Keresés

Részletes keresés

petertaylor Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1391

Csak azért kérdeztem, mert találtam egy ilyet #1: AutoMapa 6.6.1 (1220). Includes map of Europe in 1009 Navteq 2010 Q4 (18.10.2010)

 

Előzmény: petester (1385)
vik81 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1390
ŐŐŐ. :)

A kérdés az, hogy fel veszi e usb-ről a szuflát, vagy csak dc-ről.
Mert nálam csak a készülék van, és akkor elképzelhető az is,hogy azért indul újra mert azt hiszi, hogy usb kapcsolatot akarok kihozni belőle??!?!

Előzmény: JRX (1389)
JRX Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1389

Jó az a töltő?Kimérted, ad le áramot?

 

Az lenne a normális, hogy kikapcsolt állapotban rádugod a töltőt erre a készülék bekapcsol.

 

Enyém mindig is így működött, működik.

Előzmény: vik81 (1388)
vik81 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1388
Semmit.
Se usb porton se hálózatról nem veszi fel a töltést. Ha bekapcsolva teszem fel akkor a már leírtak szerint viselkedik. Navigáció futása közben teszem fel, akkor közli, hogy akuszint alacsony és rögtön ki-be is kapcsol a service kiírásig.
Előzmény: JRX (1387)
JRX Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1387
Ha kikapcsolt állapotban dugod rá a töltőt, mit csinál?
Előzmény: vik81 (1386)
vik81 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1386
Hello

Segítségre volna szükségem egy nv-u 73 tc -vel kapcsolaban.
A problémám az, hogy miután felrakom a mounted be a módosított igo8 ill. sony mappákat tökéletesen fut az igo, mind a 8 mind pedíg az amigo féle verzió.
A probléma ott kezdődik, hogy amint rádugom a töltőt újraindul a ketyere, ezt megteszi 3szor majd service, és kezdhetem elölről. Gyakorlatilag fel sem tudom tölteni anélkül, hogy ez ne történne. Találkozott már valaki ilyen vagy hasonló esettel?
Válaszokat előre is köszi.
petester Creative Commons License 2010.10.24 0 0 1385
Hát arra még igen csak várnod kell... :D Úgy majd' fél évet... Nemhogy nincs, de még a 4. negyedévből 1 hónap sem telt még el...
Előzmény: petertaylor (1384)
petertaylor Creative Commons License 2010.10.23 0 0 1384

Hello.

Tud valaki 2010 Q4 Hungary térképet??

kösz.

Böködő Creative Commons License 2010.10.15 0 0 1383
Bocsesz.

Megtaláltam az új oldalt ahonnan elérhető :-)
http://www.vistauser.co.cc/

Még egyszer bocsesz.
Böködő Creative Commons License 2010.10.15 0 0 1382
Sziasztok.

Tudna segíteni valaki a "Vistauser" féle iGO8 file-ok elérhetőségében?
Az előzőekben felsorolt linkek egyike sem működik már (sajnos), gondolom régi a topic.

http://vistauser.hupont.hu/15/sony-navteq-navu
http://vistauser.hupont.hu/16/igo8

Egy másik verzió szükséges dolgai már fenn vannak a készüléken, de valamiért betöltés közben (amint a nyelvi file betöltéséhez ér) elszáll a készülék, és újraindul.
Elvileg ezen a ponton kellene felhoznia egy listát a telepített nyelvekkel hogy válasszak egyet, de ez már nem jelenik meg.
Mielőtt bárki belekötne: a contentbe beleraktam őket :-P

Ötleteknek is örülök, ha hasznosak :-)


bako77 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 1381

Megcsináltam azokat a dolgokat amit találtam!

Először megpróbáltam a kártyára rakni a Content dolgokat, de a program elindult szépen, be is jött minden, de innen már nem tudtam működtetni mert lefagyott. Csak a Reset gomb megnyomásával tudtam leállítani.

Utánna a belső memóriába raktam a térképeket (néhány ország kivételével, hogy elférjen, de a probléma újra megismétlődött.

Valaki nem tudna esetleg egy olyan letöltési lehetőséget javasolni amiben semmi cicoma, csak fölrakok mindent a belső memóriába és a gép bekapcsolása után elindul az iGO8.

Korábban már csináltam ilyet a sógoromnak, de az a link ahonnan letöltöttem a hozzávaló dolgokat már nem él.

Ha valaki segítene, nagyon megköszönném!

Sony Nav-U93T-ről van szó!

Köszönöm!

Előzmény: JRX (1378)
bako77 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 1380

Köszönöm szépen!

Visszaolvasok és megpróbálom megcsinálni a leírtakat.

Köszi!

