Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.23 0 0 874

LEgyen meg itt is:

 

http://www.168ora.hu/itthon/bolodogkoi-zsolt-paleo-etkezes-kutato-alternativ-gyogymodok-129982.html

 

az alternatív gyógyászat maga a globális hatástalanság. Néhány eset, ami a gyógynövényekkel kapcsolatos, kivételt erősítő szabály, az összes többi – kamu. Óriási felvilágosító munkát kellene végezni, hogy az emberek ezt megértsék, mert fölöslegesen dobják ki a pénzüket -

 

 

See more at: http://www.168ora.hu/itthon/bolodogkoi-zsolt-paleo-etkezes-kutato-alternativ-gyogymodok-129982.html#sthash.fZEXGNLZ.dpuf

ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.23 0 0 873

Egyszerűen nem értem, miért nincs még lesittelve ez a fazon! Már volt büntetve, szerintem ez már halmazati bűncselekmény, ismétlődően....

 

 

Előzmény: W_B (872)
W_B Creative Commons License 2014.08.22 0 0 872

BTK 285. § (1) Aki jogosulatlanul ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet fejt ki, vétséget követ el és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a kuruzslást az orvosi gyakorlatra jogosultság színlelésével követik el.

Előzmény: ásítósmacska (871)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.22 0 0 871

Itt a folytatás:

 

Ölelgessen fákat, de csak délelőtt!

Mert délután tele vannak elektromossággal! Ilyen és hasonló bölcsességekkel meg egy 100 ezer forintos terápia felírásával távoztam a Vargha Intézetből, ahol halála előtt kezelték Bajor Imrét. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: W_B (869)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.22 0 0 870

Épp én is gondolkodtam, hogy melyik topikba kéne betenni....

 

(mondjuk az EÜ-fórumok között többtucat is van, ahol elkelne..... :-x  Bár azok hívők, úgyhogy elvből nem olvaSSÁK EL...  )

 

 

Előzmény: W_B (869)
W_B Creative Commons License 2014.08.22 0 0 869

Aki ciánnal kezelte Bajor Imrét

„Dr." Vargha Zoltán nem orvos, de szeret úgy csinálni. Hamis diplomája miatt jogerősen elítélték, szerzett egy doktorit a nemzetvédelmin, de azt is megvonták tőle. Grósz Károly vesedaganatát is ő gyógyította meg. Vagyis mégsem. Tovább »

forrás: Index.hu

lena3456 Creative Commons License 2013.10.14 0 0 868

jaaaaaaaaaaa és én ezt a terramagonra írtam szorri!

lena3456 Creative Commons License 2013.10.14 0 0 867

Hello, én használtam, volt egy kiadós sérülésem (komplett rézágyat cipeltem fel az elsőre) és valahogy sehogy se tudtam kijönni belőle. pedig jógázom, meg amúgyse hagyom el magam, de ez most megfektetett. uh anyám kölcsönadta az övét, és majd két hónapig használtam most teljesen ok vagyok. ami a legfurább, h mintha a vérnyomásom is rendeződött volna, semmi komoly bajom nem volt csak ált alacsony és időnként mégjobban leesett mint a Surdának, azóta pedig nem volt ilyen se. 

Előzmény: b.valcsi (863)
woohay Creative Commons License 2013.01.23 0 0 865

Használt már valaki thermacare hőtapaszt? Vagy Hallott róla valaki? Pro/kontra

Berlusz Móni Creative Commons License 2013.01.02 0 0 864

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=57507

 

15. Óvatos Nagyanyó

2012-07-10 07:38

 

