Keresés

Részletes keresés

Feyyaz TR Creative Commons License 2019.04.30 0 0 2327

Köszönjük! :(

Nem tudtam erről a videóról. :(

Előzmény: kezdőlépés (2326)
kezdőlépés Creative Commons License 2019.04.29 0 0 2326
KL-69 Creative Commons License 2018.01.09 0 0 2325

Sziasztok!
Márciusban szeretnénk menni a Besiktas-Bayern München Bajnokok Ligája-meccsre Isztambulba. Azt olvastam, hogy csak Passolig-kártyával lehet jegyhez jutni Törökországban. Ha a netről rendelek jegyet, ahhoz is kell Passolig-kártya? Bajnokok Ligája-meccsekre is kell a kártya is vagy csak bajnoki meccsekhez? Köszi, ha valaki tud válaszolni!

cassano71 Creative Commons License 2018.01.03 0 2 2324

Így van, egyébként júliusban megyek, de ez most vegytiszta nyaralás és nem Isztambul hanem a Török Riviéra egy hétre családdal:-)

Sajnos a River - Boca a Monumentalban az hiányzik, de megvalósítom, nem tudom mikor, de megcsinálom az biztos.

Előzmény: Feyyaz TR (2323)
Feyyaz TR Creative Commons License 2018.01.03 0 0 2323

Meeeerhaba Cassano Arkadasim! :)

 

Azt a piszok mindenit, milyen régen beszéltünk már!

Bocsánatodat kérem, én voltam a félreérthető lentebb, sajnos nem voltam egyik bajnokavató bulin sem, sőt, sem 2016-ban, sem 2017-ben nem voltam még csak Törökországban sem…

És ez a katasztrofális tény tőrdöfésként sajog a lelkemben… :( :(

Pontosan, ahogy írod, jó világ jár rám, lubickolok az utóbbi évek Besiktas szereplésében! :)

 

Emlékszem mind a meccseidre: Fenerbahce – Besiktas (2010) és Galatasaray – Konyaspor (2014).

Meg arra is, hogy tudsz olaszul! :)

 

És akkor a végére egy igen fontos kérdés: behúztad-e már a buenos aires-i derbyt??!

Előzmény: cassano71 (2321)
Feyyaz TR Creative Commons License 2018.01.03 0 0 2322

Merhaba Laci!

Először is, nagyon köszönöm az invitálást, és hogy rám gondoltál!

Sajnos furcsán hangzik, de a hétvége nálam még tömöttebb, mint a hétköznapok… :( Tudom, hogy ez már nyűglődés/nyafogásnak minősül, de hát sajna ez van…

Az a nagy helyzet, hogy a törökországi utazásaim szempontjából nekem mindig az az alkalmas időpont, amikor már beköszönt az igazi nyár!

Tehát június közepe után szoktam tudni elindulni. Akkorra meg már mindig vége a bajnokságnak…

De köszönöm szépen, nem felejtem el a lehetőséget!

És nekem még az is baj, hogy egyáltalán nem ismerem a gyakorlatban a Passolig rendszert, hogy hogyan lehetne belépőt szerezni…?

 

Persze, nagyon jó Kadiköy is, azt is kipróbáltam már, viszont az én kedvencem Yenikapi és Kumkapi.

Valóban, az érdekes élmény lenne meccs előtt és meccs után együtt buszozni/hajókázni a kék-sárgákkal a túlpartra. :)

Bár mondjuk én már voltam Besiktas mezben a Fenerbahce tábor közepén, és az égadta világon semmi problémám nem volt, de a nemzetközi meccseken azért mindig más a helyzet.

 

Nem, sajnos az én tudomásom szerint sincs pörgő, élő Carsi fórum. Legalábbis én hosszú ideje nem találok ilyet…

 

Köszönöm szépen a videót, cok kral :), nekem is volt egy Besiktas fanatikus-öreg nénis sztorim, de Ankarában. :)

 

Maalesef macar futbolunu daha begenmiyorum, benim sadece Besiktas var, baska büyük yok!

Előzmény: BJK_Laci (2320)
cassano71 Creative Commons License 2018.01.02 0 1 2321

Micsoda élet van ebben a topikban most, régen néztem be ide. Valamelyik bajnokavató bulin ott voltál?:-)

Azért az utóbbi években nagyon megy a Besiktasnak, bajnoki címek, BL csoportkör, továbbjutás. Szóval neked is jó világod lehet.

