Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2024.02.27 -1 0 2728

Ránéztem a weboldalukra.

 

Hosszan-hosszan a sok bullshit, kik vagyunk, küldetésünk, jövő közössége, bla-bla....  - és csak a lap alján a háttér, a Zepter.

 

HYPerZKik vagyunk mi?

A Hyperz egy újonnan indult 18 és 35 év közötti fiatalokból álló csapat, akiket közös munkahelyük mellett érdeklődésük, szabadság és siker iránti vágyuk köt össze. Szeretünk jó hangulatban dolgozni és a pénzkeresetet nem munkaként felfogni.

Előzmény: Drac0in (2726)
ásítósmacska Creative Commons License 2024.02.27 -1 0 2727

Tehát csak a szokásos ködösítés, parasztvakítás. Lapozhatunk. :)

 

Még mindig toboroznak az utcán is, kérdőívvel, felmérésnek álcázva?

Előzmény: Drac0in (2726)
Drac0in Creative Commons License 2024.02.26 0 0 2726

Tényleg nincs új a nap... nagyon régen már találkoztam velük, idén sajnos álláskereső lettem, erre ezt kapom... mocsok kamusok, weiter und weiter.

 

"Kedves ME

 

Megkaptuk jelentkezését az aktuálisan meghirdetett asszisztensi pozícióra.
 
Kompetenciái felkeltették érdeklődésünket, így jelentkezését befogadtuk és pályázata az első kiválasztási körben elnyerte tetszésünket. 

Az Ön interjújának időpontja:
2024. február 28. - szerda – 16:00 óra

 

Cím:

1138 Budapest Váci út 191. Optima „A” Irodaház fszt.

 

A csoportos állástájékoztatót XXXX, regionális vezetőnk fogja megtartani körülbelül 50 percben.

Bemutatja a céget, a brandet amit képviselünk, a karrier utat amit biztosítunk és természetesen a fizetési rendszerünket is.

 

Kérem, szíveskedjen értesíteni ezen az e-mail címen, hogy a megadott időpont megfelel-e az Ön számára, hogy várni tudjam.

További szép napot kívánok!

 

Üdvözlettel:

 

XXX
Regionális Sales Manager
HyperZ Brand

Silky Light Kft

 

https://www.zeptermagazin.hu/

https://www.hyperz.hu"

 

Azért a végén kiderül a turpisság, de ha nem figyelsz.. :P

maxxx69 Creative Commons License 2023.11.09 0 1 2725

2023. évi frissítés!!!!

 

Csak annyit szeretnék, hogy ha valaki visszaolvas kommenteket, annak üzenném, hogy igen, minden rossz igaz a Zepter cégről továbbra is

 

Olcsó, bóvli cuccok, lepukkant, magukat is eladni akaró, semmirekellő nulla managerek, hazug, hitvány "munka" egy koszos kis porfészek irodában. Igen jól olvassátok, az előadó termen kívül lepukkant szar az egész. 

 

Álláshirdetésnek hazudott eladás, majd általában idős, rászoruló emberek becsapása.

 

Az a baj, hogy amíg van ember, aki beveszi a mesét, addig megélnek az ilyen szélhámosok...

Hepci Creative Commons License 2021.12.16 0 0 2724

Igazi gheczik!

Viszont folyamatosan újratermelődnek intellektuálisan kevésbé felvértezett honfitársaink, akik beszopják ezeknek a faszszopóknak a dumáját és megveszik csilliókért a szart.

Előzmény: ásítósmacska (2722)
bevétel Creative Commons License 2021.12.15 0 0 2723

 

Tehetségtelen, szemét banda ez az egész magyarországi zepter. Miért nem jelentik fel őket ahol csak lehet, azok, akiket becsaptak?

Szégyen, hogy ezt megengedi az anyacég.

Előzmény: ásítósmacska (2722)
ásítósmacska Creative Commons License 2020.05.21 -1 2 2722

Telnek az évek, változnak dolgok - a Zepternél viszont semmi nem változik...

