Keresés

Részletes keresés

AmazingGecko Creative Commons License 2020.03.25 0 0 630

Sziasztok!

 

Ezek a mostani gyümölcscentrifugák jobbak valamennyivel, mint a 10-20-30 évvel ezelőttiek?

Vagy visszafele fejlődnek ezek is?

szotyi54 Creative Commons License 2019.10.20 0 0 629

GYÖMBÉRT ÉS CITROMOT SZERETNÉK PRÉSELNI MILYE CENTRIFUGÁT VEGYEK?

rolandi350 Creative Commons License 2018.08.29 0 0 628

A hozzászólásokat olvasva és a netet böngészve arra jutottam, hogy gyümölcsprés lesz a választásom már csak az a kérdés hogy milyet.

Használ közületek valaki esetleg Sencor SSJ 4042-t? Vagy ahhoz hasonlót?

Elég jó áron van kb 20e Ft és nem írnak róla rosszat. Szerintetek?

LuckyCs. Creative Commons License 2018.08.23 0 0 627

Sziasztok

 

Mostanaban ram jott h szeretnek egeszseges kotyvalekokat inni es ebben szeretnek srgitseget kerni h milyen vagy melyik geppel erdemes eloallitani?!

Turmix (ez van itthon) ,gyumolcscentrifuga vagy gy.pres  azt olvastam h abbol is  a lassu pres lenne a jobb.?!

Koszonom elore is a segitseget

Ja es meg 1 v 2 😀lattam irva h van gyum.le tartaly es gyum.hus tartaly.az a kerdesem h gyum.hussal mit lehet utana kezdeni miutan a nedv tavozott belole?!megenni?az utana nem egy elettelen vminek nez ki?marad meg benne vitamin?!

Hat koszi meg 1x ha segitetek

Hello 

Szep estet v napot, ki mikor olvassa

Zoltán Bata Creative Commons License 2018.03.07 0 0 626

Sziasztok .Van-e valakinek elromlott Jack LaLane's Power Juicer gyümölcscentrifuga amit nem használ és még nem dobta ki .Nekünk van egy és a menetes műanyag része törött le a tengely végén ahová a tárcsát kel felcsavarni .Ha valakinek van írjon .

AmazingGecko Creative Commons License 2018.01.20 -1 0 625

Jesszusom, ti nagyon durván nyomjátok!:)

Egyik rokonom kapott egy 20 év körüli Moulinex gyümölcscentrifugát, de nem használta, így nekem ajándékozta. Remekül működik, most gyönyörű, hatalmas, 100 Ft/kg árú répákat teszek bele és rengeteg lé jön ki belőlük. Ősszel meg a saját termésű almát, ami ingyenes.

Én biztos nem költenék 50-100 ezret egy modern centrifugára, csak azért, mert esetleg 10%-al több levet présel ki.

De ti biztos milliomosok vagytok:)

DonRazzino Creative Commons License 2017.11.09 0 0 624

Sziasztok! 0 tapasztalattal kezdtem el keresni, hogy milyen prést kéne venni. Látom erős a lobbija a Hurom-nak és a hidegen sajtoló technikának. Kérdezem attól, akinek tapasztalata(!) is van ezekkel a gépekkel. Megéri e a 100-at kiadni egy hidegen sajtolós cuccért: 

https://www.emag.hu/hurom-hidegensajtolo-zoldseg-es-gyumolcspres-150-w-ezust-hh-plus-dbe10/pd/DBSQLYBBM/

vagy hatékonyság szempontjából megfelelő lehet egy jobb Philips vagy Bosch centrifuga? 

 

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_philips-hr1922-20-gy%C3%BCm%C3%B6lcscentrifuga-1214546.html

 

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_bosch-mes4010-gy%C3%BCm%C3%B6lcscentrifuga-1150922.html

 

 

Gyümölcsön kívül zöldséget is szeretnénk dobálni bele, az ha kisebbre kell darabolni nem gond. Konkrét ajánlások is érdekelnek, mik most az ajánlott vételek 100.000 forinton innen! Köszi előre is! 

ktunci Creative Commons License 2017.10.12 0 0 623

Szia mi vettünk, szerintem nagyon jó, könnyű elmosni, és nagyon jól kifacsarja a gyümölcsöket...

ha szeretnél kérdezd meg az ügyfélszolgálatot az aldinál és át leeht kérni abból a boltból ahol még van a saját legközelebb eső aldiba ahol át tudod venni...

 

Én nagyon szeretem...

Előzmény: vaszso (622)
vaszso Creative Commons License 2017.10.09 0 0 622

Sziasztok!

 

Ismeri valaki az Aldi-ban most kapható Ambiano lassú gyümölcsprést ( 150W, létartály 0,96 liter, gyümölcshústartály 1,3 liter, 26e Ft.).