Én utóljára sajnos a Galata - Konyasporon voltam, nem ma volt, még Drogba a Galatában játszott akkor.

 

En Büyük Kara Kartal!! :-)

 

Előzmény: Feyyaz TR (2319)
BJK_Laci Creative Commons License 2018.01.02 0 1 2320

Szia!

 

Ha esetleg változna a dolog akkor írj, nekem is elég durván néz ki az év első fele, de mindenképpen meglátogatom a várost. :)

Majd figyelem a fórumot. 

Én meg egy haverom megyünk szerintem, ha csatlakoznál, akkor szivesen látunk.

Mi sörösek vagyunk, a Raki nem jön be annyira. :D

 

Főleg a Kadiköy-i utcákat részesítem előnyben, ráadásul van közvetlen járat, Kartal és Kadiköy között.

Ezért Fener ellenire nem biztos, hogy kimennék, mert elég rázós lenne az oda vissza út. :))))

 

Egy Besiktas - Göztepe meccset megcélzok, 04.08-én lesz, addig van időd kigondolni. :)

 

Ezt ajánlom figyelmedbe.

 

 

Tudsz esetleg olyan Carsi fórumot ami pörög?

A forza-t néztem, de nem találtam olyan topicot ami ne tűnne tecchalottnak.

 

 

Sadece macar futbolunu begeniyordum, ama Besiktas'tan da hoslanirim.

 

Előzmény: Feyyaz TR (2319)
Feyyaz TR Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2319

 

Birisi BJK maci icin bahar aylarinda disari cikmayi planliyor mu?

Mactan önce veya sonra bir Efesi iciyor mu? 

 

Sevgili Laci! :)

 

Hát, sajnos nem nagyon látok rá esélyt, hogy a tavaszi szezonban eljuthassak meccsre... :(

Pedig tavaly is, tavalyelőtt is csodálatos bajnokavató bulik voltak a Boszporusz partján!

 

És sajnos se meccs előtt, se meccs után nem vagyok sörös. :) Hiába mondanak sok jót az Efesről. :)

 

Ben Besiktas taraftariyim 1989 den beri!!

 

 

BL 32:

Köszönjük a két összefoglalót, vallásügyileg pontosan ez a helyzet!

Előzmény: BJK_Laci (2316)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2318

Igen összekevertem Tudort Biliccsel, sajnálom :) Bilic is ottvolt, a Besiktasban, emlékszem, hogy egy sajtótájékoztatón így hergelte a közönséget és igen tetszett. Valahogy így hangzott, természetesen tiszteletben tartom az ellenfelünket, de mit várok a csapatomtól? Azt, hogy nem selfizni megyünk ki a pályára! Nem leszünk jó kis emberek, akik meglepődnek a nagycsapattól, és várják a vereség után megsimogassák a fejüket, hanem leakarjuk őket győzni. 

 

Besiktasnál a mérlege:

 

91 meccs, 47 győzelem, 22 döntetlen, 22 vereség. 

Előzmény: Feyyaz TR (2314)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2317

Majd irok egy hosszabb választ, de neked is és minden török szimpatizánsnak :

 

Mutlu yeni yılınız olsun!

 

törökök nagy többsége muzulmán, annak is a szunnita vagy hanafite ágát képviselik. Körülbelül 15-20%-ra becsülik az alevik számát, és nagy befolyása van a szúfi rendeknek (mevlevi, naksbandi) is. Az atatürki szekularizációs folyamatoknak köszönhetően a vallás inkább kulturális örökség a törököknél, mint dogma. Sokan csupán formálisan muzulmánok (születés jogán), de természetesen sokan valóban gyakorolják is a hitüket. Az iszlám mellett kis számban találhatunk még keresztényeket és zsidókat is.

Előzmény: Feyyaz TR (2314)
BJK_Laci Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2316

Én voltam, na még egyszer:

 

 

Iyi günler arkadaslarim!

 

Birisi BJK maci icin bahar aylarinda disari cikmayi planliyor mu?

Mactan önce veya sonra bir Efesi iciyor mu? 

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2315

Iyi günler arkadaslarim!

 

Birisi BJK maci icin bahar aylarinda disari cikmayi planliyor mu?

Mactan önce veya sonra bir Efesi iciyor mu? 

