Keresés

Részletes keresés

Rolexfan Creative Commons License 2024.05.29 -11 2 5442

Arra aztán várhatsz

Előzmény: Hegyvidéki777 (5441)
Hegyvidéki777 Creative Commons License 2024.05.29 -1 1 5441

Kíváncsi Fáncsi lennék a hölgyek véleményére is. Ja, hogy ez itt egy szexfórum ezért nincsenek hölgyek. 🤔😀

Előzmény: Rolexfan (5440)
Rolexfan Creative Commons License 2024.05.29 -15 3 5440

" Felfoghatatlan számomra ,hogy mi élvezet lehet abban a nőnek ha egy (jó esetben) méretes brét szopogat. Én inkább úgy állnék ehhez a kérdéshez ,hogy valamilyen okból kifolyólag megteszik."

 

Elmondanám neked, hogy sok nőnek a szopás a fő szexuális élvezete. Lenyelve az ondót, vagy kiköpve -ez már nője válogatja - de nagyon sok nő kifejezetten szeret faszt szopni. 

Előzmény: Hegyvidéki777 (5434)


artist_not_engineer Creative Commons License 2024.05.29 0 1 5439

Nem hiszem, hogy annyira kevés lenne. Illetve ne változhatna az életük vagy a különböző élethelyzeteik során.

Biztos van benne szerencse is, de ahogy írtam, van benne tudatosság is bőven.

Előzmény: Hegyvidéki777 (5438)
Hegyvidéki777 Creative Commons License 2024.05.29 -1 0 5438

Akkor szerencsés vagy mert a nagyon kevés kivétellel találkozol. Sajnos az én utolsó és egyben meghatározó  tapasztalatom kevésbé pozitív. 
Nem elítélendő  azokat a nőket akik eszközként használják abban az esetben ha már ezt az elején közlik. 

Előzmény: artist_not_engineer (5437)
artist_not_engineer Creative Commons License 2024.05.29 0 1 5437

Szerencsére nem ezt tapasztalom.

Ez nem jelenti azt, hogy nincs olyan. De azokat a nőket tudatosan (szerencsésen) elkerülöm.

Még szexről sincs szó, amikor már sokminden kiderül. Akar-e kontrollálni. Elfogadó-e. Kíváncsi-e. stb. Ha egy nő úgy nyomja (reklémozza) a szexualitását, hogy közben kontrollálni akar, nem igazán kíváncsi, se nem elfogadó és nem nyílik meg, akkor attól elköszönök. Legyen bármennyire is vonzónak tűnő.

Előzmény: Hegyvidéki777 (5436)
Hegyvidéki777 Creative Commons License 2024.05.29 -1 0 5436

Egy régi fórumozótól tudnám a választ egy mondatban idézni. " A szex a férfiaknak cél a nőknek eszköz." 

Előzmény: artist_not_engineer (5435)
artist_not_engineer Creative Commons License 2024.05.29 0 3 5435

Te miért szeretsz nyalni? Kizárólag érdekből? Vagy mellett fogdosni. És még sorolhatnám azt a sok-sok szexuális tevékenységet, ami csak létezik a dugáson kívül.

A szexpartnereim kivétel nélkül úgy nyilatkoztak, hogy imádnak szopni. Jó érzés a szájukban a fasz. Tetszik nekik, hogy izgatják a férfit, aki nemsokára megbassza őket.

Előzmény: Hegyvidéki777 (5434)
Hegyvidéki777 Creative Commons License 2024.05.29 -1 0 5434

Érdekes a kérdés. Vagy például, hogy miért szeretnek. Mi ebben a jó nekik? Ezt nem igazán tudom értelmezni. Ha csak nem anyagi érdek, pasi megtartása vagy egyéb érdek nem fűzi őket ehhez.  A masszőrnőnek sem hinném ,hogy nagy élvezet egy hájas seggű manust masszírozni de kap érte pénzt és ezért akár még jó kedvvel meg is teszi.  Felfoghatatlan számomra ,hogy mi élvezet lehet abban a nőnek ha egy (jó esetben) méretes brét szopogat. Én inkább úgy állnék ehhez a kérdéshez ,hogy valamilyen okból kifolyólag megteszik. Nekem már nincsenek illúzióim. Kinőttem abból a korból.

