Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.30 0 0 63

Kertből a konyhába topik. Itt van egy link, de ott találsz többet is, csak keresni kell, tavaly is téma volt.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=60&na_step=30&t=9213025&na_order=

Előzmény: janikiraly (62)
janikiraly Creative Commons License 2013.08.30 0 0 62

Sziasztok!

 

Esetleg valakinek van még dobálós savanyúság receptje. Egyet találtam itt, de szeretnék többet összehasonlítani.

Előre is köszönöm!

 

Üdv!

Jani!

zsuzska60 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 61

ha még nem késő:

" 2009-12-09 00:54

hátkedves róbert nagy fába vágta a fejszéjétMint tudjuk acsicsóka sok cukrot tartalmaz és ez meghatérozza vajamelyest az elkészítését.Én is egyszer csináltam de majd leírom erről is a véleményemkésőb b.Én lereszeltem a csicsókát és közepesen vagy még annál is gyengébben lecukroztam, ez azért szükségeshogy levet eresszen.Nem lessz valami sok.Hagytam egy teljes éjszaka állni majd vékony a gyógyszertárban kapható80x80cme sgézlapon,többe t tettem egymásra, mert a nagy terheléstől kiszakad,és ezen át passzíroztam gyürtem gyömöszöltem, addig mig a darálmány egészen száraz lett. Ekkor a levet felforraltam csak bugyanásig, és forrón kiüvegeztem.Nem burkoltam be hanem szobahőmérsélle ten hagytam kihülni.MIt mondjak elég macerás volt,az ízét talán a gesztenyéjéhez tudom hasonlítani,de halványan,és elég sok kell hozzá.Ha önnek terem akkor semmi gond, de ha vásárolja, akkor kár elpocsékolni a maradék húsát is.Én a piacon szoktam venni, és réjöttem, hogy egészséges ember nem szivleli, ennek ellenére én különféle módon elkészitve igencsak szeretem.és szüksége is van rá a szervezetemnek.Szép vékonyan felszeletelem,m ajdsajtos besamellel leöntöm.Irány a sütő.Megfőzve ugyanúgy elehet készíteni mint a krumplipűrét és köretnek is izletesÉn bár rokkant nyug.as vagyokbár nem öreg csak daganatom volt,áldoztam magamra egy gyümölcscentrif ugát,és nyersen iszom a levát,nemcsak ennek hanem mindennek aminek egy csep leve is van.Hát nem tudom mennyivel lett okosabbkis tudásom szeretettel küldöm aranykata"

Előzmény: sasakia (59)
TündérTanárnéni Creative Commons License 2013.06.19 0 0 60

..és hogy a befőzések alatt a gyerekek se legyenek láb alatt :)

 

http://www.tundertanoda.hu/nincs-kategorizalva/nehogy-mar-a-befott-tegye-el-a-nagymamat

sasakia Creative Commons License 2013.02.01 0 0 59

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni egy kipróbált recepttel a CSICSÓKAszirupra!

Láttam boltban és horror az ára, viszont a kertünk tele van csicsóval, gondoltam elkészíteném.

Cukros édesapámnak nagyszerű ajándék lenne, mert hogy ez pótolni tudná a cukor ízét.

Az is jó ha valaki olvasott már róla valahol és az elérhetősége van meg, még én is keresek.

sickamic Creative Commons License 2012.12.01 0 0 58

Hermész kertészeti boltokban szokott lenni edény, jó drágán adják.

Előzmény: redworm (55)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.20 0 0 57

Fogalmam sincs. Nálunk nem igazán megy a csalamádé, már vagy 20 éve nem csináltam.

Kerámiaedény engem is érdekelne. Csináltam ugyan idén savanyú káposztát műanyagban, de én eléggé irtózom a műanyag és az ennivaló kapcsolatától, úgyhogy valami számomra is elfogadható megoldást keresek (15-20 litereset).

