Törölt nick Creative Commons License 2021.07.26 0 0 495

Magyar-kupa:

THSE-SZABADKIKÖTŐ 08-08 16:30 KELEN SC 2021. 08. 08. 16:30 Szabadkikötő SE Sporttelep

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.05 0 0 494

MLSZ: május 30-án ismét teljes forduló az NB I-ben – hivatalos

A záró táblázatok utolsó három helyén álló csapatok (Hatvan, DVTK II, Mol Fehérvár II, Hévíz, Balatonlelle, THSE-Szabadkikötő, Dunaharaszti MTK, Kelen SC és a kizárt Ózdi Kohász SC), valamint a legrosszabb 13. helyen álló csapat (DVSC II) nem jogosultak a 2020–2021-es idényben az NB III-as bajnokságba való nevezésre.

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.25 0 0 493

Kicsit megijedtem, mert a Szabadkikötő nagyon gyenge az idei évben! Nem tudom, hogy mi lesz ennek a vége? :(

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.23 0 0 492

Előzmény: Törölt nick (491)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.16 0 0 491

Németh Gábor után Miskei Attila veszi át csapatunk irányítását.

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.09 0 0 485

Amint látom, már volt ilyen topik, csak a kereső régebben nem működött! A Szabadkikötő klassz csapat! ;)

Bogdánfy út, 5 néző

Szabadkikötő SE: 1 Németh Béla - 9 Kruppai János, 3 Vígh Sándor, 5 Juhász Attila, 21 Mihalik Zsolt - 4 Geszler Béla, 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba, 17 Makra Márk - 8 Bognár Csaba, 7 Béres Zoltán

Csere: Béres Zoltán helyett (15) Trpik Márk és Bognár Csaba helyett (10) Mácsik Péter az 58. percben

Sárga lap: Vígh Sándor a 37. percben, Németh Béla az 56. percben

Piros lap: Vígh Sándor a 62 . percben (második sárga lapja után)

13. perc: Szokásos figura. Béres Zoltán adta be a szögletet, Juhász Attila megcsúsztatta, Kruppai János pedig 6 méterre a kaputól, védője szorongatásában befejelte vezető góluknat. 0-1

28. perc: Egy szabadrúgás után Bognár Csaba elé került a labda, aki 2 méterről fejelt a hálóba. 0-2

32. perc: Bognár Csaba kapott kitűnő labdát, védője mellett eltolta a labdát, szemben a kapuval sajnos mellé lőtt.

62. perc: Vígh Sándornak a lábát kihúzza a hazaiak védője a saját tizenhatosán belül. A bíró büntető helyett érthetetlen módon Vígh Sándornak ad sárga lapot, ezzel idő előtt a zuhanyzóba küldi.

Előzmény: laka04 (482)
laka04 Creative Commons License 2009.09.12 0 0 482

Sárga lap: Vígh Sándor a 37. percben

laka04 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 481

Szurkolói vélemény:

Magabiztos, fölényes győzelmet aratott csapatunk a szebb napokat is megélt Duna SK csapata ellen. Sajnos a sima győzelem ellenére értek minket kellemetlen dolgok is, mint például, hogy kapusunk megsérült - és a vendégek játékosa büntetlenül séríthette le kapusunkat - és hogy egyik legtehetségesebb, és legújabb játékosunkat azért állították ki, mert leütötték. Egyszerűen döbbenetes, hogy kiállították, a bírók nem tudtak választ adni rá, miért is állították ki. A magyarázat ennyi volt: "a piros lapnak mindig van valami oka".

Pozitív viszont a meccsben az, hogy Bognár Csaba zsinorban harmadik meccsén eredményes, és az eddig gyengébb teljesítményt nyújtó Mihalik Zsolt mesterhármast szerzett jobbszélső védő létére. Csak így tovább, srácok!

