Keresés

Részletes keresés

Romero Creative Commons License 45 perce 0 0 239850

Ízlések és pofonok... nekem elölről nem tetszik, semmi extra, semmi kötődés vagy utalás. Bármelyik favágó csapat mezében ennyi a kreativitás kábé, hogy egyszínű mez és másszínű gatya, azt' helló. Még csak nem is tűnik szép aranysárgának... ráadásul emlékeztet a gimnáziumi tornacuccomra :-) De persze simán lehet, hogy élőben ütős(ebb) lesz majd. Amúgy részletesebb képek és cikk itt:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-bemutattak-az-uj-mezt-forradalmi-az-ujitas-kepek-2415339

Előzmény: venga (239849)
venga Creative Commons License 1,5 órája 0 0 239849

atlagos szar?

szerintem messze a legjobb idegenbeli mezunk az elmult evekbol

talan a homokszinu (2005?) tetszett ennyire

Előzmény: Romero (239847)
Csokivadász Creative Commons License 2 órája 0 0 239848

majd jövő héten  kupa döntőn

Előzmény: NaNe18 99 (239846)
Romero Creative Commons License 2 órája 0 0 239847

Azért az új mezek mellett se menjünk el szó nélkül... nekem nem tetszik az eltérés az eredeti, (címerben lévő) függőleges vonalaktól, de legalább nem ultragáz. Remélem, egy szezon után legközelebb majd valamikor 2050 környékén jut újra a tervezők eszébe :-/ Az idegenbeli viszont elől tök sárga, kék gatyával...kifejezetten átlagos sz@r, még ha hátul dob is rajta a piros csíkozás. A harmadik számú mezre nem is tudom, ezek után kíváncsi vagyok-e.

NaNe18 99 Creative Commons License 3 órája 0 1 239846

mekkora szar bunda meccs volt a tegnapi

2 lövés, 2 depor gól

illett volna ennél szebben ünnepelni a bajnoki címet, meg xavit

Dr. Mouse Creative Commons License 3 órája 0 0 239845

Ha valaki még nem látta: "Így ünnepelte a Camp Nou a bajnok Barcelonát" a barcanoticiasban. Remek videó, mindenkinek ajánlom!

bluebalu Creative Commons License 4 órája 0 0 239844

ha nincs az öt plusz 11gyes akkor gólpasszokkal messi nyer, sőt messi át is engedett egy 11gyest neymarnak...

mintha a bl-ben pont ugyanannyit lőttek volna...az biztos h összesítésben egál

Előzmény: gerrardo (239842)
MZ per X Creative Commons License 4 órája 0 0 239843

Mnden attól függ, hogy Laporta, - aki a csökkenõ tendencia ellenére is biztos befutónak látszik - kivel képzeli el a jövõt. Ebbe, akár tetszik, akár nem, Messinek is lesz beleszólása. Kizártnak tartanám, hogy egy olyan edzõvel folytassák, akivel Messi nem akar/tud együttmûködni. Az öltözõ hangulata meghatározza a pályán mutatott játékot is. Az már önmagában egy csoda, hogy a januári krízis után eljutottunk odáig, ahol most állunk: 2 meccsre a teljes sikertõl...

Előzmény: Attika30 (239840)
gerrardo Creative Commons License 4 órája 0 0 239842

Góllövőlista bajnokság:

CR: 48 gól (10 tizi), gólpassz: 16

Messi: 43 gól (5 tizi), gólpassz: 18

Ugyanannyi akciógólt lőttök, 2-vel több gólpassza van Messinek, illetve 5-el több tizit rúgott rinya.

Valaki egy összesített statot betolna róluk az idényről? (bajnokság, bl, kupa)

Alcantara Creative Commons License 6 órája 0 0 239841

Többszereplős ez a játék. Az elnök, illetve a többi elnökjelölt is benne van.

Előzmény: Attika30 (239840)
Attika30 Creative Commons License 14 órája -1 0 239840

Vajon ez a kép a béke jele vagy inkább az, hogy jól van Luis még van két meccsed, megpróbálunk összehozni valamit aztán "érzékeny" búcsút veszünk?!

Előzmény: Creus (239822)
senyera Creative Commons License 14 órája 0 1 239839

Elfelejtettem hogy bizony volt a korosztályban jó jobbhátvédünk: Bellerin. Azt, amit játszott idén az Arsenalban nem tudtuk volna garantálni, de ha Montoya és Dougi meccseit ő kapta volna és most spanyol bajnok lenne és triplázásra esélyes, nem biztos hogy elment volna.

Dr. Mouse Creative Commons License 14 órája 0 0 239838

Ha motivációs problémának tekintjük azt, hogy ezeknek a csapatoknak a játékosai 4-6 hónapos késéssel kapják csak meg a fizetésüket, akkor az az...

Előzmény: senyera (239829)
senyera Creative Commons License 14 órája 0 0 239837

Érdekes, mert szerintem jövőre sosem látott mennyiségű spanyol csapat lesz európai kupában. És ahogy így nézem pont az erőssorend alapján lett vége a szezonnak is.