Előzmény: Color My Rainbow (54)
trajer pál Creative Commons License 2012.11.20 0 0 56

aktuális még az edény?mennyi lenne az ára.

Előzmény: OUG (32)
redworm Creative Commons License 2012.11.19 0 0 55

Kedves szakértők, érdeklődőm, hogy hol lehet savanyító kerámiaedényt kapni, lehetőleg nem használtat? Nem járok Szlovákia felé sajnos.

Color My Rainbow Creative Commons License 2012.11.06 0 0 54

Köszönöm! Még annyit kérdeznék, hogy az október végén készült csalamádé sima hűtőben, műanyag fedett (de nem légmentesen záródó) edényekben kb. hány hónapig áll el? Szokásos recept, 6 féle zöldség sós, cukros, ecetes, fűszeres lében, van benne pár kiskanálnyi nátrium benzoát is.

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.04 0 0 53

Igen. Én 5 literes üvegben csináltam, természetesen a levet arányosan kell elkészíteni (4 liter levet készítettem hozzá).

Előzmény: Color My Rainbow (52)
Color My Rainbow Creative Commons License 2012.11.04 0 0 52

Ugyanezt meg lehet csinálni befőttesüvegben is?

Előzmény: Nerdy (7)
darvasia Creative Commons License 2011.09.21 0 0 51

Ágika1! Aranyos vagy, de én Baján lakok kissé messze van Bogács és Vecsés is , de megoldom a káposzta témát.

 

Üdv!

Előzmény: ágika1 (49)
magyar bucó Creative Commons License 2011.09.18 0 0 50

A súlyozást meg én nem tudom micsoda.

 

A káposzta tetejére teszel egy fa lapot, arra meg egy tiszta követ.

 

http://www.olvasnijo.hu/olvasni.php3?tipus=olv&id=356

Előzmény: ágika1 (48)
ágika1 Creative Commons License 2011.09.17 0 0 49

Ha október végén november elején pl. Bogácson jársz ott jó áron lehet gyalult káposztát venni, azt már csak össze kell keverni. Vagy Vecsésen is adnak a káposztások, ott már drágább szokott lenni.

 

Ma a Fehárvári úti piacon 300 volt a gyalult reszelt káposzta, 400 a savanyú kilója.

ágika1 Creative Commons License 2011.09.17 0 0 48

A végét nem írta be az index.

 

 

A Zember segít a tömörítésben neki nagyobb és erősebb keze van. A súlyozást meg én nem tudom micsoda.

 

Az edényhez volt egy leírás aszerint csinálom.

ágika1 Creative Commons License 2011.09.17 0 0 47

Amikor rakod be folyamatosan ököllel kell tömöríteni. Néhány kiló után a besózott káposztaból kezd a lé kioldódni, ezért nem árt a gumikesztyű. Az edény felső részében a vályúban mindig legyen víz az zárja  le légmentesen az egészet.

 

10 literes porcelán edényem van, évek óta így csinálom. Nem is tudom hogy kell súlyozni. A tömörítésben segít a Zember neki erősebb és nagyobb keze van. 

Előzmény: darvasia (45)
magyar bucó Creative Commons License 2011.09.16 0 0 46

Én lesúlyoznám. Abból baj nem lehet...

Előzmény: darvasia (45)
darvasia Creative Commons License 2011.09.16 0 0 45

Itt azt írod hogy nem kell súlyozni cseréphordóban. Akkor csak kézzel letömörítem és kész?

Így is fogja lepni a lé a káposztát?

Előzmény: ágika1 (42)
darvasia Creative Commons License 2011.09.16 0 0 44

Köszi a párkányi ötletet, de már vettem a neten egy 40literest.

Megvárom az október végét és akkor csinálom a káposztát.

Előzmény: ágika1 (43)
ágika1 Creative Commons License 2011.09.14 0 0 43

Agyagból készült savanyítót szoktak árulni a kertészeti boltokban. Ha arra jársz megnézheted Párkányban is, ot több helyen van.