Nem a a mágnesterápia hatásosságában kételkedem,hanem a cég körüli dolgok furcsák.
Svájci cégként hirdetik magukat, úgy, mintha egy egész fejlesztő csapat lenne mögöttük,és nagyon furcsa, hogy a svájci cégnek nincs egyáltalán honlapja. Aztán a saját honlapon (ami pont németül nem olvasható, és érdekes módon az ár is csak a magyar verziónál van feltüntetve) Impulser Hungary néven jelennek meg, de sem a cégről, sem a termékről (ki gyártja, mi az engedélyszáma, mennyi a szavatosság stb) nincs egy hang sem, végül a Megrendelő fejlécén kibújik a szög a zsákból; Impulser-Trade Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. Szóval,kereskedők. Sehol Svájc, sehol fejlesztő csapat, élek a gyanúperrel, hogy a kapható legolcsóbb készüléket akarják ránk sózni, 3-4-szeres áron, és a minőség és a szavatosság is kérdéses, ha ennyire rejtőzködik a cég.

 

 

Ezek alapján egy kiadós átverésre + parasztvakításra tippelek....

 

 

 

Előzmény: b.valcsi (863)
b.valcsi Creative Commons License 2013.01.02 0 0 863

Hello!

Van-e tapasztalat Terramagon+7 mágneses matracról?

Csak olyan írjon,aki használta is!

Csilla007 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 862

Hát... Nehezen tudok koncentrálni arra amit olvasok (mindég elkalandozik  az agyam, akaratlanul), és 100x el kell olvassak egy oldalt hogy tudjam is elmondani amit olvastam (lehet azért mert idegen nyelven kell tudni a leckét), de akkor is szerintem tulzás hogy 5x annyi idöt töltök egy lecke megtanulásával mint a barátnöm :(

Előzmény: Törölt nick (861)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.26 0 0 861

Attól függ, h mi a tanulási probléma.

Előzmény: Csilla007 (860)
Csilla007 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 860

Hello mindenkinek. Lenne egy kérdésem. Melyik a jobb tanulásra, Gingko biloba vagy Omega 3???

Mirdad Creative Commons License 2012.01.19 0 0 859

 

  Meghívó nemzetközi orvoskonferenciára:

 Azt mondják korszakváltás van. 

Vizöntőkor, "Káli Yuga", a "Vaskor" vége, teljesen átformálódott energetikai, mágneses viszonyok Gaián, Föld-Anyánkon és a Kozmoszban egyaránt.

A bőrünkön érezzük ezeket a változásokat, nem szükséges ömlengeni róla :)

A minket körülvevő mágneses erőtér változása bennünk is változást idéz elő, a MI mágneses mezőink, energetikánk is átalakul. Ezt a "felgyorsult idővel" és sok más jelenséggel szokták magyarázni, melyeknek következményei mindannyiónk számára jól ismertek: idegesség, belső feszültségek, soha nem látott reakciók, stb.

Mára a hivatalos orvostudomány is eljutott oda, - nemcsak a spirituális tanitások, - hogy ezen változásoknak OKA van. Célja van velünk a Mindenségnek és az ember erre adott válasza LÉTfontosságú!

"Kutyaharapást szőrével": 

sok betegséget a megváltozott mágneses erőtér, és saját energetikánk megbetegedése idéz elő. Az egyik lehetséges orvoslása ezen problémáknak - a folyamatos belső munka mellett! - a mára elismert, tudományosan igazolt mágnesterápia.

 


Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 857
Szemszárazságra írtam másik topikban a múlt hónapban részletesebben, a lényeg patikából fizsó, és/v homeós szemcsepp.
Előzmény: leopardo78 (855)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 856
Mind a kettő. Meg más módszerek is.