Előzmény: JRX (1378)
pikkelyes Creative Commons License 2010.10.05 0 0 1379
Sziasztok!


Akkor az én problémámra nem tud senki megoldást?

Köszi :-)
JRX Creative Commons License 2010.10.04 0 0 1378
Az utolsó négy oldalon olvasd el a hozászólásaimat légyszives, minden gondod meg fogod oldani, ... önállóan.
Előzmény: bako77 (1376)
bako77 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 1377

Szép napot mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni, hogy egy Sony Nav-U93TC-re szeretném fölrakni az iGO8 programot úgy, hogy a Content mappa a kártyán lenne és arról olvasná be a gép.
Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném.
A volt főnökömé ez a gép és nem szeretnék beégni vele!
SOS!

bako77 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1376

Szép napot kívánok mindenkinek!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy honnan tudnám letölteni azokat a dolgokat amik ahoz szükségesek, hogy az iGO8-at föltudjam tenni a Sony Nav-u-ra.

Az 1034 sz. hozzászólásban JRX álltal megadott linkek sajnos nem élnek.

Ha valaki segít előre is nagyon köszönöm!

UGH032 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 1375
elvitte egy másik srác a gépet,ő is foglalkozik gps-el,javasoltam neki ezt az oldalt.Meglátom mit hoz ki belőle.Köszi az ötletet.
Real Putyur Creative Commons License 2010.09.27 0 0 1374
Meg kellene próbálnod feltenni rá a legújabb software-t (a SONY oldaláról letölthető), és utána a térképet - a régi software az újabb térképpel nem működik együtt.
Előzmény: UGH032 (1372)
valos Creative Commons License 2010.09.23 0 0 1373
kérdés:behalt a gép.7 igo amigo meghalt. nem működik az érintő képernyő. ujra lett töltve, csak pittyeg kiírja, hogy válasszak nyelvet, de nem reagál.
UGH032 Creative Commons License 2010.09.22 0 0 1372
Sziasztok.Segítséget kérek én is.Pár hete vettem egy U73T-t.Szépen működött rajta minden,de kis hazánk hiányzott róla.Odaadtam egy barátomnak hogy pótolja a hiányt,egy hét után visszaadta,de feladta.Nem sikerült neki.Most az van,hogy be lehet kapcsolni és kész.Se menü,semmi más.Kiírja a keresést és utána visszaáll a bekapcsolás szerinti állapotra és ennyi.Nagyon sok hozzá szólást elolvastam,de én nem értek a programokhoz.Abban kérek segítséget,hogy ha valaki elvállalná a navi rendetételét és működőképessé tenné végre hogy tudjam használni.Várom válaszotokat és segítségeteket.Köszi.
pikkelyes Creative Commons License 2010.09.21 0 0 1371
Sziasztok!

Néhány kérdésem lenne az IGO8 használatával kapcsolatban.
Van egy Sony nv-u93t típusú Gps-em.

1. Biztonsági mentést csináltam a Gps-en lévő térképről (1,7 Gb)
2. Letöltöttem a következő IGO-t innen: http://www.vistauser.co.cc/
(a mounted_volume_sony_nv-u73t.part01.rar nevű fájlokat)
3. Kitömörítettem, Daemontools-mount
4. Átneveztem a Gps-en lévő sony mappát (sanyi-ra)
5. Átmásoltam a bemountolt image file-t (teljes tartalmát)
6. Bekapcsoltam a Gps-t

Kiválasztottam elsőként a MAGYAR nyelvet (itt reset kellett, mert lefagyott)
Több reset után egyszercsak elindult. Talált műholdat is, és működött is.
Aztán ki/bekapcs és megint lefagyott.
Szóval 10-ből egyszer működik rendesen.

Esetleg sys.txt-n kell változtatni?
Vagy másik IGO-t töltsek rá?

Várom az ötleteiteket.....

Köszönöm
WebsterHP Creative Commons License 2010.09.12 0 0 1370
Ezt már leírták párszor, olvass vissza
Előzmény: wigi67 (1369)
wigi67 Creative Commons License 2010.09.04 0 0 1369
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni sony nav-u 93 navihoz.Kártyáról szertném hogy az igo8 müködjön pontossan hogy lehetne?Segíségetkérek.Köszi mindenkinek
Clarence' Creative Commons License 2010.08.28 0 0 1368
sziasztok

sajnos letöröltem a komplett nav-u mappát a egy 93as-ról, honnan tudnék szerezni egyet? A sony_nav-u_u5x_u7x_u8x_u9_original.iso tartalmazza? egyáltalán szükségem van rá ha igo8-t akarok futtatni a gépen?

segítségeket előre is köszi

Clarence
WebsterHP Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1367
Ha megnéznéd, az a hozzá szólás már 2 éves, és rég elavult, minek bekapcsolni a GPS-t külön?? Igo is bekapcsolja simán. Nekem rajta van most az Amigo, és simán automatikus keresés, megvan a GPS port, kiteszem térképre, és 1 perc kb. hideg indításban és azonnal van is jelem. Teljesen felesleges ez a procedúra, és csak instabilabb lesz vele a navi.
Előzmény: gtb1 (1366)
gtb1 Creative Commons License 2010.08.22 0 0 1366
Kedves Fórumozók

Segítségeteket kérem egy régebbi cikk alapján.

