Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 752
Genevieve!

Ezt írtad:
"a lábadat azért borotválod, mert tetszik, hogy sima:-)
másnak a hónaljában is tetszik, hogy sima:-)

egyébként meg a hónalj szörzetben a dezor (golyós és stift) meglátszik, és az elég gusztustalan... azon kivül, a melegben az párolgó izzadságból lecsapódik a só és az meg méggusztustalanabb látvány

a borotválás egyébként eszement dolog, 1 nap alatt elkezd nőni, és tényleg szúr (belefé is)

a ma ismert legjobb módszer a gyantázás (fájdalmasabb, de tartósabb)"


Válaszom:
Ha zavar, hogy a hónaljszőrzetedbe beleragad a stift, meg a dezodor?!:>>>>
>>>>Itt a másik megoldás: a fésűskéses trimmer! Nőjön csak akármilyen gyorsan, a fésűskéses nyírógép egy-két másodperc alatt ledobja a hónaljszőrzetedet, mint a villám!! A legfinomabb (!!"Oster-616"-os márkájú gép: 28/42 fog felső-kés/alsó-kés/40 mm. nyírófésű-szélesség <a nyírópofánál>, pontos, gyorsan végez!!) fésűs-fogazásúval 0,01 mm., és teljesen csupasz lesz az egész!!
Villámgyors!!!
Íme:

H-Trimm01 H-Trimm02 H-Trimm03

H-Trimm04 H-Trimm05 H-Trimm06

H-Trimm07 H-Trimm08 H-Trimm09

H-Trimm10 H-Trimm11 H-Trimm12

És készen is van!!!!
Előzmény: Törölt nick (173)
Ardeth Bej Creative Commons License 2006.10.21 0 0 750
Nocsak...

Egy kis életlehelés.:) Mi a vélemény, vajon miért jelenik megy egyre több sztár bundás hónaljal a média előtt?? Visszatér a természetes a divatba?
RBaba Creative Commons License 2005.09.26 0 0 749
tokeletesen ertelek :) erdekes, hogy szamomra a tetovalas vonzo, mert -megfelelo modon muvelve- muveszetnek  tartom. pedig ha belegondolok: az nem a termeszetes allapot. azt hiszem, szamomra a bunda tetovalassal az arany kozeput :)
Előzmény: minas (747)


Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.26 0 0 748
Freeya! Lehet, hogy félreérthetően fogalmazok, de:

- akinek nem inge... gondolom a folytatást ismered.
- miért van az, hogy más észreveszi a feltételes módot?

a katgorizálásra vontkozóan pedig olvasd végig az itt olvasható soraidat...Ami pedig a kérdésedet illeti, hogy mifajta vagyok, azthiszem nem a topic tárgya, de az emailem elárhető és várom a kérdéseidet.
Előzmény: freyya (746)
minas Creative Commons License 2005.09.25 0 0 747
A szilikon véletlenül sem, a borotválás esetleg. Attól függ, hol. Pl. lábon jó, hónaljban nem annyira, intim helyeken így is, úgy is jó. Azért ha a természetességről beszélünk én azon beavatkozásokat állítom szembe, mint plasztikai műtétek, tetoválások. Tudom, tudom pl. a tetoválás korántsem újkeletű dolog. De nyilván a saját magam által felállított határok közötti dolgokat fogadom el, a többit nem. Ezt ne értsd úgy, hogy elítélek bárkit is, aki az általam el nem fogadott beavatkozáson átesett. Tőlem aztán.... De ilyen partnerem sosem lenne.
Előzmény: RBaba (725)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 746
Nem kizárt, hogy csak félreérthetően fogalmazott.
Előzmény: sandhurst (745)
sandhurst Creative Commons License 2005.09.25 0 0 745

nem lehet hogy felrertetted a mondandojat,nekem felteteles modnak tunik,megha nem is ugy van fogalmazva.."..akkor lenne gaz,ha attol tenned magad fuggove."

vagy mar megint belemagyarazok..:-)

Előzmény: freyya (743)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 744

Olyasmi ez, mint amikor a barátnőm hároméves kislánya azt akarja játszani, hogy ő a jó nyuszi, én meg a gonosz. Na de felnőtt embereknél egy vitában miért kell kiosztani előre a szerepeket?

Előzmény: freyya (743)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 743

" A gáz az, hogy attól teszed Magad függővé, hogy másoknak tetszik e vagy sem.."

 

Az ilyen kijelentések miatt érezlek kategórikusnak, hiszen teljesen ismeretlenül állítasz rólam dolgokat, amik ráadásul egyáltalán nem stimmelnek. Én óvatosabban bánnék ezzel. Úgy nem lehet értelmesen kommunikálni, ha már eleve kész és megingathatatlan elképzelésed van arról, hogy a másik hogyan gondolkozik.

Előzmény: Ardeth Bej (742)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.25 0 0 742
sajnálom, hogy kategorizálásnak tűnik de nem az... Érdemes erőt venni a lustaságon, és beleolvasni, hogy hogy is alakult eddig a téma..:)
Előzmény: freyya (740)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.25 0 0 741
nincs semmi probléma. a címben benn van minden. Van egy téma, és várom a reagálásokat pro és kontra. Hátha jutnak a topicban megszólalók, értelmes konzekvenciára, azonmód, hogy megpróbálják a másik oldal nézőpontját megvizsgálni, ahelyett, hogy ész nélkül védik a -nem létező támadások ellen- saját álláspontjukat..