Kajában főleg a májat kell kímélni, erősíteni a kínai gyógyászat szt. Akupunktúrában (v akupreszzúrában) a megfelelő pontokat kezelni.
Hoemopátiából pl. Oculoheel, esetleg Euphrasia (de egy tisztességes homeos kezeléshez szakember kell). Kinezzel, Hellingerrel, Bach, stb, fel lehet tárni és kezelni a lelki okokat, ill a látással összefüggő problémákat, ezek rendezése a testre visszahat.
Stb, stb.
Előzmény: leopardo78 (855)
leopardo78 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 855
Sziasztok! Szeretném a javaslatotokat kérni, mi az ami a látást, esetleg a szemszárazságot javítja? Létezik, hogy az akkupunktúra, vagy táplálkozás segít rajta?
100Hz Creative Commons License 2008.02.10 0 0 854

    Ok, ha keresel, megtalálsz a "Suzuki DR Big" topicban, oda naponta többször is benézek, ott biztosan megtalálsz. Nyugodtan keress, mivel privát elérésem nincs megadva. Majd akkor megadok ott egy mélcímet, jó? De a nevemre klikkelve is megtalálod ezt a topicot.

    Egyébként engem is érdekelne, hogyan lehet kivitelezni nap mint nap az egészséges reform táplálkozást. Mert az nagyon egyszerű, hogy sok zöldség, sok gyümölcs, sok gabona, megválogatva az állati fehérjéket, esetleg állati fehérje mentesen stb, és még lehetne sorolni tömören a MIT(?), de a HOGYAN-t(?) nagyon nehéz naponta változatosan megvalósítani. Jó lenne, ha ezt minél többen meg tudnánk beszélni, megosztva a már kipróblt, működő ételféleségeket. 

                                                                                                                Szia!

 

Előzmény: zsuzsi07 (852)
zsuzsi07 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 853
És vajon, akinek alacsony a vérnyomása, arra milyen hatással van a cékla? Gondolom, még alacsonyabb nem lesz tőle. VAgy igen?
Előzmény: Törölt nick (851)
zsuzsi07 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 852
Szia!
Köszi a választ (bocs, sajnos, hosszú ideje nem néztem be ide).
Örülök, hogy ilyen jól vagy már.
Ez az étrend eléggé közel áll ahhoz, amit én is egészségesnek tartok. Majd még később kérdeznék tőled részletesen is az étrendedről, esetleg priviben is, mert nem tudom, érdekli-e a többieket ilyen hosszan.
Az általad említett vizsgálattal én is kacérkodtam, csak az ár tartott vissza tőle.
Előzmény: 100Hz (850)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.07 0 0 851

Olcsó és egyszerű módszert találtak a magas vérnyomás leszorítására2008. február 7., csütörtök 4:50     InfoRádió / BBC

        Kinyomtatom Elküldöm Betűméret + -

Napi fél liter céklalé jelentősen csökkentheti a vérnyomást.

 

if(!window.goAdverticum)document.write(''); if(window.goAdverticum)goAdverticum.addZone(39114); 0) { var start=document.cookie.indexOf(name+"="); if (start!=-1) { start=start+name.length+1; var end=document.cookie.indexOf(";",start); }; if (end==-1) end=document.cookie.length; return unescape(document.cookie.substring(start,end)); }; return ""; }; _gde_set_cookie = function(name,value,days) { var date=new Date(); date.setDate(date.getDate()+days); document.cookie=name+ "=" +escape(value)+((days==null) ? "" : ";expires="+date.toGMTString()); }; _gde_check_counter = function(id,max,time) { var period = 0; var times = new Array (0,86400,604800,2592000); if (max == null || max == 0) return true; if (!isNaN(time[0]) && !isNaN(time[1]) && !isNaN(times[time[0]])) period = time[1] * times[time[0]]; var cookie=_gde_get_cookie(id); cookie=cookie.split(":"); var counter=parseInt(cookie[0]); if (isNaN(counter)) counter = 0; var lasttime=parseInt(cookie[1]); if (isNaN(lasttime)) lasttime = 0; var now=(new Date()).getTime(); if (period > 0) { if (lasttime+period*1000 < now) { counter=0; lasttime=now; }; }; cookie=(++counter)+":"+lasttime; _gde_set_cookie(id,cookie,1000); return (counter <= max); }; if (_gde_check_counter('wdzxqr8ZD.5PEbvwth9pBrRIIknyT16MfJHtcSvD4zL.F7',_gde_user_freq,_gde_cap_time)) document.write(''); //--> on error resume next ado_kwpqipnqrevtxmlkdedgicfh_plug = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6")))

1

Brit kutatók egészséges önkénteseken vizsgálták a cékla jótékony hatását. Kiderült, hogy a vérnyomásuk a céklalé elfogyasztása után egy órán belül csökkent - számoltak be az eredményről a kutatók.