Feyyaz TR Creative Commons License 2017.12.31 0 0 2314

Bocsánat már megint, hogy ilyen sokára... :(

 

A Török Kupában a legjobb 16 közé jutásért: Besiktas-Osmanlispor (4-1).

Visszavágó jan. 17-én.

Nem Bilic volt a Galatasaray edzője, hanem a másik horvát, Tudor.

 

A Focivilágot 1993-ban kizárólag a török 1. osztály precízen közölt eredménysora miatt kezdtem venni.

Az ő tudósítójuk Murat Mihcioglu volt, de én Mehmetet ismerem, a Nemzeti Sporttól.

 

YENI YILINIZ KUTLU OLSUN! :) :)

Előzmény: Törölt nick (2313)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.22 0 0 2313

Én a focivilágot mindet megvettem oda is volt egy török pasas, aki mindig tudosított :)

Előzmény: Feyyaz TR (2311)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.22 0 0 2312

Hiányoltalak. Közben edzőváltások voltak, megvolt Babel első mesterhármasa is a Besiktasban. 

Bilicet menesztette a Galatasaray, Fatih Terim visszatért, de szó volt Seedorfról is. 

Előzmény: Feyyaz TR (2311)
Feyyaz TR Creative Commons License 2017.12.21 0 0 2311

Bocs, hogy ilyen sokára, de a Karácsony előtti heteim fullosak voltak…

 

„Én imádom a török focit” dettó, mondat copy! :) Én a futballon belül csak a törökkel foglalkozom!

Jó neked, hogy ismersz itthon törököket személyesen! Én csak a Facéről, kivételt csak Mehmet, a Nemzeti Sport török focis, külsős munkatársa képez.

 

Így van, ahogy apukád mondja, 1984-ben volt a török-magyar 0-6, azt én már néztem a TV-ben. Meg az 1982-es magyar-török 5-0-t is. Teljesen komolytalan ellenállást tanúsítottak a törökök, játékerejüket tekintve az akkori Málta, Luxemburg szintjén voltak.

 

Így igaz, óriási szerepük volt a külföldi edzőknek, különösen Németországból érkeztek sokan.

A török foci felemelkedésének kezdetét jómagam 1993-tól számítom. Akkor ősszel győzte le a válogatott Lengyelországot, és a VB-re kijutó Norvégiát. A Galatasaray pedig kiverte a BL-ből a Manchester U.-t!

 

Ez a „légiósok a nemzeti bajnokságban” témakör úgy látom, majd’ mindenhol probléma.

De tényleg nagyon rossz látni az „A” válogatott szenvedését…

A pénzzel nincs gond, nem győzöm számolni az új stadionokat, még a II. ligában is!

 

Óóóó igen, a török kosárlabda! Örülök, hogy már rendszeresen lehet nézni ilyet a magyar sportcsatornákon! :)

Előzmény: Törölt nick (2310)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.02 0 0 2310

Én imádom a török focit és igen Oktay. A neve az istenért se jutott eszembe :) Jó, hogy mondod egyébként. Nagybátyám révén igen sok törököt ismerünk, de ők annyira nem a foci miatt, hanem teljesen más indíttatás :) Inkább politikai vonalon, nagykövetség stb.

Focit azt inkább miattam :) 

Apám mesélte, hogy régen annyira nem ment a törököknek, hogy sima 6-t ha nem kaptak a magyaroktól, akkor senkitől.

Szépen megváltozott a dolog. Elkezdtek külföldi edzőket alkalmazni, lásd Mészöly Kálmán, valamint focistákat is szépen importálták a ligába. Ez 1996-tól lendült fel , ahogy a Bosman szabály életbe lépett, azaz szabad munkavállalás.

Addig csak 3 légiós lehetett egy-egy csapatba, most már kijátszva, és a nagy vándorlás és migránskodás, németbe, volt jugo tagországokba stb. északra, nagyon is világméretű szaporodás van. Ez a külföldieknek jó, mert két útevéllel rendelkeznek, anyai, apai, nagyszülői ágokon eldönthetik, hogy török vagy pl. német válogatott lesz a gyerek és szépen lerabolják őket.

Ottvan lásd. Bastürk, Özil, egyik ide, másik oda.

Számtalan játékost lehetne sorolni, Emre Can is most Özil mellett a nagyválogatottba.

u23, u21, u19, u17 már csurig van törökkel és egyéb nációval.

