Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

COOP 2 napja Creative Commons License 6734

Tudtok valami jó éttermet/kajáldát ajánlani Kadiköyben a buszmegállóval szemben-vagy a hajóállomással szemben, mellet?

Lesz 6 óránk és bemennénk a  reptérről enni valamit, mert nagyon későn érünk a szállásra.

COOP 3 napja Creative Commons License 6733

Köszi!

Előzmény: neomedia (6732)
neomedia 3 napja Creative Commons License 6732
Előzmény: COOP (6730)
aNUBI19 4 napja Creative Commons License 6731

Nibelis22-nek, és az összes EZEL rajongónak! Sirkeciben lévő YENI HOSTEL -ben az 1. emelet 8-as szobában is forgattak sok jelenetet, a recepcióst idézve," itt járt Ezel ":).

COOP 5 napja Creative Commons License 6730

a SAW-on van poggyászmeörző? És ha van merre?

uffneked 5 napja Creative Commons License 6729

Áhá! Köszi azért! :)

Előzmény: aNUBI19 (6728)
aNUBI19 5 napja Creative Commons License 6728

Szia! Csak tegnap volt ingyenes 13 óráig minden.

Előzmény: uffneked (6727)
uffneked 5 napja Creative Commons License 6727

Erről tudnál kicsit bővebben írni? Hétköznapokon ingyenes? Vagy hétvégén is? :)

Előzmény: aNUBI19 (6726)
aNUBI19 6 napja Creative Commons License 6726

Ma életbe lépett a téli menetrend. Nem tudom miért, de a mai napon minden tömeg közlekedés 13 óráig ingyenes volt, így el is mentünk jó messzire, a szigetre strandolni, ingyen.

COOP 6 napja Creative Commons License 6725

Így igaz!

Én már csak tudom! :)

Mindig a Vendégnek van igaza! :)

Előzmény: zsizsikke (6718)
COOP 6 napja Creative Commons License 6724

Bocs, ha félre értetted, nem neked szántam, hanem azt próbáltam írni, hogy veled értek egyet!

Édes mindegy, hogy írsz, engem nem zavar! :)

Előzmény: COOP (6711)
COOP 6 napja Creative Commons License 6723

szóljál hová mész és amikor ott vagy Ő fog szólni :)

vagy szólj, hogy épp hol akarsz leszállni, meg fog állni.

Előzmény: neomedia (6719)
neomedia 6 napja Creative Commons License 6722

kosz

Előzmény: Pötyi71 (6720)
pó_apó 6 napja Creative Commons License 6721

Igaz, igaz!

Rosszul emlékeztem, tényleg 25 EUR.-nak írta a fiú.

Előzmény: uffneked (6715)
Pötyi71 6 napja Creative Commons License 6720

Elég rugalmasak. A múlt héten voltam ezen a buszon, nem mindig buszmegállóban állt meg. Szólj neki, biztos vagyok benne, hogy megáll.

Előzmény: neomedia (6719)
neomedia 6 napja Creative Commons License 6719

megkerdezem itt is, hatha:

AYT: repteri 600-as busz megall valahol Kaleici szelen v szolni kell a vezetonek, hogy dobjon ki? 

zsizsikke 6 napja Creative Commons License 6718

Na bocsánat, ezt nem bírom szó nélkül:

amikor egy szolgáltató, aki lássuk be, pénzt szeretne kapni azért, amit csinál (ez önmagában normális), úgy beszél, mintha a fizető vendégnek hálásnak kellene lennie, mert  ő "segít" neki, akkor az semmiképpen se normális.

a segítés az, ha beviszed ingyen. Van ilyen, öcsém is kijött értünk BUD-ra legutóbb. Az segítség. Ha pénzt kérsz érte, az nem segítés, hanem szolgáltatás. Más a cél, más a mentalitás, masnak kellene lennie a kommunikációnak.

Előzmény: ramazan (6716)
ramazan 6 napja Creative Commons License 6717

Szia en nem Hajtam Ot En nem İgazoltam Visszsa Rosszsul Ertedtük Egy Maaş Nem Lehet?

Előzmény: aNUBI19 (6709)
ramazan 6 napja Creative Commons License 6716

Nekem Reklamba Nincs Szügsegem De En Nagyon Sok Magyarnak Segittek Nem Mindenki Beszel Angolul Neked Künjü Szamitogepen İrni 

uffneked 6 napja Creative Commons License 6715

Oda-vissza 25 eur a saw.

