Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Alcantara 20 perce Creative Commons License 229875

Érti valaki, hogy miért végtelen a türelem Eusebio iránt?

Creus 1 órája Creative Commons License 229874

OFF

Úgy tűnik Cuadrado-->Chelsea

GabikA 2 órája Creative Commons License 229873

elcserélném a RM 9/4-es arányára a barca 2/2-jét.

ez csak azert van, mert Messit 11-est ero szabalytalansag aran sem tudjak megallitani, mig a gyengebbeket (CR, Bale, Benzema) igen :)

Előzmény: oz acosta (229871)
Peppo vagyok 8 órája Creative Commons License 229872
Nem pörög már a dühöngő, semmi sem a régi.
Előzmény: Overtaker (229870)
oz acosta 12 órája Creative Commons License 229871

én nem magára az újabb büntetőre reagáltam, hanem arra, hogy fazd megpróbálta úgy beállítani az idei helyzetet, mintha a madrid áldozat lenne("ellenünk hetet fújtak be, ellenetek mennyit? mert ugye nem van éremnek két oldala van, csak valahogy a másikról sokan megfeledkeznek. "). 

ez több mint vicces. maradjunk annyiban, hogy én elcserélném a RM 9/4-es arányára a barca 2/2-jét.

Előzmény: Tompus999 (229860)
Overtaker 12 órája Creative Commons License 229870

Egyetértek, ott van az URM topik, ha valaki nem bírja megállni.

Attika30 12 órája Creative Commons License 229869

Neymar az idei szezonban 66.5 percenként rúg gólt vagy ad gólpasszot. 

Alcantara 13 órája Creative Commons License 229868

Egy tisztességes szövetségnek és egy tisztességes bírónak eszébe se jut, hogy bárkinek is kedvezzen.

Előzmény: ave én (229863)
pepecske 13 órája Creative Commons License 229867

Szegeny Tompus :-(, nem hatnak az intelmeid ..., azota kicsit rosszabb lett az arany

2nicksok 13 órája Creative Commons License 229866

Nem unjatok meg? 

JLW-470 14 órája Creative Commons License 229865

Ha ezt elfogadjuk igaznak,akkor is ott van még az,hogy nemcsak a Real van még a bajnokságban a Barcán kívül,és mégis csak a Realt tolják ennyire.

taekoo 14 órája Creative Commons License 229864

Igen, egyszer már én is írtam, hogy a Barca olyan mint egy Székely csapat a román bajnokságban. Nem kell mindig megbeszélni a csalást, a legtöbb bíró tudja a "dolgát".

De te nem fikáznád azt az országot, ahol neked és csak neked magasabb adókulcsod mint mindenki másnak ? És folyamatos központi bactatásnak vagy kitéve ? Egy Székelynek muszáj dícsérni rományiát ?

ave én 14 órája Creative Commons License 229863

nem kell megvenni őket, önként csinálják. vagy Te inkább annak kedveznél, aki nonstop fikázza az országodat, és ki akar válni belőle?

Előzmény: taekoo (229862)
taekoo 14 órája Creative Commons License 229862

A két gigaklub ereje és éves teljesítménye között hajszálnyi különbség van. Az az unalmas hogy ezt a különbséget a megvett bírókkal megvett szövetséggel kompenzálja a madrid. (nem a tegnapi meccsre gondolok, hanem az éves szériára) Sztem a csalás ténye megkerülhetetlen téma és nagyon is helyénvaló szóba hozni.  Bizonyos mértékig.

Creus 16 órája Creative Commons License 229861

Lionel Messi for Barcelona in the year 2015: 6 games, 8 goals, 5 assists

Előzmény: Rixmond (229856)
Tompus999 18 órája Creative Commons License 229860

Szerintem ez teljesen fölösleges, értem én a frusztrációt a tegnapi győzelmük miatt, de bírózni nem érdemes. A Madrid tizenegyese teljesen jogos volt, nincs rajta mit vitatni. AMúgy mi is nyertünk meccset az utolsó pillanatokban, nem is egyet. Ez nem szerencse, illetve ha az, akkor csak azt éri utól az ilyen szerencse, aki tesz is érte. Ha a Madrid emberhátrányban nem próbálja megnyerni a meccset, akkor nem is nyeri meg. Számomra baromi unalmas ez az állandó bírózásmadridozásronaldózás.

Előzmény: oz acosta (229849)
JLW-470 19 órája Creative Commons License 229859

Beszarok,hogy ebből is mit ki nem tudnak hozni:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20150125-edimar-azt-szeretne-ha-nem-tiltanak-el-tobb-meccsre-cristiano-ronaldot.html 

Még a végén a másik játékost fogják eltiltani,hogy ő provokálta Cét,és Cé a vétlen áldozat...

Alcantara 23 órája Creative Commons License 229858

Teljesen igazad van. Csak az imamalom - szerű RM-ezést és bírózást tartom kontraproduktívnak. Ha tényleg eljutunk a küszöb közelébe, akkor érdemes a külső dolgokról is beszélni. Most néz először úgy ki, hogy a személyi kérdések jegelhetőek az előrehozott vezetőválasztásig, hogy kialakult egy kezdőcsapat és a játék is kezd alakulni. Ha viszont ez valamiért megtörik, akkor egy év megint elment.

Előzmény: Attika30 (229851)
bluebalu 23 órája Creative Commons License 229857

láttuk tegnap h csak az első gólt nehéz megszerezni...ha a négy meccsen ahol nem rúgtunk gólt és pontokat vesztettünk...csak a négyből kettőn befújnak tiziket (jogosan is megtehették volna!!!!!) most mi vezetnénk a tabellát....kábé ennyi....