 

A törököknek elég jó az utánpótlása, csak felnőtt szinten van most kis stagnálás.

Kijött egy-egy jó generáció, akkor kijutottak, aztán amikor nem, akkor szenvedés van.

Stadion, kultúra, infrastruktúra pedig ott is adott, rengeteg pénzt ölnek most bele a hazai ligába.

 

Nem 3-4 csapatos, mint a Fener, Besiktas, Galata, Trabzon, hanem már minden csapat.

Régen elképzelhetetlen volt, hogy ne a négy közül nyerjen valaki.

 

A stadionokat is rendbekapták, épülnek , épültek az újak rendesen, csak mivel ennyi a légiós, a saját játékosaikat nemtudják versenyeztetni, azaz ha egy Besiktas vagy Galata feláll 11 külföldivel, úgy kurva nehéz az aktuális kapitány dolga, és lehet ott a varázsló Terim is, semmit nemtud vele kezdeni, ez meg is látszik, hogy ekkora ország, és ha nem kosár, ökölvívás, súlyemelés, tenisz, máris gond van.

 

 

Kosárba is nagyon sok lovét ölnek, megkockáztatom többet mint a fociba, súlyemelés mindig is jó volt, ökölvívás is.

Atlétikába is egy két klasszis, az a 800-as futó csaj pl.

 

Kosárra visszatérve, az euróliga, a bajnokságban rengeteg a jó csapat és a sikeres csapat. Fener, Efes, stb.

A sportot is ők szponzorálják. 

Előzmény: Feyyaz TR (2309)
Feyyaz TR Creative Commons License 2017.12.01 0 0 2309

Merhaba BL 32! J

Az az igazság, hogy én sokkal előbb megérdemelten volna egy ilyen beszélgetőtársat, mint amilyen Te vagy, mert igencsak untam már, hogy jobbára magammal vitathatom meg a türk futbol dolgokat!

„Jobbára”, mert néhány kedves magyar török foci fan barát azért akad, érdekesség, hogy jórészt lányok! :). Meg van néhány srác is, akikkel évtizedes barátság köt össze (voltak közös meccslátogatások is).

 

Na, hát akkor én kezdem a legvégén: természetesen megvan, amikor Alpay nem törölte fel ’96-ban Vlaovicot, hiszen 1989 óta vagyok török foci fan! :)

 

Kazim-Kazim Richards: nekem csak onnan kezdve van meg, hogy török válogatott lett, majd rá egy-két hónapra leigazolta a Fenerbahce!

(„ És itt közbe kell szúrnom valamit: Nálam ez úgy néz ki, hogy:

labdarúgás = török foci!

Semmi mást nem követek, nem nézek a TV-ben, állítom, hogy pl. a Barcelonából nem tudnék felsorolni 5 játékost sem! Éppen ezért nem tudtam, hogy Kazim a Sheffield U.-ból jött Töröko.-ba! Pont ezért fogalmam sem volt, hogy a Feyenoord-ban is játszott”).

Vissza a lényegre: érdekesség Colin Kazimmal kapcsolatban, hogy pont az a Törökország – Brazília barátságos volt a bemutatkozó meccse, ami egyben az általad is említett Tugay (Galatasaray ikon, majd Blackburn) búcsúmérkőzése is volt a válogatottól! Élőben közvetítette a magyar Sport TV!

További érdekesség, hogy a Galatasarayban és a Bursasporban is játszott a Feneren kívül!

 

Az ide-oda honosításra jó példa a Besiktas jelenlegi sztárja, Oguzhan Özyakup!

Az apukája mellett ültem a lelátón a 2012-es magyar-török U-21-es EB-selejtezőn! :)

 

Hakan Balta: helyes az infó! :)

Bastürk! Az első (fehér színű) török válogatott mezemnek ő volt a hátán. Azért írom, hogy az első fehéren, mert az első piroson természetesen ki más, mint Hakan Sükür! :)

Hasan Sas! Örökké hálás leszek neki a boldogságért, amit a 2002-es VB-n a braziloknak lőtt vezetőgóljával okozott!

Tolunay a ’90-es évek közepén a Trabzonspor válogatottja volt. Egy emlékem van róla: 1994-ben idegenben gólt lőtt Olaszországnak.

