Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Attika30 egy órája Creative Commons License 223311

Igen, ez is pozitívum, hogy 1:0 és 3:1 után sem omlott össze a csapat, volt bennük tartás........ persze hibák vannak de nem gondolnám, hogy ne lehetne őket kijavítani, lehet, hogy Xavi-nak az eddig gondoltnál nagyobb szerepet kellene szánni.

Előzmény: alzir (223310)
alzir másfél órája Creative Commons License 223310

hát a második félidőben már én is, de eléggé tipikus, hogy egy csapat elkedvtelenedik, ha nem működik a játék. de alapvetően jól kezdtünk, 1-0 után az a gól gyönyörű volt, és hát 3-1 után sem volt összeomlás, pedig akár lehetett is volna. szóval nem tudom, én ilyen jellegű problémákat abszolút nem éreztem.

persze motiváltabbnak tűnik az a csapat, amelyik hatékonyabban tudja rombolni az ellenfele támadásait, aztán annak a balfaszsága folytán hatalmas üres területei vannak rohamozni. evés, étvágy, stb.

Előzmény: Peppo vagyok (223308)
Attika30 két órája Creative Commons License 223309

Lehet meg kellene próbálni egy Mathieu-Vermaelen védelmet és Mascherano-t vkp-ként akár Busquets kárára is. Hátha Verma jobb lesz hátul Masch-nál, Masch pedig jobb középen Busquets-nél. De felőlem bárki lehet kezdő középen hátul, akár Pique-Bartra vagy Bartra-Vermaelen páros is, a lényeg, hogy azok játszanak akik a legjobbak. Tavaszra (minél hamarabb kellene) ki kell alakulnia egy állandó khv. párosnak.

Előzmény: Peppo vagyok (223307)
Peppo vagyok két órája Creative Commons License 223308
Mást olvastam le az arcokról.
Előzmény: alzir (223306)
Peppo vagyok két órája Creative Commons License 223307
Mindjárt jön Suarez, még egy BL meccset kell kihagynia. Kíváncsi leszek Vermaelenre is. Még sok meló kell a csapatba és csökkenteni kell az egyéni hibák számát.
Előzmény: MZ per X (223305)
alzir két órája Creative Commons License 223306

nem hiszem, hogy jobban akarta volna a győzelmet a PSG, a mi játékosaink is eléggé kapartak. csak fejetlenül.

Előzmény: Peppo vagyok (223303)
MZ per X két órája Creative Commons License 223305

Nincs mese, tanulni kell a sok elkövetett hibánkból. LE-nek is ki kell valami újat találnia, mert a hátralévõ összes meccseket be kell húznunk.

Előzmény: Peppo vagyok (223304)
Peppo vagyok két órája Creative Commons License 223304
Kb. ikszes meccs volt. Mi sokkal több egyéni hibát követtünk el, ennyi nem fér bele.
Előzmény: MZ per X (223300)
Peppo vagyok két órája Creative Commons License 223303
Jó meccs volt, látszott, hogy csoportmeccset játszottunk. Alba élete talán legrosszabb formáját hozta, Alves is kevés volt. Annyi mindenképp fontos, hogy a PSG jobban akarta a győzelmet és ez igen szomorú... Sztem meccs előtt mi aláírtuk volna az ikszet ők meg nem.
TS szegény jól beszivta a második gólt, de az legalább annyira Rakiticé volt. Az első félidőben két lövés két gól.
Alba és Alves mellett Pedro is a szokott súlytalan előadását mutatta, legalább 3 ember nagy szar volt a pályán. Ennyit meg nem bírunk el. Xavi megint színt és stabilitás hozott. Kár Munir kapufájáért, de nem érdemeltük meg.
The AVE két órája Creative Commons License 223302

Vagy Alba blokkolt lövése, ahol a kapus már verve volt. De nem is ez a lényeg, nekem az intenzitás tetszett, főleg a végén nyomtunk nagyon. 1-2 embert láthatóan megfogott a hangulat, majd belejönnek ők is.

Attika30 3 órája Creative Commons License 223301

Erről beszélek én is, hogy még korai temetni a csapatot. Támadásban szerintem nem volt gond, a védelem gyengélkedése pedig a középpálya "hiánya" miatt volt, szóval utobbit kell rendbe rakni és akkor akár jók is lehetünk. Persze kérdés, hogy rendbe lehet-e rakni vagy ennyit tudunk.

MZ per X 3 órája Creative Commons License 223300

Voltak nagy helyzetek itt is, ott is. Ne feledjük el, hogy Neymar emelése, Ini fölébombázása, vagy Munir eltekert lasztija alig kerülte el a kaput. Ha ezekbõl legalább egy bement volna, akkor X és mi maradunk a tabella tetején.

Előzmény: Attika30 (223296)
Hajnali szellő 3 órája Creative Commons License 223299

De, feltűntek. :-(

Előzmény: alzir (223293)
Attika30 3 órája Creative Commons License 223298

Egyáltalán nem érdekesebb :) Csak annyi, hogy ők másképp ítélik meg, van ilyen.

Előzmény: alzir (223297)
alzir 3 órája Creative Commons License 223297

és miért érdekesebb az ő véleményük, mint bárkié a fórumról?

