Keresés

Részletes keresés

lapar Creative Commons License 2023.12.31 0 0 74

Jó estét, kérdésem lenne, ha tud valaki segíteni:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=166045435&t=9017968

XNC Creative Commons License 2023.10.18 0 0 73

Ráadásul ha egyik nap működik, semmi garancia nincs arra, hogy másnap is fog.

Előzmény: XNC (72)
XNC Creative Commons License 2023.10.17 0 0 72

Bizony lehet ezzel szenvedni, nekünk magyaroknak ez a szar jutott.

Az államikat én már rég műholdról nézem; tehát csak max. a két kereskedelmivel szenvedek. (TV2/RTL)

Előzmény: Növényexotics007 (24)
bugrancs Creative Commons License 2012.03.21 0 0 71

CíMEM:  margita.molnarova@centrum.sk

Előzmény: bugrancs (70)
bugrancs Creative Commons License 2012.03.21 0 0 70

Tanácsot szeretnék kérni. Szlovákiában lakom, Győrtől 40km-re.Tavaly egy ismerősömmel hozattam dekodert--TECHNISAT HDT4----.  Beszerelte, semmi gond nem volt vele vasárnapig. Reggel fel akarta nyitni a lányom, és a gép kéri a pin kódot. Sajnos,  aki beszerelte, már nincs az élők sorában, és most nem tudom, hova forduljak,mit csináljak. Próbáltuk a 0000-1111 stb számokat, de sajnos semmi nem nyitja.Segítsen valaki, mit lehetne ilyenkor csinálni.estleg egy e-mail cím. Előre is köszönöm.

 

 

 

 

 

Jankanéni Creative Commons License 2011.05.22 0 0 69

köszi :-)

Előzmény: heidfeld6 (68)
heidfeld6 Creative Commons License 2011.05.20 0 0 68

http://mindigtvextra.hu/Alap_musorcsomag_huseggel_CA_modullal?ref=55

Egy ilyesmit kell hozzá venni ahhoz, hogy lehessen fogni a fizetős csatornákat is, nem kell hozzá dekóder.

Előzmény: Jankanéni (67)
Jankanéni Creative Commons License 2011.05.19 0 0 67

Egy másik topicba írtam az alábbi kérdésem, de utána vettem észre, hogy ide talán jobban illik:-))

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sziasztok!

 

Van egy LG 19LH2000 LCD tv-m  mindig tv extrára szeretnék előfizetni, tervem szerint 6 hónapra. Az alapcsatornák szépen foghatóak, de azt nem tudom hogy kártyát kell-e venni hozzá vagy külső dekódert. A tv bal oldalán van valamilyen kártya hely. Remélem, hogy tudtok segíteni :-)

  

Üdv Janka

Degeczi Creative Commons License 2011.05.10 0 0 66

de, szerintem elég drága ahhoz képest, h milyen ratyi kínálatot és minőséget (semmi HD az m1,m2,Duna mellett - és még ezek is csak néha adnak HD műsort) ad

 

nagyszerű lehetőség lenne - de a MindigTV sem veszi komolyan sajnos

Előzmény: dancerfoot (64)
heidfeld6 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 65

A Mindigtv-n(vagyis az ingyenesek között) az m1, TV2, RTL Klub, m2, Duna II Autonómia, Duna tv, Euronews, MR1 Kossuth, MR2 Petőfi, MR3 Bartók, Neo FM valamint a Mindig TV infocsatornája található meg. Ha pedig a Mindigtv Extrát is szeretnéd használni, akkor ezen kívűl még elérhető a National Geographic, AXN, Film+, Cool, Sportklub, Fem3, Disney Channel, HírTV, ATV, Private Spice, és ezen felül még az HBO-t is lehet fogni.

Ha a tévéd tudja az MPEG4-t, akkor nem kell hozzá dekóder, csak conax kártyaleolvasó valamint egy Mindigtv extra kártya.