Rixmond 23 órája Creative Commons License 229856

Rafinha kicsit érdekes srác ,de szerintem ő pont az a játékos aki sokat adhat nekünk. Emlékszem én még arra az időszakra amikor Xavi és Iniesta is le lett hurrogva , pedig akkor ők nem Rafinha korában voltak , hanem 2-3 évvel idősebbek. Nem azt mondom, hogy Rafinhaból lesz egy úgy Iniesta v Xavi , mert nem. Viszont egy nekünk nagyon jól megfelelő játékos mindenképpen. Hasonló szitu Suarezzel és Deu-val is. 

Egy Messi statot tudna valaki nekem adni a 2015-ös tevékenységéről ? 

Dr. Mouse 24 órája Creative Commons License 229855

Semmire sincs garancia... mert holnap jön egy állat hátvéd és bármelyik sztárnak eltörheti a lábát.

Előzmény: Attika30 (229854)
Attika30 25 órája Creative Commons License 229854

Érdekes ez, mert tavaly én sokat láttam a Celta-ban és ott nagyon jó volt, bevállalt a cseleket, gólpasszokat adott, gólokat is rúgott. Oké, hogy ez most más színt, de az ellenfelek ugyanazok nagyjából, mégsem jut semmire. Szerintem nála is elég nagy lehet a görcsösség, megfelelési kényszer........... mert el biztos nem felejtett focizni. Azt viszont ne felejtsük el, hogy csak az első idénye amikor többet játszik nálunk, lehet jövőre már jobb lesz, elkésve nincs sehonnan.

Éppen ezért "tartok" én picit Denis Suare-től is, oké, hogy a Sevilla-ban nagyon jó és jövőre ELVILEG visszahozzuk, de nincs rá garancia, hogy itt is jó lesz. 

Előzmény: Dr. Mouse (229853)
Dr. Mouse 25 órája Creative Commons License 229853

Rafinha-hoz.Én csak egy átlag szurkoló vagyok. Meg tudná nekem valaki mondani, hogy mit látnak a szakemberek Rafinhában? 

Mert én még nem láttam őt jól játszani. Olyan szürke mint egy városi galamb. Ahhoz képest, hogy fiatal srác, semmit nem kockáztat, csak a legközelebbi társához passzol. És kész, ennyi.

Előzmény: Peppo vagyok (229848)
Attika30 25 órája Creative Commons License 229852

Bartra tényleg elég sokat hibázott tegnap, de havi 2-3 meccsel nem is csoda. Pique viszont tényleg nagyon jó. Kíváncsi vagyok szerdán milyen játékkal rukkolunk elő, ha egy gólt tudunk rúgni akkor meglesz a továbbjutás, ha nem akkor cinkes a dolog.

Godin-on kívül lesznek hiányzóik?

Előzmény: Peppo vagyok (229848)
Attika30 26 órája Creative Commons License 229851

Sajnos pont az a baj, hogy egyelőre nem a saját kezünkben van a sorsunk, ugyanis ha megnyernénk az összes meccset és a madrid is megnyerné a clásico-t kivéve mindet akkor hiába nyertük meg az összes meccset. Persze ez elég valószínütlen forgatókönyv mindkét részről de amíg 3 pont felett van a difi addig csak kapaszkodhatunk. Viszont hosszú idő után most először érzem azt (talán), hogy jobban benne van a pakliban a Real pontvesztés, mint a Barca pontvesztés. A probléma csak az, hogy elöbb utóbb újra megtalálják a formájukat és ahogy telnek a meccsek és jönnek a győzelmek nekik a szar formában úgy leszünk egyre nehezebb helyzetben. Az Atma-ban bízom (a Sevilla-ban nem), de ott is 4 nyeretlen meccsnél vannak ami egyrészről jó, mert nem találják a fogást rajtuk, másrészről viszont minden sorozat megszakad egyszer........... Arról nem is beszélve, hogy mi a Bilbao-hoz megyünk azon a héten, ami szintén elég necces.

Előzmény: Alcantara (229850)
Alcantara 27 órája Creative Commons License 229850

Meg kell nyerni minden meccset és akkor mindegy, hogy mit csinálnak a bírók ,meg a RM.

oz acosta 1 napja Creative Commons License 229849

nem hisztizett, teljesen jogos a felháborodása. érthetetlen, hogy csak kilenc tizenegyest kapott a madrid miközben befújtak ellenük négyet. ez valami összeesküvés, hogy lehet, hogy csak minden második fordulóban lőhet büntetőt CR?!

Előzmény: pepecske (229837)
Peppo vagyok 1 napja Creative Commons License 229848
Ez is megvan. Nem játszottunk jól, a kiállítás után másik meccs következett. Barta ma nem érezte a játékot, talán ha többet lenne pályán és nem lenne meccs hiánya, akkor kevesebb hibával játszana. Az elején Monty is bizonytalan volt, párszor zavarta Messit a helyezkedése.
Viszont LE néhány alkalommal tényleg az eredeti posztjàn játszatja Maschét, az utóbbi években ez nem így volt. Rafinhától egyértelműen több kellene.
Nem kaptunk gólt, a támadók is betaláltak, még Messi is beszórta a 11-est. Piqué is stabilabb, mint anno, és nem kaptunk gólt.
Attika30 1 napja Creative Commons License 229847

Szerintem is és az idegbetegsége mellett kurva szarul is játszott, ez önmagában is indokolhatná azt, hogy màs is lehetőséget kapjon.

Lehet itt hasonlitgatni Neymar-al de ég és föld a két játékos első idénybeli teljesítménye játékban. 

Előzmény: Creus (229845)
Creus 1 napja Creative Commons License 229846

az lett volna az igazán jó, ha Pedro jó meccset játszott volna.

Sajnos most nem nagyon van versenyhelyzet a támadók között.

Előzmény: Creus (229845)