A cékla olcsó megoldást kínál a magas vérnyomás betegség kezelésére. Bár a jótékony hatás már egy óra múlva jelentkezik és 24 órán keresztül érzékelhető, a legnagyobb vérnyomásesés 3-4 órával az ital elfogyasztása után tapasztalható.

A vérnyomás csökkenését a kutatók szerint egy vegyi folyamat okozza, amelynek révén a cékla levében található nitrát átalakul.

Ez a kémiai folyamat a nyálban játszódik le, a nyelven található baktériumok hatására.

Világszerte minden negyedik felnőttnek magas a vérnyomása, ami a szívkoszorúér betegségek felét, az agyi érkatasztrófák 75 százalékát okozza.

100Hz Creative Commons License 2008.01.20 0 0 850

  Kicsit akkor részletessebben, időrendben haladva.

  Először az Irgalmas Szamaritánusoknál jártam, akarom mondani, ők jártak le ide, ahol lakom, és végeztek itt jelképes összegért vérkristály analízist. Candidát találtak nálam, végigvittem egy 3 hónapos kemény Candida kúrát, csont-bőrre fogytam, egyébként is vékony vagyok, siralmasan néztem ki.....de, és ez a lényeg, a candida az ellenőrző méréskor már nem volt kimutatható kóros mennyiségben. Szintén ők tanítottak meg arra, hogyan kellene egyészségesen táplálkozni. Tehát sok zöldség, gyümölcs, sok gabona, halat, szárnyasokat nem tiltották. Tehát én jelenleg sem vagyok vegetárius.

  Mint írtam, 3 hónap alatt iszonyúan lefogytam, erőm alig volt, kezeim mindig hidegek voltak. A sipolyom ekkor már sokat javult, ez nekem azért mutatta, hogy jó úton járok. Ekkor kezdtem úgy tekinteni erre a betegségrem, mint egy műszerre, amely mutatta, mi jó nekem, s mi nem. Tehát kerestem tovább, mert éreztem, hogy nem teljes, amit tudok, s hát ott volt még mindig a betegségem is.

  Ekkor jutottam el Béky-hez, aki gyakorlatilag ugyanazt mondta el, amit már tudtam az étkezésről, amit a Szamaritánusok már megtanítottak. Tőle megtudtam, milyen táplálékkiegészítőket szedjek, milyen gyógyteákat igyak, megtudtam továbbá azt, hogy a tojás milyen hallatlanul összetett, egészséges táplálék. Tehát ő speciálisan a sipolyra ajánlotta, amit elmondott. Ezek hatására tovább javult az állapotom, de még mindig ott volt, égett, fájt, váladékozott... hadd ne menjek jobban bele.

  Közben természetesen bújtam a könyveket, netet, próbáltam önmagammal kísérletezni, megfigyelni magamon minden változást. Megtanultam böjtölni, igaz, ezt Béky is ajánlotta, megtanultam, hogy a savasodás gyakorlatilag a betegségek zömének az előidézője. Különféle salaktalanító, lúgosító gyógyteákkal kísérleteztem magamon, figyeltem hatásukat.

  S így, ilyen út után kerültem a P.-Mediklinikára. Ha jól emlékszem, ők nem ajánlottak étrendi változást, de nem vennék rá mérget. Én ekkor nyakig benne voltam a reform táplálkozásban, ha ajánlották is, nem maradhatott meg bennem, a körülményeim miatt, hiszen úgy éltem. De a Voll-diagnosztikát profin végzik, erről meggyőződtem. Akkor, 2005-ben, ha jól emlékszem 15000 volt az ára, s ebben benne van a 2. hónap végén a kontroll vizsgálat.

