját véleményed. Mindenkinek joga van a véleményéhez.

 

Itt különben is Jézusról van szó, és Isten dicsőítéséről. Ez egy felekezetközi rendezvény.

Előzmény: ferrreee (3)
ferrreee Creative Commons License 2018.07.27 0 0 3

tehát ha én mondjuk bemegyek oda, és kiderül rólam, hogy a rómkat egyházat ördöginek tartom, akkor mit tesznek velem?

Előzmény: Rozálka3 (2)
Rozálka3 Creative Commons License 2018.07.27 0 1 2

Mi az, hogy mit vallanak?  Jézust vallják!

 

A Felház egy olyan közösség ahol teljesen mindegy, hogy ki milyen egyházhoz tartozik.  Lehet református, katolikus, baptista, vagy lutheránus, mindenkit szívesen látnak. A lényege az Istennel való személyes kapcsolat.

 

Hogy mit ír a biblia? Lényegtelen. A biblia egy útmutató. Nem vitatkozni kell rajta, hanem élni.

 

Tök jó ez a "Felház" különben.  Végre engedik szóhoz jutni a Szentlelket is. :)

 

Előzmény: ferrreee (1)
ferrreee Creative Commons License 2018.07.27 0 1 1

amit én nem értek ezzel a felházzal kapcsolatban, hogy nem mondják el hogy most akkor mit vallanak a bibliából, mit hogy értenek. lehet hogy csak én nem találom meg a honlapjukon vagy a nyilatkozataik között, de úgy tűnik mintha valami elvtelen ökumenikus összeborulás lenne, vagyis ugyanaz mint az ökumené... (amit én egy súlyos bulváros ördögi dolognak tartok, és aminek a leggonoszabb eredménye az hogy a rómkat egyház bedarálta magába a reformációt).

ferrreee Creative Commons License 2018.07.27 0 0 0
ferrreee Creative Commons License 2018.07.27 0 0 topiknyitó

Van egy ilyen új szervezet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!