Előzmény: mongkat (41)
ágika1 Creative Commons License 2011.09.14 0 0 42

A cseréphordóban nem kell súlyozni, tömöríteni kell kézzel.

 

Úgy tudom a nyári káposzta kevésbé tartható el, mint a későbbi fehérebb levelű.

Előzmény: darvasia (40)
mongkat Creative Commons License 2011.09.14 0 0 41

Kedves Darvasia,

 

érdekelne, hogy hol vettél agyag savanyítót, mert nekünk is erre fáj a fogunk! :)

 

Köszi: Katus

Előzmény: darvasia (38)
darvasia Creative Commons License 2011.07.29 0 0 40

Kedves Ágika1!

Nekem súlyoznom kellet a káposztát, de most az agyaghordós verzió érdekelne ott elég szűk a hordó szája a vödörhöz képest.

Amúgy még korai káposzát savanyítani? A lidl-ben most csak 49ft a káposzta ez szerintem nagyon jó ár, ha október lenne már venném is. 

Üdv: Darvasi A   

Előzmény: ágika1 (39)
ágika1 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 39

A 10 literes hordóba kb. 10 kiló gyalult káposztát bele szoktam tömöríteni, a végén már 4-5 cm lé van a káposzta felett és nem kell súlyozni. Férfiak gumikesztyűben nagyon jól tudnak tömöríteni, mert jó nagy öklük van, a kesztyűben meg nem marja ki a kezüket a só. 

Előzmény: darvasia (38)
darvasia Creative Commons License 2011.07.28 0 0 38

Kedves savanyúság eltevők!

 

Lenne egy kérdésem!

Múlt télen savanyítottunk káposztát műanyag vödörben (kb 20literes) elég jól sikerült, csak hamar elfogyott. Három gyerek van fogyasztottunk rendesen. Most vettem egy agyag savanyító hordót 40litereset. Ebbe szeretném csinálni a káposztát. A kérdésem a következő: A műanyag vödörbe le kellett súlyozni, hogy ne kapjon levegőt, de a agyag hordóban is kell súlyozni? Vagy itt elég az hogy amikor megcsinálom akkor kézzel aránylag letömörítem, majd rá a kupak és a peremet feltöltöm vízzel?

Segítségeteket előre is köszönöm !

 

Üdv mindenkinek: Darvasi A

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.05 0 0 37

                                            Szia Nerdy!

 

  Nem tudom aktuális-e még,de nekem van egy kis tető a cserépedényre,mert nekem az alja repedt meg.Hívj a 060306946561 számon,ha érdekel,és mond meg a méretét!

 

Előzmény: Nerdy (36)
Nerdy Creative Commons License 2010.12.29 0 0 36

sziasztok!

tanács kellene!

összetört a kerámia káposztasavanyítónk teteje (kisebb méretű) nincs-e valakinek ötlete, hogy hol lehet kapni, egyáltalán lehet-e kapni csak tetőt?

 

Gyula20 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 35
Üdv Mindenkinek !

Az idei évben nálunk szinte mindent gyümölcsöt , zöldséget elpusztított az árvíz.
Viszont a kert végében megmaradt elég sok csicsóka .
Ebből szeretnénk cukorhelyettesítő szirupot készíteni.
Csak nem tudjuk hogyan kell.
Ha valakinek lenne infója arról , hogy miképpen készíthető el csicsókából a szirup , cukormentesen , köszönettel vennénk.

Üdv:Gyula
akali Creative Commons License 2010.08.05 0 0 34
Egy receptet keresek: (az arányok miatt) TV paprikát szeletekre kell vágni, egy tálba összekeverni -csak emlékeim szerint: só, majoranna, cukor .... ?, üvegekbe rakni, és a tetejét leönteni olajjal.

Ha valaki hallott róla, és megírja megköszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!