Megnézném a Valenciát a MU-val összesorsolvaa BL-csoportkörért... :D

Lehet hogy lenne utána magyarázkodás, hogy pedig milyen jó hangulatú egy Bornemouth-Stoke derbi és milyen nehéz dolga van Mourinho fiainak a Watford ellen.

Előzmény: gezu62 (239835)
senyera Creative Commons License 14 órája 0 0 239836

Igen tényleg nem saját, de katalán. Kevertem a kötődését.

Túl nagy probléma nincs, mert vannak tehetségek alsóbb korosztályokban akiknek mindamelett, hogy be kell már segíteni a visszajutásban, majd helyt kell álniuk újra a 2. ligában. Tajti a következő utáni szezonban már simán B keret tag is lehetne (papíron), nem?

Előzmény: RELP (239834)
gezu62 Creative Commons License 14 órája -1 0 239835

Rendben,bár a a BL a csúcs,csak az számít,plusz még hoz még kupalehetőséget. JC(jóccakát).

Előzmény: senyera (239833)
RELP Creative Commons License 15 órája 0 0 239834

Soriano nem saját nevelés, 24 éves volt amikor a Barcelona B-hez került. Fiatal játékos, de a B csapatban rutinosnak számított már több éves profi tapasztalatta. Nolito hasonló, igaz ő fiatalabban, 22 évesen került Barcelonába, de már így is a rutinosabbak közé tartozott. A B csapat mindig is igazolt idősebb, rutinosabb, de egyben minőségi játékosokat akik jól kiegészítették a fiatalokat. Sajnos linkem már nincs, de annak idején olvastam róla cikkeket hogy ez teljesen tudatosan a rendszer része. És ez idén hiányzott, ami legfeljebb akkor lenne elfogadható ha túlcsordulna a keret a bikaerős tehetségektől - de ez nem így volt.

Előzmény: senyera (239832)
senyera Creative Commons License 15 órája 0 0 239833

Most is szortak egy négyest az alulmotivált Villarrealnak, Adurizban mindig van gól, főleg ha Mascheranoval kellene felugrania a kapunk előtt fejelni. Szívós, hajtós csapat, de hazai pályán leszünk, így teljesen mindegy hogy felesbe lesznek a szurkolók, rendes játékidőben, min 3-1-re nyerni kell!

Előzmény: gezu62 (239831)
senyera Creative Commons License 15 órája 0 0 239832

Benne van a pakliban, hogy igaz amit írsz, de ezzel a kerettel legalább bent kellett volna maradni. Én se láttam sok meccset, de amikor igen, vicc kategória gólokat kaptunk és hihetetlen nagy helyzeteket hibáztunk, jó néhány ritka gyenge teljesítmény mellett. Halilovic pl. simán megcsinálja fiatal Messi módjára a félpályától indulva a cseleket de a befejezése nem klasszis csak a labdavezetése és cselei. Ez már épp elég arra, hogy gól nem lesz, max taps a közönségtől, de ez is csak egy darabig, amíg meg nem unják a hibákat.

Az is baj lehet pl. Munirnál, hogy mennyire veszi komolyan a 2. ligát azok után, hogy már pár gólt az 1.-ben is szerzett egy pár fokkal komolyabb csapatban. Ezt pont nála lehet felfedezni szerintem, mintha kicsit nagyképű gyerek lenne, neki találni kéne egy csapatot ahol 100% hogy játszik. A feljutó Betis vagy Girona kötve hiszem, hogy fel tudna mutatni jobb csatárokat de nyilván rizikós mert ha nem játszik egy újabb elpazarolt év.

Öregebb embereket nem nagyon hiszem hogy venne a B keretnek a klub de lehet megoldás lehetett volna a kicsik helyett, de talán pont ezért van a B hogy akármi is van inkább játszon a kicsi ne pedig egy frissen érkezett, klubhoz egyáltalán nem kötődő 26-28 éves. Soriano más mert ő sajátnevelés és egyedülálló történet, kicsit mintha későérő lenne, de Nolito is ott volt akkor aki szintén bevált később más csapatokban.

A védelem minden tagja 20 körüli, így hacsak nem koraérő, rátermett, később A-keretre pályázó srácok, akkor úgy látszik ez lesz.

Előzmény: RELP (239830)
gezu62 Creative Commons License 15 órája 0 0 239831

Ha az AM ellen nem nyerünk,más kezdő lett volna,de hát ez nem a Barca bűne,van még feladat.A jövő hét RG,hétvégén jöhet a kupadöntő,ott nincs mese,be kell húzni.A sérüléstől jobban félek,mint a zakótól.A Bilbao nem "kisasszonybrigád".

