Keresés

Részletes keresés

dulci Creative Commons License 2010.10.16 0 0 132

Látom, nagyon lassú voltam, közben el is tűntél. :)

 

Emberi dolgokra nem lehet mondani, hogy nincs kivétel. De azért az az általános, ha már elkezdi, hogy majd a jövőhéte, a jövőhónapban dönt, akkor az jövőév is lesz, meg sohanapján.

 

Megkérdezheted. Két-két gyerekünk van. Nálam már szinte felnőttek, a páromnak kisebbek, de nem annyira picurkák, és már úgy sem élt velük, ez valóban könnyebbé tette a helyzetünket.

 

Nagyon sok árnyalata van, ki marad, és érdemes-e együtt maradni a gyerekek miatt. A gyerekek miatt érdemes mindent megtenni a szülőknek a kapcsolat javítására, helyrehozatalára, esetleg a szerelem újra megtalálására. Ha nem megy, nem hiszem, hogy a gyerekek kedvéért bármit ki kell és lehet bírni, és az a gyerekeknek is jót tesz. Persze a másik véglet, aki hamar rámondja, hogy a gyerekeknek is rossz, ha neki nem jó, és hamar lelép. Annak egy-két év múlva az új kapcsolata is így fog kinézni. Még a jó válás is nagyon nehéz a gyerekeknek, ahol normális emberi kapcsolat marad. Megszeretheti a gyerek a "mostohát" is, de azért az édesszülőt jobban szereti nyilván, és az is az egészséges arány. De felmerül, hogy apa ezt a második feleségét sokkal jobban szereti, akkor hogy is van, mitől, miért? És ezt egy még kialakulatlan személyiséggel átélni. Tudom ám ennek a súlyát, de mást tenni ezért nem tudok.

 

Vannak viszont olyan találkozások, és nem azért meséltem el, mert ezt valami etalonnak tartanám, de három nap múlva tudtam, hogy "Igen"! Ő is így érezte, és az idő azóta igazolt is bennünket.

Előzmény: Törölt nick (108)
dulci Creative Commons License 2010.10.16 0 0 131
Nem csak a nők sokfélék, a férfiak is azok ám! :) Nem mindig a kényelem, és az "úgyis megszereztem" az oka, hogy a kettős helyzetben maradnak. Még azt sem mondanám, hogy mindig mindegyiknek ez kényelmes lenne. Sokszor valami tehetetlenség, a változástól való félelem, hátha ez is olyan lesz. Aztán ettől a feltételezéstől tényleg olyan is lesz. Vezetnie kéne egy olyan nőnek, aki nem nagyon alkalmas erre, hisz azért ment bele a többszögű viszonyba.
Előzmény: fekete hunyor (106)
dulci Creative Commons License 2010.10.16 0 0 130
Ezek igazak, csak talán nem a szerelem szót kéne használni. Titkos viszony, szex, amiből rájön a valaki, hogy jó helyen van, ahol. Vagy arra, hogy keresnie kell egy új, igazi szerelmet.
Előzmény: nikitaaa (105)


fekete hunyor Creative Commons License 2010.10.04 0 0 129
Érdekes lenne a topikolvasóknak itt is mazsolázgatni:


http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9183987

:-§
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.04 0 0 128
szerintem egyik másik biztos azt mondaná hogy kiakasztom:)))))))))))))
Előzmény: oregzoli (127)
oregzoli Creative Commons License 2010.10.04 0 0 127
Most leakasztasz vagy kiakasztasz mert nem mindegy?:))Dejóó nekik:))
Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.04 0 0 126
évek óta biztos nem, kb 1 éve vagyok itt, még anyi sincs............

én én nem hangozttattam hogy egyszerű lenne a dolog.........
Előzmény: nyílméregbéka (123)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.04 0 0 125
ha csak szex kellene akkor 2 perc alatt leakasztok 5 pasit!!

nem szex kell, hanem VELE kell a szex

azthiszem érzed a különbséget!!
Előzmény: nati777 (122)
nati777 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 124
Senki nem mondta, hogy egyszerű az élet, de legtöbbször maguk az emberek bonyolítják túl.
Előzmény: nyílméregbéka (123)
nyílméregbéka Creative Commons License 2010.10.04 0 0 123
Nati, te most ugyan azt mondod, amit Tamara hangoztat évek óta, csak selyempapírba csomagolva, de így is egy kicsit sarkos a dolog. Tényleg nem ilyen egyszerű az élet, és nem ennyire egyszerűek az emberi kapcsolatok.
Előzmény: nati777 (122)
nati777 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 122

Én csak hosszabb ismeretség és kölcsönös szerelem után mennék bele szeretői kapcsolatba. Nem úgy, hogy majd kialakul...

 

Ha meg csak szexkapcsolat kellene, ott meg az elején tisztázva lennének a játékszabályok. Viszont ha egyedülálló lennék, nem hiszem, hogy bevállalnék egy nős pasit állandó csak szexpartnerként (szexre lehet találni független férfit is), valószínű, hogy ebben az esetben kevés esély lenne a szerelem kialakulására. 