Jövő héten szerdán a Bogdánfy úton Budapest-kupa meccset vívunk délután 17:00-kor a MAFC második csapatával, majd szombaton szintén a Bogdánfy úton és szintén 17:00-kor bajnoki meccsünk lesz a BEAC csapata ellen.

Vezette: Szomjú Richárd Asszisztensek: Kis Tamás László, dr. Kreisz Gyula Máté

Szabadkikötő SE: 12 Tusják Balázs (Rácz L. '65) - 21 Mihalik Zsolt, 5 Juhász Attila, 6 Rácz László, 9 Kruppai János - 17 Telegdi Gergő, 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba, 3 Vígh Sándor - 7 Béres Zoltán, 8 Bognár Csaba

Csere: Tollas Csaba helyett (11) Ivancsó Imre a szünetben, Béres Zoltán helyett (10) Baksa Sándor az 59., Kruppai János helyett (4) Geszler Béla a 63., Tusják Balázs helyett (15) Trpik Márk a 65. percben

Sárga lap: Tollas Gábor a 42. percben reklamálásért

Piros lap: Telegdi Gergő az 57. percben - törlesztésért

Gólszerzők: Bognár Csaba az 1., Mihalik Zsolt a 36., 48., 87., Tollas Gábor a 73., Trpik Márk a 86. percben

59. másodperc: Bognár Csaba kapott óriási labdát a jobb oldalon a kapuval szemben, átvette, tolt rajta egyet, majd a jobb felsőbe bombázott. 1-0

10. perc: Béres Zoltán kapott kiugratást, ziccerben ment a kapusra, ám védője utolérte őt, és így már csak sajnos - szorongatott helyzetben - a kapu mellé tudott lőni.

22. perc: Szintén Béres Zoltán kapott ismét kiugratást Bognár Csabától, megindult vele, de sajnos ismét csak a kapu mellé lőtt.

36. perc: Egy szöglet után Mihalik Zsolt elé pattant a labda, aki 25 méterről, jobb külsővel iszonyatos, védhetetlen bombát eresztett a jobb alsó sarokba. 2-0

40. perc: Béres Zoltán ismét ziccert hibázott.

48. perc: Vígh Sándor beadását követően Mihalik Zsolt teljesen tisztán, csukafejessel hintette be saját maga második, a Kötőnek pedig a harmadik gólját. 3-0

57. perc: Támadásunk közepette a félpályánál -tehát a labdának köze nem volt az esethez - Telegdi Gergőt a vendégek 11-es számú játékosa szándékosan, hátulról fejenütötte. A kitört dulakodás után a bíró kiállította az ütő játékost és érthetetlenül szintén idő előtt a zuhanyzóba küldte Telegdit is. A bírók nem tudták megmondani, miért is állították ki Gergőt.

65. perc: Tusják Balázs futott ki a kapujából, hogy tisztázzon, de ahelyett, hogy egyből elrúgta volna a labdát, kicselezte a csatárt. A csatár ezt zokonvette és kapusunk után rúgott, aki lesérült, de a bíró felháborító módon továbbot intett. Szerencsére nem tudták értékesíteni a helyzetet a vendégek, de nem maradt kapusunk, így Rácz László állt be a kapuba és Tusják helyére Trpik Márk jött be.

73. perc: Tollas Gábor kapott remek labdát, csinált két cselt, majd az elfektetett játékosok mellett a kapuba lőtt. 4-0

75. perc: A vendégek kaptak jó helyről szabadrúgást, amelynek elvégzése után Rácz László, a védőből lett kapus hatalmas bravúrral védett.

77. perc: Rácz László parádé! Az alkalmi kapus épp egy 100%-os ziccert ment szögletre.