 

Vaszsó

Lacika59 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 621

Köszöntök mindenkit !

Szeretném megkérdezni,hogy javított- e valaki Bosch MES 3500 gyümölcscentrifugát , van-e valakinek tapasztalata benne, az elektronika ment bent tönkre, sajnos még egy kapcsolási rajzot sem találok róla.

Talán valaki tud segiteni.

 

paxylady Creative Commons License 2017.07.26 0 0 620

Szia, megkérdezhetem az árát a lassú gyümölcsprésnek /silvercrest/

Előzmény: Hné.Sz.I. (619)
Hné.Sz.I. Creative Commons License 2017.06.30 0 0 619

Sziasztok!

 

Gondoltam leírom én is a tapasztalatomat, hátha vkinek segítségére leszek vele.

Évek óta szerettem volna egy gyümölcscentrifugát. Kaptam idén egyet. Lidl-ben lett vásárolva. Sajnos nem vált be, mert túl lédús maradt ami hátul kijött. Gond nélkül cserélték. A lassú préselésű lett a következő... Ez viszont nagyon tuti!! Nagyon örülök neki :-) A málnából szinte csak a magok maradtak vissza! Én ezt bárkinek merem ajánlani :-)

 

nyulanka Creative Commons License 2017.06.07 0 0 618

Szóval a rövid vélemény: Fitmix egy átverés.

nyulanka Creative Commons License 2017.06.07 0 0 617

Sziasztok!

Talán még időben segítek: csak FitMixet ne!!! Nem használjuk még egy éve sem (ráadásul nálunk nincs napi használatban, se a daráló se a turmix része), de ott tartunk, hogy minden műanyag fogaskereke (kumplunk) felforgácsolódott, így nem pörög. Elsőként a daráló ment szét, most a turmix. Alkatrészt nem lehet vásárolni. Nagyon silány minőség. Menjetek el inkább szaküzletben, ottsem lesz drágább, sőt...

Nyulanka

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.15 0 0 616

Tisztelt Fórumozók!

 

 

Fodor Gábor vagyok Vácról, tanácsot szeretnék kérni!

Van egy régi, (NDK-s), elektromos gyümölcs darálóm, amibe szeretnék venni egy új gyümölcsreszelő tárcsát.

Ehhez hasonló gépek még üzemelnek néhol de a neten nem találtam meg a keresett alkatrészt.

Tudtok segíteni nekem, hogy hol kapok ilyet?

 

Köszönettel:

 

FG

K.Dóri 01 Creative Commons License 2016.08.11 0 0 615

Sziasztok! 

 

Ki ismeri az Ariete márkát? Gyümölcsprést vennék ajándékba, és ezeket találtam, amik szimpatikusak árban, de vajon jók is?  http://electrobb.hu/ajandek-otletek/gyumolcspres

 

Köszi a válaszokat! :-)

Kara_kán Creative Commons License 2015.12.18 0 0 614

A legjobb a Philips HR1861 csak drága.

Előzmény: Zsüfi (609)
maicimackó Creative Commons License 2015.05.13 0 0 611

Sziasztok!

 

Gyümölcscentrifuga vásárlás elott állok, a kiválasztott gép a Bosch mes4000-es modell. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a géppel? Mennyire lehet vele kemény gyümölcsöt feldolgozni pl birsalma?

 

Elore is köszi a választ.

deledula Creative Commons License 2015.04.04 0 0 610

Sziasztok!

Nekem egy ilyen van már két hónapja és nagyon szeretem. Rögtön az ivókupakos üvegebe kerül a rostos lé. Munkába, iskolába tökéletes. 

http://www.amazon.de/Russell-Hobbs-Standmixer-Trinkflaschen-Edelstahlmessereinheit/dp/B00IJOFQBM

Valamivel olcsóbban vettem, mert épp akciós volt az Extreme Digitalnál.

Zsüfi Creative Commons License 2015.02.08 0 0 609

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a tapasztaltabbaktól gyümölcscentrifuga kérdésben.Milyet érdemes venni?( márka, teljesítmény ,zajártalom, használhatóság.

 

-ne legyen túl hangos

-könnyen lehessen tisztítani

- jól préselje a zöldséget és gyümölcsöt

Tudtok ebben tanácsot adni?

Köszi

 

staiger Creative Commons License 2015.01.21 0 0 608

egy smoothy készítése maximum 3 perc ezalatt akkor se melegszik meg ha fűtőszál lenne benne lesarkítva a dolgot . talán pár fokot emelkedik de hol van ez a 42-48 fokhoz amin a c vitam el kezd pusztulni mint legérzékenyebb vitamin. bár még ez a hőfok is vita téma de fogadjuk el. ez van elfogadva a nyers vegánoknál is ezt a  hőfokot nem szabad átlépni aszalásnál sem. úgyhogy ha valakinek rostos lé kell nyugodtan vegyen egy jobb turmixgépet. minimum 800 w és üvegkehely. csak mint írtam a rostos pépet nehezebb meginni hamarabb telít így aki fogyózik vagy kevés rostot fogyaszt annak tuti de én vegetáriánus vagyok és így is elég rostosan táplálkozom. ha meg felhígítom a pépet akkor hogy ne vesszen kárba keletkezik 1-1.5 liter amit néha macerás elfogyasztani 12 óra alatt pl munkahelyen ahol nincs hűtő stb. márpedig 12 óra a felhasználási idő .ezután már nagyon magas az enzimek elpusztulása.

