Keresés

Részletes keresés

bgery555 Creative Commons License 2012.04.28 0 0 692

Sony Ericsson k750i telefonom nem rezeg.

Láttam a vaterán ilyen vibration motort: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_alkatresz/vibramotor/vibramotor_sonyericsson_d750i_k750i_k850i_gyari_1583327630.html

Azt kell benne cserélnem? Én ki tudom benne cserélni?

klau_norbi Creative Commons License 2011.05.18 0 0 691

Szia! Az én k750i-em is ugyan ezt csinálja.... Te mit tudtál csinálni a tiéddel? Végül megjavult?

Előzmény: Törölt nick (690)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 690
Sziasztok
vola egy kis problémám a Sony Ericsson w800i-vel.Ha bekapcsolom a kamerát akkor néha megszokott jelleni össze vissza valami zöld csik,és ha megütögetem akkor elmulik.De néha szokott olyat is csinálni,hogy ha képet készitek azt nem teszi ell,hanem simán kilép a rendszerböl.Ezt kilehetne küszöbölni valahogy?
czzs Creative Commons License 2010.05.30 0 0 689
W800i elő- és hátlapot hol lehet venni és kb. mennyiért?
Lucilla Creative Commons License 2008.06.01 0 0 688
Sziasztok,
közel két és fél éves a W800-asom, amit tegnap sikerült némi vízzel megspriccelni. Azt, hogy mennyi folyt bele, nem tudom, mert a táskában csepegett a gyerek cumisüvege, és csak ma vettem észre, hogy gáz van, mindenesetre nagyon sok nem lehetett, mert körülötte minden száraz volt. Bekapcsolódik és el is akarna indulni, de a gombok egy része nem működik, így a pin kódomat sem tudom beütni. Szerintetek van esélyem rá, hogy a szervízben ezt emberi áron megjavítják? És ha igen, akkor szerintetek kb. mennyibe fog ez nekem fájni. Eléggé el vagyok keseredve, nagyon szeretem ezt a telefont...:-(
ba6610 Creative Commons License 2008.05.03 0 0 687
Sziasztok!Van egy kis probléma a telómmal(k750i)Remélem tudtok nekem segíteni!Vettem egy 2 gigás memória stick pro duó karit a telómba.Ami függetlenítve és a W800-as softtal van ellátva.A következö hiba jelenségek adódtak. mp-3 lejátszásakor (néha)ugrál a következö zenékre.(mintha demót tartana)illetve pillanatnyi digitális zajra is vagyok figyelmes(reccsenés).A zenéket számítógépröl adatkábellel toltam a Sony disc2phone segítségével. A progival kapcsolatban azt is érdekesnek találom,h kijelölendö fájlokat a gép áttolja,de a telón sehol nem találom meg. Lécci írjátok már meg a hibák okait,illetve az orvoslását is.Előre is köszike!!!
ymy.xs Creative Commons License 2008.04.10 0 0 686

Van oan lehetöség h ingyen mobilt....

 

Nem tudtad, h mindig az a leg drágább, ami ingyen van?

Előzmény: Miss Dyke (685)
Miss Dyke Creative Commons License 2008.02.25 0 0 685

Hello!

 

Ez a téma nem ide tartozik,de szeretném megosztani veletek!

 

Van oan lehetöség h ingyen mobilt(sony erricson, motorola, nokia, LG,Iphone), ipodot, mp3-at, ps2-ps3-at wiit lehet kapni egy külföldi oldalról,persze crediteket kell gyüjteni, ehhez csak egy ujabb és ujabb ismit kell beszervezni igy gyülemlik a credited!Én most nem reklámozom az oldalt ezért nem irom ide, ha vkit érdekel irjon és egy részletesebb tájékozatatást adok, ezért add meg az e-mail cimed h elküldjem mert worban található!

Amugy ez nem humbuk, az oldalon valós video, képek vannak akik tényleg megkapták!

cimem: miss.dyke@gmail.com

Dzseri Creative Commons License 2008.02.24 0 0 684
Sziasztok!