86. perc: Egy szöglet után Juhász csúsztatta tovább a labdát, az érkező Trpik Márk pedig kapásból kilőtte a felső sarkot. Védhetetlen bomba volt. 5-0

87. perc: Mihalik Zsolt cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd feltéve a tortára a meggyet, megszerezte a meccsen a harmadik gólját, így klasszikus mesterhármast szerzett. 6-0

89. perc: Rácz a jobb felső sarokból üti ki a labdát.

laka04 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 478

Meccsbeszámoló és szurkolói vélemény:

A mérkőzés rémálomszerűen kezdődött... Ugyanis a hazai csapat nem volt képes kulcsra zárható öltözőt biztosítani. De ez még nem minden: a mérkőzés előtt kiderült, hogy nincs pálya, azaz, hogy van, de ekkor már 10 perc volt hátra a meccs kezdéséig. Egy röpke bemelegítés után 15 perces késéssel kezdődhetett a meccs, amikoris kiderült, hogy a hazaiak még labdát sem tudnak biztosítani. Azt hiszem ilyenkor jogosan telik be a pohár, és jogosan lehet azt mondani, hogy ez csöppet vérlázító. De lépjünk túl...

Az első félidőben sajnos nagyon nem voltunk a pályán, egy-két gyenge helyzetünk volt, amíg sorra kaptuk az elkerülhetőbbnél elkerülhetőbb gólokat. A második félidőben egy óriási gól után elhitte a csapat, hogy van keresnivalója a pályán, a hazaiak pedig elhitték, hogy megnyerték a meccset. Ekkor - számunkra legjobb pillanatban - a hazaiak játékosa - akinek elmeegészségét erősen vitatni lehet - kiállítatta magát. Nem is kellett több, a hazai csapat kétségbe esett, de még így is volt rengeteg kontrájuk, amiből csak kapusunknak, Balázsnak köszönhető, hogy nem kaptunk gólt. A végére az Építők csapata teljesen beszorult, a Kikötő pedig - ahogy a csapattól megszokhattuk - óriási küzdéssel kiegyenlített, majd az utolsó utáni tartalékokat is elővéve megfordította a meccset. Azt hiszem, hogy jár az elismerés a srácoknak, a második félidőben nagyot fociztak és összevetve megérdemelt a győzelem.

laka04 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 476

43. számú Építők SK - Szabadkikötő SE 3-4 (2-0)

Könyves Kálmán körút, 40 néző

Vezette: Bartkó József Asszisztensek: Bartkó Dániel, Darók László

Szabadkikötő SE: 12 Tusják Balázs - 24 Mihalik Zsolt, 3 Vígh Sándor, 5 Juhász Attila, 9 Kruppai János - 17 Makra Márk, 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba, 10 Baksa Sándor - 8 Bognár Csaba, 7 Béres Zoltán

Gólszerzők: Bognár Csaba a 48. és a 90., Tollas Csaba a 76., Kruppai János az 58. percben

Csere: Mihalik Zsolt helyett (11) Telekdi Gergő a szünetben, Kruppai János helyett (15) Trpik Márk a 88. percben

Sárga lap: Baksa Sándor a 7., Tollas Gábor a 20. percben

7. perc: Baksa Sándor kapott sárga lapot, mert sípszó előtt végezte el a szabadrúgást.

8. perc: Egy rosszul elvégzett bedobást követően a hazai csapat kontrájából gól született. 1-0

13. perc: A hazaiak egy 100%-os ziccert hibáznak el.

20. perc: Tollas Gábor kap sárga lapot reklamálásért.