 

Persze, ettől függetlenül, a szerelemből indult szeretőségben is megváltozhatnak az érzelmek, de mondjuk ebben az esetben fel kellene rakni az embereknek magukban a kérdést, hogyha már szerelmesek lettek valaki másba, akkor valszeg otthon már valami nem működik. Ha meg szerelmes vagyok és akarok valakit, akkor tisztességgel lezárom a házasságom (kapcsolatom), nem megoldás évekig hazudozni. Ha viszont család, akkor lemondok a szerelemről. Egy fenékkel nem lehet két lovat megülni. 

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 121
egyébként látom nem vagy képbe a szeretői kapcsolatokat tekintve / aminek örülhetsz mert nem a legideálisabb dolog /


ez nem úgy működik, hogy hétfőn megismerkedünk, és kedden tisztázzuk a játékszabályokat

az ember érzései változnak, a hozzáállása szintén! ami szexnek indul az lehet később még szerelem stb.....


az én taktikám / csúnya szóval / lassú víz partot mos, vagy bejön vagy nem

ha az első nap letámadtam volna azzal hogy idefigyuzz kisapám én felvállat kapcsolatot akarok veled, akkor joggal és okkal elmenekült volna rögtön

ezért inkább hagyom kiforrni a dolgokat és majd meglátjuk.............

nem egy olyan esetről tudok ahol pasi kijelentette hogy csak szex, aztán most a felesége a csaj.............
Előzmény: nati777 (118)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 120
egyszer szexeltünk, nem várom el hogy igazán mély legyen a kapcsolat amikor még a szeretője sem vagyok a szó szoros értelmében!!!

nyilván ha nem mélyül el akkor kilépek egy idő után, de ahhoz azért többet kellene talizni, hogy bármilyen érzelmekről beszéljünk, vagy egyáltalán kapcsolatról beszéljünk!

és igen a feleségével nyaralt, miközben velem kommunikált / sms/ emil / az egész nyaralása alatt........

szóval ragaszkodik, de nem fogom faggatni meg baszogatni!! majd eljön annak is az ideje......
Előzmény: nati777 (118)
oregzoli Creative Commons License 2010.10.03 0 0 119
Nem gondolok mert egy szó jut szinte csak eszembe:meló,meló meló
Előzmény: nyílméregbéka (117)
nati777 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 118

Nem is követelőzni kell! Viszont az felettébb furcsa, hogy találkozgattok, szexeltek és szóba sem kerül ilyesmi. Ennek az egésznek nagyon olyan szaga van, hogy vagy te, akivel jól érzi magát, és van a felesége, akivel nyaral, ki tudja, milyen a kapcsolatuk és ő ezt kettőt külön tudja magában választani.

 

Szerintem, ha szerelmes lenne, már kellett volna beszélnie az érzelmeiről és a félelmeiről is. Nem kell dönteni mindjárt, itt nem erről van szó, de azért jó, ha valaki tiszta helyzetet teremt...

Előzmény: Törölt nick (114)
nyílméregbéka Creative Commons License 2010.10.03 0 0 117
Azért ez nem olyan egyszerű. Gondolj a hétvégékre, a nyaralásokra, az ünnepnapokra, a szentestére... elég szar ügy tud lenni.
Előzmény: oregzoli (116)
oregzoli Creative Commons License 2010.10.03 0 0 116
Miért?Mikor nálad van első vagy nem?:))
Előzmény: nati777 (115)
nati777 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 115
Ja, így mindjárt más a helyzet! Jó sokáig tartott neki dönteni! Viszont én személy szerint, nem bírnám elviselni éveken keresztül, hogy csak második legyek.
Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 114
"A pasid tudja már, hogy te mire vágysz? Szerintem ezt tisztázd vele minél előbb, mielőtt hiú reményeket táplálnál és neki esze ágában sem lenne miattad borítani..."

dehogy tudja, hülye nem vagyok!! nem fogom elijeszteni magamtól, nem fogok egy-két randi után követelőzni!!!! nem vagyok a saját magam ellensége!!

majd meglátom milyen irányba alakulnak a dolgok, ne aggódj úgy alakítom hogy borítson, ha meg nem borít akkor így jártam!!!

mindenesetre én a tőlem telhető dolgokat megteszem , a többi nem rajtam múlik!!
Előzmény: nati777 (111)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 113
félreéretted!!

a barátnőm volt egy nős pasi szeretője 6 évig, most meg a felesége ennek a pasinak
Előzmény: nati777 (111)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 112
a barátnőm nem csalt meg senkit, ő egyedülálló volt.......

én biztos nem várnék 6 évet, még kettőt sem, de neki bejött hogy türelmes volt!

a másik barátnőm 2 év szeretőség után lett feleség, szóval az abűvös egy év nem mindig jön be!
Előzmény: nati777 (111)
nati777 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 111

Mondjuk ez a 6 éven át szerető dolog kicsit durva! Nem biztos, hogy feleségül vettem volna egy ilyen nőt.....