Törölt nick Creative Commons License 2024.05.29 0 1 5433

Az enyèm imád szopni vagy ha szopatják be nedvesedik tőle,viszont nem szereti ha ujjazák , seggbe is èlvezi ezèrt remèlem mèg èlek együtt leszünk.

Előzmény: Trabi fiú (5432)
Trabi fiú Creative Commons License 2024.05.29 0 2 5432

Szerintem  alányok szeretnek szopni de azért ketté venném ezt a dolgot.Mert más szopni és más leszopni valakit.Nekem több nőm bevallotta,hogy imád szopni de azt nem szereti ha a szájába élvezek.Viszont volt sok olyan nőm is aki azt is élvezte sőt el is élvezett tőle.

Előzmény: Törölt nick (5431)
Törölt nick Creative Commons License 2024.05.29 0 1 5431

Szia egyet értek veled èn párom is jobban cèlszerűsègből napközbe ,mondjuk neki a lenyelès alap szereti is meg hogy ne menjen a hajába.Tini ès huszon èves korába sokat szopot ami szerintem hasznára vált ès ènis örülök neki, valamint nőgyógyászati problèmákat is elkerült így sokat.Pl a kis kocsiját is így vette olcsóbban hogy leszopta a hapsit ès igen jól engedett az árból.

Előzmény: bi-tan-go (5421)
LTvedtél? Creative Commons License 2023.05.29 0 3 5427

Ami a párod véleményét ill. hozzáállását illeti akár a feleségem is mondhatta volna. Azzal a különbséggel, hogy bevallása szerint még nem volt dolga igazán nagy mérettel, de kíváncsi volna rá. Hasonló elbánásban részesítené őket, mint amiről beszámolsz. :-)

Egy időben elég aktívan kerestünk mi is harmadik felet, de azt tapasztaltuk, h az előzetes várakozástól eltérően nagyon nehéz megfelelő partnert találni, mert mi hosszabb távra gondoltunk.

 

Az eredeti kérdésre válaszolva: Szeretnek a lányok szopni?

Ami Emmát illeti, ha otthon vagyok, már nap közben kérdezgeti, hogy este a rendelkezésére állok-e és megkaphatja-e a farkam.

Aztán alig várja, hogy elcsöndesedjen a ház otthon és megkérdőjelezhetetlen átéléssel szop le!

Majd megkérdi:

- Nem lehetne még egyszer?

Előzmény: ujdonsagvarazsa (5426)
ujdonsagvarazsa Creative Commons License 2023.05.09 -1 4 5426

Mi sokat harmasozunk. A parom nagyon szereti a vastag nagy farkat. Azt mondja jó fogni izgató hogy nagy. Szopni mindig szopja le szopja őket de azt mondja neki testi örömet nem jelent de az igen ha a másiknak örömet okoz. 

EraCuki Creative Commons License 2023.05.09 0 5 5425

Alapvetően szeretek (no persze függ a másik oldaltól is) :) Bár nem magam miatt, inkább a partnernek szerzett öröm miatt. Jó érzéssel tud eltölteni, ha látom, hogy milyen boldog utána.

olifánt Creative Commons License 2023.05.08 -1 1 5424

Elég koros vagyok már s az ujjaimon meg tudom számolni hányszor élveztem szájba ( szigorúan hetero vagyok!).

Ahhoz elég nagy izgalom kell(ett).

Szerintem már ez nem lesz a hátralévő életemben.

Előzmény: artist_not_engineer (5422)
olifánt Creative Commons License 2023.05.08 0 2 5423

amiről azt írtad nem tudod

fakanál = fuck anal

így dereng már?