26. perc: Egy gyengén elvégzett szöglet után a hazaiak második kontrájukból megszerzik második góljukat. 2-0

47. perc: Borzalmasan kezdődik a második félidő. Egy szépen kijátszott akció után a hazaiak csatára kilövi a hosszú alsót. 3-0

48. perc: Béres Zoltán kap labdát jó 30 méterre a kaputól az oldalvonal mellett. A csatárunk egy pattanás után ellövi a labdát, amely olyan erővel ment és olyan veszélyesen csapódott lefele, hogy hiába lőtte el 30 méterről és az oldalvonal mellől, de a hazaiak kapusa csak a felsőlécre tudta ütni, ahonnan a labda az üresen, az üres kaputól 2 méterre álló Bognár Csabához pattant, aki befejelte azt a hálóba. 3-1

58. perc: Elhitte a csapat, hogy van keresnivalója egy meccsen. Baksa Sándor végezte el a szögletet, amelyet Juhász Attila továbbcsúsztatott, és az érkező Kruppai János a hálóba bólintott. Szép, begyakorolt figura volt. 3-2

62. perc: Tusják Balázs védi ki az ellenfél ziccerét.

65. perc: Tusják Balázs újabb világklasszis bravúrja. Az ellenfél szöglete után a közvetlen közelről meglőtt labdát reflexből a kapu fölé ütötte kapusunk.

70. perc: Tusják Balázs ismét remekel. A hazaiak támadója teljesen üresen vihette a labdát kapusunkra, aki emberfeletti bravúrral védett.

76. perc: Bognár Csaba kapott labdát a bal oldalon, bevitte a tizenhatoson belülre, majd erősen középre lőtte. A középen álló védőkről pont Tollas Csaba elé pattant a labda, aki higgadtan kilőtte a hosszú sarkot. 3-3

84. perc: Kapusunk ismét ziccert fog.

89. perc: Béres Zoltán cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd középre gurított, ahol az érkező Bognár Csaba lyukat rúgott, a labda tovább gurult, és a kiszorított helyzetben lévő, csereként beállt Trpik Márk már nem tudta eltalálni a kaput, fölé lőtt. Órisási kihagyott helyzet.

90. perc: Trpik Márk kapott óriási labdát Vígh Sándortól, középre passzolt, ahol az érkező Bognár Csaba eldöntötte a mérkőzést. 3-4

Vezette: Juhász Szabolcs Partjelzők: Antal Szabolcs, Landeszmann László

Szabadkikötő SE: 1 Nagy Imre - 16 Tusják Balázs, 6 Rácz László, 5 Juhász Attila, 9 Kruppai János - 17 Makra Márk, 19 Mihalik Zsolt, 3 Vígh Sándor, 20 Tollas Gábor - 7 Béres Zoltán, 8 Bognár Csaba

Edző: id. Béres Zoltán

Sárga lap: Béres Zoltán a 78. percben

Csere: Bognár Csaba helyett (14) Geszler Béla a 64., Juhász Attila helyett (10) Baksa Sándor a 68., Mihalik Zsolt helyett (15) Trpik Márk a 72. percben

Gólszerzők: Kruppai János a 68., Béres Zoltán a 83. percben

30. perc: Rácz László szabadrúgása centikkel kerülte el a kaput.

60. perc: A vendégek csapatkapitányának második szabadrúgása ezúttal a léc alá vágódott védhetetlenül. 0-1

64. perc: Vígh Sándor hatalmas bedobását Béres Zoltán csúsztatta meg, és az érkező Kruppai János remekül lőtte ki kapásból a bal alsó sarkot. 1-1

65. perc: Hidegzuhany: A középkezdést követően a vendégek csatára szép csellel lódult meg a bal oldalon, és egy az egyben a kapussal nem hibázott. 1-2

78. perc: Béres Zoltán kapott sárga lapot heves reklamálás miatt.