 

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fizetes__10283269-zepter-nel-dolgozik-valaki-milyen-a-fizetes-a-munka__oldal-2

 

 

Én ősszel "dolgoztam" náluk kicsivel több, mint egy hónapot. Irodai asszisztensként volt hirdetve az állás, 240 ezres fizuval. Nagyon sok reményt nem fűztem hozzá, mert valami komoly irodai munkára gondoltam ennyi fizuért, de egyrészt nem írták, hogy kell több éves tapasztalat, másrészt akkor még nem laktam messze a helytől. Egy nagy terembe beültettek mindenkit (kb 50 embert) és mondhatni termékként mutatták be az állást. Mivel muszáj volt gyorsan munkát találnom, ezért úgy voltam vele, hogy ha annyira nem is jön be, de egy pár hétig jó lesz, ameddig találok egy normálisabbat. A betanítás egy napos volt, ledarálta az egyik előadó ugyanazt amit a sok idős embernek mond a termékbemutatókon, majd másnap levizsgáztunk, ahol közösen megoldottuk a feladatsort két ott dolgozóval, hogy mindenkinek 100% legyen. Tehát még annyit se vártak el, hogy legalább a termékeiket megtanuljuk (nem mintha pont az lett volna a munkánk, hogy eladjuk őket). Aztán amikor kezdtem a "munkát", akkor derült ki, hogy amúgy napi 2 órára jelentenek be, ha többre akarom akkor kevesebb fizut fogok kapni az adózás miatt, ja és közel sem annyi lesz a fizetés, mint a hirdetésben írták, plusz "igen igen, a nyugdíj miatt ez sokaknak nem tetszik, de mire én nyugdíjaskorú leszek, már nyugdíj sem lesz." Itt nagyon magamba kellett fojtani egy jó szívből jövő anyázást. A feladatom az volt, hogy a felettesem kinyomtatott egy listát, és a rajta szereplő embereket kellett felhívni. A legocsmányabb, hogy mindig be kellett adni egy indokot szegény időseknek, hogy "új termék megjelenése miatt hívjuk, hogy kikérjük a véleményüket", "a zepter alapítójának a nem tudom hanyadik születésnapja alkalmából szeretettel meghívjuk egy kis eseményre", vagy "valamelyik termék valahanyadik évfordulója alkalmából tartunk egy kis jubileumi rendezvényt", meg meg volt ígérve nekik egy névre szóló ajándék is, ami akkor egy ronda ékszer volt és egy érrendszeri vizsgálatra feljogosító kupon, ami szerint ingyen vizsgálják meg, de pár ezret mégis fizetni kell érte a helyszínen. Kegyetlen egy munka, a második ember, akit felhívtam, nem az volt akit hívni akartam, hanem a gyereke, aki közölte, hogy az apja pár hónappal korábban meghalt (gondolhatjátok, milyen jól éreztem magam). Volt, aki azért csapta rám a telefont, mert elvileg aznap tudta meg, hogy tüdőrákja van és nem akar sehova sem mászkálni... Az egyik asszisztens kollegina egyszer képes volt kiakadni egy nénire, amiért azt merte mondani, hogy nemrég agyvérzése volt és emiatt egyedül nem jár sehova, egy zepteres előadásra meg nem biztos, hogy eltudják kísérni, szóval nem megy. A kedves leányzó ott szidta, hogy mekkora szerencsétlen, ha egy agyvérzés miatt így átalakítja az életét, túlélte, szóval az élet megy tovább. Azt a boszorkányt a zepteri munkára teremtették. Nagyon keményen kerestem új munkahelyet, mert egy hét sem kellett, hogy ne legyen gyomrom ehhez. Visszaírtak egy helyről, ahol azóta is dolgozom, de azt mondta a főnök, hogy csak a következő hónaptól tudnék kezdeni. Egy idő után kezdett nagyon zavarni, hogy nem kaptam rendes papírt arról, hogy ott dolgozok. Először nem gondoltam rosszra, mert egy korábbi helyen másfél hónap volt, mire a vezetőség a kezembe adta a szerződést, de ellenőriztem ügyfélkapun, hogy be vagyok jelentve. Aztán jött a feketeleves: közel egy hónap telt el és semmi nyoma nem volt annak, hogy ott dolgozom. Ez egy hétvégi napon történt, szóval hétfőn már egyszerűen csak nem mentem be, akkor már tudtam hogy semmi következménye nem lesz, hiszen hivatalosan nem vagyok az alkalmazottuk. A legnyomasztóbb az egészben, hogy mielőtt eljöttem, a felettesem rábeszélt egy általam meghívott nénit az egyik termékükre, szegénynek alig volt nyugdíja (a saját és az elhunyt férje nyugdíja együtt volt max 130 ezer), majd amikor bejött aláírni a papírokat és kifizetni az előleget, akkor közölték vele, hogy csak akkor élhet a szerződésük, ha majdnem egy tizessel többet ad, így fizetett majdnem 50k-t. Azt hittem ott esek hanyatt. Hihetetlen undorító hely, undorító emberekkel. Nőként még volt szerencsém is megtapasztalni a tipikus "sok nő nem fér meg egy helyen" alapuló bánásmódot egyes kollegináktól. Egy férfi manager pedig nem sétált el úgy mellettem, hogy ne ért volna a derekamhoz, karomhoz vagy hátamhoz, gondolom mert "máshogy nem fért el". Olyan is volt, hogy egy manager az én managerem ellen akart bábúnak használni (valamit soha nem tudott időben vagy rendesen megcsinálni a pasi, és a nő azt akarta, hogy lépjek fel helyette és én intézkedjek - nyilván). Arról ne is beszéljünk, hogy hány idős bácsi flörtölt velem, ráadásul egyszer a felettesem azzal próbált maradásra bírni egy kb 70 éves papát, hogy én milyen csinos vagyok. A rendszerük a következő volt: hívj meg embereket, és akinek eladsz valamit, annak ajánld fel, hogy elmész hozzá beszerelni a cuccot és ott említsd meg, hogy mivel most vett valamit, ezért x % kedvezményt kaphat egy újabb termékre, és így tovább és így tovább.