Előzmény: BobRob69 (5419)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.08 -2 0 5422

Nem rossz, ha szopnak, de elélvezni nem tudok tőle.

Valakinek bejön, valakinek nem annyira. :-)

A látvány tetszik, mikor egy nő csinálja. Aká nekem, akár másnak. Az is tetszik, mikor a feleségem élvezésig szopja a partnerét.

Előzmény: olifánt (5418)
bi-tan-go Creative Commons License 2023.05.08 0 3 5421

Én azt tapasztaltam,hogy sok nő szeret szopni.Van akit jól nevelt meg az első pasija és így szokta meg.Van aki célszerűségből szopik mert ahhoz nem kell levetkőzni,meg van gyorsan és tudja ezzel örömet szerez a pasinak amiért kap valamit.Hasonló okokból favorizálják a kurvák is a szopást mert gyors,kevésbé veszélyes és nem kell megfürödni sem utána.Az első nejem pl.az esküvőnkinkig nem nyelte le,utána viszont szinte naponta.Volt olyan nőm aki akárhányszor leszopott egy faszt mindig elélvezett tőle.Az ő rangsorában a szopás ált az 1.helye és csak utána a dugás és a popó.De olyan nőm is volt aki rendre nem nyelte le hanem visszaengedte a szájából.Miután mondtam neki,hogy ez így nem jó akkor néhányszor lenyelte de az volt az érzésem mindjárt elhányja magát.Szerencsére a többség azért szereti és igényli is.

artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.08 0 1 5420

A beszélgetés egészen elment a szopásról arra, hogy általában mennyire szeretik a szexet a nők.

Előzmény: olifánt (5418)
BobRob69 Creative Commons License 2023.05.08 0 1 5419

"A nő elvált s az utána következő valamennyi ( s nem kis számú) pasijának hihetetlen örömet okozva szopott"
Ez lehet valami tudatalatti bosszú a volt férjén akinek nem szopott és emiatt megcsalta.

Ezt a "fakanál" dolgot nem értem. Nem tudom mi az , erről még nem hallottam.

Előzmény: olifánt (5418)
olifánt Creative Commons License 2023.05.08 0 1 5418

Én abszolút nem vagyok oda ha szopnak.

Nem zavar , eltűröm,de én bizony fakanál párti vagyok.

De, ami a szopást illet

volt olyan nő ismerősöm,aki elmondta,h a férjének ( első férfi az életében) nem szopott.

Persze a pasi talált más delikvens,aki megtette neki.

Kiderült.

A nő elvált s az utána következő valamennyi ( s nem kis számú) pasijának hihetetlen örömet okozva szopott.

Nálam is azzal próbálta elütni a fakanálra vonatkozó igényemet -"Le is nyelem".Nem mintha érdekelt volna.

Fakanált sem kedvelte , de mint tudjuk van az a pénz,amiért korpásodik meg egyéb.

Másfél év alatt kb 100x.Életem legjobb időszaka volt.

Alig 13-14 éve.

 

Előzmény: BobRob69 (5408)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.08 -1 1 5417

"Aki nem azzal szakítottam az elején."

Pontosan. Ugyanígy sikerült nekem is elkerülni a szívást ezzel. Számomra a szex pontosan ugyanolyan fontos, mint a bizalom, a kötődés, a lojalitás vagy éppen a nő humorérzéke. Ha valamelyik hiányzik, akkor kiszállok. Szerintem ennyi lenne a recept. Felvállalni, mi fontos nekünk, és csak olyan kapcsolatokban maradni benne, ahol ez kölcsönösen jó mindkét félnek.

Előzmény: Lepitre (5416)
Lepitre Creative Commons License 2023.05.08 0 2 5416

" Aki nem azzal szakítottam az elején."  Durván hangzik de leírtad az igazságot. Valóban így kell tenni még mielőtt komoly érzelmi kötődés kialakulna. Sajnos utána már nagyon nehéz. Tulajdonképpen házasodni , összeköltözni nem szabad. A nő addig lelkes ameddig meg nem szerzett magának. Utána kialszik az a nagy tűz. 