83. perc: Egy hosszan előrelőtt labdát Béres Zoltán nem vette át, hanem egy pattanás után 40 méterről kapura rúgta. A kint álló kapusnak esélye nem volt a hárításra, zseniális gól. 2-2

Szurkolói vélemény: Igazán izgalmas, és jó meccset játszott a két csapat egymással. Megérdemelt a döntetlen, bár a végét annyira megnyomták a srácok, hogy még esetleg egy 'Kötő győzelem is benne lehetett volna a pakliban. Dicséret illeti a fiúkat, hiszen a nagyon fiatal Grund ellen ez nagy eredmény, hiszen a vendégek játékosai rengeteget futottak, brusztoltak, és igen-igen keményen odaléptek, ám a mieink a sok-sok év rutinjával mindent megoldottak. Külön dicséret a kis Béres Zolinak, hiszen óriási gólt rúgott, és "feliratkozott" Rácz László és Baksa Sándor mögé a "Ki tud a legmesszebbről védhetetlen gólt lőni" listájára. Jövő héten a 43. számú Építők ellen játszunk bajnoki mérkőzést idegenben.

laka04 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 473

Felkészülési (edző) mérközés

2009. augusztus 11., kedd, 18:00

Szabadkikötő SE - Rákosmenti TK 1-6

Szabadkikötő út, 8 néző

Szabadkikötő SE:

1. félidő: 13 Nagy Imre - 9 Kruppai János (5 Juhász Attila), 10 Baksa Sándor, 21 Mácsik Péter - 24 Mihalik Zsolt, 15 Trpik Márk, 14 Geszler Béla, 7 Béres Zoltán, 17 Makra Márk  - 11 Ivancsó Imre,  8 Bognár Csaba

2. félidő: 13 Nagy Imre - 9 Kruppai János, 10 Baksa Sándor, 23 Vígh Sándor, 18 Tusják Balázs - 24 Mihalik Zsolt, 15 Trpik Márk, 17 Makra Márk, 20 Tollas Gábor - 7 Béres Zoltán, 8 Bognár Csaba

3. félidő: 13 Nagy Imre - 9 Kruppai János, 23 Vígh Sándor, 21 Mácsik Péter, 18 Tusják Balázs - 15 Trpik Márk, 14 Geszler Béla, 24 Mihalik Zsolt, 17 Makra Márk - 20 Tollas Gábor, 7 Béres Zoltán

Gólszerző: Baksa Sándor a 10. percben

A háromszor harminc perces harmadokban megrendezett edzőmeccsen alkalom nyílt kipróbálni az újonnan érkezettek (Mácsik Péter, Mihalik Zsolt) játékát, illetve a többieknek visszarázódnia az egyel magasabb osztályban játszó csapat ellen.

laka04 Creative Commons License 2009.06.13 0 0 471

Szabadkikötő SE - Budai XI. SE 5-0 (2-0)

2009. június 13., 10:00

Szabadkikötő út, 10 néző

Vezette: Kovács Brankó Partjelzők: Kis Tamás, Csibra Gábor

Szabadkikötő SE: 1 Nagy Imre - 9 Kruppai János, 5 Juhász Attila, 6 Rácz László, 18 Tusják Balázs - 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba, 3 Vígh Sándor, 17 Makra Márk - 7 Béres Zoltán, 11 Ivancsó Imre

Sárga lap: Geszler Béla a 63. percben

Csere: Tollas Csaba helyett (4) Geszler Béla és Juhász Attila helyett (10) Baksa Sándor a szünetben, Kruppai János helyett (8) Berhidai Dániel a 61. percben, Béres Zoltán helyett (15) Trpik Márk a 63. percben

Gólszerzők: Rácz László az 5., Tollas Gábor a 27., Makra Márk a 49., Trpik Márk a 73., Geszler Béla a 89. percben

5. perc: Rácz László végezte el a szabadrúgást 45 méterre (!!!) az ellenfél kapujától. Védőnk minden rutinját kihasználva, a kb. 2 méterre a kapuja előtt álló kapus felett a léc alá vágta be a labdát. Az év gólja!! 1-0

27. perc: Tollas Gábor a jobb oldalon kapott labdát, tolt rajta egyet, majd kilőtte a hosszú sarkot. 2-0

49. perc: Béres Zoltán fordult le a védőjéről zseniálisan, bevitte a labdát a tizenhatoson belülre, majd középre passzolt, ahol az érkező Makra Márk bombáját a kapus nem védhette. 3-0