Előzmény: pó_apó (6714)
pó_apó 6 napja Creative Commons License 6714

MIvel többen is hozzászóltatok, ehhez a legutóbbi bejegyzéshez írok:

Ramazan -akit nem ismerek és semmi bajom vele, tényleg- itt orrba-szájba reklámoz. Ez tény. Ami még talán el is menne, ha elősegíti az utazókedvet -szerintem a 15 EUR oda vissza a Sabiháról nem is olyan rossz-, de a kommunikációval nagy baj van. Meg azzal is, ahogy a reklamációkra reagál. Ahogyan például a nekem írt indulatos válaszából is kitetszik, pedig igazából megpróbáltam tárgyilagos lenni, mivel gőzöm sincs a szituról, csak a kezelését olvashattam- egymást között mondom, élőszóban is volt részem ilyesmiben, mert a keleti(bb) ember indulatosabb és macsósabb, és hogy a „nekem ne szólj be, köcsög” arrafelé sem ismeretlen.

Mi a konklúzió? Van egy egészen jó transzfer ajánlat, de ha nem jön érted, akkor bizony szopsz, és ha ezt meg is írod, kapsz a pofádra...Mert hogy száz esetben minden tökéletes volt, mondja  a szemész sebész, bíztatóan, miután véletlenül te voltál a száz egyedik és épp nincs szemed, egy darab sem.(Bocs...)

De hát ettől kalandos egy utazás! Hajrá!

Előzmény: zsizsikke (6713)
zsizsikke szept. 14. Creative Commons License 6713

Amúgy tökéletesen egyetértek.

csak mivel korábban éppen pó apóval közösen bíraltuk a megkeresések kapcsán a (nem) válaszadási gyakorlatát, gondoltam, most megpróbálom megkeresni a lehetséges okát a vita nem tisztázásának. Emiatt igyekeztem - valószínűleg túl - megértő lenni. 

De tovább olvasva egyre inkább érthetetlen nekem ez a fajta kommunikáció.

Előzmény: kirgizke (6703)
aNUBI19 szept. 14. Creative Commons License 6712

A fáradtság jele bocsánat ha rosszul fogalmaztam. Ramazánnak írtam, hogy ne reklámozzon már itt, itt beszámolók vannak bocs ha félrebeszélek de fáradt vagyok

Előzmény: COOP (6711)
COOP szept. 14. Creative Commons License 6711

+1

nincsen szükség semmilyen reklámra itt, csak saját, privát élményre, beszámolóra és képekre.

Na meg segítségre!

COOP szept. 14. Creative Commons License 6710

Akkor majd lécci oszd meg velünk :)

és jó utat!

aNUBI19 szept. 14. Creative Commons License 6709

Szia! DE MINKET A 151.EMBER ÉRDEKELT VOLNA AKIT OTT HAGYTÁL, DE NEKEM NEM ÍRTAD MEG MIÉRT HAGYTAD OTT PEDIG ÉRDEKELT VOLNA mindenkit,  láthatod te is itt a fórumon.

NEM LEHETNE, HOGY EZ NE  A REKLÁM HELYE LEGYEN?,  HANEM A BESZÁMOLÓKÉ, MINT EREDETILEG??

PL MA ÉRKEZTEM NAGYON MELEG VAN, SZERINTEM AZ ÁRAK felmentek július óta.

Végre van gránátalma is:) Amiről írtam egy pár hónapja, a Nagy Bazár környékén lévő utazási irodákban holnap meg fogom nézni azt az állítólagos 20 eurós repjegyeket:)

Előzmény: ramazan (6708)
ramazan szept. 14. Creative Commons License 6708

Szia te engem Nem ismersz Rolam Ne Irjal Lincsives Velem Herente 150 Ember Utazik Ezek Tudjak En Milyen Vagyok!!http://isztambultranszfer.hu/

Előzmény: pó_apó (6701)
flyver szept. 14. Creative Commons License 6707

Ez jó hír! Köszönöm.

Előzmény: neomedia (6706)
neomedia szept. 14. Creative Commons License 6706

nem

Előzmény: flyver (6705)
flyver szept. 14. Creative Commons License 6705

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Volt már valakinek tapasztalata Booking-os foglalással kapcsolatban.

Az ingyenes foglalási idő után lett lemondva a foglalás. Behajtják a "lemondási díjat"? (bankkártya adatok meg lettek adva, de onnan nem tudják levenni).

Előre is köszönöm a választ.