Ez -fóleg az utóbbi idóben- nem nagyon megy...:)
Előzmény: freyya (738)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 740
Erősen kategorizálsz, nem gondolod? Ismeretlenül mindenféle tulajdonságokat aggatsz olyan nőkre, akiket még sosem láttál. Nem sminkelek, a hajam sem festem, és ahogy körülnézek, azt hiszem nem vagyok egyedül ezzel. Ugyanakkor elismerem, hogy van, akinek igenis nagyon jól áll a smink és a hajfestés. Nem kizárt, hogy én is szebb lennék vele, de túl kényelmes vagyok a cécós készülődgetéshez reggel, meg a vakolateltávolításhoz este.
Előzmény: Ardeth Bej (737)
RBaba Creative Commons License 2005.09.25 0 0 739
tedd azt. ha ugy latod jonak :)
Előzmény: freyya (738)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 738

Akkor nem értem az egész problémát. Az ember minden időben, minden körülmények között felhasználta a rendelkezésére álló eszközöket, hogy vonzóbb külseje legyen. Már az ókori egyiptomban is szőrtelenítettek. Akkor ma miért ne tennénk?

Lusta voltam utánaolvasgatni, de az őszintén érdekelne, hogy a topiknyitó férfi, aki csupaszőr nőre vágyik, vagy nő, akinek nem sikerül rávennie magát a szőrtelenítésre. Amúgy meg teljesen mindegy, mert mindenkinek más tetszik úgyis. Én sem festem a hajam, mégsem érzem szükségét, hogy ország-világ előtt bizonygassam, milyen borzalmas dolog a hajfestés. Én nem élek vele, más meg igen. Na bummm.

Előzmény: RBaba (735)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.25 0 0 737
De ez nem ápoltság kérdése. Ti sminkeltek festés helyett, és műhajat hordotok... A természeti népeknél nem a tetszés, vagy nem teszés a célja ezeknek...
Előzmény: freyya (734)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.25 0 0 736
Ami a lényeg, hogy Magadnak tettszél. A gáz az, hogy attól teszed Magad függővé, hogy másoknak tetszik e vagy sem.. A világon egy dolog van ingyen. Az emberek véleménye. És csak az fizeti meg az árát, aki ad rá..
Előzmény: freyya (730)
RBaba Creative Commons License 2005.09.25 0 0 735
nincs baj vele.
Előzmény: freyya (734)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 734
Mi a baj az esztétikummal? A természeti népek is testfestéssel, madártollakkal stb. díszítik magukat. Némelyek még fadarabokat is fúrnak keresztbe az orrukon. Pedig az sem kimondottan természetes.
Előzmény: RBaba (732)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 733
Babaszappant használok csak, mert a tusfürdőktől mindig repedezettre száradt a bőröm.
Előzmény: Ardeth Bej (731)
RBaba Creative Commons License 2005.09.25 0 0 732

megint az esztetikumnal tartunk... ezert orultem, hogy megvan a vezerfonal. de mindegy, mar elveszett...

Előzmény: freyya (730)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.25 0 0 731
ez tény... Azonban a bórgyógyászok miért mondják, hogy a szennyezódések 'nagyrésze' eltávolítható tiszta vizzel, a többi pedig szappannal.. Az összes többi gazdaságpolitika.. Csak gondolkozz. mit csinál a becsületes háziasszony? A divatos tusfürdőjével lemossa a -szennyezódések mellett- a bőr természetes takarórétegét, ami zsír, majd gyorsan kapja ugyanannak a cégnek a bodylotionját, és felvisz egy mesterséges zsírréteget..Homo sapiens sapiens???
Előzmény: freyya (728)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 730
Miért kellene bármilyen elvet követni? A sima bőrt esztétikusabbnak és kényelmesebbnek érzem, ergo szőrtelenítek. Miért kellene presztízskérdést csinálnom a természetességből és puncit növesztenem a hónom alá, ha úgy nem tetszem sem magamnak, sem a pasik többségének?
Előzmény: RBaba (729)
RBaba Creative Commons License 2005.09.25 0 0 729

ratapintottal a lenyegre. tehat azzal ha megmosakszol azt a termeszetes allapotot szeretned visszaallitani amit a korom meghiusitott.

ezt maximalisan el tudom fogadni.

es a borotva? ezt az elvet kovetve mi a celja?

Előzmény: freyya (728)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 728
Azért azt se felejtsd el, hogy a természeti népek életkörülményei is mások. A budapesti korom az ő hajukból sem jönne ki patakvízzel.
Előzmény: Ardeth Bej (727)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.25 0 0 727
bocsánat, hogy beleszólók a nagyok vitájába... A sampon és az ápoltság nem szinoním fogalom... Érdekes módon a természeti népek NEM használnak sampont, és mégsem ápolatlanok... Mitöbb a szappan és a kozmetikus is ismeretlen fogalom..
Előzmény: freyya (726)
freyya Creative Commons License 2005.09.25 0 0 726
Képtelenség teljesen természetesnek lenni. A természetben pl. sosem fog samponos víz kerülni a hajadra. Mégsem hiszem, hogy a természetesség jegyében bárki mocskos csimbókokkal a fején rohangálna. Némi testápolás mindenképpen szükséges.
Előzmény: RBaba (725)
RBaba Creative Commons License 2005.09.25 0 0 725

tehat a szilikon mar nem, a borotvalt meg igen?

 

Előzmény: minas (724)
minas Creative Commons License 2005.09.25 0 0 724
Én természetes párti vagyok. Azért a borotvált hónalj és a műanyagléggömbcsöcs között van némi különbség.
freyya Creative Commons License 2005.09.24 0 0 723
Nem is ellentmondani akartam, csak kiegészíteni.
Előzmény: Dehogyis (722)
Dehogyis Creative Commons License 2005.09.24 0 0 722
Nem látom a különbséget a mondandónk között.
Előzmény: freyya (721)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!