Én már nagyon régen K/W/D 750 fan vagyok, szetm nagyon jó telefonok. Főleg a K750i.
Meglehetőesn extra körülmények között használom, tehát a tipushibák hamarbb kijönnek nálam. Egy tapasztalatot szeretnék megosztani. Ha valakinek rakoncátlankodik a kameragombb, ne essen kétségbe, a bill panel kivételével, leszedhető az SMD gombb fémrácsa, onanntól kezdve a lemezkék egymástól szétszedhetőek. Az enyém máregyáltalán nem működött, miután szétszedtem akapcsolót, emgtakarítottam a fém lapocskákat, összeraktam, és majdnem teljesen olyan, mintha új lenne. Egyszer egy elszakadt kamerakábelt is sikerült megjavítanom, igaz a fény és a takarógombb használhatatlan maradt, de a kamerát ha a menüből előhoztam, az teljesen jó volt. Egy szó mint száz, jó kes telók ezek.
Viszont,

SZÜKSÉGEM LENNE EGY BELSŐ HANGSZÓRÓRA, az enyém sajnos telement vasreszelékkel, és a membrán is kiszakadt. Ha valakinek van bontottan eladó, az írojn a nickemben lévő címre, legyen szíves. Köszönöm!
kalasnikov Creative Commons License 2007.08.07 0 0 683
Csak az első bekapcsolás után derül ki, hogy szerencséd volt-e. Szvsz nem sok esélyed van, hogy működésre lehet bírni majd a telót, de ne legyen igazam...
Előzmény: bacondesign (682)
bacondesign Creative Commons License 2007.08.07 0 0 682

Én olvastam könyvet a k750emen és szerintem nem lehet beállítani hogy folyamatosan világítson, viszont ha nagyra veszed a betűméretet akkor sokat kell lapozni és akkor nem sötétedik el;-)

 

Más: félórája beejtettem hőn szeretett w800asított k750emet vízbe, kb 5másodpercig volt 20centis vízben, kép egyből elment, zseblámpa még vízben is világított (jól nézett ki:-) ). Első dolgom az aksi eltávolítsa volt majd a hátlapot is lecsavarozva elkezdtem nedvszívő papírtörlővel rázogatás mellett szárítani utána pedig kapott egy kis hideglevegős szárítást is. Most a konyhaasztalon várja a műtétet szegényke. Külföldön nyaralok, a jókis T6-os csavarhúzóm otthon csücsül szóval mehetek vadászni barkácsboltba szerszámot. Az érdekelne, hogy valakinek van-e hasonló tapasztalata, mire számíthatok, miket kell cserélni, mivel érdemes tisztítani szétszedés után? Lehet hogy jobban megéri venni egy t-mobilosat 25ért? A gigás kártya vajon megsínylette a fürdőt?

Előzmény: Törölt nick (669)
SZATA Creative Commons License 2007.08.02 0 0 681

Sziasztok!

 

Egy tapaszalatomról szeretnék beszámolni ami a 1,5 éves W800i telefonommal, velem és a T-Mobile-lal esett meg.

 

Egyszer csak azt vettem észre a telefonomon, hogy ki van kapcsolva, pedig sosem szoktam. Bekapcsolni csak töltőre dugás után tudtam. Rendben ment és feltöltődött. Pár nappal később azt vettem észre, h nem ébresztett. Megint ki volt kapcsolva, de most sehogy sem tudtam bekapcsolni. Másnap irány a T-M szervíz. Próbáltak SW-t frissíteni rajta, de nem működött utána sem. Beküldték valahova, majd rá egy hétre jelezték, h kész van. Ma érte mentem. Mondták, h fődarab csere volt.  Ez gyakolratilag úgy nézett ki, hogy kaptam egy új telefont, és mivel kicsivel kevesebb van vissza a gariból mint fél év, innentől kezdődik egy 1éves gari. Happy end :-))

 

Lenne egy kérdésem is. Hogyan kell progit telepíteni??? Olyan régen volt már!

 

Üdv: Szata

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.29 0 0 680
Én egy púp nélküli k800i-nek is örülnék
Előzmény: MZ5 (679)
MZ5 Creative Commons License 2007.07.29 0 0 679
Legyen igazad uff

Optimista vagyok, szerintem pár és és lesz használható telefon, mondjuk egy 6310i frissített kiadás (+kihangosítás ..)
Előzmény: Törölt nick (678)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 678
Szerintem rémhír, mert a mostani kisebb W-s, de az egyszerűbb K-s modellek nagyon vacak képminőséget produkálnak a K750-hez képest.
Előzmény: vizimento (676)
avatar89 Creative Commons License 2007.07.27 0 0 677
nem hinném... k750 mondhatni cybershot telok előfutára... szal kamera van fő szempontban
nem olyan hülye az se hogy magával szúr ki
vizimento Creative Commons License 2007.07.09 0 0 676
Sziasztok!
Olyat hallottam, hogy a 2005.december után kiadott K750i-k kameráját hardveresen lebutította a SE (hogy a k300akat is el tudja majd adni). Így a kamerája egy kalap sz.rt se ér...
Ez tényleg így igaz? Vagy csak "rémhír"?
Köszi!
Giordano Creative Commons License 2007.07.08 0 0 675
találtam egy tuti jó szervízt, meg is csinálták, valóban eredeti joy-al, úgyhogy az eladás/csere tárgytalan.

direkt reklámért biztos megszólnának, de ha érdekel valakit, emilben megadom hol a "szervíz"

zxs(kukac)freemail.hu

ÜDV JG
Előzmény: Jumi (674)
Jumi Creative Commons License 2007.07.08 0 0 674

Sziasztok !