Előzmény: senyera (239829)
RELP Creative Commons License 15 órája 0 0 239830

Nekem a B csapattal kapcsolatban támadt egy gondolatom nemrég. Nagyon keveset láttam őket, de amikor néztem akkor azt láttam hogy egy jó közepes tehetségű felhozatal. Vannak benne tehetségek, illetve kevésbe tehetséges játékosok is. De egy valami hiányzik, ami a korábbi években mindig, következetesen jelen volt: idősebb, tapasztaltabb játékosok. És ez a játékon is látszódott. Annak idején voltak róla cikkek hogy tudatosan alakítják ki a B csapat keretét, keverve a korosztályos csapatokból frissen felkerülteket a már egy-két éve ott játszókkal és kiegészülve pár némileg idősebb, rutinosabb játékossal. Idén ez utóbbiak teljesen hiányoztak a keretből. Olyanokra gondolok mint pl Soriano volt, aki 24-25 évesként már pár év rutinnal rendelkező, ráadásul minőségi játékos volt a B-ben évekig. Idén úgy érzem nagyon fiatal, nagyon rutintalan csapat volt és annyira azért nem is voltak tehetségesek hogy ne fért volna el pár rutinosabb játékos közéjük hogy példát mutassanak.

Előzmény: senyera (239824)
senyera Creative Commons License 15 órája 0 0 239829

Az külön sztori, hogy majdnem minden bajnokságban a végén mutatják meg a maximális győzniakarást a kiesőjeleöltek. Ebből is látszik hogy motivációs problémák lehetnek ezekkel a csapatokkal.

Nem láttam a meccset de a nálunk kezdő játékosok névsora alapján is húzni kellett volna, de szerencsére a kutyát nem fogja érdekelni pár hét múlva ez az egész, talán Masip és Varmaelen kivételével akik elmondhatják hogy végre játszottak.

Előzmény: gezu62 (239828)
gezu62 Creative Commons License 15 órája 0 0 239828

Nekem tök mindegy  melyik esik ki,mindig az utolsó fordulókra táltosodnak meg.Ami jobban zavar,hogy telt ház előtt ,Xavi búcsúmeccsén ellazsáljuk a meccset a végére ,tudat alatt vagy se,fogalmam sincs.

Előzmény: senyera (239827)
senyera Creative Commons License 16 órája 0 0 239827

Még utoljára visszatérve szerencsétlen Eibarra: az edzőjük csipog, mert nem érzi normálisnak, hogy félidő 2-0 után kiegyenlíthet egy csapat a Nou Campban.

Kár ezért, a Depor egy szétesett csapat volt hosszú ideig a ligában, az Eibar viszont masszív kiscsapat, na mind1.

CR 48, Messi 43 góllal zárta a bajnokságot, ezek után hogy ne legyen semmi kétsége senkinek az Aranylabdában: rá kell menni Messi góljaira a kupadöntőn és a BL-döntőn is. Nem kötelező mert LM gól nélkül is szép lenne mind2 trófea, de ha lehet...

senyera Creative Commons License 16 órája -1 0 239826

Kíváncsi vagyok hogy CR becserélné-e ezeket tétnélküli tripláit arra, hogy 30 gól körül mozogjon a Juvéban vagy a Barcában és esélye lenne még valóban TRIPLÁZNI... :)

gezu62 Creative Commons License 16 órája 0 0 239825

Az Elbarnak nem kellett volna otthon kikapni a Deportól.Azért maradjunk a Barcánál,gratulálok nekik,jöhet szombaton a Bilbao.Perezre meg kíváncsi vagyok,hogy milyen nagytakarítást tart majd,mert ilyen szezon után eszébe se jutna,hogy esetleg adjon még egy esélyt a gárdának.

Előzmény: pepecske (239823)
senyera Creative Commons License 16 órája 0 0 239824

B csapat teljesen káosz, az az Araujo szedi szét most a csapatot akit elküldtek innen miután kölcsönbe jött asszem a Bocából és kb. 20 gólnál jár idén a 2. ligában. Legalább egy tehetséges jobbhátvédet termelhetett volna ez a korosztály, de védelembe semmi reális. De még középpályára se nagyon, szóval aki követné a Puyol+Xavi módszert a kicsiktől, annak be kell látni, hogy köszönjük meg istennek meg a szerencsének, hogy sikerült kinevelni ilyen embereket, de ez sajnos most nem jön össze és ezúttal megint zsebbe kell nyúlni.

Ami viszont tény, hogy tőlünk ezt már nem veheti el senki és elmondhatjuk hogy az utóbbi 10 év sikerei rengeteg sajátnevelésű játékosnak IS volt köszönhető.

pepecske Creative Commons License 16 órája 0 0 239823

Azért "fogtam ránk" a végén, erről beszélek.

Előzmény: senyera (239821)
Creus Creative Commons License 17 órája 0 0 239822

senyera Creative Commons License 17 órája 0 0 239821

A végére igen, ez jött le, de foghatjuk rátok is, meg akár a Málaga elleni hazai vereségre, vagy ha nyerünk Sevillában de tényleg mindegy, nem vagyok Eibar-fan, ők is túlélik valahogy.

Előzmény: pepecske (239819)