Bemutató: Audi TT - 2014.

Versenypályán azér' elmegy

Az első TT szárny alakú sziluettje túl jól sikerült, úgyhogy most csak a műszerfal lett szárny alakú. Az autót tovább könnyítették, de vajon tényleg tüzes-e az új Audi TT?

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
juhaszmarton 6 órája Creative Commons License 39387

Köszönöm! Megbarátkozom a kötözővel :-)

Előzmény: 600D (39383)
iloz30 7 órája Creative Commons License 39386

dokeee, email: iloz30@freemail.hu

iloz30 7 órája Creative Commons License 39385

Van valakinek tapasztalata fordulatszámláló hibáról. Toltunk rá másik műszert azzal sem dolgozik.

Van valahol egy jeladó, (de hol?), és hol lehet beszerezni. (CNG)

iloz30 7 órája Creative Commons License 39384

Szia engem érdekel az autó, kérlek a színét írd meg, pár napig nem leszek, legkésőbb kedden válaszolok. 

Előzmény: dokeee (39287)
600D 9 órája Creative Commons License 39383

Nekem így néz ki .Ilyen esetben a műanyag kötöző a barátod,azzal mindent oda kötegelhetsz ahová akarsz.

Előzmény: juhaszmarton (39382)
juhaszmarton 19 órája Creative Commons License 39382

Dízel, de gondolom a helyzet ua. Hogy néz ki egy korrektül megoldott vezetékezés? Foglalkozik ilyennel valaki szaki, vagy csak házilag lehet megoldani?

Köszöni: marci

Előzmény: zeuszmotoros (39381)
zeuszmotoros 29 órája Creative Commons License 39381
Ha ez egy benzinmotoros multi akkor az aksi mellett baloldalon van a motorvezerlo doboz es annak a tarto konzoljan van egy fül.amire ra van huzva a biztositek doboz ami most neked ott lóg. ami azert van mert beletettek egy joval nagyobb aksit mint ami bele valo lenne. csak ugy fert el neki ezek szerint.en a napokban csinaltam ugyanezt csak en korrektul bebandazsoltam a vezetekeket met elrendeztem mindent nehogy kidorzsolődjon valami.
Előzmény: juhaszmarton (39377)
bombahoppa 30 órája Creative Commons License 39380
Küldtem mailt.
Előzmény: vendelzoli (39379)
vendelzoli 30 órája Creative Commons License 39379

Ja az adatok lemaradtak:-)

Multipla 105 JTD

1999 évjárat

vendelzoli 30 órája Creative Commons License 39378

Van egy osztrák papíros multiplám eladó!

Műszakilag és szerkezetileg rendben van de esztétikailag eléggé leélt. Mindenesetre meg vannak a forgalomba helyezéshez a papírjai. De ajánlom alkatrésznek is. Lábon jöttem vele haza 300km-ől. Jól megy. Nem zörög nem csattog. Csak hát nem annyira szép :-)

Legyen az irányára 180.000Ft

De minden ajánlatot meghallgatok!

juhaszmarton 1 napja Creative Commons License 39377

Sziasztok!

Ennek az elemnek (képek) hol a helye? Nem találom és gondolom nem kellene lötyögnie csak úgy...

távoli és közeli kép:

köszöni: Marci

babarucu 1 napja Creative Commons License 39376

Nekem nincs valahol olvastam ultrahangos vagy legnyomasvaltozasos vagy izes

Előzmény: zeuszmotoros (39374)
arpi500 1 napja Creative Commons License 39375

sziasztok keresek multipla abs jeladót jobb elsőt

zeuszmotoros 2 napja Creative Commons License 39374

Aha  és  hogy kell olyat  beleszerelni?

Mozgásérzékelő  az  fain lenne.

ott  csak áram van  vagy mi a  vezeték köteg  célja?

Hová  fut  be?

Előzmény: babarucu (39373)
babarucu 2 napja Creative Commons License 39373

Riaszto mozgaserzekelo csatlakozo

Előzmény: zeuszmotoros (39372)
zeuszmotoros 2 napja Creative Commons License 39372

Hátha  tudja  valaki mi mire  való.

Van a  csatlakozó  az mit  szolgálna  és a műanyag  panel mögött mi kellene  hogy  legyen?

multidroid 2 napja Creative Commons License 39371

A rendszámtáblánál nem lógna kijjebb. Szerintem elég ha a kötelező méretek stimmelnek.(600/250mm) 

"Bepróbáltam" mind a két fajtát. Sajnos a fémházas nem fér be.

A műanyagházas beférne, de éppen csak meg lenne a 60cm. Nem fér be ívre, hanem a szélét kicsit kijjebb kell engedni.

Csináltam pár képet, csak úgy odafogtam, de valami hasonló módon kellene állnia.

Mondjuk az interculer hűtőnél a beömlő 1/3-át betakarja.

Láttam olyat aminek a végei ferdén állnak az lehet hogy jobban beférne.

