Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Alcantara 6 órája Creative Commons License 227554

Eusebio adott is okot a buktatásra. Pofátlan!

Előzmény: Creus (227553)
Creus 7 órája Creative Commons License 227553

edzőbuktatás...

durva hogy Jeffrén a segundában nyomja.

Előzmény: gerrardo (227552)
gerrardo 8 órája Creative Commons License 227552

7-0-ra verik a B-t, gyönyörű, Jeffren is betalált

Attika30 10 órája Creative Commons License 227551

Tényleg látható valamiféle fejlődés.

Előzmény: Creus (227550)
Creus 11 órája Creative Commons License 227550

Alba: "More goals at set pieces? We're working hard on set pieces with Unzue during training, both in defense and in attack. And it shows."

Alcantara 13 órája Creative Commons License 227549

Tutira csak Lewandowsky helyére mehetne, viszont a Bayern nem az a csapat, amely csillagászati áron vásárol.

Előzmény: doncike (227543)
ave én 13 órája Creative Commons License 227548

na jól van, bekaphatja a milliós leftyjével együtt :DDDDDDD

Előzmény: Creus (227545)
ave én 13 órája Creative Commons License 227547

számold össze azokat a játékosokat, akik már aranylabdásként, de legalábbis egy szuperklub világsztárjaként váltottak, és az új klubjukban nem az első félévben (tehát még az előző klub vagy a válogatott miatt) lettek aranylabdások

szerintem Cruyff óta Cé volt az egyetlen, és neki is öt évébe telt. öt évre előre Messi már nem tervezhet ilyet, miután vagy hat éve játszik csúcsformában

Előzmény: doncike (227542)
alzir 13 órája Creative Commons License 227546

miért, abidal mellett nem fért volna el még egy védő? foglalta a helyet? vagy mit akarsz mondani?

én akkor is úgy gondoltam, hogy ostobaság a döntés, mondtam is, igazam volt, ennyi.

Előzmény: doncike (227538)
Creus 13 órája Creative Commons License 227545

Tw Luis Enrique: "Off to enjoy in my home region with the family. Happy holidays to everyone!"

A VW-t reklámozza LE, miközben az Audi a főszponzor? Ebből bünti lesz!  :)

Attika30 13 órája Creative Commons License 227544

Szerintem sem fog elmenni ha nem éreztetik vele, hogy el akarják adni. Messi a legjobb teljesítményére akkor képes ha egy egész csapat neki van alárendelve és ez a Barca-ban adott neki, máshol nem biztos, hogy adott lesz illetve ha adott is lesz akkor sem biztos, hogy olyan szinten fog működni, mint nálunk. Még most is top 8-as csapatunk van (Chelsea, Bayern, Real aki biztosan jobb, a PSG-t vertük, aki még szóba jöhet az a City, esetleg MU ha összeáll és az Atma), igazából pár játékosok múlik az, hogy nem vagyunk a legszűkebb körben. Ezt úgy értem, hogy pár igazolás, mondjuk jó jhv és egy jó irányító a középpályára. Ezt bármelyik évben orvosolni lehet, ennek a vezetőségnek már csak egy éve van és nyilván Messi is érzi, hogy itt új elnökség fog jönni, sőt, azon sem lennék meglepődve ha első kézből tudná, hogy Laporta indulni fog............ szóval én azt mondom, hogy azt mindenképpen meg fogja várni, hogy ki lesz az új elnök illetve azt is, hogy milyen csapatot hoz össze. Tehát a két évet még tutira maradni fog aztán ha valami szerencsétlen nyeri a választásokat akkor az első év után (az új elnökséggel) dobbant.

Persze ez csak akkor áll ha nem akarja eladni a vezetőség.

Előzmény: doncike (227537)
doncike 13 órája Creative Commons License 227543

Gondolod, hogy mondjuk a Cityben nem ő lenne "a Messi?"

Gondolod, hogy akinek van pénze megvenni, az nem "a Messit" akarja, hanem egy cserecsatárt?

Előzmény: Alcantara (227539)
doncike 13 órája Creative Commons License 227542

Tehát szerinted Messinek nem csak egy PL-cím nem érdekes, hanem újabb spanyol bajnoki címekről és BL-győzelmekről, és ezzel további aranylabdákról is lemond azért, hogy Cordobáknak 2-3 gólokat rugdosva ő maradhasson a PD örökös gólkirálya.

(Mert abból, amit írsz, pontosan ez következik.)

Előzmény: ave én (227540)
Attika30 13 órája Creative Commons License 227541

Igen, de akkoriban még gyógyulóban volt, fű alatt nem lehet edzőt keresni (mert ha kiderül még rosszabb mintha megmondtad volna) és nem akartak új edzőt keresgélni amikor vezettük a ligát, majd bajnokságot nyertünk......... A lemondás meg teljesen váratlanul jött szerintem még a vezetőségnek is, mert amint kiderült már utazott is el a kezelésekre (sajnos nem lett eredménye). Én Martino kinevezését nem sorolom ebbe a kategóriába, de persze mindenki saját maga eldöntheti, hogy ítéli meg azt a döntést.

