Keresés

Részletes keresés

senyera Creative Commons License 7 órája 0 0 245541
Legutóbb ott beleszaladtunk egy hármasba persze akkor még más volt a csapat enyhén szólva. Lendületes, friss csapat a Roma nagy harcuk lesz a Leverkusennel a 2. helyért.
Előzmény: Peppo vagyok (245540)
Peppo vagyok Creative Commons License 7 órája 0 0 245540

Messze még a BL, de nehogymár tartsunk egy Rómától! Akkor ők mit gondolnak rólunk? Oda kell figyelni és olaszokról van szó, de ez rajtunk fog múlni.

Előzmény: senyera (245538)
senyera Creative Commons License 7 órája 0 0 245539

"...Pogbával fémjelezte Roma..." - mármint Juve persze

Előzmény: senyera (245538)
senyera Creative Commons License 7 órája 0 0 245538

Eddig is tudni lehetett hogy az ATMA meccs fontos lesz, de mivel ma simán verték a Sevillát idegenben 0-3-ra, ezért méginkább fontos lesz a meccs két hét múlva és nem mellékesen baszott nehéz. Annyit még hozzáfűznék, hogy egy rossz 0-0-ra nem mehetnek ilyen költekezés mellett, mint azt tették még a Martino érában folyamatosan. Egy nyíltsisasok meccsen viszont megtudjuk majd milyen is igazából ez a védelem ami most "szárnyal", mert a legutóbbi 2 meccsen nem igazán tették próbára a védelmet sem a kapust (azért nagyban köszönhető ez annak, hogy most nem Roberto és Rafinha volt a két középpályás), de ez a Calderonban enyhén más lesz. A válogatott szünet jelen esetben nemcsak minket fog érinteni mert szinte mindenki elmegy majd az Atleticotól is utazgatni/meccsezgetni a nemzeti csapatával, az más kérdés, hogy ki jön majd vissza sérülten és az épp melyik csapat tagja lesz, ha lesz.

Amit ma láttam a Romától, a nagy Pogbával fémjelezte Roma ellen, hát... az ATM-t követő meccs ellenük se lesz valami egyszerű eset. Ha ott Bartrának kéne véletlenül megfékeznie Salah urat lendületből, már fognám is a fejem, meg Naingolan se fogja hagyni az MSN-t annyira érvényesülni, szóval durva kis meccs lesz, kicsit tartok tőle.

senyera Creative Commons License 8 órája 0 0 245537

Valaki jönni fog CM posztra de nemcsak Pogba volna az egyetlen megoldás Verrattival együtt. Utóbbi talán jobban illene a csapat játékába de mivel olasz ezért ő se biztos hogy teljesen megfelelne. Tudom, hogy nem éppen egy fazonszabász típus, de Matuidi nagyon hasznos lenne arra viszont mérget vennék. És Ardával Ini lenne "befedve", míg Matuidivel Rakitic. Márcsak az a kérdés, hogy eljönne e a tuti 55 plusszos meccsszám után a 35+osba. De ez csak egy bármiféle hír nélküli kis gondolat, valószínűleg az első érkező Arda és Vidal után egy szélső lesz télen.

taekoo Creative Commons License 9 órája -3 0 245536

Nem láttam Pogba mai produkcióját, de egy meccs alapján Messi sem a világ legjobbja.

Én igenis várom Pogbát (vagy Verrattit) és Ardát, mert ez a középpálya egy fos.

A barca az egyetlen csapat a ligában, amelyik képes  kényszerítő  nélkül lehozni 90 percet.

Állnak a védőfal előtt és oldalpasszolgatnak. Ez még nem lenne baj, de a passzoló játékos rögtön megáll !! meg lehet figyelni, az esetek 90% ban: kocogás- oldalpassz-megállás. Meg sem próbál üresbe futni,  kényszerítőre kínálkozni. Fszom ebbe a stílusba. Jöjjön csak Pogba vagy akárki, de ezt a szart ne kelljen már nézni. 