Előzmény: staiger (607)
staiger Creative Commons License 2015.01.21 0 0 607

én turmixot használok  800w philips és semmilyen hő nem keletkezik hideg marad a lötyi. még csak nem is langyos. ha hűtőböl veszed ki a gyümölcsöt vagy akármit akkor meg olyan hideg hogy kellemetlen a torkodnak szinte. viszont amiért mégis a gyümölcsprések érdekelnek az a rostanyag csökkentése.mert egy pár összetevőből pillanatok alatt több mint félliter pép keletkezik és ezt nehezebb x idő alatt elfogyasztani mintha csak tiszta lét innék.

Előzmény: drquailer (597)
adaniel007 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 606

Ha valakinek kell olcsón egy vadonatúj Gorenje JC800 A olcsón, ide feltettem a Vaterán. Sajnos nem igazán fér el a konyhámban, karácsoyra jött, egyszer lett kibontva... garancia, jótállási jegy, gyári csomagolás, nagyon olcsó. 

 

http://haztartasigep.vatera.hu/haztartasi_kisgep/gyumolcspres_gyumolcscentrifuga/gorenje_jc_800_a_gyumolcscentrifuga_2028820328.html

D H Creative Commons License 2015.01.11 0 0 605

zithea - hát csak most olvasom kérdésedet... Nem hiszem hogy időszerű még, de hátha tanulságos másoknak.

 

Azt gondolom ha lédús a gyümölcs, akkor sok lé lesz belőle, ha kevésbé, akkor kevesebb.

Persze, meglepődöm mindig, amikor én készítem a gyerekeknek a gyümölcslét, hogy mennyi megy a szemétbe.

Narancsot nem szoktam feldarabolni, a céklát se, de az almát se. Almát max félbe, ha egy nagyobb darabot akarok megetetni vele.

 

Örvendek viszont, amikor mosogatni kell. Nekem nem fogja meg a gyümölcs a műanyagokat, a gyümölcshús tárolót sem. A szitát pedig egyszerűen ki tudom kefélni - persze nem várok vele órákat használat után, mikor elkezdem elmosogatni.. :)

Előzmény: zithea (589)
Alec123 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 604

Mi a véleményetek a Grand Juicer 3in1 turmix és gyümölcsprésről?

 

http://www.topshop.hu/konyham/grand_juicer_3_az_1_ben_turmixgep.html

 

Esetleg ez:

FitMix - forradalmi turmixgép


http://www.wsteleshop.hu/termek/fitmix/634/4

 

 

Melyiket javasolnátok?

Ízirájder Creative Commons License 2014.12.06 0 0 603

Irta korabban valaki, hogy zacsit tesz a hulladekgyujtobe. Ez nagyon praktikus, mi a kezdetektol igy hasznaltuk, aztan tovabb léptünk. Ki lehet iktatni a tartalyt, igy kozvetlen reklamszatyorba megy a cucc, a le pedig edenybe. Igy mindenfele cserelgetes, ontogetes nelkul le lehet preselni 5 kg repat es hozza 1 kg almat, bar most sutotok-korte a nyero.

Blint23 Creative Commons License 2014.08.10 0 0 602

Sziasztok!

 

Tud valaki olyan lehetőséget, hogy egészségpénztárra vegyek gyümölcsprést?

 

Előre is köszi a segítséget.

Boar... Creative Commons License 2014.06.22 0 0 601

Remélem tudtam segíteni!

 

Amennyiben az volt a célod, hogy véletlenül se vegyünk olyan gépet amit egy pofátlan spammer árul, akkor igen, sokat segítettél... :-)

Előzmény: Kracy (600)
Kracy Creative Commons License 2014.06.21 0 0 600

Sziasztok!

 

Nem rég találtam rá erre a készülékre, szerintem ez a legújabb és a legjobb készülék:

 

http://www.eujuicers.hu/hu/katalogus/facsarok/haztartasok/egy-csigas-zoldseg-es-gyumolcspresek/sana-juicer-by-omega-zoldseg-es-gyumolcspres-piros

 

Remélem tudtam segíteni!

 

 

ZsuR Creative Commons License 2014.05.27 0 0 599

...elnezest ha rontom az uzletedet... :((

Előzmény: drquailer (591)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!