Entity a 356 hozzászólásába többek között arról ír, hogy a Sony NV-U73TC típusú gépen hogyan oldotta meg a GPS jelet.
Részlet:" A GPS vevő bekapcsolása trükk:
Szintén írtam lejjebb, hogy az eredeti nav-u.exe kapcsolja be a GPS vevőt. Nagyon stílusosan elég ezt elindítani, és lesz GPS jel. Ámde nem lehet kilépni ebből a programból, hogy futtassunk egy másik nav szoftvert, ezt kell megoldani.
Erre kerestem egy TaskManager programot (mint a PC-s windowsokon).
Egy olyat találtam ami a gépben lévő procihoz is jó ez az ITaskMgr névre hallgat.
http://www.pdaport.hu/index.php?tartalom=szoftverek&id=166 innét leszedhető.
Ez egy zip, több cab file található benne, nekünk a itaskmgr.PXA.CAB kell, ezt másold fel mondjuk a Mounted VolumeSony könytárba.
Sajnos nagyon butított windows CE-nk van ezért hiányzik neki egy dll, mégpedig a
toolhelp.dll
Ezt a dll-t megtaláljátok a következő linken:
http://tfgbd.web1000.com/autorun%20(launch%20explorer%20by%20anthema).zip
(Copy-pasteljétek be a böngészőbe.
A toolhelp.dll-t másoljátok be mondjuk szintén a Mounted VolumeSony könyvtárba.
Ennek a végleges helye a Windows könyvtárban lesz, csak ugye ez hard resetkor törlődik, tehát jobb ide is elmenteni.

Ezzel az ITaskManaggerrel le lehet lőni a futó Sony navi alkalmazást és bekapcsolva marad a gps "

Nékem az itt leírt " itaskmgr.PXA.CAB" file kellene. Ha valaki eltudná küldeni a gtb@fw.hu címre nagyon megköszönném. Esetleg más megoldást. Előre is köszi.
BBélus Creative Commons License 2010.08.21 0 0 1365
A helyes port U71T-re

port 5
speed: 57600


a GPS.ini fájlban az adatokat áttírtam mégsem csatlakozik a GPShez a softwer :( nem tud valaki tippet?
BBélus Creative Commons License 2010.08.21 0 0 1364
Kérdésem, kérésem volna a kedves fórum tagoktól milyen a GPS vevő helyes port beállítása? Nekem a régi biztonsági másolatomon (original NAVTEQ SPGPS.INI ben)

[Default Sensor Gps Serial]
ConnectionType=1
Port=3
BaudRate=38400
TimeOut=5

a mostani frissített fájlban pedig:


[Serial Port]
PortNum=5
BaudRate=9600
Timeout=5

A régivel próbálkozva nem indult, most pedig tudom hogy az iGO8 alatt elindult, mert megtalálta még azelőtt hogy abbamaradt volna a működése, viszont kézi keressel már nem talált megfelelő portot. Nektek milyen portra van beállítva az iGO8 sys.txt-ben a GPS? Megköszönném az esetleges válaszokat, nagyon sok a lehetőség és nem tudném mindet végig keresni kézzel. Köszi a válaszokat előre is....
BBélus Creative Commons License 2010.08.21 0 0 1363
Az normális jelenség, hogy ha kitörlöm az originál térképeket, és a NAV-U könyvtárban mindent, csak az indítófájlokat hagyom benne az iGO hoz hogy utána nem indul be semmi sem?? Kell vamaire "rálátnia" a gépnek hogy beinduljon?? Ja a port a gpsnak az másnál os 5 és a sebesség 57600? Megpróbáltam az originál Navi programot, el is indult de nem csatlakozott a GPS anntennához... Köszi a válaszokat
BBélus Creative Commons License 2010.08.20 0 0 1362
Érdekes helyzetbe kerültem, megint nem megy az iGO :( újrapakoltam a térképeket, és nem megy, viszont ha beleteszem az originál térképet, amit most töltöttem le (akinak kellene a link megadom) 2009 verzió a NAVTEQtől, és hozzá az ujabb navi szoftvert, akkor nem lát rá a GPS re ....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!