 

KERÜLJÉTEK EL. NEM IGAZI MUNKA, AKÁRMIT MONDANAK A HIRDETÉSBEN, AZ ÁLLÁSTÁJÉKOZTATÓN, A BETANÍTÁSON VAGY AKÁR AZ ELSŐ NAPJAITOKON, NEM IGAZ EGY SZÓ SEM. JUTALÉKOS RENDSZER VAN, SEMMI ALAPBÉR. AKKOR KAPSZ BÁRMI PÉNZT (KP-BAN, AMIT A MANAGERED OSZT KI BORÍTÉKBAN - elvileg, mivel több mint egy hónap után sem kaptam meg az elején megígért fizetést, tehát a pontos kifizetésről gőzöm sincs), HA RÁ TUDSZ SÓZNI EGY ZEPTERES TERMÉKET VALAKIRE.

 

Ja, és SEMMIT ne vegyen senki a zeptertől, még ha anyagilag bele is férne, mert ha a neved és telefonszámod bekerül a rendszerükbe, folyamatosan hívogatni fognak, nem számít ha nemet mondasz. Hiába fenyegetőztek egyesek, hogy feljelentik őket, egyszerűen nevetve vállat vonnak, tollal kihúzzák a nevet az aktuális listából és hívják a következő embert, aztán simán rajta lehet az illető egy másik kinyomtatott listán. Dolgozni pláne ne menjen oda senki, sok kamu dolog van a neten, de minden rossz, amit a Zepterről írnak, teljes mértékben igaz. Az egyetlen jó dolog az volt, hogy nem kellett korán kelni, mindegy volt, hogy 9-re mész be vagy délre, és bármikor, bármeddig kimehettél a tescoba kajálni. Ez is sokat elmond arról, mennyire igazi az egész munka. A következő munkahelyen már betanulás alatt aláíratták velem a szerződést és az első munkanapomtól be vagyok jelentve. Ja meg, ami még fontos, kifizetik a munkámat.