A „csodacseles”, akit írsz: Ilhan

 

Tök jók a linkek, amiket küldtél, jó volt átböngészni a kereteket! :)

Viszont az általad keresett játékoshoz nem kellet, hogy felhasználjam :), ugyanis a Besiktas általad keresett nagy ígéretének neve: Oktay!

Ő török gólkirály volt, aztán mindenféle –általam ismert- magyarázat nélkül egyszer csak a II. osztályba igazolt! Utána beindult a keringő, amelyben még spanyol I. liga is volt.

Mind a mai napig ő a Besiktas nemzetközi kupa gólrekordere!

 

Üdv! :)

Előzmény: Törölt nick (2307)
Feyyaz TR Creative Commons License 2017.12.01 0 0 2308

Egy ritkaság a nyolcvanas évekből! A Dinamó Minszk-Genclerbirligi Kupagyőztesek Európa Kupája mérkőzés műsorfüzete! Kuriózum! Érdekel valakit! ELADÓ!

 

 

Valóban ellehet mondani, hogy rengeteg mindent gyűjtök a török focival kapcsolatban, de a műsorfüzetek pont nem tartoznak ezek közé... :(  (A magazinok már így is majd minden helyet elvisznek a szekrényben).

Sajnálom, mert ez tényleg egy igazi érték. :(

Előzmény: Viktória FC (2306)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.29 0 1 2307

Jól megmosolyogtattál. Igen Kazim-Kazim is :D Fél világot bejárta. Nekem még először a Sheffield Unitedből volt meg, aztán lett nagy vándormadár :) Muzzy Izzet is :) Kazim-Kazim talán a Feyenoordba is nyomta, meg törökországba is :)

Kenedy Bacaicocoglu is jó kis név :)

 

Sok a németországban született vagy pont ellentétesen, de ide-oda megy a honosítás :)

 

Hakan Balta azthiszem Berlinben született, de Özil, Bastürk közül Bastürk volt nekem nagy kedvencem.

 

Aki még nagy karriert futott be Emrén kivül igen Nihat, Arda Turan stb, Nihat, Erdinc de nekem Tugay, Tolunay sőt!!!!

90-es évek végén 16-17 évesen berobbant egy csatár is!

 

Nem a csodacselesre gondolok, aki sérülés miatt befejezte, 2002-es VB-n megesernyőzte R.Carlost, se Tuncay Sanli, hanem pont Besiktasos gyerek volt az.

Óriási nagy stárnak hitték, hogy lesz :) Neve nagyon nem ugrik be.

 

Angoloknál Blackburn és Rangersbe is nyomta egy ikonikus játékos Tugay!

Talán Tolunay is a gyerek neve. 

 

http://www.footballsquads.co.uk/national.htm

 

itt kell keresnem. 

 

http://www.footballsquads.co.uk/national/worldcup/wc2002/turkey.htm

 

Jesszus Hassan Sas is mekkora állat volt :) Sükür meg egy félisten.

 

http://www.footballsquads.co.uk/national/eurocham/euro2016/turkey.htm

 

http://www.footballsquads.co.uk/national/eurocham/euro2008/turkey.htm

 

http://www.footballsquads.co.uk/national/eurocham/euro2000/turkey.htm

 

http://www.footballsquads.co.uk/national/eurocham/euro1996/turkey.htm

 

Az megvan, hogy 1996-ban Fifa fair play díjat kapott Alpay?

 

Nem vágta fel a horvát csatárt , így gólt kaptak. Vlaovicot nem rúgta fel.

 

Előzmény: Feyyaz TR (2305)
Viktória FC Creative Commons License 2017.11.29 0 1 2306

Egy ritkaság a nyolcvanas évekből! A Dinamó Minszk-Genclerbirligi Kupagyőztesek Európa Kupája mérkőzés műsorfüzete! Kuriózum! Érdekel valakit! ELADÓ!

Feyyaz TR Creative Commons License 2017.11.27 0 0 2305

Jogos, amugy 80-90%-ba ezek nemet torokok :) Valogatott is televan veluk itt es ott :) Meg angol-torok is volt Muzzy Izzet :) Mor meg dan-torok :) nemtudom a szurkolok mennyire erzik magukeva ezeket a csapatokat, mert egesz liga televan vasarolva kulfoldivel es ez bizony a valogatott rovasara is megy. Mar nem kulfoldre mennek mint regen, hanem a kulfoldi jon a torok ligaba. Gutit mikor leigazoltak akkor volt fesztival rendesen a bemutatasan :)

 

Óóóó tényleg, az angol-törökök, ott van mindjárt Kazim-Kazim Richards! :)

Én igazából még nem hallottam olyat, hogy ellenérzéseket váltott volna ki a szurkolókból a sok külföldi. Inkább megtiszteltetésnek veszik, és örülnek neki, ha hozzájuk kerül valami nagy ász.