Előzmény: Attika30 (223296)
Attika30 3 órája Creative Commons License 223296

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20140930-tanulsagos-parizsi-vereseg-3-2/16260

Az eurobarca nem húzza le nagyon a csapatot, megemlíti a hibákat de a pozitívumokat is.

MZ per X 3 órája Creative Commons License 223295

Nálam az Alba - Alves duó volt a leggyengébb láncszem. Rakéta formája visszaesett a bajnokságban mutatotthoz képest. Busi semmit jót nem nyújtott ma. Így a csatársor csak próbálkozott, járattuk a labdát körbe-körbe, de a PSG sokszor le tudott kontrázni. Gyanítom, a hátralévõ meccseken is kapaszkodhatunk. Még az APOEL-t sem lehet ezek után félvállról venni.

Előzmény: Creus (223292)
Attika30 3 órája Creative Commons License 223294

Egyelőre még azért én várnék a csapat lehúzásával. Most beleszaladtunk a késbe de ebből lehet tanulni is. "Szerencsére" sokat nem kell várnunk a következő alkalomra (clásico) ahol kiderülhet, hogy ez egy rossz meccs volt és amúgy sokkal jobbak vagyunk vagy pedig ennyire vagyunk képesek komolyabb csapat ellen.

alzir 3 órája Creative Commons License 223293

hát igen, ma eléggé kijöttek rakitic hiányosságai, amik eddig nem tűntek fel:( ugyanakkor a védekezésnek pont erőteljesebbnek kéne lennie vele, és eddig az is volt, de hát olyan szervezetlenül rohangált mindenki fel-alá, hogy hihetetlen. csoda, hogy csak hármat kaptunk.

lehet amúgy, hogy valami 4-2-3-1 növelné a túlélési esélyeinket, ha már a régi labdabirtoklós meccskontroll nincs sehol. persze abba nem férne bele neymar...

Előzmény: DennisVT (223277)
Creus 3 órája Creative Commons License 223292

jó kis meccs volt!

A PSG úgy játszott mintha az életéért küzdött volna. Lehet ebben benne van az Ibra ellenesség is.

Van a PSG-nek 3-4 nagyon jó vkp-a, és ma nagyon jók voltak. + Pastore is nagy napot fogott ki.

Nem nagyon szokott kikapni BL-ben hazai pályán a PSG.

Ami zavar, az a kelleténél több eladott labda a védelemben ill. a védelem előtt. Ebben lehet hogy szerepe van a nagyobb távolságnak a középpályásaink között. És Pedro idén hihetetlenül súlytalan.(természetesen nem rákenve a mai meccset, de neki nem nagyon volt momentuma az idei szezonban).

Alba mi a faszért állt meg a 3. gólunk előtt? Gyakorlatilag szabadon hagyta beadni VdW-t.

doncike 3 órája Creative Commons License 223291

APOEL - Ajax 1:1

A PSG első fordulós döntetlenje az Ajax ellen: ezen fog múlni, hogy csoportelsők leszünk, de innentől kezdve már nem lehet hibázni, mert a PSG sem fog.

Gazdagréti Batman 3 órája Creative Commons License 223290

Valahogy igen. 

Előzmény: MZ per X (223286)
venga 3 órája Creative Commons License 223289

a legnagyobb baj, hogy nincs kozeppalya

raketa kicsik ellen oke, xavi-ini oreglebbencs, busi keves(nincs konkurenciaja se evek ota), sergi 0, alcantara elvonon

a vedelmet nem basztatom, mert akar jo is lehetne, ha a megfelelo jatekosaink jatszanak

oz acosta 3 órája Creative Commons License 223288

lehet, hogy az EL luis enrique célja, ott majd fejlesztheti TS-t... az az ő szintje.

Előzmény: MZ per X (223286)
doncike 3 órája Creative Commons License 223287

Rakitic ma sehol nem volt védekezésben, a második gólban meg kifejezetten benne volt (még akkor is, ha a látványosabb hibát TS csinálta).

Előzmény: Attika30 (223284)
MZ per X 3 órája Creative Commons License 223286

A visszavágóra összedrótozzák Ibrát meg TS-t. De azért a csoportkörbõl csak továbbjutunk valahogy, nem?

DennisVT 3 órája Creative Commons License 223285

Egyelőre ősz van, Rakiticet is meglátjuk még tavasszal.

Előzmény: gerrardo (223283)
Attika30 3 órája Creative Commons License 223284

Fabregas ide vagy oda, ma sem a támadásokkal volt a baj, rúgtunk két gólt, volt jópár helyzetünk, viszont Fabregas védőmunkájával (Rakitic-éval szemben) lehet nem 3 hanem 4-5 gólt kapunk.

gerrardo 3 órája Creative Commons License 223283

"Simán visszasírom Fabregast, vele legalább a támadásokban több fantázia és sebesség volt."

Ősszel és télen igen, tavasszal semmi nem volt

bluebalu 3 órája Creative Commons License 223282

nem küzdünk...psg h küzdött...mi nem mert lazsálva is megvoltak a meccsek...amelyik csapat küzd hajt ellenünk és még jók is...ott így járunk... 

Előzmény: alzir (223272)