(Mielőtt valaki megkérdi: az MSN miatt nézem.)

Előzmény: senyera (245535)
senyera Creative Commons License 12 órája -3 0 245535

Ha nem adja el Pogbát a Chelseanek Juve holnap éjszakáig, akkor attól félek hogy kb. 90% hogy jön ide jövő nyáron.

A mai játékát IS látva nem feltétlenül lenne jó döntés és nem az ára lenne a baj.

doncike Creative Commons License 12 órája -2 0 245534

"Valaki netán azt hitte, hogy ezt a Malagát ezáltal szét lehet húzni?"

Szerintem szét voltak ők húzva-zilálva rendesen.

Csak a végén, amikor már lőni kellett volna, többször is inkább Messinek akarták még bepasszolni. (Volt, amikor Messi passzolt még tovább feleslegesen.)

A lényeg, hogy nyertünk, mert szerencsére a lapátra való, nem Barca-szint Vermalen nem volt ott azon az értekezleten, amikor kihirdették, hogy itt csak az MSN lőhet gólt.

Előzmény: Dr. Mouse (245512)
Attika30 Creative Commons License 12 órája 0 0 245533

Azt hiszem igen.

Előzmény: doncike (245530)
doncike Creative Commons License 12 órája -2 2 245532

Busin látszott, hogy talán egy edzést abszolvált egész héten, már csak azért sem raktam volna a kezdőbe.

Masche jó lett volna most vkp-ban és akkor Vermalen mellett Bartrával vagy Mathieu-vel is felállhattunk volna.

Előzmény: RELP (245516)
senyera Creative Commons License 12 órája 0 0 245531

Rafinhával hosszabbítani fog a klub. Ugye jövő nyáron járna le a szerződése. Én még nem ajánlanám fel neki, hajtson csak érte amikor pálya lép aztán majd decemberben...

doncike Creative Commons License 12 órája 0 0 245530

Ebben már De Bruyne is benne van?

Mármint 140 milliós mínuszban ...

Előzmény: Creus (245527)
Attika30 Creative Commons License 12 órája -1 0 245529

Igen, ez is fontos tényező lehet.

Előzmény: JLW-470 (245520)
senyera Creative Commons License 13 órája 0 0 245528

Minek is ment volna bohóckodni törökbe.

Még lenne egy jó 5 éve kitölteni egy velős szerződést valamelyik MLS csapatba Amcsiba, az is lehet bohóckodás de biztos tisztelnék rendesen a Barçával mindig is kezdőként elért címei miatt.

Előzmény: Creus (245526)
Creus Creative Commons License 13 órája -1 0 245527

OFF

A City 140millió mínuszban idén. A PSG 100 millió mínuszban. FFP mi?

Creus Creative Commons License 13 órája 0 0 245526

OFF

úgy tűnik VV mégsem megy a Besiktasba.

senyera Creative Commons License 13 órája 0 0 245525

Ha abból indulunk ki, hogy nemrég még első osztályba kellett volna feljutniuk, most meg 3. osztály, akkor azt mondom a kettő között van valahol a megoldás. Nyilván még 2 forduló nem dönt erről, de a 2. liga pont jó lenne a klubnak is meg a szurkolóknak is.

Előzmény: ave én (245523)
senyera Creative Commons License 13 órája 0 0 245524

Tercera már télleg vicc szint lenne, a kutya nem jönne ide aki rutinosabb jobb, tehetségeknek meg kevés szintén, ezzel meghalna a B teljesen ami több szempontból is szar ügy lenne.

Előzmény: senyera (245522)
ave én Creative Commons License 13 órája 0 0 245523

előbb-utóbb csak leérnek egy olyan osztályba, ahol már egyensúlyi szinten vannak

Előzmény: senyera (245522)
senyera Creative Commons License 13 órája 0 0 245522

A Barça B megint nem tudott nyerni.Grimaldo kihagyott egy büntetőt is.