  Annyira meg vagyok velük elégedve, hogy mostanában már goldolkodtam, el kellene menni egy újabb, csak amolyan önellenőrző vizsgálatra.

   Tehát összefoglalva, nem vagyok vega, eszem kefirt, sajtokat, tojást(csak főzve), néha hal, vagy csirke, ezekből csak keveset. Sok gabona félét eszem, kiemelve hajdina, köles, barnarizs. Minden nap eszem gyümölcsöt, de nagyon figyelve, mivel, mikor, kerülve, hogy ne legyen alkoholos erjedés. Reggelire például hajdina kása almával, a kásán egy kis olajjal(hidegen sajtolt, természetesen) kitűnő csemege, energiát ad, könnyű, lúgosító hatású....

   A kenyeret magamnak sütöm tönkölyből. Ha Bp.-i lennék, valszeg ritkán sütnék, mivel pesten bioboltokban lehet kapni egy bizonyos Pilisjászfalui pékség nagyon finom, komlós kovásszal sütött kenyerét, nos annak olyan íze van, hogy az fantasztikus. Azonban itt, ahol lakom, még a megyében sem forgalmazzák, de azért hozzájutok ehhez a finomsághoz, mivel pesten rendszeresem megfordulok a munkámból kifolyólag.

   Mit írjak még a táplálkozásomról, mivel ezt kérdezted? Kezdek nagyon hosszú lenni.....   .  Tulajdonképpen mindig figyelem önmagamat, csak akkor eszem,  amikor éhes vagyok. Ha úgy érzem, hogy a hasam nem az egészségesen laposhoz közelít, tehát érzem, hogy kezd felhalmozódni kellően el nem égetett táplálék, akkor módosítom a táplálékomat, havonta 24 órás böjtöt tartok, gyógyteákkal lúgosítom magam( zsurló, csalán, pitypang gyökér, cickafark, stb. ), bélmasszázst végzek, kb. ennyi. De nem vagyok vega, pedig A-s vagyok, nekem ez testhezálló lenne, de csont-bőr lettem a vegatárius étrendtől, fáztam, nem volt erőm. Ha viszont eszem egy kis sajtot, tojást, halat, csirkét, de mondom, ritkán, semmi bajom nincs, erőm van, nem fázom, stb.

  Én azt gondolom minderről, hogy szükség van a savas ételekre, mivel ezek elégetése ad kellő mennyiségű energiát,legfeljebb lúgos ételekkel kompenzálni kell.

  Egyetlen ételt viszont kerülök, ez a cukor, pontosabban a finomított, nem természetes cukor, nekem ez méreg, már többször tapasztaltam. Tehát minden ételt, amiben finomított cukor van, kerülök. Csoki, sütemény, egyebek... 

  Ezt tapasztaltam eddig magamon.

  Ha van még kérdésed, nyugodtan.... :)

Előzmény: zsuzsi07 (848)
zsuzsi07 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 849
Bocs, az első mondat után természetesen nem kérdőjelet, hanem :) -t szántam.
Előzmény: zsuzsi07 (848)
zsuzsi07 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 848
Szia!
Örülök, hogy így feljavult az állapotod?
Ezek szerint több forrásból raktad össze azt a terápiát, ami végül használt. Jól értettem, az étrendet nem a klinikán javasolták?
És pontosan milyen ez az étrend? Vegán, vagy valami más?
Azt megkérdezhetem, egy ilyen diagnosztika+kezelés, homeopatikus szerek kb mennyibe kerül az említett klinikán?
Előzmény: 100Hz (846)
100Hz Creative Commons License 2008.01.20 0 0 847

   Szia!

