Keresés

Részletes keresés

Dr.Mabuse Creative Commons License 2021.10.11 0 1 93

ha igaz..

bence52 Creative Commons License 2021.10.10 0 1 92

Aranyos történet.

Előzmény: Karly (91)
Karly Creative Commons License 2021.10.10 -2 13 91

Rám nem az anyám hanem a szomszéd csaj nyitott rám közben.  16 voltam nyári délután  lazitottam  a szobámban szolt a zene így nem hallottam hogy benyit valaki . Meztelen voltam és a farkammal játszadoztam  ,valahogy megéreztem ,hogy néz valaki  ,nem tudom mióta nézett de latta hogy majd el süllyedek , ő  csak belépést a szobába és csak annyit mondott ,nyugi én is szoktam nem probléma meg ha nem zavar nézné.  Majd leült velem szembe . Én teljesen össze  mentem mindenhogy. Látta  is en kozbe egy párnával eltakartam magam . Egy váratlan mozdulattal  a lábával elkezdett egyre feljebb kuszni  a combomon  egészen   be a párna ala

,éreztem ahogy a lábujjak  a farkam gyömöszölik  hat nem tiltakoztak hagytam hogy csinálja. Újra állt a faszom ő  is felizgult mert a rövid nadrágot keresztül simogatni kezdte a pinajat majd elég hamar lemerült róla is minden ruha . Meg akartam dugni bár én még szűz voltam,nem hagyta ,azt mondta nem akar terhes lenni ,,  Ő  már 18 volt  de később  kiderult ő is szűz. Így maradt a kézi munka egymást elegitettük ki  . Ebből  a közös masztibol aztán hatalmas dugasok lettek és ez 27 éve tart, most is ő  a párom 



derZEIT Creative Commons License 2020.06.26 0 0 90

nyilván kamu , de kit zavar ?ha igaz volna akkor sem változtatna helyzeten .

Előzmény: Törölt nick (86)
félénkvagyok11 Creative Commons License 2020.06.26 0 0 89

formás szerszám

 

Előzmény: Törölt nick (55)
GÁBOR-ÁRON Creative Commons License 2019.07.16 0 0 88

Szia! Volna kedved a témában levelezni?

 

Előzmény: félénkvagyok11 (73)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.21 0 0 87

A húszas éveik elején járnak.

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.17 -6 1 86

De sok itt a kamu sztori- de akinek nem inge ne vegye magára- :)

Mire jó ez a sok kamu duma, kiket vadítotok ezzel? Ja . .  egymást . .  sokan csak szeretnétek hogy így lett volna . .  lerí a nagy kamu szöveg sok írásból . . . mindegy is, ti tudjátok :) Tia

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.17 0 0 85

mennyire nagykorúak?

Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 -1 3 84

Én 1-2 hónapja egy hétvégén számoltam el nagyon az időt, és a feleségem érkezett haza két nagykorú gyerekem társaságában - én meg a nappaliban vadul onanizáltam teljesen meztelenül. Irtózatos, elementáris égés volt :-( Ráadásul ijedtemben rossz irányba kezdtem menekülni, így még körbe is futottam a szobát, mielőtt megtaláltam az utat felfelé a lépcsőn.

Bogar221 Creative Commons License 2019.05.26 0 0 83

Most rám nyithatja valaki   :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 -1 3 82

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 0 0 81

valaki unokahúga rám is rámnyithatna:)

Előzmény: félénkvagyok11 (73)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.27 -1 0 80

Egyszer a párom nyitott rám, gép előtt vertem a farkam, alig tudtam gatyába rázni magam, persze biztos volt h mit csinálok, dudorodott a gatyám.

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.02 -1 1 79

Egyszer meg a nagynéném: otthon, nem vártam senkit, szobában keményen vertem éppen meztelenül, bejárati ajtó nem volt bezárva, szobaajto félig nyitva,  hangtalanul jött, csak a mozgo árnyékát vettem észre, alig tudtam egy gatyát felrángatni, szerintem sejtette mit csinálok, biztos hallgatozott is. 60é felett volt, véletlenül sem gerjedtem volna rá, amugy is nagyK hirében állt!))) Bár leszophatott volna, és szerintem meg is tette volna.

Tibiio Creative Commons License 2019.03.30 0 2 78

Ram a parom mamaja nyitott raadadul pont elelvezem hallotam hogy jon de mar nemerdekelt.(beszalhatott volna)

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.25 -1 1 77

Semmi különös, mikor nyilt az ajto persze akkor azonnal abbahagytam a hokizást, csak azt láthatta h markolom a farkam.)))