Előzmény: oz acosta (227529)
ave én 13 órája Creative Commons License 227540

számtalan focista nyert több országban bajnokságot, nulla presztízsértéke van

Előzmény: doncike (227537)
Alcantara 13 órája Creative Commons License 227539

A sztáredző azért sztáredző, hogy ne valami játékra emlékeztető dolgot akarjon kifaragni, hanem legendát. Messi pedig aligha fog elmenni, hogy ha nem lát garanciát arra, hogy ott is újra ő legyen "A Messi". Az pedig nehezen jönne össze. A Barcaban viszont ez még pár évig adott és a pénze is kiemelkedő. Nyugdíjas úgyis Argentinában akar lenni - ezért kellett volna neki a VB arany.

Előzmény: doncike (227527)
doncike 13 órája Creative Commons License 227538

Most már tudjuk, hogy lenyomhatta volna.

Kockázati döntés volt, nem hibáztatom a vezetést, hogy nem hosszabbítottunk vele.

(Vermalent beszoptuk, azért mindenki fejek hullását követeli. Abival ugyanez lett volna. Hogy miért nem vettünk egy egészséges védőt.)

Előzmény: alzir (227531)
doncike 13 órája Creative Commons License 227537

1. A spanyol bajnoki gólrekordnál szerintem jobban izgatják a további BL-címek, és ha már, akkor inkább egy PL-elsőség is.

2. Az aranylabda pedig úgyis akkor jöhet majd számításba, ha trófeákat nyer, amivel pedig vissza is ugrottunk az 1-es ponthoz.

Előzmény: ave én (227532)
ave én 15 órája Creative Commons License 227536

ugyan már

Előzmény: Authentik1 (227535)
Authentik1 15 órája Creative Commons License 227535

Várjuk meg előbb a harmadikat. Tavaly is csak Blatterek ügyeskedése miatt nyerhetett, amúgy Messi kapta volna az ötödiket. :D

Előzmény: ave én (227533)
ave én 15 órája Creative Commons License 227534

mindegy, csak ne rubelben

Előzmény: doncike (227525)
ave én 15 órája Creative Commons License 227533

ill. ami még bonyolíthatja ezt a képletet, ha Cének esetleg lesz negyedik Aranylabdája (szerintem nem lesz)

Előzmény: ave én (227532)
ave én 15 órája Creative Commons License 227532

Messi nem fog elmenni, amíg nem biztos benne, hogy Cé kettőnél kevesebb idénnyel tovább marad Spanyolországban. neki szerintem a világbajnoki címen kívül már csak a bajnoki gólrekord megtartása fontos

alzir 16 órája Creative Commons License 227531

abidal itt is lenyomhatta volna simán azt a 30 meccsét, ami még hátra volt a pályafutásából. néha kifejezetten jól jött volna, de ártani semmiképp sem ártott volna.

toteIcamp 16 órája Creative Commons License 227530

Pintér Attila jelenleg szabad, ha már sztáredzőről van szó...

Előzmény: Authentik1 (227516)
oz acosta 17 órája Creative Commons License 227529

" Martino kinevezése hirtelen jött (Tito betegsége miatt :() és nem nagyon volt már idő az idény elött tárgyalgatni a nagy edzőkkel és azok csapatival így mondhatjuk, hogy még az is belefért"

dehogy jött hirtelen, tito a fél szezont kezeléseken töltötte amerikában. martino pont olyan vállalhatatlan döntés volt mint LE.

Előzmény: Attika30 (227517)
doncike 17 órája Creative Commons License 227528

... mármint hogy lesznek-e mostanában lemondások ...

doncike 17 órája Creative Commons License 227527

"Sztáredző a transferban miatt most úgyse jött volna. Bartomeu rátette a tétjét LE-re."

Elég jó a keret ahhoz, hogy egy sztáredző (vagy akár Dárdai! LOL!) ebből valami játékra emlékeztető dolgot faragjon ki.

Bartomeu pedig szintén fasz, ha LE-re tesz: ha Messi megy, mert elege lesz, akkor nem hogy az elnökség, de még a szertáros is jobban teszi, ha önkéntes emigrációba vonul, akkora lázadás lesz.

Érdemes lesz figyelni, hogy lesznek majd mostanában lemondások a vezetőségben.

Előzmény: Alcantara (227520)
doncike 17 órája Creative Commons License 227526

"hát a clasico elég látványos bukta volt. és valószínűleg nem az utolsó"

Ezek eddig csak szórványos bukták.

Hiába szar a játék: csoportelsőként mentünk tovább a BL-ben, állunk a kupában és "csak" 4 pont a hátrányunk a bajnokságban.

Ezért nem fognak sehol a világon edzőt kirúgni.

LE-t szerintem csak akkor fogják elküldeni, ha március közepére kiesünk a BL-ből és a kupából és durva hátrányunk lesz a bajnokságban is.

Mondjuk ha nem nyerünk a Classicon és azzal lesz egy legalább 6-7 pontos hátrányunk. (Ami nem lehetetlen: ha addig a Real is és mi is hozunk mindent és ott kikapunk, akkor az -7 pont.)

Előzmény: alzir (227505)
doncike 18 órája Creative Commons License 227525

Ha tehetné, akkor a Paks is nyilván vinné Pedrót.

Tényleg be is írom ide: állítólag a Paks vinné Pedrót. Szerintetek mennyit kérjünk érte?

Előzmény: Attika30 (227507)