73. perc: Ivancsó Imre bolondította meg a védelmet, lövését azonban a kapus hárította, de a kapusról kijövő labda pont Trpik Márk elé pattant, aki kegyetlenül kihasználta az elé tárulkozó lehetőséget. 4-0

89. perc: Trpik Márk fordult le a középpályán védőjéről, bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, majd az érkező Geszler Béla elé passzolt, aki 11 méterre az üres kaputól nem hibázott. 5-0

Szurkolói vélemény: Méltó búcsú volt az idénytől, nagyszerűen játszott a csapat, az ellenfélnek szinte említésre méltó helyzete sem volt, végig uraltuk a mérkőzést. Azt hiszem, ennél jobb szezonzáró meccset nem kívánhatott volna senki sem.

laka04 Creative Commons License 2009.06.07 0 0 470

1908 Pestszentlőrinc-Pestszentimre SC  -  Szabadkikötő SE 1-1 (0-0)

Thököly út, 10 néző

Vezette: Ember Tibor Partjelzők: Kása Krisztián, Kovács Márk

Szabadkikötő SE: 1 Nagy Imre - 9 Kruppai János, 6 Rácz László, 5 Juhász Attila, 18 Tusják Balázs - 2 Tollas Csaba, 3 Vígh Sándor, 20 Tollas Gábor, 7 Béres Zoltán - 15 Trpik Márk, 10 Ivancsó Imre

Csere: Trpik Márk helyett (23) Berhidai Dániel az 58. percben, Béres Zoltán helyett (8) Németh Béla a 66. percben

Gólszerző: Németh Béla a 87. percben

48. perc: A hazaiak csatára kapott labdát, elvitte védőnk mellett, kapura lőtt, amit kapusunk bravúrral védett, ám a kipattanót már nem tudta megfogni. 1-0

63. perc: Ivancsó Imrét lökték el a tizenhatoson belül, a bíró a tizenegyes pontra mutatott. Rácz László állt a labda mögé, ám lövését a kapus bravúrral hárította.

87. perc: Vígh Sándor ívelte középre a labdát, ahol a csereként beállt Németh Béla világklasszis módjára fejelte a labdát a hosszúba. A kapusnak esélye nem volt a hárításra, hiszen Béla azt klasszis módon úgy fejelte meg, hogy az a csúszós talajon pont a kapus orra előtt csússzon meg. 1-1

Szurkolói vélemény: A dagonyázás döntetlent hozott, ám a döntetlen nem igazán a valóságot tükrözi. Rengeteg kimaradt helyzetünk volt, és Ruca is csak szökőévben egyszer hagyja ki a büntetőt. Nagyot kűzdött a csapat, amiért dicséret illeti, csak a fránya győztes gól nem jött össze.

laka04 Creative Commons License 2009.05.24 0 0 469

43. számú Építők SK - Szabadkikötő SE 4-1 (3-1)

Könyves Kálmán körút, 15 néző

Szabadkikötő SE: 1 Németh Béla - 9 Kruppai János, 5 Juhász Attila, 6 Rácz László, 4 Geszler Béla - 20 Tollas Gábor, 2 Tollas Csaba, 3 Vígh Sándor, 10 Baksa Sándor - 15 Trpik Márk, 11 Berhidai Dániel

Csere: -

Sárga lap: -

Piros lap: -

10. perc: Trpik Márk adott óriási labdát Berhidai Dánielnek, aki 100%-os ziccerben, 11 méterről a kiérkező kapus mellett a hálóba bombázott. 0-1

19. perc: Geszlertől vették el szabálytalanul a labdát, kb. 20 méterre kapunktól. Az érkező hazai játékosnak legurították a labdát, aki élete gólját lőtte 20 méterről. 1-1