Előzmény: CFNMLover (5414)
Lepitre Creative Commons License 2023.05.08 0 2 5415

Nem mindegy, hogy hol állítod össze a statisztikát. Annak idején nekem is igen szép pozitív statisztikáim voltak. Ismerkedtem pl. nudista strandon. Nyilván ott nem fogsz szégyenlős hölgybe belebotlani. Netes társkeresőn de ott is már eleve úgy, hogy a prüd hölgyeket már messze ívben kerültem. Ahhoz , hogy ezekkel a hölgyekkel legyen is valami átlagon felüli megjelenés kellett. 

Sajnos a legutolsó párválasztásomat nagyon elbuktam. Én és ez csak az én véleményem,hogy a szexet valóban tehát önmagáért az élvezetért szerető hölgyek aránya maximum 30% .  Ebben biztos vagyok, hogy nem több. Sajnos a nőknek sokkal kevésbé fontos a szex mint nekünk, sokkal könnyebben lemondanak róla, kevésbé érdekli őket. Ez a nagy többségre igaz. Persze a férfi a társ hiányzik nekik. Ismerek olyan nőt aki nagyon szereti a párját de a szexet nagyon is hanyagolná és amikor lehet ki is hagyja sőt állandóan kibúvót keres.  Én BobRobbal értek egyet a kérdést illetően. 

Előzmény: LTvedtél? (5413)
CFNMLover Creative Commons License 2023.05.07 0 2 5414

Nekem nincs ennyire rossz tapasztalatom, mindegyik partnerem szopott. Aki nem azzal szakítottam az elején... nem 10-20 év házasság után. Az ilyet el sem szabad venni, sőt az első finnyázás után "kirúgni". Lehet akéármilyen bomba nő a partner, ha az ágyban nem rág kopjafát a farkamra akkor megette a fene az egészet. Nem tudom mennyire szeretnek szopni egyébként, pl a nejem kifejezetten kéri, hogy az arcára durranjak el... szende kiscsaj volt amikor megismertem, de hagyta magát finoman mindenre, mára igazi ribancot neveltem belőle.

Viszont az én tapasztalatom az, hogy a kiszolgáltatott helyzetben lévő nők (özvegyek, 3 gyerek, rossz anyagi körülmények bármi) sokkal jobban rávehetőek a nekünk férfiaknak kedvező extrákra. Ezt valahogy a huszonéves korom végén felismertem és inkább ilyenekre hajtottam. Lehet ezért van jobb statisztikám.  

LTvedtél? Creative Commons License 2023.05.06 0 5 5413

Az utóbbi néhány hozzászólást olvasva - miszerint a nők nem rajonganak a szexért, pláne a szopásért - statisztikát csináltam magamban.  A múltamban kb 13 és 15 közötti az alanyok száma és ebben benne van a két feleségem is.  Rajtuk kívül a többi barátnő 75 - 80 %-ban szerette a szexet, közülük a fele kifejezetten és kendőzetlenül követelte is.

A szájjal való ingerlést és kielégítést már a teljes merítés kisebb hányada művelte ( és szívesen) úgy 40%.

A másik 60%-ból volt aki törekedett volna rá a kedvemért, de ha az érdeklődés nem teljes v nem belülről fakad, pláne gyakorlat hiányában inkább én kértem, h tekintsünk el tőle, mert kellemetlen.

Volt pl egy személy akinek a szopás a szex szükséges rossz elemeként élt a fejében és a "lenyelem" kérdésre kifejezetten értetlenül csodálkozott.

Viszont szinte a teljes létszámról elmondható, hogy a dugástól senki sem ódzkodott, sőt a többség kifejezetten élvezte (vagy ezt a látszatot keltette ) :-)

Érdekes dolog, h a kölcsönös szájjal izgatást kedvelő 40 % szinte teljes  odaadást tanúsított és rendkívüli élvezetet okoztak. 