  Nem tudományos oldalról szemlélve, én úgy tudom, elsavasodás, ill. az elsavasodott szervezet védekezése folyamán létrejövő salakosodás áll mindkét tünet mögött.

   Bővebben ebben a könyvben találod: Peter Jentschura:Teljes megtisztulás. Édesvíz kiadó, honlapjukon ott van, megrendeled, s viszi a futár.

Előzmény: líí (801)
100Hz Creative Commons License 2008.01.20 0 0 846

   Szia Zsuzsi!

  A korábban linkelt klinikán én már jártam, kb. 3-4 éve. Végbélsipollyal kínlódtam 9 éven keresztül, jártam Béky-nél, megtanultam, hogyan alakítsam át az étkezésemet a gyógyulás érdekében. Állapotom sokat javult, de nem történt meg a végleges gyógyulás.

  És ekkor kerestem meg a Medic-Poliklinikát. A Voll-diagnosztikával felmérték energetikai állapotomat, majd a beavatkozás homeopatikus szerekkel történt, amit ott, helyben, névre szólóan( pontosabban állapotomnak megfelelően) állítottak össze. Szedését követően 1 hónap múlva teljesen gyógyult voltam.... csak ajánlani tudom őket. 3 éve tünetmentes vagyok, aki ismeri ezt a kellemetlen betegséget, tudja, milyen nagy szó. Újra motorozok, rajta ülök, mert olyan volt az elhelyezkedése, és mégsincs semmi gond... gyógyult vagyok.

    Azonban önmagában az energetikai oldalról történő beavatkozás nem fog átütő, stabil gyógyulást eredményezni, az anyagi odalról( főleg étkezés) is támogatni kell, a kettő együtt, ha meglesz a kitartás, remélhetőleg gyógyulást fog eredményezni.

Előzmény: zsuzsi07 (837)
Zoltan36 Creative Commons License 2007.10.03 0 0 839
Maradt egy doboz ( felbontott, de hiánytalan ) CoD teám. Ha valakit érdekel, kérem jelentkezzen érte.
nakivanitt Creative Commons License 2007.08.24 0 0 838

Szia,

 

most kezdtem el az ultrahangos kezelést, remélem használ.

Ami nagyon érdekes, hogy a kezelőben kapásból felsoroltak még legalább 5 terápiás módot, amit még ki lehetne próbálni és amit fel szoktak írni a doktorok ugyanarra a tünetre.

Sajnos nekem ebből megint az szűrődött le, hogy ez az egész gyógyítgatás csak lutri. Csak szerencse kérdése kihez kerülsz és pont ő mit javasol/ír fel neked.

Üdv

Előzmény: zsuzsi07 (835)
zsuzsi07 Creative Commons License 2007.08.23 0 0 837
Hát igen, egyetértünk. Egy dolog, hogy az orvostudomány úgy általában meddig jutott el, és másik kérdés a nagy magyar valóság és gyakorlat. Pedig egyáltalán nem rossz Mo-on az orvosképzés, de azután félúton valahol elakad a dolog. Na mindegy, ez már off-topik lenne.
Én mindig úgy megyek orvoshoz, hogy ha számomra nem kielégítő a diagnózis, a kezelés vagy bármi, akkor fenntartásokkal kezelem, amit ajánl. Én pl a lábfájás esetében addig nem szednék be gyógyszert, amíg nincsen pontos és egyértelmű diagnózis, mert sajnos, sokan csak vaktában tapogatóznak, kipróbálnak különböző gyógyszereket, hátha... És hát, azoknak vannak mellékhatásaik is. Bőrgyógyászokról hallottam még rémtörténeteket, akik bőrtünetekre adtak különböző kenőcsöket, egymás után, hátha-alapon. Miközben az okot egyáltalán nem vizsgálták. Sok keresés után viszont előbb-utóbb csak eljut az ember valakihez, aki megtalálja az okot. Vagy addigra elmúlnak a tünetek...:)
Előzmény: Wild_Bear (836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!