36. perc: Kruppai labdáját fülelték le a félpályánál, a helyén üresen maradt hazai játékos remek labdát kapott társától, középre passzolt, ahol érkező társa nem hibázott. 2-1

38. perc: A jobb oldalt kapott a hazaiak játékosa labdát, egy csellel becsapta védőnket, majd kilőtte a rövid sarkot. 3-1

86. perc: A hazaiak játékosa a kint álló kapusunk felett 20 méterről nagy helyzetben a kapuba ívelt. 4-1

Szurkolói vélemény: Sajnos ismét egy nyert meccset vesztettünk el. Mérföldekkel jobbak voltunk az ellenfélnél, ám az első félidő végi rövidzárlat miatt elvesztettük a meccset. A második félidőben az Építők csapata át sem jött térfelünkre, a tucatnyi gólhelyzetet mégsem tudtuk gólra váltani, és a végén az ellenfél valamire való helyzetéből gólt szerzett. Reméljük jövő héten a szerencse is mellénk áll.

laka04 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 468

Én sem azt mondom, hogy csak a sporik hibája, de bosszantó volt az, ahogy vezették a meccset. Szerintem pályától függetlenül be lehetett volna fújni, hiszen a Berhidai Dani már eltolta a kapus mellett a labdát, és a kapus kb. 25 méterre állt a kapujától. Ha nem szabálytalankodik, akkor Dani üres kapura viheti a labdát. Ez olyan, mintha felrúgta volna, mikor már eltolta mellette a labdát. Az, hogy az eredményen nem változtatott volna, ezt vitatom, hiszen a KISÉ-nek nem volt cserekapusa, így mezőnyjátékosnak kellett volna védeni, és a BLSZ-ben nincs lefutott meccs a végső sípszóig, főleg a 'Kötő meccsek nem olyanok. A Népstadion ellen például a 2-0-ról fordítottuk meg a meccset, a Voyage ellen 5 perc alatt kaptunk 3 gólt, és még sorolhatnám.

Azért húzom fel magam ennyire a bírókon, mert a partjelzőnek szóva tettük ezt, hogy a leseket rosszul ítéli meg, és mindegyiket megmagyarázta, de a végén már olyan dumákat nyomott, amiből tisztán kiderült, hogy totálisan hülyének néz minket, ahelyett, hogy mondjuk egy-két vitatott szituációnál elismerte volna, hogy ő is emberből van, és hogy tévedett.

Egyébként abban teljesen egyetértek, hogy ez a mai teljesítmény nagyon gyengécske volt. Mióta Szeiler Józsi kiesett a csapatból nagyon visszaestünk, mondjuk ez érthető is, hiszen egy igazi vezéregyéniség hiánya felboríthatja az addigi rendet. Meg amúgy is, a 'Kötő mindig is egy rapszódikus csapat volt; egyszer az elsőt verjük meg 4-5 góllal sima meccsen, másikon meg a tök utolsót kapunk egy 5-st hazai pályán. :)

Hajrá Kötő!

Előzmény: Csab1 (467)
Csab1 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 467
Nem feltétlenül az ő hibáikból lettek a gólok csak úgy összességében az eddig látottak alapján meg a tabellán is látni a gólarányokat hogy sokat kap a csapat. Lesekről nem tok mit mondani mivel nem voltam vonalba.Amikor kapussal ütközött az is véleményes volt de belehetett volna fújni hazai pályán+ eredményen nem változtatott volna:)
Előzmény: laka04 (466)
laka04 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 466

Ezzel nem feltétlen értek egyet.

Igaz, hogy úgy játszott a csapat, hogy az pontot nem ért, de a játékvezetők vétkességét nem szabad elfeledni. Adtak egy kamu büntetőt, az ellenfél kapusát nem állították ki, több lest is elnézett a spori, amiből kettő végzetes volt. Sajnos a játékvezető és segítői is nagyon de nagyon gyengén teljesítettek ma.

Előzmény: Csab1 (464)