Szerintem 1 év elég, hogy valaki döntsön, a többi csak kifogás, időhúzás, folyamatos önámítás és hazudozás. Ha belegondolsz, a barátnőd "elvett a férje életéből 6 évet" (teljesen mindegy, hogy mi okból), folyamatosan hitegette és hazudozott neki, pedig az lett volna a tisztességes, ha elengedi, hogy boldog legyen mással. Ha már valaki nem is szeret valakit, nem akar vele élni, legalább tisztelje meg az őszinteségével!

 

 

A pasid tudja már, hogy te mire vágysz? Szerintem ezt tisztázd vele minél előbb, mielőtt hiú reményeket táplálnál és neki esze ágában sem lenne miattad borítani...

Előzmény: Törölt nick (108)
halaloszto Creative Commons License 2010.10.03 0 0 110
Attol hogy Te nem vagy kepes egyszerre ket pasiba szerelmes lenni, mas meg kepes lehet ra!

vajk
Előzmény: Törölt nick (107)
zolnagy Creative Commons License 2010.10.03 0 0 109
Szia,
nem várom el, hogy megértsd. Ez nem fekete vagy fehér. A hozzászólásban leírtam, hogy hogyan is alakult ez ki. Csak lehet az időbeliség miatt nem érthető. Ez ugyanis nem két nap alatt történt, hanem legalább 1 hónapja őrlődöm. A feleségem sem két napja jött rá. Csak egészen tegnapig nem voltam biztos magamban. És igen, a döntés/"megvilágosodás" csak úgy hirtelen jött. A nagy döntések az életben szerintem mindig hirtelen jönnek.
És azért vagyok boldog, mert újra egymásra találtunk, mert rájöttem, be tudtam vallani magamnak, hogy ez a szerelem csak egy menekülés volt. És ez nem önámítás, 100%-ig boldogok vagyunk most. Egy mázsás kő esett le a szívemről és most repülni tudok vele.
Ez most nem azt jelenti, hogy Ő nem tetszik. Ő változatlanul ugyanaz a nagyon értékes, jószívű, kedves ember, aki volt, csak helyre tudtam tenni magamban az érzéseimet. És kívánom Neki, hogy Ő is találja meg a párját, aki neki való, mert én már megtaláltam.
Előzmény: Törölt nick (107)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 108
azért ez nem ilyen egyszerű, pláne ha pici gyerek vannak..........

megkérdezném hogy te a gyors döntésedet miylen körülmények között hoztad meg?? volt gyerek ???

nekem van olyan barátnőm aki 6 évig volt szerető most meg feleség

szóval a 365 nap mint határ, nem biztos hogy mindig betartható!!

mondom ezt dacára nnak hogy én is szerető vagyok, és nem vagyok hajlandó éveket várni!!
Előzmény: dulci (104)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 107
na ez nekem baromi magas!!

azt írtad lentebb hogy majd beleőrülsz ebbe a titkos szerelembe, most meg azt írod hogy boldog vagy a nejeddel

ez nekem marhára nem jön össze

ha én őrülten szerelmes vagyok valakibe aki nem a férjem, akkor hogy lehetnék boldog a férjemmel????

magyarázd már el!!

ez olyan önáltatás szagú nekem, megmagyarázod magadnak hogy baromi boldog vagy a nejeddel, miközben egy másik nő után ácsingózol...............
Előzmény: zolnagy (102)
fekete hunyor Creative Commons License 2010.10.03 0 0 106
Nincs általános recept. Van, ahol érdemes, söt szükségszerü kilépni a gyötrelmes régi kapcsolatból, mert nincs esély újrakezdésre. Viszont van, amikor csak elöre menekülés lenne a válás, ahelyett, hogy szembenéznénk a saját hibáinkkal. Ilyenkor csak idö kérdése, és a következö kapcsolatban is felmerülnek (ugyanazok) a konfliktusok.

De ezt eldönteni, hogy melyik helyzetben is vagyok, na ez az, ami nem egyszerü :)


"Amelyik háromszögben élő pasi nem tud az első évben dönteni, az soha a büdös életben már nem fog dobbantani, csak megkeseríteni két nő életét."

Ez nagyon igaz! Mennyi nönek kéne ezt megszivlelnie, akkor nem hagyná magát áltatni évekig! Mert általában a nök mennek bele a szeretö szerepkörébe, és hitegetik magukat jó sokáig, hogy majd a kedvükért a szeretöjük elhagyja a családját, akinek esze ágában sincs kilépni a számára kényelmes helyzetböl.
Előzmény: dulci (104)
nikitaaa Creative Commons License 2010.10.03 0 0 105
a titkos szerelemnek megvan a maga varázsa..a tiltott gyümölcs izgalma..
..és a párterápiás hatása!:))))
dulci Creative Commons License 2010.10.03 0 0 104

Én nagyon boldogan élek a másodikkal, és már több éve, azért merek írni róla. Nagyon titkosan kezdődött, és azonnali felismeréssel, és gyors döntéssel is. Amikről sokan azt mondják, önáltatás és ideálkeresés, vagy beleképzelés.

 

Amelyik háromszögben élő pasi nem tud az első évben dönteni, az soha a büdös életben már nem fog dobbantani, csak megkeseríteni két nő életét.

dulci Creative Commons License 2010.10.03 0 0 103
.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!