Üd.:multidroid

Előzmény: TixTide (39369)
TixTide 2 napja Creative Commons License 39370

Közben a 25cm/35cm témában is okosabb lettem, tehát ha sima normál menetfényről van szó akkor 25cm, ha helyzetjelzőként is funkcionáló menetfényről akkor 35cm magasan kell lennie a földtől.

TixTide 2 napja Creative Commons License 39369

A következő kérdés, hogy mennyire nyúlhat ki a lökhárító síkjából? Engem lassan ez sem zavarna, csak működjön, de erre semmi infót nem találtam, pedig a gyalogosbiztonság mint olyan fontos szempont szokott lenni a törvényalkotónál.  Mert ha szerelhető így is, akkor viszont van még jó pozíció.

Előzmény: multidroid (39368)
multidroid 2 napja Creative Commons License 39368

Átmentem az autósboltba, elhoztam 2félét hogy bele/rá próbáljam, hogy hogyan férnének el.

Mindkettő bovli kategória a Tiedhez képest.(Kiccit occó:4290,-/7490,-) A "teli" hátuljú az fémházas, becsavarozható, a csonka pedig műanyagházas, tartókonzolos. 

E-jeles mindegyik.

A méretei:150x30x40mm.

Valszeg nem fog elférni.A műaházas lehet hogy elférne, de akkor nincs meg a 60cm.

Üdv.

Előzmény: TixTide (39367)
TixTide 2 napja Creative Commons License 39367

Egy Osram DRL-102-t vettem, ez helyzetjelző funkcióval is rendelkezik, bruttó 30 alatt van az ára egy kicsivel.

Ha középen kimarad a 30-30cm, akkor úgy 12cm-es led fér be maximum, ilyet én márkás gyártónál nem találtam.

Az általam vásárolt LED úgy férne be, ha kivágnám a lökhárító szélét a lámpák irányában 4-6 cm hosszan. A vezető oldalán ráadásul egy légbeömlő van az adott helyen a lökhárító mögött, nem tudom mennyire változna meg a beáramló levegő mennyisége például?

multidroid 2 napja Creative Commons License 39366

Ezen én is filóztam,nézegettem.

Én úgy tudom, hogy alulról az alsó felének csak min.25cmnek kell lenni.

A lökhárítóban a középső borda széleibe beférne egy kb.15cm-es, valami keskenyebb.

Üdv.

Előzmény: TixTide (39362)
babarucu 2 napja Creative Commons License 39365

Mult heten eljutottam vegre futomubeallitasra. Valami lezeres szupermasinaval lett belove a csavo rattete a tukorszeru izeket nem forgatott nem allitott az izeken semmit beutotte a gepbe a multi adatait es egybol kiirta hogy mi az elteres.A csavo azt mondta a hatso futomu gyari erteku az elso osszetart de annyira nem amennyire elkoptak ah elsok. Ugyhogy tuti szarul raktam fol forditva

babarucu 2 napja Creative Commons License 39364

Gratulalunk!

Előzmény: 600D (39348)
zeuszmotoros 2 napja Creative Commons License 39363
milyet neztel ki? en is gondoljodom felszerelni.
Előzmény: TixTide (39362)
TixTide 2 napja Creative Commons License 39362

Érdeklődnék hogy próbálkozott e valaki kerek lámpás multira szabályosan (Ece R87 szerint) DRL-t azaz nappali menetfényt szerelni?

Mérésem szerint a két lámpa közötti minimum 60cm távolság megléte esetén esélytelen a maradék helyre lökhárító vágás nélkül lámpát tenni.

Ködlámpába sem tehető mert (Nálam legalábbis) nincs meg a földtől elvárt 35cm.

Lázár Tomi 2 napja Creative Commons License 39361

Szerintetek a gázszürő nem lehet??Mert nem áll meg hanem nagyon dadog és gázadás után meg tökéletesen megy csak ha megy alapjáraton megy kb fél percig akkor kezd el dadogni megint.A gáziinjector az a 4 gyertyaalaku??Nehéz kicserélni??

gepida75 2 napja Creative Commons License 39360
Nekem ugyan ezzel kezdte, most már nincs alapjárat ha gázzal megyek ilyenkor marad a benzin át kapcs. A gáz injektort kell ki cseréltetnem csak hát a piszkos anyagiak..:)
Előzmény: Lázár Tomi (39358)
dokeee 2 napja Creative Commons License 39359

Szar a gázinjektor, szerintem a cng-s multik nagy része ilyen.

Előzmény: Lázár Tomi (39358)
Lázár Tomi 2 napja Creative Commons License 39358

Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy az alapjáratom gáz üzemmodban nem egyenletesen jár a motor,amint gázt adok némi dadogás után felpörög a motor és jó,egy kis alapjárat után megint elkezd dadogni.Benzinen jó.(dadog a motor)trafó jó,gyertya jó,kábelek jók.Multim van 2000-es évjáratu cng-és.

Előre is köszi a választ..