lacipapesz Creative Commons License 2017.12.25 0 0 2721

Sziasztok! Van még itt valaki,a Zepter képviseletében,vagy már megunta a csesztetést?! :) Mixsy kisgép aprító szerkentyűhöz keresek fedelet,mert úgy néz ki az enyém,mint a pókháló,csoda,hogy egybe van! Ha valakinek van ötlete,szívesen meghallgatnám! Köszi!

Hepci Creative Commons License 2017.11.26 -1 0 2720

Finoman szólva nem szoktam szimpatizálni a Zepterrel... és azt is gondolom, hogy lángelmék ritkán vásárolnak ilyesmit... de azért úgy sejtem, hogy egy "örök" garancia aligha érinthet egy jellemzően fogyó/használódó alkatrészt. Egy autónál se jelenti azt a 3 év garancia, hogy 3 évig nem kell cserélni semmit és/vagy nem kell fizetned a műveletekért (olaj- és szűrőcsere például).

Tehát talán jobban tennéd, ha a fogyasztóvédő (só)hivatalokhoz fordulás előtt/helyett alaposan elolvasnád a Z. "örök" garanciájának apróbetűs részeit...

Előzmény: katka75 (2719)
katka75 Creative Commons License 2017.11.22 0 0 2719

Köszi! Írtam emailt a Zepternek! Még várom a válaszukat! Ha számomra nem megfelelő lesz, még a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséghez írok! De lehet semmi értelme nem lesz! Utána megpróbálok keresni! Köszi a segítséget!

Előzmény: ásítósmacska (2718)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.11.21 0 0 2718
Előzmény: katka75 (2715)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.11.21 0 0 2717

Nem próbáltál még háztartási boltban keresni hasonlót? 

Elviszed a hibás zepter gumit, hátha van ugyanolyan méretű noname.... 

 

 

Előzmény: katka75 (2715)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.11.21 0 0 2716

Íme egy újabb konkrét példa arra a bizonyos "örök" garanciára. :( 

 

 

Előzmény: katka75 (2715)
katka75 Creative Commons License 2017.11.21 0 0 2715

Remélem valaki tud tanácsot adni! A gyorsfőző fedelemnek tönkrement a gumi tömítése. Próbáltam rendelni, de azt a tájékoztatást kaptam, hogy megszűnt a gyártása, nem tudják pótolni! Felajánlották, hogy vásároljam meg a fedőt 50%-al olcsóbban! Ezt a fedőt így használni nem tudom! A termékekre örök garanciát ígérnek! Szerintetek mi lenne a jó döntés?! 

jakuza80 Creative Commons License 2017.09.12 -1 0 2714

Sziasztok!

Költözés miatt eladó használt, de jó állapotú Zepter készlet:

Irányár: 100.000 Ft

Zala-vas megye, +36703308530

Pityke71 Creative Commons License 2017.08.24 0 0 2713

Hi!

Ezek szerint bóvli.

Nem láttam még zepteres terméket élőben,de ilyet szeretne eladni nekem egy "ismerősöm",ezt láttam.

Az edényeken valódinak tűnő feliratok vannak,nehezek,van leírás,katalógus,stb.

Csak egy kicsit olcsónak tűnt.

Köszönöm a korrekt válaszokat.

Üdv:Pityke

Előzmény: ásítósmacska (2707)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2712

Bár itt az alsó kérdés-feleletben azért van némi homályosítás..