Igazából olyan nagyon nem volt jellemző, hogy ők mennének külföldre, legalábbis csak nagyon-nagyon kis hányadban. Hakan Sükür és Emre Belözoglu 2000-es, Interbe igazolása adta meg az alaphangot, de csak igen kis százalékban fordult elő, hogy be is futottak volna (Arda, Nihat).

 

Igen, mindig szuper jó kis őrjöngés van :),(már a reptéren is) amikor vesznek valamilyen sztárt, Quaresmanál is volt, meg az edző Schusternél is. Valamint persze a riválisoknál ugyanígy (pl. Galatasaray-Sneijder).

Az a legjobb ebben, hogy az őrület és a fanatizmus általános, pontosan ugyanez a képlet a kis csapatoknál is. Érdemes pl. megnézni, hogy mi volt az ankarai repülőtéren, amikor az Ankaragücü leigazolta 2009-ben az angol Vassell-t! :)

https://www.youtube.com/watch?v=nXCtsxzXBKg

Előzmény: Törölt nick (2302)
Feyyaz TR Creative Commons License 2017.11.26 0 0 2304

Van ilyen!

 

Igen, jogos, pedig voltam Bursában, ugyanebben a Bursastore-ban (lent van egy aluljáróban egyébként), de sajnos ezt nem figyeltem. :(

Pedig hát semmiből sem tartott volna hozni egyet.

Túlságosan a mezekre koncentrálok az ilyen helyeken... 

Előzmény: Viktória FC (2303)
Viktória FC Creative Commons License 2017.11.26 0 0 2303

Van ilyen!

Előzmény: Feyyaz TR (2301)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.26 0 1 2302

Jogos, amugy 80-90%-ba ezek nemet torokok :) Valogatott is televan veluk itt es ott :) Meg angol-torok is volt Muzzy Izzet :) Mor meg dan-torok :) nemtudom a szurkolok mennyire erzik magukeva ezeket a csapatokat, mert egesz liga televan vasarolva kulfoldivel es ez bizony a valogatott rovasara is megy. Mar nem kulfoldre mennek mint regen, hanem a kulfoldi jon a torok ligaba. Gutit mikor leigazoltak akkor volt fesztival rendesen a bemutatasan :)

Előzmény: Feyyaz TR (2300)
Feyyaz TR Creative Commons License 2017.11.25 0 0 2301

Török sportjelvényeket keresek! Tud valaki segíteni?

 

Én odakint számos csapat nagyon sok hivatalos szurkolói boltjában jártam, de jelvénnyel nem találkoztam...

Sajnos nincs ilyenem. :(

Előzmény: Viktória FC (2298)
Feyyaz TR Creative Commons License 2017.11.25 0 0 2300

Ez 15 :)

 

Igen, így valóban, de én meg mondjuk Tolgayt a magam részéről mindig töröknek számítottam. ;)

 

Egyébként már hetek óta tisztán látszik, hogy az idén beáldoztuk a bajnokságot a BL kedvéért, ami ma délután is volt...

 

Kedden meg már Török Kupa lesz.

Előzmény: Törölt nick (2299)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.25 0 0 2299

Ráadásul akkor került oda kölcsönbe.

 

Én őket számoltam légiósnak:

 

http://www.footballsquads.co.uk/turkey/2017-2018/superl/besiktas.htm

 

Fabri - ESP

Mitrovic - CRO

Adriano - BRA

Pepe - POR

Tosic - SRB

Quaresma - POR

Babel - NED

Negredo - ESP

Medel - CHI

Hutchinson - CAN

Lens - NED

Tolgay Arslan - GER

Talisca - BRA

 

Franco - COL köcsönbe

Milosevic - SWE kölcsönbe

 

Ez 15 :)

Előzmény: Feyyaz TR (2297)
Viktória FC Creative Commons License 2017.11.25 0 0 2298

Török sportjelvényeket keresek! Tud valaki segíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!