Asztali töltőt szeretnék Sony Ericsson K750i telefonomhoz .

A honlap szerint két típus létezik, a CDS-60, és a CDS-65 .

 

Én a honlapon elérhető információkból nem igazán tudtam kihangyászni,

hogy mi különbség van a két típus között .

 

Ha valaki ismeri ezeket a szerkezeteket, kérem segítsen választani !

 

 

 

Köszi !

 

Jumi

MZ5 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 673
Na igen telitalálat a 6234 akksijával sem vagyok elégedett,pedig kétszer rajtahagyatam 16 órát tölteni.
Előzmény: Giordano (671)
Giordano Creative Commons License 2007.06.30 0 0 672
.... pár ÉV és lesz ...
Előzmény: Giordano (671)
Giordano Creative Commons License 2007.06.30 0 0 671
nekem bejönne a 6233, de jó lenne ha napi 40perc telegfonálással kibírna 3 napot. a k750i kibírja, a 6233 nem. A második nap délutánján kimúlt mindíg. Még a W810-en gondolkodom, az gyakorlatilag 750 joy nélkül nem ? Zene nekem nem kell a telefonról, a kamera is másodlagos, csak sokáig bírja, és megbízható lenne. A kamerát jó ha 10x használtam ~3 év alatt.

Most a régi T39m -em használom, rájöttem több nem is kell, csak ennek meg már zizeg a vibra motor, meg nem míndíg írja ki a hívó fél nevét. A tuti telefont erről lehetne koppintani, továbbra is mono pontmátrix kijelzővel, amit vakító napsütésben is látni, viszont a menün van mit gyorsítani + kihangosítás az ami valóban hiányzik. A motorola z3 jó próbálkozás, de az alfanumerikus kijelző az már durva.

Optimista vagyok, szerintem pár és és lesz használható telefon, mondjuk egy 6310i frissített kiadás (+kihangosítás ..)

ÜDV JG
Előzmény: MZ5 (670)
MZ5 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 670
Na igen ebbe untam bele én is, 2 X joy,utána meg bilentyü,szal-kuka lett,kinomban vettem egy N6234-et de hát a kamerájáról a szar- az nem kifejezés ,a K750i után, a zenéje nagyon jó,amugymeg nagyjából rendben, sajnálom hogy nem birtak egy nem joystikos K750i-t csinálni....
Előzmény: Giordano (668)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.29 0 0 669

Olvas valamelyikőtök könyvet k750i-n? Csak annyi a bajom,hogy időnként elsötétül a kijelző. Be lehet állítani,hogy a kijelző állandóan világítson?

thx

Giordano Creative Commons License 2007.06.28 0 0 668
besz@rt a joystikja a k750i-nek, pedig egyébként kifogástalan, profi szervizesnek nem sikerült javítani, alkatrész kellene hozzá, én nem akarok vacakolni vele, ha kell valakinek így is, odaadom óccsón, vagy elcserélném régebbi de működő telefonra, pl. 6310i.

zxs(kukac)freemail.hu

Köszönöm,

ÜDV JG

egyébként nem tudom mit vegyek újat, ami bír legelább ennyi beszélgetési időt, nem joystik-os, stabil, megbíz6ó
gal3 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 667
Tudna valaki segíteni abban, hogy mire van szükségem és mit hogyan kell beállítanom ahhoz, hogy egy Vodás K750i egítségével netezni tudjak (GPRS) a laptopomon? Kell hozzá bluetooth vagy az USB kábellel is lehet?
kalasnikov Creative Commons License 2007.06.13 0 0 666
a könyvtárak/fájlok neveiben nincs valami speciális karakter (ő, ű, í, !, stb.)?
Előzmény: cirmy (663)
MZ5 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 665
Nem valószinű,sajna ez a K750 i egyik gondja,
Előzmény: Micky1979 (656)
inmex Creative Commons License 2007.06.12 0 0 664
Szevasztok!

Vki tud esetleg GPS programot K750i-re vagy D750i-re???

Előre köszi a válaszokat...

Üdv: inmex
cirmy Creative Commons License 2007.05.14 0 0 663
üdv! van egy olyan problémám hogy, másolok fel mp3as mixeket elvégzi rendben a gép, gép szerint rajta is van hiányzik is a mb-ból mikor megnézem a telefonon csak a könyvtár van ott a fájl sehol. próbáltam disc2phoneval és total commanderrel semmi. ????????????HELP

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!