Ha pedig nem akarsz fizetős csatornákat, akkor elég egy antenna (lehetőleg erősítővel ellátott), és már tudod fogni az ingyenes csatornákat.

Havidíj csak extra esetében van. Az árakról a Mindigtv extra honlapján tájékozódhatsz.

Előzmény: zoldbeka55 (63)
dancerfoot Creative Commons License 2011.05.10 0 0 64

A programokról a TV weblapján biztosan tud tájékozódni. Ez onnan másolás:

 

"Jelenleg a szabadon fogható kínálat részét 7 tévécsatorna képezi: az RTL Klub, a TV2, az m1 HD, az m2 HD, a  Duna TV HD és a Duna II Automónia, valamint tesztjelleggel az Euronews programja. Elérhető továbbá 4 rádiócsatorna: a NeoFM és tesztjelleggel a Magyar Rádió 3 csatornája (mr1, mr2, mr3).

A MinDig TV Extra (www.mindigtvextra.hu) szolgáltatás keretében kódolt formában, előfizetési díj megfizetésével további 10+1 csatorna (National Geographic, AXN, Film+, Cool, SportKlub, Disney Channel, FEM3,  Hír TV, ATV  és a Private Spice) programja érhető el, 2010. december 1-jétől önálló műsorcsomagként előfizethető az HBO műsora is."

 

Namost ez nem pénz árértéket nézve...

 

Namost nekem viszont van egy taktikai kérdésem: Triax erősítőre hogyan reagál a TV? Eddig Iskrával fogtunk, de tönkrement. Gondolkodom a fogó cseréjén is. Családi ház tetőtér.

zoldbeka55 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 63

Ezen milyen csatornák vannak? Meg milyen csomagok? Nekem speciel nem kell valami sok, de azért a mindenhol elérhetőknél több érdekel... Most olyan csomagom van, amiben van egy rakás hülyeség, aztán nem is bírom sokszor megtalálni, ami érdekel. Tegnap meg lemerült a távirányítóban az elem, és léptethettem egyesével a csatornákat, azt hittem beleőrülök, mire átvergődtem egy nézhetőről a másikra a sok vacak között. :S

Kell ehhez valami extra cucc vagy ha mpeg4-et tud a tévém az elég? Meg mennyi a havidíj, mert az számomra nem derült ki egyértelműen a sok mindenféle konstrukció között?

cukrosleves Creative Commons License 2011.03.24 0 0 62

Sziasztok! MindigTV Extrát használok conax ci modullal. Nem tudjátok véletlenül, hogy a tudomány mai állása szerint lehet-e okosítani a dolgot? Szeretnék Hobót is nézni!

heidfeld6 Creative Commons License 2011.02.11 0 0 61

Ha jól tudom, most van akcióban egy Wayteq HD90CX dekóder határozatlan idejű Mindig extra előfizetéssel 13888 Ft-ért. Abba van médialejátszó is.

EndurosTaki Creative Commons License 2011.02.03 0 0 60

hali all!

Nem tudom, hogy kik vannak itt... De vajon van-e köztünk valaki, aki a földi digitális fogására alkalmas berendezések forgalmazásával foglalkozik?

(olyan dekoder érdekelne, ami kezeli a kártyát is, DDDEEEE emelett megmarad média lejátszónak is - csak mielőtt belevágnál, hogy mind olyan - nem. Nem mind. Amelyik a kártyát olvassa, azok semmilyen extra külső adathordozót nem támogatnak... vagy, ha igen, akkor meg a formátumok közül szinte semmit csak azt játszák le, amit ők vettek fel... plusz jpg, bmp, mp2, mp4... de pl. semmi egyéb... nekem okos kéne.)

heidfeld6 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 59

Amúgy lesz még elérhető csatona a MindigTv vagy a MindigTv extra kínálatában? Nem akarok telhetetlenkedni, csak érdekel.

Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 58

Ez a kábelszolgáltató mivel jobb mint a többi????

Növényexotics007 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 57

Annak idején, mikor indult  az extra, csak 30000-től lehetett dekódert venni, de a havi kiadás, első 6hó 700ft, aztán 1200valamennyi, szóval mondom megéri beruházni, na most erre kínálják irreális áron az HBO-t. Nagyon felbosszantottak!

Szóval szerintem is örüljél az ingyen HBO-nak, meg az olcsó dekódernek is.

Előzmény: heidfeld6 (55)
Magdi60 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 56

Szerintem örülj neki.

(A HBO-nak szoktak lenni kódolatlan napjai. Vagymi.)

Előzmény: heidfeld6 (55)
heidfeld6 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 55

Ma meg lett véve a tévéhez egy akciós dekóder 13 588 Ft-ért, amiben benne van a mindigtv extra, és érdekes módon most az HBO is megy annak ellenére, hogy nem vagyunk rá előfizetve. Ez most hogy van?

Növényexotics007 Creative Commons License 2010.12.20 0 0 54

"Indul az olcsó MinDigTv Extra!"

 

FASZA, ADTAK AZ OLCSÓSÁGNAK EGY NAGY POFONT!!!!!!!

 

Előzmény: *upc*** (51)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.02 0 0 53
Előzmény: *upc*** (52)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.02 0 0 52

akik most vesznek mindigtv kártyát azok láthassák

Előzmény: *upc*** (51)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.02 0 0 51

megjelent HBO mindigtv irreális áron 2000ft/hó

1-2mb/s minöségben eléggé gyenge és nem HD

Előzmény: Magdi60 (50)
Magdi60 Creative Commons License 2010.10.29 0 0 50
Sziasztok! Mi történt az ATV-vel? Hosszúkásak a fejek! És nem tudom, hogy új-e, de most ki van írva az ATV mellé, hogy HD. Talán ezért?
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.06 0 0 49
Köszönöm, utánanézek!
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.30 0 0 48
Echolite HDT 2200 DVB-TA Mindig TV-hez kell egy kártyafogadós vevő,+a kártya.Elméletileg,a régi tv antennájával működnie kell.Lehet venni, előre fizetett kártyákat a készülékekhez.3,6,és12 hónapos feltöltéssel.Ha az itt belinkelt helyen történik a vásárlás,25 000 ft felett ingyenes házhozszállitás van.A BELINKELT KÉSZÜLÉK,egy tv műszerész-forgalmazó által javasolt tipus.
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 47

Tudja valaki, hogy melyek a Mindig Tv technika feltételei? tehát milyen antenna...stb kell hozzá?

Degeczi Creative Commons License 2010.07.13 0 0 46
már miért jártak rosszul?!
aligha ők voltak azok, akik jóelőre megvették az mpeg2 cuccokat...

ugyanabban a sávszélességben pedig lényegesen jobb minőségű mpeg4 (elég csak arra gondolni, h a divx-ben letöltött filmek mennyire kis méretben is egészen elfogadható minőséget adnak), így mi, felhasználók mindenképpen jobban járunk

hülyeség lett volna mpeg2-t választani, ez pont jó döntés volt
Előzmény: Hari Puttar (45)
Hari Puttar Creative Commons License 2010.07.13 0 0 45

Még jó hogy előnyösebb az mpeg4, a kintről ingyért lomizható mpeg2 dekóderek nálunk csak az e-hulladékba valók-nehogy má' kikerűjjed az áfakört...
Nagytöbbség nyer-persze, az importőr.
Páran rosszul jártak-á, csak a legalja, legcsóróbb legbirkább, külterületi népen bactak mégegyet, azokon, akik amúgy nemkevesen vannak. Hálaég nem lázadnak itt mer' netjük nincs. Csendbe vannak, tányérost rakatnak...:-)
Előzmény: havasar (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!