Előzmény: mindenki valaki (75)
mindenki valaki Creative Commons License 2019.03.25 0 4 76

mindenki valaki Creative Commons License 2019.03.25 0 1 75

Jöhetnek a részletek !

az anyósról is és a tiniről is :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.25 -1 1 74

Az jó, rám az anyósom)))))

Előzmény: félénkvagyok11 (73)
félénkvagyok11 Creative Commons License 2019.03.25 -1 2 73

Öregkoromra buktam le, az unohahúgom 15 éves gyermeke nyitotta rám a wc-t amikor ülve masztiztm.Kicsit elkerekedett a szeme. :D

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.23 -2 12 72

Anno 20-25 évvel ezelőtt történt, lehettem vagy 20 éves, bár nem anyám nyitott rám.... történt, hogy elmentünk a szüleimmel, valami szilveszteri buliba, emlékszem elég lapos volt az egész, amolyan visszafogott. Maximum a 40-es nagycsöcsű milf volt ott, amiért érdemes lett volna maradni, de nyilván szóba se jöhettem nála, gondoltam én... Na mindegy, én lelépek a haverokhoz, szóltam anyámnak megyek. Mivel autóm még nem volt, gondoltam előtte brunyálok, ne a buszon jöjjön rám, elég hosszú volt az út, ünnep révén a tömegközlekedés csak talán óránként járt. Szóval bementem a wc-be, végzem a dolgom, persze a milf folyamatosan eszembe volt, gondoltam kicsapom, a friss élményre, direkt az emeleti fürdőszobába mentem, mert oda biztos nem jön föl utánam senki....nem is jött, nem tudtam, hogy nem vagyok egyedül, ugyanis a fürdőszoba olyan volt, hogy onnan nyílt a wc. Szóval állok a tükör előtt, a fürdőbe, a mosdónál verem a baromira feszülő, erektől duzzadt farkam, az ott talált kézkrémmel síkosítva, amikor látom a tükörből, hogy az említett wc ajtó résnyire nyitva, és mintha megéreztem volna, hogy valaki néz, abbahagytam és odaléptem az ajtóhoz, már majdnem kinyitottam, mikor az említett bögyös megelőzött, kinyílt az ajtó, ott álltam álló fasszal, krémes kézzel, na mondom basszameg, ez elmondja az apáméknak, hogy náluk verem a faszom az ő kézkrémével, micsoda égés...szóval, innen kezdődik a hihetetlen rész, a csaj azt mondja-látom elvoltál, - mondom iiigen,-folytasd, had lássak egy fiatalt masztizás közben, persze a meglepetéstől, a pajszer igen hamar lelohadt, kínomban a kérésére újra elkezdtem, immel-ámmal állt csak föl, kínlódtam. Persze a csajon láttam, hogy kibaszottul ki van éhezve, miközben mindenfélén járt az agyam, hogy miért nem áll föl rendesen, meglepetésemre a bögyös odalépett, és olyan profin kezdte masszírozni, hogy kb két pillanat alatt merev voltam megint. Le sem tudom írni, hogy jöttek a dolgok egymás után, arra emlékszem, hogy benyúltam a bugyijába, olyan kibaszott nedves tocsogós volt, amilyet azóta sem láttam, pedig már 45 vagyok. Akkor nyaltam először érett pinát, sőt akkor nyaltam először pinát...előtte nem nagyon vitt rá a lélek, talán ez hiányzott, egy rendesen begerjedt MILF.

Sajnos megbaszni nem volt alkalmam, de úgy leszopott, hogy azóta se senki, emlékszem beborította a rengeteg gecim a fejét, szegénynek a szemébe is ment, be is vörösödött a szeme, később anyámék mesélték, ez a Zsuzsa hogy a picsába keni bele a szemébe a púdert, vagy mi a tököm. 

Remélem nem off a kis történetem

Csörgősipkás30 Creative Commons License 2018.07.23 0 0 71

Ugye, és Te se nyitottál rá senkire, és nem láttál semmi érdekeset.  :-)

Előzmény: KönnycseppRita (69)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.23 0 0 70

Nagyon jó észrevétel :((((

Én nem is tudtam hogy van ilyen topik :)

Előzmény: KönnycseppRita (69)
KönnycseppRita Creative Commons License 2018.07.23 0 0 69

Nagyon leült ez a topik is , senkinek semmi   rányitás , lebukás ? 

félénkvagyok11 Creative Commons License 2017.04.07 0 0 68

Ezt szívesen lenyalnám.

Előzmény: Törölt nick (55)
mindenki valaki Creative Commons License 2017.03.10 -1 4 67

boróka 41 Creative Commons License 2017.03.10 -1 0 66

Akkor még kis hülyegyerek voltam! A mai agyammal biztosan megkértem volna,hogy fejezze be!

Előzmény: mindenki valaki (65)
mindenki valaki Creative Commons License 2017.03.10 0 2 65

Nem is szabad félbe hagyni .. lehet a postás néni is segített volna :)

boróka 41 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 64

Később azért én is javitottam a napomon,mert nem szeretem a félbe hagyott dolgokat......!

Előzmény: KönnycseppRita (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!