 

https://www.amazon.com/Z-P-T-R-Swiss-Stainless-Cookware-Z-P-171/dp/B01M4FCDS4

 

Question: Is it original zepter set?

Answer: Yes original
By Temple of Wellness SELLER on December 13, 2016

Előzmény: lala1961 (2710)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2711
Előzmény: lala1961 (2710)
lala1961 Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2710

Ok,de Ők a Z.P.T. stb. árulják nem a Zeptert  !:-)))

Előzmény: ásítósmacska (2709)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2709

ebay/amazonon is fellelhető ugyanez a hamisítvány... 

 

 

Előzmény: lala1961 (2708)
lala1961 Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2708

Üdv ! Ha románok árulják ,akkor talán !:DDD

Előzmény: Pityke71 (2706)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2707

Háááát..... Z.P.T.R felirattal...? 

 

:-DDD

 

 

Előzmény: Pityke71 (2706)
Pityke71 Creative Commons License 2017.08.23 0 0 2706

https://www.jofogas.hu/fejer/Zepter_edenykeszlet_69455354.htm

 

Hi!

Szerintetek ez eredeti lehet?

Köszi!

klepi Creative Commons License 2017.07.05 0 0 2705

Szia!

Nekem vagy egy 503-as típusú használati utasításom, gondolom nem sok lehet a különbség.

Ha szükséged van még rá, beszkennelem és email címre elküldöm.

Üdv.: Éva

Előzmény: Kriszta6868 (2704)
Kriszta6868 Creative Commons License 2017.02.23 0 0 2704

Sziasztok! Kaptam ajándékba egy Zepter therapy air  p9wc 504 es típust. Tud nekem valaki egy használati utasítást küldeni ? Köszönöm előre is

XNC Creative Commons License 2016.10.11 -2 0 2703

Mi azt csináltuk, hogy infra lámpát vettünk helyette.

 

Jóval olcsóbb és hatékonyabb, mint az a szar amit hirdetnek.

Előzmény: csikfer (2671)
XNC Creative Commons License 2016.10.11 -2 0 2702

Sajnos ezek ezt csinálják.

 

Bepaliznak, aztán utána már csak fenyegetőzni tudnak.

Előzmény: csikfer (2671)
XNC Creative Commons License 2016.10.11 -2 0 2701

Én senkinek se tanácsolom, hogy jogviszonyt kezdeményezzen ezzel a céggel.

 

Én egyszer felhívtam az ügyfélszolgálatát, és csak hallgathattam fél órán keresztül a biztonsági őr ökörködését; többek között.

lala1961 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 2700

Üdv..! Remélhetőleg valaki még figyelemmel kíséri a topikot ?:) Olyan kérdésem lenne miként tudnék Vacsy vákuumfóliát rendelni neten valahogy ,mivel Pécsen már nincs kirendeltség ?! Van-e a Zeppternek Web áruház jellegű rendelési lehetősége ,Én eddig nem tudtam megtalálni ,esetleg ha valaki tudna egy linkkel segíteni azt megköszönném !:) Ez a fajta kéne :VS-R-3282

anca37 Creative Commons License 2015.12.12 0 0 2699

Nem rosszak azok az edények, csak hát az ára.......milyen áron láttad? Na nem mintha akarnék venni.
Vagy 10 éve vettem 15000.-ér hasonló szendvicstalpú készletet. Szomszédasszonnyal össze is hasonlítottuk. (mert ő nem hitte el, hogy van az ő részletekben kinyögött csodájához hasonló) Ő hozta a Z-s serpenyőt, én az enyémet. Ugyanaz a hús, ugyanolyan hőfokkal, enyémben kb. 2 perccel hosszabb idő alatt lett kész. Akkor? Kinek kell a sok 100 ezres Z?
Igaz, én nem mamut nagyságú hálózaton keresztül vettem, ahol az utolsó, tegnap belépő üzletkötő bérét / akármilyét is nekem kell fizetni.

 

Előzmény: Replay (2697)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!