Mind közül a legmagasabb fokon a jelenlegi feleségem műveli ezt. Rajong és teljes az odaadás. Szex nem indulhat másként csak orállal. Volt idő a rám szabott technikát magas fokra emelni. Imádom és gyakran zeng tőlem a ház ! A végén pedig megkérdezi:

- Nem lehetne újra kezdeni? - de én sajnos csak egylövetű vagyok.

Előzmény: BobRob69 (5408)
BobRob69 Creative Commons License 2023.05.05 0 3 5412

Nem általánosítok csak logikusan következtetek. Kevés szexet szerető és megélő nő van legalábbis hazánkban. Ezt nem is csodálom. Miért?  Csak rá kell nézni a férfitársakra tisztelet a kevés kivételnek. Igénytelenek a testükre, öltözködésükre és önzőek. Ha egy nő regisztrál valamelyik társkeresőn akkor rögtön kapja a bréről a fényképet bemutatkozóul. (Nyilván ezzel próbál "ékeskedni" mert a testével nem igazán lehet.) Szexben sem sok jót tapasztal azért a nők többsége. Aztán jönnek a féltékenykedő idióták. A fantáziátlan egyedek. Akiknek a sport az, hogy megnézik négy üveg kőbányaival az esti meccset.  Sorolhatnám még hosszasan. No itt a szexet még kedvelő hölgyektől el is vették a kedvüket a testi örömökhöz.  Aztán vannak a jéghideg hölgyek mint a kedves párom sajnos igen sokan. Őket még a Jason Michael Statham sem hozza izgalomba. Ennek is milliónyi oka lehet. Gyermekkori traumák, későbbi traumák vagy a negyvenes évek vége felé beköszöntő változó kor a menopausa vagy csak a jó Isten tudja mi.  A nők sokkal érzékenyebbek lelkileg. Nem találják szépnek magukat, valami gyökér beszól az alakjukra. Aztán csókolom szex. Sokáig nem szexelő nőben pedig szintén olyan hormonális átalakulás következhet be ami gátolja a szexuális válaszkészséget. Eléggé kiképeztem magam a témában. Az , hogy szexet szerető hölgyekkel akadtál össze az szerencse. Régen én is szerencsés voltam. Most munkában, anyagiakban, egészségben vagyok szerencsés. Mindenesetre irigyllek, klassz lehet. Én már elfelejtettem milyen érzés lehet ez. Viszont nem kell sajnálni mert nagyon sok ismerősömmel evezünk ugyanebben a csónakban innen a fórumról is.

Előzmény: artist_not_engineer (5409)
BobRob69 Creative Commons License 2023.05.05 0 2 5411

Köszönöm kedves vagy! Félreértesz mert nincs negatív érzésem a nőkkel kapcsolatban. A szexet nem kedvelő nőkkel semleges vagyok. Mindenkinek a saját magánügye mit szeret és  mit nem szeret ettől még lehet jó ember és ez a lényeg.  Aki olyan mint Te azokat a NŐKET Istennőként tisztelem, így nagy betűkkel.  Sajnos olyankor tudja az ember becsülni és értékelni a dolgokat amikor azok már nincsenek.  A frigid nőkkel szemben csak abban van negatív érzésem hogyha ilyenek akkor miért nem élik az életüket egyedül. (Mert sajnos ők nem engedik egy könnyen el a párjukat. Ez tapasztalat.)  Majd talán a következő életemben tapasztalok jobb dogokat is. :)

Előzmény: CukiNicole (5410)
CukiNicole Creative Commons License 2023.05.05 0 7 5410

Kívánom  neked teljes szívemből, hogy a sors egy fszimádó cumikirálynővel hozzon össze téged legközelebb , és szippantsa ki belőled az összes negatív érzést a nőkkel kapcsolatban.

A szex , így a cumizás is csodálatos dolog , de ha tudod már, hogy milyen érzés azt emeld négyzetre ...olyan amikor egy nő szerelemből, vágyból, önként tesz boldoggá

Előzmény: BobRob69 (5408)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!