Két meccs 1 pont. Úgy látszik senki tud segíteni ezeken.

toteIcamp Creative Commons License 14 órája -1 0 245521

Rend még mindíg nincs, csak már egy kicsit jobb. Sokat segített nemcsak Bravo jelenléte, hanem Pique hiányzása. Az utóbbi idöben a sajátainkat keverte meg nem az ellent

Előzmény: JLW-470 (245520)
JLW-470 Creative Commons License 14 órája -1 0 245520

"Ahogy indult az idény (2 meccs 8 gól) ahoz képest a védekezésünk összeállt"

Sztem jelzésértékű,hogy amióta Bravo újra beállt a kapuba,azóta rend van a védelemben.

Előzmény: Attika30 (245513)
Dr. Mouse Creative Commons License 18 órája -2 1 245519

Mindenre tudok én is magyarázatot. Egyre nem. Hogy miért nem szolgálták ki azt a 80-90 ezer nézőt, meg azt a sok millió tv előtt drukkolót, - aki a Barca mezeit, emléktárgyait vásárolják...:(

Előzmény: ave én (245517)
Peppo vagyok Creative Commons License 19 órája 0 1 245518

Nekünk 10 helyzetünk volt, nekik két lehetőségük.

ave én Creative Commons License 19 órája 0 2 245517

"Fejben sokan még a tengerparton vannak."

jaj, ugyan már. azóta eltelt egy hónap, csomó meccs, egy kiélezett "kupadöntő"... nem is emlékeznek már a nyaralásra

RELP Creative Commons License 20 órája 0 0 245516

Köszi, csak fél szemmel tudtam nézni borzalmas rossz streamen. Hát Busquets amúgy sem volt jó tegnap, meg úgy általában idén, de remélhetőleg formába lendül.

Előzmény: Attika30 (245515)
Attika30 Creative Commons License 20 órája 0 0 245515

Busquets.

Előzmény: RELP (245514)
RELP Creative Commons License 20 órája 0 0 245514

A meccs elején ki adta el olyan csúnyán a labdát, amiből majdnem gól lett? Vermaelen?

Attika30 Creative Commons License 20 órája 0 0 245513

Szerintem az, hogy az ellenfélnek is van helyzete 90 perc alatt teljesen normális. A nagyobb probléma az, hogy mi a rakás helyzetünkből csak egy gólt tudtunk rúgni (így utólag már nem probléma), ugyanis ha az ellenfél talál is egy gólt de mi rúgunk hármat akkor semmi gond nincsen. Ahogy indult az idény (2 meccs 8 gól) ahoz képest a védekezésünk összeállt (jobban, mint a támadójáték, alig tudunk gólt rúgni), két meccsen nem kaptunk gólt és helyzete is alig volt az ellenfélnek. Viszont mivel elöl world class játékosaink vannak így borítékolható, hogy meglesz a góllövő cipő is, én nyugodtabb vagyok így, hogy az MSN-nek kell megtalálni a formát mintha a védekezést kellene összerakni. Azt se felejtsük el, hogy az ellenfeleknek annak ellenére alig van helyzete, hogy a csapatjáték még eléggé akadozik, ha az is összeáll akkor a védekezés is még inkább össze fog állni. Szvsz. no para.

Dr. Mouse Creative Commons License 21 órája -2 1 245512

Én is így láttam. Meg az, hogy visszatérő álmom sosem  valósul meg. Nevezetesen az, hogy 20-25-ről senki nem lő kapura. (az egy Messi lövést leszámítva.) Mintha a vallásuk tiltaná, hogy távolról ne lőjenek...

Annyira jutottam, hogy az alapozás talán még sem sikerült. Fejben sokan még a tengerparton vannak. 

Ha tízszer nem adták haza a labdát Bravo-nak, akkor egyszer sem. Valaki netán azt hitte, hogy ezt a Malagát ezáltal szét lehet húzni? Nem, ezek körömszakadtáig védekeztek. Hogy aztán ennek ellenére volt két óriási gólhelyzetük, arról csak mi tehetünk.

Előzmény: Alcantara (245507)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!